Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Prepričanja glede zdravilcev, terapevtov itd...


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
343 komentarjev na to temo

#51 saraya222

saraya222
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 21. november 2010, 23:39

lol. če bo treba sem pripravljena se tut jst kregat...sam to je brezveze...lol

no ja...in o čem se zdej menite?
STAY IN LOVE, LIGHT AND MUSIC! :*

#52 swamisan

swamisan
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 259

Objavljeno: 21. november 2010, 23:40

Če želimo spremeniti druge ... moramo najprej spremeniti sebe ... in postati vzgled

heeee .... ampak ni tako preprosto kot se zdi



ljubim vas x:o)x x:o)x x:o)x

#53 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 21. november 2010, 23:41

o tem, kakšen mora bit zdravilec...pa napiši še ti svoje mnenje
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#54 Kristina11

Kristina11
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 501

Objavljeno: 21. november 2010, 23:42

KRISTINA : Kako egoisticni znamo biti ljudje..pricakovati, da nam je nekdo dolzen nekaj narediti zastonj

JOJ kako imaš prav. Nihče nam ni ničesar dolžan. Tudi mi nismo nikomur.
Ti kot kristjanka ... polna jezusa ... a zdaj kar naenkrat ni več smiselno nekomu pomagat brezplačno ...

Osebno "zopet poudarjam, da gre za moje osebno mnenje" sem mnenja, da je smiselno ljudem pomagat brezplačno. Če kak klient tega ne zna pozitivno ceniti, je to njegova osebna pot ... tudi karmične posledice so njegove.
Veliko ljudi si enostavno ne upa poiskat pomoč, ker enostavno nima denarja ...

in potem naprej

Kje pa piše, da moramo pomagati vsakemu ... mi se odločimo ... in z odločitvijo prevzamemo tudi odgovornost ...
Kje pa piše, da smemo pomagati vsakemu .... od kod pa vemo kakšno karmo je prinesel, kaj se je prišel učit ... etc.


In tisti, ki zaračunava svoje delo kot neko storitev, se sigurno ne vpraša po vsem tem .... malo pocopra in potem enostavno pokasira ... jebiga guidek ...


Ja, kaj pa mesas Jezusa tukaj not...a gojis kaksne zamere al kaj..Pravism da malo pocopra, enostavno pokasira pa jebi ga kdorkoli ze.To pomeni, da nimas pojma, nimas blage veze, ker je tko al tko samo copranje. Ja, pa z metlo naj se od stranke do stranke fura, kt mu za bencin neb dal. SICER PA, O KAKSNIH ASTRONOMSKIH ZNESKIH PA GOVORIMO...Pa kdo je rekel, da ce ne nekdo ne more placat, da se mu ne pomaga. Seveda je smiselno pomagat ljudem brezplacno, tistim, ki rabijo pomoc.Ja, potem bi pa se stranke izbiral....kje pa pise, da moram pomagati vsakemu...a bi ti zbiral na videz al kaj....kaksne kriterije bi pa ti imel, da bi copral, kot pravis...

#55 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 21. november 2010, 23:47

Jaz delam tut kaj zastojn, samo pojmovanje kaj je to sluzba je razlicno. Najprej bo to potrebno spremenit. x:o)x

Odvisno. Kakor kdo ker je odvisno do dela. V teh okvirjih precej tesko, da bi vsi tako.

Da.

ne. Lahko, pa ni v mislih pri svojih problemih. Tudi zdravnik ali nek drugi zaposleni ne more biti, sier bi trpelo njegovo delo in bi bil neodgovoren.
- Vsi ljudje imajo svoje probleme, ki jih v sluzbah eventuelno morajo pustiti ob strani. Odvisno od teze problema seveda in tega kako ga nekdo hendla.

Morda bo tako. Deloma je ze sedaj. Nekateri ljduje delajo, pa jim ne bi bilo potrebno. Nekateri delajo zaradi tega kr hocejo se vec, lahko pa tudi zato, ker zelijo biti produktivni, aktivni in omogocat drugim bolsje zivljenje. Bogatih ni tako malo in ekateri so aktivni in omogocajo s svojimi sredstvi drugim delo.
Krozenje je morda tudi to, da nekdo skozi sebe spusca energijo do bolnika, ki ga zdravi?
Ce ne more zdravit ker nima sredstev za prezivetje, morebiti lahko zdravljenje zaracuna, lahko pa pac ne zdravi in gre delat kaj drugega. Jst nisem kompetenten o tem soditi za druge, imam pa svoje mnenje.


