Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Je sex greh?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
260 komentarjev na to temo

#51 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 8. november 2010, 16:42

Torej menis da je plod, razlog za tvojo intuinitivno zaznavanje to, da si se sprejela, ce te prav razumem?

("Ko človek sprejme sam sebe ,se ne obsoja več, ampak dela po intuiciji.")

ja, "grdo", ce se ne sprejmemo takega kot smo, strinjam. (a si imela to v mislih?)


najprej se moraš sprejeti in spoznati določene stvari,z delom na sebi pa intuicija raste...moje osebne izkušnje: z iniciacijo v sokaisi energijski sistem in nadaljnim delom na sebi mi je intuicija zrasla tako, da drugega načeloma ne uporabljam več
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#52 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 8. november 2010, 23:03

Fajn zate. :palec: Tut sicer se mi zdis glede na poste eticna oseba.

Moje izkusnje z intuicijo so deloma drugacne in imajo tudi drugacne okoliscine. Torej bolj intuinitiven sem v dolocenih okoliscinah in ne vedno. Kar pomeni, da neglede na to, koliko sem na sebi naredil, to ni bistven pogoj. Morda samo ena mala osnova. Sploh pa mislim da se intuicija vedno prilagaja posamezniku glede na njegovo znanje. Namrec ne bo cez mene tekel intuinitivni tok resevanja neke hude enacbe, ce ne razumem osnove resevanja oz. matematike, pa cetudi bi resitev zelo potreboval, recimo da resim zivljenja ljudi. Bo pa morda tekel tok v smeri povezovanja, torej da cimprej poiscem osebo, ki bi enacbo lahko resila.

Mislim, da intuinitivno zaznavajo tudi ljudje, ki niso ne vem kaj vse naredili na sebi, temvec je vzrok za intuitivno zaznavanje cloveka predvsem drugje. Seveda pa, nekaj je clovek ze moral storiti, vsaj odpreti se; zavestno ali ne.

Sprejeti se, torej mislim da odvisno koliko. Sam se pomoje se nisem v celoti, pa vseeno tudi intuinivitvno zaznavam kdaj pa kdaj.
Torej, ce je tvoja teorija za pogoj intuinitivnega zaznavanja zasidrana v to, da se mora oseba najprej sprejeti, je (pomoje) lahko pri kom tudi napacna.
Osebno mislim, da se intuinitivno zaznavanje osebe odpre takrat, ko je dovolj odprta, hkrati pa je njena namera primerna. Koliko je ob tem na sebi naredila je lahko morda povsem irelevantno.

Intucija lahko deluje tudi v povsem preprostih vsakodnevnih stvareh; recimo vzeti deznik ali ne, ko gremo od doma. Za to pa ne potrebujemo kot predpogoj na nivoju adzne delati nevem kaksne hude terapevtske tehnike samosprejemanja v ogledalu recimo, ce banaliziram.
Lahko pa bo nekdo delal (zanj) se tako hude projetke, pa za njim ali projektom ne bodo stale "primerne" energije, pa intuinitivno pac ne bo zaznaval.

Torej moje mnenje je taksno. Morda ne nujno tocno za vecino. a kar se mene osebno tice velja, v kar sem sem osebno pri sebi ze veckrat preprical.

najprej se moraš sprejeti in spoznati določene stvari,z delom na sebi pa intuicija raste...moje osebne izkušnje: z iniciacijo v sokaisi energijski sistem in nadaljnim delom na sebi mi je intuicija zrasla tako, da drugega načeloma ne uporabljam več



#53 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 9. november 2010, 02:59

Fajn zate. :palec: Tut sicer se mi zdis glede na poste eticna oseba.
Hvalax:)x

Moje izkusnje z intuicijo so deloma drugacne in imajo tudi drugacne okoliscine. Torej bolj intuinitiven sem v dolocenih okoliscinah in ne vedno. Kar pomeni, da neglede na to, koliko sem na sebi naredil, to ni bistven pogoj. Morda samo ena mala osnova. Sploh pa mislim da se intuicija vedno prilagaja posamezniku glede na njegovo znanje. Namrec ne bo cez mene tekel intuinitivni tok resevanja neke hude enacbe, ce ne razumem osnove resevanja oz. matematike, pa cetudi bi resitev zelo potreboval, recimo da resim zivljenja ljudi. Bo pa morda tekel tok v smeri povezovanja, torej da cimprej poiscem osebo, ki bi enacbo lahko resila.
v takih primerih je itak znanje tisto, kar mora bit prvo, potem pa šele reševanje problema...logika
Seveda pa, nekaj je clovek ze moral storiti, vsaj odpreti se; zavestno ali ne.
Se strinjam do določene mere...Človek bi se moral odpreti zavestno, drugače to ni nobeno delox:)xGovorim o popolni intuiciji...


