Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ostati ali oditi.....


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
34 komentarjev na to temo

#26 Diana 28

Diana 28
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 35

Objavljeno: 6. avgust 2010, 21:18

No jaz ti lih nism svetoval kakga velikega čakanja. Če že, bi ti bl temeljit razmislek, mogoče da vzameš list papirja pa daš na levo vse minuse, na desno pluse ( sam ne zdej uno v stilu dober seks, dober seks, dober seks, dober seks pa pol da pride pet plusov).x;)x Za dober seks sam en plus, no ajd dva, sam pol pa nič več.

No in, ko tko pol sešteješ eno stran pa drugo se pa malčk zamisli.:o|o:




xDDx...Glede čakanja sem se bolj navezovala na nasvet lunce.... Sigurno pa se moram zamisliti nad to vezo z vsemi plusi in minusi in se odločit oz. nekaj spremenit... Bom pa upoštevala tvoje točkovanje x;)x

#27 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 6. avgust 2010, 21:36

xDDx...Glede čakanja sem se bolj navezovala na nasvet lunce.... Sigurno pa se moram zamisliti nad to vezo z vsemi plusi in minusi in se odločit oz. nekaj spremenit... Bom pa upoštevala tvoje točkovanje x;)x


Luncin post je tut meni ušeč. ena prijateljica-astrologinja itaq vidi ves point astrologije ravno v tem, da se s pomočjo astrologije lažje prepozna obdobja, ki so v človekovem življenju bolj primerna za dela na različnih področjih.
ti diana, pa dokler boš rešitve in odločitve zase iskala zunej sebe, ne pričakuj, da boš kdaj kej našla, s čimer boš zadovoljna.
kdo pa lahko ve bolje od tebe, kaj si želiš?
kdo pa ti želi bolje, kot si želiš sama?
iskanje nasvetov zase pri drugih je zanikanje sebe. odgovornost za svoje življenje raztrešaš naokoli. le kaj lahko pričakuješ?
pol sem vidu, da kr nekej datumov ponujaš u analizo.
pa kaj ti je? se ti ne vprašaš, če imaš koga rada... ne bi zdej preweč dramatiziral, ampak ustaw se za 5 minut... al niti tolk ne zdržiš sama?
mah... time is out x8Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#28 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 6. avgust 2010, 21:41

astrolog k astrolog.:palec:
nakladač, da bi še sam seb wrjeu. x:Dx
ne wem kaj delam a? hehehehehe xrolleyesx
bo že jankec? hehehe... hwala za tolažbo, čeprou... a si me kje kdaj vidu kej jamrat?
pijačka je bla twoja ideja, jes pa valda da sem se strinjal. s tem se pa ni za zajebawat. x:)x
če bo v tem stoletju? to pa ne wem. že takrat sem ti reku, da upraš zvezdice x:Dx
aja. mysti... ni fora. res ne. verjemi, da nočeš z mano na tak način. x:)x


Sam sebi verjamem, ja, a ti sebi ne?:o|o:

Ne, res te nism vidu jamrat. Niti tega ne pričakujem od nekoga k si je zmislu rek da takle mamo zato k smo si sami tko naredili.:palec: It was joke. xDDx Pa še nisi ti nič kriv k si vaga. Jebi ga, tko pač je.x;)x Da si pa malčk zagrenjen, pa vem, k je to včasih čutit iz tvojih ircow.:inocent:

Nikakor nisi pijačke povezoval z zvezdicami, reku si, da greva na drinko, ko bo topleje. Zdej pa ne vem kake stopinje so ble tu mišljene......:o|o: Celzius, fahrenheit....????:o|o:

#29 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 6. avgust 2010, 21:44

xDDx...Glede čakanja sem se bolj navezovala na nasvet lunce.... Sigurno pa se moram zamisliti nad to vezo z vsemi plusi in minusi in se odločit oz. nekaj spremenit... Bom pa upoštevala tvoje točkovanje x;)x


