Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Jod napada ščitnico


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
113 komentarjev na to temo

Anketa: JOD NAPADA ŠČITNICO (7 Skupaj glasov:)

Imaš problem s ščitnico?

  1. DA (0 glasov [0.00%])

    Odstotek glasov: 0.00%

  2. NE (5 glasov [71.43%])

    Odstotek glasov: 71.43%

  3. Glasoval NE VEM (2 glasov [28.57%])

    Odstotek glasov: 28.57%

Če te trese statična elektrika, je v tvoji hrani premalo natrija, če te ne, je v njej preveč joda, ščitnica pa trpi v obeh primerih

  1. DA (0 glasov [0.00%])

    Odstotek glasov: 0.00%

  2. Glasoval NE (7 glasov [100.00%])

    Odstotek glasov: 100.00%

Glasuj Gosti žal ne morete sodelovati v anketi

#1 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 11. junij 2010, 22:50

Nič ne strašim, po medicinskih statistikah postaja problem te bolezni vse večji in vse pogostejši.
Predlagam pa, da se tu pogovarjamo o tem, kako se je mogoče bolezni izogniti, ne pa, kako se zdravi s farmacevtskimi zdravili in operativno z radioaktivnim jodom, kajti bolnice so v ta namen pred leti odprle že forum Metuljčica.
Tam lahko vidite, s kakšnimi težavami se ščitnični bolniki srečujejo, ker niso imeli znanja, da se bolezni izognejo, pa bi se morda lahko, če bi opozorila odkrili pravočasno.
Dejstvo je namreč, da se operativno ščitnice pozdraviti ne da, pač pa se jo odstrani, njeno funkcijo pa morata bolnica ali bolnik celo življenje nadomeščati z uživanjem ščitniščih hormonov, kar pa ni tako enostavno, kot se sliši na prvi pogled.
Celo več, če bolnica ali bolnik iz svoje prehrane ne odstranita vzroka, ki jima je bolezen povzročil, bo jod nadaljeval svoj razdiralni pohod tudi na druge organe.
Torej, poskusite vse, da se operacije z radioaktivnim jodom izognete, če pa ščitnice več nimate, odstranite vsaj vzrok, da se preprečijo nadaljne komplikacije.
Ker je biodieta ena izmed dveh naravnih metod, druga je presnojedstvo, da se problemu izognete, Marsi predlagam, da odpre link, preko katerega bi lahko interesenti naročali pakete ščitnična biodieta s šestimi 240g dozami soli biocode z navodili, brez knjige, ki je brezplačno objavljena na moji strani, po znižani ceni 20, namesto 25 evrov.
Kupnino bi pa po plačilu poštnine po povzetju nakazali direktno uredništvi LN kot donacijo za funkcioniranje LN.
Tak paket zadošča, da organizem spravi jod na normalo, da se brbončice na jeziku očistijo in da se program v možganih nastavi na prave normative okusa slanosti, kar je zelo pomembno za vitkost in zdravje na splošno.
Izpolni anketo in če te trese statična elektrika, si podsoljena, če te pa ne, si prejodirana, oboje pa je znak, da je tvoja prehrana napačna in da ščitnica stalno trpi.
Seveda velja to za tiste, ki se prehranjujejo tako, kot se prehranjuje 99% ljudi, ne glede na to, ali so vsejedci ali vegetarijanci.
Metuljčica je mojo ponudbo prijazno zavrnila in ne bom nič užaljen, če se bo to zgodilo tudi tu.
Bomo pač samo teoretizirali, kot smo do sedaj x;)x


S klikom na spodnji banner se ti odpre email uredništva LN, kamor pošlješ naročilo in naslov
Objavljena slika

#2 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 12. junij 2010, 11:06

reklama spodaj je dobra Objavljena slika

#3 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 12. junij 2010, 11:43

Te trese statična elektrika???? ha ha ha Stane da nisi tudi ti poletel iz kukavičjega gnezda. Objavljena slika Ja mene strese statika, če taknem katodni TV.

hi hi hi


#4 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 12. junij 2010, 11:53

STANE MENE TUDI STRESA KO SEM OBLEČEN V VOLNEN PULOVER!!!!Objavljena slika Objavljena slika A SEM PREJODIRAN???


