Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Strah


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
77 komentarjev na to temo

#26 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 13. september 2010, 23:22

Strah, tesnoba (anksioznost), panika so čist različni pojmi...

Full kratka definicija iz zdravstvenih učbenikov...
-O strahu govorimo tedaj, ko gre za čustveno reakcijo na zunanje, lahko prepoznavne grožnje in nevarnosti
-Tesnoba pa ima težje prepoznavne vzroke
-Razmejitev med obema pojmoma ni enotna niti med strokovnjaki Objavljena slika

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

In če se prebere kakšni so simptomi se hitro ugotovi da nimajo kaj dost skupnega s tistim kar je primorc napisal...pomanjkanje zraka ima pa par podobnih lastnosti kot to kar se uradno imenuje spalna paraliza...seveda dobri alternativci to vidijo čist v drugačnem kontekstu...se pa lahko kaj podobnega zgodi tudi pri rebirthingu in kakšni meditaciji...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Psihiatrija je pa zadnja ustanova kjer bi jaz osebno iskal pomoč v takem primeru...videl kako delajo pa raje ne bom govoril...Povedano na kratko danes se na psihiatriji uporablja za zdravljenje tabletke, pogovore, spropstitvene tehnike...uradna medicina pa ne vidi globje kot do nevrotransmitorjev...Objavljena slika Objavljena slika

Anksiozne motnje - PSIHIATRIJA - informacije za vsakogar

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#27 primorc1973

primorc1973
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 14. september 2010, 15:56

Zdravo

Sem zelo pozitivno presenečen na vaš odziv in se vam zahvaljujem za vaš trud.
Če prav razumem je torej posledica mojih težav v samem tečaju ki ga izvajam (master key sistem našel sem tudi stran kjer je objavljen cel tečaj.(če koga zanima je tukaj: http://tvojsplet.net...p?f=12&start=50 ) ) in je to znak da se res nekaj dogaja,da se stvari premikajo tako kot si zamišljam. Kar se tiče same joge mi je malo znana,predvsem Hare Krshna s katero sem se tko bolj površno ukvarjal še v svoji mladosti ( nekajkrat sem šel na predavanja in pel maha mantre ) Tko da vem kaj so mantre oziroma vem za eno mantro. Sem pa tudi našel na you tube zanimiv video ki me je pritegnil o sončni yogi, kar sem tudi prakticiral kakšen teden ampak samo zvečer. Zanima me kje bi našel kakšne praktične napotke za svetlobno jogo in kakšne mantre mi svetujete in da delujejo.

Butl ti pa si me presenetil z tvojo izjavo da se je tebi skoraj podobno dogajalo kot meni in bi te prosil če si vzameš par minut in si pogledaš ta tečaj ki ga izvajam ( na zgornjem linku je cel tečaj in to brezplačen) in mi poveš če je to možni vzrok za moje težave oziroma da so to samo "predporodni krči" in da sem na pravi poti. Oziroma bi za to prosil vse da si pogledajo, zato da me bojo lažje razumeli-moje težave,saj nisem ravno najboljši v pisanju-izražanju svojih misli.

Hvala vsem še 1x


#28 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 14. september 2010, 16:47

Lepo pozdravljen Primorc

Če si se odločil za ta tečaj, ga ( moje mnenje) izvajaj do konca. Sam malce kaj preberi, mislim, da obstaja kniga o tem...ne samo navodila iz foruma. Verjetno ima smisel vse skupaj- kot celota, ne posamezni odseki tečaja.

Sončna (svetlobna ) joga? tole pa nisem slišal . obstaja Surya Namaskar- pozdrav soncu, izvaja se v hatha jogi, pa še v različnih šolah joge. Vključuje asane, mantre, mudre, dihanje itd...Edino če si to mislil...
Surya je drugače bog sonca v hinduizmu...

