Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

ujemanje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
35 komentarjev na to temo

#1 5ra5

5ra5
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 23. junij 2010, 15:09

Že dolgo se ljubiteljsko ukvarjam z astrologijo, čeprav na Luninem forumu do sedaj še nisem sodelovala.
Prosim vas in veliko bi mi pomenilo, če bi mi lahko kdo podal svoj komentar k naslednjemu razmerju (sinastriji /kompozitu):

ONA - 25.08.1978, 21.15, Maribor
ON - 30.04.1972, 8.05, Augsburg, Nemčija

Začelo se je fenomenalno dobro (isti cilji, želje), nato pa se je hitro nekaj izjalovilo zaradi malenkosti. Trenutno nisva skupaj. Si pa zelo želim, da bi še enkrat začela, bolj počasi in na bolj trdnih temeljih (jaz sem bila mesec dni po koncu dolgotrajne zveze, ko sva se spoznala). On je zelo trmast. Zanima me, ali sva za skupaj, oziroma, ali bi se iz tega lahko razvilo nekaj lepega, doživljenjskega, družina..., ali nima smisla vztrajat.

Lep pozdrav vsem in že vnaprej hvala za pomoč,
5ra5
Carpe diem!

#2 yay

yay
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 23. junij 2010, 17:21

bodi pozorna kdaj ti bodo odgovorili, potem pa hitro odgovori, sicer te bodo obtožili neresnosti ali pa, da so vsi odgovori že zdavnaj dani! (in ti "lupma" tega nisi zaznala!)

brez zamere, sarkazem je zdrav za želodec (vsaj  za moj!)

tudi jaz sem nova in tudi jaz sem se pred časom ljubiteljsko ukvarjala z astrologijo (no, do sinastrije sem prišla zelo amatersko, s progresijo pa si nisem upala nadaljevat).

in tudi jaz čakam na odgovor,......

portpljenje je božja mast.. (menda)

Yay



#3 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 23. junij 2010, 18:46

:palec:
Točno tako .. je kar nekaj dobrih astrologov v Sloveniji, pa se naročiš.
Brez nepotrebne užaljenosti.

Včasih ljudje nimajo/nimamo časa skočit ob prvem vprašanju - npr. nogomenta tekma x:o)x , zaključevanje ocen v šolah ... potem pa s takim odnosom ... ej sorry ... res, nihče ni dolžan ničesar tule! Vsi delamo z užitkom in glede na naš čas.



opaaaaa....
tkole počas neopazno...
in si že astrolog očitno :palec: a nej te mal naokol hwalim, da boš čimprej še izkušena, poznana in priznana? xcivx x:Dx
in pol sam še iz treh knjig napišeš še četrto, pa si že špica x8Dx x:px x^x twoja beseda je kr naenkrat zakon in meso postaja x8Dx
sam ne pretirawej, da nauš čarownca ratala x:Ix
btw. a si dobila un sajt od unih profijou, k so iz zwezdic znal prebrat, da gremo naprej u fuzbalu? :vragec:

---------

vidwe tam gor...
čeb se swojima descoma tolk poswečale kukr se zwezdicam, vaja neb skrbel, da vama bosta ušla. xrolleyesx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#4 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 23. junij 2010, 18:58

Če ti pa ne bo, ti pa itak ni pomoči.

Če pa kdo želi mnenje profesionalnega astrologa, ne sprašuje po forumu.
Spel se zdej.


hm...
sej nism vedu, da rabm kšno pomoč xrolleyesx
a morm k astrologu, da mi powe, da z mano nekej ni uredu, k mislim, da loh prežwim tut brez njih? x:o)x
ko boš profi, pa plis powej, da si te prwoščim x:px x:Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#5 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 23. junij 2010, 19:03

srček, teb dam zastonj. a bo uredu?


ok. spomni me. zdej se je začel film x:Xx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#6 yay

yay
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 23. junij 2010, 19:07

za mačko režalko in mystico:

če ne želita dati odgovorov, jih pač ne dajta!, saj vaju nihče ne sili.

pogrešam resnost, ki je bila včasih prisotna na tem forumu, očitno se je sprevrgel v "hecanje" vseh vrst.

