Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

nevarnost vdovstva v natalni karti


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
48 komentarjev na to temo

#1 marty5

marty5
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 26. julij 2010, 11:27

Pozdravljeni,

prosila bi za pomoč pri interpretaciji natalne karte. Sem namreč kar malo prestrašena glede napovedanega...

Osmo hišo imam v biku, v njej pa mars (na 21. stopinji) in venero. Ker je vladar sedme hiše mars (7. hiša v ovnu) in se ta pojavlja v osmi hiši imam baje nevarnost, da postanem vdova - ker je mars, zaradi nesreč...nenadna smrt partnerja.

Mož ima 8. hišo ravno tako v biku v njem pa Jupiter. Vem, da je za celotno interpretacijo potreben vpogled v celotno natalno karto - mi vseeno kdo lahko da kako pojasnitev na to....res me mori in skrbi.

Hvala za pomoč!

#2 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 26. julij 2010, 12:08

Pozdravljeni,

prosila bi za pomoč pri interpretaciji natalne karte. Sem namreč kar malo prestrašena glede napovedanega...

Osmo hišo imam v biku, v njej pa mars (na 21. stopinji) in venero. Ker je vladar sedme hiše mars (7. hiša v ovnu) in se ta pojavlja v osmi hiši imam baje nevarnost, da postanem vdova - ker je mars, zaradi nesreč...nenadna smrt partnerja.

Mož ima 8. hišo ravno tako v biku v njem pa Jupiter. Vem, da je za celotno interpretacijo potreben vpogled v celotno natalno karto - mi vseeno kdo lahko da kako pojasnitev na to....res me mori in skrbi.

Hvala za pomoč!


Prehitri zaključki. Ne boš verjela, da sem iz primerov vdovstva izmed recimo desetih kart ugotovila, da imajo vse juitra v sedmi hiši. Seveda je potrebno gledati njegove aspekte in tranzite močnih malefikov.

#3 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 26. julij 2010, 12:40

Pozdravljeni,

prosila bi za pomoč pri interpretaciji natalne karte. Sem namreč kar malo prestrašena glede napovedanega...

Osmo hišo imam v biku, v njej pa mars (na 21. stopinji) in venero. Ker je vladar sedme hiše mars (7. hiša v ovnu) in se ta pojavlja v osmi hiši imam baje nevarnost, da postanem vdova - ker je mars, zaradi nesreč...nenadna smrt partnerja.

Mož ima 8. hišo ravno tako v biku v njem pa Jupiter. Vem, da je za celotno interpretacijo potreben vpogled v celotno natalno karto - mi vseeno kdo lahko da kako pojasnitev na to....res me mori in skrbi.

Hvala za pomoč!


Šele v pozni starosti se lahko zgodi kaj od napovedanega,do takrat pa ste lahko brez skrbi.
Uživajte danes in se ne ozirajte za jutri.Jutri je nov dan,ne pokvarite si ga že danes.

#4 marty5

marty5
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 26. julij 2010, 12:46

Ja, saj razumsko vem, da se ne bi smela s tem obremenjevati, ampak vseeno se.

Pri astrologiji sem res hud začetnik in mi veliko ni jasno - šele spoznavam zadeve. Kolikor pa sem razumela, gre pri taki postavitvi za nevarnost partnerjeve zgodnje smrti.

Še eno malček čudno vprašanje - če je to v moji natalni karti, dejansko jaz možu prinašam "nesrečo", ali se to manifestira le, če ima tudi on planete tako razporejene, da se vse skupaj poklapa?

Mislite, da se usodi sploh da ubežati?