That˙s my girl. Naredi to, ja.:palec: In kot pravi Janko, upoštevaj predvsem sebe. :palec:

#30 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 6. avgust 2010, 22:03

Sam sebi verjamem, ja, a ti sebi ne?:o|o:

Ne, res te nism vidu jamrat. Niti tega ne pričakujem od nekoga k si je zmislu rek da takle mamo zato k smo si sami tko naredili.:palec: It was joke. xDDx Pa še nisi ti nič kriv k si vaga. Jebi ga, tko pač je.x;)x Da si pa malčk zagrenjen, pa vem, k je to včasih čutit iz tvojih ircow.:inocent:

Nikakor nisi pijačke povezoval z zvezdicami, reku si, da greva na drinko, ko bo topleje. Zdej pa ne vem kake stopinje so ble tu mišljene......:o|o: Celzius, fahrenheit....????:o|o:


300 kelvina x:)x
pa sej se ne mudi. govora o pjački je blo 2x. enkrat z zvezdicami, enkrat s temperaturo.
heheehehe... a da sem vaga? x:Dx a ti se o meni pogowarjaš za mojim hrbtom? x:Dx dej... a res nimaš kej bl zanimiwga za počet? a te naučim kwačkat? x:px reci ne, ker sem pozabil, kuko že gre xrolleyesx
če sem pa čist super pošten.... tale forum... ko nisem na tem forumu (in nikoli nisem samo na forumu) ... ... mi glih ne buri domišljije 100 na uro.
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#31 Diana 28

Diana 28
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 35

Objavljeno: 6. avgust 2010, 22:09

Luncin post je tut meni ušeč. ena prijateljica-astrologinja itaq vidi ves point astrologije ravno v tem, da se s pomočjo astrologije lažje prepozna obdobja, ki so v človekovem življenju bolj primerna za dela na različnih področjih.
ti diana, pa dokler boš rešitve in odločitve zase iskala zunej sebe, ne pričakuj, da boš kdaj kej našla, s čimer boš zadovoljna.
kdo pa lahko ve bolje od tebe, kaj si želiš?
kdo pa ti želi bolje, kot si želiš sama?
iskanje nasvetov zase pri drugih je zanikanje sebe. odgovornost za svoje življenje raztrešaš naokoli. le kaj lahko pričakuješ?
pol sem vidu, da kr nekej datumov ponujaš u analizo.
pa kaj ti je? se ti ne vprašaš, če imaš koga rada... ne bi zdej preweč dramatiziral, ampak ustaw se za 5 minut... al niti tolk ne zdržiš sama?
mah... time is out x8Dx


Verjemi, da sem iskala rešitve predvsem v sebi in to bom tudi naprej počela. Vem ,da je zadnji čas, da se odločim in sem malo zmedena. Želela sem le izvedeti kaj glede ujemanja znamenj....
Odgovornosti pa ne raztrešam naokoli, ker konec koncev se odločam o tem kako bom naprej živela in mi je to zelo pomembno, zaradi sebe ne zaradi drugih. Mogoče pa res tako zgleda.... Glede ostalih datumov pa sem jih ponudila zgolj zaradi heca ( za analizo ujemanja z drugimi znamenji)... Seveda mi je pa najbolj pomembno, da rešim trenutno situacijo in sprejmem zame pomembno odločitev. Sprašujem se miljon stvari ...Se pa zelo strinjam s tabo glede napisanega....

#32 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 6. avgust 2010, 22:16

300 kelvina x:)x
pa sej se ne mudi. govora o pjački je blo 2x. enkrat z zvezdicami, enkrat s temperaturo.
heheehehe... a da sem vaga? x:Dx a ti se o meni pogowarjaš za mojim hrbtom? x:Dx dej... a res nimaš kej bl zanimiwga za počet? a te naučim kwačkat? x:px reci ne, ker sem pozabil, kuko že gre xrolleyesx
če sem pa čist super pošten.... tale forum... ko nisem na tem forumu (in nikoli nisem samo na forumu) ... ... mi glih ne buri domišljije 100 na uro.