Objavljena slika

Moja povezava

Objavljena slika

Objavljena slika


#5 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 12. junij 2010, 12:48

Carlos, preberi si anketno vprašanje in popravi svoj odgovor.

#6 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 12. junij 2010, 23:10

reklama spodaj je dobra Objavljena slika

Se zdi tudi meni, da bi bila velika škoda, če bi najlepša spletna stran, kar jih poznam, ne mogla funkcionirati zaradi pomanjkanja denarja.
Marsa in Mitja sta čudovita umetnika, srčna človeka, ampak to je premalo.
Denar je sveta vladar, če ga je preveč, je križ, če ga je premalo, še bolj.
Morda sem jima dal idejo, kako bi lahko zlepila koristno s prijetnim.
Zakaj bi ne mogli registrirani člani kupovati koristnih izdelov preko LN in s tem vzdrževati intimni kotiček, ki ga imajo radi, ponudniki pa ne promovirati na ta način svojih izdelkov tudi vsem tistim, ki samo prebirajo ta forum?
Naravni med, čaji, olja, glina, naravna kozmetika, tvoji artikli itd, bi se najbolj vsestransko koristno lahko promovirali na tak način.
Člani in obiskovalci tega foruma namreč nismo tisti ljudje, ki padamo na cenene tv reklame, ampak razmišljamo s svojo glavo, kar se precizno vidi iz razgovorov.
Tisti, ki bo poskušal ponujati "muda za bubrege", bo izpadel v prvem krogu.
Morda se tudi motim, toda dokler se modela " zdrave reklame" ne preizkusi, se ne bo vedelo nič.
Na potezi sta Marsa in Mitja, ne jaz.

#7 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 13. junij 2010, 09:38

Stane, dej ne nakladaj xrolleyesx please.
Denar je predvsem zate vladar. In podajas zelo cenene reklame tule. In tudi se okvirno ve zakaj se te tule tolerira, kot verjetno mnoge.
Ravno poslusam en intervju... pravi: clovek si mora najprej priznati da ima problem. - Torej izvoli!
a bos tem lajfu sposoben priznat si in bit odkrit s samim seboj? tesko verjamem po vsem kar sem ti ze napisal in se vedno ...
Po drugi strani pa, mogoce si pa ne mores priznat, ker si tolk preprican v tvoj prav. To je sele drama. xrolleyesx
Bik, trd ko skala. No, vasa kvaliteta, ki je hkrati tudi omejitev.

#8 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 13. junij 2010, 10:57

In tudi se okvirno ve zakaj se te tule tolerira, kot verjetno mnoge.

Free, takšni nekontrolirani izpadi spadajo tudi med simptome bolezni ščitnice, pravijo metuljčice.
Če imaš tesnoben občutek, da te polovica forumašev ogroža, stopi h kakšnemu tirologu, to niso šale.


S klikom na spodnji banner se ti odpre email uredništva LN, kamor pošlješ naročilo in naslov
Objavljena slika

#9 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 10. julij 2010, 15:20

Ena donacija je že http://www.lunin.net...erji/ZdravaSol/

#10 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. julij 2010, 13:58

Ena donacija je že http://www.lunin.net...erji/ZdravaSol/

:palec: x8Dx

(si že poslal paket? :8):)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#11 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 11. julij 2010, 20:19

:palec: x8Dx

(si že poslal paket? :8):)

Seveda, jutri že potuje tudi prva donacija na LN :palec:

#12 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 13. julij 2010, 13:51

Ne vem komu, ampak drugi donatorski paket je šel danes na pošto x;)x

#13 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. julij 2010, 14:33

Fino, hvala Stane! x:)x :palec:

In hvala vsem naročnikom/donatorjem - obema dosedanjima in vsem prihodnjim! :vio: :palec:

~~~

Do zdaj sta torej bili že dve naročili. :palec:

V ta paket -ki je zdaj ekskluzivno na LN in gre za donacije- je vštet omenjeni 'ščitniški paket' - prek naročila-obrazca na LN.
Stane ima še veliko paketov, ki jih prav tako lahko naročite na njegovi strani, ampak za donacijo LN štejejo naročila, ki so poslana prek LN (obrazca).

