Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Pomoc!


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
31 komentarjev na to temo

#1 skorpijonka

skorpijonka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 1. junij 2010, 16:12

Pozdravljeni! Ker se sama ne razumem dobro v sinastrijo, bi vas prosila, da mi pomagate s kaksnim komentarjem. Kako se vam zdi karta...

vladar asc. je v konjunkciji, kaj bi to pomenilo?..v 11 hisi, bolj prijateljski odnos? Vsi mi tako pravijo, sam meni pa se ne zdi tako. V zvezo sva stopila 16.4.2010..

naša karta..

http://tinypic.com/v...pic=23w8aie&s=5

x:)x

To temo je popravil/a skorpijonka: 1. junij 2010, 16:13


#2 skorpijonka

skorpijonka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 4. junij 2010, 14:36

vsaj en odgovor??

bila bi ful vesela,

tisti k se vsaj malo razumejo da mi povejo kej o naši sinastriji.. :))

To temo je popravil/a skorpijonka: 4. junij 2010, 14:36


#3 Anette

Anette
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 7. julij 2010, 14:46

Tvoj ascendent in njegov je ? + sončno znamenje ?

#4 skorpijonka

skorpijonka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 16. julij 2010, 18:16

Tvoj ascendent in njegov je ? + sončno znamenje ?


sej se vidi sinastrija al ne? :)

#5 skorpijonka

skorpijonka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 16. julij 2010, 18:19

ASC oba Rak
Ona Škorpijonka
On Devica

Njegov Pluton točno na njenem Soncu, strast
Pa Luni tudi v konjunkciji v Biku.


ce se razumete v sinastrijo bila bi hvalezna ce poveste se kaksen komentar... =)))

luni sta v konjunkciji ampak jst mam natalno mo180pl pa to rusi vse :((

tud pl je generacijski planet pa nekateri astrologi ga sploh ne gledajo v sinastriji...ker vsi k so letnik 84 bodo meli konjunkcijo so/pl z mano..

thx ***

#6 skorpijonka

skorpijonka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 17. julij 2010, 10:44

ok...hvalezna bom za odgovore =) komaj cakam!!! kadarkoli odgovorite, ni pomembno, sam da prokomentirate :palec:

#7 skorpijonka

skorpijonka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 20. julij 2010, 13:01

nimamo kontakta venere in marsa :(

kako je kaj z dispozitorji dolocenih aspektov? kaj ce jih ni?oziroma ce nek dolocen aspekt je v konjunkciji ampak njihovi dispozitorji ne tvorijo aspektov?

To temo je popravil/a skorpijonka: 20. julij 2010, 13:02


#8 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 20. julij 2010, 14:07

Škorpijonka, ta tvoj dragi deluje kar precej egocentrično. Predvsem pa želi najbolj ugajati in biti v središču. To mu je res zelo pomembno. On rad svojo žensko pokaže svetu, no prav tako pa tudi sebe. Objavljena slika
Tukaj so kar precej intenzivna in močna čustva. S časom zna postati ta odnos precej čustveno utrujajoč. Skupaj vaju verjetno vleče in hkrati daje trajnost tvoj Saturn v trigonu z njegovo Venero in Marsom ter njegov Saturn v sekstilu s tvojo Venero. Čeprav je tukaj vmešan tudi Uran, ki kaže na nepričakovane situacije. Hkrati pa imata konjukcijo severnega vozla z Luno, kar kaže povezavo še iz prejšnjega življenja.
Tko mal na hitro.
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#9 skorpijonka

skorpijonka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 20. julij 2010, 18:46

A imata vsaj kontakte Sonca in Lune, morda Venere in lune, morda Venere in Sonca, Venere in ascendenta, karkoli ?

Sem pa pogledala tvojo karto, pa si pač kot nervozna oseba s travmatskim doživljanjem globine ljubezni pa sreče ter nesreče očitno ZDAJ ujela enega,ki se mu za take komplikacije jebe , saj je pač bolj flegma od tebe ; ZATO se ti zdi tud temvečji dedec x8Dx

ti zdaj misliš, da je to tisto PRAVO in hočeš bit na vse kriplje prilagajajoča.

