Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Angelska znamenja


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
27 komentarjev na to temo

#1 bog_inja

bog_inja
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 22. februar 2011, 04:18

Odpiram novo temo, ker nisem našla primerne! Rada bi, da si delimo izkušnje z angeli; Kašne znake dobivate najpogosteje...peresa,kovance...?
LP Bog_inja Objavljena slika

#2 bog_inja

bog_inja
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 22. februar 2011, 13:45

Pozdravček!

Napisala bom nekaj primerov, glede znamenj;

  • Tik preden smo se zbudili, smo zaslišali netelesen glas, ki nas je poklical po imenu.
  • V mislih ali po radiu smo kar naprej slišali eno in isto pesem.
  • V enem ušesu zaslišimo glasen, prodoren zvok.
  • Čisto slučajno prižgemo televizor ali radio natanko takrat, ko se je začela neka oddaja, ki nas je zelo zanimala.
  • V mislih, sanjah ali okolici zaslišimo glas znanega pokojnika.
  • Netelesen glas nas je opozoril pred nevarnostjo ali pa nam je zaupal nekaj življenjsko pomembnega.
  • Zvonenje v ušesih, ki ga ponavadi spremlja ščemeč občutek v ušesni mečici, ali pa imamo občutek, kot da nas bi kdo vlekel za mečico. To se zgodi takrat, kadar se angeli in duhovni vodniki še posebej trudijo priklicati našo pozornost.
  • Fotografije angelov: Včasih se angeli prikazujejo tudi na fotografijah in sicer kot svetlobne krogle. Te svetlobe bomo najlažje posneli, če fotografiramo novorojenčke ali kakšno zelo poduhovljeno osebo, pa tudi v še nekaj drugih primerih.
  • Angelska svetloba: Iskrice in prebliski svetlobe so znamenje, da so angeli blizu. Iskrice vidimo, ko se angeli premikajo po našem vidnem polju.
  • Barvne meglice: Če vidimo zeleno, vijolično ali kako durgače obarvano meglico, je to lahko znamenje navzočnosti angelov.
  • V obliki videnj:
  • Kadar koli se nam v duhu odvrti film, iz katerega dobimo resnične podatke o kakkem človeku ali zadevi ali morda nasvet v zvezi z našim poizvedovanjem, poslanstvom ali življenjskimi odločitvami, takrat vedite, da so v bližini angeli. Podobno velja tudi, če se nam prikaže hipna podoba česa simboličnega.
Meni sicer najbolj pogosta so;
- videnje številk,npr; da vidiš eno številko par krat v dnevu, da se ti zdi že prav nemogoče
- velikokrat sem našla tudi peresa, na zelo nenavadnem krajo, kejr ni možno da se ti sploh pojavijo,...ali pa kar na lepem pade nate pero
- tudi če pogosto vidiš kovance, oz. jih najdeš...tudi to je znak
- znak je tudi, če po radiu slišiš pesem, kjer omenjajo angele, nebesa ali boga.

Če ne vrjamete, da je to angelski znak, jih vedno lako prosite za potrditev...ampak ne pozabite se zahvaliti.
LP Bog_inja Objavljena slika

#3 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 22. februar 2011, 14:18

Pozdravček!

Napisala bom nekaj primerov, glede znamenj;