Moževa postavitev v natalni karti:

PlanetsSun 19° 51' Leo in 10. house Moon 18° 51' Pisces in 5. house Mercury 13° 37' Virgo in 11. house Venus 05° 04' Virgo in 10. house Mars 22° 32' Virgo in 11. house Jupiter 28° 47' Taurus in 8. house Saturn 08° 41' Leo in 10. house Uranus 04° 09' Scorpio in 1. house Neptune 10° 43' Sagittarius in 2. house Pluto 09° 41' Libra in 12. house Vertex 24° 08' TaurusEast Point 08° 24' Scorpio
AspectsOpposition Moon/Mercury 05° 14' Opposition Moon/Mars 03° 41' Conjunction Mercury/Venus 08° 33' Conjunction Mercury/Mars 08° 55' Square Mercury/Neptune 02° 54' Sextile Venus/Uranus 00° 55' Square Venus/Neptune 05° 38' Trine Mars/Jupiter 06° 15' Square Saturn/Uranus 04° 32' Trine Saturn/Neptune 02° 01' Sextile Saturn/Pluto 01° 00' Sextile Neptune/Pluto 01° 01' HousesAscendant 25° 21' Libra 2nd house 22° 05' Scorpio 3rd house 25° 28' Sagittarius 4th house 03° 42' Aquarius 5th house 07° 60' Pisces 6th house 04° 49' Aries 7th house 25° 21' Aries 8th house 22° 05' Taurus 9th house 25° 28' Gemini Midheaven 03° 42' Leo 11th house07° 60' Virgo12th house04° 49' Libra

To temo je popravil/a marty5: 26. julij 2010, 12:49


#5 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 26. julij 2010, 15:05

partnerjeva smrt, oz. način njegove smrti se, kot je meni znano, gleda v tvoji, natalno, 2.hiši.
(seveda vse povezave oz. aspekte)Tako, da dejstvo, da se Mars nahaja v natalno 8. hiši, ne pomeni dosti.
Res pa je, da ženskam, s tako postavljenim Marsom (zopet odvisno od aspektov) lahko prinese
nasilnega partnerja.
Tudi ni nujno, da za partnerja gledaš Mars, komod je tudi Sonce. Preveč prepleteno in zapleteno
za forum ali kaj podobnega.
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#6 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 26. julij 2010, 19:56

Pozdravljeni,

prosila bi za pomoč pri interpretaciji natalne karte. Sem namreč kar malo prestrašena glede napovedanega...

Osmo hišo imam v biku, v njej pa mars (na 21. stopinji) in venero. Ker je vladar sedme hiše mars (7. hiša v ovnu) in se ta pojavlja v osmi hiši imam baje nevarnost, da postanem vdova - ker je mars, zaradi nesreč...nenadna smrt partnerja.

Mož ima 8. hišo ravno tako v biku v njem pa Jupiter. Vem, da je za celotno interpretacijo potreben vpogled v celotno natalno karto - mi vseeno kdo lahko da kako pojasnitev na to....res me mori in skrbi.

Hvala za pomoč!


Jaz bom pa tkole reku :

na vdovstvo še najbolj nakazuje Luna al pa Jupi v sedmi hiši, še posebi če je v dvojnem znamenju vse skupi ( dvojčki, rak, vodnar, ribice ) kar je že Lunca povedala in se z njo ful strinjam.:palec:

Poleg tega na vdovstvo nakazuje lahko tut Venerca al pa Satko prav tako v sedmi pa dvojnih znamenjih, oziroma oba omenjen planeta v dvojčkih pa tut če nista lih v sedmi.

Hm...no, pol lahko taisto nakazuje tut vladar sedme če je v devički al pa šesti hiši in ma kak težavnejši kvadratek z kakim malefikom.

No, pol mamo še Lunco pa tut Venerco v škorpjotu al v osmi, k lahko na vdovstvo nakazuje, pa če je recimo Satko vladar sedme, če je pa še retrograden je to še bl močno, pa afliktirana Venerca v šesti tut na vdovstvo lahko nakazuje.

Vpliva pa tut Sonček ja, kot je že Čveka povedala :palec:, še posebi če je ful močan, pa če je v kvadratu z vladarjem sedme, še posebi če je to malefik.....no pr tipčkih pa vpliva na vdovstvo Lunca če je zlo močna.

Termin kdaj naj bi se to zgodilo se pa v direkcijah gleda ko so svetila v kvadratu z malefiki oziroma težavni aflikciji z vladarjem sedme hiše.

