Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kompatibilnost


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
18 komentarjev na to temo

#1 unique

unique
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 17. junij 2011, 19:23

Sem kozoroginja, on rak. Skupaj sva 3 leta in pol. Pred kratkim sem spoznala ribaka, ki me močno privlači, prijateljujema, čeprav ima tudi on že zelo dolgo punco. Trenutno sem glede tega zelo zbegana. Precej vem o astrologiji, zelo malo o sinastriji. Koliko sem astrološko kompatibilna s fantom, koliko z ribakom, kakšen bi bil odnos z njim, mu lahko zaupam? Kateri je astrološko gledano zame ustreznejši? Lepo prosim za kakšen nasvet.

Jaz: 02.01.1985, ob 21.30 uri, Maribor
Fant: 22.07.1979,ob 3. uri zjutraj, Ptuj
Ribak: 16.03.1983, ure ne vem, Murska Sobota

#2 unique

unique
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 10. avgust 2011, 14:23

Kaj res noben ne bi znal nič povedati? :/

res bi rabla malo pomoči.

#3 Jessie Aomi

Jessie Aomi
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 31. avgust 2011, 06:53

mene tudi zanima kompatibilnost z mojim fantom (kozoroginja asc. bik + kozorog asc. škorpijon), tu na forumu sem vprašala za izračun primerjalne karte...
zdi se mi, da bo treba do astrologa... :)))))

edino na eni italijanski strani sem dobila nekaj podatkov, vendar kljub izračunu na podlagi rojstnih datumov ter ure, se mi je zdela primerjalna karta posplošena - preveč, preveč poudarka na ascendentu, vendar mi nič ne pomaga...

tako da če izveš za koga, da ti bo pomagal, javi hehe... pozdravček z obale :)

To temo je popravil/a Jessie Aomi: 31. avgust 2011, 06:53


#4 unique

unique
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 31. avgust 2011, 17:41

Hej!

žal tudi jaz ne poznam nobenega takega. z astrologijo se ukvarjam zgolj ljubiteljsko, dostikrat si pomagam z stranjo www.astro.com, vendar mi tudi to kaj dosti ne pomaga in ne pove, ker nisem šolan astrolog in imam glede sinastrije dost dost premalo znanj, da bi mi podatki, ki so tam o kompatibilnosti kaj povedali.

vidim pa, da imaš sonce in ascendent v zemeljskih znamenjih tako kot jaz...no, jaz imam tukaj še luno...na žalost za mene osebno zelo težka kombinacija, še posebej v ljubezni, vidim pa, da si si ti sodeč po soncu in asc. enega zelo fajn fanta našla. bi rekla, da po soncu in asc pašeta skupaj :)

Lp

#5 Jessie Aomi

Jessie Aomi
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 2. september 2011, 13:12

To pa sigurno, vem že po defaultu, da je fejst fant, ga ne menjam za nič na svetu... Objavljena slika
Hvala za tvoje mnenje, vsekakor pride prav... jaz se niti približno toliko ne razumem v astrologijo... Objavljena slika

Ti pa povem iskreno, nekako si ne upam kaj dosti k astrologu, da ne slišim nečesa, kar dejansko nočem... Objavljena slika

Ne vem no, mogoče bi skočila le po primerjalno karto, tukaj vidim, da ni kruha... Objavljena slika heheObjavljena slika

Poleg astro.com poznaš še kakšno kvalitetno spletno stran?

Lep dan, Jessie Objavljena slika

#6 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 2. september 2011, 15:02

Sem kozoroginja, on rak. Skupaj sva 3 leta in pol. Pred kratkim sem spoznala ribaka, ki me močno privlači, prijateljujema, čeprav ima tudi on že zelo dolgo punco. Trenutno sem glede tega zelo zbegana. Precej vem o astrologiji, zelo malo o sinastriji. Koliko sem astrološko kompatibilna s fantom, koliko z ribakom, kakšen bi bil odnos z njim, mu lahko zaupam? Kateri je astrološko gledano zame ustreznejši? Lepo prosim za kakšen nasvet.

