Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

travian


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
8 komentarjev na to temo

#1 Tonks

Tonks
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 160

Objavljeno: 29. april 2011, 14:02

upam da me marsa ne ubije, k nova tema
sam tele pa se mi zdi res še ni x:)x

a se komu da, tole mal komentirat; gre za si1 server na travianu - najboljši vojaško-diplomatski igrci; za mnoge ki tam preživimo preveč časa, bolj real life od pravega

zdaj bodo začeli objavljati novo internetno slovensko revijo o travianu - se komu da kej napisat - bi bilo fajn slišati mnenje o si1 svetu od koga, ki je s tega čist out

1.9.2010 ob 6.00 se je odprl ta svet;

jaz sem se pa registrirala ob 13.22 isti dan v Tržiču

hvala

http://www.astro.com...nhor=138&nho2=1
gore so fajn

#2 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 29. april 2011, 15:00

OK, saj je res astrološki forum, in v astrološke teme naj se ne bi vtikal, ampak ne morem mimo tega. Astrologija videoigrice?! Tonks, za tvoje duševno dobro upam, da ne misliš resno.
Possible—but highly unlikely.

#3 Tonks

Tonks
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 160

Objavljeno: 29. april 2011, 16:14

OK, saj je res astrološki forum, in v astrološke teme naj se ne bi vtikal, ampak ne morem mimo tega. Astrologija videoigrice?! Tonks, za tvoje duševno dobro upam, da ne misliš resno.


hehe, čist resno

ma je svet zase, kakorkoli gledaš da je igrica, so vzadej ljudje - in ja, me mal matra radovednost :) kaj bi v bistvu s teh podatkov lahko potegnili astrologi
gore so fajn

#4 Tonks

Tonks
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 160

Objavljeno: 29. april 2011, 16:23

in je tud res, da človeški značaj, pride mogoče v takihle igricah še bolj do izraza - ker mal pred polno luno in okoli mlaja je ponavadi totalna štala, vsi neki napadajo, branijo - k drugače sicer razmišljaš da bi bilo fajn kej naredit, ne narediš pa nič
gore so fajn

#5 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 29. april 2011, 16:51

hehe, čist resno

ma je svet zase, kakorkoli gledaš da je igrica, so vzadej ljudje -


hehe...
še jest neki... kot wedno... čist resno x:)x
mislim, da vem, kaj te pri vsej stvari vznemirja. dejstvo, da so uzadej ljudje, je še malo nepopolno.
igrice sicer ne poznam, ampak če si prav predstavljam, je vanjo uključenih veliiiko ljudi.
in kaj je draž vsega?
nekje na igrici-torej bojnem polju ali kjerkoli že... se poznajo akcije teh ljudi.
torej... akcija, ne pa, kaj je kdo mislil, kaj kdo predvideva, kaj si kdo želi, česa se boji, ampak... kaj je kdo kliknil. in to na podlagi podatkov, ki so dostopni vsem vpletenim istočasno.
in ja, da se predvidevati njihove naslednje akcije. (vsekakor ne z gotovostjo, ampak z verjetnostjo)zakaj? ker ljudje delujemo po vesoljnem redu in ritmu, tako kot vse v naravi.
zlati rez... in fibonaccijev ritem... skušata te skrivnosti oz. zakone narave prepoznati in na podlagi tega ritma napovedovati naslednje dogodke-torej akcije-za katerimi so vzadej ljudje, kot praviš.
to orodje (fibonaccijev ritem) se uporablja kot dejstvo tudi npr. na finančnih trgih, pri napovedovanju popotresnih sunkov in ne boš verjela... tudi pri napovedovanju kriminala.
še link, sicer zelo splošen... ampak vreden ogleda
http://www.akropola....vost.aspx?id=40
http://www.akropola.org/

btw. uprawičeno me sumijo, da ne jemljem astrologov pretirano resno, ampak ne zaradi orodij, s katerimi upravljajo (torej zvezd in zvezdnega reda), ampak zaradi njihovega booornega poznavanja in razumevanja le tega. načeloma pa verjamem, da je tudi zvezdni sistem zgrajen po katerem od ritmov, kot je npr. tale zgoraj.
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#6 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. april 2011, 17:00

hehe, hecna tema.
sem bla nekak prepričana da jo je Klaudio odprl (in da je v astromtarixu) xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#7 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 29. april 2011, 17:06

hehe, hecna tema.
sem bla nekak prepričana da jo je Klaudio odprl (in da je v astromtarixu) xDDx


to se samo teb zdi hecna, k ne štekaš astrologije x:px xzobkox xppx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#8 Tonks

Tonks
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 160

Objavljeno: 30. april 2011, 06:11

ja v bistvu imaš prav janko, tako nekako - informacije so osnova za dobro igro; sam zgleda slovenci mal leni in še malo nas je (skratka bolj ali manj se vsi poznamo med sabo), tako da pol računov skor vohunskih (kar pa zelo žalostno, je igra nefer) in ko jih moraš najti v svoji aliansi, itak da najdeš napačne in potem so eni upravičeno užaljeni, ti imaš pa pokvarjen dan

kaj potem noben noče nič komentirat, saj za države pa to tud delajo astrološke analize, saj to podobno :)
gore so fajn

#9 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 30. april 2011, 06:59

ja v bistvu imaš prav janko, tako nekako - informacije so osnova za dobro igro; sam zgleda slovenci mal leni in še malo nas je (skratka bolj ali manj se vsi poznamo med sabo), tako da pol računov skor vohunskih (kar pa zelo žalostno, je igra nefer) in ko jih moraš najti v svoji aliansi, itak da najdeš napačne in potem so eni upravičeno užaljeni, ti imaš pa pokvarjen dan

kaj potem noben noče nič komentirat, saj za države pa to tud delajo astrološke analize, saj to podobno :)


mislim, da se ne razumeva. jaz tebe ne, kaj sploh hočeš oz. želiš, ti pa mene ne, zakaj mislim, da je mogoče razumljivo, da je igra zanimiva in da bi se res lahko poskušalo napovedovati njen potek. (to bi me celo zanimalo x:Ix )
pa nima veze.
vsekakor se ne bom spuščal v podrobnosti, ker nisem prepričan, da se mi ljubi ukvarjat z eno igrico, kjer se goljufa in ti še pokvari dan, kot da ni dosti, da ti pobere že cele dneve časa.
vsekakor pa ima vsako tele swoje wesele x:px x:Dx đouk. užiwaj v igri x:)x

res je tut, da za države delajo astrološke analize. hitler definitivno je bil eden tistih, ki je te analize naročal, jim verjel in raziskoval. pošiljal je tudi odprave po himalaji iskat atlantido... ... če slučajn nisi vedla...
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0