Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ostati ali oditi.....


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
34 komentarjev na to temo

#1 Diana 28

Diana 28
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 35

Objavljeno: 5. avgust 2010, 13:52

Pozdravljeni,

Ker sem pred odločitvijo kaj storiti z zvezo v kateri vztrajam že šest let sem želela povprašati glede ujemanja najinih znamenj. Oba sva leva in med nama je velika razlika v letih. Jaz sem zelo navezana nanj in mi je težko zaključiti zvezo kjub stalnim prepirom. Ne vem kaj me tako vleče nanj.... Sedaj se moram odločiti, ker leta hitro tečejo in želim si ustvariti družinico. Nekako pa čutim, da z njim nimam prihodnosti, ne morem se pa ločiti od njega.

Jaz sem rojena 22.08.1981, 15:30 Šempeter pri Gorici
On pa 02.08.1962 okrog 5:30 zjutraj Postojna

Zanima me tudi ali je možno, da se bolj ujemam z škorpijonom, roj 26.10.1978 ob 18:10. No temu škorpijonu sem všeč in si želi zvezo z mano vendar moram najprej razčistiti z mojim partnerjem od katerega se ne morem ločiti. S škorpijonom pa je tako, da je bolj on zagret zame kot jaz zanj.
Zanima me zgolj zato, ker imava podobne poglede na življenje in neverjetno podobno razmišljava, da se lepo komunicirati vendar vsaj z moje strani ni privlačnosti.

Zahvaljujem se vam za vsakršen odgovor....


Diana

#2 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 5. avgust 2010, 14:11

Pozdravljeni,

Ker sem pred odločitvijo kaj storiti z zvezo v kateri vztrajam že šest let sem želela povprašati glede ujemanja najinih znamenj. Oba sva leva in med nama je velika razlika v letih. Jaz sem zelo navezana nanj in mi je težko zaključiti zvezo kjub stalnim prepirom. Ne vem kaj me tako vleče nanj.... Sedaj se moram odločiti, ker leta hitro tečejo in želim si ustvariti družinico. Nekako pa čutim, da z njim nimam prihodnosti, ne morem se pa ločiti od njega.

Jaz sem rojena 22.08.1981, 15:30 Šempeter pri Gorici
On pa 02.08.1962 okrog 5:30 zjutraj Postojna

Zanima me tudi ali je možno, da se bolj ujemam z škorpijonom, roj 26.10.1978 ob 18:10. No temu škorpijonu sem všeč in si želi zvezo z mano vendar moram najprej razčistiti z mojim partnerjem od katerega se ne morem ločiti. S škorpijonom pa je tako, da je bolj on zagret zame kot jaz zanj.
Zanima me zgolj zato, ker imava podobne poglede na življenje in neverjetno podobno razmišljava, da se lepo komunicirati vendar vsaj z moje strani ni privlačnosti.

Zahvaljujem se vam za vsakršen odgovor....


Diana


nism astrolog, niti psihiatr, ampak k se lih u naprej zahwaljuješ za vsakeršen odgowor.... en hitri irc...
stara nisi niti 19, pa že 6 let z njim????? ne bi rad sodil, ampak tipo ni čist gladek, ti pa si iz newemkakšnega razloga iskala fotra in eto...
pa un škorpijon.......... itaq veš tut sama, da je brez veze. pa ne zarad astrologije, ampak ne moreš se kr z vsakim zapletat, k mal interesa pokaže. če pa ima podobne poglede na življenje in bla bla kot ti, pa se ti pogledi znajo začet spreminjat, ko se te bo naweličal fukat.
dej ti mogoče mal skenslej use desce za en cajt, pa nauč se kolo na avtu sama zamenjat, da boš pogruntala, da desca ne rabiš, razen če si ga ne želiš in ga boš imela rada in on tebe.
takrat pa ne bo važno kakšen je, ampak kdo je.
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#3 Diana 28

Diana 28
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 35

Objavljeno: 5. avgust 2010, 14:12

Oprosti.... Stara sem 29 let...Je malo razlike....



