Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

ujemanje za lajf-bi šlo?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
29 komentarjev na to temo

#26 casiopea

casiopea
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 29

Objavljeno: 10. marec 2011, 08:58

Objavljena slika

Ti bo uspelo, predvsem s pozitivizmom, jupitra imaš krasno položenega v hiši filozofije, zato se kar uči, višje znanje bo prihajalo na lažji način, predvsem pa, ko saturn odpeketa od sonca stran.


Tnx, se trudim :) ;) V znanje pa tudi želim vlagati, ker vsaj pri tej stvari ne brcneš v temo ;) pa vedno prav pride ;) heheh

Saturn gre stran od sonca pa šele jeseni ane? Če sem prav zasledila... Me je astrologija malo ljubiteljsko začela zanimati, vendar mi je kar nekaj izrazov še nepoznanih..

#27 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 10. marec 2011, 09:30

To je tko, kot če je razmetano stanovanje, sredi njega pa lep pušelc, hahahahaa.Objavljena slika


Torej pospraviš stanovanje, tisti lep pušelc pa pustiš lepo pri miru :2src:
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#28 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 10. marec 2011, 10:27

Torej pospraviš stanovanje, tisti lep pušelc pa pustiš lepo pri miru Objavljena slika


Objavljena slika Rok trajanja pušelca je kratek, zato neguj energije okrog sebe in v tvoje življenje bodo vstopala duše, ki so same po sebi lepe, tegelci pa taki al drugačni.Objavljena slika

#29 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 10. marec 2011, 12:05

Boljše biti kratek čas srečen, kot pa nikoli he he x:Dx No sej se hecam. Sej vem.. Srce in to... čeprav starejša kot je oseba.. težje je z njo. Manj je fleksibilna.. in težje je vse..
Ampak ne smem več to govoriti, da ne nabašem na kakšno starejšo.. he he
V bistvu moram hrepenet po starejših in bo zanelsljivo vse ok x:o)x
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#30 aprilka

aprilka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 10. marec 2011, 14:30

jaz vodnarka, 8.2.1980 (00.04), on tehtnica, 17.10.1983 (11.20.). zanima me, kakšne so možnosti za dolgotrajen odnos...tnx



Možnosti so vedno dobre. Od vaju je odvisno ali bosta dala prednost pozitivnim stvarem in to sprejemala ali negativnim.
Želim vama veliko lepih trenutkov.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0