On pa le, če se mu bo dalo, sicer pa ne x^x (ej saj pa nima zlatega no x:o)x )

Ja in drugač, zakaj pa zdaj taka panika, kaj potem, če imaš TOČNO TEGA TIPA, ja zdaj sta pač skup. No in ? xnckrivx

No tale pa za razliko od tebe manj nervozen in je nezanesljiv celo v lastem življenju glede samega sebe in lastnih poti in še celo zase ne ve dobro.... Tako da njegov videz vara. x:o)x x8Dx (beri, ni frajer, kakrsnega se dela)

Če ne bo ta vredu, pa bo zate pač boljši kak drug... IŠČEŠ JIH, TEŽIŠ K TIPOM,TOREJ, BO. x^x

Tako da ni treba izgube živcev zarad nekega seksa zdaj z enim .... In niti zaradi mnenja soljudi o tem , češ da je to prijateljstvo , kaj pa oni vedo...
Pač pa ti veš zase in on ve zase :palec:

Pa tud ta bi se rad potrdil in zgledal ok pred tabo in pred drugimi boljši, dober x;)x Ti privoŠčim, da je tud on vate zatreskan, kot ti deluješ vanj. (VEM PA TEGA NE.)


ce pogledas sinastrijo vidis da mava mo0mo, so120mo.so0pl,ma120sa/ur...itd...drugo niti ne stejem (ker je prevelik orbis pa tud zarad separacije) ve90ne (orbis 5), ve90pl (orbis 3), so90ju(orbis 5)... mo90ve-separacija..

kako ves da je nezanesljiv v lastnem zivljenju glede samega sebe pa da ni tak kakrsnega se dela? zakaj?? zaradi ve/ma v levu?

hvala za odgovorr =)

Škorpijonka, ta tvoj dragi deluje kar precej egocentrično. Predvsem pa želi najbolj ugajati in biti v središču. To mu je res zelo pomembno. On rad svojo žensko pokaže svetu, no prav tako pa tudi sebe. Objavljena slika
Tukaj so kar precej intenzivna in močna čustva. S časom zna postati ta odnos precej čustveno utrujajoč. Skupaj vaju verjetno vleče in hkrati daje trajnost tvoj Saturn v trigonu z njegovo Venero in Marsom ter njegov Saturn v sekstilu s tvojo Venero. Čeprav je tukaj vmešan tudi Uran, ki kaže na nepričakovane situacije. Hkrati pa imata konjukcijo severnega vozla z Luno, kar kaže povezavo še iz prejšnjega življenja.
Tko mal na hitro.


vem da zeli biti v srediscu..zaradi ve/ma/me v levu a ne?..sploh ne vem..jst mam ve v devici..on ma v levu..se pravi da ga privlacijo bolj levinje, ne vem kako sva se pol sploh ujela? mene privlacijo bolj skorpijonski tipi...(zarad sonca v skorpijonu)..ampak vseen sva se nekak ujela, ceprav ne tece vse kokr bi jst zelela..

kaj se lahko zgodi zarad urana? kaksne nepricakovane situacije? ma120ur...

hvala =)

To temo je popravil/a skorpijonka: 20. julij 2010, 18:49


#10 skorpijonka

skorpijonka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 20. julij 2010, 19:08

PINKA pozabla sm napisat da moj saturn nima kontaktov z njegovo venero, ampak dela trigon z njegovim merkurjem pa si mogoce zamesala...



To temo je popravil/a skorpijonka: 20. julij 2010, 19:12


#11 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 20. julij 2010, 21:33

Pozdravljeni! Ker se sama ne razumem dobro v sinastrijo, bi vas prosila, da mi pomagate s kaksnim komentarjem. Kako se vam zdi karta...

vladar asc. je v konjunkciji, kaj bi to pomenilo?..v 11 hisi, bolj prijateljski odnos? Vsi mi tako pravijo, sam meni pa se ne zdi tako. V zvezo sva stopila 16.4.2010..

naša karta..

http://tinypic.com/v...pic=23w8aie&s=5

x:)x


GROZA !!!
Brez podpisa

#12 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 21. julij 2010, 09:02

ce pogledas sinastrijo vidis da mava mo0mo, so120mo.so0pl,ma120sa/ur...itd...drugo niti ne stejem (ker je prevelik orbis pa tud zarad separacije) ve90ne (orbis 5), ve90pl (orbis 3), so90ju(orbis 5)... mo90ve-separacija..

kako ves da je nezanesljiv v lastnem zivljenju glede samega sebe pa da ni tak kakrsnega se dela? zakaj?? zaradi ve/ma v levu?