#4 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 5. avgust 2010, 14:19

Oprosti.... Stara sem 29 let...Je malo razlike....



ops...
ja, zdej pa je res sam še malo razlike x:Dx
ostali del posta se pa še kar strinjam x^x
itaq pa nared po swoje, bo najbolj prou x:)x
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#5 Diana 28

Diana 28
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 35

Objavljeno: 5. avgust 2010, 14:27

No kakorkoli.... Ne glede na moja leta pa imaš morda prav.... Verjetno bi morala res vse skupaj skenslat in se malo zamislit....






#6 Diana 28

Diana 28
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 35

Objavljeno: 5. avgust 2010, 14:32

Si me kar nasmejal .....Imaš pa res prav...Se kar strinjam s tabo....

Objavljena slika hvala ....

#7 Diana 28

Diana 28
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 35

Objavljeno: 5. avgust 2010, 14:55

Ja, verjetno bom res morala narediti nekaj v tej smeri. Malo me je tudi strah vendar bom morala zbrat pogum.... Upam, da se bo dobro izšlo... Objavljena slika

#8 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 5. avgust 2010, 15:31

Nemoj da lagaš...još uvijek imaš 28. godina...ako me brojke ne varaju...Objavljena slika

Janko je pa zadel point...Objavljena slika Ti boš šele začela delat, tipček bo šel pa že skor v penzijo...razlika skoraj 20. let...Hm, težko kaj rečt...vse odvisno od karakterjev...Valjda da ima tist škorpijonček podoben pogled, če je pa skoraj tvojih let...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#9 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 5. avgust 2010, 17:05

Janko še vedno v formi in svojem stilu pisanja xDDx


ej...
če une dwa bedaka oba skp ne pogruntata, kwa punčka rab in si želi...
oziroma če se obema gladko jebe zanjo...
zakwa bi se jest neki lepga delou x8Dx

Janko je pa zadel point...Objavljena slika


eh bejbi...
janko je s swojim pointom itaq tebe spet worenk falil...
janko pozna primere, ki po nobeni logiki ne bi mogli skupi pasat in da bi jim laufal, ampak jim gre reeesss fajn. (ne samo nawidezno, al pa mi prjatli lažejo in še zelo dobr glumijo). 20 let razlike je še najmanjši problem (clo ni nujno, da je ona mlajša). a je boljš 5-10-15 let z nekom, ki ga maš rad in on tebe, al 50 z nekom, ki ga 45 let že widet ne moreš?
hotu sem ji le rečt, da je boljš bit v nobeni vezi, kot pa bit v vezi samo zato, da nisi sam.
a boš to loh dojel brez pomoči duhcou in razswetljenih človečkov? x:Dx
btw. sej drgač je res 20 let velik, ampak žwimo v cajtu, ko itaq grejo veze po par dnewih, tednih, letih narazen in takrat je en qurc wažn, kolk je blo razlike.
poleg tega je dons žiwljenska doba nekje med 25 in 100 leti. spet jebeš une 20 let razlike... torej, če boš ti pri 35 udovc, bo en kurc važn, al je žena umrla pr 26, al pa 62 letih.
če ti še kr ni jasn, ti nau pomagal niti, če ti še po slowensk napišem x:px
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#10 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 6. avgust 2010, 00:23

Pozdravljeni,

Ker sem pred odločitvijo kaj storiti z zvezo v kateri vztrajam že šest let sem želela povprašati glede ujemanja najinih znamenj. Oba sva leva in med nama je velika razlika v letih. Jaz sem zelo navezana nanj in mi je težko zaključiti zvezo kjub stalnim prepirom. Ne vem kaj me tako vleče nanj.... Sedaj se moram odločiti, ker leta hitro tečejo in želim si ustvariti družinico. Nekako pa čutim, da z njim nimam prihodnosti, ne morem se pa ločiti od njega.

