Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ne vem kam spadam v življenju


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
300 komentarjev na to temo

#26 capt. spaulding

capt. spaulding
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 898

Objavljeno: 14. maj 2011, 11:40

Dejansko se počutim kot da sem samo pozabila kam spadam, tako nekako se počutim. Neka praznina je v meni, katere ne bi smelo biti.

Po duši sem športnica, tako da sem stalno nekje zunaj. No, dejansko skoraj ne mine dan, da ne bi kam šla (v hribe, teči, kolesarit, k reki, na sprehod). To sploh ni problem. Problem je v tem, da se šele na teh izletih pravzaprav zavem svoje odrezanosti od sveta. Rabim ljudi moje "sorte", teh pa ni.

Brezo, bi mi lahko povedal, kaj točneje si imel v mislih, ko si omenjal, da rabim nekoga, ki me bo peljal čez procese? Seveda hočem iti čez to. Včasih imam občutek, da mi samo še Bog lahko pomaga ali pa naslednja inkarnacija. Občutek imam, da sem se "čistila", ampak proces nikoli ni uspel,... Mogoče je povezano z mojo sedanjo inkarnacijo,... kaj pa veš, kaj sem bila v prejšnjem življenju,...

A morda kdo ve za tečaj vizualizacije? Vsak dan se trudim, pa slika ne postane kristalno jasna.
To sprašujem zato, ker večkrat razmišljam npr. če v trenutku pozabiš na to, kar si v resnici in kar imaš in se prepričaš, da si bogat, sam sebe (seveda za to rabiš vizualizacijo). Ali si bogat ali nisi v tistem trenutku? Mar ni sreča samo v našem prepričanju? V starih časih bi dali vse za npr. tak avto, kot ga ima danes že vsak. Vse za tv, katero ima danes že vsak. Zakaj mi nismo srečni, če vse to imamo? Ampak to so spet samo besede,....


Mogoče pa manjka mesenih užitkov....... hehehe, pa brez zamere
«Mes chers frères, n'oubliez jamais, quand vous entendrez vanter le progrès des lumières, que la plus belle des ruses du diable est de vous persuader qu'il n'existe pas!»

#27 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 14. maj 2011, 11:49

Ja ljubezni mi manjka, seksa pa tud,... ampak ni problem v tem, da ga ne bi mogla dobit. Ljubezni ne morem dobiti,....

#28 capt. spaulding

capt. spaulding
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 898

Objavljeno: 14. maj 2011, 11:56

To je pa splošen problem.... včasih so pa standardi previsoki.... Ko se kemija zaljubljenosti umiri in pride čas za ljubezni in kompromise.........
«Mes chers frères, n'oubliez jamais, quand vous entendrez vanter le progrès des lumières, que la plus belle des ruses du diable est de vous persuader qu'il n'existe pas!»

#29 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 14. maj 2011, 12:14

Brezo, bi mi lahko povedal, kaj točneje si imel v mislih, ko si omenjal, da rabim nekoga, ki me bo peljal čez procese? Seveda hočem iti čez to. Včasih imam občutek, da mi samo še Bog lahko pomaga ali pa naslednja inkarnacija. Občutek imam, da sem se "čistila", ampak proces nikoli ni uspel,... Mogoče je povezano z mojo sedanjo inkarnacijo,... kaj pa veš, kaj sem bila v prejšnjem življenju,...


Rabiš samo nekoga, ki približno razume kako karma deluje in ki ima moč in sposobnosti da te vodi skozi določene procese s katerim se dotakneš glavnih vzrokov...recimo kao karmična diagnostika, ni nujno da je po sistemu Marjana Ogorevca ali Lazareva...Diagnostika namreč pomeni da se ugotovi vzroke, to se pa lahko doseže tudi s timelineom al pa kako drugače...lahko se pa gre na glavne vzroke tudi če se jih ne pozna točno...ampak potem pride v poštev namera in čira čara preko Kreatorčka...ipd. scene...

To vse lahko storiš v tem lifeu...procesi pa niso uspeli ker nisi šla dosti v globino...določene podzavestne vzorce si pa itak malo podedovala po svoji družinski liniji...v bistvu je vsak od nas podedoval kaj od staršev in še po liniji nazaj...slej ko prej pa je priporočljivo da se prekine NEFUNKCIONALNE karmične vezi....

