Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

partnerstvo


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
11 komentarjev na to temo

#1 ciklamin

ciklamin
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 21. december 2010, 09:26

Živjo,
rabila bi vašo pomoč.. zanima me, če je med nama z določeno osebo možna uspešna veza ali samo prijateljstvo? Rojen je 11.2.1970 (23:20), jaz pa 11.4.1971 (8:50).
Hvaležna sem za kakršenkoli odgovor:)

#2 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 21. december 2010, 10:24

Živjo,
rabila bi vašo pomoč.. zanima me, če je med nama z določeno osebo možna uspešna veza ali samo prijateljstvo? Rojen je 11.2.1970 (23:20), jaz pa 11.4.1971 (8:50).
Hvaležna sem za kakršenkoli odgovor:)


Manjka kraj rojstva obeh, ki je pomemben zaradi geografske širine, ne zaradi firbca.Objavljena slika

#3 ciklamin

ciklamin
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 21. december 2010, 11:08

on je Ljubljana, jaz pa Koper..

fullll hvala :)))

#4 Katia

Katia
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 21. december 2010, 12:03

Zdravo.

Tudi jaz mam eno vprašanje glede naju. Moj datum: 31.08.1981, Ljubljana in njegov cdatum 08.03.1969, Ljubljana.
Zanima me ali bi bila najina veza uspešna....

Najlepša hvala že v naprej...

lp Katja

To temo je popravil/a Katia: 21. december 2010, 12:03


#5 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 22. december 2010, 07:17

Zdravo.

Tudi jaz mam eno vprašanje glede naju. Moj datum: 31.08.1981, Ljubljana in njegov cdatum 08.03.1969, Ljubljana.
Zanima me ali bi bila najina veza uspešna....

Najlepša hvala že v naprej...

lp Katja


Brez ure rojstva ni možno izračunat prave natalne karte.

#6 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 22. december 2010, 07:56

Živjo,
rabila bi vašo pomoč.. zanima me, če je med nama z določeno osebo možna uspešna veza ali samo prijateljstvo? Rojen je 11.2.1970 (23:20), jaz pa 11.4.1971 (8:50).
Hvaležna sem za kakršenkoli odgovor:)


Vodnar kot tak je že itak precej prijateljski znak, po soncu sta precej kompatibilna. Tvoja venera, ki ima precej umetniškega v sebi pade v njegovo peto hišo, hišo ljubezni, kreativnosti, zato si mu mogoče všeč. Lahko bi bila tudi partnerja pri delu. Tvoja luna v vagi je nagnjena k harmoničnim odnosom, njegova je bolj usmerjena v materialno.
Zanimivo je, da razmišljaš najprej o prijateljstvu med vama. Tvoje sonce je v hiši prijateljstva, njegovo sonce v hiši vodnarja, kar je zodiaklano hiša prijateljstva in planov, zato imata zelo dobre predispozicije za dobro prijateljstvo. Če se bo razvijala veza naprej, je odvisno od drugih tranzitov, ki jih boste ovni imeli v bližnji prihodnosti kar nekaj.
Zanima me, kaj se je dogajalo na področju partnerstva dve do tri leta nazaj, ko je pluton poplesaval po točki tvojega partnerstva. Takrat ponavadi naredi večjo transformacijo na tem področju, če imaš ti vzame, če nimaš ti da, odvisno.

#7 Katia

Katia
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 22. december 2010, 09:32

Brez ure rojstva ni možno izračunat prave natalne karte.


Zdravo.

ok, ampak vem samo svojo uro rojstva :-(, 02:07.

bo to ok?

hvala lepa in lep pozdrav.
Katja

#8 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 22. december 2010, 12:36

Zdravo.

Tudi jaz mam eno vprašanje glede naju. Moj datum: 31.08.1981, Ljubljana in njegov cdatum 08.03.1969, Ljubljana.
Zanima me ali bi bila najina veza uspešna....

Najlepša hvala že v naprej...

lp Katja


Ljubezen je bila na preizkušnji od 4.12. do nekako 17.12.2010. Saturn bo ponovno prišel na tvojo natalno venero in zato bo lekcija takrat zelo podobna (8.3.2011 do 3.4.2011). Saturn bo preizkušal tvojo resnost v partnerskem odnosu ali obratno. Opazuj, mogoče bo vse pod tem tranzitom potekalo bolj resno, odgovorno. Zadnjič se aspekt ponovi avgusta 2011 do nekje prvega tedna v septembru. Kar je aspekt nakazoval zadnje dni, bo nekako prisotno tudi v letu 2011. Vmes imaš seveda še nakaj aspektov, ki bi lahko najavljali kakšen vesel dogodek, hahaha, npr. nosečnost že od konca januarja 2011.
Letos se ti zaključuje obdobje sedemletnega sade satija, njemu se praktično šele letos pričenja, zato se mu prične kar nekaj lekcij. Tranzitni pluton mu bo poplesaval preko njegove točke partnerstva, zato bo sigurno nekaj sprememb, transformacij v vajinem odnosu.
Zadnji dve leti in pol je v tvojem primeru saturn kar naprej nekaj blokiral, neposredno njemu, ribaku oponiral, zato je bilo precej čutit kdaj napetost pri enem in drugem, nekaj bi rada po starem, nekaj po novem in to prinaša kar nekaj nemira.
Saturn se je umaknil s tvojih svetil, vendar bodo lekcije na čustvenem področju. Če to zdaj veš, navedno po datumih, opazuj in sprejmi saturnovo lekcijo in verjetno boš nagrajena kasneje, kajti saturn prinaša rezultate malo z zakasnitvijo.