hvala za odgovorr =)



vem da zeli biti v srediscu..zaradi ve/ma/me v levu a ne?..sploh ne vem..jst mam ve v devici..on ma v levu..se pravi da ga privlacijo bolj levinje, ne vem kako sva se pol sploh ujela? mene privlacijo bolj skorpijonski tipi...(zarad sonca v skorpijonu)..ampak vseen sva se nekak ujela, ceprav ne tece vse kokr bi jst zelela..

kaj se lahko zgodi zarad urana? kaksne nepricakovane situacije? ma120ur...

hvala =)


glede na to, da imata oba asc v raku podobno delujeta tko, da bo verjetno ta prva energija tisto kar vaju je potegnilo skupaj...verjetno on na začetku deluje precej drugače kakor kakšen je zares...dobro sej to večina ljudi..vendar ta asc z rakom ga dela bolj čutnega tudi do drugih medtem ko lev gleda zgolj nase...
ja je kar močen lev ja, zato pa more biti pozornost predvsem na njemu in njegova draga se mora tudi znati pokazati, če ne jo pa on pokaže svetu tako, da jo hvali pred drugimi ipd.
mogoče te je privlačil zato, ker je tako drugačen in ker je tudi pokazal zanimanje....pa tudi Pluton na Soncu je en velik magnet...in tud severni vozu z Luno hkrati pa tudi konjukcija vajinih Lun, ki kaže, da imata podoben čustveni svet in sta se tko najdla....

ker je Uran tako nepredvidljiv nikoli ne veš...je pa res, da Uran hitro poveže dva človeka in tako hitro tudi vzame...joj sej te bom čist prestrašila...to res ni moj namen pa tudi nič ni 100% tko, da ne me za vsako besedo držat...


ja itak da ni Venera ampak Merkur...prehitro pišem pol pa take napakice delam....
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#13 skorpijonka

skorpijonka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 21. julij 2010, 10:52

GROZA !!!


zakaj????

Ja, ima pa Neptun in Uran v 1. hiši, zato sem to rekla, nezanesljiv, ki se ne pusti predalčkat, vsakič drugačen kot prej, še zase dobro ne ve, gre kamor se mu zdi. Jaz imam tud Neptuna konec 1. hiše, mi ni nič hudega.

Drugače pa ti samo sebe poslušaj, to kar je zate dobro, ne pa kaj ti drugi rečejo, pa naj bodo prijatelji ali pa tele pisarije tukaj. Jaz sem se bolj hecala kot kaj drugo. x:)x

Vidva sama vse odločata. Samo to še samo poudarim x:)x

Nič se ne rabiš bat tistih kratic, ki si jih pisala, sem opazla, nekatere vezi so sijajne. Niso kritične in tudi ničesar ne odločajo, nekaj že vplivajo, toda niso pa za neko partnerstvo katastrofalne. Samo prevelika različnost je tista, ki ne spada v zvezo in če bi imela med sabo Venero ali Luno neg. povezano s Saturnom, posebno z Venero se ne priporoča, tega pa vidva nimata, razen da pač imata različni osebni horoskop vsak zase. :palec:


hehehhe nima neptuna in urana v prvi hisi!?

#14 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 21. julij 2010, 19:16

zakaj????


Ker se na podlagi astrologije odločaš o vajinem odnosu. Odnos dveh oseb bi se moral odločati s spoznavanjem, pogovori, primerjanjem tvojih in njegovih želja, druženjem. Zakaj se sploh obremenjuješ z astrološkimi kartami, namesto, da odnos zaživela in doživela. Če se izide super ! , če se ne sta si pač preveč drugačna, da bi se ujemala. Vajino ujemanje je mnogo bolj kot od planetov odvisno od vajinih želja in kako se te želje ujemajo. Na naše želje pa mnogo bolj kot planeti vpliva družina, ožja družba, socialno okolje in družba nasploh. Za primer, človeka lahko naučiš, da bo nasilen lahko ga pa tudi naučiš, da bo miroljuben – stvar vzgoje. Pa, da ti nebi preveč misli trkal z ujemanjem želja ti povem, da pari, ki svoje ujemanje ocenjujejo od 98% - 84% bolj ali manj vsi trdijo, da je bil ta procent, ko so se spoznali, torej na začetku odnosa precej nižji.

Ne mislim zanikat vpliva planetov vendar jasno zanikam primarno vlogo planetov.
Če ti bo astrološka karta pokazala, da nista za skupaj, boš zato prekinila ? Boš obupala ?


:)
Brez podpisa

#15 Mcmurphy

Mcmurphy
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 91

Objavljeno: 22. julij 2010, 11:25

Astrološka analiza služi (samo)spoznavanju in kot taka lahko pomaga tudi pri delu na partnerstvu.

