Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Duhovne tehnike


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
70 komentarjev na to temo

#26 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 13. februar 2012, 14:58

ena od metod je meditacija na čakre. point naj bi bil v pozornosti. jaz delam kroženje energije po telesu z dihanjem skozi čakre. 20 vdihov na en energijski center. začne se tako, da si pomaneš roke, da začutiš v njih energijo in potem to energijo vlečeš do komolcev, ramen, vratu, vrh glave, nazaj v usta, vrat, srčno čakro, solaris, popek, sramna kost, presredek, trtica, križ, vrat, vrh glave in ramena, komolci ter nazaj v roke, da začutiš isto energijo kot na začetku v rokah.

gre za razvijanje pozornosti, da se okrepi notranji opazovalec. s tem naj bi izginile posledice psihoze ali kar pač to je. mogoče kundalini.

če je kundalini to kar mene muči-to ni nobena pravljica. ko sem meditirala preden sem dobila znamenja psihoze, nisem dovolj razvila pozornosti, temveč me je kar nosilo, najprej v trans, potem mi je začela teči energija skozi telo, potem sem dobila čez čas glasove in znjimi živela več kot pet let.

zdaj pa moram vse to spucat, da ratam normalna.Objavljena slika

#27 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 13. februar 2012, 23:10

ena od metod je meditacija na čakre. point naj bi bil v pozornosti. jaz delam kroženje energije po telesu z dihanjem skozi čakre. 20 vdihov na en energijski center. začne se tako, da si pomaneš roke, da začutiš v njih energijo in potem to energijo vlečeš do komolcev, ramen, vratu, vrh glave, nazaj v usta, vrat, srčno čakro, solaris, popek, sramna kost, presredek, trtica, križ, vrat, vrh glave in ramena, komolci ter nazaj v roke, da začutiš isto energijo kot na začetku v rokah.

gre za razvijanje pozornosti, da se okrepi notranji opazovalec. s tem naj bi izginile posledice psihoze ali kar pač to je. mogoče kundalini..........


To kar opisuješ je podobno mikrokozmični orbiti...jaz bi na tvojem mestu vključil še vodenje energije po nogah...noge so v povezavi z zemljo- prizemljenost...SLIKICA...Objavljena slika

Bolj je pomembno kam je usmerjena pozornost...v višje ali nižje čakre in njim pripadajoče manjše energetske točke...

Ali ni osredotoèenost na èakro adžna nevarna? Slišal sem, da je lahko
nevarno, èe se koncentriramo na èakre.

Seveda je lahko nevarno, èe se, tako kot mnogi ljudje, koncentrirate
na doloèene èakre, še posebej na tiste pod trebušno prepono.
Ko se osredotoèate na èakro, energija sledi vaši misli. To je temeljni
aksiom okultizma – vse v vesolju je energija in energija sledi
misli.

Èakre je treba prebuditi v pravilnem zaporedju za vsak žarkovni
tip. Zaradi pomanjkanja znanja si ljudje zelo škodujejo. Poleg
pravilne uravnoteženosti in naravnanosti èaker mora biti vedno cilj
dvig energije iz èaker pod trebušno prepono v èakre nad njo.
Vodilna èakra za mentalno raven je adžna, èakra med obrvmi.

Ko se osredotoèite na mentalno raven, èustva postanejo ubogljiva
brez potlaèenja. Èakra adžna povezuje vse èakre pod seboj in popolnoma varno je, èe svojo pozornost osredotoèate v njej. Adžna je
srèni center v glavi………Objavljena slika





Objavljena slika


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#28 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 15. februar 2012, 14:30

Brezo Objavljena slika

Zadnja dva dni sem imela zamašen nos tako, da sem se komaj prebijala z dihanjem. Pa tudi filingi v telesu so malo čudni, ampak so čudni že kar dlje časa. Vse kar se dogaja, vsakršen stres, mi poruši ravnovesje občutij. Občutek je kot riba na suhem.
Nič oprimljivega. Vsaka skrb se mi zdi kot skala na poti. Vsako delo mi je tako težko, nič se mi ne ljubi. Prej sem obredla celo Goriško s kolesom, zdaj pa ne morem nič sama. Vedno rabim koga zraven, ki ne teži.

Prijateljica pravi, da se vse obrne, da bo boljše. Največje sranje pa mi je bit sama doma. Ker ko sem doma, moram pospravljat hišo. Sama sebi sem dolgočasna. Pa neki me boli čeljust na levi strani, ko odpiram usta. Prijatelj pravi, da imam neko miazmo, da je treba k homeopatu, ker me je zalotil, da se praskam. Me zanima kakšni so še simptomi.Objavljena slika Konec meseca grem na obisk, kjer delava na moji psihi. Ekvilibrium, dihanje na čakre, še ena metoda brisanja podzavestnih vzorcev, nekaj takega. In to vsak dan. Pa da moram kaj ustvarjat. Bit aktivna . Najbolj me mori živčno okolje doma. Pa sem ful napaljena, da grem kam ven. Vedno težim, da kam gremo. Kjerkoli sem.