Jaz sem rojena 22.08.1981, 15:30 Šempeter pri Gorici
On pa 02.08.1962 okrog 5:30 zjutraj Postojna

Zanima me tudi ali je možno, da se bolj ujemam z škorpijonom, roj 26.10.1978 ob 18:10. No temu škorpijonu sem všeč in si želi zvezo z mano vendar moram najprej razčistiti z mojim partnerjem od katerega se ne morem ločiti. S škorpijonom pa je tako, da je bolj on zagret zame kot jaz zanj.
Zanima me zgolj zato, ker imava podobne poglede na življenje in neverjetno podobno razmišljava, da se lepo komunicirati vendar vsaj z moje strani ni privlačnosti.

Zahvaljujem se vam za vsakršen odgovor....


Diana


Zadnje čase opažam, da Jankec doživlja posebne orgazme odgovarjat v astroloških temah, pa sm se odloču, da še sam kaj povem, že k Diano najbrž bl od ircanja zanima astrološki pogled na njene dvome.

Čeprav ne trdim, da Jankec nič pametnega ne pove, nasprotno, mu dam v marsičem prou, le matematiko drugega in tretjega razreda OŠ bi pa skor pod mus moral malčk obnovit.:vragec:



Diana, sinastrija s tvojim dragim je precej nazorna in govori nekako sama zase tisto kar si tule zaupala pa še kaj druzga. Enako glede škorpjončka.



Un levček ti 100 na uro polni tvojo osmo, ma kaj polni, dobesedno jo okupira s petimi planeti in ascendentom, če ne bi njegova Venerca za las utekla v tvojo deveto bi skor o obsednem stanju lahko govorili. V ostale pomembne hiše ti ne daja nič omembe vrednega, tk da lahko govoriva, da vaju veže predvsem seks, različnost in nepojasnjena želja, da porivata ( tko al drugače ) vajino vezo naprej v dobrem in v slabem. Mata ja tut angelski aspekt Sončka in Lunce, ki vaju nepojasnjeno privlači, ki vaju združuje, ki daja dosti lupčkou in božkanja, a žal premalo resnih obljub. A ker ti s to isto Lunco on dela na tvojo Lunco kvadratek, potrebuje vajina veza dosti prilagajanja in povzroča, da težko dobiš glavno besedo ko se usklajujeta.



Zanimiv je vajin najmočnejši in eksakten aspekt njegovga Urana v konjunkciji s tvojim Sončkom in kvadratu s tvojo Lunco. Tale nebodigatreba povzroča najmočnejša trenja med vama, to, da vsak vleče na svojo stran, da si tut kole mečeta pod noge če je le prilika, da celo vajino gonilno silo, erotiko, zlorabita če je lih potrebno. Najbrž zato nepredvidljivi izpadi, čuden odnos in najbrž kaka pikantna štorja o vama v soseščini.

Možnost je, da eden zlorabi na nek način drugega, da trpijo živčki, da se slab dan enega obvezno konča s slabim dnevom drugega in marsikatera nepremišljena poteza začini kak vajin dan.



Najbrž sta tut različnih moralnih vrednot, razmišljanja glede otrok, pozabi se kak rojstni dan, al pa primanjkuje pozornosti. Tut kaka nepremišljena izjava zna past vsake tolko.



Astrološki odgovor take sinastrije dajeta Ascendent in Venerca v kvadratu, ki nakazujeta ponesrečeno vezo brez zaobljube, ustnice ki se ne privlačijo in retorično vprašanje : Bi al ne bi??????



O škorpjončku bi najraje odpravu bl na hitro, k ti žal z vsemi razpoložljivimi planeti dela kvadrate in opozicije na tvojo lunco, poleg tega ti je planetke razporedil v tvoje hiše tko butasto, da bl butasto skor ne bi mogu. V bistvu če ti ne bi dajal Ascendenta direkt na tvojo lunco, ga najbrž še povohala ne bi. Zato te osvaja bl duševno, podobno razmišljata, a hotenja so nestabilna in se tu niti sprašuješ ne, če bi al ne bi. Kr dobro veš kolk je ura. Pa še Satkota ti tlači v osmo, tk da ni neke koristi sploh od njega.