Kdo od vas je pripravljen v službi delati zastonj ?

Boste lahko zastonj preživeli ?

Pravemu zdravilcu je prioriteta pomagati pomoči potrebnemu človeku.

Zamislite si, da greste k nekomu po pomoč, a ima ta oseba za sabo en kup finančnih problemov. Ali lahko nudi potem popolno pozornost pacientu, ko pa je v mislih pri svojih problemih ?

Energija mora vedno krožiti. Ko bojo ukinili denar in plače, potem bomo vsi delali in jemali vse zastonj.



#56 swamisan

swamisan
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 259

Objavljeno: 21. november 2010, 23:48

vau ... a maš novo metlo ... xsrcx xsrcx xsrcx

#57 saraya222

saraya222
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 21. november 2010, 23:48

hmm...kakšen more bit zdravilec? Ja tut po mojem mnenju moremo bit v zgled drugim. Sami moramo biti čisti, vedet kaj delamo, si zaupat in prepričat pacienta pač, da nam bo tudi on zaupal.
Zdej pa...karkoli, s čimerkoli bomo zdravli, ravno na tistem področju moramo biti čisti...se pravi: primer: zdravimo z reikiem, moramo meti razpucano vse kar se tiče reikia, moramo bit pozdravljeni tudi sami z njim :) vedet kaj delamo! to je pomoje glavno.
STAY IN LOVE, LIGHT AND MUSIC! :*

#58 Kristina11

Kristina11
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 501

Objavljeno: 21. november 2010, 23:49

Ja, zvoncke ma pa roza stil..

#59 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 21. november 2010, 23:49

hmm...kakšen more bit zdravilec? Ja tut po mojem mnenju moremo bit v zgled drugim. Sami moramo biti čisti, vedet kaj delamo, si zaupat in prepričat pacienta pač, da nam bo tudi on zaupal.
Zdej pa...karkoli, s čimerkoli bomo zdravli, ravno na tistem področju moramo biti čisti...se pravi: primer: zdravimo z reikiem, moramo meti razpucano vse kar se tiče reikia, moramo bit pozdravljeni tudi sami z njim :) vedet kaj delamo! to je pomoje glavno.


:palec:
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#60 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 21. november 2010, 23:50

morda, a druge morda spreminjamo ze tudi samo s tem ko smo. recimo v nekem odnosu ali blizni. je pa potem fajn definirat prej, kaj je to spreminjati se sploh.

Če želimo spremeniti druge ... moramo najprej spremeniti sebe ... in postati vzgled

heeee .... ampak ni tako preprosto kot se zdi



ljubim vas x:o)x x:o)x x:o)x



#61 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 21. november 2010, 23:50

Ja, zvoncke ma pa roza stil..


ej, stara, vso življenje sem si želela tako...kolko si pa dala zanjox:)x
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#62 Kristina11

Kristina11
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 501

Objavljeno: 21. november 2010, 23:51

Ma, ti jo dam, ce hoces..samo ne laufa z vsemi

#63 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 21. november 2010, 23:52

:palec: ja sej, smo kjer smo. :palec: se tule menmo, si dopovedujemo, tipamo, se zaziheravamo, si predalckamo, itn... namest da bi to ziveli bolj v praski

to maš prav, free...amapk fora je v tem, da če človek ne pošteka, da je kreator, potem dela neumnosti...pa smo tam, kjer smo....



#64 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 21. november 2010, 23:52

morda, a druge morda spreminjamo ze tudi samo s tem ko smo. recimo v nekem odnosu ali blizni. je pa potem fajn definirat prej, kaj je to spreminjati se sploh.



to pomeni...duhovno rasti v tem primeru
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#65 swamisan

swamisan
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 259

Objavljeno: 21. november 2010, 23:57

A se lahko kdaj peljem zraven s tvojo metlo ... veš ... mam novo čelado .... če se kam zabijeva :eek: :eek: :eek:

in če bo bolelo, ti položim roke :vragec:

#66 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 21. november 2010, 23:57

zakon...itak jo morš met, da te ne ustavi policaj in si brez čelade na metli...ej, mam predlog...gremo raj eno partije quidittchax:o)x
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#67 Kristina11

Kristina11
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 501

Objavljeno: 22. november 2010, 00:00

Takole se mi zdi vse skupaj...ni ne crno, ne belo...je megla. Zakaj bi ravno od alternativcev pricakovali brezplacne usluge...

