Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Strah


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
77 komentarjev na to temo

#1 primorc1973

primorc1973
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 5. september 2010, 15:56

Zdravo

Že kar nekaj časa občutim strah in to brez kakršnega koli razloga.
Pojavi se iznenada,brez razloga.
Začne me tiščati v plexusu.
Začnem se bati ,...ne vem česa....sam ta občutek strahu me spremlja že skoraj vsepovsod.
Pred kratkim sem bral knjigo master key sistem,ki opisuje da je strah naš največji sovražnik,jaz pa se ga nikakor ne morem rešit.
Zanima me če se še komu to dogaja,zakaj se to dogaja in kako se tega rešim?
Hvala

#2 cocoon

cocoon
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 5. september 2010, 19:02

Piješ kavo ali kakšna druga poživila?

#3 SOBEMARA

SOBEMARA
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 5. september 2010, 19:43

Če hočemo raziskovati svobodo,

moramo raziskati, zakaj jo ljudje tako težko dosežejo ali razumejo. SVOBODE NE DOSEŽEJO ZATO, KER JE NJIHOVA POZORNOST FIKSIRANA NA OVIRE.-preteklost.....................

#4 SOBEMARA

SOBEMARA
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 5. september 2010, 19:56

PRIMORC preberi Dianetiko.... :)

#5 Beli lotos

Beli lotos
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 062

Objavljeno: 5. september 2010, 20:11

Zdravo

Že kar nekaj časa občutim strah in to brez kakršnega koli razloga.
Pojavi se iznenada,brez razloga.
Začne me tiščati v plexusu.
Začnem se bati ,...ne vem česa....sam ta občutek strahu me spremlja že skoraj vsepovsod.
Pred kratkim sem bral knjigo master key sistem,ki opisuje da je strah naš največji sovražnik,jaz pa se ga nikakor ne morem rešit.
Zanima me če se še komu to dogaja,zakaj se to dogaja in kako se tega rešim?
Hvala


Strah je vsesplošen pojav, ki je prisoten pri ljudeh v vsakdanjih situacijah in ni nujno da je kaj s tem narobe, dokler ni strah pretiran in gre že za pretiran strah pred vsem.

Malo premalo si napisal in razčlenil ta tvoj strah,, da bi lahko karkoli rekli, od nekje izvira ta strah, če ne veš od kje in zakaj, je lahko kaj globje zakopanega, lahko tudi kaka travma v preteklosti ali celo iz otroštva.

Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat


#6 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 5. september 2010, 21:57

Pa ne mi rečt, da tega še nisem nikjer omenil...se mi zdi da sem nekje govoril o zelo podobni stvari...Objavljena slika

Full na kratko...ko se določene travme v notranjosti sprostijo, pridejo lahko na površje različni strahci in tudi ostala čustva...ko pa so na površini aure je pa od človečka odvisno kako hitro jih bo transformiral v pozitivno nasprotje...strah se ponavadi okrepi med množico drugih človečkov...podobno privlači podobno...po domače povedano strahci v drugih vzpodbudijo strahce pri človečku, ki ima probleme...Objavljena slika

Sigurno je kaj pametnega napisano že pri drugih temah o strahcih, samo pogledat je treba...bolečine v pleksusu so pa tipičen znak za dogajanje na astralu...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#7 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 6. september 2010, 00:43

Pa ne mi rečt, da tega še nisem nikjer omenil...se mi zdi da sem nekje govoril o zelo podobni stvari...Objavljena slika

Full na kratko...ko se določene travme v notranjosti sprostijo, pridejo lahko na površje različni strahci in tudi ostala čustva...ko pa so na površini aure je pa od človečka odvisno kako hitro jih bo transformiral v pozitivno nasprotje...strah se ponavadi okrepi med množico drugih človečkov...podobno privlači podobno...po domače povedano strahci v drugih vzpodbudijo strahce pri človečku, ki ima probleme...Objavljena slika

Sigurno je kaj pametnega napisano že pri drugih temah o strahcih, samo pogledat je treba...bolečine v pleksusu so pa tipičen znak za dogajanje na astralu...Objavljena slika


čak... a hočeš rečt, da je pol strah u bistvu posledica al pa naslednji korak od sprostitve travme? na ta način pa še nisem nkol razmišljal. a loh kej več rečeš na hitr. plis.
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#8 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 6. september 2010, 05:05

čak... a hočeš rečt, da je pol strah u bistvu posledica al pa naslednji korak od sprostitve travme? na ta način pa še nisem nkol razmišljal. a loh kej več rečeš na hitr. plis.