Meditacija na svetlobo pa se mi še zmeraj zdi najboljša meditacija...in ta tudi odpira srce...povezuje z izvorom...in zna tudi počasi rahljati glavne vzroke...sreča, radost, veselje so samo stranski učinki oz. lastnosti ki hodijo zraven...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#30 lukasetina

lukasetina
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 294

Objavljeno: 14. maj 2011, 12:26

Karkoli se boš že odločila reševat, ti svetujem da se ne ubadaš s "karmičnimi vezmi" in podobnimi neumnostmi ter se rajši posvetiš dejanskim problemom. Vso srečo.

#31 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 14. maj 2011, 13:09

Karkoli se boš že odločila reševat, ti svetujem da se ne ubadaš s "karmičnimi vezmi" in podobnimi neumnostmi ter se rajši posvetiš dejanskim problemom. Vso srečo.


Hm...jaz ne bi govoril da so karmične vezi gluposti...za moje pojme je tarča glavni vzroki in ne simptomi...Objavljena slika


Kako naj se človek loti reševanja "dejanskih problemov", če nima niti moči da bi vstal iz postelje in pogledal svet skozi vesele oči...Objavljena slika Ne bom govoril kako izgledajo depresivci...ampak oni dejansko sploh nimajo moči dokler se najprej malo notranje ne ojačajo...ali je to preko pogovora, meditacije, vaj sproščanja, easy telovadbe ali kako drugače...število depresivcev pa zadnja leta narašča po psihiatričnih ustanovah in nekje predstavljajo že več kot 50% delež...In tabletke so zelo učinkovita rešitev a, ne...zlasti tiste ki delujejo na nevrotransmitorje in povzročajo da človek čedalje manj misli- povedano drugače ga bolj uspavajo da začne delovati pasivno...o stranskih učinkih pa itak nima smisla izgubljati besed...To je pač uradna medicina in ona ima vedno prav...Objavljena slika

In če dam primer iz borilnih veščin...najprej so različne vaje...koncentriranje na haro al pa kaj podobnega in potem sledijo udarci...skratka udarci, ki se jih energijsko podkrepi in še kakšen bojevniški krik na nasprotnika delajo svašta...

In če sedaj vse to prevedem...najprej je treba razrešiti zadeve v globini osebkove podzavesti oz. psihe+ karmične zadevce da bo to imelo odločilen vpliv tudi na tisto kar se smatra pod zunanjost...tam pa so po gledanju večine ljudi kao "dejanski problemi"...in če te dejanski problemi nimajo več temeljev se sesujejo...če se pa loti samo "dejanskih problemov" in ima osebek še zmeraj kontra nagnjenja in podzavestne vzorčke bo pa efekt bolj nikakav...In mislim da je light že šla čez ta življenski scenarij...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#32 lukasetina

lukasetina
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 294

Objavljeno: 14. maj 2011, 13:29

In tabletke so zelo učinkovita rešitev a, ne...zlasti tiste ki delujejo na nevrotransmitorje in povzročajo da človek čedalje manj misli- povedano drugače ga bolj uspavajo da začne delovati pasivno...o stranskih učinkih pa itak nima smisla izgubljati besed...To je pač uradna medicina in ona ima vedno prav...Objavljena slika



Začne delovati pasivno? Ljudje, ki so prej cele dneve ležali in se smilili samim sebi, se začnejo socializirat, si urejat življenje ... Res pa antidepresivi niso dosti bolj učinkoviti od placeba in lahko imajo nezaželene stranske učinke.

Razne karmične vezi in podobno so pomoje samo neka zunanja stvar, ki jo lahko obtožimo za svoje probleme. Če nimaš službe ali porihtanih odnosov je nesmiselno iskat vzroke v prejšnjih življenjih, položajih zvezd ali nevemkakšni karmi.

#33 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 14. maj 2011, 14:14

Razne karmične vezi in podobno so pomoje samo neka zunanja stvar, ki jo lahko obtožimo za svoje probleme. Če nimaš službe ali porihtanih odnosov je nesmiselno iskat vzroke v prejšnjih življenjih, položajih zvezd ali nevemkakšni karmi.



Po moje pa karmične vezi pridejo v paketu z vsem ostalim... porihtani odnosi so pa zelo širok pojem in tukaj se mimo karme in samskar ne more iti...videl kar nekaj primerov v real lifeu, ki so podobni temu scenariju od "light"...manj kot 5. terapij pri zdravilcu in človek je v pol leta imel čisto drug karakter- boljši valjda- in okolica se je samo čudila...je pa oseba morala narediti tudi nekaj vzporedno z drugimi življenskimi področji šele potem se je stanje izboljšalo...tralala...Objavljena slika

Ne gre se ali ima kdo službo ali ne...gre se za odnos do dela, službe, sodelavcev ipd...in ne mi rečt da služb ni, ker ti iz real lifea povem da jih je dost...ampak fora je da to ni pisarniško delo, ampak delo po terenu al pa kakšno srednje fizično delo...plače so pa minimalne...poznam kar nekaj obrtnikov ki enostavno ne morejo dobiti delavcev...recimo podjetnik iskal lesarja, ki bi delal na najnovejši aparaturi za rezanje lesa in ga ni dobil kar nekaj časa, aja plača okrog 800. evrov...davki in država so pač požrešni...In by the way večina ljudi itak ni zadovoljna s svojo službo, ampak jo opravljajo da kao preživijo ob tem pa čustveno in psihično trpijo...in to se slej ko prej tudi izrazi na fizičnem telesu...

