Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Hujšanje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
208 komentarjev na to temo

#126 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. september 2012, 19:41

hm, meni pa ni preveč všeč taka motivacija, predvsem ker kaj?
pol se bo pa spet zredila al kaj?
shujšat 'moraš' (pač če si tako rečeš) zarad sebe.
Če pa pol še super zgledaš tud drugim - ex in bodočim in vsem mogočim x:px laverjem -, pa še tolk boljš. x8Dx

no ampak dobr, če je njej delalo, je ok zanjo.
Plus, če ji je enkrat uspelo, potem je to vedno lažje tudi za drugič.
Pač če si nekaj že shendlal.
Sicer so pa tud primeri, žal preveč, da so eni skoz v tem shujševalnem procesu, pa shujšajo, pa se zredijo, pa jovo na novo. To je še hujše za telo, kot če si samo pač debel. Nenehni šoki pa še koža pol ne zmore več tolk zelasticirat tega.

Včasih sploh ne gre zares za debelost, ima pač človek takšno postavo, konstitucijo.
Tako da je kar škoda, da so vse te vijevaje, namesto da bi bil point se dobr počutit, kakršen pač si.
Ampak saj smo vsi podobni pri zadevah, ko gre za nas (ne nujno sam pri hujšanju oz. debelosti). :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#127 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 9. september 2012, 20:14

Meni sicer ni neka motivacija misel na to, da bi kiklco oblekla. Je pač ne bom oblekla.
Ampak - mogoče malo s kljubovanja - a da ne zmorem? Zmorem...in takšno.
In zato jaz zdaj tole kar pač počnem v osnovi ne imenujem hujšanje (čeglih -roko na srce to je),ampak sprememba v lajfu - sprememba v prehranjevanju, gibanju in tak.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#128 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. september 2012, 20:29

Ampak - mogoče malo s kljubovanja - a da ne zmorem? Zmorem...in takšno.

x;)x sco posla...

(jaz sem tud dobila ta glaven triger na tak način oz. s takšno motivacijo... kao da ne bom več 'tolk suha'? No pa da vidmo....)

drugače so pa tud kiklce in hlače ene sorte motivacija, to kar smo že zadnjič pisali; da ne pomečeš stran 'tasuhih' oblačil, ampak jih šparaš, ker ti bodo seveda prav kmalu spet prav. x8Dx x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#129 gregorkre

gregorkre
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 23

Objavljeno: 19. september 2012, 18:12

Bravo punce! Všeč so mi vaše ideje za motivacijo. Naty krilo je več kot dobra motivacija. Če vsak pri sebi najde svojo motivacijo potem je vsak cilj dosegljiv. Nič pa ne bo šlo brez truda. Tudi ta z ljubimcem ni slaba :) če doma ne dobiš zadostne "telovadbe" jo pa drugje dobiš. Čeprav osebno tega ne zagovarjam!

#130 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 19. september 2012, 18:38

Bravo punce! Všeč so mi vaše ideje za motivacijo. Naty krilo je več kot dobra motivacija. Če vsak pri sebi najde svojo motivacijo potem je vsak cilj dosegljiv. Nič pa ne bo šlo brez truda. Tudi ta z ljubimcem ni slaba :) če doma ne dobiš zadostne "telovadbe" jo pa drugje dobiš. Čeprav osebno tega ne zagovarjam!



Zakaj pa ne?
Odnosi so pomembna reč in ne vidim, zakaj to ne bi bilo v redu? Kikla je dobra motivacija, biti seksi ljubimcu pa ne?? (mislim, da je bil govor o motivaciji, ne o neposrednem učinku "posteljne telovadbe" na izgubo kil)

#131 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 20. september 2012, 13:31

danes sem pojedla 5 skutnih štrukljev. ne bom več nič.

dobila sem od ene gospe tehtnico, tako da se lahko tudi tukaj vagam. kilaža je 57,56 tam nekje. s to teto sva se takoj zaštekali.

jutri na sadju, če bo. sem se vidla v ogledalu.:eek: cela. zdela sem se sama sebi kot okostnjak...(to stari..)x:o)x

#132 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 2. oktober 2012, 17:43

55,8 danes. cilj je 55.