Janko pa je vaju (in ostale) le sprovociral in jaz mu dam prav!

Zmente se med seboj in predvsem z adminom, ali bo ta forum deloval kot se spodobi, ali pa ga zaprite. Vsaj ne boste vzbujali lažnih upanj vsem nam, ki vas prosimo za odgovor.



ja,ja , sej vem sem zoprna, ampak, kaj čem, tak je moj natalni horoskop (mar ne?).

yay



#7 Gost_razlika_*

Gost_razlika_*
  • Gost

Objavljeno: 23. junij 2010, 19:32

bodi pozorna kdaj ti bodo odgovorili, potem pa hitro odgovori, sicer te bodo obtožili neresnosti ali pa, da so vsi odgovori že zdavnaj dani! (in ti "lupma" tega nisi zaznala!)

brez zamere, sarkazem je zdrav za želodec (vsaj za moj!)

tudi jaz sem nova in tudi jaz sem se pred časom ljubiteljsko ukvarjala z astrologijo (no, do sinastrije sem prišla zelo amatersko, s progresijo pa si nisem upala nadaljevat).

in tudi jaz čakam na odgovor,......

portpljenje je božja mast.. (menda)

Yay




Nehi se zdej hecat.

A vidš, k so sami neresni v temo priletel.

#8 yay

yay
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 23. junij 2010, 19:47

ok, me ni več





#9 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 24. junij 2010, 05:29

Največja napaka, ki jo lahko naredimo je, da gremo direkt iz dolgoletne zveze v poskus neke nove .. ne gre, rabimo čas za procesirat. Medtem pa lahko v tem procesu mimogrede prizadanemo osebo, ki si tega ni zaslužila.


jup. začaran krog odvisnežov od odnosov.
menda kr jeba... xrolleyesx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#10 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 24. junij 2010, 08:35

jup. začaran krog odvisnežov od odnosov.
menda kr jeba... xrolleyesx

..to je pa bedno, če greš z nekom narazen morajo biti stvari jasne - zakaj si šel narazen oz. da ne gre več in tle ni prostora za slaba čustva... oz. zakaj bi jih nucal... če ne, bo naslednja veza samo ponovitev te prejšnje v novi preobleki in to se bo ponavljalo dokler lekcija ni osvojena... travmirat zaradi zveze, ki se ni izšla je pa res omejenost na kubik...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#11 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 24. junij 2010, 09:13

..to je pa bedno, če greš z nekom narazen morajo biti stvari jasne - zakaj si šel narazen oz. da ne gre več in tle ni prostora za slaba čustva... oz. zakaj bi jih nucal... če ne, bo naslednja veza samo ponovitev te prejšnje v novi preobleki in to se bo ponavljalo dokler lekcija ni osvojena... travmirat zaradi zveze, ki se ni izšla je pa res omejenost na kubik...


itaq.
loh pa se vprašaš, zakaj se je ta zveza sploh zgodila?
je blo to kr neki... samo zato, da nisi sam...
si šel v vezo po pameti, da ne rečem po horoskopu?
si gledal kakšen-a, nekdo je in ne koga imaš rad...
če je blo kej od tega al pa še bolj bednih razlogov, pol ni čudn, da tak odnos nima prihodnosti. vsaj dolge in zadovoljne ne.
veza se začne pri sebi. pika.
in tega se premal zavedamo. sploh ženske. spet pika. x:Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#12 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 24. junij 2010, 09:22

..to je pa bedno, če greš z nekom narazen morajo biti stvari jasne - zakaj si šel narazen oz. da ne gre več in tle ni prostora za slaba čustva... oz. zakaj bi jih nucal... če ne, bo naslednja veza samo ponovitev te prejšnje v novi preobleki in to se bo ponavljalo dokler lekcija ni osvojena... travmirat zaradi zveze, ki se ni izšla je pa res omejenost na kubik...

Seveda bi morale biti stvari jasne, v praksi pa, kot kaže, niso. Zato je precej prostora za "slaba" čustva in travmatiziranje.
Possible—but highly unlikely.