Ej, a ti neki po pravici povem?x:o)x Tut jst sm ku mulo znal kvačkat. Resss.xDDx Sam sm tut jst to že zdavnaj pozabu, tk da........

Hm, lohk pa dobiva eno, k naju bo naučila......:fiju:...mislim kvačkat, da ne boš zdej spet kakih porkerij vn metau...x:px

Ma ku.. te vidi škrtica gorenjska, pa nič če ti je tolk težko plačat pijačko.:vragec:

Lej...opravljanje...tk nedolžno je blo, da bl nedolžno skor ne bi moglo bit....se pa opravičujem, če je to potrebno.x;)x

Ma ja te razumem glede forumov..........Itaq;)

#33 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 6. avgust 2010, 22:35

Verjemi, da sem iskala rešitve predvsem v sebi in to bom tudi naprej počela. Vem ,da je zadnji čas, da se odločim in sem malo zmedena. Želela sem le izvedeti kaj glede ujemanja znamenj....
Odgovornosti pa ne raztrešam naokoli, ker konec koncev se odločam o tem kako bom naprej živela in mi je to zelo pomembno, zaradi sebe ne zaradi drugih. Mogoče pa res tako zgleda.... Glede ostalih datumov pa sem jih ponudila zgolj zaradi heca ( za analizo ujemanja z drugimi znamenji)... Seveda mi je pa najbolj pomembno, da rešim trenutno situacijo in sprejmem zame pomembno odločitev. Sprašujem se miljon stvari ...Se pa zelo strinjam s tabo glede napisanega....




hehe... vse se strinjaš, vse razumeš, vse počneš...
smem uprašat... kako pa si to počela? ta vijoličasto mislim
in niti slučajno se ne zajebawam, ker me res zanima. mogoče imaš kakšen zanimiv pristop, ki bi ga uporabu kdaj tut jest zase.


Ej, a ti neki po pravici povem?x:o)x Tut jst sm ku mulo znal kvačkat. Resss.xDDx Sam sm tut jst to že zdavnaj pozabu, tk da........

Hm, lohk pa dobiva eno, k naju bo naučila......:fiju:...mislim kvačkat, da ne boš zdej spet kakih porkerij vn metau...x:px

Ma ku.. te vidi škrtica gorenjska, pa nič če ti je tolk težko plačat pijačko.:vragec:

Lej...opravljanje...tk nedolžno je blo, da bl nedolžno skor ne bi moglo bit....se pa opravičujem, če je to potrebno.x;)x

Ma ja te razumem glede forumov..........Itaq;)


ma dej... kakšno oprawičilo... sej je le zate škoda, če ti jest burim domišlijo xcivx x:Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#34 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 6. avgust 2010, 22:40

ma dej... kakšno oprawičilo... sej je le zate škoda, če ti jest burim domišlijo xcivx x:Dx


Ja ma res............x:o)x xrolleyesx

#35 Gordana

Gordana
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 62

Objavljeno: 13. januar 2012, 10:03

Že res, da je tema starejša, pa vseeno...


On: retrogradni Pluton 7°11' - 12. hiša (zraven še True Node 10°15')
Ona: retrogradna Venera 8°59' (v trigonu z njegovo) - 3. hiša (zraven še Merkur 7°4' - Merkurja obeh sta v opoziciji),
Vse v Devici...
Sonci v opoziciji, Luni pa v Kozorogu, dobrih 6°narazen...

A se zelo motim, če rečem, da je tule tudi karma na delu, "stari pufi" pri obeh??? Definitvno pa ne glih lahka štorija???
Gordana
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------<3<3<3
Vse je dobro!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0