Povem samo moje videnje na te stvari...ne mislim se pregovarjat a je to res ali ne, al pa kaj dokazovat, itd. Podam samo informacije potem naj se pa oseba sama odloči na podlagi svojih preteklih izkušenj v kateri smeri bo šla...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#34 capt. spaulding

capt. spaulding
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 898

Objavljeno: 14. maj 2011, 14:16

Hm...jaz ne bi govoril da so karmične vezi gluposti...za moje pojme je tarča glavni vzroki in ne simptomi...Objavljena slika


Kako naj se človek loti reševanja "dejanskih problemov", če nima niti moči da bi vstal iz postelje in pogledal svet skozi vesele oči...Objavljena slika Ne bom govoril kako izgledajo depresivci...ampak oni dejansko sploh nimajo moči dokler se najprej malo notranje ne ojačajo...ali je to preko pogovora, meditacije, vaj sproščanja, easy telovadbe ali kako drugače...število depresivcev pa zadnja leta narašča po psihiatričnih ustanovah in nekje predstavljajo že več kot 50% delež...In tabletke so zelo učinkovita rešitev a, ne...zlasti tiste ki delujejo na nevrotransmitorje in povzročajo da človek čedalje manj misli- povedano drugače ga bolj uspavajo da začne delovati pasivno...o stranskih učinkih pa itak nima smisla izgubljati besed...To je pač uradna medicina in ona ima vedno prav...Objavljena slika

In če dam primer iz borilnih veščin...najprej so različne vaje...koncentriranje na haro al pa kaj podobnega in potem sledijo udarci...skratka udarci, ki se jih energijsko podkrepi in še kakšen bojevniški krik na nasprotnika delajo svašta...

In če sedaj vse to prevedem...najprej je treba razrešiti zadeve v globini osebkove podzavesti oz. psihe+ karmične zadevce da bo to imelo odločilen vpliv tudi na tisto kar se smatra pod zunanjost...tam pa so po gledanju večine ljudi kao "dejanski problemi"...in če te dejanski problemi nimajo več temeljev se sesujejo...če se pa loti samo "dejanskih problemov" in ima osebek še zmeraj kontra nagnjenja in podzavestne vzorčke bo pa efekt bolj nikakav...In mislim da je light že šla čez ta življenski scenarij...Objavljena slika


Brezo jaz nebi tako pavšalno diskvalificiral antidepresivov predvsem, ker si ih pomoje zamešal z pomirjevali, antidepresivi praktično samo zalepijo človku lasten seratonin za dlje časa na receptorje....
Depresija je problematična če se ne zdravi in če ne bi imeli kemičnih sredstev bi morali krepko povečat površine grobišč....
«Mes chers frères, n'oubliez jamais, quand vous entendrez vanter le progrès des lumières, que la plus belle des ruses du diable est de vous persuader qu'il n'existe pas!»

#35 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 14. maj 2011, 14:26

Brezo jaz nebi tako pavšalno diskvalificiral antidepresivov predvsem, ker si ih pomoje zamešal z pomirjevali, antidepresivi praktično samo zalepijo človku lasten seratonin za dlje časa na receptorje....
Depresija je problematična če se ne zdravi in če ne bi imeli kemičnih sredstev bi morali krepko povečat površine grobišč....



Delal kratek čas na psihiatriji in se mi ne da več govoriti detajlov...videl in bral kartoteke od pacientov v real lifeu...kdor hoče malo bolje spoznati zadevce naj gre na psihiatrijo in se pogovarja z bolniki ki so na odprtem oddelku...

Za depresijo obstajajo vzroki...povedal izkušnje iz psihiatrije v drugih temah...ta tema namreč nima dosti veze s tem...glede zdravil pa tudi ne mislim uporabljati strokovna imena...kaj šele po kakšnih principih kao delujejo...