Osebno mislim, da se intuinitivno zaznavanje osebe odpre takrat, ko je dovolj odprta, hkrati pa je njena namera primerna.Bravo, ful dober in resničen stavek...Namere, mi jim pravimo postulati, so ključnega pomena za vse. Ko ti tole pride v kri, si rešen....Najboljši približek temu je naravni zakon privlačnosti...

Intucija lahko deluje tudi v povsem preprostih vsakodnevnih stvareh; recimo vzeti deznik ali ne, ko gremo od doma. Za to pa ne potrebujemo kot predpogoj na nivoju adzne delati nevem kaksne hude terapevtske tehnike samosprejemanja v ogledalu recimo, ce banaliziram.
Lahko pa bo nekdo delal (zanj) se tako hude projetke, pa za njim ali projektom ne bodo stale "primerne" energije, pa intuinitivno pac ne bo zaznaval.
Tukaj smo spet pri odprtosti človeka. Intuitivno je pravilno, da če vzamemo dežnik od doma, se tudi ulije dež in ga ne nosimo brez zveze s seboj ampak smo ga nesli od doma z namenom. Jaz osebno dežnika ne nosim po rokah, ampak uživam, ko me moči dež...ampak res....xDDx O tehnikah samosprejemanja: jaz osebno nisem nardila niti ene tehnike za ađno pred ogledalom, ampak odprla sem se po uglasitvi v sokaisi sistem....




MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#54 Mega

Mega
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 9. november 2010, 19:10

No..od sexa do intuicije...niti ni tako slabo, ce imas izostreno intuicijo bos ze vedel, s kom sexat, da bo ziher dobro Objavljena slika
drugac pa je enkrat en duhovnik rekel, da kar je na mizi in v postelji lahko vzames, ne da bi kaj vprasal Objavljena slika...

#55 swamisan

swamisan
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 259

Objavljeno: 10. november 2010, 16:44

JE SEX GREH ?

Je bog Katoliški ? ... Ne ni !

Zato tudi sex ni greh. Če se komu zdi, da je greh, pač naj ne sexa, da ne bo v prestopku ... x8Dx

#56 Kristina11

Kristina11
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 501

Objavljeno: 10. november 2010, 17:49

Ja, sex je greh, misel nanj je greh...vse kar je v povezvi s sexom je smrtni greh Objavljena slika
No, pa naj se kdo sexa ce si upa,hahha

#57 Olympias

Olympias
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 51

Objavljeno: 12. november 2010, 00:26

ne, sex ni greh, začni razmišljat s svojo glavo in pust une blazneže naj vrjamejo kar hočjo... vkolikor nobenmu ne delaš škode, lahk delaš kar hočeš v svojem lajfu, čeprow te na vsakem koraku folk hoče zmanupulirat pa ti postavljat omejitve, vseen deli po svoje in bodi samosvoj...
vprašanje, če je sex greh meni zveni kot vprašanje, a se mam lahko fajn? ja pismo, če res nimaš niti enega nevrona v tej svoji glavi pa pejt v cerku pa upraš župnika in ga pridno ubogi in nared vse kar ti reče :rolleyes: v nasprotnem primeru ne sprašuj tako butastih vprašanj in pejt že sexat :D
in ne, ne boš šu v peku, če boš sexu s frendico xD hahaha

xtina :D lol

#58 Tomas de Torquemada

Tomas de Torquemada
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 119

Objavljeno: 12. november 2010, 06:36

In primis virgola ne reče napiše se sex temveč tako kot Tevtonci in Alemanci pišejo sechs, število 6.
Na zadnjem consiglium v Alicanteju, smo imeli priliko doznati, da je sechs greh, ker pomeni šesti dan šabat, dan v katerem obrezani malikovalci hudiča in zastrupljevalci voda, strežejo po življenju katoliškem življu. naj pokonča jih helebarda.
Naš gospod je na križu končal, da bi nas odrešil.
kontemplirajte na božjo besedo.