~~~

Ja, Mačka, dobro da jaz (verjamem) ((in da nisem edina)). x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#14 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 13. julij 2010, 20:47

Tretji gre na pošto jutri :palec:

#15 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 14. julij 2010, 00:42

Kaksni nekontrolirani izpadi? A se tebi mesa al kaj? A zato ker ti v faco povem kaj mislim o tebi in tvoji umetni soli al kaj. Poglejk kaksen banner mas x:o)x razen tistega da doniras za lunin.net je totalno nakladanje. Ampak kontrolirano..se tolk huj. x:Dx
Od kje ti pa to zdej ideje o ogrozanju? Aja, ocitno se ti cutis ogrozenga pred mojimi konkretnimi vprasanji na katera se zdej ne upas odgovort revez. x:o)x
Pa se to, z mojo scitnico ni prav nic narobe, tko da tvojih manipulantskih strahov ni treba name projecirat. Skoda pa, ker jih na druge naivneze. Sicer pa, briga jih, sej dobijo zastojn sol. x:o)x
Stari, na kozlanje.... kolk hinavski si in kolk zavajas ljudi, kljub vsemu se vedno. :xx!: prouzaprou si ze presel ta nivo.. zdej si samo se pomilovanja vreden fanatik, ki ze sam sebi verjame da ima prav. podn totalen.
No, mene nisi mogel in me ne mores kupit, niti prestrasit. xcivx

Free, takšni nekontrolirani izpadi spadajo tudi med simptome bolezni ščitnice, pravijo metuljčice.
Če imaš tesnoben občutek, da te polovica forumašev ogroža, stopi h kakšnemu tirologu, to niso šale.



#16 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. julij 2010, 09:37

?

Očitno sem te narobe razumela. x:)x

----

Do zdaj so že trije obiskovalci naročili 'ščitniški paket'. :palec:

---

Free, pač ne kupiš, se ti zdi mimo.
Brez zveze tak odziv.
Stane je pač One man band in niso vsi avtorji nečesa tudi dobri govorniki oz. prodajalci tega. Sploh z minimalnim budgetom (kar pomeni med drugim tudi, da ne moreš vlagat v raziskave itd., s katerimi bi potem tule postregel in natrosil desetine linkov. Sam človek nič ne more, ker ga slej ko prej pohodijo tavelki - s cashem in vsem v paketu).
Zelo pomembno vlogo pri nekem izdelku pa igra kvaliteta izdelka. x;)x
In ne nujno samo predstavitev (saj imaš lahko brezvezno zadevo, jo super zreklamiraš, zlobiraš, nenadoma bodo vsi rabili to - kar pa še ne pomeni, da tudi dela oz. da je kakovostna).

Sama že kakih 18 let ne uporabljam navadne soli; dokler ni semle uletel Stane in torej še nisem preizkusila njegove, sem uporabljala navadno grobo morsko sol in kasneje, ko se je pojavila, tudi himalajsko.
Dejstvo pa je, da mi nobena druga sol ni tako dobra in vsestranska in neškodljiva in res učinkovita (in NE nazadnje - okusna), kot ravno Stanetova.
In nisem edina, številni moji frendi jo uporabljajo, celo sami jo nekateri zdaj naročajo pri Stanetu, neodvisno od mene - jaz sem jih sam seznanila z njo.

Imaš pa pravico, da tebi ni všeč, da ti gre na živce in vse, samo preseneča me tvoja srditost.

---

Ena sol seveda ne bo nič spremenila, kot en sam človek ne more nič (z enim samim dejanjem).
En človek pa en človek pa en človek so trije človeki x;)x - to je pa že množica.
Tudi vsakomesečni račun za recimo elektriko je tudi sam po sebi samo en račun, ki je pravzaprav vseeno, če je ali pa če ga ni - v poplavi vseh (je pa dobrodošlo, da je plačan).

---

Skratka, smo vzpostavili en model in dokler smo zadovoljni vsi trije udeleženi (Stane, LN in kupec), je vse okej. Drugače itak ne more bit, kajti verjamem v posle, kjer so zadovoljni vsi udeleženi (in verjamem, da Stane ni oz. ne bo edini tak donator, čeprav je prvi).