E jankec tebe pa sploh ne vem al bi te jemal resno...pa saj tudi jaz za večino človečkov itak nisem resen...Objavljena slika

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Najprej malo osnove...Vsak človeček ima določene travme iz preteklih življenj...v tem lifeu pa od spočetja naprej, od časa ko je bil v maternici, ko je bil beba pa vse do trenutkov ko se je sploh začel zavedat...

Če si neoviran pretok energije predstavljamo kot reko, potem so določeni dogodki (travme) kot skale- večje ali manjše, ki ovirajo ta pretok...določene travme dobesedno pomenijo kot da bi se določen dogodek zamrznil, spremenil kao v vozel, to se pa pozna v auričnem zapisu...in najbolj hude travme so zelo v notranjosti...

Ko se pa človeček počasi jača, živi tako kot učijo svete bukvice potem se pa te zadevce lahko začnejo sproščat...kot da bi človeček začel razbijat skale oz. razvozlavat vozle...posledica je pa lahko nepričakovan in nepojasnjen strah, jeza, ljubosumje, sovraštvo, odpor, itd...Skratka od določenih dogodkov v preteklosti je odvisno kakšna čustva bodo prišla na površje...Od znanja, razumevanja, itd. je pa odvisno kako se bo vsak posameznik spopadel s tem.

In ker pridejo ta čustva iz globine na površino, v notranjosti nastane vakum. In ta vakum je treba napolnit s svetlobo...če se tega ne stori lahko na to mesto pride kaj drugega- pozitivno ali negativno...

To so čustva na osebni ravni potem pa obstajajo še na skupinski ravni, ki potekajo po podobnem vzorcu...drugače povedano individualna karma, družinska, nacionalna...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#9 zalaya

zalaya
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 110

Objavljeno: 6. september 2010, 07:16

Moja stara mama je zmeraj rekla.... "strah je znotraj votel, zunaj ga pa nič ni...."
... ljubi življenje in življenje bo ljubilo tebe...

#10 primorc1973

primorc1973
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 12. september 2010, 15:31

Zdravo vsem

Najprej bi se rad vsem zahvalil za vaša mnenja in nasvete.
Kot sem omenil se mi ta strah pojavlja brez vzroka,vsaj ne da bi jaz zanj vedel,pogosto pa mi tudi zmanjkuje zraka,kot da ne dobim kisika in moram potem večkrat globoko vdihnit.
Zaradi tega sem bil tudi pri zdravniku,ker sem mislil da se me loteva kakšna astma ali kaj podobnega. Zdravnica pa mi je rekla da to ni nič hudega in da je posledica stresa in da bo minilo.
Seveda sem bil presenečen nad njeno izjavo,saj se mi je to začelo dogajat ko sem začel razmišljati zelo pozitivno,bil pozoren na same pozitivne stvari ( na to je vplivalo da sem prebral knjigo zakon privlačnosti,si pogledal film the secret,what the bleep do we know, pričel z tečajem master key sistem) tega ji seveda nisem omenil,ker bi izpadlo precej čudno,pa tudi zdravniki nimajo radi da si pametnejši od njih. Še vedno imam težave s strahom,tiščanjem v pleksusu in trebuhu-okoli popka,zelo oteženim dihanjem zaradi česa se ponoči zbujam čisto brez zraka(potem grem na balkon da se malo prediham in spijem mrzlo tekočino-vodo,radensko iz hladilnika-čaj, da pridem malo k sebi).
Ne kadim več že kakšno leto,prej sem kadil okoli 15 let po škatlico na dan.
Opazil sem tudi ,da sem preden sem prebral te knjige z lahkoto sanjaril o vsem mogočem in zraven občutil veselje,žalost,karkoli pač,sedaj pa imam pri sanjarjenju-meditaciji-vizualizaciji težave z občutki,saj ne občutim ničesar ali pa samo strah.
Drugače sem čisto normalna-običajna oseba,dosti tudi kolesarim,se gibam,ja pijem kavo,sem preskrbljen,oče enega otroka,brez težav v zakonu.
Prosim vas ,če ima kdo kakšen konkreten predlog kako se rešim strahu,tiščanja v pleksusu,trebuhu, in težav z dihanjem.
Hvala



#11 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 12. september 2010, 15:40

Prosim vas ,če ima kdo kakšen konkreten predlog kako se rešim strahu,tiščanja v pleksusu,trebuhu, in težav z dihanjem.
Hvala



žou pojma nimam.
se mi pa zdi, da univerzalnega recepta ni, tko kot tut ni univerzalnega vzroka.
prej bi reku, da je to pač en nujen proces v razvoju, pa reč temu človeka, duše, al pa krkoli se ti zdi.
bi pa reku še eno misel enga mojga znanca, sicer naloudanga s titulami in nazivi, ampak je to čist brez veze. torej:
izhod iz krize je možen samo preko krize.
ma dej stari... sej smo vsi na istem... lajf je pač žurka x8Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#12 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 12. september 2010, 16:01