Ni pa nič fatalističnega tukaj.
Jaz vidim največje prednost v tem, da lahko bolje razumeš partnerja, ker vsi vedno partnerjeva dejanja spuščamo skoti svoje filtre. Kar je pa seveda napak.

#16 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 22. julij 2010, 12:38

Astrološka analiza služi (samo)spoznavanju in kot taka lahko pomaga tudi pri delu na partnerstvu.

Ni pa nič fatalističnega tukaj.
Jaz vidim največje prednost v tem, da lahko bolje razumeš partnerja, ker vsi vedno partnerjeva dejanja spuščamo skoti svoje filtre. Kar je pa seveda napak.



Mcmurphy to si pa tako dobro povedal :)
Točno to ti astrologija da - spoznavanje samega sebe in s tem razumevanje sebe in seveda tudi drugih. Razumevanje je pa vse kar človek potrebuje za strpnost do "drugačnosti" in nepoznanega.
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#17 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 23. julij 2010, 22:11

Astrološka analiza služi (samo)spoznavanju in kot taka lahko pomaga tudi pri delu na partnerstvu.

Ni pa nič fatalističnega tukaj.
Jaz vidim največje prednost v tem, da lahko bolje razumeš partnerja, ker vsi vedno partnerjeva dejanja spuščamo skoti svoje filtre. Kar je pa seveda napak.


Najbolj moteče je, da pri takšnem (samo)spoznavanju primarne vzroke posledic pripisujemo planetom, ko pa se primarni vzroki skrivajo popolnoma drugje. S takšnim načinom razmišljanja si zgolj odvzamemo možnosti resničnega (samo)spoznanja, ker se razlog za naše obnašanje kar naenkrat nahaja zunaj našega notranjega sveta, zunaj našega dosega in zunaj zmožnosti naših vplivov.

Drugače pa je, če se astrologija uporablja kot dodaten vpogled v situacijo in primerno upošteva kot je to primer z vremenskimi vplivi.
Brez podpisa

#18 Mcmurphy

Mcmurphy
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 91

Objavljeno: 24. julij 2010, 00:12

Jaz ne gledam tako na situacijo, polagaš mi besede v usta.

#19 Mcmurphy

Mcmurphy
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 91

Objavljeno: 24. julij 2010, 12:20

Je pa res kar si napisala, da če se prepustimo celestialnim vplivom z mislijo, da itak nič ne moremo je to povsem kontraproduktivno.

#20 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 26. julij 2010, 21:45

Pisal sem v množini, torej v Mi. Jaz, ti, mi, vi itd. - na splošno sem se dotaknil tipične zmote o astrologiji.
Pisal in ne pisala. x:Dx


:)
Brez podpisa

#21 Mcmurphy

Mcmurphy
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 91

Objavljeno: 31. julij 2010, 09:03

Moja napaka,
Pri spolu in razumevanju sporočila.

#22 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 3. avgust 2010, 18:43

shit happens ...



:)
Brez podpisa

#23 skorpijonka

skorpijonka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 10. avgust 2010, 11:42

ne bom se vec ukvarjala z to sinastrijo..na zalost nasa zveza ni sla...od danes naprej sva koncno sla vsak po svoje..:((((

hvala vsem..

To temo je popravil/a skorpijonka: 10. avgust 2010, 11:42


#24 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 10. avgust 2010, 13:00

ne bom se vec ukvarjala z to sinastrijo..na zalost nasa zveza ni sla...od danes naprej sva koncno sla vsak po svoje..:((((

hvala vsem..


pojma nimam za kwa se je šlo, sem pa ziher, da sinastrija ni imala nobene veze.
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#25 skorpijonka

skorpijonka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 10. avgust 2010, 15:53

pojma nimam za kwa se je šlo, sem pa ziher, da sinastrija ni imala nobene veze.


sej nism napisala da je sinastrija kriva...zastonj imava naprimer mo0mo (luna konj.luna) ce je v moji natalni luna v opoziciji s plutonom ..in to rusi vse..sm zelo posesivna...najvec sm jst kriva ..skoraj za vse..ampak kaj cs :(

z prvim fantom sm mela venero 90 uran...v tem primeru je ta aspekt imel veze da sva koncala..slaba sinastrija lahko unici vse..vsaj tako pravijoo...

To temo je popravil/a skorpijonka: 10. avgust 2010, 15:54





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0