Če te pa še kaj zanima, se obrni na Jankeca, sam ne sprašuj nič matematičnega, k vagice in matematika so petnajst različnih pojmov. Pa še pojma nima kako se naredi tapravi bambus.:vragec:

#11 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 6. avgust 2010, 06:05

[quote name='Diana 28' date=' 5. avgust 2010, 14:52' timestamp='1281012779' post='1055554747']
Pozdravljeni,

Ker sem pred odločitvijo kaj storiti z zvezo v kateri vztrajam že šest let sem želela povprašati glede ujemanja najinih znamenj. Oba sva leva in med nama je velika razlika v letih. Jaz sem zelo navezana nanj in mi je težko zaključiti zvezo kjub stalnim prepirom. Ne vem kaj me tako vleče nanj.... Sedaj se moram odločiti, ker leta hitro tečejo in želim si ustvariti družinico. Nekako pa čutim, da z njim nimam prihodnosti, ne morem se pa ločiti od njega.

Jaz sem rojena 22.08.1981, 15:30 Šempeter pri Gorici
On pa 02.08.1962 okrog 5:30 zjutraj Postojna

V tvojem primeru Francelj ali Pepe, sploh ni tolk važno. Čas je prišel, da pošlihtaš, vendar v času, ko je venera tako na udaru kot v tvoji karti, verjetno ne bi bila zadovoljna z nobenim. Venera je lepo položena v tehtnici, točno tam, kjer ve kako in kaj z drugimi, vendar je tranzit saturna zelo blizu, prav tako mars, kar kaže na ohladitve in boje. Nasproti veneri leži uran, ki želi presukat tvoja čustva, nekaj spremenit v smeri tvojih želja, pluton, ki pa kvadrira na omenjene planete pa želi drastično transformirat tvoj ljubezenski odnos. Počakaj do sobote, da še luna naredi prazen krak v raku in križ bo precej popoln. Svetujem ti, da stvari pustiš "odležat" za nekaj časa. Skušaj izkoristit saturna za "višje učenje", kar ti bo v naslednjih dveh letih in pol uspevalo. Primerjava me enim in drugim zdaj sploh ni pomembna, ker so te omenjene energije tvoje in se itak ne tičejo omenjenih.

#12 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 6. avgust 2010, 06:42

eh bejbi...
janko je s swojim pointom itaq tebe spet worenk falil...
janko pozna primere, ki po nobeni logiki ne bi mogli skupi pasat in da bi jim laufal, ampak jim gre reeesss fajn. (ne samo nawidezno, al pa mi prjatli lažejo in še zelo dobr glumijo). 20 let razlike je še najmanjši problem (clo ni nujno, da je ona mlajša). a je boljš 5-10-15 let z nekom, ki ga maš rad in on tebe, al 50 z nekom, ki ga 45 let že widet ne moreš?
hotu sem ji le rečt, da je boljš bit v nobeni vezi, kot pa bit v vezi samo zato, da nisi sam.
a boš to loh dojel brez pomoči duhcou in razswetljenih človečkov? x:Dx
btw. sej drgač je res 20 let velik, ampak žwimo v cajtu, ko itaq grejo veze po par dnewih, tednih, letih narazen in takrat je en qurc wažn, kolk je blo razlike.
poleg tega je dons žiwljenska doba nekje med 25 in 100 leti. spet jebeš une 20 let razlike... torej, če boš ti pri 35 udovc, bo en kurc važn, al je žena umrla pr 26, al pa 62 letih.
če ti še kr ni jasn, ti nau pomagal niti, če ti še po slowensk napišem x:px


E jankec men je to vse jasn...zarad mene je lahko tud 30. al pa več let razlike če se full dobro štekata...leta niso tolk pomembna, važn je karakter...No ja, kakor za koga...xg:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#13 Diana 28

Diana 28
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 35

Objavljeno: 6. avgust 2010, 10:00

Diana, sinastrija s tvojim dragim je precej nazorna in govori nekako sama zase tisto kar si tule zaupala pa še kaj druzga. Enako glede škorpjončka.