  • Tik preden smo se zbudili, smo zaslišali netelesen glas, ki nas je poklical po imenu.
  • V mislih ali po radiu smo kar naprej slišali eno in isto pesem.
  • V enem ušesu zaslišimo glasen, prodoren zvok.
  • Čisto slučajno prižgemo televizor ali radio natanko takrat, ko se je začela neka oddaja, ki nas je zelo zanimala.
  • V mislih, sanjah ali okolici zaslišimo glas znanega pokojnika.
  • Netelesen glas nas je opozoril pred nevarnostjo ali pa nam je zaupal nekaj življenjsko pomembnega.
  • Zvonenje v ušesih, ki ga ponavadi spremlja ščemeč občutek v ušesni mečici, ali pa imamo občutek, kot da nas bi kdo vlekel za mečico. To se zgodi takrat, kadar se angeli in duhovni vodniki še posebej trudijo priklicati našo pozornost.
  • Fotografije angelov: Včasih se angeli prikazujejo tudi na fotografijah in sicer kot svetlobne krogle. Te svetlobe bomo najlažje posneli, če fotografiramo novorojenčke ali kakšno zelo poduhovljeno osebo, pa tudi v še nekaj drugih primerih.
  • Angelska svetloba: Iskrice in prebliski svetlobe so znamenje, da so angeli blizu. Iskrice vidimo, ko se angeli premikajo po našem vidnem polju.
  • Barvne meglice: Če vidimo zeleno, vijolično ali kako durgače obarvano meglico, je to lahko znamenje navzočnosti angelov.
  • V obliki videnj:
  • Kadar koli se nam v duhu odvrti film, iz katerega dobimo resnične podatke o kakkem človeku ali zadevi ali morda nasvet v zvezi z našim poizvedovanjem, poslanstvom ali življenjskimi odločitvami, takrat vedite, da so v bližini angeli. Podobno velja tudi, če se nam prikaže hipna podoba česa simboličnega.
Meni sicer najbolj pogosta so;
- videnje številk,npr; da vidiš eno številko par krat v dnevu, da se ti zdi že prav nemogoče
- velikokrat sem našla tudi peresa, na zelo nenavadnem krajo, kejr ni možno da se ti sploh pojavijo,...ali pa kar na lepem pade nate pero
- tudi če pogosto vidiš kovance, oz. jih najdeš...tudi to je znak
- znak je tudi, če po radiu slišiš pesem, kjer omenjajo angele, nebesa ali boga.

Če ne vrjamete, da je to angelski znak, jih vedno lako prosite za potrditev...ampak ne pozabite se zahvaliti.


Hm pol mene skoz kličejo Objavljena slika k se mi kr neki od naštetih stvari skoz dogaja...in kakšna naj bi bila potrditev?
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#4 bog_inja

bog_inja
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 22. februar 2011, 14:35

Pinka...potrditev nej bi bilo še eno znamenje! Prosiš jih lahko za tako, da ga boš ti lahko razumela! x;)x
LP Bog_inja Objavljena slika

#5 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 22. februar 2011, 15:21

Kar se tiče prisluhov in prividov bi te tantrik v neki drugi temi takoj napotil na okrevanje oz. remont na psihiatrijo...se hecam...x:Dx

Tehnično gledano pa niso vsa bitja angeli, ki komunicirajo na tak način...angelska evolucija namreč poteka vzporedno s človeško...po čist drugačnem sistemu...xg:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#6 bog_inja

bog_inja
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 22. februar 2011, 18:35

Kar se tiče prisluhov in prividov bi te tantrik v neki drugi temi takoj napotil na okrevanje oz. remont na psihiatrijo...se hecam...x:Dx

Tehnično gledano pa niso vsa bitja angeli, ki komunicirajo na tak način...angelska evolucija namreč poteka vzporedno s človeško...po čist drugačnem sistemu...xg:Dx


In kakšen sistem je to..lahko kaj več raložiš?x^x
LP Bog_inja Objavljena slika

#7 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 22. februar 2011, 20:42

In kakšen sistem je to..lahko kaj več raložiš?Objavljena slika



Njihova evolucija gre po drugačni poti kot naša....obstajajo angeli ki so duhovno manj razviti kot mi, angeli na podobni stopnji kot mi in angeli ki nas daleč presegajo...mislim namreč na obične angele in ne nadangele...nadangeli so namreč zelo visoko, če gledamo od spodaj navzgor...imajo pa angeli iste učitelje kot mi...Objavljena slika

Mene njihova evolucija ne zanima preveč...jaz sem pač človeček in me bolj zanima človeška evolucija...sem pa dobil malo informacij usput, ki se nanašajo na angelčke in zdravljenje...Objavljena slika

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V prihajajoči dobi se bo človeška evolucija približala devski ali angelski evoluciji (Kristus s seboj v svet prinaša nekaj zelo visoko razvitih dev). Prav tako pa seveda tudi vsi Mojstri delajo z devsko evolucijo.