Amen
Mens sana in Inquisitio hispana
Gloria in excelsis Deo

Glória in excélsis Deo
Et in terra pax homínibus bonæ voluntátis.
Laudámus te, benedícimus te, adorámus te, glorificámus te,
Grátias ágimus tibi propter magnam glóriam tuam,
Dómine Deus, Rex cœléstis, Deus Pater omnípotens.
Dómine Fili Unigénite, Iesu Christe,
Dómine Deus, Agnus Dei, Fílius Patris:
Qui tollis peccáta mundi, miserére nobis;
Qui tollis peccáta mundi, súscipe deprecatiónem nostram,
Qui sedes ad déxteram Patris, miserére nobis.
Quóniam tu solus Sanctus, tu solus Dóminus, tu solus Altíssimus, Iesu Christe,
Cum Sancto Spíritu in glória Dei Patris. Amen.

#59 swamisan

swamisan
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 259

Objavljeno: 13. november 2010, 18:40

TOMAŽŽŽŽ

Jezus ni končal na križu, da bi nas rešil, temveč, ker so ga gor nabili lopovi.
In ... isti lopovi ga imajo še sedaj pribitega na križu.

#60 swamisan

swamisan
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 259

Objavljeno: 13. november 2010, 19:23

TOMAŽŽŽ

Piši v slovenskem jeziku, ne skrivaj se za latinščino.
Ti bomo lažje pomagali če si v krizi ...

Dragi ljudje !

Tisti najvišji BOG je brez telesa, zato sexa z nažo pomočjo, ki jih imamo ... in ... uživa, bodite prepričani ... heeee

#61 swamisan

swamisan
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 259

Objavljeno: 13. november 2010, 19:28

Zato

ko sexate, podarite svoje veselje in užitke najvišjemu ... ne bodite sebični

v tem primeru sex sigurno ne bo greh ... nasprotno ... pridelali si boste pozitivno karmo ... x8Dx:2src:

#62 swamisan

swamisan
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 259

Objavljeno: 13. november 2010, 19:32

IN ... pozitivna karma pomeni ... še več kvalitetnega sexa v naslednjem življenju

#63 Kristina11

Kristina11
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 501

Objavljeno: 13. november 2010, 21:48

Zakaj bi cakali na kvaliteten sex v naslednjem zivljenju...hmmm...ce ga imamo lahko ze zdaj...Objavljena slika

#64 Kristina11

Kristina11
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 501

Objavljeno: 13. november 2010, 22:38

Zato, ker eni damo več na kontemplacijo, sex bi to samo uzurpiral in skrenil misli v nerazrešljivo situacijo, ki jo jaz osebno prepuščam grškim bogovom in holivudskim zvezdam.


Ce te prav razumem, nas sex privede v nerazreslive situacije...preprecuje nam kontemplacijo...osredotocanje na svojo notranjost..to se pravi, da je najboljsa varianta celibat...kaj pa v primeru, da najdes svojega komplementarnega partnerja...recmo..nekoga, ki ti sede v srce, na duso...ko ne gre samo za sex ...

#65 Kristina11

Kristina11
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 501

Objavljeno: 14. november 2010, 08:49

Ce si bral Ogorevca in Biorgonomijo...ima vsak clovek svojega komplementarnega partnerja...no, njegovo ime in priimek mora vsak najti sam... ce ti je blizje, kaj pa ce spoznamo partnerja, ki kot sem ze zgoraj napisala, za katerega cutimo in vemo, da je to tisti ali tista s katerim zelimo preziveti to zemeljsko zivljenje, v tem pogledu sex se zdalec ni greh, niti ti ne preprecuje kontemplacije ampak ti pri njej pomaga..Ti navedem par stavkov, kaj o sexu meni Sai Baba

Spolnost je skrajno pomembna energija, Bozanska sila. Ne zagotavlja le nadaljnega obstoja vrst, temvec tudi navezuje bitja drug na drugega....Lahko pa je tudi zelo nevarna energija, lahko ima izredno unicevalen ucinek. preko spolnosti si clovek lahko nabere zelo, zelo veliko slabe karme. Posveti svojo spolnost Gospodu, tedaj nisi le zasciten, temvec tudi osrecen..

Upam, da si me razumel..sex ni vedno greh..je lahko tudi bozanska energija...

#66 swamisan

swamisan
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 259

Objavljeno: 14. november 2010, 13:19

Sex je božansko opravilo z božansko energijo.
Ne skačite iz ene skrajnosti v drugo.
Umirite svoj um.
In potem se posvetite veselju in užitku.
Ne bluzite ...
Enostavno sexajte do onemoglosti ...:2src: x8Dx :2src:

#67 swamisan

swamisan
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 259

Objavljeno: 14. november 2010, 13:23

Težava "kao" intelektualcev je, da so sami sebi prepametni in postanejo inpotentni in frigidni.