#7 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 26. julij 2010, 20:05

O lej ga. Kdo se je javil. :palec: x:)x


Oj sonček......:2src: Kako kaj?????:eek:

#8 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 26. julij 2010, 20:12

Pestro, pestro ... ne bom smetila po temi. x;)x


Super, sej fajn da je tako, rajš ku da bi se dolgočasila.x;)x

OKi, se tut jaz umikam .....bodi mi fajn.xsrcx

#9 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 26. julij 2010, 20:29

jst tud npikč nasmetim... helou koky x:)x :palec:


Ojla cukrček, long tajm no si.........sm že tuhtu kir tipček te je tko omrežu, da te ni nič več na spregled.....x;)x...pa vidm da ti še pusti malčk frkljat okoli....x:)x

A si dobro????

No zdej pa grem ja, da ne bo kaka Komunala pršla.....x:o)x

#10 marty5

marty5
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 26. julij 2010, 20:49

Hvala vsem za odgovore Objavljena slika. Imam pač to lastnost, ki je tudi precej izrazita v moji natalni karti - da vsako zadevo morem secirat na mikrodelce....detektiv Objavljena slika .

Moram pa reči, da mi je še vedno nekaj nejasnih zadev....imam precej negativne aspekte z luno. Tisti kvadrat luna mars in mars v opoziciji z uranom se mi ne zdita nič dobrega...

Mi lahko, glede na spodnje podatke, kdo kaj več pove? Včasih se mi zdi, da je interpretacij skoraj toliko kot virov Objavljena slika


PlanetsSun 22° 55' Gemini in 9. house Moon 17° 39' Aquarius in 5. house Mercury 10° 08' Cancer in 9. house Venus 03° 25' Gemini in 8. house Mars 21° 43' Taurus in 8. house Jupiter 07° 30' Leo in 10. house Saturn 08° 34' Virgo in 11. house Uranus 18° 21' Scorpio in 2. house Neptune 18° 29' Sagittarius in 3. house Pluto 16° 24' Libra in 1. house Vertex 20° 06' AriesEast Point 13° 19' Libra
AspectsTrine Sun/Moon 05° 16' Opposition Sun/Neptune 04° 25' Trine Sun/Pluto 06° 30' Square Moon/Mars 04° 05' Square Moon/Uranus 00° 42' Sextile Moon/Neptune 00° 51' Trine Moon/Pluto 01° 14' Sextile Mercury/Saturn 01° 35' Sextile Venus/Jupiter 04° 05' Square Venus/Saturn 05° 08' Opposition Mars/Uranus 03° 22' Sextile Neptune/Pluto 02° 05' HousesAscendant 08° 38' Libra 2nd house 03° 32' Scorpio 3rd house 04° 35' Sagittarius 4th house 11° 16' Capricorn 5th house 16° 44' Aquarius 6th house 15° 49' Pisces 7th house 08° 38' Aries 8th house 03° 32' Taurus 9th house 04° 35' Gemini Midheaven 11° 16' Cancer 11th house16° 44' Leo12th house15° 49' Virgo

#11 Mcmurphy

Mcmurphy
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 91

Objavljeno: 26. julij 2010, 23:51

Karto si naredi, postavi na shrani.si in daj link sem.

Na astro.com lahko recimo delaš karte.

Tale miš maš podatkov ni fajn za interpretirat.

#12 marty5

marty5
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 27. julij 2010, 06:37

Mcmurphy, hvala - nisem znala kopirat sem Objavljena slika

Upam, da sedaj je - moja natalna....če mi kdo lahko kaj pove, bom hvaležna. Pa še bi vas prosila za kake fajne knjige o astrologiji - kaj priporočate za dobro osnovo?

http://www.shrani.si...talna-karta.gif

#13 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 27. julij 2010, 08:26

Prehitri zaključki. Ne boš verjela, da sem iz primerov vdovstva izmed recimo desetih kart ugotovila, da imajo vse juitra v sedmi hiši. Seveda je potrebno gledati njegove aspekte in tranzite močnih malefikov.



