Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

nevarnost vdovstva v natalni karti


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
48 komentarjev na to temo

#26 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 29. julij 2010, 12:06

Ona na navaja v knjigi svoje karte, pač pa primere različnih žensk, ki so imele probleme v nosečnosti. Sploh uran in mars sta, seveda je važen tudi vladar osme precej kriva za kakšen spontan splav (uran), mars bolj za krvavitve med nosečnostjo, neptun za slabost in bruhanje in podobno.

Lunca, pomagaj mi, plis.
kaj se lahko pričakuje pri Luni v 8. hiši, ki je hkrati tudi vladar 8. hiše in v kvadratu s Saturnom in Plutonom? (plus trigon z Jupitrom in Uranom na ASC?)
težka zanositev, neplodnost, če že pride do zanositve, pa boleč porod? transformativen na zelo boleč način? mene je strah teh stvari. razumsko niti ne toliko, a v podzavesti se mešajo stvari ... to, da kot otrok nisem bila sprejeta s strani mame, da nisem dobila topline, da sem bolj introvertirana, rabim veliko časa sama zase ... in materinski čut zame ni nekaj samoumevnega. sicer se nekaj spreminja s progresirano Luno v Raku in 7. hiši, ampak mislim, da bolj zato, ker sem si našla moškega za življenje. in bi rada delila to srečo z njim, tako kot si verjetno vsaka želi deliti "popolno" srečo s svojim. kar pa občutim bolj vsake toliko. drugače ne razmišljam o tem. ko me že preplavi neko veselje, da bi ga imela nekje v "daljnji" prihodnosti, se veselim igre in smeha. vendar pa me je strah, da me otrok ne bo maral, da se ne bova razumela, da bo kreg in nerazumevanje, tako kot je pač bilo z mojo mamo.

#27 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 30. julij 2010, 10:08

Čakite zdaj x8Dx -naš gospodič ima luno v 7.hiši -torej bo vdovec :o|o: hm..(jaz nimam nič. same lepe aspekte -razen tu in tam kakšna opozicija, pa en kvadratek tam nekje).
Ima jo v biku (jaz pa imam v biku saturna, ki sicer tvori opozicijo veneri in jupitru).
tak. prva bom vmrla. dol dano. fertik šlus.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#28 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 30. julij 2010, 10:48

Čakite zdaj Objavljena slika -naš gospodič ima luno v 7.hiši -torej bo vdovec Objavljena slika hm..(jaz nimam nič. same lepe aspekte -razen tu in tam kakšna opozicija, pa en kvadratek tam nekje).
Ima jo v biku (jaz pa imam v biku saturna, ki sicer tvori opozicijo veneri in jupitru).
tak. prva bom vmrla. dol dano. fertik šlus.


Ne, ne, luna v sedmi ni pokazatelj vdovstva, govorili smo o jupitru v ženski karti. Taka luna je zanimivo prisotna pri popularnih ljudeh, očitno ga pozna veliko ljudi, v kolikor ni javna oseba, politik, igralec. Moraš pa gledat aspekte te lune, ki lahko ponazarja tudi njegove ženske (mama, žena).

#29 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 30. julij 2010, 10:54

Lunca, pomagaj mi, plis.
kaj se lahko pričakuje pri Luni v 8. hiši, ki je hkrati tudi vladar 8. hiše in v kvadratu s Saturnom in Plutonom? (plus trigon z Jupitrom in Uranom na ASC?)
težka zanositev, neplodnost, če že pride do zanositve, pa boleč porod? transformativen na zelo boleč način?


Luna v znaku prestavlja precej sprememb na tistem področju. Slab aspekt s saturnom in plutonom lahko prvo nosečnost nekoliko zakasni, kajti saturn je le bog časa in največkrat počaka vsaj do 30.leta. Dober aspekt z jupitrom in uranom in ASC to seveda precej spremeni. Na vsak način je potrebno pogledat vse aspekte, ker se drugače lahko pride do povsem napačnih zaključkov. V tvojem primeru bi tranzit jupitra v lepem aspektu z luno lahko prinesel veliko željo do otrok, istočasno je dober aspekt tudi z ASC, tako, da se ne bi čudila, če bi zanosila kaj kmalu.Objavljena slika

#30 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 30. julij 2010, 15:45

Ne, ne, luna v sedmi ni pokazatelj vdovstva, govorili smo o jupitru v ženski karti. Taka luna je zanimivo prisotna pri popularnih ljudeh, očitno ga pozna veliko ljudi, v kolikor ni javna oseba, politik, igralec. Moraš pa gledat aspekte te lune, ki lahko ponazarja tudi njegove ženske (mama, žena).