Un levček ti 100 na uro polni tvojo osmo, ma kaj polni, dobesedno jo okupira s petimi planeti in ascendentom, če ne bi njegova Venerca za las utekla v tvojo deveto bi skor o obsednem stanju lahko govorili. V ostale pomembne hiše ti ne daja nič omembe vrednega, tk da lahko govoriva, da vaju veže predvsem seks, različnost in nepojasnjena želja, da porivata ( tko al drugače ) vajino vezo naprej v dobrem in v slabem. Mata ja tut angelski aspekt Sončka in Lunce, ki vaju nepojasnjeno privlači, ki vaju združuje, ki daja dosti lupčkou in božkanja, a žal premalo resnih obljub. A ker ti s to isto Lunco on dela na tvojo Lunco kvadratek, potrebuje vajina veza dosti prilagajanja in povzroča, da težko dobiš glavno besedo ko se usklajujeta.



Zanimiv je vajin najmočnejši in eksakten aspekt njegovga Urana v konjunkciji s tvojim Sončkom in kvadratu s tvojo Lunco. Tale nebodigatreba povzroča najmočnejša trenja med vama, to, da vsak vleče na svojo stran, da si tut kole mečeta pod noge če je le prilika, da celo vajino gonilno silo, erotiko, zlorabita če je lih potrebno. Najbrž zato nepredvidljivi izpadi, čuden odnos in najbrž kaka pikantna štorja o vama v soseščini.

Možnost je, da eden zlorabi na nek način drugega, da trpijo živčki, da se slab dan enega obvezno konča s slabim dnevom drugega in marsikatera nepremišljena poteza začini kak vajin dan.



Najbrž sta tut različnih moralnih vrednot, razmišljanja glede otrok, pozabi se kak rojstni dan, al pa primanjkuje pozornosti. Tut kaka nepremišljena izjava zna past vsake tolko.



Astrološki odgovor take sinastrije dajeta Ascendent in Venerca v kvadratu, ki nakazujeta ponesrečeno vezo brez zaobljube, ustnice ki se ne privlačijo in retorično vprašanje : Bi al ne bi??????



O škorpjončku bi najraje odpravu bl na hitro, k ti žal z vsemi razpoložljivimi planeti dela kvadrate in opozicije na tvojo lunco, poleg tega ti je planetke razporedil v tvoje hiše tko butasto, da bl butasto skor ne bi mogu. V bistvu če ti ne bi dajal Ascendenta direkt na tvojo lunco, ga najbrž še povohala ne bi. Zato te osvaja bl duševno, podobno razmišljata, a hotenja so nestabilna in se tu niti sprašuješ ne, če bi al ne bi. Kr dobro veš kolk je ura. Pa še Satkota ti tlači v osmo, tk da ni neke koristi sploh od njega.



Če te pa še kaj zanima, se obrni na Jankeca, sam ne sprašuj nič matematičnega, k vagice in matematika so petnajst različnih pojmov. Pa še pojma nima kako se naredi tapravi bambus.Objavljena slika



Najprej hvala za odgovor... Objavljena slika Ja, kar velja napisano.... Skoraj obsedena sem z njim, on meni pa ne vrača skoraj nič....vsaj pomembnejšega ne. Sex naju je že od začetka povezoval in je še zmeraj strasten. In tudi glede nepojasnjene želje po porivanju veze naprej drži... Vendar tista praznina me muči in pomanjkanje pozornosti (in malo je tudi nezaupanja z moje strani). Prav zaradi tega se moram nekaj odločiti in narediti korak, spremembo. Vsekakor pa bom upoštevala nasvet naj še malo počakam.... Bomo videli... Malo sem zmedena ..... Objavljena slika

Glede škorpijona tudi velja. Privlači me duševno vendar občutim neko nestabilnost v hotenjih...malo je sanjač... dejanja so vprašljiva...

#14 Diana 28

Diana 28
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 35

Objavljeno: 6. avgust 2010, 13:57

Sem zadnji dan leva....22.08.1981

Se strinjam, da me verjetno ne privlačijo vrstniki zaradi dolgotrajne zveze s starejšim. Pri njemu sem pričakovala neko stabilnost, resno zvezo in miren pristan. Čeprav se mogoče ne sliši logično glede na razliko v letih... Velikokrat moje vrstnike ocenim kot nedorasle in otročje, čeprav se zavedam, da se motim.... Ne vem, mogoče sem vedno zelo spoštovala starejše in jih imam za modre čeprav ni vedno tako....