živjo Lunca,
sam kako bi to lahko razložila? zakaj ravno jupiter in zakaj v 7.hiši?
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#14 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 27. julij 2010, 11:38

živjo Lunca,
sam kako bi to lahko razložila? zakaj ravno jupiter in zakaj v 7.hiši?


Precej žensk, vdov, so imele tak položaj jupitra v karti. Seveda je bil jupiter slabo aspektiran, v nekaterih primerih je tranzit plutona na omenjeni jupiter odnesel tisto, kar je ženska imela, krasnega moža. Verjetno bi se našla tudi kakšna karta, da v primeru, ko ženska ni imela nobenega partnerstva, oz. je bila dolgo sama, ji je tranzit plutona odnos transformiral, to pomeni, da je vstopila v razmerje. Jupiter v nekaterih kartah kjer je slabo aspektiran prinašal VEČ ampak v takih primerih slabega. Prav tako opažam, da tudi slabo aspektiran jupiter v hiši zdravja prinaša VEČ, težave na tem področju, sploh je rad povezan s sladkorno boleznijo. Sigurno vsak pričakuje, da jupiterov položaj v hiši kaže samo na dobitke, vendar od vladarja hiše in samih aspektov in občasno tudi zaradi tranzitvo malefikov pokaže nasprotno od pričakovanega.

#15 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 27. julij 2010, 12:16

To vem, da Jupiter lahko s slabimi aspekti veliko odnese in res ni samo benefik. Vendar mene zanima zakaj se vdovstvo povezuje s 7. hišo?
Sem pa poznala eno žensko z luno v 7. hiši in je dokaj hitro vdovela. Se je pa s tem tudi precej težko spopadla. Močna bolečina je bila vidna še po parih letih. Verjetno zaradi močne navezanosti na partnerja - luna v 7.hiši. No sej drugače se vsi bolj težko spopademo s smrtjo bližnjega ampak te njene bolečine se pa res spomnim.
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#16 marty5

marty5
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 27. julij 2010, 14:14

Več kot berem in iščem slabše je.....

Našla sem še tole:


Planetary combination for widowhood


Lord of the 7th and 8th join and occupy the 8th aspected by malefic planets.

If the 7th house is occupied by Rahu Lord of the 7th is conjoined with sun and has the aspect of lord of 8th.

Lord of 7th com bines with Saturn and is expected by Mars Moon and Rahu in the 8th House.

If Kuja or Mars is in the 8th House in combination with the lord of the 8th and the ascendant or lagna falls in an evil Navamsa.

Rahu in combination with Saturn and Mars occupies the 7th and 8th house.

lord of 7th and 8th join together and occupy the 12thhouse from ascendant and 7th house is aspected by malefics.

If mars and Saturn are situated in the 7th and 8th house and if lord of 7th is weak and unfavourable

if the 7thg house and its lord lie between two or more malefic with no benefic aspects or conjunctions.

Mars occupies the 7th house and is aspected by a malefic planet.

7th or 8th House from either the lagna or moon position is occupied by more than two malefics.

Rahu joined with a malefic and occupying the sign ruled by mars is placed in the eight or the twelfth house.

Lord of the 6th and 8th house are placed in the sixth or the 12th house and are aspected by malefics

When the 8th house is occupied by a malefic and the woman will become a widow and the widowhood will happen during the dasa of the planet owning the navamsa occupied by the lord of the 8th.

lord of the 8th occupies the 7th house and the lord of the 7th is aspected by a malefic early widowhood will result

Rahu in combination with mars and Saturn and occupying the 7th or 8th house

7th house is hemmed in between malefics in the 6ht and 8th house

Vir: http://www.humbletom...temarriage.html

Iz svoje karte vidim, da imam slabe aspekte med 8.5.in 2. hišo, predvsem z luno....