#13 5ra5

5ra5
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 24. junij 2010, 10:37

Tako zelo te razumem. Največja napaka, ki jo lahko naredimo je, da gremo direkt iz dolgoletne zveze v poskus neke nove .. ne gre, rabimo čas za procesirat. Medtem pa lahko v tem procesu mimogrede prizadanemo osebo, ki si tega ni zaslužila.

Oglasi se še kaj, vidim, da imaš kar pestro partnersko dogajanje z Uranom na DC. On pa ASC Rak z Luno v Škorpijonu (nezaupanje)... te bo kar še namučil s svojo trmo. Objavljena slika

Ostalo v OS, če se oglasiš še kaj na forumu.





Hvala! Edino pametno sporočilo. Nisem odprla teme zato, da se bodo vsi povprek ogaševali in pritoževali. Odprla sem jo, ker me zanimajo vaši komentarji. In vem, da obstajajo poklicni strologi. Sem tudi z njimi že sodelovala. Zdaj sem si pač zaželela vašega mnenja.

Se oglasim,

LP
Carpe diem!

#14 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 24. junij 2010, 13:23

Tako zelo te razumem. Največja napaka, ki jo lahko naredimo je, da gremo direkt iz dolgoletne zveze v poskus neke nove .. ne gre, rabimo čas za procesirat. Medtem pa lahko v tem procesu mimogrede prizadanemo osebo, ki si tega ni zaslužila.

Oglasi se še kaj, vidim, da imaš kar pestro partnersko dogajanje z Uranom na DC. On pa ASC Rak z Luno v Škorpijonu (nezaupanje)... te bo kar še namučil s svojo trmo. x;)x

Ostalo v OS, če se oglasiš še kaj na forumu.

daj misti ne na OS, daj napiši to sem... to je smisel foruma, da se še ostali kaj naučimo, da malo "primerjamo zapiske"...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#15 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 24. junij 2010, 15:30

Ok, a boš pomagal pa kaj dodal itd? :)
Od mene se kaj dosti ne boš učil hehe.

bom probal.. čeprav tale sinastrija men ne lezi najbolj... sem včeraj že gledal obe karti pa pol niti nism vedu kaj napisat(oz. bi lahko napisal par strani sam nism bil najbolj razpoložen zaradi fuzbala)... na prvi pogled dokaj OK (sonce-ascendent marsi in venere lepo povezani...) pol pa tisti saturn na luni pa satun-sonce njej na MC... pa njegova škorpijonska luna in pluton v kontaktu s pomladiščem pa po drugi strani njen luft pa luna v dvojckih) v bistvu me res zanima kaj si ji napisala... men se zdi da je problem bolj v njem, kot pa v sami sinastriji in je tist saturn na njeni luni sam odslikava njegovega pogleda na svet oz. razmerja... res me zanima...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#16 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 24. junij 2010, 16:30

NIsem še nič, ker sem imela težak teden in včeri isto nisem bila razpoložena zarad fuzbala. Malo sem pogledala samo obe natalni karti. Bom med vikendom kaj, ker najbrž ne grem nikamor ven (bolniška :) )

Pri njemu mi je padel seveda v oči asc v Raku in njegova vladarica Luna, ki gre v 6. hišo (v sicer široko konjunkcijo z Neptunom - čustvenost, preobčutljivost, sploh, ker je Luna v ŠKO zraven še zamerljivost. Luna je tudi v opoziciji s Saturnom iz 12. hiše, torej strahovi,čustvene blokade. Ona ima dogajanje v ljubezenskih hišah kar intenzivno (5. v Levu, noter merkur, sonce in saturn ...), Uran je pa čisto na DC, drugih aspektov sicer ne dela, samo je pa koten.

Ja, v sinastriji je njegov Saturn točno na njeni Luni - Davison tole razlaga takole: ona ga lahko dojema kot resnega in odgovornega, morda ji celo ustreza ... samo tule gre za neko lekcijo, ki se jo bo morala naučiti od njega Je pa to odraz njegovega dojemanja na odnose, kajti njegov Saturn vlada njegovi 7. hiši, je v najslabši možni 12. hiši in v opozicijo z njegovo Luno. Dolgoročno to nakazuje težave v odnosih (kontakt Lune in Saturna v sinastriji. Ona ga lahko sčasoma začne dojemat kot hladnega, ne bo razumel nje in njenih potreb. Suma sumarum: ta aspekt je problematičen.