#15 Diana 28

Diana 28
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 35

Objavljeno: 6. avgust 2010, 15:50

Hvala Mantis ..... najbolj sem vesela, da se bodo planetki tako postavili, da bom imela možnost streznitve in odločitve.... juhuuu.... Objavljena slika ....Upam, da se se kaj spremeni in premakne....

Kako pa vidiš povezavo z mojim partnerjem 02.08.1962 ob 5:30 zjutjaj Postojna

Sicer sem dobila že zelo dober odgovor vendar me zanima še tvoje mnenje....

Pa še mogoče 21.07.1976 Šempeter pri Gorici To je bolj firbec kot kaj drugeg.... Samo glede ujemanja. Z raki se verjetno bolj ujemam.....

#16 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 6. avgust 2010, 17:11

Zadnje čase opažam, da Jankec doživlja posebne orgazme odgovarjat v astroloških temah, pa sm se odloču, da še sam kaj povem, že k Diano najbrž bl od ircanja zanima astrološki pogled na njene dvome.

Čeprav ne trdim, da Jankec nič pametnega ne pove, nasprotno, mu dam v marsičem prou, le matematiko drugega in tretjega razreda OŠ bi pa skor pod mus moral malčk obnovit.:vragec:



Diana, sinastrija s tvojim dragim je precej nazorna in govori nekako sama zase tisto kar si tule zaupala pa še kaj druzga. Enako glede škorpjončka.



Un levček ti 100 na uro polni tvojo osmo, ma kaj polni, dobesedno jo okupira s petimi planeti in ascendentom, če ne bi njegova Venerca za las utekla v tvojo deveto bi skor o obsednem stanju lahko govorili. V ostale pomembne hiše ti ne daja nič omembe vrednega, tk da lahko govoriva, da vaju veže predvsem seks, različnost in nepojasnjena želja, da porivata ( tko al drugače ) vajino vezo naprej v dobrem in v slabem. Mata ja tut angelski aspekt Sončka in Lunce, ki vaju nepojasnjeno privlači, ki vaju združuje, ki daja dosti lupčkou in božkanja, a žal premalo resnih obljub. A ker ti s to isto Lunco on dela na tvojo Lunco kvadratek, potrebuje vajina veza dosti prilagajanja in povzroča, da težko dobiš glavno besedo ko se usklajujeta.



Zanimiv je vajin najmočnejši in eksakten aspekt njegovga Urana v konjunkciji s tvojim Sončkom in kvadratu s tvojo Lunco. Tale nebodigatreba povzroča najmočnejša trenja med vama, to, da vsak vleče na svojo stran, da si tut kole mečeta pod noge če je le prilika, da celo vajino gonilno silo, erotiko, zlorabita če je lih potrebno. Najbrž zato nepredvidljivi izpadi, čuden odnos in najbrž kaka pikantna štorja o vama v soseščini.

Možnost je, da eden zlorabi na nek način drugega, da trpijo živčki, da se slab dan enega obvezno konča s slabim dnevom drugega in marsikatera nepremišljena poteza začini kak vajin dan.



Najbrž sta tut različnih moralnih vrednot, razmišljanja glede otrok, pozabi se kak rojstni dan, al pa primanjkuje pozornosti. Tut kaka nepremišljena izjava zna past vsake tolko.



Astrološki odgovor take sinastrije dajeta Ascendent in Venerca v kvadratu, ki nakazujeta ponesrečeno vezo brez zaobljube, ustnice ki se ne privlačijo in retorično vprašanje : Bi al ne bi??????