Preprosti in sproščeni ljudje nimajo teh težav. Enostavno se imajo fajn ...

#68 Kristina11

Kristina11
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 501

Objavljeno: 14. november 2010, 15:58

Zato, ker eni damo več na kontemplacijo, sex bi to samo uzurpiral in skrenil misli v nerazrešljivo situacijo, ki jo jaz osebno prepuščam grškim bogovom in holivudskim zvezdam.




Se enkrat naj povem, da se s tole tvojo trditvijo ne strinjam...sex je po tvojem mnenju nekaj ,kar pocnejo samo v Hoolywoodu in kar so poceli grski bogovi...Ne vem, zakaj bi bil sex ovira v duhovnem razvoju cloveka..kot sem ze zgoraj napisala, je sex lahko tudi bozanska energija..in ce se odpoves tej energiji v imenu duhovnega napredka...je pac tvoja stvar...Jaz vedno trdim, da sex ni greh...seveda, dokler se ne izrablja samo v telesne uzitke...

#69 Kristina11

Kristina11
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 501

Objavljeno: 16. november 2010, 00:41

vem, da Ogorevc v svoji knjigi ne omenja komplemetarnih partnerjev izkljucno kot o eroticnio ljubezenskih partnerjih, sem se narobe izrazila...So nam pac v glavo vcepili napacne vzorce o sexu...saj veste, da to ni lepo, da je nekaj...kaj vem..grdega...Tudi menihi nimajo kaksnih posebnih seksualnih izkusenj, no, vsaj naj jih nebi imeli. Je pa sex bozanska energija, ce se partnerja ljubita..v pravem pomenu besede...Zelim vam veliko lepih bozanskih seksualnih izkusenj Objavljena slika

#70 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. november 2010, 12:09

Če se komu zdi, da je greh, pač naj ne sexa, da ne bo v prestopku ... x8Dx

x8Dx :palec:

... Gre bolj za štrapac, ki pa v končni fazi koristi vsem vpletenim. ...

x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#71 Kristina11

Kristina11
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 501

Objavljeno: 16. november 2010, 12:39

Ali Ogorevc potemtakem spolno občuje s Primožem Kozmosom?


Vem, da ves, da sta oba hetero, niti nista komplementarna. Se opravicujem, ce me je kdo narobe razumel, ker sem se tudi sama narobe izrazila. Gre se za mnenja, ali je sex greh ali ni. Moje mnjenje ni, da je greh , ce to pocneta dva, ki se ljubita...To je vseObjavljena slika
lp

#72 sharlatan

sharlatan
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 30

Objavljeno: 30. november 2010, 10:57

MARSA ... bravo

-------------------------

kar pa zadeva onadva tipčeka ... zaradi mene naj sexata

in tudi, če sta hetero ... kaj veš kakšne izkušnje iščeta za dopolnilo ... x:Dx

#73 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 30. november 2010, 13:59

Kako ste pa komplementarne partrnerje uturil sem noter...komplementarni partnerji naj bi bili kao jin- jang varianta ene duše...povedano po domače dve polovički ene duše...Pravim kao ker to o komplementarnih partnerjih je mal pod vprašajem...Jaz osebno nisem glih zadovoljen z vso razlago...Biorgonomija pa izvira kao iz merkabe, tam pa v starejših izpeljankah ne vem če je bilo sploh govora o kao komplementarnih partnerjih...Objavljena slika

Vprašanje na katerega nisem dobil dobrega odgovora je bil, če obstaja kao komplementarni partner potem to pomeni da človek kot oseba ni popoln, vse verske bukvice pa trdijo da človek je popoln...Objavljena slika Torej nekaj pri razlagi ne štima oz ni dovolj dobro pojasnjen...Objavljena slika

In valjda ko se je začel govorit o k.p. so nekatere ženske kr norele, hodile raznim bioterapevtov da preveri ali je mož k.p., nekatere so se celo ločile, ipd...Ena ki je prišla Ogorevcu, je imela kar spisek petih moških...tralala...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#74 sharlatan

sharlatan
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 30

Objavljeno: 30. november 2010, 16:53

Heee

Brezo, močno se zavedam, da človek ni popoln ... in da so religijo v errorju ...
Prav tako "bog" kot bitje enosti ni popoln, ker se razvija skozi naše izkušnje ... saj pa smo tudi mi samo bog ... bolj primitivna oblika sicer ...

#75 sharlatan

sharlatan
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 30

Objavljeno: 30. november 2010, 16:57

Ampak imamo se pa fajn




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0