Če je kakšen psihiater ali psiholog, da mi odgovori kaj mi je?Objavljena slika

Pa tudi hodit se mi ne da več v tem mrazu. Prej sem vsaj hodila trikrat, štirikrat na teden.

Drugače sem dobro, ni glasov, ni psiho-težav. Da ne bom samo jamrala, ker vem kako to teži. . .gre, gre, vse bo še dobro. Dobro bi bilo, če bi me nehalo skrbeti vse po vrsti. Imam psihiatrinjo, ki je ful fv redu, v petek se bom poskusila odpreti. Upam, da bom imela prevoz. Ker me skrbi tudi, da bom morala peš, brrr in puhh. Lijenčina.Objavljena slika

#29 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 15. februar 2012, 17:00

E Angelit ne vem, če si razumela poanto zgornjega posta...

Če sem prav pretolmačil tvoj zgornji post...ti vdihuješ skozi čakre in vodiš energijo po osrednjem kanalu (pri jogi se mu pravi sushumna)...mikrokozmična orbita pa vodi energijo po dveh stranskih, ki vplivajo na sredinskega...Fora pri sredinskem je da se lahko določeni centri malo preveč "uzdrmajo" in če ni zadovoljivega ravnovesja med čakrami gor-dol in med sprednjimi in zadnjimi vrtinci čaker potem se lahko človeku malo "sfuzla"...Dobra stvar pri mikrokozmični orbiti je, tudi da se na koncu shrani energijo v nekem področju kjer ne povzroča škode...skratka da se odvede višek energije in se uskladišči...da je v telesu približno enako razmerje jin-janga...Kako je s tem pri vdihavanju skozi čakre, je odvisno kakšen način uporabljaš...in kako zaključuješ...

Dihanje in te fore bolj opisuje joga in pranajama...Omenil bom samo, da če se energija ne uporablja na pravilen način, da lahko to povzroča živčna stanja pri človeku. Kaj to pomeni je razloženo v malo boljših duhovnih knjigicah...Med meditanti je ta pojav pogost...

Brisanje podzavestnih vzorcev je pa malo čuden izraz...v bistvu je fora bolj v tem da z dihanjem pridejo na površje potlačena čustva, čustva povezana s travmami in še marsikaj drugega...Če primerjam z morjem, aura se malo razburka in na površje lahko splava nesnaga, ki se jo prej ni videlo. Za spreminjanje globjih podzavestnih vzorcev je potrebno še malo več kot samo ekvilibrium in dihanje...Če se pa gre za ekvilibrium z namero in še čim zraven potem pa je možno spreminjanje...kako globoko je pa odvisno še od drugih dejavnikov...

Problemi z levo stran so pa povezani z jin energijo. Mogoče premajhna prizemljenost, beg pred tem svetom ali kaj podobnega...Odnos hčerka-mama, odnosi z drugimi predstavniki ženskega spola, vzorci po mamini rodovni liniji nazaj...ipd...

Tudi malo naprednejši meditanti poznajo stanja podobna psihozam. Če se pri človeku začne razvijat jasnovidnost, jasnoslušnost, ipd. bo slej ko prej prišel v kakšno tako stanje, ki bi mu psihiatri rekli shizofrenija. Razlika med shizofreniki in naprednimi meditanti je samo v stopnji zavesti in določenemu znanju. Ali imajo določene nižje sile moč nad človekom in ga premetavajo malo sem malo tja ali pa ima človek nadzor nad njimi. Zato je med meditacijo pomembno kam je usmerjena pozornost. Da se ne prebudijo prehitro sile, ki jih človek ni zmožen kontrolirat.

Tisti, ki imajo danes kao diagnozo shizofrenik, psihotik in ne vem kaj še vse...bi morali najprej stabilizirati oz. uravnotežiti določene sile v telesu, šele iz tega sledi vse ostalo kar vodi k napredku...al je to s pomočjo tabletk, gibanja, dela, druženja ali kako drugače ni toliko pomembno...poti je mnogo. Niso pa vse tako nedolžne, nekatere povzročajo tudi škodo (tabletke)...Razlika je samo v času- okrevanje, izboljšanje...Nekateri rabijo tudi več časa kot ga imajo na voljo v enem življenju...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#30 sin

sin
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 584

Objavljeno: 15. februar 2012, 21:09

Eckhart Tolle - Modrost v vsakodnevnem življenju

ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!