Zdravo vsem

Najprej bi se rad vsem zahvalil za vaša mnenja in nasvete.
Kot sem omenil se mi ta strah pojavlja brez vzroka,vsaj ne da bi jaz zanj vedel,pogosto pa mi tudi zmanjkuje zraka,kot da ne dobim kisika in moram potem večkrat globoko vdihnit.
Zaradi tega sem bil tudi pri zdravniku,ker sem mislil da se me loteva kakšna astma ali kaj podobnega. Zdravnica pa mi je rekla da to ni nič hudega in da je posledica stresa in da bo minilo.
Seveda sem bil presenečen nad njeno izjavo,saj se mi je to začelo dogajat ko sem začel razmišljati zelo pozitivno,bil pozoren na same pozitivne stvari ( na to je vplivalo da sem prebral knjigo zakon privlačnosti,si pogledal film the secret,what the bleep do we know, pričel z tečajem master key sistem) tega ji seveda nisem omenil,ker bi izpadlo precej čudno,pa tudi zdravniki nimajo radi da si pametnejši od njih. Še vedno imam težave s strahom,tiščanjem v pleksusu in trebuhu-okoli popka,zelo oteženim dihanjem zaradi česa se ponoči zbujam čisto brez zraka(potem grem na balkon da se malo prediham in spijem mrzlo tekočino-vodo,radensko iz hladilnika-čaj, da pridem malo k sebi).
Ne kadim več že kakšno leto,prej sem kadil okoli 15 let po škatlico na dan.
Opazil sem tudi ,da sem preden sem prebral te knjige z lahkoto sanjaril o vsem mogočem in zraven občutil veselje,žalost,karkoli pač,sedaj pa imam pri sanjarjenju-meditaciji-vizualizaciji težave z občutki,saj ne občutim ničesar ali pa samo strah.
Drugače sem čisto normalna-običajna oseba,dosti tudi kolesarim,se gibam,ja pijem kavo,sem preskrbljen,oče enega otroka,brez težav v zakonu.
Prosim vas ,če ima kdo kakšen konkreten predlog kako se rešim strahu,tiščanja v pleksusu,trebuhu, in težav z dihanjem.
Hvala



Strah,kateri izhaja iz nepojasnjenih vzrokov, lahko nastane tudi zaradi vpliva nam nevidnih sil. Ponavadi pri pojavu te vrste strahu, medicina ne najde pravie diagnoze. Najraje predpišejo kakšna močna antidepresivna zdravila,katera pa tudi po dolgotranjem uživanju ne dajo pozitivnega rezultata.
Če se ugotovi, da je vzrok zgornja trditev, vam lahko pomagam.
Za več informacij mi lahko pišete na mail: darko.juliana@gmail.com

#13 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 12. september 2010, 16:09

Zdravo vsem

Najprej bi se rad vsem zahvalil za vaša mnenja in nasvete.
Kot sem omenil se mi ta strah pojavlja brez vzroka,vsaj ne da bi jaz zanj vedel,pogosto pa mi tudi zmanjkuje zraka,kot da ne dobim kisika in moram potem večkrat globoko vdihnit.
Zaradi tega sem bil tudi pri zdravniku,ker sem mislil da se me loteva kakšna astma ali kaj podobnega. Zdravnica pa mi je rekla da to ni nič hudega in da je posledica stresa in da bo minilo.
Seveda sem bil presenečen nad njeno izjavo,saj se mi je to začelo dogajat ko sem začel razmišljati zelo pozitivno,bil pozoren na same pozitivne stvari ( na to je vplivalo da sem prebral knjigo zakon privlačnosti,si pogledal film the secret,what the bleep do we know, pričel z tečajem master key sistem) tega ji seveda nisem omenil,ker bi izpadlo precej čudno,pa tudi zdravniki nimajo radi da si pametnejši od njih. Še vedno imam težave s strahom,tiščanjem v pleksusu in trebuhu-okoli popka,zelo oteženim dihanjem zaradi česa se ponoči zbujam čisto brez zraka(potem grem na balkon da se malo prediham in spijem mrzlo tekočino-vodo,radensko iz hladilnika-čaj, da pridem malo k sebi).
Ne kadim več že kakšno leto,prej sem kadil okoli 15 let po škatlico na dan.
Opazil sem tudi ,da sem preden sem prebral te knjige z lahkoto sanjaril o vsem mogočem in zraven občutil veselje,žalost,karkoli pač,sedaj pa imam pri sanjarjenju-meditaciji-vizualizaciji težave z občutki,saj ne občutim ničesar ali pa samo strah.
Drugače sem čisto normalna-običajna oseba,dosti tudi kolesarim,se gibam,ja pijem kavo,sem preskrbljen,oče enega otroka,brez težav v zakonu.
Prosim vas ,če ima kdo kakšen konkreten predlog kako se rešim strahu,tiščanja v pleksusu,trebuhu, in težav z dihanjem.
Hvala



