Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

rakica in bik


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
4 komentarjev na to temo

#1 xxls

xxls
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 12. maj 2011, 12:49

Živjo vsem!


Sem rakica (roj, 10.7.81 ob 17:35 v LJ) on pa bikec ( roj. 21.4.82 ob 19:02 v CE). Kakšno je astrološko ujemanje med nama? Je kaj možnosti, da se med nama splete resna zveza za daljši čas?

#2 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 16. maj 2011, 09:39

Živjo vsem!


Sem rakica (roj, 10.7.81 ob 17:35 v LJ) on pa bikec ( roj. 21.4.82 ob 19:02 v CE). Kakšno je astrološko ujemanje med nama? Je kaj možnosti, da se med nama splete resna zveza za daljši čas?



Seveda so možnosti, sicer sploh ne bi o tem razmišljala. Vsi, ki nam pridejo naproti, so nam poslani, da se od njih nekaj naučimo, oz. da jim tudi mi naučimo. Koliko časa traja vez med dvema, je odvisno predvsem od tega. Ko smo enkrat prišli do točke, ko ni več napredka, učenja, potem gre veza narazen.

Med vama je sigurno močna telesna privlačnost, kar kaže njegov mars v dobrem aspektu s tvojo venero. S tvojo intuitivno škorpijonsko luno boš že sama ugotovila, saj imaš kar precej intuicije. Njegova venera je mehka, umetniška in v dobrem aspektu s tvojim soncem, zato sta si tudi všeč, sigurno. Zanimivo pa je, da ima tudi on precej intuicije, ker ima svoj podznak v znamenju škorpijona. Tale polna luna jutri v njegovi hiši partnerstva, bo sigurno nekaj najavila za naprej. Tudi jupiter, ki blagodejno vpliva nanj v hiši partnerstva, lahko prinaša odlično počutje prav na tem področju. Njegov jupiter na tvoji rojstni luni ti daje optimizem, sigurno te bo spravljal v dobro voljo in se ob njem dobro počutiš, lahko izraziš svoja čustva, čeprav jih raje čuvaš. Imata možnost za razvoj veze, kajti iz karte je razvidno, da sta poznani duši, saj tvoje sonce pade povsem blizu njegove severne lunine zanke, kar kaže, da sta bila že enkrat v tesnem odnosu in očitno nista speljala vsega do konca, zato ponovitev vaje.x;)x

#3 xxls

xxls
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 16. maj 2011, 14:14

Oooo, najlepša hvala za tale pozitiven odgovor. Sem ga zdajle res potrebovala.


Vseeno pa me skrbi, ker zase pravi, da je velik avanturist. Mu lahko zaupam?

#4 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 16. maj 2011, 15:17

Oooo, najlepša hvala za tale pozitiven odgovor. Sem ga zdajle res potrebovala.


Vseeno pa me skrbi, ker zase pravi, da je velik avanturist. Mu lahko zaupam?



Po naravi ni avanturist, samo že vsaj tri do štiri leta mu pleše čez peto hišo, hišo ljubezni uran, ta pa ga premetava sem in tja, zato si želi, da se precej dogaja na tem področju. Trenutno pa je uran sedel na njegovo luno, zato buri njegova čustva in mu prinaša kar nekaj nemira. Njegova rojstna luna je v hiši ljubezni, zato mu daje občutek nestanovitnost, kajti kjer je luna, tam se kar nekaj dogaja.

#5 xxls

xxls
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 16. maj 2011, 21:13

Pa bi se ob meni lahko umiril in "zresnil"? Ali pa mi je usojen nekdo drug, s katerim bi si lahko ustvarila skupno življenje?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0