---

Ne kupujte soli, če vas ne zanima in/ali če bi radi recimo samo donirali Luninemu netu (to lahko storite tudi na druge načine). :vio:

:palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#17 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 14. julij 2010, 14:33

Itaq da je mimo. Zavajanje ljudi. Ocitno ne obstajajo nobeni kriteriji vec kaj je eticno sploh. Poglej banner, a se ti zdi eticno in moralno primeren? A se ti zdi to primerno tolerirat na "tvojmu" placu? Zakaj, za cash?

Meni odziv ni brezveze, ker delam po svoji vesti. Vidim pa da je brezveze ukvarjat se z ljudmi kot je stane, ki so za denar pripravljeni iti prek mnogo cesa kar pomoje ne bi smelo bit samoumevno. Pa sem se ukvarjal veliko casa tule. Ignoranca in sprenevedanje je njegov glavni odgovor.

Ravno zato. Ocitno ga to, da je "sam" ni spremenilo da bi postal bolj eticen.
Torej pomeni da ne verjames v to da obstajajo vzunaj dovolj ljudi ki so eticni! Zakaj: ker pravis da je sam! In zakaj je torej sam glede na to, da njegova sol po njegovem zdravi vse zivo, pomaga v vsem zivem itn, in celo kljub "mnogim" (osebno nobenega ne poznam) zadovoljnim strankam se ni cloveka ki bi bil pripravljen z njim sodelovat al kako x:o)x

In a res mislis da je "sam" al kaj x:o)x A nima dost, da prodajo njegovo sol v tej oni tretji trgovini, mega marketih (merkator, sanolabor, lekarne, itn, full drago oglasevanje na iskalnikih, ).. a to ni dost? Ne. njemu NI dovolj. Se treba se vmesavat v vse zive teme tule, med pogovore z drugimi ljudmi, se vrivat, prakticno druge odrivat itn? In to pocet se naprej kljub veckratnemu opozorilu vecih uporabnikov tega foruma. Ja, to je "eticno" ane. Ampak za cash, ni blema.
Kolk staneta vids pisat o cem drugem kot o soli! A nameni niso jasni in ocitni torej.
Ti sama si enkrat rekla: najvecje zlo je clovekova pozresnost.
Pa sm mislu da sm jst naiven. x:o)x Manipuliranje pa tako na dlani.

Itaq. Ko ravno omenjas, ta njegova "kvalitetna sol" nekaterim povzroca alergijske reakcije. Ampak zakaj bi o tem sploh govorili ane, gremo se rajsi sprenevedat dalje.
V tem ne more pomagat certifikat neoporecnosti, ki ga moli pod nos. Preprosto ni dovolj.

Soli je na svetu kolikor zelis. In to zdrave in res naravne soli. Ampak ne, ljudje rajsi kupijo umetno stanetovo sol celo 7x drazje, ker jih nakuri v strahu da ne bodo imeli probleme s scitnico ali pa da jih imajo zaradi soli. Sej clovek ne more verjet. x:o)x Med tem ko si celo lasti ime "zdrava" kot njegovo avtorsko pravico. x:o)x farsa totalna. Trzna kljuka pa je strah pred jodom in manipuliranje s pritiskom na ostale strahove in neposredno custva (lepota, itn).
Mislm ja, no dejmo si se malo zatiskat oci, sej ima tako cloveku "prijazen" banner.


Posplosujes totalno. Govoris v tvojem imenu in najboljsa je tebi. Meni je povzrocala alergijske reakcije + da mi jo en zdravilec odsvetoval, ker energetsko meni ni ustrezala. Pa nisem edini. Da o ceni niti ne govorim.
Tako, da vsekakor so soli ki so dobre in predvsem NARAVNE! Slednje stanetova sol NI, kljub temu da to poudarja in oglasuje.
In mene ne moti da prodaja kar prodaja temvec kako prodaja. Z zavajanjem in nakladanjem in predvsem odrivanjem. To da je "sam" ni nikakrsen izgovor ali opravicilo. Tudi ti, jaz in mnogi so sami, pa to (vsaj zame) ni opravicilo.