strah pred strahom x;)x

sprejmi strah kot svojega zaveznika/učitelja in mu prisluhni kaj in pa predvsem kdaj ti govori.

#14 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 12. september 2010, 16:12

Strah,kateri izhaja iz nepojasnjenih vzrokov, lahko nastane tudi zaradi vpliva nam nevidnih sil. Ponavadi pri pojavu te vrste strahu, medicina ne najde pravie diagnoze. Najraje predpišejo kakšna močna antidepresivna zdravila,katera pa tudi po dolgotranjem uživanju ne dajo pozitivnega rezultata.
Če se ugotovi, da je vzrok zgornja trditev, vam lahko pomagam.
Za več informacij mi lahko pišete na mail: darko.juliana@gmail.com


sploh ne dwomim, da je teb dobr jasno, kako se obnaša medicina :vragec:
me pa zanima, pa upam, da boš tokrat odgoworil....
kakšen pa je strah, ki se mu da pojasnit vzrok???
kaj je pozitivno? kaj negativno?
kdo pa ti misliš da si, da smeš to ocenjevati?
zakaj misliš, da zmoreš karkoli več od kogarkoli drugega?
zakaj misliš, da sploh smeš poskušati?
kakšne so tvoje reference, da bi ti lahko človek zaupal?
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#15 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 12. september 2010, 16:13

Za več informacij mi lahko pišete na mail: darko.juliana@gmail.com



so tvoje storitve brezplačne, ali pa je tvoja ponudba mišljena kot reklama ?

#16 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 12. september 2010, 16:38

E primorcu a si ti razumel tist kar je zgoraj napisan...Objavljena slika Objavljena slika

Povedano drugače...ta Pandorina skrinjica je bila vedno v tebi, v nekem temačnem delčku kjer se je nabiral prah...in vse je bilo v redu dokler si živel po starem...potem si pa začel z raznimi meditacijami, čira čara zadevami...čistit in pospravljat ta prostor in na površje je prišlo svašta...in zdaj misliš, da boš v parih dneh to porihtal...lahko bi, če bi bil sposoben zdržat full visoke vibracije, ampak večina ljudi tega ni sposobna...in mora iti čez to postopoma...povedano drugače, če si se sposoben iz 220V takoj priključit na milijon voltov ne da bi te skuril potem no problem...večina se nas pa mora najprej navadit, nadgradit, prilagodit na 1000V, 10.000V...itd.

Ajde še malo mistike...ko se človeček loti takih stvari lahko kmalu ugotovi, da ima v auri ali na organih pripopana kakšna astralna bitja, elementale ipd. Ampak tega ponavadi ni veliko, vseeno pa črpajo človečku življensko moč in včasih ima človeček prav zaradi njih občutek dušenja...Objavljena slika

Skratka nimam pojma kakšne tehnike izvajaš, ampak če aktivirajo srčno čakro bi se morale zadevce popravit v kakšne pol leta al pa mal več...skratka meditacije kjer igra glavno vlogo srce, bhakti joga, karma joga, laya joga....pod te joge pa spada veliko zadev in nekaj se bo že našlo tebi primerno...Objavljena slika

Pomagaj si sam in pomore ti Bog...Objavljena slika ampak mi človečki gremo še zmeraj raje parkrat kakšnemu zdravilcu al pa kakšnemu, ki je na nivoju gurudžija, da zadevce mal hitreje zalaufajo...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#17 primorc1973

primorc1973
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 12. september 2010, 17:35

Jap ,res težko razumem nekatere stvari tukaj,nebi pa rad da bi kaj razumel narobe.
Ta master key sistem ni noben čira čara,pač razmišljaš pozitivno,posvečaš pozornost pozitivnim stvarem,zadeva naj bi delovala na podlagi zakona privlačnosti.
Nikjer v tem tečaju pa niso omenjene težave ki jih imam jaz.