Jaz: 02.01.1985, ob 21.30 uri, Maribor
Fant: 22.07.1979,ob 3. uri zjutraj, Ptuj
Ribak: 16.03.1983, ure ne vem, Murska Sobota




Unique! Praviš da veš precej o astrologiji, pol pa prosiš za analizo ujemanja z dvema fantoma, od katerih sicer daš za rakca uro, a je precej dvomljivo če je točna, k se enostavno res redkokdaj zgodi da je nekdo rojen ob polni uri. Za druzga pa ure sploh ne daš in zato se ne da narest charta s točnim ascendentom. Ascendent je pa v sinastriji najbolj pomemben. Tk da je za enga vprašljivo, za druzga se pa glavno ne ve.
Bolj se potrudi, prepričaj se če so podatki točni, zberi manjkajoče podatke, pa se spet kaj oglasi. Upam da ja ne pričakuješ da bo kdorkoli par urc študiral sinastrije za vse tri z dvomljivimi oziroma pomankljivimi podatki.


mene tudi zanima kompatibilnost z mojim fantom (kozoroginja asc. bik + kozorog asc. škorpijon), tu na forumu sem vprašala za izračun primerjalne karte...
zdi se mi, da bo treba do astrologa... :)))))

edino na eni italijanski strani sem dobila nekaj podatkov, vendar kljub izračunu na podlagi rojstnih datumov ter ure, se mi je zdela primerjalna karta posplošena - preveč, preveč poudarka na ascendentu, vendar mi nič ne pomaga...

tako da če izveš za koga, da ti bo pomagal, javi hehe... pozdravček z obale :)


Jessie, zate velja neki podobnega. S podatki ki si jih dala, se lahko pove točno to kar te moti, posplošeno razlago.
In glede ascendenta. Sinastrija temelji na osi ascendent - descendent, oziroma na aspektih enega in drugega z ascendentom. Zato pač povdarek na ascendentu.

Bodte pridne pa poboljšajte se obe. Objavljena slika

To temo je popravil/a omar: 2. september 2011, 15:03


#7 Jessie Aomi

Jessie Aomi
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 2. september 2011, 17:16

Unique! Praviš da veš precej o astrologiji, pol pa prosiš za analizo ujemanja z dvema fantoma, od katerih sicer daš za rakca uro, a je precej dvomljivo če je točna, k se enostavno res redkokdaj zgodi da je nekdo rojen ob polni uri. Za druzga pa ure sploh ne daš in zato se ne da narest charta s točnim ascendentom. Ascendent je pa v sinastriji najbolj pomemben. Tk da je za enga vprašljivo, za druzga se pa glavno ne ve.
Bolj se potrudi, prepričaj se če so podatki točni, zberi manjkajoče podatke, pa se spet kaj oglasi. Upam da ja ne pričakuješ da bo kdorkoli par urc študiral sinastrije za vse tri z dvomljivimi oziroma pomankljivimi podatki.




Jessie, zate velja neki podobnega. S podatki ki si jih dala, se lahko pove točno to kar te moti, posplošeno razlago.
In glede ascendenta. Sinastrija temelji na osi ascendent - descendent, oziroma na aspektih enega in drugega z ascendentom. Zato pač povdarek na ascendentu.

Bodte pridne pa poboljšajte se obe. Objavljena slika



DRAGI OMAR,

Pustit podatke je najmanjši problem, problem je koga dobit, da ti vse to izračuna...:eek:

Evo podatki:

Jaz: 14.1.1976 ob 12.10 uri, Koper,
On: 10.1.1984 ob 03.00 uri (polna ura, believe it or not!!), Koper

(sicer sem že objavla eno temo in tam sem pustila točne podatke, če bi se slučajno kdo našel, da to obvlada...)

