Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

še ena levinija in devičnik :)


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
6 komentarjev na to temo

#1 Diana 28

Diana 28
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 35

Objavljeno: 7. april 2011, 11:38

Pozdravljeni,

Spoznala sem ''devičnika'' in na presenečenje je precej zanimiv in ne vem kako opisat.... Objavljena slika

Jaz sem rojena 22.08.1981 16:08
On: 05.09.1976 (ure žal ne vem)

Če mi kdo lahko kaj napiše o ujemanju bom zelo vesela. Sem pa trenutno nekako na prelomni točki v življenju.....

lep pozdrav,

#2 Diana 28

Diana 28
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 35

Objavljeno: 9. april 2011, 18:42

... No, saj nismo slabe levinje, a ne x;)x

Ja, kraj rojstva je Šempeter pri Novi Gorici (oba) Le ure pri njemu žal ne vem...Upam ,da se tudi brez tega lahko kaj ''ugotovi''....

#3 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 12. april 2011, 07:59

Pozdravljeni,

Spoznala sem ''devičnika'' in na presenečenje je precej zanimiv in ne vem kako opisat.... Objavljena slika

Jaz sem rojena 22.08.1981 16:08
On: 05.09.1976 (ure žal ne vem)

Če mi kdo lahko kaj napiše o ujemanju bom zelo vesela. Sem pa trenutno nekako na prelomni točki v življenju.....

lep pozdrav,



Med vama je precej telesna privlačnosti, kajti venera vama pade v znak vage in to točno četrto stopinjo, kar pomeni, da je tudi bližina njegovega marsa garant za telesno ujemanje. Čustveno je on precej bolj odprt, luna v vodnarju, prijateljski, tvoja bikova luna je nekoliko bolj usmerjena v materialno. Ti pa daje on precej optimizma, saj njegov jupiter pade v bližino tvoje lune. Veza načeloma lahko uspe, čeprav lahko pride med vama tudi do trenj. Zanj ure nimaš, zato se lahko pogleda postavitev planetov, ne pa hiš v katerih le ti ležijo.
Sem pa prepričana, da, če sta prišla skup, imata sigurno nekaj med sabo za razrešit, koliko časa veza drži, pa je odvisno od prehoda tranzitov, ki naredijo svoje. Je pa neumno v začetku, predvidevam, ker ne veš ure njegovega rojstva, spraševat, kako se bosta ujemala. Device imajo sigurno drugačno energijo kot levi, to itak, to se bo videlo takoj. Ti želiš blesteti navzven, on mogoče malo bolj skromen, sicer pa bolj kritičen in picajzlast.
Kaj se bo dogajalo med letom, pa je potrebno pogledat vajini solarni karti.

#4 Diana 28

Diana 28
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 35

Objavljeno: 13. april 2011, 08:15

Hvala luca za odgovor.... Ne, skupaj nisva. ''Srečujeva'' se že 3 leta kamor hodiva jest med službo in ni bilo do sedaj nič posebnega. Celo antipatičen mi je bil zaradi njegovega hladnega, skoraj grdega in strogega pogleda. En dan sem ga iz vljudnosti pozdravila, ker se pač vsak dan vidiva in nato je zgleda nekaj preskočilo v njem. Objavljena slika Me je pa zelo presenetil, ker je čisto nekaj drugega kot sem si ga predstavljala oz videla. Imela sem ga v drugačni luči in device mi nikoli niso bile všeč. Vsaj tiste, ki sem jih v življenju srečala so me vse odbijale.

Je pa res, da mi daje optimizem, neke hude fizične privlačnosti pa vsaj jaz do njega nimam, tudi on verjetno ne, če je šele sedaj naredil korak. Čeprav sem ga pa sedaj vidim privlačnejšega kot poprej.