Koliko bi vsak izmed vas tukaj gor..pripravljen bil dati nekomu, ki ti je pomagal do zdravja....nekateri civkajo o simpl cira, cara, no, ce je tako simpl nebi rekla.

Kdo od vas dela brezplacno, za dobro tako opevane skupnosti...

#68 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 22. november 2010, 00:01

ola :vio: zivjo, fajn da si se vkljuciv v debato in da si mi dal koment


to mi je sicer cist razmuljivo in tudi sicer mislim, da smo za veliko okoliscin sebe krivi sami.

no, tole mi je pa zdej zanimivo :palec: torej si mnenja, da terapevt mora klienta primerno ozavestit, ce te prav razumem?
kaj pa ce recimo zdravi nekdo ker tako cuti in samo spusca energijo skozi sebe, ki dejansko pomaga ljudem, teoreticno pa niti ne ve dobro kaj dela, razen da to pocne in je kanal?

In če potem klient ne spremeni načina življenja, načina delovanja, pogleda na okolico ... se v najkrajšem času "ZASMOTA" sam nazaj. In za to ni kriv zdravilec, temveč klient.

Za terapevtovo napako gre v primeru, ko klientu ne razloži zakaj je sploh zbolel. Klient enostavno mora spoznat svojo odgovornost v celotnem procesu ...



#69 Kristina11

Kristina11
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 501

Objavljeno: 22. november 2010, 00:02

Ja, swamisan, ti bom eno modro poslala, moja je samo za eno osebo, pa celade ne rabim, pa izpita tud ne...si dam kar ruto gor. Priporoceno je ne prevec polagat ovinke z njo..ta desni sploh dela probleme

#70 Kristina11

Kristina11
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 501

Objavljeno: 22. november 2010, 00:06

ola :vio: zivjo, fajn da si se vkljuciv v debato in da si mi dal koment


to mi je sicer cist razmuljivo in tudi sicer mislim, da smo za veliko okoliscin sebe krivi sami.

no, tole mi je pa zdej zanimivo :palec: torej si mnenja, da terapevt mora klienta primerno ozavestit, ce te prav razumem?
kaj pa ce recimo zdravi nekdo ker tako cuti in samo spusca energijo skozi sebe, ki dejansko pomaga ljudem, teoreticno pa niti ne ve dobro kaj dela, razen da to pocne in je kanal?



Tale je pa hecna, free...ocitno nimas pojma...pejd k enmu zdravilcu kt samo misli, da je kanal, ce si upas...Ma, vsi tako civkate, kako ej simpl, pa koga bi vzel, pa koga ne...najboljs da greste za sestre v sprejemnici pri biterapevtih, pa boste od blizu videli vseObjavljena slikaObjavljena slika

#71 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 22. november 2010, 00:09

Takole se mi zdi vse skupaj...ni ne crno, ne belo...je megla. Zakaj bi ravno od alternativcev pricakovali brezplacne usluge...

Koliko bi vsak izmed vas tukaj gor..pripravljen bil dati nekomu, ki ti je pomagal do zdravja....nekateri civkajo o simpl cira, cara, no, ce je tako simpl nebi rekla.

Kdo od vas dela brezplacno, za dobro tako opevane skupnosti...


jst tolko, kot bi lahko....pa ti??
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#72 Kristina11

Kristina11
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 501

Objavljeno: 22. november 2010, 00:12

No, vidis...sva ze dve...