Lepo bodiObjavljena slika

Matjaž


Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#29 Beli lotos

Beli lotos
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 062

Objavljeno: 14. september 2010, 17:11

Sončna (svetlobna ) joga? tole pa nisem slišal . obstaja Surya Namaskar- pozdrav soncu, izvaja se v hatha jogi, pa še v različnih šolah joge. Vključuje asane, mantre, mudre, dihanje itd...Edino če si to mislil...
Surya je drugače bog sonca v hinduizmu...


To je verjetno ta zadeva

http://www.pozitivke...y=son%E8na+joga

Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat


#30 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 14. september 2010, 17:23

To je verjetno ta zadeva

http://www.pozitivke...n%25E8na%2Bjoga



Hvala- poštekal - mi je malce znano (je bilo precej debate o tem ali gledanje v sonce koristi ali škodi-se malce spomnim)...tole je verjetno novodobno ime za čaščenje surya.

Lepo bodiObjavljena slika


Matjaž
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#31 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 14. september 2010, 18:26

Jap, to je sončna joga...samo zdaj bo problem, ker so dnevi čedalje krajši...gleda se pa takoj po vzhodu oz. pred zahodom sonca...vsak dan se pa podaljša za par sekund....Objavljena slika

E primorcu, če si pa bil kao pri krišnovcih pa lahko probaš s Hare Krišna , Gayatri, Om namah Shivaya, Om namo bhagavathe Vasudevaja...saj ni nujno da je samo ena...tista ki ti paše...saj v tistih njihovih bukvicah jih imajo kar nekaj omenjenih...Objavljena slika

Kako se pa mantra pa upam da veš...pomembno je imeti pozornost v ajni...pa ne pozabi mantre posvetit odstranjevanju vzrokom, ki povzročajo strahce...ma to je isto kot pri molitvicah, kao maša za x. osebo/ stvar...Objavljena slika


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#32 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 15. september 2010, 09:34

Zdravo

Sem zelo pozitivno presenečen na vaš odziv in se vam zahvaljujem za vaš trud.
Če prav razumem je torej posledica mojih težav v samem tečaju ki ga izvajam (master key sistem našel sem tudi stran kjer je objavljen cel tečaj.(če koga zanima je tukaj: http://tvojsplet.net...p?f=12&start=50 ) ) in je to znak da se res nekaj dogaja,da se stvari premikajo tako kot si zamišljam. Kar se tiče same joge mi je malo znana,predvsem Hare Krshna s katero sem se tko bolj površno ukvarjal še v svoji mladosti ( nekajkrat sem šel na predavanja in pel maha mantre ) Tko da vem kaj so mantre oziroma vem za eno mantro. Sem pa tudi našel na you tube zanimiv video ki me je pritegnil o sončni yogi, kar sem tudi prakticiral kakšen teden ampak samo zvečer. Zanima me kje bi našel kakšne praktične napotke za svetlobno jogo in kakšne mantre mi svetujete in da delujejo.

Butl ti pa si me presenetil z tvojo izjavo da se je tebi skoraj podobno dogajalo kot meni in bi te prosil če si vzameš par minut in si pogledaš ta tečaj ki ga izvajam ( na zgornjem linku je cel tečaj in to brezplačen) in mi poveš če je to možni vzrok za moje težave oziroma da so to samo "predporodni krči" in da sem na pravi poti. Oziroma bi za to prosil vse da si pogledajo, zato da me bojo lažje razumeli-moje težave,saj nisem ravno najboljši v pisanju-izražanju svojih misli.

Hvala vsem še 1x


O Primorc

Sem pogledal /ne čist vse, ampak tolk, da sem dobil filing/. Sem prebral tud še enkrat, kva si napisal.

Jst mislm, da tečaj ni vzrok tvojga strahu /pravzaprav sem ziher/.
Tečaj uporablja Glaserjev pristop-misli povzročijo čustven odziv-zamenjaj misli.

Ta pristop je zelo dober, če je tvoje vedenje nefunkcionalno. Recimo, kva vem, da žrtviraš kt svina /jst bogi srotek, vsega so drugi krivi, nč ne morem, ne zmorem, vse je brez veze.../. V tem primeru ta pristop lahko zelo pomaga in je zelo prou, če ga uporabiš.