Ajde še malo mistike...ko se človeček loti takih stvari lahko kmalu ugotovi, da ima v auri ali na organih pripopana kakšna astralna bitja, elementale ipd. Ampak tega ponavadi ni veliko, vseeno pa črpajo človečku življensko moč in včasih ima človeček prav zaradi njih občutek dušenja...Objavljena slika -kako se rešim teh astralnih bitji?
Skratka nimam pojma kakšne tehnike izvajaš, ampak če aktivirajo srčno čakro bi se morale zadevce popravit v kakšne pol leta al pa mal več...skratka meditacije kjer igra glavno vlogo srce, bhakti joga, karma joga, laya joga....pod te joge pa spada veliko zadev in nekaj se bo že našlo tebi primerno...Objavljena slika - Izvajanje moje joge je takšno da bi za začetek rad privabil v svoje življenje neomejeno količino denarja,da bi se lahko posvetil svojemu načrtu. Joga pa poteka tako da si vizualiziram določene slike v glavi in ob tem skušam občutiti zadovoljstvo-in z občutenjem imam zdaj težave ker ne čutim nič ali pa samo strah,kar je ravno nasprotno od željenega.
Seveda bi si rad pomagal sam,zato sem tudi objavil svoje težave na tem forumu,predvsem da vidim če ima še kdo podobne težave in kako jih rešuje,jih je rešil.
Zdravnike pa vsekakor spoštujem in jih ne obsojam,Janko kakšne reference potrebuješ?? ne razumem?? Lahko mi zaupaš,ker nimam nobenih slabih namenov tukaj-piši na ZS če imaš rešitev zame.




#18 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 12. september 2010, 19:27

O Primorc, lepo pozdravljen.

Ko sem jst en kup let nazaj delal podobn kt ti, sem doživljal podobne odzive kt jih ti; odsotnost občutij skor do otopelosti, odsotnost energije za karkol, dušenje, razjeban želodec, bolečine v prsih...in še hujš strah.

Zakva?

Ker sem mislu, da se da nategnt samega sebe.

Tko kt ti sem se besno vrgu v pozitivne afirmacije /ej Butl, dobr si, strah je brez osnove, zmoreš vse, najbolši si, vse je v redu, zmoreš, noben ti nč noče, naredu si kar si mogu, ne očitaj si, svet je lep, ptički pojejo, zdrav si, močan si, lep si...ni da ni/, v meditacije take in drgačne /skupne, sprostilne, predstavne na to, na un.../, v mantre, v delavnice, v knjige, telesne aktivnosti...
Ma taužentkrat sem mislu ej to je pa to, ampak...ni blo. Čim sem se vrnu v ta trenutek tle, je vse prtisnl name s še večjo težo.

Dokler se nisem začel spraševat, kva se jebenti dogaja z mano. Kva se dogaja v men. Kva je ta strah /žalost, jeza, sram, gnus, nestrpnost, hrepenenje, pričakovanje.../. Kva čutm. Kje čutm. Kdaj sem tko čutu. Od kod izhaja. Kam dat....

Zakva so me afirmacije prej zjebale? Ker sem z njimi samo potlaču svoja občutja. Ampak ta občutja so ostala. V men. In so najdla pot, da se izrazijo. Zakva niso pomagale meditacije, mantre, razne tehnike iz delavnic, sej sem se takrat zmerej dobr počutu? Ker mam družino; ženo in otroke, ker mam starše, službo, sodelavce, prijatelje, sovražnike, obveznosti, hobije...ker mam življenje tle in ta trenutek. Ja, sej je en cajt pomagal. Dokler ni blo spet enga trigerja. Dokler se ni spet nabral. In pol sem moral meditirat, laufat, mantrat...

Ker sem šeflal vodo, ki me je zalivala, namest da bi zaprl pipe iz ktere je tekla.

Šele ko sem se lotu vzrokov, se je začel spreminjat.

Objavljena slika
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#19 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 12. september 2010, 20:07

Butl bom najprejt tebe komentiral...afirmacije še zdalčeč ne sežejo tolk v podzavest oz. odvisno v kakšnem stanju je človeček in koliko sam verjame v tist kar govori...vsi imamo pa notranje saboterje, ki govorijo čist kontra...ko je jači...to je isto kot nekateri terapevti ki učijo kako se psihično zaščititi pred komarci, potem se pa še namažejo s kakšnimi zadevcami- za svaki slučaj...skrata v psihično zaščito ne verjamejo 100%...telesu pa dajejo kontra informacije...druga stvar pa je da v afirmacijah ne sme biti besedice NE...