Mojster pokliče določene deve zdravitelje - na primer vijolične deve - ki skozi etrski sistem izlijejo energijo, svojo vitalnost v bolnika in rezultat je ozdravitev. Deve se nam bodo približale (dejansko se že približujejo človeštvu), in bodo z nami tesno sodelovale, naučile nas bodo, kako ohraniti vitalno, etrsko telo v ravnovesju; naučile nas bodo umetnosti uglaševanja s prano v zraku in kako od nje živeti; kako živeti neposredno od sonca, tako da bomo dejansko jedli manj hrane. Ne pravim, da vsi, toda bolj napredni prav gotovo.

S pomočjo odnosa z devskim kraljestvom in druženja z višjimi devami se bomo končno znebili vseh bolezni na planetu. Naučili nas bodo zdravljenja s pomočjo zvoka in barv. Deve se odzivajo na zvok: za priklic deve izgovorimo določeno mantro, in deva se odzove. Zato je seveda uporaba manter zelo skrbno varovana skrivnost, kajti prikličemo lahko deve s področij, ki so nižje od človeškega in ki so zares zelo nevarne. Zaradi zlorabe, napačne uporabe ali delnega poznavanja je povzročeno veliko zmede.

Iz revije Share International...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#8 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 22. februar 2011, 21:08

To so naši vodniki, ki nas opozarjajo preko intuicije in zgoraj opisanih stvari.

#9 bog_inja

bog_inja
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 22. februar 2011, 22:19

uuu Brezo super članek, me je čist navdušil... HVALA xDDx
LP Bog_inja Objavljena slika

#10 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 23. februar 2011, 23:17

Punce, ... temu se reče "lahkovernost" :sori:

Dajte, zresnite se mal', in "prebexlajte" na kaj boljšega , recimo na "Božjevernost" , ali pa vsaj stran iz vraževerja , da ne boste imele še preveč težav, in to še celo že zelo Kmalu Objavljena slika

Namreč, nad Vsemi "znamenji" zvesto počiva "Božja roka", ki uravnava Vsa Sporočila, katera dobivamo prek Angelov, poslana od Njega ( kolikor pač jih, če jih ne od satankota ) Objavljena slika

Lp + #

#11 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 23. februar 2011, 23:42

Namreč, nad Vsemi "znamenji" zvesto počiva "Božja roka", ki uravnava Vsa Sporočila, katera dobivamo prek Angelov, poslana od Njega ( kolikor pač jih, če jih ne od satankota ) Objavljena slika


Tehnično gledano obstaja več Kreatorčkov oz. Bogecov, ki so vsi podrejeni šefetu oz. glavnemu Bogecu...Nekateri nadangeli imajo podobno funkcijo kot kakšen Kreatorček, običajni angeli so pa po hiearhiji podrejeni...Obstaja namreč Kreator našega osončja, naše galaksije, našega univerzuma, itd...E Bojante svaka ti čast če si sposoben komunicirat s šefetom...Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

By the way tudi Luciferček je tehnično gledano eden izmed angelov, mislim da celo nadangelov...kaj že piše v svetem pismu...kao prinašalec luči, al nekaj v tem stilu...evo še enkrat kar sem ubacio že pri neki drugi temi...

A. Lucifer is the name of a great Angel, not an upstart in heaven who revolted against God and was put down into the nether regions as the Devil. That is a complete misinterpretation. Lucifer means light, and comes from the Latin lux, lucis, meaning light. It is the name of the Angel Who ensouls the human kingdom; every person, therefore, is a fragment of Lucifer. According to the esoteric teaching, the human souls individualized 18-and-a-half million years ago. Lucifer, the Oversoul, diversified itself, and each fragment became individualized.

These individualized human souls descended from the soul plane into incarnation. The ‘fall’ of Adam and Eve from paradise is the symbolic representation of this event; it has nothing to do with the Devil or with Lucifer as an evil entity, but with the divine nature of humanity itself as souls. Objavljena slika



Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#12 viola30

viola30
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 13. april 2011, 12:17

Odpiram novo temo, ker nisem našla primerne! Rada bi, da si delimo izkušnje z angeli; Kašne znake dobivate najpogosteje...peresa,kovance...?


zelo zanimiva knjiga je od diane cooper.in svetlobne krogle so angeli ali pa duše pokojnih:))in znamenja veljajo....
ne verjamem le temu kar vidim,slišim in kar je otipljivo.