Sonci sta v trigonu, kar je dobro, stabilnost pa ruši po mojem mnenju tudi njen Uran v aplikativni opoziciji z njegovim Soncem (pogojno ... orbis je malce več kot 2°)in v eksaktni inkonjunkciji z njegovim Merkurjem. Po moje mu sploh ni jasno, kaj ga je zadelo, ko jo je spoznal. x8Dx

Kombina in kompozita še nisem gledala. V bistvu je to vse ... sem bila včeraj preveč napsihirana s fuzbalom. x:Ix

..no dej pol k boš vse zanalizirala tle gor objavi... da se naučimo... thnx...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#17 5ra5

5ra5
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 28. junij 2010, 13:09

Hvala mantis. Da se vsaj kdo javi. :palec: x:)x





Hvala obema, Mystica in Mantis !!!
Zelo dobro sta zadela. Me veseli, da se mi v ljubezni obeta boljše obdobje, ker je zadnji 2 leti bolj slabo. Kot sem rekla, sem se sama ukvarjala z astrologijo (progresij nisem nikoli delala), vedela sem, da je med nama problem njegov saturn, ki pade direktno na mojo luno, vem, da je saturn hlad.... Predvsem Mantis je zelo dobro zadel njegov opis. Točno takega sem ga jaz spoznala.

Moram reči, da so se v zadnjih dneh dogajale neke spremembe, da me je poklical, sva se dobila, po moje ima močna čustva do mene. Ne vem pa, kam to vodi. Kaj sploh hoče. Ali bi rad počasen začetek (zdaj, ko sva vse zrušila), ne taki bum, kot je bil takrat na začetku (dejansko me je po dveh mesecih zaprosil za roko, iskal hiško, si želel vse...), ali pa samo malo "preizkuša", ne vem. Bomo videli.

By the way: težave so se med nama pojavljale v spolnosti (on je imel neke težave...), potem pa še zaradi ex ex punce, jaz sem se vstrašila, da z njo nima razčiščenih zadev, sploh, ker sva z bivšim fantom imela to težavo in je bilo med bivšim in tem fantom zelo malo časa (dober mesec dni), pa tudi zaradi tega, ker sta se očitno z bivšo punco razšla zaradi bivše (oziroma zaradi kreganja, ker ga je ta ex ex še vedno klicala...). Po moje je bilo prehitro. Zdaj sem si razčistila vse za nazaj. Bi bila pripravljena na nov, počasen začetek. Mi veliko pomeni in zelo se mi je "vsedel v srce". Mislim, da ima tudi on mene zelo rad. Če bo to to, se bo po moje izkazalo kmalu. Če pa ne, pa ne. Nočem imeti nobenih pričakovanj. Tako, kot sta napisala, ne smem si zapreti vrat.

Se javim kaj,

LP obema
Carpe diem!

#18 Agena

Agena
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 29. junij 2010, 20:16

Pozdravljeni!

Tudi jaz sem nova na forumu.

Astrologija mi je hobi in v nekaj letih študija se je kar nabralo nekaj znanja. Preko svojih lastnih raziskovanjih sem prišla do nekaterih mnenj.

1. Osnova nam je natal. Za vse zgodbe in odnose, ki nam barvajo vsakdan. Ljudje, ki nam prihajajo nasproti so že v naši natalni karti. Različna je le simbolika, ki jo lahko te osebe predstavljajo.

2. Dobro je vedeti, da vsaka ženska išče moški potencial, ki ga ima v natalu in ravno tako moški iščejo svoj ženski potencial, ki ga ima v svojem natalu.

Sedaj pa je vprašanje - ali lahko partner nosi to energijo s katero ga na nek način obvezujete s svojim natalom in ali lahko živite to, kar on na nezavednem nivoju od vas pričakuje.

Kdo je kdo v našem natalu, je stvar občutka in znanja, ki ga imate.

Torej 5tr5, predvidevam, da veš, kakšne Marse lahko potegneš v svoj natal in da se Mars lahko tam tudi obdrži. Marsa imaš v Tehnici v konjunkciji s Plutonom v 6. hiši. Torej lahko ga npr. spoznaš na delovnem mestu, ker pa je v Tehnici je lahko v vezi. Lahko bi bil tudi ločen, ker sama nekako vlečeš parterja v simboliki Urana, saj je Uran na vrhu 7 hiše.