NPR...Ne bojim se vode- to sploh ni v redu...bolje je "rad imam vodo"...skratka podzavest si zapomni besedico NE kot negativno in bo tako tudi reagiral....ma to itak piše po bukvicah...Objavljena slika

Z določenimi mantrami in meditacijami pa se da odpravit vzroke tudi če se jih ne človeček ne zaveda...In Butl če si se ti zavedal vzrokov potem svaka ti čast...Objavljena slika Jaz sem šel tudi čez to fazo in o vzrokih nisem imel pojma, samo ena ki me je mal skenirala me je vprašala kaj imam tolk strahcov...pojma nisem imel...dvomim da so bili vsi iz tega lifea...In če meditacija ipd. stvari ne postanejo sestavni del življenja in se človeček s tem ukvarja samo ko ima probleme potem v bistvu ni naredil skoraj nič...življenjska lekcija ki je v ozadju je dost bolj kompleksna...Triggerji bodo pa vedno dokler človeček ne doseže razsvetljenja...vprašanje je samo kako bo reagiral na te triggerje...in človeček ki se ukvarja z določeno sadhano to full lažje prenaša...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#20 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 12. september 2010, 20:38

Z določenimi mantrami in meditacijami pa se da odpravit vzroke tudi če se jih ne človeček ne zaveda...

človeček ki se ukvarja z določeno sadhano to full lažje prenaša...Objavljena slika


Tole, kar maš s plavo /tko men kaže/, je zanimiv. Jst take izkušnje nimam. Če jo maš ti, pa mal opiš.

Kar se spodnga tiče. Ja, seveda, sej sem napisal. Šefla. Sam, jst nimam cajta in energije cel dan šeflo gont /in konckoncev a ni lepš ponucat cajt in energijo za svojo družino in za tist, kar mam rad/, zato rajš pipo zaprem.

Objavljena slika
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#21 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 12. september 2010, 20:50

Evo primorcu bom še tebe komentiral...

Master key ne poznam...samo vizualizacija določenih pozitivnih stvari je pa zamoje pojme bolj za začetnike...je koristno če rešuješ svoje probleme...vizualizacija in priklic dogodkov v svoj life...tuki je pa že treba pazit...

Kako naj človeček ve katere stvari so za njega najboljše...Objavljena slika S priklicom določenih lastnosti v svoj life pa človeček vpliva na sebe in s tem posledično tudi na svojo okolico...Kaj pa če to kar človeček misli da je dobro za njega, je strup za okolico...Objavljena slika Toliko za razmislek...Objavljena slika

Zakaj pa rabiš glih denar za uresničitev svojih načrtov...Objavljena slika Ponavadi se vizualizira da človeček že opravlja tist kar hoče...in potem denar pride sam od sebe al pa kolega nepričakovano proda/posodi kakšen prostor, avto, ipd. za smešno nizko ceno...denar je samo sredstvo za dosego višjega cilja...seveda to laufa samo če je v skladu tudi z okolico in karmo.......zato pa poudarjam da je treba v energijske tehnike ubacit določene varovalke...

Konkretno za tvoje probleme pa priporočam:
-meditacija na svetlobo
-merkaba
-mantre

Če je meni pomagal, ne vem zakaj ne bi še drugim...ma ajde pri meni je bila še neka zadevca iz laya joge, ki je vse skupaj potencirala vsaj za parkrat...ampak pustmo to...Objavljena slika

Najbolje da probaš samo s prvo...ker ostalo zna biti že preveč potenciran...zlasti pri merkabi se gre na skupke vseh vzrokov ki povzročajo x problemček...O mantrah pa ne bi govoril, ker še v zdraviteljskih šolah v Evropi ne vejo skoraj nič...Se pa uporabljajo za vse in imajo full močan učinek na izničevanje karme, zaščito, zdravljenje, itd...seveda če se jih izvede s pravilno pozornostjo in namenom....to najbolje opisuje ezoterični budizem...o ostalih zadevah in detajlih pa ne mislim govorit...Že to kar pričam je preveč...od tega pač nekateri zdravilci prav lepo živijo...60-100 evrčkov / 45-60 min. pogovora oz. terapije...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#22 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 12. september 2010, 21:21

Tole, kar maš s plavo /tko men kaže/, je zanimiv. Jst take izkušnje nimam. Če jo maš ti, pa mal opiš.

Kar se spodnga tiče. Ja, seveda, sej sem napisal. Šefla. Sam, jst nimam cajta in energije cel dan šeflo gont /in konckoncev a ni lepš ponucat cajt in energijo za svojo družino in za tist, kar mam rad/, zato rajš pipo zaprem.

