Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Šport 2011


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
120 komentarjev na to temo

#26 ABCfree

ABCfree
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 765

Objavljeno: 13. februar 2011, 15:19

Jaz tudi spremljam tale pokal Spar in sem gledal tako tekmo med Krka:Olimpija in Olimpija:Zlatorog.
Me je pa nekaj navdušilo.Kvaliteta košarke pri nas ni padla,kvečjem me veseli,da so mladci tako dobri,samo premalo šanse dobijo.Predvsem tukaj mislim na brata Murič,Z.Dragića,
Špana,Rupnika,Dimca.....nekaj potenciala imamo,tukaj ni dileme,samo rabijo še precej ''drilla''.

Se pa vidi ,da ima Olimpija kvaliteto,težke tekme za sabo.Krka v bistvu ni mogla zmagat,pa,če bi ji dal še 3 podalške x:Dx Zlatorog se je fajn upiral,ampak so kvalitetnejši igralci olimpije.Me pa veseli,da imamo dva super kluba:Krka,Olimpija in kvalitetne:Helios,Zlatorog,Geoplin Slovan....
Naša liga ni kar tako.Samo dvignit bi jo mogli na višji komercialni nivo in malo več denarja v vse skupaj, pa bi bili takoj tretja liga po kvaliteti za Špansko,Grško-Italijansko.

P.s.Danes pa Olimpija seveda zmaga.Juhu,pa karte mam za v četrtek. xsrcx Maccabi,sorry,nimaš sreče kadar jst sedim v dvorani x:Dx
Darling,stand by me

#27 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 13. februar 2011, 16:26

ABCfree, užiwej pol v četrtek na tekmiObjavljena slika , pa le glej, da se bo Olimpija dobro borila proti MacabijuObjavljena slika Objavljena slika

#28 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 13. februar 2011, 18:02

lih sm ujela, da Olimpija proti Heliosu v Špar ligi vodi za 20 pikObjavljena slika, mislm, da ni dvoma da bo Olimpija dans zmagalaObjavljena slika

#29 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 17. februar 2011, 09:50

dans pa košarka v Stožicah Olimpija: MacabiObjavljena slika, Macabi je zlo dobro moštvo, pa bomo vidli kako se bodo naši odrezaliObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

#30 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 17. februar 2011, 16:58

Tina Maze je na svetovnem prvenstvu v Garmisch Partenkirchnu
osvojila prvo mesto v veleslalomu.
Za Mazejevo je to druga medalja na letošnjem SP po srebru v superkombinaciji.
Srebro je v veleslalomu osvojila tudi na zadnjem SP pred dvema letoma v Val d'Iseru.
http://24ur.com/spor...eleslaloma.html

#31 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. februar 2011, 17:00

:medal: :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#32 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 17. februar 2011, 17:18

Samo Tini pa res ne moremo očitat, da na največjih tekmovanjih zataji. Medtem, ko se je precej lovila na tekmah pred SP-jem in imela štorije s serviserjem, je zdaj dobila srebrno in zlato! Res vsaka čast in čestitam iz srca. :palec:

#33 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. februar 2011, 17:21

xyesx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#34 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 17. februar 2011, 18:00

najlepša je bla že prej, zdej pa je še zlata :2src:
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#35 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 17. februar 2011, 20:14

se še jaz priključujem čestitam za Tino MazeObjavljena slika, sem slišala, da je prou sproščeno odpeljala drugi krogObjavljena slikaObjavljena slika

#36 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 17. februar 2011, 20:51

evo 1/4 v Stožicah se je že začelaObjavljena slika, pa da vidmo kdo je boljšiObjavljena slikaObjavljena slika

#37 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 17. februar 2011, 21:25

Tina pa,kar zlata.Wow čist hudo.Objavljena slika

#38 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 17. februar 2011, 21:27

Tina pa,kar zlata.Wow čist hudo.Objavljena slika


pa srebrna tut.
maaaa... carica je.
k sem poslušou njen intervju, sem kr jokou z njo, tko sem ji prwošču x:Ix
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#39 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 17. februar 2011, 21:27

morm rečt, da se Olimpija dobr drži, kar tako naprejObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika
a kdo gledaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

#40 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 17. februar 2011, 21:32

morm rečt, da se Olimpija dobr drži, kar tako naprejObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika
a kdo gledaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika


zdej bom :palec:
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#41 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 17. februar 2011, 21:37

no janko le dejObjavljena slikaObjavljena slika

#42 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 17. februar 2011, 21:38

no janko le dejObjavljena slikaObjavljena slika


sej je le fuzbal
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#43 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 17. februar 2011, 22:03

sej je le fuzbal


janko, kakšn fuzbalObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika, js gledam to na šport klubuObjavljena slika, ampak se je pa Macabi razigral, naši pa nč ne zadanejoObjavljena slikaObjavljena slika, jao, jaoObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