#133 gregorkre

gregorkre
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 23

Objavljeno: 15. december 2012, 17:01

Za vse tiste, ki ne najdete motivacije za hujšanje priporočam ogled serije Total MakeOver WeightManagement:




#134 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 18. december 2012, 17:28

bravo. kam pa je šla odvečna koža?Objavljena slika

#135 lunko

lunko
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 22. december 2012, 18:00

Tudi pri hujšanju je nujno uživanje beljakovin, katere lahko dobimo tudi z drugimi alternativnimi viri, ne samo z mesom. Na tej povezavi, piše nekaj o izbiri diete:

#136 gregorkre

gregorkre
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 23

Objavljeno: 20. januar 2013, 11:17

Vse diete na enem mestu-upam, da ti bo pomagalo:Uporabni nasveti shujševalne diete



#137 miha.miha.miha

miha.miha.miha
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 28. januar 2013, 18:34

Pozdravljeni!

Smo skupina študentov na Ekonomski fakulteti Univerze v Ljubljani. V okviru študijskega projekta skušamo izvesti tudi analizo anketnega vprašalnika, tu pa potrebujemo vašo pomoč. Tema je povezana z nakupovanjem sveže zelenjave.

Anketni vprašalnik je popolnoma anonimen, njegova tematika pa je povezana z nakupovanjem sveže zelenjave.

Hvala za vaš čas in prijetno reševanje.

Dostop do raziskave

https://www.1ka.si/a/23064



#138 Jogo

Jogo
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 28. januar 2013, 19:22

Pozdravljeni!
 
Smo študentje mednarodnega magisterskega programa IMB na Ekonomski fakulteti v Ljubljani. Izvajamo anketo o potrošnikih navadah pri nakupovanju jogurtov in v naslednjih 7 minutah bi vas  lepo prosili, da rešite priloženo anketo in nam pomagate priti do uporabnih spoznanj. 
 
 
V naprej se vam zahvaljujemo za vašo pomoč in čas :) 


#139 Nada7

Nada7
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 414

Objavljeno: 23. junij 2013, 14:15

Pred nekaj dnevi sem imela en tak pameten preblisk glede moje debelosti, vendar sem ga pozabila. Nekako tako je bilo; naenkrat sem se spomnila, kako fino je bilo, ko sem imela manj kilogramov in kako bi bilo res fino, če bi spet bilo tako. In potem me je razsvetlilo, ja, kako fino, ah res, kar veselje me je prevzelo in res, kako fino je to, glej kak fajn občutek. In potem tako, ja, moram se večkrat spomniti, kako je fino imeti manj kilogramov, že to , da se spomnim je tako veselje. Ja, potem pa tako, a ne, bom pa hujšala z zakonom privlačnosti, kar je tako prijetno in fino in samo veselje ..... :D. Heeeec, a ni ... hihi.

#140 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 24. junij 2013, 15:33

Pred nekaj dnevi sem imela en tak pameten preblisk glede moje debelosti, vendar sem ga pozabila. Nekako tako je bilo; naenkrat sem se spomnila, kako fino je bilo, ko sem imela manj kilogramov in kako bi bilo res fino, če bi spet bilo tako. In potem me je razsvetlilo, ja, kako fino, ah res, kar veselje me je prevzelo in res, kako fino je to, glej kak fajn občutek. In potem tako, ja, moram se večkrat spomniti, kako je fino imeti manj kilogramov, že to , da se spomnim je tako veselje. Ja, potem pa tako, a ne, bom pa hujšala z zakonom privlačnosti, kar je tako prijetno in fino in samo veselje ..... biggrin.png. Heeeec, a ni ... hihi.

hihi nada,pol pa si ti napopaj na hladilnik slikoco k si bila super,da te to spomne vsakič, imaš prav, zakaj bi mogla imeti slab občutek glede sebe čeprav veš da moraš shujšat.drugi si napopajo sliko k so debele sam jih verjetno to spravi še v bolj slabo voljo



#141 Nada7

Nada7
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 414

Objavljeno: 25. junij 2013, 00:08

he, dobra ideja!
Nisem vedela, da to delajo, hm.
Ja res dobra, take prebliske se tudi da hitro pozabiti, slika te spomni

#142 Damjan1

Damjan1
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 22. oktober 2014, 11:45

Moytsa, s polnovredno rastlinsko prehrano boste lahko celo življenje ohranjali idealno postavo, brez odrekanja s kalorijami. Citiram iz knjige "Tekma za življenje":

 

"Veliko ljudi poskuša nadzirati svojo težo tako, da jedo manj, da uporabljajo metodo odrekanja, zaradi česar so
lačni. Težava je v tem, da ta metoda ne deluje. Tudi če jim uspe shujšati za
kak kilogram, pridobijo nazaj vso težo in še več, ko se vrnejo k staremu načinu
prehranjevanja. Večina ljudi ne ve, da lahko dejansko pojedo dvakrat do trikrat
več (količinsko) in še vedno shujšajo. Večina rastlinske hrane ima zelo malo
kalorij, zato se je mogoče s tovrstno prehrano dodobra nasititi. Če bi ljudje
vedeli, da lahko pojedo toliko, kot želijo, da se lahko popolnoma nasitijo in s
takšno prehrano celo shujšajo, vas ne bi čudilo, zakaj se tega ne lotijo vsi?
Mene vsekakor čudi!"