Kot drugo pa, ce on sam ni odprt za druge, je ocitno logicen rezultat da je pac sam. Danes je mnogo ljudi ki sluzijo s prodajo zelo odprtih, kar vedo da od tega zivijo. Stane pa raj izpodriva druge z lobiranjem in vsiljevanjem v vse zive teme tule. Mislim da sem ti o tem ze pojasnil osebno.
Starina zivi v svetu rovarstva, tekmovalnosti, prerivanja itn.. stara "sola". Zal. Zanj je denar sveta vladar kot sam pove (beri zgoraj). In sorry, ce se njemu, tebi in se komu zdi tak nacin samoumeven prou, meni se ne; kljub svetu in materializmu katerem zivimo. In mene se ne da kupit z vrecko soli.


A je kaj narobe z naravno soljo ki so jo ljudje uzivali tisocletja? Pomoje cisto nic.
Kar pa se joda tice, a so imeli tisocletja ljudje na scitnici tezave ker so uzivali kao nezdravo sol in stanetove niso poznali? x:o)x Don't think so. In ce je joda res v hrani danes ze itaq dosti, lahko ljudje kamot kupijo Demetrovo Naturata atlantsko sol, ki je brez joda. ta sol je 7x cenejsa od stanetove.
Pa to ni edina nejodiran sol. Danes je na trziscu veliko soli, cenejsih soli in mineralno gledano je bolje uzivat pestro paleto razlicnih soli.
Pa tudi v sloveniji imamo dobro, ce ne celo odlicno sol cisto blizu, sol piranskih solin. Zakaj bi uzival neke umetne pripravke stanetove soli z nekimi nepreverjenimi koncentrati alg, ki so vec kot 4x drazji od naravne zdrave slovenske soli, ki so jo uzivali tisocletja in ji kot sol is poreklom daje s tem tudi neko tezo preverjenosti in zaupanja.
A ne, zakaj pa bi; zavito v strah pred jodom se torej prodaja nekaj kar je povsem nepotrebno. Za namecek pa kolikor se je nekoc hvalil, je njegova sol itaq iz soli piranskih solin. Le da jo drazje prodaja.
Menda najbolj kvalitetna smetana soli Solni cvet, stane 23 EUR za kilo oz. 5,77 EUR za 250 g.

Jst sm potrosnik in nisem zadovoljen. In mi ni primerno zavajanje ljudi in uporaba razlicnih tem, ki temu niso namenjene po forumu, za zavajajoco ekonomsko promocijo. In v tem, ocitno kot lahko vidis v razlicnih temah, nikakor nisem edini. Mnogi niti ne recejo, ker se jim ne da ukvarjat kot meni, ki mi je (bilo) mar.
In ja, pac forum je tvoj, lahko pocnes kar zelis. A s tem kar tule dopuscas da se pretaka, dopuscas njegovo soustvarjanje. In to kar je, je v precejsnji meri tudi plod soustvarjanja.

#18 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 15. julij 2010, 01:19

Free, ne zapravljaj mojih simpatij brez smisla.
Če si nisi utegnil ogledati oddaje na NET TV direktno sinoći ob 20h, si jo oglej danes zjutraj ob 8.30.
Če moja knjiga koga ogroža, to gotovo nisi ti.

#19 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. julij 2010, 08:41

...

Itaq. Ko ravno omenjas, ta njegova "kvalitetna sol" nekaterim povzroca alergijske reakcije. Ampak zakaj bi o tem sploh govorili ane, gremo se rajsi sprenevedat dalje....