#31 Prabha

Prabha
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 722

Objavljeno: 16. februar 2012, 07:46

Eckhart Tolle - Modrost v vsakodnevnem življenju


:palec: :palec:

#32 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 17. februar 2012, 16:54

E Angelit ne vem, če si razumela poanto zgornjega posta...

Če sem prav pretolmačil tvoj zgornji post...ti vdihuješ skozi čakre in vodiš energijo po osrednjem kanalu (pri jogi se mu pravi sushumna)...mikrokozmična orbita pa vodi energijo po dveh stranskih, ki vplivajo na sredinskega...Fora pri sredinskem je da se lahko določeni centri malo preveč "uzdrmajo" in če ni zadovoljivega ravnovesja med čakrami gor-dol in med sprednjimi in zadnjimi vrtinci čaker potem se lahko človeku malo "sfuzla"...Dobra stvar pri mikrokozmični orbiti je, tudi da se na koncu shrani energijo v nekem področju kjer ne povzroča škode...skratka da se odvede višek energije in se uskladišči...da je v telesu približno enako razmerje jin-janga...Kako je s tem pri vdihavanju skozi čakre, je odvisno kakšen način uporabljaš...in kako zaključuješ...

Dihanje in te fore bolj opisuje joga in pranajama...Omenil bom samo, da če se energija ne uporablja na pravilen način, da lahko to povzroča živčna stanja pri človeku. Kaj to pomeni je razloženo v malo boljših duhovnih knjigicah...Med meditanti je ta pojav pogost...

Brisanje podzavestnih vzorcev je pa malo čuden izraz...v bistvu je fora bolj v tem da z dihanjem pridejo na površje potlačena čustva, čustva povezana s travmami in še marsikaj drugega...Če primerjam z morjem, aura se malo razburka in na površje lahko splava nesnaga, ki se jo prej ni videlo. Za spreminjanje globjih podzavestnih vzorcev je potrebno še malo več kot samo ekvilibrium in dihanje...Če se pa gre za ekvilibrium z namero in še čim zraven potem pa je možno spreminjanje...kako globoko je pa odvisno še od drugih dejavnikov...

Problemi z levo stran so pa povezani z jin energijo. Mogoče premajhna prizemljenost, beg pred tem svetom ali kaj podobnega...Odnos hčerka-mama, odnosi z drugimi predstavniki ženskega spola, vzorci po mamini rodovni liniji nazaj...ipd...

Tudi malo naprednejši meditanti poznajo stanja podobna psihozam. Če se pri človeku začne razvijat jasnovidnost, jasnoslušnost, ipd. bo slej ko prej prišel v kakšno tako stanje, ki bi mu psihiatri rekli shizofrenija. Razlika med shizofreniki in naprednimi meditanti je samo v stopnji zavesti in določenemu znanju. Ali imajo določene nižje sile moč nad človekom in ga premetavajo malo sem malo tja ali pa ima človek nadzor nad njimi. Zato je med meditacijo pomembno kam je usmerjena pozornost. Da se ne prebudijo prehitro sile, ki jih človek ni zmožen kontrolirat.

Tisti, ki imajo danes kao diagnozo shizofrenik, psihotik in ne vem kaj še vse...bi morali najprej stabilizirati oz. uravnotežiti določene sile v telesu, šele iz tega sledi vse ostalo kar vodi k napredku...al je to s pomočjo tabletk, gibanja, dela, druženja ali kako drugače ni toliko pomembno...poti je mnogo. Niso pa vse tako nedolžne, nekatere povzročajo tudi škodo (tabletke)...Razlika je samo v času- okrevanje, izboljšanje...Nekateri rabijo tudi več časa kot ga imajo na voljo v enem življenju...Objavljena slika



Hvala za post.Objavljena slika

Pri eni vaji zaključim v zgornjem delu glave- kronska čakra, pri drugi tisti, ki je kot mikrokozmična orbita taka pri kateri grem skozi sredinski kanal po energijskih centrih, pa zaključim v rokah. Tvoj post bom pokazala prijatelju, da se pogovoriva, če bi mi lahko škodovalo. On pravi, da če je prisotna pozornost, ne more bit nič narobe. Takoj ko malo odplavaš, pa ni dobro.

Jaz sem dobila leta 2006 hude halucinacije, trans stanje, mislim, da sem speljala nek kundalini brez ognja, samo energija in halucinacije. Celo noč nisem spala, pa sem nahalucinirala kundalini povezan z veliko ljubezenske energije in to na suho. Nisem nič tantrala, samo meditirala na čakre in na kundalini (pred tem). Moj svet je bil tu na forumu- tu sem si ustvarila drugi dom in sem skos visela gor, po tem sem pa veliko kolesarila in si domišljala, da speljujem energijske povezave po goriškem. Potem sem mislila, da ti glasovi prihajajo s foruma, pa sem se tukaj praznila na nič hudega slutečih ljudeh. Bila sem menja, da to imajo skoraj vsi na forumu in da je neka zarota. Sem prišla na forum tudi z zmeljivkami in jih pošiljala nekam. Mislim, da se je veliko ljudi pritožilo nad mojimi posti, ker sem pisala kot brez repa in glave.
Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika Nad glasovi nimam nobene kontrole, temveč se samo poglabljajo tako, da slišim kakih 5 plasti globoko v nezavedni svet.