Tablete so koristne samo na začetku in še to pri tistih, ki so poskušali narediti samomor ali pa imajo ta nagnjenja zelo izrazita...V časovnem obdobju tukaj mislim od par dni do pol leta...ne pa po več let kolikor ljudje še jemljejo tabletke ko so enkrat ven iz psihiatrične bolnice...obstajajo pač alternativni načini za soočanje s temi problemi...

Samo moje mnenje...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#36 capt. spaulding

capt. spaulding
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 898

Objavljeno: 14. maj 2011, 14:29

Delal kratek čas na psihiatriji in se mi ne da več govoriti detajlov...videl in bral kartoteke od pacientov v real lifeu...kdor hoče malo bolje spoznati zadevce naj gre na psihiatrijo in se pogovarja z bolniki ki so na odprtem oddelku...

Za depresijo obstajajo vzroki...povedal izkušnje iz psihiatrije v drugih temah...ta tema namreč nima dosti veze s tem...glede zdravil pa tudi ne mislim uporabljati strokovna imena...kaj šele po kakšnih principih kao delujejo...

Tablete so koristne samo na začetku in še to pri tistih, ki so poskušali narediti samomor ali pa imajo ta nagnjenja zelo izrazita...V časovnem obdobju tukaj mislim od par dni do pol leta...ne pa po več let kolikor ljudje še jemljejo tabletke ko so enkrat ven iz psihiatrične bolnice...obstajajo pač alternativni načini za soočanje s temi problemi...

Samo moje mnenje...Objavljena slika


Obstaj več vrst zdravil, ki delujejo na različne načine in ne naredijo te vsa glih odvisnika in bebca......
«Mes chers frères, n'oubliez jamais, quand vous entendrez vanter le progrès des lumières, que la plus belle des ruses du diable est de vous persuader qu'il n'existe pas!»

#37 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 14. maj 2011, 14:34

Brezo ima prav. Jaz sem že enkrat povedala, da sem skrajno občutljiva. Npr., enkrat sem šla na pop tv na razgovor za novinarko. Valda jaz mislim, da nas je ene 30 izbranih izmed 1000, potem pa ugotovim, da nas je po okoli 40 naročenih na pol ure za čez cel dan. V nepopisni gneči sem ostala kakih 20 minut, več nisem zdržala. V moji glavi se je namreč odvijalo milijon scenarijev. Dikretorjeve ljubice, znanci, prijatelji, VIP, punčke pri 18 z manekensko postavo in ni bilo za zdržat in oni naj bi izbrali mene, mene. In kaj sem jaz? Po tem razmisleku je za menoj seveda ostala samo še črta (zaradi brzinskega odhoda),.... A energije sem se napila. In ko sem prišla domov sem mrzlično začela iskati službo, kot nora. Seveda moram povedati, da takega navdušenja nad iskanjem službe nisem imela ne prej, ne poznaje.

V bistvu je jasno zakaj se je šlo. V prostoru sem bila nagnetena s še 40 ljudmi, ki so si vsi obupno želeli službe,.... in tako sem se "nalezla" tega vzdušja. Pa tudi sicer, takoj, ko sem prišla tja sem opazila spremenjeno ozračje. Če kdo name misli, se začnem smejat,... Ljudi se tudi zato izogibam. Ker jih potem v duhu vidim, ko mislijo name,.... Če se kažem v javnosti z lepo oblekico se tudi kmalu bolje počutim, ker se oči limajo name,....

Celo evforijo nekaterih ljudi lahko začutim. Včasih se mi zdi, da so na drogah. Za nekatere sem izvedela, da so na antidepresivih. To se kar čuti v zraku okoli njih, kot bi spreminjali okolico.

Problem pa je, da živim z ljudmi, ki so bolj negativni kot pozitivni in to me glede na mojo skrajno občutljivost zelo mori in še dodatno vse skupaj otežuje.

Lukasetina, očitno ne vidiš človeka celostno. Vidiš ga kot delček,.... ne pa celoto. To je knjigi od Barbare Ann Brennan zelo lepo napisano. Ljudje še vedno svet dojemajo Newtonsko,... ne pa holografsko, kakršen je v resnici,... pa kdo bi ga lahko tako sploh dojel? Znanstveniki pravijo, da je naše resnično življenje, enako resnično, kot sanjsko (V realnem se nam realni zdi resnični, v sanjskem se nam pa sanjski zdi resnični). Celo Einstein je rekel: "Reality is merely an illusion, albeit a very persistent one." Stvarnost je samo iluzija, čeprav zelo trdovratna.

Ljudje začenje delovati pod vplivom antidepresivov zato, ker se bolje počutijo, to pa je tudi vse,..... Isto, kot če bi jemali koko, ekstazy ali bili zaljubljeni ipd. Skratka najhitrajša in najlažja rešitev.