Objavljena slika



Če nimaš pol ure časa za mirno meditacijo na dan...potem obstaja varianta sadhane (mantranja, prepevanje določenih pesmic, ipd...) tudi med čakanjem v vrsti, na busu, vlaku...dihalne vaje potencirane z mantrami...tralala...skratka ima svačega...in za vsakega človečka se najde kaj primernega...Objavljena slika

Ma to se meni itak skozi dogaja...pojma nimam od kje določena čustva...zakaj me nekaj en dan vrže s tira, drug dan ne...zakaj bi en dan najraje vse pobil, drug dan pa ne bi še mravlje pohodil...Skratka te zadevce so normalne ko se dobiva nadzor nad astralnim telesom...Objavljena slika

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Konkreten primer iz mojga lifea, ki mi je najbolj všeč...full mističen...varianta filmčka "Star wars"...šlo se je pa zakaj sem tolk nagnjen k dark force...sem celo dvakrat naredil merkabo + mantre v razmiku približno dveh let prav s tem namenom...prvič se je kao umiril oz. mal potuhnil, z občasnimi čudnimi izpadi...drugič se je pa događal svašta...sem prav začutil neko bitje za sabo...energijsko spiralo do sredine glave...občutek kao da se je zadnji del glave odprl...v pol sekunde odvrtel filmček...tralala...spomnim se samo par slikic o space ship...usput se mi je pa faca dobesedno spačila na taka čustva kot so šibala z izdihom iz mene...jok in stok so bili spremljevalci...nastal vakum, ki se je valjda napolnil z ljubeznijo...tralala...

In to je bil samo eden izmed vzrokov...še en vzrok je bil iz časov ko sem bil crni mag v Atlantidi...zato mi je pa crna magija nekak domača in se samo smejim kaj se danes nekateri grejo...Objavljena slika

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

In kot sem rekel, mantre delujejo na vsa področja...zlasti na nezavedne dele...koliko se pa človeček zaveda je pa odvisno od njegove razvitosti...Jaz pa tist filmček Star wars jemljem kot darilo in vzpodbudo da sem bil na pravi poti...kajti v tistem času so se začeli pojavljati določeni dvomi...zdaj se temu samo smejim...bhakti, karma joga in laya joga so pa itak bili spremljevalci...

Glih zato pa sem o mantrah nehal govorit, ker jih marsikdo ne razume...meni pa razkrivajo svojo moč premosorazmerno z mojiimi sposobnostmi in razumevanjem oz. razvitostjo...skratka do sedaj sem izvedel samo malenkosti, ampak že te so precej hude...Povedano drugače mantre ne rešujejo samo določenega problema, ampak celoten spekter problemov in vzrokov...to pa največkrat vodi do spremembe celega life-stylea človečka...ali se človeček spremeni ali pa ga mantre ne zanimajo več...Še drugače povedano višje sile naredijo selekcijo...človeček ki ni pripravljen- več sreče prihodnjič...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#23 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 13. september 2010, 12:11

Če nimaš pol ure časa za mirno meditacijo na dan...potem obstaja varianta sadhane (mantranja, prepevanje določenih pesmic, ipd...) tudi med čakanjem v vrsti, na busu, vlaku...dihalne vaje potencirane z mantrami...tralala...skratka ima svačega...in za vsakega človečka se najde kaj primernega...Objavljena slika

Ma to se meni itak skozi dogaja...pojma nimam od kje določena čustva...zakaj me nekaj en dan vrže s tira, drug dan ne...zakaj bi en dan najraje vse pobil, drug dan pa ne bi še mravlje pohodil...Skratka te zadevce so normalne ko se dobiva nadzor nad astralnim telesom...Objavljena slika


O Brezo

Mal sem se spustu. Dej zmed zaveso.

Jst sem ti napisal, da je bolš da nardiš tko, da šefle sploh ne rabiš, ti mi ponujaš novo šeflo. Prou.
Pišeš da te premetava in da ne veš zakva. Verjamem.
Pišeš o cajtih Atlantide ? in vojnah zvezd ? Prou.

Mal me tud mede, mislm, tko z levo roko si opravu z vesoljem in Atlantido, bi pričakoval, da to isto nardiš še z vsakdanjim življenjem, ko praviš, da se ti skoz dogaja.

Objavljena slika
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#24 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 13. september 2010, 14:42

O Brezo

Mal sem se spustu. Dej zmed zaveso.

Jst sem ti napisal, da je bolš da nardiš tko, da šefle sploh ne rabiš, ti mi ponujaš novo šeflo. Prou.
Pišeš da te premetava in da ne veš zakva. Verjamem.
Pišeš o cajtih Atlantide ? in vojnah zvezd ? Prou.

Mal me tud mede, mislm, tko z levo roko si opravu z vesoljem in Atlantido, bi pričakoval, da to isto nardiš še z vsakdanjim življenjem, ko praviš, da se ti skoz dogaja.