Jaz naj pišem o tem (ali celo ne uporabljam soli - vse ostalo je sprenevedanje), ker naj bi ti imel alergije? x:o)x

xrolleyesx

Zdajle sem naštela v hipu, ne da bi rabila kaj dolgo pomišljat, 16 ljudi**, ki furajo in hvalijo to sol -v moji bližini, nimajo zveze z LN in Forumom-, vključno s tremi dojenčki.
Nihče ni imel in nima alergične reakcije (sama pa sem sicer obravnavana kot 'alergik', prav tako moj sin).
Pocajtala sem pa že ful ljudi z njo (od aken in nahodov/prehladov/vnetij do poškodb ipd., pa kuhe sploh še omenla nisem).

~~~

*p.s.: 19, ne 16 - na sosede sem pozabila. x:o)x x:)x
(zadnjič sem sosedi s hudo migreno prinesla eno tamalo dozico soli [ker je nisem imela več], ko je imela hudo migreno, ji je bilo slabo itd., pa sem nekako pomislila na vse tele elektrolite in to in sem šla spešl nazaj domov po sol... dala je 3 zrna pod jezik (samo to!) in se je v 10-ih minutah ali 15-ih boljše počutila, migrena pa je popustila)

**(ki pa še niso vsi, katerim je sol pomagala, samo sem sem vštela samo take, ki jo tudi dejansko uporabljajo in furajo -in to vem-, ne pa tudi vseh ostalih, ki jim je sol pomagala, ker sem morda naključno uletela na pomoč z njo in jih recimo nisem nikoli več videla oz. ne vem, če jih je kasneje tudi zanimala v smislu da bi jo tudi kupovali - a morda pa so potem kupili katero drugo zdravo sol, kar je v konkretnem primeru slabše za Staneta, a dobro zanje in za nivo zavedanja o prehranjevanju in samopomoči oz. samozdravljenju na najbolj preproste načine, ki obstajajo).

Ta sol je bila v pomoč recimo tudi v primeru nastajajočega ječmena na očesu, na partiju v naravi, kjer ni bilo zdravnikov, zdravil itd., pa sem jaz s soljo uletela, smo razredčili z vodo, dali na vatko, na oko, v eni uri se je ječmen skuliral, se *umaknil* xDDx

In ogromno je teh zgodb in situacij, ko je sol bila v pomoč, celo pri grozečem OD-ju (xyesx)

Lahko bi naštevala in naštevala... :vio: xyesx

...Jst sm potrosnik in nisem zadovoljen...

Smo opazili.

....

Še dobro torej, da pr nas ne oglašujejo kakšni NIKE in podobni, saj bi blo koga še konc.

....

Pa hvala za podporo v akciji.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#20 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 15. julij 2010, 13:54

ti so ti rekla, ne jaz.

ja in? a zdej k oni niso imeli alergije potem pa ne velja al kako!? x:o)x mene ne moti ce so ljudje zadovoljni z njegovo soljo. me celo veseli da so hvalabogu. Sem jo tudi priporocal nekaterim, kakor jasno napisal kaj pa me moti: odrivanje, pozrtnost, sprenevedanje, zavajanje in oglasevanje na neprimeren nacin v neprimernih temah. torej to!
itaq pa sem se mu tudi javno zahvalil za to, da je prinesel v prostor vec zavesti o uzivanju bolj zdrave soli in ne navadne preciscene jodirane. In jasno, da ce kdo spremeni uzivanje iz neke navadne preciscene jodirane na uzivanje bolj zdrave soli, ki v primerjavi pac je, da jo hvalijo.

ce si alregik se ne pomeni da bos na VSE alergicna. Sicer pa naj bi (CE?) menda bilo vec kot 70% alergij prikritih, pravijo nekateri zdravniki.

oglasuj kar ces, sej je tvoj portal, ampak mnenje o tem pa vseen lahk mam ane.

ja, hvala stanetu za "podporo" meni in predvsem folku ki je iskal pomoc, pa odrivanje, pa zavajanje, pa sprenevedanje, pa nenasitnost....
Jst sm bil fer do folka kle in se ne usajal z mojimi zadevami v vse zive teme, niti jih turil vsakemu, ker mi je jasno da mnogim pac ni brat EPP-ja in tovrstnega nakladanja v temah, kar si tudi ti sama izrecno poudarila ze veckrat. Cloveku bi lahk ponudil preparat ki dejansko in dokazano znizuje holesterol, pa se nisem javno izpostavljal ravno zaradi ocitkov forumasev da tega nocejo. Sam skoda ker to ne velja za vse, ker je revcek bogi sam in se vsaja tut povsod kjer lahko. Lahko pa se ve zakaj.