Če bi imeli ljudje npr. ljubezen in dober jutranji seks, še pomislili ne bi na to, da bi bili brez volje (cel dan bi jih ta ljubezen gor držala). Če pa tega ni in je človek v stanju duševne otopelosti, depresije, pa res nima niti toliko energije, da bi zjutraj vstal in si razrešil probleme (tega zapisa ali občutka si sploh ni sposoben priklicati, sam Bog ve, kje in zakaj se mu je izbrisal, očitno je prišlo do motenj v njegovem psiho delovanju.) in zato rabi topel pogovor (ta res požene v akcijo),... itd., ali pa tabletko.

#38 capt. spaulding

capt. spaulding
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 898

Objavljeno: 14. maj 2011, 14:54

Tebi je pomoje vse jasno......
1. si zelo senzitivna
2. želiš si partnerja ki bi te razumel in čutil
3. LJUBEZNI

To pa ni mala malca. Ne obupaj svet je velik...pejd čez planke...... PA VSO SREČO
«Mes chers frères, n'oubliez jamais, quand vous entendrez vanter le progrès des lumières, que la plus belle des ruses du diable est de vous persuader qu'il n'existe pas!»

#39 lukasetina

lukasetina
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 294

Objavljeno: 14. maj 2011, 15:02

Svet je holografski? Vedno sem mislil, da je Newtonski.
Če ne verjamem v karmične vezi torej ne vidim človeka celostno? Samo svetujem ti, da se raje ukvarjaj s pravimi problemi (npr. "negativnimi" ljudmi okrog sebe) kot z namišljenimi.

Vsi smo Eno in Ljubezen je vse in svet je tak kot se odločim da bo.

#40 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 14. maj 2011, 15:03

capt, ja hvala. Bo kar držalo, kar si napisala. Srečo želim tudi tebi.

Ampak še vedno rabim nekoga, da mi bo "odmrznil" sredico, da se moj življenski polet začne,....

Ni dovolj vedeti, besede niso dovolj.

Četudi vse vem o avri, je še vedno ne vidim. Še vedno ne znam nikogar pozdraviti.
Četudi vse vem o ljubezni, je še vedno ne čutim. Še vedno se ne morem zaljubiti.
Četudi toliko vem o kvantni fiziki, si še jasne mentalne slike ne znam ustvariti.
Itd.
V bistvu sploh nič ne znam.

#41 capt. spaulding

capt. spaulding
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 898

Objavljeno: 14. maj 2011, 15:25

capt, ja hvala. Bo kar držalo, kar si napisala. Srečo želim tudi tebi.

Ampak še vedno rabim nekoga, da mi bo "odmrznil" sredico, da se moj življenski polet začne,....

Ni dovolj vedeti, besede niso dovolj.

Četudi vse vem o avri, je še vedno ne vidim. Še vedno ne znam nikogar pozdraviti.
Četudi vse vem o ljubezni, je še vedno ne čutim. Še vedno se ne morem zaljubiti.
Četudi toliko vem o kvantni fiziki, si še jasne mentalne slike ne znam ustvariti.
Itd.
V bistvu sploh nič ne znam.


Its a start, built on it, just go, move, ni garancij v lajfu, ampak če se ne premakneš ne moreš nikdar izgubiti, pa tudi našla ne boš...
Stanki si film"What the bleep do we know" ta razšerjeno verzijo z angl. podnapisi..... mogoče pomaga
«Mes chers frères, n'oubliez jamais, quand vous entendrez vanter le progrès des lumières, que la plus belle des ruses du diable est de vous persuader qu'il n'existe pas!»

#42 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 14. maj 2011, 15:29

Brezo ima prav. Jaz sem že enkrat povedala, da sem skrajno občutljiva. Npr., enkrat sem šla na pop tv na razgovor za novinarko. Valda jaz mislim, da nas je ene 30 izbranih izmed 1000, potem pa ugotovim, da nas je po okoli 40 naročenih na pol ure za čez cel dan. V nepopisni gneči sem ostala kakih 20 minut, več nisem zdržala. V moji glavi se je namreč odvijalo milijon scenarijev. Dikretorjeve ljubice, znanci, prijatelji, VIP, punčke pri 18 z manekensko postavo in ni bilo za zdržat in oni naj bi izbrali mene, mene. In kaj sem jaz? Po tem razmisleku je za menoj seveda ostala samo še črta (zaradi brzinskega odhoda),.... A energije sem se napila. In ko sem prišla domov sem mrzlično začela iskati službo, kot nora. Seveda moram povedati, da takega navdušenja nad iskanjem službe nisem imela ne prej, ne poznaje.........



