Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Prepričanja glede zdravilcev, terapevtov itd...


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
343 komentarjev na to temo

#326 Kristina11

Kristina11
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 501

Objavljeno: 25. november 2010, 21:26

Ali pa tale domaci

Zivljenje je kot kurja lojtra
kratek pa posran

#327 swamisan

swamisan
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 259

Objavljeno: 25. november 2010, 21:27

ne razumem tega štrikanja, pišita bolj pooočččaaasi

#328 Kristina11

Kristina11
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 501

Objavljeno: 25. november 2010, 21:32

Swamisan, priznam, ti obvladas sceno

kako neki to zgleda...vpliv soncnih zarkov na puberteto bolh...

a mislis, da se bolham da v puberteti kaj pomagat...

a se jim posilja roza svetloba

ne stekam

najprej zanka, pa ovinek levo, pa desno

tko nekak kot se metlo fura

Saj ves, kako se metla vozi je na eni prejsnjih straneh...to je predpogoj, da sploh lahko se gres zdravilstvo

kolk znam jaz bit...zleht...jao meni

#329 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 25. november 2010, 21:40

hahaha ,ma prow res.....če ne znaš vozit metle, nisi dal krsta čez in ne moreš postati zdravilec...ampak problem je pa v tem, ker je sedaj svet tehnologije...zadnjič sem vidla enga kretena na sesalcu in je vozu ko ubrisanObjavljena slika...Nimate pojma, kako prepotenten je bil, ko uni s poršejem pri nasx:Dx. Se znajdejo sred Portoroža poleti in bruuuuuuuuuuum....Pol pa tipa pogledaš ko zleze ven in ti razmišljaš, al si tko zabit al pa je uni, vmes pa se trudiš, da ti ne padeš skup, ko vidiš, kaki sluzek je...No, tak je bil uni na sesalcu. Kristina, če znaš štrikat....Jst si že ful časa želim tople stumfe, na katerih so jelenčki....Resno......a bi ti to znala nardit? Ful ti bom hvaležna, ker tuki na Primorskem zna burja kar močno pihat.....
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#330 Kristina11

Kristina11
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 501

Objavljeno: 25. november 2010, 21:42

Ja, samo jelencki mi ne gredo najboljs...lahko ti zrihtam tople stumfke iz domace volne...

jelencki mi pa ne grejo, ves, rogovi mi delajo probleme

#331 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 25. november 2010, 21:44

ok, nmi panike, rogove naredi po svoje:) lahko so tudi medvedki, pa bomo rekli, da so jelenčki:) bi bla pa zelo vesela enih štunfkov iz domače volne:)
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#332 Kristina11

Kristina11
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 501

Objavljeno: 25. november 2010, 21:45

no, ce ti kaj pomaga...mamo pa taprave jelene, prav kmalu pridejo, ko je zima so tu okrog
tako da...lahk ti zrihtam stumfe brez jelenckov, pa ti celega jelena pripeljem...samo niso
navajeni na vas konec...prevec piha..

#333 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 25. november 2010, 21:46

lol, zakon, kristina, ni panike....sam ne vem, kam jih dat.....ker živim sredi mesta...aja, itak mam veliko teraso, pa nej bojo tam in ščitijo mojo mačko pred oboževalci
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#334 Kristina11

Kristina11
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 501

Objavljeno: 25. november 2010, 21:48

ja, no, zmenjeno...dobis...samo ne vem a bi rada Rudija a lahk kaksnega druzga pripeljem
ma, Rudi se ne pusti skoz ulovit

Ej, swamisan, a si sel pogledat v prirocnik, kako se bolhe zdravijoObjavljena slika

#335 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 25. november 2010, 21:52

jaaaa...hočem Rudija...nastavi mu mal sladkorja, še vedno je padu na to, kot jaz vem....al pa soli, sej ne razlikuje...Še boljš pa, če mu nastaviš en kozarec domačega šnopca, pa bo ulovljen takoj, ko se napije:)
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#336 Kristina11

Kristina11
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 501

Objavljeno: 25. november 2010, 21:54

Ma, a ves..nas Rudi ne pije alkota sploh...se ga je enkrat mal prevec
sladkorja tud ne sme, ker ma sladkorno...
sol pa...saj ves..prevec soli skodi...
bom morala pa drugo taktiko obrat

#337 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 25. november 2010, 21:57

hm, pol pa na metlo in hop za njim...al pa na sesalecx:)x....Če ti pa ne bo šplo, pa štumfki še vseeno ostanejox:)xal pa vzami Stanetovo sol in verjemi mi, da mu ne bo škodovalax:Dx
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#338 Kristina11

Kristina11
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 501

Objavljeno: 25. november 2010, 21:59

Ja, no..ocitno mi ostabe samo se Stanetova sol..

#339 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 25. november 2010, 22:00

hehe, kdo bi si mislu, da prav pride, vidišx:)x
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#340 Kristina11

Kristina11
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 501

Objavljeno: 25. november 2010, 22:21

Nic, Moytsa...grem jelene lovit...

#341 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 25. november 2010, 23:25

lol, če najdeš Rudolfa, je oplel...samo stanetovo sol vzami, pa boš vidla, kako bodo padali nanjo
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#342 dantes999

dantes999
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 4. maj 2011, 18:00

doktori su se vec skodljivi pa nič farma industrija ponuja strupe pa nikom nič

#343 sonce001

sonce001
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 17. maj 2011, 18:58

Pozdrav vsem,

sicer se je tema malo zgubila a vseno zdi se mi da sicer plačilo v današnjih dneh je nujno zlo brez tega ne gre a ševedno je tu v vprašanju koliko in za kaj? Morem reči da so nekateri za svoje "usluge" prekomerno dragi in si te cene ne zaslužijo a jo vseno imajo so pa tu tudi drugi ki pa vejo da si zaslužijo pa nočejo, vedno pa je tako da najbolši se ne bo nikoli hvalil x:Dx
Vzamite to kakor hočete a to je dejstvo!

Plačilo mora biti samo tisti pravi bo naredil rez veliko izjem tisti ki pa želi služiti pa nikoli, pa naj si bo to zdravnik, zdravilec,ipd.

lp vsem

#344 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 3. junij 2011, 15:57

En filmček o zdravilcih:


Possible—but highly unlikely.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0