Ja res ga - pa ni javna oseba, niti politik, še manj pa igralec. Pač bil nekoč na takšnem delovnem mestu...in si ga folk očitno zapomni :sori:
aha..no..moram pogledat kako kaj stojijo aspekti..
(ampak tule je še nekaj v zvezi s prsti na nogah x:Dx - moja tašča pravi, da če je drugi prst na nogi daljši od prvega - je tole znak, da bo človek ovdovel. MOji so lepo po vrsti zloženi, gospodičev pa je daljši..tudi njen je daljši - vdova že 22 let)
če se že o vdovstvu pogovarjamo.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#31 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 30. julij 2010, 17:47

odvisno za kakšne vrste vdovstvo gre. V primeru, da gre za črno vdovo potem so planeti, definitivno, drugače
postavljeni kot če gre za, ubogo, vdovo. Tako, da je, vsaj po moje, težko določiti sign.za vdovstvo. :O:
Sploh pa ... zakaj naslov 'nevarnost vdovstva' ? Kaj pa če vdovstvo nekomu pomeni odrešitev? (mož-tiran)
Težka bo. Tudi pri vdovstvu, gledamo življenje. x;)x x:)x

( S prihodom Plutona v zn.Kozoroga, je postal vsak Saturn, močnejši malefik)
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#32 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 30. julij 2010, 18:10

Luna v znaku prestavlja precej sprememb na tistem področju. Slab aspekt s saturnom in plutonom lahko prvo nosečnost nekoliko zakasni, kajti saturn je le bog časa in največkrat počaka vsaj do 30.leta. Dober aspekt z jupitrom in uranom in ASC to seveda precej spremeni. Na vsak način je potrebno pogledat vse aspekte, ker se drugače lahko pride do povsem napačnih zaključkov. V tvojem primeru bi tranzit jupitra v lepem aspektu z luno lahko prinesel veliko željo do otrok, istočasno je dober aspekt tudi z ASC, tako, da se ne bi čudila, če bi zanosila kaj kmalu.Objavljena slika

saj v bistvu imam trenutno kar tranzitni Jupiter v trigonu z Luno, če se lahko upošteva orbis 1 stopinja. no, zdaj je itak retrograden, ampak točen trigon bo pa čez eno leto. mislim pa, da je zaenkrat to vidno bolj tako, da si ful želim bit več doma, s svojimi, jih pogrešam (veliko dela in študija), si želim, da bi bili skupaj in se lepo imeli, vse, kar smo po moji krivdi (večinoma) zamudili, bi rada nadomestila. in tudi si zelo zelo želim odseliti se s svojim fantom nekam na skupno.
saj res, saj imam trenutno Jupitra na ASC. ne vem. istočasno je Saturn na Merkurju ... delo, delo, delo in študij. ampak mam veliko energije.

no, naprej o vdovstvu, da ne kompliciram ... x:px

#33 marty5

marty5
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 8. avgust 2010, 20:51

Mystica, hvala - pozitivno ognjevite strani Marsa ne zanemarjamo

Sicer je debata prešla v razsežnosti, ki so daleč naprej za moje znanje, vendar me še vedno "ni minilo"....nihče mi ni zanikal, da vladar 7. hiše v 8. hiši ne pomeni tega. Kolikor pa vidim, je kombinacij, ki zajemajo nevarnost vdovstva zelo veliko...tu seveda mislim na zgodnje vdovstvo, ne tisto v starosti, ki je že glede na demografske trende zelo verjetno.

Sem prav jezna sama nase, ker si ne znam dati tega z glave. Šla sem celo tako daleč, da sem analizirala karto otrok glede izgub ipd. Starejši otrok ima zelo aktivno 8. hišo in nekaj neugodnih aspektov:

Objavljena slika

To temo je popravil/a marty5: 8. avgust 2010, 20:53


#34 marty5

marty5
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 8. avgust 2010, 21:14

Ja, točno to sem brala - glede Sonca v 8. hiši...pa še Luna (recimo partnerica) in še tisti Pluton v 5. hiši...

Ne vem, nekako moram odmisliti vse skupaj. Očitno nisem zrela za to oz. je to neka začetna faza, ki jo da večina skozi, ko začne z astrologijo. V enem prejšnjih postov mi je nekdo svetoval, naj naključno vtipkam kak datum in bom pri vsakem našla grde aspekte...

Mystica, hvala - še veš ne, koliko pomititve so prinesle tvoje besede Objavljena slika

#35 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 23. avgust 2010, 14:12

Da ne boš mislila, da se hecam .. Plutona mam tudi jaz v 5. Objavljena slika

Grdi aspekti pa ... hm, tkole - nihče, ki ima samo trigone in sekstile in konjunkcije ne bo v življenju dosegel toliko, kot nekdo, ki ima nekaj kvadratov in opozicij. Verjemi. To nam daje akcijo ... reakcijo.