 



#143 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 22. oktober 2014, 12:45

Moytsa, s polnovredno rastlinsko prehrano boste lahko celo življenje ohranjali idealno postavo, brez odrekanja s kalorijami. Citiram iz knjige "Tekma za življenje":

 

"Veliko ljudi poskuša nadzirati svojo težo tako, da jedo manj, da uporabljajo metodo odrekanja, zaradi česar so
lačni. Težava je v tem, da ta metoda ne deluje. Tudi če jim uspe shujšati za
kak kilogram, pridobijo nazaj vso težo in še več, ko se vrnejo k staremu načinu
prehranjevanja. Večina ljudi ne ve, da lahko dejansko pojedo dvakrat do trikrat
več (količinsko) in še vedno shujšajo. Večina rastlinske hrane ima zelo malo
kalorij, zato se je mogoče s tovrstno prehrano dodobra nasititi. Če bi ljudje
vedeli, da lahko pojedo toliko, kot želijo, da se lahko popolnoma nasitijo in s
takšno prehrano celo shujšajo, vas ne bi čudilo, zakaj se tega ne lotijo vsi?
Mene vsekakor čudi!"

 

 

Mene pa nč ne čudi.

 

Zato k je zanč.

 

Aja, Damjan1, dobrodošel

 

icon25.gif


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#144 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 22. oktober 2014, 12:46

Moytsa, s polnovredno rastlinsko prehrano boste lahko celo življenje ohranjali idealno postavo, brez odrekanja s kalorijami. Citiram iz knjige "Tekma za življenje":

 

"Veliko ljudi poskuša nadzirati svojo težo tako, da jedo manj, da uporabljajo metodo odrekanja, zaradi česar so
lačni. Težava je v tem, da ta metoda ne deluje. Tudi če jim uspe shujšati za
kak kilogram, pridobijo nazaj vso težo in še več, ko se vrnejo k staremu načinu
prehranjevanja. Večina ljudi ne ve, da lahko dejansko pojedo dvakrat do trikrat
več (količinsko) in še vedno shujšajo. Večina rastlinske hrane ima zelo malo
kalorij, zato se je mogoče s tovrstno prehrano dodobra nasititi. Če bi ljudje
vedeli, da lahko pojedo toliko, kot želijo, da se lahko popolnoma nasitijo in s
takšno prehrano celo shujšajo, vas ne bi čudilo, zakaj se tega ne lotijo vsi?
Mene vsekakor čudi!"

 

če bi bilo to vse res, bi bili biki v štali tudi vitki.... biggrin.png



#145 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 22. oktober 2014, 14:28

Meni je uspelo. ohranjam, kljub vsemu. To ni mala malica ampak srednjeveška pojedina, kjer smo "jedli kot kralji". biggrin.pngedoom16.gif

#146 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 22. oktober 2014, 14:48

jaa, ni slabo wink.png

 



#147 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 23. oktober 2014, 11:14

To, da imam pa jaz vsak teden manj kg, mi je pa ful čudno... Drugače se mi pa zdi, da zato, ker se ne obremenjujem več. Večinoma jem zdravo, pa kdaj se prekršim, npr. včeraj - šla v Mc donalds in to ob devetih zvečer... Danes imam spet še manj kg. Včasih sem se obremenjevala s tem, kaj jem in med razmišljanjem o hrani, postala lačna. In ni šlo nikamor... Upam, da bo šlo še do kake 3 kg manj flirt.gif Bom se izognila na veliko fast foodu... manj pa nočem, I love my (y)... in (.)(.)

 

flirt.gif


#148 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 23. oktober 2014, 11:59

jst mam tud rad (y) in (.)(.)

 

icon_smile_tongue.gif

heartpump.gif


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#149 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 23. oktober 2014, 12:07

jst mam tud rad (y) in (.)(.)

 

icon_smile_tongue.gif

heartpump.gif

jst tut jst tut


prenos.jpg


#150 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 23. oktober 2014, 12:26

A dej nehita, to je pa res čudno em119.gif .






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0