V čem je keč?
Če ta pristop uporabiš kot pomagalo, da se tolk skuliraš, da lahko začneš funkcionirat kokrtolk normalno in da lahko začneš iskat in predelovat vzroke, je fajn in koristen.
Če pa ta pristop uporabiš zato, da se ti ne bi blo treba soočit z vzroki, pol si se zajebal.

Zakaj?

Glaserjev pristop je čist fajn, problem je njegovo razumevanje.

Namreč misli, ki te obletavajo, niso samo nekej zavestnega. Te se že pohendla dost simpl. Problem so misli, ki ti jih producira podzavest. Tem pa s to tehniko ne prideš bliz. Edino kar dosežeš je to, da čustvene odzive potlačiš. To se dogaja tud teb /odsotnost čutenj/. Ampak telesa ne morš zajebat. Najde pot, da izraz, kva čut. Ti maš srečo. Strah te je. Kar je fajn. Lahko te ne bi blo, pa bi se izrazl drgač. Enkrat verjetn z boleznijo.

Zato je bolš, če se namest na misli in njihovo kontrolo /kar ta tečaj uči/, osredotočiš na čustvene odzive in skoz njih iščeš, najprej kva sploh sporočajo, pol pa, od kod izvirajo. In ko jih tko zbezaš iz podzavesti v zavest, jih lahko obdeluješ; preveriš, ovrednotiš, vrneš kjer si jih dobil...
Še nekej je zanimiv. Ko maš zadevo zbrskano iz podzavesti /ko veš kaj, od kod in zakaj/, pa pozitivne afirmacije zlo lepo sedejo in majo dober učinek, ker nč več ne tlačijo. Do takrat so pa škodljive.

Probej ugotovit, česa te je tolk strah, namest da se ga besno izogibaš. se ga boš prej znebu.

Objavljena slika
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#33 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 15. september 2010, 15:04

Na brzino prečekiral ta master key pa sploh nisem zaštekal v čem se gre...vsakič kao odgovarjaš na ista vprašanja...Mene bolj zanima kako to zgleda v praksi...OPIS POSTOPKA...na kratko valjda...Objavljena slika

Strahci so po kitajski medicini povezani z ledvicami in mehurjem...na površino pa ponavadi pridejo ko se začne človeček ukvarjat s kakšno obliko meditacije al pa kakšne drugo energijsko tehniko...

Strahcov je veliko vrst...ugotoviti vzroke...Glavne vzroke ali podvzroke...Objavljena slika O tem sem že govoril obstajata dva načina spopadanja ali rešimo en podvzrok in se pokaže deset novih in potem razrešimo še ostalih 10....itd...dokler ne pridemo do glavnega vzroka za nek strahec...podobno kot drevo in korenine...Ali pa ciljamo direkt na glavni vzrok kar je hitreje...v večini primerov se pa glavnih vzrokov sploh ne zve ker se večino dogaja v podzavesti in je povezano z otroštvom (do spočetja) al pa s preteklimi lifei...Objavljena slika

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pozabil sem omeniti da sta meditacija na svetlobo in mantre v bistvu enakovredni...merkaba pa itak vključuje meditacijo, lahko se pa tudi kombinira z mantrami...skratka vse tri zadevce imajo zelo širok spekter delovanja in delujejo oz. dosegajo tudi kavzalno raven- raven vseh vzrokov...vse je pa odvisno od pozornosti...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#34 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 15. september 2010, 17:13

Strah, tesnoba (anksioznost), panika so čist različni pojmi...