Zdaj so tabletke tiste, ki zavirajo glasove, prijatelj pa hoče, da z energijkimi vajami pridem do točke, da opustim tablete. veš kako me je strah teh glasov, me tudi zafrkavajo na ful in niso nič poduhovljeni. Saj bi že sama šla dol s tablet, če bi bilo vse ok. Zaradi tablet me je tudi manj strah od situacij, nimam tolikšne treme. Ta strah pa je kar zakoreninjen, zavestno ne začutim strahu, potem pa prebijejo ven podzavestni vzorci in me ujamejo nepričakovano.

Ja tole-odnos hčerka mama, bi kar znalo bit. Ker sem postala odkar sem na tabletah, ful odvisna od mame. Ful jo kličem in to v službo, kdaj gremo kam ven, če me pride iskat in podobno. Ona me je tudi spravila na zdravljenje, pa se maščujem z nebogljenostjo. Ker sem se res zelo spremenila . Zdaj cenim vse. Tudi osnovne življenjske dobrine kot nekaj, kar lahko izgubim. (en mesec in pol sem bila na hribčku) Domov sem prišla vsa odvisna od ljudi. Povezala sem se s prijateljico, katero nisem videla več kot deset let. Travma iz zdravljenja v bolnišnici me je pripravila do tega, da se oklepam vsega kar lahko. Vsako malenkost "držim" z nohti, živčno razmišljam o njej in v naprej analiziram v mislim, kaj bi lahko šlo narobe, čeprav zavestno vem in molim za to-da bo šlo vse v pozitivo.

Pretiravala sem tudi z alkoholom v lajfu, parkrat sem tudi kaj pokadila, prefurala sem se skozi celo slovenijo s pivom v roki. V murski soboti sem imela neko lepotno operacijo, kupila zelo drag avto, potem pa se obubožana in brez vsakega avta (en se je pokvaril) vrnila domov. Objavljena slika Objavljena slika Pa pogovarjala sem se na glas z glasovi, kriza. Jaz sem vse to petplastno pošast vozila s seboj oz. me je gnalo, da si rešim "celo kožo". Pa učila sem se z glasovi, delala šolo, izpite šla pod vplivom in izdelala.

Tvoj post sem štekala,imaš prav. Bom pozorna tokrat in vse dala od sebe, da kaj spremenim na sebi.Objavljena slika

#33 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 17. februar 2012, 18:20

Hvala za post.Objavljena slika

Pri eni vaji zaključim v zgornjem delu glave- kronska čakra, pri drugi tisti, ki je kot mikrokozmična orbita taka pri kateri grem skozi sredinski kanal po energijskih centrih, pa zaključim v rokah. Tvoj post bom pokazala prijatelju, da se pogovoriva, če bi mi lahko škodovalo. On pravi, da če je prisotna pozornost, ne more bit nič narobe. Takoj ko malo odplavaš, pa ni dobro.

Jaz sem dobila leta 2006 hude halucinacije, trans stanje, mislim, da sem speljala nek kundalini brez ognja, samo energija in halucinacije. Celo noč nisem spala, pa sem nahalucinirala kundalini povezan z veliko ljubezenske energije in to na suho. Nisem nič tantrala, samo meditirala na čakre in na kundalini (pred tem). Moj svet je bil tu na forumu- tu sem si ustvarila drugi dom in sem skos visela gor, po tem sem pa veliko kolesarila in si domišljala, da speljujem energijske povezave po goriškem. Potem sem mislila, da ti glasovi prihajajo s foruma, pa sem se tukaj praznila na nič hudega slutečih ljudeh. Bila sem menja, da to imajo skoraj vsi na forumu in da je neka zarota. Sem prišla na forum tudi z zmeljivkami in jih pošiljala nekam. Mislim, da se je veliko ljudi pritožilo nad mojimi posti, ker sem pisala kot brez repa in glave.
Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika Nad glasovi nimam nobene kontrole, temveč se samo poglabljajo tako, da slišim kakih 5 plasti globoko v nezavedni svet.

Zdaj so tabletke tiste, ki zavirajo glasove, prijatelj pa hoče, da z energijkimi vajami pridem do točke, da opustim tablete. veš kako me je strah teh glasov, me tudi zafrkavajo na ful in niso nič poduhovljeni. Saj bi že sama šla dol s tablet, če bi bilo vse ok. Zaradi tablet me je tudi manj strah od situacij, nimam tolikšne treme. Ta strah pa je kar zakoreninjen, zavestno ne začutim strahu, potem pa prebijejo ven podzavestni vzorci in me ujamejo nepričakovano.