Kaj mi povešššš??? HITRO IZRAČUNAT!!!! x:px

To temo je popravil/a Jessie Aomi: 2. september 2011, 17:17


#8 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 3. september 2011, 14:52

Ti pa povem iskreno, nekako si ne upam kaj dosti k astrologu, da ne slišim nečesa, kar dejansko nočem... Objavljena slika



DRAGI OMAR,

Pustit podatke je najmanjši problem, problem je koga dobit, da ti vse to izračuna...:eek:

Evo podatki:

Jaz: 14.1.1976 ob 12.10 uri, Koper,
On: 10.1.1984 ob 03.00 uri (polna ura, believe it or not!!), Koper

(sicer sem že objavla eno temo in tam sem pustila točne podatke, če bi se slučajno kdo našel, da to obvlada...)

Kaj mi povešššš??? HITRO IZRAČUNAT!!!! x:px


Draga Jessie,

kaj naj ti povem? Definitivnio ti ne smem tistega, česar nočeš slišat. Tk da se bo treba osredotočit bl na sajenje rožic, na prijetne in oh in sploh stvari med vama.
Zakaj on? Najbrž zato, ker potrebuješ partnerja ki ti bo predan, ki ti bo zvest, ki te bo občudoval. In on ( če če ) je lahko vse to. Ne samo da ti daja Venerco in Ascendenta v sedmo - partnersko hišo, kar nakazuje da ga ti močno čutiš kot tapravga konja na belem princu, the One skratka. Tut z lunco v trigonu na tvojga Saturna pa Neptuna povzroča v tebi mentalno privlačnost, uliva lepilo na vajino vez, da zgleda nerazdvojna. Mogoče je sicer, da je vajina ljubezen nekoliko komplicirana, plani in poti so najbrž brez repa in glave, a mam te na sumu, da te ravno to na nek tebi svojstven način rajca in navdušuje.
Konjunkcija Venerc vama je ful olajšala prve kontakte, najbolj preprosto povedano sta bla ( sta najbrž še ) ku dva golobčka. Neposredna, iskrena, en druzmu simpatična. Je treba najbrž omenit še trigon Venerce in Jupitra, tvoj tudi natalni aspekt, zato tebi ful domač in nadvse prijeten, ki ti daja možnost da na njem vidiš tisto kar je na njem najlepše in najboljše kar premore. Tale trigon vama v sinastriji daja prijateljstvo in ljubezen hkrati, en čisto poseben, samo vama na kožo pisan stil being in love. Pol pa še ciliegina sulla torta - konjunkcija Venerce z Neptunom. Pove, da je blo vajino srečanje fascinantno, da je bla takojšnja, trenutna privlačnost, poljubček meden, iskrice v očeh in metuljčki v trebuhu, ku mehiška nadaljevanka nekako. Omamljena od ljubezni čim si ga zagledala.

Oki, to je to. Dost maš. Ostalga verjemi da nočeš slišat.

Mej se lepo. Objavljena slika

#9 Jessie Aomi

Jessie Aomi
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 3. september 2011, 16:22

uau... ti to obvladaš hehe... zdaj ki si vse tko lepo napisal, bi rada slišala še tisto, česar nočem... hvala ker si si vzel cajt zame... konj na belem princu hehe... kako pa veš da vem, kaj pomeni ciliegina sulla torta?? :D tnx še enkrat, mej se... ;)

#10 unique

unique
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 5. september 2011, 14:02

Hej, čist na kratko...

glede datumov v astrologiji, ja, vem kak so pomembni...ampak, če ga ne veš, ga pač ne veš, daš pač tisto s čimer razpolagaš. za ribaka ga res ne vem, rak je pa rojen par minutk čez tretjo ponoči. bolj točnega datuma žal ne znam povedat, ker ga rak še sam ne ve :/

drugač pa nisem pričakovala tu nobenih par ur dolgih študioznih ultra razlag, ker mi je jasno, da zastonj tega ne bo nihče delal, vem pa, da zna Ema Kurent marsikaj v osnovi povedat tud brez točnega datuma ure ( zdaj kaka astrologinja je ona, v te debate se tud ne spuščam, ker kot sem že rekla nisem šolan astrolog), no, sem pa misla, da bi zato mogoče v osnovi kdo na bazi tehle podatkov, ki so mi znani, vseeno znal mogoče tudi tu kdo kaj še meni povedat...to je to:)

LP

#11 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 5. september 2011, 14:05

Poleg astro.com poznaš še kakšno kvalitetno spletno stran?