#73 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 22. november 2010, 00:13

Da, pa tudi vsi to pocnemo venomer vsak dan v malih ali vecjih stvareh drug do drugega.
pri "zelo" velikih pa se ocitno ustavimo, ker vzamejo veliko casa, in ga zmanjka za sluzenje denarja - ce poenostavim nekatera razmisljanja.
a o tem sem ze govoril.

zanimivo razmisljanje. ha ha, klient bo poplacal za storjeno uslugo, saj mu bo terapevt odprl srco cakro dovolj x:Dx
to pa verjamem. zal. :palec:
amapk po svoje pa, ce pravis oz, te razumem, da si delajo slabo karmo, ce ne placajo, potem je logicno da ne bodo sli zdravit se ce nimajo denarja?
al si mislu, da bodo pac enkrat kasneje placali?

da :palec: sami smo se odlocili da bomo terapevti in sami se dolocamo da bo to kar nas poklic za cele dneve... mogoce je to na mestu, mogoce ni.
mogoce bi lahko zdravili samo 2x tedensko, drugo zdravljenje pa bi prepustili drugim, ki bi prav tako szrvili samo 2x tedensko. recimo.

da.

morda. eni se vprasajo in razumejo da ce nekdo pride k njim, da to pac ni nakljucje. morda imajo prav, morda ne.
osebno menim, da se vsak sam odloca kako in kaj bo in kaj in koliko je zanj primerno in koga ter koliko in kdaj ter kako bo zdravil in pocel.
druzbeno pa s pomocjo nekih normativov in sistema ustvarjamo merila, ki so tako kdaj skladna, kakor tudi niso kdaj skladna, odvisno od primera.

Osebno "zopet poudarjam, da gre za moje osebno mnenje" sem mnenja, da je smiselno ljudem pomagat brezplačno.

Če kak klient tega ne zna pozitivno ceniti, je to njegova osebna pot ... tudi karmične posledice so njegove.
Veliko ljudi si enostavno ne upa poiskat pomoč, ker enostavno nima denarja ...

Kje pa piše, da moramo pomagati vsakemu ... mi se odločimo ... in z odločitvijo prevzamemo tudi odgovornost ...
Kje pa piše, da smemo pomagati vsakemu .... od kod pa vemo kakšno karmo je prinesel, kaj se je prišel učit ... etc.

In tisti, ki zaračunava svoje delo kot neko storitev, se sigurno ne vpraša po vsem tem .... malo pocopra in potem enostavno pokasira ... jebiga guidek ...



#74 swamisan

swamisan
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 259

Objavljeno: 22. november 2010, 00:15

Poglej FREE

Takšno "zdravljenje" vidim kot celostni postopek ... zato zraven spada še kaj več ...

Kot sem napisal ... klient ni zbolel kar tako, temveč se ja sam spravil v takšno stanje ...

Sam postopek ozdravitve je potem obrnjen postopek nastanka težave ... torej : pozitivni miselni vzorec, pozitivna čustva, sprejemanje sebe in drugih takšni kot so ... etc.

Več od tega realizira v sebi, več možnosti ima da je pomoč dolgotrajnejša.

In ko sem izjavil, da nekdo pač malo pocopra, sem imel v mislih, da ni dovolj, če pač naokrog streljamo z neko superenergijo kot v kakem holywoodskem filmu.

Klient je celostno bitje, zato je potreben celostni pristop ...

ZDAJ ali nekdo to zaračunava je njegova stvar ...

Osebno to počnem iz ljubezni do soljudi ... tudi živali ... zato to počnem brezplačno.

Preživljam pa se s čim drugim

#75 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 22. november 2010, 00:17

Poglej FREE

Takšno "zdravljenje" vidim kot celostni postopek ... zato zraven spada še kaj več ...

Kot sem napisal ... klient ni zbolel kar tako, temveč se ja sam spravil v takšno stanje ...

Sam postopek ozdravitve je potem obrnjen postopek nastanka težave ... torej : pozitivni miselni vzorec, pozitivna čustva, sprejemanje sebe in drugih takšni kot so ... etc.

Več od tega realizira v sebi, več možnosti ima da je pomoč dolgotrajnejša.

In ko sem izjavil, da nekdo pač malo pocopra, sem imel v mislih, da ni dovolj, če pač naokrog streljamo z neko superenergijo kot v kakem holywoodskem filmu.

Klient je celostno bitje, zato je potreben celostni pristop ...

ZDAJ ali nekdo to zaračunava je njegova stvar ...

Osebno to počnem iz ljubezni do soljudi ... tudi živali ... zato to počnem brezplačno.

Preživljam pa se s čim drugim


ful lepo si tole povedal
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0