Glej, ti dam za primer karto enega zelo uspešnega moškega.
Poglej opozicije. Poglej 8. hišo. Objavljena slika In je eden izmed uspešnih, znanih ...
Kvadrate in opozicije rabimo; so naša šola, naš zagon.


Maš kakšno izkušnjo, ki jo lahko povežeš s Plutonom v 5. hiši?

Sam temu tipu pa ni dolgčas. Tok intenzivne karte pa že dolgo nisem videla Objavljena slika kok opozicij pol pa še za dodatek t-kvadrat z Jupitrom...še dobro, da ima magični pravokotnik, ki mu mal rešuje situacijo Objavljena slika
Ga pa sigurno to rine naprej, da ne zaspi. Če se sam ne premakne ga pa sitaucije pripeljejo do tega, da se more premaknit. Sam kok izkušenj mora imet.
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#36 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 24. avgust 2010, 11:01

verjetno se te ljudje s Plutonom ali Saturnom v 5. tud ne zaljubijo tako pogosto, vendar ko se je to zelo močno :) ter predano :)
lahko je pa samo otrok precej resen in zrel (Saturn v 5. hiši)


***
da ne bom preveč zašla ker tema je vseeno o vdovstvu...Objavljena slika
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#37 marty5

marty5
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 28. avgust 2010, 19:39

Pozdravljeni spet!

Malo sem se morala odmakniti od vsega tega, ker je prešlo vse v "nevarne" vode za mojo psiho....Oba otroka imata sonce v 8. hiši, starejši (katerega sem dala karto gor) pa ima sploh intenzivno karto.

Samo interpretacij za to Sonce v 8. hiši je ogromno. Med drugim je tudi ta, da so dovzetni za nesreče in zgodnjo smrt Objavljena slika . Tu je prišla točka, ko sem rekla, zdaj pa dovolj in dala vse skupaj na on hold.

Da malo menjam temo....al pa tudi ne, no. Jupiter in venera v 8. hiši naj bi nakazovala naravno in pozno smrt?Sploh, če je to v zemeljskem znaku?

Pa še eno vprašanje res malo izven teme. Kolkor sem zasledla, se spol otrok vidi v karti glede na znak (ženski in moški znaki), ki se nahaja na vrhu hiše (za 1. peta hiša, 2. sedma hiša, 3. otroka, deveta hiša).

#38 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 28. avgust 2010, 20:40

kle tolk fantazirate o vdovstvu, da se boste užent pozable xcivx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#39 danuška

danuška
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 29. avgust 2010, 18:10

Jaz imam v natalni karti:sonce v tehnici 8 hiša,venera v škorpijonu 9 hiša;mars v škorpijonu 8 hiša;uran v škorpijonu 8 hiša;pluton v tehnici7 hiša luna v biku2 hiša;merkur v devici 7 hiša;jupiter v dvojčku3 hiša;saturn v levu 6 hiša;neptun v strelcu 10 hiša..Naj mi kdo pove kaj več o tem,kajti 2 leti nazaj sem ovdovela(partner umrl v nesreči pri delu)star je bil komaj 37 let.Ker imam novega partnerja me skrbi da mi ne umre tudi on.Absurdno ampak zanima me če je to kaj povezano z mojo natalno karto.

To temo je popravil/a danuška: 29. avgust 2010, 18:11


#40 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 29. avgust 2010, 18:47

Jaz imam v natalni karti:sonce v tehnici 8 hiša,venera v škorpijonu 9 hiša;mars v škorpijonu 8 hiša;uran v škorpijonu 8 hiša;pluton v tehnici7 hiša luna v biku2 hiša;merkur v devici 7 hiša;jupiter v dvojčku3 hiša;saturn v levu 6 hiša;neptun v strelcu 10 hiša..Naj mi kdo pove kaj več o tem,kajti 2 leti nazaj sem ovdovela(partner umrl v nesreči pri delu)star je bil komaj 37 let.Ker imam novega partnerja me skrbi da mi ne umre tudi on.Absurdno ampak zanima me če je to kaj povezano z mojo natalno karto.


a te skrbi zase, da boš izgubila njega in spet ostala sama, al te skrbi, da si ti tista, k loh njemu prineseš nesrečo?
kle vidim veliko razliko in bodo mogoče kej lažje kunštval, če jim to razjasniš. x:o)x

Jaz nimam namena zgodaj umret in bit lpo truplo. xcivx
Sicer pa kaj je prezgodnja smrt?
Sonce v 8. hiši - izredna možnost regeneracije.
Tako glej. Po vsem sranju se poberemo, kot feniksi. Vedno.

ne bluzi... ti kr mal še bod toplo lepo truplo x:Dx
če pa kolkrtolk piješ, si pa itaq zihr že tut od mrtvih ustala, tko da komot vrjamem tist okol regenaracije xcivx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#41 danuška

danuška
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 29. avgust 2010, 20:31

Samo to prosim če se kdo spozna na to da mi obrazloži če karkoli kaže v moji karti na to da bom ovdovela.Zanima me tudi kako to misliš da se ne gleda isti izračun natalne karte za 2 zakon.Saj jaz sem ista oseba.Ja Janko obojega me je strah da ti odgovorim.(no strah je kar močna beseda),bolj nelagodje.