A mi lahko še kdo kaj pove iz moje natalne karte?

http://www.shrani.si...talna-karta.gif




#17 marty5

marty5
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 27. julij 2010, 21:17

Mantis, najlepša hvala Objavljena slika . To nevarnost vovstva mi je razložil astrolog - sicer ne ravno direktno, bolj diplomatsko - zaradi marsa v 8. hiši, ki je vladar 7. (v ovnu). Govoril je o možni nesreči in dediščino oz. denarjem....
In bolj kot raziskujem, več najdem...sem celo možu začela kukat v življ. črto in ugotovila, da ni tako dolga, kot bi si želela....
Je pa astrolog očitno dobro prebral, da se ne zadovoljim s površinskim pogledom, ampak vrtam in vrtam in vrtam Objavljena slika .

Hm, do tiste uravnovešenosti in skladnosti (Sonce trigon luna) je očitno še nekaj poti Objavljena slika

Še enkrat hvala za čas in razlago, Mantis Objavljena slika

#18 marty5

marty5
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 27. julij 2010, 21:21

Mystica, hvala za odgovor - zaenkrat je moj vir internet in verjamem, da je vse pomešano....delam šele generalko osnovnih pojmov v glavi Objavljena slika

#19 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 28. julij 2010, 08:26

To vem, da Jupiter lahko s slabimi aspekti veliko odnese in res ni samo benefik. Vendar mene zanima zakaj se vdovstvo povezuje s 7. hišo?
Sem pa poznala eno žensko z luno v 7. hiši in je dokaj hitro vdovela. Se je pa s tem tudi precej težko spopadla. Močna bolečina je bila vidna še po parih letih. Verjetno zaradi močne navezanosti na partnerja - luna v 7.hiši. No sej drugače se vsi bolj težko spopademo s smrtjo bližnjega ampak te njene bolečine se pa res spomnim.


Vdovstvo se povezuje s sedmo hišo prav zato, ker je sedma hiša naš partner (ogledalo nas samih, opozicija na prvo, na nas) in prav zato se nas tako tudi dotakne tak prehod malefika, izguba hkrati pomeni delno izgubo tudi samega sebe (aspekt na prvo).
Luna v sedmi bi lahko nakazovala precej dogajanja prav na tem področju, predvsem slabo aspektirana luna, sploh z vladarjem sedme je lahko izguba. Je pa luna v sedmi lahko tudi precej pogosta pri osebah v javnem življenju, precej popularna. Poglej, če je bila luna v aspektu s plutonom, v takem primeru žalovanje precej dolgo.

#20 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 28. julij 2010, 08:29

Poleg tega mešaš vse - djotiš, moderno astrologijo, tradicionalno ...
Če greš v raziskovanje, raziskuj eno vedo, če se učiš, se drži ene zadeve .. ne vse povprek.



Objavljena slika Se strinjam, vse več mladih raziskovalcev astrologije želijo zajeti čimveč znanja naenkrat, zato tolk tehnik, mešanja predvsem moderne astrologije in djodiša. Žal bi se moral vsak takoj odločit kaj ga najbolj potegne. Pa še nekaj je res, tisti, ki mislijo, da se astrologije lahko naučiš po enem tečaju in nekajmesečenm udejstvovanju, se motijo. Pot je precej daljša.

#21 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 28. julij 2010, 10:04

[quote name='mantis' date='28. julij 2010, 09:50' timestamp='1280303443' post='1055553514']
Aha, torej tudi mene caka vdovstvo Objavljena slika



Tako da pri slabih aspektih vladarja 7. hise je tudi drugace osama. Saj vdovstvo = samskost = prebolevanje

tako da ne se sekirat ostali Objavljena slika Sem pa vidla dost negativnih kart, kaj si nor, kake krize in tezavce folk pa srecno porocen ne nerazdruzljiv od 20. leta Objavljena slika Bi dala gor oba taka datuma, pa ne smem Objavljena slika

Mars v 8. hisi pa nasploh kaze na sposobnost spreminjanja samega sebe in na ljubezen do seksa, dobro regeneracijo,