O škorpjončku bi najraje odpravu bl na hitro, k ti žal z vsemi razpoložljivimi planeti dela kvadrate in opozicije na tvojo lunco, poleg tega ti je planetke razporedil v tvoje hiše tko butasto, da bl butasto skor ne bi mogu. V bistvu če ti ne bi dajal Ascendenta direkt na tvojo lunco, ga najbrž še povohala ne bi. Zato te osvaja bl duševno, podobno razmišljata, a hotenja so nestabilna in se tu niti sprašuješ ne, če bi al ne bi. Kr dobro veš kolk je ura. Pa še Satkota ti tlači v osmo, tk da ni neke koristi sploh od njega.



Če te pa še kaj zanima, se obrni na Jankeca, sam ne sprašuj nič matematičnega, k vagice in matematika so petnajst različnih pojmov. Pa še pojma nima kako se naredi tapravi bambus.:vragec:


ni blo preweč dolgočasno za brat
mal kunštwanja,
mal prikritega bockanja pod rebra,
mal duhowičenja,
mal pihanja na dušco,
raztegnu, ko da je na 090...
powedanga nič... skratka... dober astrolog x:px x:Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#17 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 6. avgust 2010, 19:52

[quote] name='janko' date=' 6. avgust 2010, 18:11' timestamp='1281111101' post='1055554903']
ni blo preweč dolgočasno za brat [/quote]

Fajn, od tebe to povedano zveni že skori kot kompliment.x:px

[quote] mal kunštwanja, [/quote]
Ja res, konjunkcija Sončka in Lunce je en najlepših aspektov v sinastriji zaljubljencev in pomeni veliko privlačnost med dvema. Začne se prvi trenutek ko se zagledata, in se nikoli ne konča. Lastniku Sončka ( v tem primeru Diana ) klecajo kolenca ko ga zagleda in je zanjo, če pretiravamo, neki najlepšega kar se ji je lahko zgodilo. No, če bi sam ta aspekt bil v sinastriji. Ker so tut drugi, in če so slabi, naporni, pol se količina lupčkanja žal drastično zmanjšuje. Posledično tut idealna slika njenga ljubija v njenih učkah.:o|o:

[quote] mal prikritega bockanja pod rebra, [/quote]
Hm....če je kako bockanje blo, je blo ful nenamerno. Ker jo ne obsojam in ker mislim, da z ničemer ni nič slabega naredila. Če misliš, da je moja ugotovitev da njun odnos temelji precej na seksu bockanje, to ni, ker je to precej vsakdanja praksa dandanes. Če je njej to všeč, je vse oki. x:px

[quote] mal duhowičenja, [/quote]
Tut to nenamerno ker to niti ne poskušam bit. Pišem kao što govorim, skratka, tut v real lifeu tko funkcioniram in se čisto nič ne silim in ne duhovičim. That´s me. x8Dx Ne ocenjuj drugih po sebi.:vragec:

[quote] mal pihanja na dušco, [/quote]
A bejž, sm ji pihal na dušo?????:eek::eek::eek: S čim????:irs:Že res da je astrološko šjorca ful vredna greha, a daj no, jaz se trudim bit profi in nepristranski, ti me boš pa še jajčku zdej. Že tako je težko bit nepristranski ko vidiš take mnjami danosti.:fiju: Bodi uvideven.:ermm:

[quote] raztegnu, ko da je na 090...[/quote]
Hm, ja res, mam opravičilo, sm vse skupi tipku v Wordu, k ma ta lunin forum grdo navado da včasih vse pisanje zbriše preden sejvaš, tk da mi je pol pr copy pastu naredilo klobaso.:cry:

[quote] powedanga nič... skratka... dober astrolog x:px x:Dx
[/quote]
Kaj tubo nič povedu?:wOOt: Razbobnal okoli, da ne obvladaš osnovnošolskih zadevščin, da nimaš pojma kako je sestavljen bambus, da pitaj boga če še pira ne piješ Union, k pol te dam direkt na ignor. A ne govori to veliko o tebi, tk da neki sm pa le povedu.x:o)x

#18 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 6. avgust 2010, 20:00

Najprej hvala za odgovor... Objavljena slika Ja, kar velja napisano.... Skoraj obsedena sem z njim, on meni pa ne vrača skoraj nič....vsaj pomembnejšega ne. Sex naju je že od začetka povezoval in je še zmeraj strasten. In tudi glede nepojasnjene želje po porivanju veze naprej drži... Vendar tista praznina me muči in pomanjkanje pozornosti (in malo je tudi nezaupanja z moje strani). Prav zaradi tega se moram nekaj odločiti in narediti korak, spremembo. Vsekakor pa bom upoštevala nasvet naj še malo počakam.... Bomo videli... Malo sem zmedena ..... Objavljena slika

Glede škorpijona tudi velja. Privlači me duševno vendar občutim neko nestabilnost v hotenjih...malo je sanjač... dejanja so vprašljiva...