#42 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 29. avgust 2010, 20:38

Vdova je edina ženska,
ki vedno z gotovostjo ve, kje je njen mož.

#43 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 29. avgust 2010, 21:38

Vdova je edina ženska,
ki vedno z gotovostjo ve, kje je njen mož.


in je bla mogoče ljubljena do smrti x:o)x

xsmx


kuko vidwa znata lepo udove tolažit x:)x x:Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#44 danuška

danuška
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 30. avgust 2010, 07:49

Mystica še enkrat te bom nekaj vprašala.Praviš da se prvi zakon ne gleda v isti astrološki hiši kot drugi.moram povedati da nisem bila nikoli poročena.Imam prijateljico,katere prvi fant je naredil samomor zaradi tega ker je razdrla dolgoletno vezo.Zdaj je poročena.Kako se torej gleda partnerstvo?Kaj pa pri nekomu ki veliko menjava partnerje?

#45 danuška

danuška
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 30. avgust 2010, 07:53

Glede na podatke ki sem jih najprej dala o sebi me zanima če se kdo spozna na to ali imam neugodne aspekte ki kažejo na nevarnost vdovstva?Ne potrebujem duhovičenja,čeprav me ne žali,ker je že nekaj časa minilo od partnerjeve smrti.(poznam in razumem humor).Želim samo da mi kdo bolj konkretnio odgovori na moje vprašanje(nekdo ki se spozna na astrologijo).

#46 danuška

danuška
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 30. avgust 2010, 11:28

Lep pozdrav še enkrat.moji rojstni podatki so:10.10.1976 ob 15.15 uri kraj:celje
Prosim če mi zdaj kdo lahko kaj pove.Hvala že vnaprej

#47 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 30. avgust 2010, 11:57

Jaz imam v natalni karti:sonce v tehnici 8 hiša,venera v škorpijonu 9 hiša;mars v škorpijonu 8 hiša;uran v škorpijonu 8 hiša;pluton v tehnici7 hiša luna v biku2 hiša;merkur v devici 7 hiša;jupiter v dvojčku3 hiša;saturn v levu 6 hiša;neptun v strelcu 10 hiša..Naj mi kdo pove kaj več o tem,kajti 2 leti nazaj sem ovdovela(partner umrl v nesreči pri delu)star je bil komaj 37 let.Ker imam novega partnerja me skrbi da mi ne umre tudi on.Absurdno ampak zanima me če je to kaj povezano z mojo natalno karto.


Tvoj partner je bil mož ali prijatelj? Na vsak način je o samem vdovstvu v rojstni karti zelo težko govoriti, saj po statistiki smo ženske itak dalj časa na svetu in lahko je vsaka druga vdova, odvisno kdaj, lahko v poznih letih.
Na vsak način pa gledam, da je v tvojem primeru tranzit saturna sigurno precej vplival na hišo partnerstva. Tvoj natalni saturn je zelo blizu DESC (partnerstvo) in če bi navedla datum nesreče, bi lažje preverila kje je tranzit saturna takrat bil. Samo sonce v osmi hiši nikakor ni pokazatelj za vdovstvo, je pa res da močna konjukcija plutona zraven, lahko daje en tak predznak. Sigurno pa se iz prijateljeve karte vidijo neugodni tranziti na njegove vitalne planete.

#48 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 31. avgust 2010, 08:03

Lep pozdrav še enkrat.moji rojstni podatki so:10.10.1976 ob 15.15 uri kraj:celje
Prosim če mi zdaj kdo lahko kaj pove.Hvala že vnaprej


Iz tvoje karte Danuška je najbolj vpijoč močan kvadrat plutona na merkurja v tvoji partnerski hiši. Pluton je z vstopom v 11 hišo precej spremenil tvoje plane prav v povezavi s partnerstvom.
Opozicijsko je na merkur prav tako negativno nastrojen uran na 22.stopinji, ki v širokem orbisu že lahko vpliva. T Saturn je v partnerski hiši v kvadratu z jupitrom v tretji hiši (promet).
Tranzit jupitra ti je vstopil v hišo podzavesti in ti precej pomagal,vsaj v zadnjem letu, da si lažje prebrodila dvoletni prehod saturna čez področje partnerstva. Je pa verjetno prav trigon jupitra na tvojo venero prinesel drugo partnerstvo.

#49 danuška

danuška
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 31. avgust 2010, 14:18

Hvala za razlago.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0