Ja tole-odnos hčerka mama, bi kar znalo bit. Ker sem postala odkar sem na tabletah, ful odvisna od mame. Ful jo kličem in to v službo, kdaj gremo kam ven, če me pride iskat in podobno. Ona me je tudi spravila na zdravljenje, pa se maščujem z nebogljenostjo. Ker sem se res zelo spremenila . Zdaj cenim vse. Tudi osnovne življenjske dobrine kot nekaj, kar lahko izgubim. (en mesec in pol sem bila na hribčku) Domov sem prišla vsa odvisna od ljudi. Povezala sem se s prijateljico, katero nisem videla več kot deset let. Travma iz zdravljenja v bolnišnici me je pripravila do tega, da se oklepam vsega kar lahko. Vsako malenkost "držim" z nohti, živčno razmišljam o njej in v naprej analiziram v mislim, kaj bi lahko šlo narobe, čeprav zavestno vem in molim za to-da bo šlo vse v pozitivo.

Pretiravala sem tudi z alkoholom v lajfu, parkrat sem tudi kaj pokadila, prefurala sem se skozi celo slovenijo s pivom v roki. V murski soboti sem imela neko lepotno operacijo, kupila zelo drag avto, potem pa se obubožana in brez vsakega avta (en se je pokvaril) vrnila domov. Objavljena slika Objavljena slika Pa pogovarjala sem se na glas z glasovi, kriza. Jaz sem vse to petplastno pošast vozila s seboj oz. me je gnalo, da si rešim "celo kožo". Pa učila sem se z glasovi, delala šolo, izpite šla pod vplivom in izdelala.

Tvoj post sem štekala,imaš prav. Bom pozorna tokrat in vse dala od sebe, da kaj spremenim na sebi.Objavljena slika


diana xsrcx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#34 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 17. februar 2012, 18:28

.........Pri eni vaji zaključim v zgornjem delu glave- kronska čakra, pri drugi tisti, ki je kot mikrokozmična orbita taka pri kateri grem skozi sredinski kanal po energijskih centrih, pa zaključim v rokah. Tvoj post bom pokazala prijatelju, da se pogovoriva, če bi mi lahko škodovalo. On pravi, da če je prisotna pozornost, ne more bit nič narobe. Takoj ko malo odplavaš, pa ni dobro..........



Se bom bolj osredotočil na to. Dvomim, da bi bil kundalini glavni krivec...kar se pa tabletk tiče- uničujejo "membrano" med čakrami, uničujejo oz. slabo vplivajo na eterično telo, meridiane, nadije...delujejo podobno kot alkohol, droge...Membrana med čakrami je kot filter oz. zaščitni sloj, ki ščiti človeka da ne zdrsne prehitro iz enega stanja v drugo. Skratka ta membrana se sama razkroji, ko človek postane duhovno bolj zrel. Lahko se jo pa z raznimi kundalini in drugimi tehnikami, če niso izvedene pravilno, prerešeta ali celo naredi luknjo. Potem pa človek ne ve več ali so glasovi iz okolice fizične realnosti ali iz astrala. Tisti, ki je duhovno zrel to namreč loči.

Odvisno kaj prijatelj smatra pod "pozornost"...Nisem še slišal da bi se energijo zbirala v temenski čakri, to lahko povzroči povišan pritisk plus še neke druge fizične neprijetnosti...Kar jaz poznam tehnike se razpršene energije iz okolja lahko zbere v sahasrari, ampak potem se jo vodi do srca al pa hare in se tam konča. Pri mikrokozmični orbiti se prav zaradi tega shranjuje oz. končuje tam kjer se nahaja hara...

Končanje na rokah se mi zdi pa bolj nedokončana zadeva. Na sredini rok je namreč neka majhna čakra, podobno kot na sredini stopala...s katero čakro je povezan pa ne vem...

Niso vse močne in energijske tehnike primerne za ljudi s psihičnimi težavami...nekatere lahko prav preveč vzpodbudijo čakre...in če čakre že od prej niso stabilne vsaj v neki zadovoljivi meri, se lahko dogaja svašta...Tole s pozornostjo in vodenjem energije po čakrah se namreč imenuje tudi krija joga ali laja joga- delo z energijami...Pod vodstvom neizkušenega učitelja ali s pomankljivimi informacijami lahko nastanejo prav resni zapleti, potreben je pa tudi večji mentalni napor...