Full kratka definicija iz zdravstvenih učbenikov...
-O strahu govorimo tedaj, ko gre za čustveno reakcijo na zunanje, lahko prepoznavne grožnje in nevarnosti
-Tesnoba pa ima težje prepoznavne vzroke
-Razmejitev med obema pojmoma ni enotna niti med strokovnjaki Objavljena slika

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

In če se prebere kakšni so simptomi se hitro ugotovi da nimajo kaj dost skupnega s tistim kar je primorc napisal...pomanjkanje zraka ima pa par podobnih lastnosti kot to kar se uradno imenuje spalna paraliza...seveda dobri alternativci to vidijo čist v drugačnem kontekstu...se pa lahko kaj podobnega zgodi tudi pri rebirthingu in kakšni meditaciji...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Psihiatrija je pa zadnja ustanova kjer bi jaz osebno iskal pomoč v takem primeru...videl kako delajo pa raje ne bom govoril...Povedano na kratko danes se na psihiatriji uporablja za zdravljenje tabletke, pogovore, spropstitvene tehnike...uradna medicina pa ne vidi globje kot do nevrotransmitorjev...Objavljena slika Objavljena slika

Anksiozne motnje - PSIHIATRIJA - informacije za vsakogar


• Strahovi so skupina čustev. Skupna karakteristika pa je, da jih osebek čuti, ko ocenjuje, da je ogrožena neka njegova vrednost za katero meni, da se ji ne bo mogel pravilno zoperstaviti.
Oseba ima lahko tudi strah pred samim sabo.



• Kar se simptomov tiče je za paniko karakteristično tudi težko dihanje ali težave z dihanjem in tudi, da se navidezno pojavi iz nič.
Za anksioznost pa je najpogostejša definicija v učbenikih '' anksioznost je neopredeljen strah'' ali z njegovimi besedami ''se mi ta strah pojavlja brez vzroka''.
Finta s strahovi, da so opredeljeni kot razmerje proti okolju in anksioznost kot razmerje proti 'notranjosti' je v tem, da ima oseba lahko neopredeljen strah proti okolju, ki je neopredeljen, ker je ego-diston. Kar pomeni, da je razlog za strah potisnjen v nezavedno -. Simptomi pa se bodo izrazili kot anksioznost neglede na dejstvo, da je vzrok zunanji.


Kakšna je pravilna opredelitev, tega jaz ne vem. Potegnil sem zgolj vzporednico.

Iz tvojega linka o anksioznih motnjah: nemir, mišična napetost, potenje, vrtoglavica, pritisk v prsihrazdražljivost, težave pri koncentraciji, hitra utrudljivost in motnje spanja.
O paniki: Občutek nenadne nevarnosti in potrebe po begu; razbijanje srca, bolečine v prsih; tresenje ali trepetanje; vrtoglavica, omotičnost; slabost v trebuhu, težave pri dihanju, stiskanje v grlu, mravljinci ali otrplost rok; rdečica ali mrazenje; potenje; občutek nerealnosti ali ločenosti od telesa; strah pred izgubo kontrole, strah pred norostjo ali neprimernim obnašanjem; strah pred smrtjo.

Seveda ni nujno, da imaš vse simptome naenkrat.



• Ni nujno, da se obrneš na psihiatrijo. Lahko se obrneš na psihoterapevta, ki ti bo pomagal skozi pogovor in podajanje mnenja, strokovnim definiranjem problema. Skratka, da se obrneš na človeka, ki si bo zate vzel čas.
Brez podpisa

#35 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 15. september 2010, 17:32

Primorc. Mogoče hočeš samo prehitro priti do cilja, potem, ti pa takole nagaja.
Kaj pa, če bi bilo realno razmišljanje - čez 15 let bom tam ? pa bi se te stvari bolj počasi dogajale.
Počasi se daleč pride, predvsem pa, ko gre za osebni, duševni, duhovni razvoj : )
Brez podpisa

#36 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 15. september 2010, 18:01

Anksioznost, panika, itd...so medicinski izrazi in imajo tudi opisano kakšni simptomi morajo biti da se jih tako poimenuje...Pri pojmih iz psihiatrije je pa fora v tem da en ali dva simptoma več in je že kao druga diagnoza...ampak to bolj velja za psihična stanja...zato pa je napisano s črno da niti strokovnjaki niso enotnega mnenja pri taki razdelitvi...Objavljena slika

