Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Podarim KODO GEN-i(akcija poceni elektrika, prvi obrok 1 evro) Podarim


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
14 komentarjev na to temo

#1 Rohoje

Rohoje
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 17. junij 2011, 18:50

Podarim kodo za pristop k distributerju za električno energijo GEN-I. Uporabnik ki bo prevzel kodo bo imel v primeru pristopa k GEN-I prvi mesec električno energijo za samo 1 evro. Akcija traja samo do konca junija. Kodo vam pošljem po mailu. Izjava potrebna z moje strani je že oddana na GEN-i. Tako da je zadeva 100%.

Torej še enkrat

Če kdo rabi kodo ki omogoča da postaneš uprabnik Gen-a me le kontaktiraj.

#2 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 17. junij 2011, 19:04

Dobra finta distributerjev za brezplačno reklamo.
Če pošlje željo za kodo deset oseb, jo tudi deset prejme.
Dobro, a ne ?

#3 Rohoje

Rohoje
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 17. junij 2011, 21:28

Kakor za koga. Reklama gor ali dol. Elekrika je pri GEN-u cenejša, če ne verjameš, se prepričaj. Poleg tega je prvi obrok le en evro.

Torej kot sem že povedal, podarim kodo, s katero lahko zamenjate distributerja električne energije-greste lahko na GEN-i.

#4 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 18. junij 2011, 11:24

Zveza potrošnikov poziva k zamenjavi dobavitelja električne energije
http://www.finance.si/315258
http://slowwwenia.en...e-energije.html

"Petrol, Elektro Gorenjske in Gen I smo pozvali,
naj se zavežejo, da elektrike ne bodo dražili do junija 2012.

Gen I in Petrol sta sprejela to zavezo," pravi Breda Kutin iz Zveze potrošnikov .

Ti podjetji sta se torej zavezali k zamrznitvi cen za prihodnjih 12 mesecev.

ZPS je naredil primerjavo, koliko lahko prihranimo, če zamenjamo dobavitelja. ZPS poziva Slovence: bodite aktivni, ukrepajte,zamenjava dobavitelja je preprosta.


Če bo akcija uspešna in če bo dobavitelja zamenjalo dovolj ljudi,
bodo potrošniki vplivali na stanje na trgu, pravi Kutinova in dodaja:
"Menim,da prihranki niso zanemarljivi."


Cenejša elektrika - se splača zamenjati ponudnika? [Izkušnje ...]
http://slo-tech.com/forum/t350328/


Zakaj poceni elektrika?
http://www.poceniele...fault.aspx?ID=8

#5 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 18. junij 2011, 12:38

To je samo taktika, katera ima kot vsaka skrite namene., Kakšne, bo pokazal čas.

#6 Rohoje

Rohoje
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 19. junij 2011, 09:46

Imam še inf. izračun, kolikor se prihrani z prehodom na novega ponudniika.
Če hočete vam ga pošljem.

Prav tako kodo.

#7 Rohoje

Rohoje
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 19. junij 2011, 19:53

Torej pripelji prijatelja...koda za prehod na GEN-i se lahko uporabi večkrat...kot sem pravkar zvedel, zato jo javno objavljam. Če bo prišla komu prav.

3-191558

#8 Mare@lunin

Mare@lunin
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 27. junij 2011, 11:38

Podarim kodo za pristop k distributerju za električno energijo GEN-I. Uporabnik ki bo prevzel kodo bo imel v primeru pristopa k GEN-I prvi mesec električno energijo za samo 1 evro. Akcija traja samo do konca junija. Kodo vam pošljem po mailu. Izjava potrebna z moje strani je že oddana na GEN-i. Tako da je zadeva 100%.

Torej še enkrat

Če kdo rabi kodo ki omogoča da postaneš uprabnik Gen-a me le kontaktiraj.