Drugi moški potencial je Sonce, ki ga imaš ti v konjunkciji s Satrunom v Devici v 5.hiši. To lahko daje mošnost, da te bo pritegnil šef ali pa kakšen pomemben starejši moški. Lahko daš tudi simboliko, da bo imel parner v svoji natalni karti vpliv Saturna.

Sama verjetno veš, da imaš malo blokado pri svojih čustvih saj Luna kvadrat Satrun ni ravno lahka stvar. Upam, da te strahovi ne bodo ustavili pri nadaljnem odpiranju tvoje duše.

Predno greva v analizo, te izivam, da napišeš kako si spoznala tega Nemca, da poizkusimo ugotoviti kdo je on v tvoji natalni karti in kako ga ti pogojuješ s svojim natalom.

Lep večer.












#19 Agena

Agena
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 29. junij 2010, 20:30

Pozdravljeni!

Tudi jaz sem nova na forumu.

Astrologija mi je hobi in v nekaj letih študija se je kar nabralo nekaj znanja. Preko svojih lastnih raziskovanjih sem prišla do nekaterih mnenj.

1. Osnova nam je natal. Za vse zgodbe in odnose, ki nam barvajo vsakdan. Ljudje, ki nam prihajajo nasproti so že v naši natalni karti. Različna je le simbolika, ki jo lahko te osebe predstavljajo.

2. Dobro je vedeti, da vsaka ženska išče moški potencial, ki ga ima v natalu in ravno tako moški iščejo svoj ženski potencial, ki ga ima v svojem natalu.

Sedaj pa je vprašanje - ali lahko partner nosi to energijo s katero ga na nek način obvezujete s svojim natalom in ali lahko živite to, kar on na nezavednem nivoju od vas pričakuje.

Kdo je kdo v našem natalu, je stvar občutka in znanja, ki ga imate.

Torej 5tr5, predvidevam, da veš, kakšne Marse lahko potegneš v svoj natal in da se Mars lahko tam tudi obdrži. Marsa imaš v Tehnici v konjunkciji s Plutonom v 6. hiši. Torej lahko ga npr. spoznaš na delovnem mestu, ker pa je v Tehnici je lahko v vezi. Lahko bi bil tudi ločen, ker sama nekako vlečeš parterja v simboliki Urana, saj je Uran na vrhu 7 hiše.

Drugi moški potencial je Sonce, ki ga imaš ti v konjunkciji s Satrunom v Devici v 5.hiši. To lahko daje mošnost, da te bo pritegnil šef ali pa kakšen pomemben starejši moški. Lahko daš tudi simboliko, da bo imel parner v svoji natalni karti vpliv Saturna.

Sama verjetno veš, da imaš malo blokado pri svojih čustvih saj Luna kvadrat Satrun ni ravno lahka stvar. Upam, da te strahovi ne bodo ustavili pri nadaljnem odpiranju tvoje duše.

Predno greva v analizo, te izivam, da napišeš kako si spoznala tega Nemca, da poizkusimo ugotoviti kdo je on v tvoji natalni karti in kako ga ti pogojuješ s svojim natalom.

Lep večer.












#20 Mcmurphy

Mcmurphy
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 91

Objavljeno: 30. junij 2010, 10:01

Kako prav si imel Mcmuprhy, ko si mi povedal, da je osnova pri gledanju ujemanja sinastrija in ne kompozit in ne kombin :palec:


x^x

x:Dx

#21 Mcmurphy

Mcmurphy
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 91

Objavljeno: 30. junij 2010, 17:30

Jaz osebno sploh ne vidim smisla kompozita.

Saj zveza ni neka nova tvorba, v čem je fora da vzameš sredine planetov in potem ustvariš nekaj tretjega? Na podlagi česa?

OK, morda je kompozit pokazatelj, kako zunajstoječi vidijo zvezo, ampak to je tistima ki sta v vezi lahko malo mar.