Mislim, da ti manjka zemlja-prizemljenost...cilj pa ne sme biti odvajanje od tabletk, ampak soočanje in razreševanje podzavestnih vzorcev...zlasti strahcev...potem se bo tudi potreba po tabletah zmanjšala...Za to pa samo energijske vaje niso dovolj, potrebno je tudi določeno znanje...In valjda odločitev, da se bo šlo po tisti potki (več možnih poti, ni samo ena) ki ga tisto znanje nakaže...Skratka energijske vaje so koristne, če ce jih uporabi kot podporo oz. sredstvo na poti. Z elementi srčne čakre je pa razturanje...Usput zna iz podzavesti pridet še marsikaj takega kar človek sploh ne ve, da je v njemu...varovalka so namreč elementi (razvijanje lastnosti), ki pripadajo srcu...Človek ponavadi dosti hitreje in lažje pride skozi kot pa s tehnikami, ki temeljijo samo na moči. Tudi tukaj se lahko pojavijo "črni dnevi", ampak sčasoma je teh vedno manj...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#35 Prabha

Prabha
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 722

Objavljeno: 18. februar 2012, 07:48

Angelit,
v stanju, ko nisi zbrana je najbolje prvo to sprejeti, se trenirati sproščanja, umirjanja, ter fizično zdraviti. Večina začne pri telesu, kar se mi zdi nujno prva stvar.Torej zdrava hrana, sprememba jedilnika, nevem mogoče prehod na presno hrano, če zmoreš to. Nekaterim je takoj bolje, drugim ne.
Meni se zdi zelo pomembno, da se sprejmeš v popolnosti taka kot si sedaj in tako kot si sedaj, brez da bi poizkušala karkoli spremeniti.To je že polovica narejena, leče si iskrena s sabo.Taka stanja ne pridejo kar tako, imajo izkušnjo, sporočilo, zdravljenje,...no karkoli imajo moraš najti ti. Škoda je to zatirati, umikati, čeprav izgleda še kako strašljivo. Vsaka stvar ima svoje darilo, zavedati pa se moraš, da je vse iluzija, vse je produkt našega UMA! Samo um je tisti, ki ti dela zgago v glavi, glasove in ostalo. Najbolje je opazovat nevtralno, brez zanikanja brez odobravanja. Najdi tisti pravi del v sebi.Svetujem pa nobenega izvajanja tehnik.Verjami vase in v naravo, to te lahko ojača. Narava je spremenljiva, kot smo vsi mi,...le s strahom lahko ostajaš v tej situaciji in jo "hraniš" s tem ko ji dajaš pozornost.Včasih pomaga spanje, bolje kot tablete, čeprav je dobro jemati dokler pač moraš.Bodi pa previdna, da ne bo preveč.
Torej kot je narava tako smo mi, vse pride in gre,vse je minljivo!
Srečno:) xsrcx

#36 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 20. februar 2012, 16:56

hvala. fora je v tem, da oni govorijo in da jih ustavijo le tablete. tudi jaz dvomim v duhovne tehnike in njihovo moč. mogoče sem občutila malenkost olajšanja po dihanju.

upam, da bom enkrat bližje naravi. načrtujem eno selitev. doma je res tough.

imam pa eno napetost, če se nič ne dogaja okoli mene tako, da sem prav nadležna že. za it pohajat.Objavljena slika najhujše je biti sama doma. sem pa happy, da imam eno dozo konforta. hvaležna sem, da lahko zadovoljim osnovne potrebe. zdaj pa bi si še drznila upati na višje. ker se včasih vse sesuje, pa ne veš, če bi prespal cel dan ali kaj. :)

sem happy ker ni glasov!

#37 petkana

petkana
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 23. februar 2012, 11:43

Kdaj sem meditirala, ob koncu meditacije, videla sem pink barvo,kaj to pomeni? Jaz vedno prej meditacije vadim vaje " 5 Tibetanaca" , one so zelo dobre za ravnotežje energije, potem meditiram in se pogovarjam s svojim angelom , vedno ga vprašam " odkrij mi, kaj potrebujem znati " in odgovor dobim na različne načine... Ali imate podobne izkušnje?

#38 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 23. februar 2012, 16:10

Kdaj sem meditirala, ob koncu meditacije, videla sem pink barvo,kaj to pomeni? Jaz vedno prej meditacije vadim vaje " 5 Tibetanaca" , one so zelo dobre za ravnotežje energije, potem meditiram in se pogovarjam s svojim angelom , vedno ga vprašam " odkrij mi, kaj potrebujem znati " in odgovor dobim na različne načine... Ali imate podobne izkušnje?



Teli stavki mi pa malo ličijo na "južni" jezik...Sem moral prav malo pogledat kakšna je že pink barva...nisem več vedel ali je rožnata ali vijolična...potem sem se pa spomnil na risanko pink panther...Objavljena slika

Pink = roza...barva srčne čakre...nekaj o pomenu kao v angleščini...Pink-bright and light: Loving, tender, sensitive, sensual, artistic, affection, purity, compassion;new or revieved romantic relationship. Can indicate clairaudience.