Simptom- občutek dušenja pa ne pove nič, če se ne pogleda še ostalih življenskih dejavnikov...Če bi za tak simptom pogledal v zdravstveni leksikon bolezni bi bilo vsaj 100. in še več bolezenskih stanj ki ustrezajo temu simptomu...Objavljena slika

Druga stvar, ki sem jo omenil je pa beseda nevrotransmitorji...in za uradno medicino so vzrok za bilo kakšna negativna čustvena stanja nevrotransmitorji, ki kao ne delujejo prav...al izločajo preveč ali premal snovi...alternativci pa upoštevajo tudi dejavnike, ki jih uradna medicina dobesedno ne šljivi, ker niso v skladu z njihovim mišljenjem...In razni psihoterapevti, psihiatri, psihologi so glih iz vrst uradne medicine...zelo malo je takih, ki upoštevajo tudi alternativo...Valjda so tazadnji bolj uspešni...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#37 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 15. september 2010, 20:11

Ej primorc ne se preveč obremenjevat z mojim pisanjem, gre samo za običajno forumsko prepucavanje. Dejstvo je, da jaz diagnoz ne znam in ne morem postavljati, lahko pa ugibam in vlečem vzporednice.

Sicer pa bi jaz na tvojem mestu naredil korak nazaj in skenslal duhovne prakse, ki jih odkrivaš in izvajaš. IMO drezaš v stvari, ki trenutno niso v tvojem dometu. Predvsem ti verjetno manjka širša in kompleksnejša slika razumevanja in delovanja naše narave, ustroja, družbe, sebe, takšnih ter drugačnih mehanizmov...




->>>>>>>>>>>>>>>>>
Glede na to, da ima avtor teme predvidoma duševne/psihične težave in da po opisih lahko izpustiš shizofrenijo, paranojo, paranoidnost se izbor možnih opisov stanj uma in posledično telesa naglo skrči iz 100 na največ 5….


Poglej kaj pravi:

• Začnem se bati ,...ne vem česa....sam ta občutek strahu me spremlja že skoraj vsepovsod.
• Kot sem omenil se mi ta strah pojavlja brez vzroka,vsaj ne da bi jaz zanj vedel,pogosto pa mi tudi zmanjkuje zraka,kot da ne dobim kisika in moram potem večkrat globoko vdihnit.
• Zaradi tega sem bil tudi pri zdravniku,ker sem mislil da se me loteva kakšna astma ali kaj podobnega. Zdravnica pa mi je rekla da to ni nič hudega in da je posledica stresa in da bo minilo.
• Še vedno imam težave s strahom,tiščanjem v pleksusu in trebuhu-okoli popka,zelo oteženim dihanjem zaradi česa se ponoči zbujam čisto brez zraka(potem grem na balkon da se malo prediham in spijem mrzlo tekočino-vodo,radensko iz hladilnika-čaj, da pridem malo k sebi).
• Opazil sem tudi ,da sem preden sem prebral te knjige z lahkoto sanjaril o vsem mogočem in zraven občutil veselje,žalost,karkoli pač,sedaj pa imam pri sanjarjenju-meditaciji-vizualizaciji težave z občutki,saj ne občutim ničesar ali pa samo strah.
• Drugače sem čisto normalna-običajna oseba,dosti tudi kolesarim,se gibam,ja pijem kavo,sem preskrbljen,oče enega otroka,brez težav v zakonu.
Prosim vas ,če ima kdo kakšen konkreten predlog kako se rešim strahu,tiščanja v pleksusu,trebuhu, in težav z dihanjem.
Brez podpisa

#38 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 15. september 2010, 20:26

Sicer pa tudi v psihologiji poznajo psihosomatske motnje ki se pojmujejo kot posledica aktualnih ali preteklih emocionalnih konfliktov. Prizadeti velikokrat telesno stanje oziroma izražanje telesa ne povežejo s psihičnim ozadjem ampak preskočijo na recimo srčni napad in podobno medtem, ko je pravi vzrok močnega razbijanja srca povsem drugje.