Prosim za kodo: marko.breskvar@ztm.si

#9 ladybebesisi

ladybebesisi
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 28. junij 2011, 19:02

Kako lepo se sliši elektrika za 1 euro....a če si želite težav samo pojdite k gen-i. Jaz sem bila in tudi zelo hitro prestopila nazaj na elektro zaradi vse mogočih fint, ki jih imajo in kako znajo zavajati narod s svojo poceni elektriko....ja pa ja de ....niti slučajno ni ceneje....a to vidiš, ko dobiš domov račun!Za isto porabo plačam pri elektro manj kot pri gen-i u.......v glavnem premisliti!Jaz vam odsvetujem prestop k gen-i.
LP

#10 Gost_Jeti_*

Gost_Jeti_*
  • Gost

Objavljeno: 28. junij 2011, 22:20

prav ne da se mi razlagati ... tukaj piše vse, do kdaj, zakaj, kako lahko uveljavljate popust, kot novi odjemalec el.energije http://www.gen-i.si/... in, če do sedaj še niste imeli nikjer sklenjene pogodbe za dobavo le te boste vsaj eno leto v profitu ( velja še za Petrol in še enega ponudnika ?)... ker lektro Ljubljana napoveduje s 1.7. precejšno podražitev ... po enem letu pa pač nov odjemalec, kdor bo cenejši!

#11 Rohoje

Rohoje
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 29. junij 2011, 21:43

Ma, sem mislil da bo večji odziv.

Greš v TUŠ in ima vsak tadrugi v roki položnice da prišpara 35 centov pri plačilu vsake.... Sedaj ko gre na el. Ljubljana nočna tarifa gor za 67% pa se obotavljajo. Jaz sem bil 25 let na el. Ljubljana. Pa sedaj nisem več, pač pri denarju se vse konča.

Le še en dan to je 30. 6. je na voljo, da prihranite. Malo višje so kode. Vzemite eno in pojdite na GEN-i. Imam občutek, da ko bojo začeli prihajati računi el. Ljubljane po podražitvi, da bo marsikomu žal.



Torej pripelji prijatelja...koda za prehod na GEN-i se lahko uporabi večkrat, zato jo javno objavljam. Če bo prišla komu prav.



KODA JE (kupon); 3-191558

#12 ladybebesisi

ladybebesisi
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 3. julij 2011, 13:19

Ma, sem mislil da bo večji odziv.

Greš v TUŠ in ima vsak tadrugi v roki položnice da prišpara 35 centov pri plačilu vsake.... Sedaj ko gre na el. Ljubljana nočna tarifa gor za 67% pa se obotavljajo. Jaz sem bil 25 let na el. Ljubljana. Pa sedaj nisem več, pač pri denarju se vse konča.

Le še en dan to je 30. 6. je na voljo, da prihranite. Malo višje so kode. Vzemite eno in pojdite na GEN-i. Imam občutek, da ko bojo začeli prihajati računi el. Ljubljane po podražitvi, da bo marsikomu žal.



Torej pripelji prijatelja...koda za prehod na GEN-i se lahko uporabi večkrat, zato jo javno objavljam. Če bo prišla komu prav.



KODA JE (kupon); 3-191558


Mislim, da bo žal tistemu, ki bo šel k gen-i. Ja lepo piše na njihovi strani a v resnici je z njimi en sam velik problem.




#13 gabi

gabi
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 27. november 2011, 23:15

Mislim, da bo žal tistemu, ki bo šel k gen-i. Ja lepo piše na njihovi strani a v resnici je z njimi en sam velik problem.

In kakšna je situacija zdaj?

Se je splačalo zamenjati dobavitelja, ali je bil GEN-i le nateg ?

To temo je popravil/a gabi: 27. november 2011, 23:16


#14 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 28. november 2011, 10:38

Cenejša elektrika - se splača zamenjati ponudnika? [Izkušnje ...]
http://slo-tech.com/forum/t350328/



#15 mirko_77

mirko_77
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 31

Objavljeno: 11. september 2015, 13:35

Kako poceni je elektrika si lahko preverite tudi na strani http://svetovalec.po...oceni-elektrika






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0