Na kratko povedano ta barva je v povezavi z---visoka duhovnost, ljubav prema čovječanstvu, nesebična privrženost (ljubav)...

Tisto z angelom pa ne bi preveč komentiral...Ponavadi pridejo informacije na tak način kakor jih je človek sposoben prejemat in tolmačit...ponavadi se od "pozitivcev" dobi samo tiste informacije, ki so v tistem trenutku primerne za njega in kolikor jih lahko v tistem trenutku razume in sprejme....detajli pa lahko pridejo šele kasneje tudi čez več let...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#39 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 23. februar 2012, 16:11

Kdaj sem meditirala, ob koncu meditacije, videla sem pink barvo,kaj to pomeni? Jaz vedno prej meditacije vadim vaje " 5 Tibetanaca" , one so zelo dobre za ravnotežje energije, potem meditiram in se pogovarjam s svojim angelom , vedno ga vprašam " odkrij mi, kaj potrebujem znati " in odgovor dobim na različne načine... Ali imate podobne izkušnje?



Pink je verjetno bolj srčna čakra. Čeprav je v originalu zelena, veliko virov pravi, da si jo lahko predstavljamo roza. Verjetno imaš veliko zaupanja v osebe, če celo govoriš z angeli. Ta personifikacija lahko razkriva, da si zelo navezana na določene ljudi, mogoče v globalu, mogoče pa do koga res veliko čutiš.

Tako malo po filingu. Objavljena slika

#40 petkana

petkana
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 23. februar 2012, 18:36

Ali se tudi vi pogovarjate z angelom? Ali veste ime svojega angela? Katere knjige ste brali o duhovnem razvoju ? Meni so všeč knjige Louise L. Hay, Abraham - Hicks, Neville Goddard...
Me zanima, ali se v Ljubljani nahaja NLP delavnica ali delavnica Louise L. Hay ?

Lep pozdrav Objavljena slika

#41 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 23. februar 2012, 22:34

Ali se tudi vi pogovarjate z angelom? Ali veste ime svojega angela? Katere knjige ste brali o duhovnem razvoju ? Meni so všeč knjige Louise L. Hay, Abraham - Hicks, Neville Goddard...
Me zanima, ali se v Ljubljani nahaja NLP delavnica ali delavnica Louise L. Hay ?

Lep pozdrav Objavljena slika


Če misliš še spraševat o angelih najbolje, da se preseliš v kakšno temo o angelih...drugače je pa moj odgovor bolj ne kot ja...Objavljena slika

Sem moral prav malo pogledat o čem zgornji avtorji govorijo, ker nisem do sedaj niti enega še prebral....zgleda da me ne pritegnejo...ZAKON PRIVLAČNOSTI...na brzino preletel zadevice....to so čiste osnove ezoterike povedano na malo bolj zahodni in moderni način...

Kakor je meni znano NLP delavnice in tečaji niso glih poceni. Drugače pa ja, v LJ obstajajo...ne bom govoril koliko je učinkovito, kar se tiče osebnega razvoja....Rekel bom samo, da če res komuniciraš s kakšnim angelom, lahko prideš tudi do informacij in zveš stvari, ki jih po delavnicah sploh ne učijo...zveš lahko tudi tehnike z navodili, ki so primerne za tebe, ipd...ampak to je že druga tema...Objavljena slika

Za Louise Hay pa ne vem nič...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#42 petkana

petkana
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 24. februar 2012, 10:14

Imam veliko željo, da se učim tehnike samopomoči in tudi, da jaz pomagam ljudje . Zato me zanima ali v Ljubljani imajo delavnice za samopomoč in duhovni razvoj ? Ali veste, ali uporabljajo alternativne metode zdravljenja v Kliničnem centru oz. kakšnim drugim državnim institucijam ? To res imam rada, jaz sem fizioterapevtka in se želim ukvarjati alternativnim metodam lajšanja . Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

#43 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 24. februar 2012, 12:27

Imam veliko željo, da se učim tehnike samopomoči in tudi, da jaz pomagam ljudje . Zato me zanima ali v Ljubljani imajo delavnice za samopomoč in duhovni razvoj ? Ali veste, ali uporabljajo alternativne metode zdravljenja v Kliničnem centru oz. kakšnim drugim državnim institucijam ? To res imam rada, jaz sem fizioterapevtka in se želim ukvarjati alternativnim metodam lajšanja . Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika


V LJ ima svega i svačega...tudi delavnice ovakve i onakve...koliko so učinkovite in kakšne so cene je pa drugo vprašanje...mnogo je namreč odvisno od voditelja...