#13 viola30

viola30
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 16. april 2011, 18:40

Odpiram novo temo, ker nisem našla primerne! Rada bi, da si delimo izkušnje z angeli; Kašne znake dobivate najpogosteje...peresa,kovance...?


moj brat je imel izkušnjo.je bil star 4 leta in je padel iz 5 nadstropja,je bil v težkem stanju,na srečo ostal živ in hvala Angelčkom:)ker ...1 krat sem ga vprašala in ne vem iz kje se mi porodilo to vprašanje da, ko je padal kaj je videl,in on meni ...sem videl babico,( je bila že pokojna),in 2 Angelčka sta me držala.kako otrok v 4 leta ve da so to angeli?!nikoli mu nismo pokazali na slikah recimo,pa tudi če bi, niso izgledali tipično s krili ...kot jih narišejo, ampak drugače,oz.v ljudski obliki,pravi da so njemu rekli to oni sami,tega se spomne še danes zelo jasno ko ijh ima že 19 let.
ne verjamem le temu kar vidim,slišim in kar je otipljivo.

#14 bog_inja

bog_inja
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 25. maj 2011, 01:30

moj brat je imel izkušnjo.je bil star 4 leta in je padel iz 5 nadstropja,je bil v težkem stanju,na srečo ostal živ in hvala Angelčkom:)ker ...1 krat sem ga vprašala in ne vem iz kje se mi porodilo to vprašanje da, ko je padal kaj je videl,in on meni ...sem videl babico,( je bila že pokojna),in 2 Angelčka sta me držala.kako otrok v 4 leta ve da so to angeli?!nikoli mu nismo pokazali na slikah recimo,pa tudi če bi, niso izgledali tipično s krili ...kot jih narišejo, ampak drugače,oz.v ljudski obliki,pravi da so njemu rekli to oni sami,tega se spomne še danes zelo jasno ko ijh ima že 19 let.



waaawww čudovito x:Xx
LP Bog_inja Objavljena slika

#15 BellaBlack

BellaBlack
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 7. november 2011, 23:37

jaz najveckrat "slisim glas", ki mi govori, pojavi se v mojih mislih... opredelila bi ga kot namig.

veckrat vidim peresa. Na najbolj nemogocih krajih, je pa med sprehodom tud kako priplavalo mimo.

vonj neznanega izvora (disec), vonj po dimu.

prikazovanje in namigi ter usmerjanje v sanjah

pojavljanje dolocenih stevilk v vsakdanjem zivljenju. Zelo pogosto se mi zgodi da pogledam na uro tocno ob 22.11 ali ob 11.22 :) Potem je zanimiv tud en datum, ki je povezan z mojim angelom varuhom.

Vcasih, ko sedim v sobi in kaj delam se mi zdi, da nekdo stoji za mano, ker zacutim rahel "hlad".


Ko sem to foro z angeli in verovanjem razlagala kolegu, mi je reku, da lahko uradno potrdi, da sem zmesana. Ja tud prav. Nc novga, pogosto smi dogaja, da me folk ne steka, oz. se nit ne potrud da bi. Objavljena slika JBG.

#16 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 9. november 2011, 09:28

xDDx

Angelci mi veselo pojo ...


#17 Sejti Tamiji

Sejti Tamiji
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 38

Objavljeno: 22. november 2011, 16:08

LP prepoznavni znaki ponavljajoče se številke, ki sem jih sam deležen ena te ista številka večkrat tokom dneva, jaz osebno mislim da so to smernice - vodilo na naši poti.Pojavljajo se tudi drugi znaki v obili svetlobnih utrinkov od bele pa do modre barve....Jaz osebno mislim da so prepoznavni znaki povsod okoli sebe - tebe, samo vse je na nas samih koliko smo jih pripravljeni videti in slišati....Prisluni sam sebi in videl boš da je vse mogoče......