#44 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 17. februar 2011, 22:32

ja Macabi je bil spet boljšiObjavljena slikaObjavljena slika, svaka častObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika, naši pa so bli čist brez rešitve, upam pa da z Muričem ne bo kaj hujšegaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

#45 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 17. februar 2011, 22:34

Ni kaj jao jao za govorit. Maccabi je precej boljša ekipa. Naši so dobro igrali v 1. polčasu, v 2. pa je predvem Pargo odigral izjemno in ga niso znali zaustavit (pick&roll). Nasploh so hitrejši in bolj skočni od naših. Maccabi je pokazal več kot bilokatera ekipa v prvem delu v našem žrebu. S tako igro so komot resen kandidat za final four in celo za zmago. To je seveda še nemogoče napovedovat,..samo trenutno so sigurno med najboljšimi nekaj ekipami v Evropi.

#46 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 18. februar 2011, 07:58

Komentar se nanaša na vse tiste, ki se boste bebavo naslajali nad uspehom Tine Maze potem, ko jo že celo leto pljuvate in ji kot vzor dajete zariplo kmetico ki laufa na smučkah.
Ob opozorilu, da so ta svetovna prvenstva bolj kot ne drugorazredno tekmovanje po pomembnosti v smučanju.


Nekak sem se še zabaval ob tvojem pisanju, ker je res zasledit pljuvanje, ko Tini ne gre in potem naenkrat tistih ljudi več ni ob uspehu,..ali pa celo hinavsko javijo, da vsaka čast. Tudi zgodba o tem, kdo je naš in kdo ni.. Vendar ni treba govorit o tem, da je to povprečen slovenski navijač, ker to ne drži. Gre za izjeme, ki so opazne. Večina Tino podpira in ji želi dobro. Vsaj jaz sem o tem prepričan.

Ko si omenil zariplo kmetico, se mi je pa zamal storilo. Majdičeva je za moje pojme odlična športnica. Tek na smučeh je disciplina, ki je izredno zahtevna in da si v vrhu v konkurenci držav, kjer je tek na smučeh precej bolj popularen kot pri nas, je izreden dosežek. Škoda, da tako podcenjevalno govoriš o Petri in sem v bistvu presenečen, ker se sicer zanimaš za šport in si kolikor sem zasledil tudi sam soliden rekreativni športnik.

Tininega uspeha tudi ni treba zmanjševat z razlago, da so SP drugorazredna tekmovanja, ker to ne drži. Kolikor je meni znano, ima res največjo veljavo pokal, ker čez celo sezono se res vidi, kdo je najbolj konstanten v določeni disciplini ali kar v vseh, SP pa je le ena tekma. Vseeno pa je ta tekma zelo pomembna in tekmovalci so zelo motivirani in poskušajo svojo formo tempirat za to tekmovanje. Torej ne gre za nobeno drugorazredno tekmo, drugorazredno tekmovanje je Evropski pokal.

#47 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 18. februar 2011, 08:15

pa kaj bi dolgovezili ko imamo danes na elektronski cajtngi svež primer zgoraj opisanega.

http://24ur.com/eksk...v-mariboru.html

Če ne bi Tina zmagala bi kuj organiziral svetovno prvenstvo World Plezuch championship


http://www.rtvslo.si...navijace/251235

pripis žensk niso napadli, je verjetno nastal zato, ker jih zaradi zabuhlosti niso mogli ujeti

Objavljena slika


Ma ne seri. A si se že kdaj peljal s pležuhom? Super zadeva! Vsaka čast za idejo, to bo po moje ena zelo zabavna prireditev...čist možno, da bi skočil do MB-ja, pa nimam časa jutri. x:)x No,..ta ideja ni nastala včeraj. :xx!: x:o)x

Tale napad je pa res sramoten. Ampak ponovno opozarjam, da zaradi takih izjem še ni treba govorit, da je povprečen navijač idiot.

#48 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 18. februar 2011, 08:30

Evropski pokal je tretjerazredno tekmovanje.

Petra Majdič je pa slika prilika ruralnega odnosa slovenčkov do športa in cankarjanske žrtvujoče se matere in boja pod in nad požiralnikom in seveda Solzic, Hlapca Jerneja in bitke pohorskega bataljona.
Skratka malikujemo, tistega, ki se je pripravljen ubiti da bi dosegel nekaj in to v 16to razrednem športu, na živce nam pa gredo lepi in uspešni (Maze), kadar slučajno ne smučajo tako kot bi se salonarskim slovenskim navijačem zdelo da bi morali.

ne zmanjšujem TININEGA USPEHA, SAM MI HODI FUL NA KURAC, ŽE CEL DAN SE SAM O TEM GOVORI, JUTRI SE BO PA O ZAVCU (pod pogojem da seveda slučajno ne izgubi, ker če ne je konc reklam za Petrol, Na zdravje pa slikanja z ministrom Lukšićem in Pahorjem)
poprej se je pa skoz govorilo kako je ošabna, brezvezna razvajena, še uno govedo od Majdićke smo za športnico leta izglasoval.