To je zelo tipičen primer...negativni podzavestni programčki od drugih so se vezali na tvoje...Ker si čitala Barbaro Brennan predpostavljam da vsaj približno veš o čem sem zgoraj nakladal in grem še malo v deatjle...negativne lastnosti od drugih so spravili na površino tvoje lastne vzorce in jih pri tem še potencirali...Vprašanje ki se pri temu pojavi je koliko si zaradi kakšnega drugega programčka vase vsrkala oz. se je nate prilepilo nekaj kar sploh ni bilo tvojega...težko vprašanje...Bi pa iz napisanega sklepal da je potem šlo rahlo navzdol kar se lifea tiče...

Ljudje ki so v težki depresiji si lahko naredijo prav energetski ščit, ki ga lahko prebijejo samo zelo visoke energije svetlečih barv...depresija se kaže kot siva barva v auri z različnimi temačnimi odtenki...in če damo zraven še zakon podobno privlači podobno...Objavljena slika

S preprogramiranjem podzavestnih vzorčkov oz. transformacijo negativnih energij v pozitivo začnejo lahko maske in ščiti padat...to pa počasi vodi do bolj svetleče, trdne in za negativo manj prepustne aure...in tako je človek lahko full senzibilen in ga lastnosti od drugega ne bodo preveč motile... za nekatere je to blessing za druge prekletstvo...mimo tega se pa enostavno ne more ko človek začne počasi delovati iz srčne čakre, se mu začne razvijati sočutje in empatija do vseh živih bitij...tralala...Objavljena slika

Meditacija na svetlobo+ merkava+ odločno usmerjena misel z namero + ostali detajli...in čudeži se lahko začnejo dogajat...če osebek to sam obvlada cool, drugače pa je dobro koga poiskati, ki razume te zadevce...če drugega ne samo zato da mu stoji zraven in ga energijsko podpre pri res tistih ta hudih oz. glavnih prebojih...tukaj pa lahko zraven poseže tudi Bogec preko razno raznih posrednikov na nefizičnih nivojih...tralala...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#43 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 14. maj 2011, 15:47

Brezo, ravno Bogec je poskrbel, da začne končno človek delati tudi nekaj na sebi. Karmična diagnostika je samo slepilo, tako kot spoved pri župniku. x:o)x

Živiš danes in sedaj. Kar je bilo včeraj je preteklost / izkušnja , danes pa tlakuješ pot za jutri.

Če je želja, je tudi pot. Nič pa se ne zgodi brez razloga, tudi zgornja zgodba ni brez veze. Človek dobi ravno tisto, kar potrebuje, ali je to potres, ali pa obilno kosilo.

#44 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 14. maj 2011, 18:01

Brezo, ravno Bogec je poskrbel, da začne končno človek delati tudi nekaj na sebi. Karmična diagnostika je samo slepilo, tako kot spoved pri župniku. Objavljena slika

Živiš danes in sedaj. Kar je bilo včeraj je preteklost / izkušnja , danes pa tlakuješ pot za jutri.

Če je želja, je tudi pot. Nič pa se ne zgodi brez razloga, tudi zgornja zgodba ni brez veze. Človek dobi ravno tisto, kar potrebuje, ali je to potres, ali pa obilno kosilo.


Glede na to s čim se kao ukvarjaš...bi od tebe pač pričakoval malo drugačno izjavo...samskara-kaj je že to...Objavljena slika Objavljena slika

Z besedo "karmična diagnostika" sem mislil da se izve vzrok za nek problem...ali se osebku odvrti film ali mu nekdo drug preko branja zapisa v auri to pove, lahko so informacije od vodnikov, angelčkov al pa svetega zajčka...čeprav v tem primeru bi bilo pač dobro preveriti ta bitjeca ali so res to kar se izdajajo da so...to sploh ni toliko pomembno...važno da informacija sproži kak proces dogajanja oz. zdravljenja al pa osebku naredi kak klik pa čeprav v podzavesti...In spet samo moje mnenje iz lastnih izkušenj...karmična diagnostika je za moje pojme zelo učinkovita, če se upošteva še stvari ki grejo zraven...Objavljena slika

Recimo da mož težko prenaša svojo ženo, se prepirata, žena mu na skrivaj krade denar...- diagnostika pa pove da ga je žena dva življenja nazaj zastrupila, da bi se kao polastila njegovega premoženja.........nekdo ki je parkrat bil z mano skupaj pač ni prenašal židovske zvezde, s tem pa prav tako ne raznih heksagramčkov in stvari ki so iz kabale- vzrok- v prejšnjem lifeu je bil v nemški vojski.........punca stara okoli 20. let ima probleme s cirkulacijo krvi, velikokrat ima mrzle noge, zdravniški izvidi b.p....vzrok- v enem izmed zadnjih življenj je pozimi gazila preko vode, ki ji je segala čez polovico telesa...na koncu je pa zmrznila...tralala...