#9 ciklamin

ciklamin
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 25. december 2010, 10:26

Vodnar kot tak je že itak precej prijateljski znak, po soncu sta precej kompatibilna. Tvoja venera, ki ima precej umetniškega v sebi pade v njegovo peto hišo, hišo ljubezni, kreativnosti, zato si mu mogoče všeč. Lahko bi bila tudi partnerja pri delu. Tvoja luna v vagi je nagnjena k harmoničnim odnosom, njegova je bolj usmerjena v materialno.
Zanimivo je, da razmišljaš najprej o prijateljstvu med vama. Tvoje sonce je v hiši prijateljstva, njegovo sonce v hiši vodnarja, kar je zodiaklano hiša prijateljstva in planov, zato imata zelo dobre predispozicije za dobro prijateljstvo. Če se bo razvijala veza naprej, je odvisno od drugih tranzitov, ki jih boste ovni imeli v bližnji prihodnosti kar nekaj.
Zanima me, kaj se je dogajalo na področju partnerstva dve do tri leta nazaj, ko je pluton poplesaval po točki tvojega partnerstva. Takrat ponavadi naredi večjo transformacijo na tem področju, če imaš ti vzame, če nimaš ti da, odvisno.


Hvala za odgovor. x:)x
Zadnje tri leta je bilo porazno. Vendar, se pa da tudi iz tega nekaj naučit, a ne? Če sam spoznaš neko osebo, si veliko bolj pazljiv, ker ga nihče ne pozna in nihče ničesar ne ve o njem.
Zdaj, pri tej moški osebi (11.2.) je nekoliko drugače, ker sem ga spoznala v družbi. Všeč mi je, vendar zaradi preteklih dogodkov sem še vedno "obdana z obzidjem". Bo že tako, kot je namenjeno.

lepe tople in prijetne praznike vsem xDDx
ciklamin

#10 Katia

Katia
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 5. januar 2011, 09:56

Ljubezen je bila na preizkušnji od 4.12. do nekako 17.12.2010. Saturn bo ponovno prišel na tvojo natalno venero in zato bo lekcija takrat zelo podobna (8.3.2011 do 3.4.2011). Saturn bo preizkušal tvojo resnost v partnerskem odnosu ali obratno. Opazuj, mogoče bo vse pod tem tranzitom potekalo bolj resno, odgovorno. Zadnjič se aspekt ponovi avgusta 2011 do nekje prvega tedna v septembru. Kar je aspekt nakazoval zadnje dni, bo nekako prisotno tudi v letu 2011. Vmes imaš seveda še nakaj aspektov, ki bi lahko najavljali kakšen vesel dogodek, hahaha, npr. nosečnost že od konca januarja 2011.
Letos se ti zaključuje obdobje sedemletnega sade satija, njemu se praktično šele letos pričenja, zato se mu prične kar nekaj lekcij. Tranzitni pluton mu bo poplesaval preko njegove točke partnerstva, zato bo sigurno nekaj sprememb, transformacij v vajinem odnosu.
Zadnji dve leti in pol je v tvojem primeru saturn kar naprej nekaj blokiral, neposredno njemu, ribaku oponiral, zato je bilo precej čutit kdaj napetost pri enem in drugem, nekaj bi rada po starem, nekaj po novem in to prinaša kar nekaj nemira.
Saturn se je umaknil s tvojih svetil, vendar bodo lekcije na čustvenem področju. Če to zdaj veš, navedno po datumih, opazuj in sprejmi saturnovo lekcijo in verjetno boš nagrajena kasneje, kajti saturn prinaša rezultate malo z zakasnitvijo.



Zdravo Lunca.

Hvala lepa za odgovor.
Upam, da drži....tudi tisto z nosečnostjo mi je všeč. ;-)

Hvala lepa še enkrat in se še kaj javim.

Lp Katja

#11 Alessio3

Alessio3
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 5. januar 2011, 12:58

Lunca bi lahko lepo prosim dobil tvoj komentar na zvezo iz astrološkega vidika še na to.

Jaz 29.5.1982 ob 13:10
Ona 17.9.1983 ob 1:30
Oba Maribor

Hvala že vnaprej :-)

Aja, pa sreče in zdravja v 2011!

Lep pozdrav

#12 miu

miu
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 5. januar 2011, 15:05

Pozdravljena!

Če bi se dalo še meni malo pogledati, bi bila zelo hvaležna :)

jaz: 10.11.1986 ob 12:58 lj
on: 02.07.1986 ob 10.00 lj


Hvala




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0