No, sej vdovstvo se lahko gleda daleč naprej v starost. Vdova je lahko tudi tista, ki ima tak aspekt in ne pride do prehodov malefika in izbitje aspekta dokler ne pravi čas, oz. tranzit, lahko tudi pozno v starosti. Tudi moja mama, ki je bila na stara leta vdova, je imela lep zakon, ampak je pred njeno smrtjo ovdovela. Zato naj nobene preveč ne skrbi, oz. naj se ne obremenjuje s tem.
Jaz sem prepričana, da je itak že vse vnaprej določeno, tako, da so take skrbi odveč.
Mars v osmi hiši lahko nakazuje precej aktivnosti na seksualnem področju, lahko bi smrt nastopila tudi med tem, čeprav je potrebno gledat še kaj drugega, sploh, če je venera zraven. Sicer pa sem gledala karte treh električarjev, ki so umrli na delovnem mestu, seveda je mars v vseh položen v osmo hišo, kar lahko povezujemo smrt z elektriko. Mars v osmi deluje tudi precej pri ljudeh, ki imajo kar nekaj posegov, operacij, seveda tudi odvisno od težkih prehodov, lahko šele v pozni starosti. Zato ni nujno, da ko pogledamo v karti slabo postavljen malefik, takoj pomislimo na najslabše.
Sem pa kar v nekaj primerih opazila, da slabo zasedena osma hiša vpliva na prvo nosečnost, zato prisotnost urana, marsa ali plutona lahko precej ponagaja prav pri tem. Te teorije je razvila dobra srbska astrologinja Svetlana Panjković, ki je samo na primerih v dolgoletni praksi opazovala samo to področje, ker sama nikoli ni mogla zanosit.

#22 Mcmurphy

Mcmurphy
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 91

Objavljeno: 28. julij 2010, 11:51

Kaj je v končni fazi smisel takega tolmačenja karte?

Vdovstvo, nezmožnost za potomstvo, nesrečen zakon, nagnjenost k boleznim, večne težave z denarjem...?
Kje je tu karkoli konstruktivnega? Kaj ima človek od tega?

Poleg tega pa se teh dogodkov itak ne da točno napovedat, ker kot prvo niti ne vemo kaj vse in v kakšni obliki vpliva na nas (dvomim, da poznamo vse celestialne vplive), kot drugo pa je toliko faktorjev, ki lahko spremenijo obliko manifestacije, da je res škoda čas izgubljati s takimi fatalizmi.

Saj ne pravim, da je psihološka ali evolucijska astrologija natačnejša, ampak vsaj konkretne predloge, in nek smisel da človeku. Da lahko sam ustvarja kar pač želi ustvariti (vsaj do neke mere).

#23 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 28. julij 2010, 11:56

Vdovstvo se povezuje s sedmo hišo prav zato, ker je sedma hiša naš partner (ogledalo nas samih, opozicija na prvo, na nas) in prav zato se nas tako tudi dotakne tak prehod malefika, izguba hkrati pomeni delno izgubo tudi samega sebe (aspekt na prvo).
Luna v sedmi bi lahko nakazovala precej dogajanja prav na tem področju, predvsem slabo aspektirana luna, sploh z vladarjem sedme je lahko izguba. Je pa luna v sedmi lahko tudi precej pogosta pri osebah v javnem življenju, precej popularna. Poglej, če je bila luna v aspektu s plutonom, v takem primeru žalovanje precej dolgo.


Sem predvidevala, da zaradi tega pa vendar je to vseeno smrt, zato mi ni bilo čisto logično. Je pa res ja delna izguba sebe Objavljena slika
Žal mislim, da te karte več nimam tko, da ne morem preverit.

Sem pa pri sebi mal pogledala tele tranzitne prehode čez mojega Jupitra v 7. hiši, ki je tudi v t-kvadratu z Venero (škorpijon) in Luno (bik). Jupi je drugače v levu in sonček je seveda v škorpijo. Sami pokazatelji vdovstva sam se niti ne sekiram, k itak bom baje ful dolg živela tko, da bi bilo čudn, če ne bi bila enkrat vdova. Objavljena slika
V glavnem hotla sem povedat, da tale Jupitrček pri meni kr vzema ja. Pred leti mi je tranzit Marsa na Jupitra "vzel" dolgoletnega partnerja. Letos mi je tudi z tranzitom Marsa (in hkrati Lune) spet vzel sam. da tokrat to ni bil partner. Je pa res, da mam letos še Plutona na Asc tko, da tud ta verjetno mal pomaga. Je pa zanimivo zakaj ravno Mars? Mogoče zato, ker je na 8 stopinji strelca v natalu, pa vendar je to najmočnejši oz. najbolj eksakten aspekt v moji karti (Mars trigon Jupi Objavljena slika)
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#24 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 29. julij 2010, 06:28