Lep dan, Jessie Objavljena slika


Če te še zanima, zelo dobra stran je tud Cafeastrology.com Objavljena slika

Draga Jessie,

kaj naj ti povem? Definitivnio ti ne smem tistega, česar nočeš slišat. Tk da se bo treba osredotočit bl na sajenje rožic, na prijetne in oh in sploh stvari med vama.
Zakaj on? Najbrž zato, ker potrebuješ partnerja ki ti bo predan, ki ti bo zvest, ki te bo občudoval. In on ( če če ) je lahko vse to. Ne samo da ti daja Venerco in Ascendenta v sedmo - partnersko hišo, kar nakazuje da ga ti močno čutiš kot tapravga konja na belem princu, the One skratka. Tut z lunco v trigonu na tvojga Saturna pa Neptuna povzroča v tebi mentalno privlačnost, uliva lepilo na vajino vez, da zgleda nerazdvojna. Mogoče je sicer, da je vajina ljubezen nekoliko komplicirana, plani in poti so najbrž brez repa in glave, a mam te na sumu, da te ravno to na nek tebi svojstven način rajca in navdušuje.
Konjunkcija Venerc vama je ful olajšala prve kontakte, najbolj preprosto povedano sta bla ( sta najbrž še ) ku dva golobčka. Neposredna, iskrena, en druzmu simpatična. Je treba najbrž omenit še trigon Venerce in Jupitra, tvoj tudi natalni aspekt, zato tebi ful domač in nadvse prijeten, ki ti daja možnost da na njem vidiš tisto kar je na njem najlepše in najboljše kar premore. Tale trigon vama v sinastriji daja prijateljstvo in ljubezen hkrati, en čisto poseben, samo vama na kožo pisan stil being in love. Pol pa še ciliegina sulla torta - konjunkcija Venerce z Neptunom. Pove, da je blo vajino srečanje fascinantno, da je bla takojšnja, trenutna privlačnost, poljubček meden, iskrice v očeh in metuljčki v trebuhu, ku mehiška nadaljevanka nekako. Omamljena od ljubezni čim si ga zagledala.

Oki, to je to. Dost maš. Ostalga verjemi da nočeš slišat.

Mej se lepo. Objavljena slika


O ja kok je to lepo brat Objavljena slika Objavljena slika
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#12 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 5. september 2011, 14:58

uau... ti to obvladaš hehe... zdaj ki si vse tko lepo napisal, bi rada slišala še tisto, česar nočem... hvala ker si si vzel cajt zame... konj na belem princu hehe... kako pa veš da vem, kaj pomeni ciliegina sulla torta?? :D tnx še enkrat, mej se... ;)



Ne provociri. Verjemi da nočeš slišat kar nočeš slišat. Objavljena slika

Hej, čist na kratko...

glede datumov v astrologiji, ja, vem kak so pomembni...ampak, če ga ne veš, ga pač ne veš, daš pač tisto s čimer razpolagaš. za ribaka ga res ne vem, rak je pa rojen par minutk čez tretjo ponoči. bolj točnega datuma žal ne znam povedat, ker ga rak še sam ne ve :/

vem pa, da zna Ema Kurent marsikaj v osnovi povedat tud brez točnega datuma ure ( zdaj kaka astrologinja je ona, v te debate se tud ne spuščam, ker kot sem že rekla nisem šolan astrolog),
LP



Ja vem, če ne veš maš le dve možnosti. Lahko tut dalje ne veš, al se pa pozanimaš. Dovolj je, če gre tvoj rakec na občino po izpisek iz matične knjige in pol boš kar naenkrat vedla. Enako za ribico.
Ti pa še enkrat povem, na osnovi podatkov ki si jih dala, se ne da naredit nič pametnega. Zato, ker ne veš v katere hiše en druzmu dajata planete in še manj veš kake aspekte mata z ascendentom. Kar je pa bistvo sinastrije.