In še to dragi Objemček, včasih me tko prekleto spominjaš na Freeja....
To niso izjeme, navijaške izjeme so normalni navijači, velika večina SLO navijačev je točno in slikovito takih kot sem jih opisal..

A ni dovolj pogledat že na ta forum?

Malikuje se samo zmagovalce in to vsak pride nekaj pripisat, da je ja v trendu......
pa četudi ga za šport briga kot za sneg leta 1954


Uh, pa ne na Freeja no, ko glih z njim sem se najbolj haklal v vsej zgodovini svojega forumaštva. x:Dx

Malikuje se samo zmagovalce? Hm, pišemo pač o tistem, kar je aktualno. Tudi ti nisi nobena izjema. Sicer pa tudi meni gre na živce, ko nekoga poveličujejo ob uspehih in pljuvajo, ko mu ne gre. Tudi sam sem se veliko ukvarjal s športom,..tudi nekaj s tekmovalnim,..in poznam proces treninga in tekmovanja. Zato spoštujem športnike in moje navijaštvo ni omejeno samo na vrhunce. Jaz ocenjujem, da smo slovenci dejansko kar dobri poznavalci športa, za kar imajo zasluge tudi mediji. V marsikaterih državah komaj omenjajo še kakšen šport razen njihovih nacionalnih in nogometa. Naši cajtngi glede na angleške ali recimo italijanske fenomenalno obveščajo o zelo veliko športih. Torej, ne trdim, da ni opazit pljuvanja, vseeno pa povprečnega navijača ne tiščim tako nizko kot ti.

Je pa res, da radi pametujemo in na forumih najdeš precej "poznavalcev." x:Dx

In kaj je narobe, če se danes govori o Tini? Kdaj smo nazadnje dobili zlato medaljo na SP v smučanju, ki ga imamo Slovenci zelo radi? Radi imamo Tino in radi imamo smučanje. O kom pa bi naj govorili? Kako Mitja Petkovšek uspešno previje svojo malo punčko?

Pa še enkrat - nič hudega, če nisi navijač Petre Majdič. Samo tvoje pljuvanje ni nič boljše od tistega, ki ga očitaš Tininim pljuvačem. :o|o:

#49 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 18. februar 2011, 09:56

In kaj je narobe, če se danes govori o Tini? Kdaj smo nazadnje dobili zlato medaljo na SP v smučanju, ki ga imamo Slovenci zelo radi? Radi imamo Tino in radi imamo smučanje.


Tuki se strinjam z objemčkomObjavljena slika, glede na to, da smo po 10 letih dobili zlato medaljo, nič narobe, da se o tem govoriObjavljena slika

#50 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. februar 2011, 11:05

po moje je treba v slovar slovenskega knjižnega jezika vnesti besedno zvezo
"slovenski navijač"
kot obrazložitev kaj to je.

To je pobalkanjeni primitivec, ki skače in skače ob gledanju tv ja, ali spremljanju športne prireditve v živo,
pri tem, (to je zelo pomembna fizionomska lastnost) se mu zabuhlo rdečkasto lice še dodatno napihne kot pri žabah, ko so godne za paritev in to iz roda bufo bufo

Specifični slovenski navijač spremlja slovenske športnike v vseh 827 športih, na katere se seveda temeljito spozna, saj si je 15 minut pred tekmo prebral pravila.
Sploh je v poznavanju športov briljantna slovenska navijačica, (o tem fenomenu bomo kasneje)

Tako ima, slovenski navijač, vsak dan razlog za kakšno veselje, enkrat zmaga Pikl, drugič Bruhl tretjič Bertoncelj ni važno v katerem športu.


.......
.......

Tipično rezoniranje slovenskega navijača je pa takšno

1. novica dneva: na hrvaškem prijeli dva Slovenca ki sta se ukvarjala s prepovedanimi stavami Dino Lalić in Admir Suljić
komentarji slovenskih navijačev so sledeči " to sta pa glih ta prava Slovenca, Kolkr ićev tolk hudičev, to sta kvečjemu slovenska državljana ne pa Slovenca, kdo jim je dal državljanstvo, tajkuni in LDSovska mafija)
2. novica dneva: V palermu v prvem moštvu nastopili štirje Slovenci, (da spomnim 4 Slovenci so Josip Iličić, Armin Bačinović, Siniša Andželković in Jasmin Kurtić)
komentarji slovenskih navijačev ; AAAAAA UUUUUU Slovenci smo najboljši, carji, Samo milijon nas je, športna velesila, kdor ne skače ni slovenc hej hej muuuuuuu)

:lol: :lol: :lol:


*Koledar za danes : Ščip ob 9:36 :vragec: x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0