in se to: zadevo o tem, sem s teboj hotel razcistit, se pogovorit, pa ves kaj je bilo.

#21 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 15. julij 2010, 14:09

ni videt glede na to da se veckrat obnasas do okolice ko bager ki ne vidi levo in desno.
pa ne zaradi mene, ampak zaradi tistih ki so prosili tule za pomoc.

... ogroža, to gotovo nisi ti.



#22 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. julij 2010, 14:28

Sam skoda ker to ne velja za vse.

to velja za vse.
Vsi -vsak svoje- *prodajate*, tako al pa drugače. Na obiskovalcih - odjemalcih - uporabnikih - koristnikih... pa je, kaj bodo *kupili* oz. kaj jih prepriča.

Kot opažamo, praktično nikomur to še ni bilo onemogočeno (razen res zelo izjemoma), vsak se pa predstavlja, kot pač se.

...

Obiskovalci se navadno sami odločajo, kaj jih prepriča, kot še bolj sami zase najbrž najbolje vedo, kaj potrebujejo in želijo.

Z benerji je pa ponavadi tako, ja, da se plačajo, gre pač za oglase, kjer uredništva najbrž ne delajo selekcij, da tega pa ne bodo oglaševali (čeprav nekdo plača oglasni prostor in sam stoji za tem kar nudi).
Poleg tega pa si LN tega ne more privoščiti, da bi ob tako majhni beri plačljivih oglasov lahko delal neke selekcije, celo če mu dotična oglaševana zadeva recimo sploh ne bi ustrezala (itak pa ni logično, da bi imel LN nadzor nad vsem oglaševanim, nenazadnje smo v ad-partner mreži in tam seveda večine izdelkov/storitev NISEM preizkusila in zato seveda za njimi ne morem stati - mi je dovolj da oglaševalci)!

Zato je seveda nadvse neumno, da LN ne bi imel oglaševalske akcije, še posebej v primeru, ko tudi sam stoji za oglaševano zadevo (kot v primeru Stanetove soli) in če/ker SPLOH ima možnost, da za njo stoji (kajti ni mi dano sprobati in tako imeti osebnega mnenja o vsem, kar se tu oglašuje), načine oglaševanja imamo pa pač različne - tud tvoj me (je) včas zmoti(l), kot tudi Stanetov, s tem da sem Stanetovih reklamnih postov zbrisala neprimerno več kot tvojih, vendar ker jih ni več, nisi niti vedel, da so obstajali in bil brisani (pa se btw Stane ni nikol usajal okol tega).

Glede na to, da pa ne čekiram vseh tem (kar sem, tudi v zadnjem času, neverjetno ogromnokrat poudarila), večine niti opazim ne.

A tudi če bi, bi morda storila oz. ne storila enako, kajti če folk masovno tu oglašuje, vidno, prikrito... kakorkoli, je pač tako, da je seveda veliko bolj zaželen tisti, ki ima tudi okoli denarja in tega področja podobno filozofijo, mišljenje, vrednotenje... kot jaz oz. LN (sharing...).

Z drugimi besedami: j....š etiko, če je taka kot se izpričuje.
Tu so reklamne teme za vse mogoče etične in bio in duhovne zadeve - a redki so, ki si vso to etiko in duhovnost &Co. zamišljajo kot jaz oz. LN (oz. bi tretjega, posrednika, lastnika prostora, tega ki vse to sploh omogoča, kar preskočili, čeprav je vitalnega pomena za potencialne kupce, kajti če nimaš kje pridobivat ljudi, slednjih pač ni oz. ne kupujejo tvojih stvari).

----

Sicer pa - kaj želiš sploh doseči? xnckrivx

Imamo akcijo, dobrodelno. Nekateri imamo radi to sol, številne zanima.
Enih pa ne. OK.
Čemu se vznemirjat okol tega?
Hočem rečt: zakaj se ti zdi, da se moraš ti?

Nič več svojih izdelkov ne boš prodal, aha, morda pa jih bo Stane manj in morda bomo pa imeli zato manj donacij.
Je to to, kar bi te zadovoljilo?

----