Je pa umirjen, zanimiv in vesel, kar mi je všeč na njem. Mogoče malo zaljubljen Objavljena slika ..... mi paše njegova pozornost Objavljena slika ...po levje pač... in še pomlad malo pomaga Objavljena slika ...Ne vem kaj se bo, če se sploh bo, kaj razvilo iz tega.. Objavljena slika

Malo sem zmedena, ker ga do sedaj še pogledala nisem Objavljena slika ...No, kakorkoli je mogoče res neumno spraševati za vnaprej, vendar malo me firbec matra, ker verjamem v določene lastnosti znamenj.... Čeprav določenih lastnosti, kot npr. bliščat navzven glih nimam, vsaj ne da bi pretirano blestela.... Zmerno pač...s tisto pravo, umirjeno mero....





#5 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 13. april 2011, 14:43

Hvala luca za odgovor.... Ne, skupaj nisva. ''Srečujeva'' se že 3 leta kamor hodiva jest med službo in ni bilo do sedaj nič posebnega. Celo antipatičen mi je bil zaradi njegovega hladnega, skoraj grdega in strogega pogleda. En dan sem ga iz vljudnosti pozdravila, ker se pač vsak dan vidiva in nato je zgleda nekaj preskočilo v njem. Objavljena slika Me je pa zelo presenetil, ker je čisto nekaj drugega kot sem si ga predstavljala oz videla. Imela sem ga v drugačni luči in device mi nikoli niso bile všeč. Vsaj tiste, ki sem jih v življenju srečala so me vse odbijale.

Je pa res, da mi daje optimizem, neke hude fizične privlačnosti pa vsaj jaz do njega nimam, tudi on verjetno ne, če je šele sedaj naredil korak. Čeprav sem ga pa sedaj vidim privlačnejšega kot poprej.

Je pa umirjen, zanimiv in vesel, kar mi je všeč na njem. Mogoče malo zaljubljen Objavljena slika ..... mi paše njegova pozornost Objavljena slika ...po levje pač... in še pomlad malo pomaga Objavljena slika ...Ne vem kaj se bo, če se sploh bo, kaj razvilo iz tega.. Objavljena slika

Malo sem zmedena, ker ga do sedaj še pogledala nisem Objavljena slika ...No, kakorkoli je mogoče res neumno spraševati za vnaprej, vendar malo me firbec matra, ker verjamem v določene lastnosti znamenj.... Čeprav določenih lastnosti, kot npr. bliščat navzven glih nimam, vsaj ne da bi pretirano blestela.... Zmerno pač...s tisto pravo, umirjeno mero....

Objavljena slika Torej se še tipata, se mi je zdelo, sicer bi fantovo uro sigurno vedela. Opazuj, vsak odnos, ki sprva temelji na prijateljskem odnosu, se kaj lahko obrne tudi v kaj več.
Objavljena slika





#6 Diana 28

Diana 28
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 35

Objavljeno: 14. april 2011, 09:30

no, za uro sem le izvedela..... Rojen je bil okrog 8:15 zjutraj .... Objavljena slika

#7 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 14. april 2011, 09:49

no, za uro sem le izvedela..... Rojen je bil okrog 8:15 zjutraj .... Objavljena slika


Fant ima ASC v vagi, verjetno je zelo prijazen, sonce v enajsti hiši zagotavlja veliko število in dobra prijateljstva. Ima zelo močno zasedeno 12. hišo, tudi venera, ki nakazuje, da ga vleče bolj k vezam, ki si skrite, prikrite, mogoče z vezanimi osebami, lahko pa samo sanjari o takih vezah, odvisno. Zdaj mu saturn prečka ASC, zato je bil zadnje čase prepoln notranjih strahov, čeprav jih devica to le s težavo odkrije. Je v času, ko ni ravno najbolj optimističen, verjetno precej blokad, mogoče mu celo pada vitalnost, čeprav glede na letnik ne bo hujšega. Vse bi bilo precej bolj fajn, če ne bi bila trenutno jupiter, tisti, ki veliko obljublja v njegovem primeru na področju partnerstva v napeti opozicji s saturnom, ki ga nekako blokira, vleče nazaj, zato to vse občuti kot gas in bremzo hkrati.
Tista močna konjukcija med marsom, ki mu nekako nagaja, da je sam sebi včasih sovražnik z močnim plutonom ima v hiši podzavesti, zato lahko prijaha pod določenim aspekti do precej močne notranje agresije, tam, kjer se ne vidi in ga lahko to muči tudi v spanju.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0