#18 Artemida_

Artemida_
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 15. december 2011, 03:40

Verjamem vanje. Veliko izkušenj imam z njimi. K tej temi se še vrnem.
Angelski pozdrav. :)

#19 saragal

saragal
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 14. februar 2012, 13:43

Vonjam angele. V precej dolgih časovnih presledkih, ampak je značilen vonj. Dva vonja. Danes sem vonjala en vonj, od teh dveh, okoli skoraj triletnega sina. Ne vem zakaj, sicer preboleva virozo, ampak sem zaskrbljena. Zakaj se mi to dogaja ne vem...., ve kdo odgovor?

#20 petkana

petkana
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 24. februar 2012, 10:54

Jaz sem sanjala svojega angela, in imenuje se GABRIJEL , in skoraj vsak dan kdaj meditiram se pogovarjam z mojim angelom , pogosto dobim odgovore ( poberem nekateri članek na spletu,oz. v časopisih,..) dobim odgovor na veliko načina in to mi pomaga v življenju. Menim da vsaki človek ima svojega angela skrbnika , s katerim lahko komunicira ...
Angeli so nefizična bitja , vsako jih lahko videti kdaj jih povabi , ampak veliko ljudje ne verjame v to zato ker v sodobnem življenju ni prostora za duhovno življenje , ampak vsi mi smo duhovna bitja in to je najpomembnejše ampak o temu najmanj znamo zato ker je vse to zelo dobro skrito od sodobnega človeka. Vendar to je del nas in " Učitelj se pojavi, ko je učenec pripravljen" . Upam da bo vsi ljudje kmalu to spoznal...

Lep pozdrav ! Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

#21 Lucija Čas

Lucija Čas
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 14. februar 2016, 17:21

pozdravljeni...

sem nova na forumu in se mi je danes pripetilo nekaj lepega.

po službi, okoli 2 popoldan je bilo...zunaj je deževalo in bilo povsem oblačno nebo...na parkišču pred službo sem pogladala v tla in videla v asfaltu obris srca...ker še tega nisem kdaj videla sem hitro slikala...potem na sliki sem pa opazila neko močno svetlo direkt nad tem srčkom...in izgleda kot da bi iz te svetlobe prihajl ta obris...

povem pa še enkrat da ni bilo ne duha in ne sluha o kakšnem soncu...

 

je to bil mogoče kakšno znamenje angelov ali je to samo v moji domišljiji?



#22 Lucija Čas

Lucija Čas
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 14. februar 2016, 17:26

12729323_10207129246362560_5327891962492



#23 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 14. februar 2016, 17:48

darilo za valentinovo scratchchin.gif



#24 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 15. februar 2016, 13:40

pozdravljeni...

sem nova na forumu in se mi je danes pripetilo nekaj lepega.

po službi, okoli 2 popoldan je bilo...zunaj je deževalo in bilo povsem oblačno nebo...na parkišču pred službo sem pogladala v tla in videla v asfaltu obris srca...ker še tega nisem kdaj videla sem hitro slikala...potem na sliki sem pa opazila neko močno svetlo direkt nad tem srčkom...in izgleda kot da bi iz te svetlobe prihajl ta obris...

povem pa še enkrat da ni bilo ne duha in ne sluha o kakšnem soncu...

 

je to bil mogoče kakšno znamenje angelov ali je to samo v moji domišljiji?

 

Lucija nekdo ti pošilja ljubezen wink.png  samo sprejmi jo love3.gif


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#25 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 15. februar 2016, 14:34

...je to bil mogoče kakšno znamenje angelov ali je to samo v moji domišljiji?

 

To ni nobeno znamenje od " angelov" tako kot se ta pojem razume v ezoteriki...

To je znamenje od "angelov" tako kot ti razumeš ta pojem...

 

Slika predstavlja kao sporočilo v ozadju...začni malo bolj sprejemat stvari...tudi tiste ki jih trenutno ne maraš ali sovražiš...ali kot se rado govori v duhovnosti "brezpogojno sprejemanje", praksa je pa seveda nekaj drugega...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0