Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Sobno kolo - hujšanje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
5 komentarjev na to temo

#1 Mordenom

Mordenom
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 20. april 2011, 14:42

Pozdrav, sem moški in sem star 19 let. Zanima me, če je možno shujšati s sobnim kolesom. Kolesaril bi vsak dan po eno uro. Obremenitev bi nastavil na polovico ali več. Hvala.

#2 Vilinčica

Vilinčica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 435

Objavljeno: 20. april 2011, 14:54

Verjetno bo še najboljše če združiš vse, kar si do sedaj naštel - vadbo v fitnesu, tek in kolesarjenje - recimo vsaj 3 x na teden, vsakič nekaj drugega (da se ne naveličaš). Čeprav ti bolj priporočam kolesarjenje zunaj - notri zna bit zelooo dolgočasno x;)x za vikend pa kak izlet na bližnji hrib in bo :palec:
"In spe nascendi." (Živim v upanju)

Latinski izrek



Objavljena slika

#3 Mordenom

Mordenom
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 20. april 2011, 14:58

Odločil se bom kar za sobno kolo in trebušnjake. Hvala za odgovor.

#4 capt. spaulding

capt. spaulding
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 898

Objavljeno: 20. april 2011, 15:45

Sobno kolo je super, vržeš na ekran kej zanimivga si naštimaš merilc utripa pa intenziteto gonjenja, si ujameš puls pa aerobno kurt maščobo. Sicer z cajtom rata mal dolgočasno in je dobro kombinirat še z čem drugim...
«Mes chers frères, n'oubliez jamais, quand vous entendrez vanter le progrès des lumières, que la plus belle des ruses du diable est de vous persuader qu'il n'existe pas!»

#5 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 20. april 2011, 16:13

Pri hujšanju si lahko pomagaš z uporabo ortopedskega vložka s stimulativnimi čepki, bioterapevta Milana Kovačeviča iz Rijeke.
Eno uro na dan jih preprosto nosiš v čevlju in se ti zmanjša želja po hrani, hkrati pa se zmanšuje vsa odvečna zaloga . Prvi rezultati se ponavadi pokažejo že v nekaj dneh.
Če te zanima, kako do teh vložkov, mi piši na ZS.
(brez poštnine stanejo 20€)

#6 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 22. april 2011, 18:30

Pozdrav, sem moški in sem star 19 let. Zanima me, če je možno shujšati s sobnim kolesom. Kolesaril bi vsak dan po eno uro. Obremenitev bi nastavil na polovico ali več. Hvala.


se da, sam treba je vztrajatObjavljena slika, na začetku si nastavi tako, da ne bo pretežko za začetek, potem pa postopoma povečuj tempoObjavljena slikaObjavljena slika




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0