Očitno si svoj post naknadno malo popravil, skrajšal itd., skratka moj zgornji post je komentar na malo drugačnega in daljšega.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#23 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 15. julij 2010, 14:59

Aja. x:o)x Don't think so. Beri ze malo starejse tvoje poste in poste uporabnikov o tem, kako naj ne bi v temah EPPjal!? Pozabljas tvoje lastne besede.

da, ti sama postavljas meje in odprtost. vec ne bom o tem pisal zaradi tebe.

aja, a zdej bi se pa ze pogovarjala o tem. nic ne zelim dosezt. povem kar mislim, tako kot drugi tudi pocnejo kot zelijo :vio:
Razlog pa sem ti ze omenil osebno in tudi tule napisal. Odrivanje, nespostovanje drugih, sprenevedanje, itn... o fanaticnosti in prepricanjih ki so skodljiva pa sem tudi ze povedal v raznih temah stanetu osebno.

jst se kamot distanciram od stanetovega pocetja, ceprou je tesko gledat manipuliranje med tem ko clovek prosi za pomoc. Mal tezje pa misli da bo (vsaj do sedaj) fanatiku ne oglasevat soli. x:o)x

To tule nima veze s tem kar jaz trzim; (kolkr sploh trzim se x:o)x). Ma pa veze z zavajanjem ljudi. Stane je fanatik.
To se ne pomeni da je njegova sol zanic, pomeni pa, da so njegovi nasveti lahko skodljivi. In to je pac moje mnenje, ki sem si ga ze veckrat potrdil, ko sem bral njegove izjave. In ce temu dodam se omenjeno, me cudi da se pogavarjamo o tem, namesto o navedenem.

kot, ko vidis mamco ki ne more odpret vrat ji pac pomagas. in tko isto pac povem, se odzovem v temah, ko so so njegove izjave neprimerne in zavajajoce, eventuelno skodljive.
mogoce stvar prepricanj, ampak mislim da tudi zdrave pameti. slednjega v nekaterih njegovih izjavah vsekakor primanjkuje.
In ce temu dodam se neobzirajoce postopanje tule je zame odziv pac upravicen, dokler sem tule, spremljam in sem kdaj tudi direktno vpleten.
In pa da na bo spet nesmislenih zakljuckov, stane kot clovek je tak kot vsi, ti, jaz, drugi, vsi; a nekateri postopki so tisti s katerimi se pac ne strinjam.

to velja za vse.
Kot opažamo, praktično nikomur to še ni bilo onemogočeno (razen res zelo izjemoma), vsak se pa predstavlja, kot pač se.
Obiskovalci se navadno sami odločajo, kaj jih prepriča, kot še bolj sami zase najbrž najbolje vedo, kaj potrebujejo in želijo.

...
Z drugimi besedami: j....š etiko, če je taka kot se izpričuje.
Tu so reklamne teme za vse mogoče etične in bio in duhovne zadeve - a redki so, ki si vso to etiko in duhovnost &Co. zamišljajo kot jaz oz. LN (oz. bi tretjega, posrednika, lastnika prostora, tega ki vse to sploh omogoča, kar preskočili, čeprav je vitalnega pomena za potencialne kupce, kajti če nimaš kje pridobivat ljudi, slednjih pač ni oz. ne kupujejo tvojih stvari).

----

Sicer pa - kaj želiš sploh doseči? xnckrivx

...Nič več svojih izdelkov ne boš prodal, aha, morda pa jih bo Stane manj in morda bomo pa imeli zato manj donacij.
Je to to, kar bi te zadovoljilo?



#24 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 15. julij 2010, 22:58

Še en donatorski paket gre jutri na pošto :palec:
Po oddajah v živo na NET TV vsako sredo ob 20h, se resnica o jodu širi kot blisk.
V mesecu dni bo tudi minister za kmetijstvo podal svoje mnjenje na moj predlog zakona o prepovedi jodiranja živalske in človekove hrane nad naravne vrednosti.
Skoraj deset let je trajalo do spoznanja, da so moje trditve iz knjige vredne upoštevanja.
Tudi LN je doprinesel k temu.

#25 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. julij 2010, 09:09

Fajn Stane, bravo! :palec:

(sicer bomo videli, kaj bo, vsekakor pa je ornk korak x^x)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0