Kaj vse zna Ema pa raje ne bom..........Objavljena slika

O ja kok je to lepo brat Objavljena slika Objavljena slika


Objavljena slika Objavljena slika

#13 Jessie Aomi

Jessie Aomi
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 5. september 2011, 18:29

omar, mogoče je odvisna moja prihodnost od tega... :D proooooosim... hočem slišat, verjami... ;)

#14 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 5. september 2011, 18:42

omar, mogoče je odvisna moja prihodnost od tega... :D proooooosim... hočem slišat, verjami... ;)


Jessie. Objavljena slika

Nočeš slišat. Verjami da nočeš.

In ne, tvoja prihodnost nikakor in nikoli ne more bit odvisna od enga butastga zapisa na forumu. Dejmo no. 99% je odvisna od tebe. En procent pa še od vremena najbrž. In to je to. Vse ostalo so samo stereotipi.

Mej se lepo. Objavljena slika



#15 Jessie Aomi

Jessie Aomi
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 6. september 2011, 01:02

Pa ne no tko smrtno resno vzet, ko pravim, da je moja prihodnost odvisna od tega, halo... Je bil hec, omar... sej spet nisem tko... hmmmmm... :S Precej stvari sem dala skozi v življenju tako da res na tak nivo pa spet ne misim padat... !!!!!! Čisto preprosto, sam hecala sem se, to je to... drugače pa za moje otroke imam bogato življenjsko dediščino... en dan mi bodo hvaležni... :) No prav, hvala ti vseeno, če praviš da nočem slišat, pol pa tudi prav... uživaj še naprej.

#16 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 6. september 2011, 01:23

Pa ne no tko smrtno resno vzet, ko pravim, da je moja prihodnost odvisna od tega, halo... Je bil hec, omar... sej spet nisem tko... hmmmmm... :S Precej stvari sem dala skozi v življenju tako da res na tak nivo pa spet ne misim padat... !!!!!! Čisto preprosto, sam hecala sem se, to je to... drugače pa za moje otroke imam bogato življenjsko dediščino... en dan mi bodo hvaležni... :) No prav, hvala ti vseeno, če praviš da nočem slišat, pol pa tudi prav... uživaj še naprej.


Pa sej nism nič smrtno resno jemau. Orkalapipa, od kje ti zdej to? Sm se tut jst hecu. Objavljena slika

Aja, kaj vse si pa dala skozi? Objavljena slika

Uživaj tut ti. Objavljena slika

#17 Jessie Aomi

Jessie Aomi
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 6. september 2011, 06:52

ti bom dala jaz, od kje mi vse to... grrrrrr.... preveč je za pisat tuki, pa tudi za povedat je ful bi se mi posušilo grlo... :P

#18 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 6. september 2011, 08:53

ti bom dala jaz, od kje mi vse to... grrrrrr.... preveč je za pisat tuki, pa tudi za povedat je ful bi se mi posušilo grlo... :P


O jajc, Objavljena slika , zdej pa ne bomo nikoli vedli kaj vse si dala skozi. Objavljena slika

Kaj bomo pa zdej? Objavljena slika

A če ti pošljem en flaškon proti sušenju grla bo vredu? Objavljena slika

#19 Jessie Aomi

Jessie Aomi
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 7. september 2011, 06:48

ravno tako boš lepo spal, tudi če ne boš izvedel... :P hehe bo dovolj kozarec vode... čeprav pravijo da moramo pit najmanj dve litri dnevno, mi bo kozarec čist zadost... :D uživi ... omar... hehe :D ;)




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0