Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

japonski noži


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
5 komentarjev na to temo

#1 seba30

seba30
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 15. junij 2011, 21:36

Zanima me ,kje se da kupiti kvalitetne japonske nože?

#2 MitjaK

MitjaK
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 16. september 2011, 12:42

Mislim, da sem jih zadnjič videl v merkurju.

#3 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. september 2011, 12:46

kaj pa cena, si tud pogledal?

(*čudno, sem bla ziher da smo mel temo oz. da smo že nekaj pisali o tem... xscratchx)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 16. september 2011, 12:59

kaj pa cena, si tud pogledal?

(*čudno, sem bla ziher da smo mel temo oz. da smo že nekaj pisali o tem... xscratchx)


a veš, da se mem tut zdi, da blo že enkrat neki govora na to temo, sam nism čist zihrObjavljena slikaObjavljena slika

#5 lukson

lukson
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 7. december 2011, 00:31

Živijo, Pozdravljeni vsi skupaj, sem nov član in sem velik ljubitelj japonskih kuhinjskih nožev. Glede na zgornjo temo bi vam morda bilo tole všečno: http://www.osterrob.si/nozi Gre za mojo sicer prodajno stran, vendar menim, da na njej lahko najdete nekatere informacije na temo materialov in oblik oz kaj paziti pri nakupu takšnih nožev. Žal je kvaliteta precej pogojena z ceno. Zato se je treba dobro pozanimati kakšen kuhinjski nož bi vam najbolje služil, vendar je zagotovljen nasmeh ob vsakokratni uporabi. Lp Luka Pa pazite na prstke!

#6 Frenkie

Frenkie
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 9. december 2011, 07:48

Poznam nekoga, ki jih prodaja, žal pa nima spletne strani. Ne prodaja pa samo kuhinjskih nožev, tudi lovske! Če kdo rabi kontakt naj piše na zasebno sporočilo.
___________________________
Te zanima, kaj počnemo čebelarji? Poglej -> Čebelarska družina.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0