Zej kakšen alternativec bi rekel, da iz eteričnega in astralnega plana temne energije pritiskajo na emocionalno telo, ke nede ... xokkx
Brez podpisa

#39 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 15. september 2010, 21:09

E FixMinzi, če sprašuješ mene potem ti lahko povem, da sem vse bistvene stvari že omenil...pleksus je povezan z astralnim telesom...primorc je pa z nečim odprl skrinjico v kateri ima stlačene podzavestne negativne vzorce...in strahci so samo delček tega...Objavljena slika

Če grem še mal v detajle niso samo individualni strahci, ampak tudi skupinski...strahci pa lahko povzročijo fizične probleme v ledvicah in mehurju...če so pa strahci v kombinaciji še z drugimi negativnimi čustvi- kar je skoraj v večini primerov- so pa na udaru tudi drugi notranji organi...Objavljena slika

Skratka če na simptomatskem pregledu doktorji niso ugotovil, da bi bilo kaj narobe s fizičnim telesom in da so glavni vzroki na fizisu, potem obstajajo samo še subtilni nivoji, da se jih mal prečekira...Ne bom pa govoril kako dobri bioenergetiki to delajo in kakšen je kao njihov način zdravljenja...že to kar sem povedal je too much...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#40 Gost_Kaktus_*

Gost_Kaktus_*
  • Gost

Objavljeno: 16. september 2010, 14:15

Živjo primorc
ne bom nakladal o nevidnih energijah ker o tem nimam pojma,
ne bom te medel z astralnimi zadevami ker hodim po tleh,
vprašal te bom:
Ali si zelo/preveč odgovoren človek?
Te je strah prihodnosti?
Si se zjebal in si zadal veliko dela? Družino, prihodnost, spremembe, kruh? Se ti zdi, da ne boš zmogel?



#41 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 16. september 2010, 14:40

Odkar vadim jogo je občutek strahu preteklost ali je pa krepko pod kontrolo. Jog spravi čute pod nadzor.

LP Objavljena slika


#42 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 16. september 2010, 14:59

E FixMinzi, če sprašuješ mene potem ti lahko povem, da sem vse bistvene stvari že omenil...pleksus je povezan z astralnim telesom...primorc je pa z nečim odprl skrinjico v kateri ima stlačene podzavestne negativne vzorce...in strahci so samo delček tega...Objavljena slika

Če grem še mal v detajle niso samo individualni strahci, ampak tudi skupinski...strahci pa lahko povzročijo fizične probleme v ledvicah in mehurju...če so pa strahci v kombinaciji še z drugimi negativnimi čustvi- kar je skoraj v večini primerov- so pa na udaru tudi drugi notranji organi...Objavljena slika

Skratka če na simptomatskem pregledu doktorji niso ugotovil, da bi bilo kaj narobe s fizičnim telesom in da so glavni vzroki na fizisu, potem obstajajo samo še subtilni nivoji, da se jih mal prečekira...Ne bom pa govoril kako dobri bioenergetiki to delajo in kakšen je kao njihov način zdravljenja...že to kar sem povedal je too much...Objavljena slika


Bioenergetiki nič ne zdravijo, ker ne more odpraviti vzorcev : )
Neravnovesje se IMO začne v glavi ... zavedno ali nezavedno.
Brez podpisa

#43 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 16. september 2010, 20:01

Bioenergetiki nič ne zdravijo, ker ne more odpraviti vzorcev : )
Neravnovesje se IMO začne v glavi ... zavedno ali nezavedno.



Ali šteješ pod bioenergetike samo človečke al tudi angelčke, bele duhce...gospodarja karme...Objavljena slika

Odvisno na kakšnemn nivoju je bioenergetik...če je na nivoju Jezusa...lahko pozdravi tudi vzroke...če pa ni potem pa vprašanje...dober terapevt pa pripelje pacienta do vzrokov, ki se jih loti s skupnimi močmi...pa čeprav na podzavestni ravni...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#44 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 16. september 2010, 20:07

Aha ... vsak sam, z več ali manj pomoči, to that is what I agree ...
Brez podpisa

#45 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 17. september 2010, 06:40

Bioenergetiki nič ne zdravijo, ker ne more odpraviti vzorcev : )
Neravnovesje se IMO začne v glavi ... zavedno ali nezavedno.