No jaz ti lih nism svetoval kakga velikega čakanja. Če že, bi ti bl temeljit razmislek, mogoče da vzameš list papirja pa daš na levo vse minuse, na desno pluse ( sam ne zdej uno v stilu dober seks, dober seks, dober seks, dober seks pa pol da pride pet plusov).x;)x Za dober seks sam en plus, no ajd dva, sam pol pa nič več.

No in, ko tko pol sešteješ eno stran pa drugo se pa malčk zamisli.:o|o:

#19 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 6. avgust 2010, 20:00

uf....
ej...
sej sm reku, das dobr astrolog. kwa me zdej matraš... :sori:
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#20 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 6. avgust 2010, 20:08

uf....
ej...
sej sm reku, das dobr astrolog. kwa me zdej matraš... :sori:


Ne me je..., zgleda da res piješ Union pa se zdej neki dobrikaš, da te ne skenslam...........Objavljena slika

O mama mia, še eden k ne ve kaj dela............xrolleyesx

#21 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 6. avgust 2010, 20:26

Ne me je..., zgleda da res piješ Union pa se zdej neki dobrikaš, da te ne skenslam...........Objavljena slika

O mama mia, še eden k ne ve kaj dela............xrolleyesx

sm reku, da si dobr astrolog zato, k sm mislu, da boš pol dau mir x:o)x x:Dx
ne zdej jamrat, da ne weš, kwa delaš?
ewo... jes mal prej očitno tut nism vedu xcivx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#22 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 6. avgust 2010, 20:38

sm reku, da si dobr astrolog zato, k sm mislu, da boš pol dau mir x:o)x x:Dx
ne zdej jamrat, da ne weš, kwa delaš?
ewo... jes mal prej očitno tut nism vedu xcivx


To da ne veš kaj delaš oziroma da si tk neodločen se zahvali svojmu Sončku v ozvezdju tehtnice. Ne zdej drugih krivit za svojo nesrečo.

Bo že Jankec............prvih sto let je jeba, a pol pravjo da je vse drugače..........x:o)x

Kaj una pijačka k si jo obljubu bo še v tem stoletju?:inocent:

#23 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 6. avgust 2010, 20:57

V tvojem primeru Francelj ali Pepe

xsmx

#24 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 6. avgust 2010, 21:01

To da ne veš kaj delaš oziroma da si tk neodločen se zahvali svojmu Sončku v ozvezdju tehtnice. Ne zdej drugih krivit za svojo nesrečo.

Bo že Jankec............prvih sto let je jeba, a pol pravjo da je vse drugače..........x:o)x

Kaj una pijačka k si jo obljubu bo še v tem stoletju?:inocent:


astrolog k astrolog.:palec:
nakladač, da bi še sam seb wrjeu. x:Dx
ne wem kaj delam a? hehehehehe xrolleyesx
bo že jankec? hehehe... hwala za tolažbo, čeprou... a si me kje kdaj vidu kej jamrat?
pijačka je bla twoja ideja, jes pa valda da sem se strinjal. s tem se pa ni za zajebawat. x:)x
če bo v tem stoletju? to pa ne wem. že takrat sem ti reku, da upraš zvezdice x:Dx
aja. mysti... ni fora. res ne. verjemi, da nočeš z mano na tak način. x:)x
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#25 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 6. avgust 2010, 21:09

Poleg tega je jasno, da janko doživlja orgazme ob javljanju v astro temah. Vsak ma pač svoj fetiš. :vragec:



?


pa to ni blo prwič.
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0