A nosecnost razlaga nasa 8. hisa? In kaj je sama Panjkovićeva imela v 8. hisi? Objavljena slika


Ona na navaja v knjigi svoje karte, pač pa primere različnih žensk, ki so imele probleme v nosečnosti. Sploh uran in mars sta, seveda je važen tudi vladar osme precej kriva za kakšen spontan splav (uran), mars bolj za krvavitve med nosečnostjo, neptun za slabost in bruhanje in podobno.

#25 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 29. julij 2010, 11:16

Nekaj drugega je tu moralo bit... Huda bolecina izgube je nekaj normalnega za vsako osebo, ki dozivi smrt partnerja Objavljena slika Posebno ce sta se lepo razumela in tudi, ce se nista lepo razumela, a ji je pac dost pomenil, ker je tako vzgojena bila, skupaj v dobrem in slabem itd, pa se tega ni nadejala in je bil šok.. Sicer pa kdo se nadeja Objavljena slika

Luna ali Venera v 7. hisi ponavadi pomeni priljubljenost , odprtost in druzabnost, navezanost na partnerja, pa pac odprto javnosti pokaze, kaj se z njo dogaja...

Sicer pa je glede zvez v zivljenju po moje bistveno bolje imeti v 7. hisi disonantno Luno kot pa kakega Saturna (pa ze Mars je antipaticen do drugih in ni priljubljen). Objavljena slika

Ali ima ta zenska slucajno Venero v neg. aspektu s Saturnom, Sonce ali luno v vodnem znamenju (taki so bolj obcutljivi), Sonce v 8. hisi, ali pa Sonce v neg aspektu s Saturnom ? Po astroloski teoriji naj bi predvsem Sonce v disonantnem aspektu s Saturnom kazalo na moznost vdovstva, ne samo hladnega oceta. Ima kaj ? Objavljena slika

Drugac pa so nekoc skoraj vse zenske vdove vsaj v nasi dezeli . Hudo je, ce je to v mladosti in še otroci še nepreskrbljeni.

Pa si je nasla koga al ne?


Vem. da ni samo luna pa vendar se spomnim samo tega, da tale lunca kaže na močno navezanost na partnerja in s tem zaradi tega je mogoče toliko bolj začutiti bolečino tega človek. Verjetno takšni ljudje čutijo partnerja kot eno oz. se tako "prilagodijo" partnerju, da prevzamejo njegov svet za svojega.
To je itak normalno, da vsak doživlja hudo bolečino ob izgubi partnerje. Hotela sem samo povedat, da mi je ta oseba ostala v spominu, ker tako močne bolečine še nisem doživela pri nobenemu, ki žaluje. Sploh po letu ali več.

Ja to bo to Objavljena slika Kaže svetu kaj se z njo dogaja. Ne more tega skriti medtem, ko večina lahko skrije to vsaj pred tujci.

Verjetno res, ker se vseeno lahko bolj povežeš z drugimi ljudmi, jih bolj začutiš medtem ko Saturn bolj težko to naredi.

Joj ko bi vedela. Sem že Lunci omenila, da mislim, da nimam več njenih podatkov. Če bom imela kej časa bom pobrskala po starih zapiskih pa se mogoče celo kaj najde.
hm ja no spomnim se samo, da je imela Sonce v Biku, pa mislim, da je bila Luna v Ribah. Sam za Luno nisem sigurna Objavljena slika

Vdovstvo je res najbolj tragično, če se zgodi precej zgodaj, ko imaš tudi male otroke. Sam žal to se dogaja.

Je že par let zdaj nisem slišala tko, da ne vem.
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0