Da se razumemo karmična diagnostika je samo diagnoza tako kot pri medicini...potem pa sledi kao zdravljenje...ozaveščanje, odpuščanje...itd...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#45 BlackHoleSun

BlackHoleSun
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 14. maj 2011, 21:00

Pozdrav soncu je krasna vaja, poskusi!


Se strinjam! Čisto not padeš! Objavljena slika

#46 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 15. maj 2011, 12:22

Glede na to s čim se kao ukvarjaš...bi od tebe pač pričakoval malo drugačno izjavo...samskara-kaj je že to...Objavljena slika Objavljena slika

Z besedo "karmična diagnostika" sem mislil da se izve vzrok za nek problem...ali se osebku odvrti film ali mu nekdo drug preko branja zapisa v auri to pove, lahko so informacije od vodnikov, angelčkov al pa svetega zajčka...čeprav v tem primeru bi bilo pač dobro preveriti ta bitjeca ali so res to kar se izdajajo da so...to sploh ni toliko pomembno...važno da informacija sproži kak proces dogajanja oz. zdravljenja al pa osebku naredi kak klik pa čeprav v podzavesti...In spet samo moje mnenje iz lastnih izkušenj...karmična diagnostika je za moje pojme zelo učinkovita, če se upošteva še stvari ki grejo zraven...Objavljena slika

Recimo da mož težko prenaša svojo ženo, se prepirata, žena mu na skrivaj krade denar...- diagnostika pa pove da ga je žena dva življenja nazaj zastrupila, da bi se kao polastila njegovega premoženja.........nekdo ki je parkrat bil z mano skupaj pač ni prenašal židovske zvezde, s tem pa prav tako ne raznih heksagramčkov in stvari ki so iz kabale- vzrok- v prejšnjem lifeu je bil v nemški vojski.........punca stara okoli 20. let ima probleme s cirkulacijo krvi, velikokrat ima mrzle noge, zdravniški izvidi b.p....vzrok- v enem izmed zadnjih življenj je pozimi gazila preko vode, ki ji je segala čez polovico telesa...na koncu je pa zmrznila...tralala...

Da se razumemo karmična diagnostika je samo diagnoza tako kot pri medicini...potem pa sledi kao zdravljenje...ozaveščanje, odpuščanje...itd...Objavljena slika




Brezo, ni vedno vse krivo iz prejšnih življenj.
Največ napak naredi človek ravno v tem življenju. Zakaj ? Zato, ker živi za druge, ker večji del življenja spi pred televizorjem in se na koncu začne smiliti samemu sebi.
Tisti, ki se trudi poleg materialnega bogastva narediti tudi kaj na sebi, se srečuje z problemi, a jih tudi hitreje uspe rešiti.

V današnjem svetu je večji del folka zakreditiran do vratu, ker mora imeti to in ono, saj imajo tudi naši sosedje in sorodstvo. Tekmovanje, katero pripelje ljudi do točke brez izhoda.
Tukaj , verjemi mi, nobena karmična diagnostika ne bo rešila problema. Človek mora sam odločiti, kaj v življenju resnično potrebuje in hoče.

#47 capt. spaulding

capt. spaulding
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 898

Objavljeno: 15. maj 2011, 12:39

Brezo, ni vedno vse krivo iz prejšnih življenj.
Največ napak naredi človek ravno v tem življenju. Zakaj ? Zato, ker živi za druge, ker večji del življenja spi pred televizorjem in se na koncu začne smiliti samemu sebi.
Tisti, ki se trudi poleg materialnega bogastva narediti tudi kaj na sebi, se srečuje z problemi, a jih tudi hitreje uspe rešiti.

V današnjem svetu je večji del folka zakreditiran do vratu, ker mora imeti to in ono, saj imajo tudi naši sosedje in sorodstvo. Tekmovanje, katero pripelje ljudi do točke brez izhoda.
Tukaj , verjemi mi, nobena karmična diagnostika ne bo rešila problema. Človek mora sam odločiti, kaj v življenju resnično potrebuje in hoče.


:palec:
«Mes chers frères, n'oubliez jamais, quand vous entendrez vanter le progrès des lumières, que la plus belle des ruses du diable est de vous persuader qu'il n'existe pas!»