Objavljena slika


Nisi razumel...mene ne premetava, ker sem se malo stabiliziral...kar pa ne pomeni da ne pridejo na površje tudi določeni negativni vzorci in čustva, ki jim ne vem vzroka...ampak se vse prepucava...

Zgornji primer sem pa dal kot primer kakšno moč imajo mantre...da se lahko izniči tudi karma, ki sega full v preteklost in ki vpliva na sedanji life in kar je še bolj pomembno da se lahko opravi tudi s podzavestnimi vzorci, ki se jih ne pozna, ne ve izvora...in še in še...x:Dx

Jaz pa nisem opravil ne z vesoljem ne z Atlantido...iz tistega časa so bili pač določeni vzorci, ki so v tem lifeu imel full velik vpliv name...Tudi če človeček živi tukaj in zdaj se bo slej ko prej moral soočit s svojo preteklostjo...sprostiti bo moral sile ki ga omejujejo zaradi preteklih samskar...če povem drugače negativno čustvo strahu bo moral preobraziti v pozitivno čustvo poguma...al se zgodi to spontano al pa z zavedanjem al pa nešto između je pa pri vsakemu posamezniku drugače...

Čeprav ne vem točno kaj si mislil tist s šeflo...a te kdo sili da jo uporabljaš...kar sem pa jaz mislil je pa to da ko začne človeček res izražati svojo resnično bit...sadhana postane del življenja...to je isto kot dihanje...z dihanjem se ne moreš ukvarjat...ali živiš tako da dihaš al pa ne dihaš...zato tudi ne pravim da jaz kao meditiram, ker to ni isto al se temu posvetš kao pol ure na dan ali to živiš...Zato pa pravijo da je najbolje, če je cel življenje meditacija...kar pomeni da človeček živi v skladu s svojo resnično naravo...xg:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#25 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 13. september 2010, 19:36

Kako se boš tega rešu..., no se ne boš rešu. Lahko boš razumel.
Gledati na čustva kot na kake entitete, ki se jih rešiš. Boriti se z lastnimi sencami navadno ni dobra taktika.

V principu se strah pojavlja, ko ti oceniš, da je ogrožena neka tvoja osebna vrednost, vrednota - nekaj, kar v tvojem svetu nekaj pomeni. Ogroža pa te na tak način, da meniš, da se situaciji, objektu, ki te ogroža ne boš mogel primerno upreti.

Maš pa strah, kjer meniš, da se lahko umakneš, da se lahko znajdeš. Pa strah, kjer ne veš ali bi se lahko umaknil in obvladal - skratka ne veš veš, kar imenujemo panika ( napadi panike, pa to, ane ? naglo dihanje itd., brez nadzora ). Potem imaš pa še strah, kjer enostavno veš, da si v pizdi, čemur rečemo groza. Recimo k avion dol, pada, ti pa noter sediš, če ne padeš prej v nezavest.

Zej men zgleda, tko, po teh opisih, da maš ene vrste napade panike. Pa to, ko praviš, da se pojavi brez razloga – sigurno razlog obstaja. V kakšni knjigi o psihoterapiji bi lahko prebral, da se vzroki nahajajo v tebi nezavednem delu, ker si jih tja potisnil in potlačil. In tudi to, da so ti vzroki ego-distoni, kar pomeni, da jih tvoj zavedni jaz v tem trenutnem stanju ni zmožen sprejeti kot del realnosti, kot del tvojega duševnega/osebnega stanja.

Pač ti občutki in strahovi, čustva silijo na površje samo zato, da jih boš lahko spoznal in se z njimi spoprijel. Da boš lahko v svojem zavednem umu obdržal misel o vzroku in posledici tvojega doživljanja. Vse kar sledi pa je pač del življenja, vztrajanja v življenju in učenja o življenju samem.

Jaz bi ti svetoval, da začneš brat knjige. Veliko knjig, čim več. Navadno pravijo, da naj si oseba poizkuša pomagati sama ali s prijatelji, družino, kakorkoli. Če to ne gre pa naj se obrne k strokovni pomoči, k človeku, ki je zato izobražen in izučen, k človeku, ki mu načeloma smisel življenja predstavlja, da ti pokaže drugo plat zgodbe, ki jo človek navadno ne more sam uzreti. Kaj čem še rečt ?

Anksioznost, je po definicij neprepoznan strah. Tako kot sam opišeš '' Pojavi se iznenada,brez razloga''. Zej pravijo tkole, da ''primerjajoč'' sebe in svet anksiozna oseba ugotavlja, da ni več v stanju, da se kompetentno upravlja, da pravilno/kompetentno deluje v svetu …
Brez podpisa




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0