#22 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 30. junij 2010, 18:00

..kompozit je res kr neki... mogoče je kombin malo bolj smiseln, ker dejansko ma neko časovno osnovo... medtem ko je kompozit neka povsem anorganska iracionalna forma....
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#23 5ra5

5ra5
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 1. julij 2010, 09:59

x:)x mantis je ONA




Pardon. Nisem vedela.
Carpe diem!

#24 5ra5

5ra5
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 1. julij 2010, 12:31

Mysti, hvala. :palec:
Kako prav si imel Mcmuprhy, ko si mi povedal, da je osnova pri gledanju ujemanja sinastrija in ne kompozit in ne kombin :palec:

Ampak če je težava v seksu, je sploh možnost? To je vendar osnova. Zakaj bi ravno ti bila objekt za njegovo ozdravitev? Kaj pa če odide k drugi, ko bo "znal",? Čeprav imata v kompozitu Mars na Veneri, blokirajoči Saturn iz sinastrije nad vsem prevlada, tako kot vedno x:o)x

Saturna na Luni se ne da premagati. Prinaša globoko spoštovanja in ljubezen predvsem z Lunine strani, o kateri govoriš, poznavanje v nulo, vendar nesproščenost. Saturn ne ljubi Lune toliko to si zapomni, ampak je Luna tista, zato ne soditi njegovih čustev po sebi, lahko je samo spoštljiv. Pa še bivša bi lahko bila vzrok. Očitno se nisi ustrašila kar brez razloga. Čist normalna je tvoja previdnost in pričakovanje razčiščenega podstrešja glede preteklih žensk (zakaj pa z njimi ni imel otrok, če so ble tako ok?)

Moram se znegirat zdaj : sploh ni nujno nič od mojega zapisanega res : poznam srečne pare , ki imajo v sinastriji luno na saturnu. Vse življenje umirjeni skupaj (ampak imajo tud trigone med marsi in venerami itd).

Samo sebe poslušaj x8Dx (

Če pa najdeš drugega, s katerim bo vzajemno dobro ujemanje in skor vse kot po maslu, boš v živlejnju bolj srečna.
Boš verjetno tegale vedno rada vidla in te lahko stisne v srcu še po 5 ali 15 letih. Nič zato. To je normalno, ne moremo imeti vsega! Tako pač Saturn vpliva.

Bolje se je odločiti za tisto osebo, S KATERO LAŽJE živimo. :palec: Ne za ono, s katero gremo iz nebes do pekla in kjer v bistvu gre za izčrpavanje.

Na koncu : NE ZNAM TI POVEDAT, ČE BOSTA SKUP PRISTALA ALI NE. (ti privoščim kaj boljšega kot je tole)

Če pa imaš še kak datum na zalogi, s kom bi se ujela, pa kar povej, vsaj rojstni dan. Ni zakaj.



Pa imam. 14.02.1977, ure ne vem, MB. Bi me veselilo.

Lp, pa sory, da sem te zamenjala z moškim... x8Dx


Carpe diem!

#25 5ra5

5ra5
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 1. julij 2010, 12:50

Pozdravljeni!

Tudi jaz sem nova na forumu.

Astrologija mi je hobi in v nekaj letih študija se je kar nabralo nekaj znanja. Preko svojih lastnih raziskovanjih sem prišla do nekaterih mnenj.

1. Osnova nam je natal. Za vse zgodbe in odnose, ki nam barvajo vsakdan. Ljudje, ki nam prihajajo nasproti so že v naši natalni karti. Različna je le simbolika, ki jo lahko te osebe predstavljajo.

2. Dobro je vedeti, da vsaka ženska išče moški potencial, ki ga ima v natalu in ravno tako moški iščejo svoj ženski potencial, ki ga ima v svojem natalu.

Sedaj pa je vprašanje - ali lahko partner nosi to energijo s katero ga na nek način obvezujete s svojim natalom in ali lahko živite to, kar on na nezavednem nivoju od vas pričakuje.

Kdo je kdo v našem natalu, je stvar občutka in znanja, ki ga imate.