#48 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 15. maj 2011, 12:43

nauči se zaupati sebi in imeti rada sebe.kaj te briga kaj drugi mislijo o tebi,saj imajo vedno nekaj slabega zapovedati o tebi, Sama dobro veš da si sposobna ženska na več področjih,vzemi se v roke in pokaži kaj znaš.in kaj pol če je bilo v sobi 40 ljudi,vsak ima svoje kvalitete in nekvalitete,meni se je bolj zdelo da iščeš službo tam samo zato ker so ti to drugi rekli.resno se vprašaj kaj želiš početi v življenju in daj energijo v to in pol ni druge kot da uspeš.zdaj ni čas za vprašanja ,zakaj zakaj zakaj ampak za akcijo akcija je lahko majčken korak ki ga pač zmoreš zdaj a ta majčken korak te lahko popelje na veliko pot.vzemi se v roke in ne poslušaj druge ki itak pač sledijo drugim in zato so tako pametni in očitujoči.najlažje je govoriti nekomu ki ima službo streho nad glavo kaj je najbolj pametno za tebe. vprašaj se a so vsi te ljudje resnično srečni ali živijo samo v iluziji.

#49 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 15. maj 2011, 13:08

Imam problem. Občutek imam, da se je cel svet zarotil proti meni in da nikamor ne spadam. Nimam dela, ker niti tega ne vem, kje naj ga sploh iščem. Družina mi je tako tuja, kot da bi jo danes prvič videla,... še tujci, katere prvič vidim, se mi zdijo, bolj domači, kot domači. Skratka bolj kot razmišljam o tem, bolj se mi zdi, da zame mesta na tem svetu sploh ni. Pa nisem več tako mlada. Samo počutim se, kot da nikamor, ampak res nikamor ne spadam. Kot da bi me pozabili na enem tujem planetu, ki ga sploh ne poznam in sedaj čakam, da se vrnem domov, čeprav sploh ne vem, kjer sem doma. Sploh ne vem, kje se naj lotim problema. Vsak dan se tisočkrat vprašam, kaj hočem in kam spadam, pa še vedno ne vem, v bistvu je ta stavek že zlajnana fraza. Moj primer je že kroničen. Kdo zna reševati take probleme? Problem ni v tem, da nimam izobrazbe, ali da ne bi hotela delati. Problem je v tem, da se počutim odrezano od sveta.
Se je kdo že srečeval s čim podobnim? Kaj je odkril? Kdo zna reševati take zadeve? Najti moram stik s svetom, seboj. Kako začeti, kje začeti?
To občutek me muči že leta,...


Nooo, to je že prvi Dober Znak, katerega tudi sam dobro poznam , že od svoje mladosti .

Stvari niso takšne kot se zdijo na prvi pogled , kajti Vse ima svoj Vzrok .

In, Za Vsako dušo obstaja Moder Načrt , katerega moramo prepoznati , in začeti delovati čim bolj usklajeno z tem Prepoznanjem .

Ne misli, da si edina na tem ubogem temnem planetu . Ko nas bo dovolj pripravljenih, so bo Začelo .

Namreč, čedalje več takole podobnih-sorodnih duš se nas inkarnira , Kajti prihaja "Veliki Dan" , v katerem bomo sodelovali pri Velikem Stvarnikovem delu na Človeštvu .

Že kar nekaj jih poznam po Sloveniji + po celem Planetu . Nekatere duše so tudi še v fazi prebujanja .

Ne obupajte vsi podobni , kajti "čas je blizu" in se še pospešuje .

To ni neka "šala" , kajti čedalje bolj Zares se gre , in Človeštvo bo kmalu pripeljano do Točke Odločitve .

Zato sem se oglasil tukaj , ker sem bil poslan semkaj , na ta Planet in na ta forum.

Vse je pod nadzorom, in "naključja" Ne obstajajo , kajti Vse je Mordo vodeno.

Ne ustrašite se , temveč pogumno zaupajte . Žebo vam žal Življenjske priložnosti za Večnost.

Lp + MzV .

B. + #

#50 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 15. maj 2011, 16:10

Se je kdo že srečeval s čim podobnim? Kaj je odkril? Kdo zna reševati take zadeve? Najti moram stik s svetom, seboj. Kako začeti, kje začeti?
To občutek me muči že leta,...


sprijaznit se s tem, kar vidiš, za začetek... ter se posvetiti ljudem, ali temu, s čimer se ukvarjaš, ljubeče.
s tem ne menim, da se pretvoriš v mati terezo, temveč, da se zavedaš, da tvoriš s svetom celoto
in da si, karkšnakoli že, nepogrešljiv element obstoja :-)




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0