Tole me je pa malce presenetilo, ker potem takem tudi zdravniki, zeliščarji, psihologi, psihiatri, fizioterapevti, kiropraktiki, maserji, itd - noben od teh ne zdravi...Glede na definicijo besede: zdravljenje , ki navaja, da gre (v fiziološkem primeru) za regeneracijo ali pa "popravilo" celic v prvotno, zdravo stanje, zdravje pa nam pokaže telesno in duševno stanje človeka, je malce vse skupaj čudno - V tem smilu potem nihče ne "zdravi", razen boga, če vanj verjameš.
Dal bi vprašanje- kdo pa potem sploh "zdravi"? Ali izključno vsak sam sebe?

Lepo bodiObjavljena slika

Matjaž
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#46 primorc1973

primorc1973
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 19. september 2010, 17:49

Zdravo
Ja kaktus maš kar prav,mogoče res hočem preveč vsega naenkrat,kaj pa vem.
Sem pa opazil da se je stran kjer je objavljen tečaj master key precej popravila.
Če koga zanima si lahko pogleda tukaj: http://tvojsplet.net...sterkey_duh.php
Pa še zelo podobna zadeva od the secret: http://tvojsplet.net..._secret_duh.php

l.p.

#47 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 20. september 2010, 15:03

Tole me je pa malce presenetilo, ker potem takem tudi zdravniki, zeliščarji, psihologi, psihiatri, fizioterapevti, kiropraktiki, maserji, itd - noben od teh ne zdravi...Glede na definicijo besede: zdravljenje , ki navaja, da gre (v fiziološkem primeru) za regeneracijo ali pa "popravilo" celic v prvotno, zdravo stanje, zdravje pa nam pokaže telesno in duševno stanje človeka, je malce vse skupaj čudno - V tem smilu potem nihče ne "zdravi", razen boga, če vanj verjameš.
Dal bi vprašanje- kdo pa potem sploh "zdravi"? Ali izključno vsak sam sebe?

Lepo bodiObjavljena slika

Matjaž


Maš prav. Vsi zdravijo, pa le redki pozdarvijo ... xokkx .
Kdo koliko pozdarvi pa mislim, da ni potrebno posebej izpostavljati.
Brez podpisa

#48 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 21. september 2010, 10:14

Zdravo
Ja kaktus maš kar prav,mogoče res hočem preveč vsega naenkrat,kaj pa vem.
Sem pa opazil da se je stran kjer je objavljen tečaj master key precej popravila.
Če koga zanima si lahko pogleda tukaj: http://tvojsplet.net...sterkey_duh.php
Pa še zelo podobna zadeva od the secret: http://tvojsplet.net..._secret_duh.php

l.p.


ta secret si gledal in potem si meditiral, da bi privabil denar v svoje življenje. lahko prosiš, da dobiš tisto, kar potrebuješ, lahko pa prosiš tisto, kar misliš (ego), da potrebuješ. zakon akcije-reakcije deluje pa pri vseh primerih. in zato pravim, da je secret bedn film, ker je egoistično usmerjen. le kakšno vrednost bi imel denar, če bi nas bogovi vse zasuli z njim. če ga dobiš pa samo ti pa pomeni, da ga drugje preprosto ni in ta situacije se te tiče ravno tako, kot tvoje bogastvo. je pa res, da ima lahko takšen uspeh (the secret) samo v kakšni ameriki.

aja, plemeniti nameni x?x te ma pa po svojem prepričanju skor vsak. x:o)x

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#49 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 23. september 2010, 17:23

bohem-strah
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#50 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 24. september 2010, 02:14

Prosim vas ,če ima kdo kakšen konkreten predlog kako se rešim strahu,tiščanja v pleksusu,trebuhu, in težav z dihanjem.
Hvala

Imaš vse znake podsoljenosti, kot večina današnje populacije.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0