Torej 5tr5, predvidevam, da veš, kakšne Marse lahko potegneš v svoj natal in da se Mars lahko tam tudi obdrži. Marsa imaš v Tehnici v konjunkciji s Plutonom v 6. hiši. Torej lahko ga npr. spoznaš na delovnem mestu, ker pa je v Tehnici je lahko v vezi. Lahko bi bil tudi ločen, ker sama nekako vlečeš parterja v simboliki Urana, saj je Uran na vrhu 7 hiše.

Drugi moški potencial je Sonce, ki ga imaš ti v konjunkciji s Satrunom v Devici v 5.hiši. To lahko daje mošnost, da te bo pritegnil šef ali pa kakšen pomemben starejši moški. Lahko daš tudi simboliko, da bo imel parner v svoji natalni karti vpliv Saturna.

Sama verjetno veš, da imaš malo blokado pri svojih čustvih saj Luna kvadrat Satrun ni ravno lahka stvar. Upam, da te strahovi ne bodo ustavili pri nadaljnem odpiranju tvoje duše.

Predno greva v analizo, te izivam, da napišeš kako si spoznala tega Nemca, da poizkusimo ugotoviti kdo je on v tvoji natalni karti in kako ga ti pogojuješ s svojim natalom.

Lep večer.












Zdravo!

Kar si napisala drži:

Na delovnem mestu sem pred dvema letoma in pol spoznala svojega bivšega (s katerim sva imela težave zaradi njegove bivše). Ona ga je pustila zaradi drugega, on je leto in pol hodil za njo in jo prosil naj pride nazaj, nekaj sta imela, potem pa je mene spoznal. No, potem pa je ona začela plaziti za njim. Njemu se je vse skupaj očitno fajn zdelo, čeprav sva bila midva potem par. Bila sta v stiku, med tednom sta se skoraj vsak dan slišala po telefonu _ to sem ugotovila kasneje -, dvakrat na teden tudi videla na treningu...). Hočem reči, da je še mogoče on bil "na pol" v zvezi, ko je mene spoznal - pa čeprav je bilo že leto in pol, odkar sta šla s to bivšo narazen. V začetku letošnjega leta sva se razšla, on krivi mene, da sem mu gnjavila, da ni bilo nič med njima, da sta bila samo prijateja. No, sedaj po pol leta, pa pove, da razmišlja, da bi še mogoče bil z njo (ona ima sedaj 10 mesecev starega otroka in stanovanje s svojim tipom in je pripravljena vse to pustiti in priti nazaj k njemu...).

Starejšega moškega (13 let - vendar je izgledal mlajši) sem imela pred tem bivšim. 4 leta (konec leta 2007 se je končalo). To je res bila ljubezen. Vendar nisva imela istih ciljev.

No sedaj, nazadnje (v začetku marca letos) pa sem spoznala tega "Nemca" (ni nemec, le rojen je v Nemčiji), ki ima očitno močan saturn. Nekaj bo na tem, kaj si napisala. Spoznala sem ga preko sodelavke (njen mož je njegov sodelavec in zelo dober prijatelj), spoznali so naju, predstavljena sva bila drug drugemu. Oba sva si želela enako: družino, dom, eno malo hiško, ljubezen, oba sva družabna, veseljaka, na hece, on ima zelo zelo rad otroke (nisem še videla takega moškega, ki bi se tako zelo dobro razumel z otroci, se igral z njimi...) .... Sedaj se nekaj dogaja. Tri tedne se nisva slišala. Sedaj pa je poklical in sva nazaj v stiku. Mislim, da bi nama rad dal še eno priložnost. Bomo videli, ne morem nič rečt, ker ta obnovitev stikov traja šele en teden in nočem siliti v njega. Se pa imava lepo, ko se slišiva ali vidima, sproščeno vzušje, ljubezen je v zraku. Hočem pustiti, da se stvari same razvijejo. Če pa bo predolgo trajalo takšno obdobje, pa ga bom postavila pred dejstvo, kaj zdaj to pomeni: ali bi rad, da sva skupaj, ali kaj. Mu zaupam. Je zanesljiva oseba. Mislim, da se ne "zajebava" z mano in da bi rad nekja resnega, vendar počaaaasi..., ne tako hitro, kot se je to zgodilo pred tremi meseci, ko je bil res pravi bum. Kar je tudi prav.


LP vsem
Carpe diem!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0