V kliničnem centru alternative zaenkrat ni. Velja samo uradna doktrina, zato tudi nekateri doktorji, ki poznajo določene alternative včasih prihajajo v konflikt z "uradno" mislečimi sodelavci. Bolniki so pa poglavje zase. Nekateri poleg uradne medicine upoštevajo tudi namige alternativ, drugi se striktno držijo samo tistega kar reče doktor, itd...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#44 petkana

petkana
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 24. februar 2012, 16:31

Brezo, hvala za informacije, žal mi je ker alternativno lajšanje ni priznano v državi institucijama, menim da je to najboljši način lajšanja... upam da se bo nekaj skoraj spremenilo ker menim da je 2012 leto sprememb.

Ali veš nekaj o tem http://drustvogozd.si/?cat=3
meni je všeč,upam da bom šla ovo poletje z njimi na goro, obstajajo še od 1980.

In všeč mi je tvoja spletna stran .Objavljena slika

#45 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 26. februar 2012, 19:17

hvala. fora je v tem, da oni govorijo in da jih ustavijo le tablete. tudi jaz dvomim v duhovne tehnike in njihovo moč. mogoče sem občutila malenkost olajšanja po dihanju.

upam, da bom enkrat bližje naravi. načrtujem eno selitev. doma je res tough.

imam pa eno napetost, če se nič ne dogaja okoli mene tako, da sem prav nadležna že. za it pohajat.Objavljena slika najhujše je biti sama doma. sem pa happy, da imam eno dozo konforta. hvaležna sem, da lahko zadovoljim osnovne potrebe. zdaj pa bi si še drznila upati na višje. ker se včasih vse sesuje, pa ne veš, če bi prespal cel dan ali kaj. :)

sem happy ker ni glasov!


a si gdaj vzela lds?kajti to zna sprožiti vse te tvoje glasove.

#46 sin

sin
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 584

Objavljeno: 4. marec 2012, 19:54

Poslušam ravnokar:

Transmisijska meditacija je oblika skupinske meditacije, njen osnovni namen pa je prevajanje velikih razvojnih energetskih tokov, s pomočjo katerih se naš planet razvija na vseh ravneh. Okoli 600 transmisijskih skupin deluje v svetu, nekaj od teh tudi pri nas preko društva Share International Slovenije.
Tonski mojster: Ivo Smogavec Avtorica: Nives Cvikl

Vzpodbudno :palec:

ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!


#47 luka12

luka12
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 8. marec 2012, 15:24

Poslušam ravnokar:

Transmisijska meditacija je oblika skupinske meditacije, njen osnovni namen pa je prevajanje velikih razvojnih energetskih tokov, s pomočjo katerih se naš planet razvija na vseh ravneh. Okoli 600 transmisijskih skupin deluje v svetu, nekaj od teh tudi pri nas preko društva Share International Slovenije.
Tonski mojster: Ivo Smogavec Avtorica: Nives Cvikl

Vzpodbudno :palec:


Ali se da dobiti kakšno povezavo do skupine v bližini Nove Gorice?

#48 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 8. marec 2012, 17:50

Ali se da dobiti kakšno povezavo do skupine v bližini Nove Gorice?


Obstaja celo tema o transmisijski meditaciji...A si pogledal uradno slovensko stran...x:)x Kakor je meni znano so se kontakti od začetka nastanka spletne strani malo spremenili...drugače je pa Sašo iz Kranja sigurno na tekočem...Objavljena slika

http://www.share-int...skupine_slo.htm

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#49 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 11. marec 2012, 18:12

a si gdaj vzela lds?kajti to zna sprožiti vse te tvoje glasove.



niti blizu lds-ju.

zadnjih par tednov sem delala EFT metodo s tapkanjem.
tapkam pa tudi na to, da se redim in sem šla dol 2 kg.

#50 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 24. marec 2012, 15:28

Ni mi blo tocno jasno v katero temo naj to vrzem, pa bom kr semle;

Stvar je v meditaciji z zaprtimi ocmi, vcasih se mi namrec pojavlja pritisk za ocmi, ali pa toplota. Vcasih se zgodi tudi, da se pojavijo trezljaji vek, lahko cisto nezni ali pa res s hudo ponavljajoco frekvenco (ponavadi vedno ko ima kej veze z energijo).
Kje je razlog za to, ce se mogoce komu kej sanja? Objavljena slika


Za trzanje z mišicami je Vzrok pomanjkanje Energije Živčevja.

Žal živiš napačno, in če tako nadaljuješ bo prišlo do bolezni, ali pa še hujše : do smrti .

Tudi meni se je to dogajalo pogosto , in sem moral kaj kmalu spremeniti način življenja, da ni postajalo vse slabše in slabše .

Sedaj sem skoraj "zrihtan" glede tega, Vendar pa imam še precej dolgo pot , Kajti še vedno ne živim prav.

Lp + #




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0


    Google (1)