Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kaj je najbolj eroticno?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
324 komentarjev na to temo

#1 Mimi

Mimi
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 121

Objavljeno: 20. november 2002, 01:00

To - kaj se vam zdi najbolj eroticno? Objavljena slika

mimi


"Zvezde se ne sramujejo, da se zdijo kresnice".Tagore

#2 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 20. november 2002, 01:00

ne povem!! Objavljena slika

kaj pa tebi?

prevec besed morda unicuje car erotike, eroticnost...


:: What use is a belief if you have no faith in it? ::

#3 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 20. november 2002, 01:00

Objavljena slikaja erotično je tist, kar čutiš brez pogledaObjavljena slika
kar ti erotika sama zapojeObjavljena slikabrez besed se ti ponujaObjavljena slikaestetski greh svobodeObjavljena slika
erotika; življenje samo dajeObjavljena slika

Pokowc

#4 Kljuka

Kljuka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 861

Objavljeno: 20. november 2002, 01:00

Objavljena slikaGeneralno se mi zdi najbolj erotična pičkaObjavljena slika! Seveda tudi druge ženske značilnosti. Lasje, oči, prsi, vrat, telo, način oblačenja, obuvanja, glas, obnašanje.Objavljena slika Odvisno od vsake osebe posebej in ali tudi skupaj ali pa tudi ne.Objavljena slika

Objavljena slikaIn, ker sem obdarovan z odličnim vonjem, ima vonj po ženski izredno močan erotični naboj!Objavljena slika Prav tako ima pri meni izredno močan erotičen naboj ženstvenostObjavljena slika! Lahko celo rečem,da je to prva stvar, ki me pritegne pri ženski!

[V]Včasih se zgodi, da ima kaka ženska vse lastnosti, ko se ji približaš pa Objavljena slikaObjavljena slikasmrdiObjavljena slika. Bljak!!!Objavljena slika Zelo negativna iskušnja!

Lep pozdrav!

Kljuka
Lep pozdrav!

Objavljena slika

#5 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 21. november 2002, 01:00

ohjaObjavljena slika
mehanizem spodbujanja in množenjaObjavljena slika
naelektrene površineObjavljena slika

made on elemenetObjavljena slika

Pokowc

#6 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 21. november 2002, 01:00

Glede vonja bo menda kar držalo. Kemija - itak.
Način gibanja, drobni gibi. Včasih mi je všeč, če moški zardevaObjavljena slika
kar niti ni tako zelo poredko, kot bi kdo pomislil. No in ob meni čisto nič čudnegaObjavljena slika.

Ej, Kljuka, potem bi pa skupaj v bano odšla..Objavljena slika, kako se nič ne znajdešObjavljena slika!!!

natalija

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#7 soncek

soncek
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 35

Objavljeno: 21. november 2002, 01:00

meni osebno je najbolj erotično, če se poljubljava Objavljena slikaObjavljena slika, se posebej ce sva nekako s partnerjem v harmoniji, da vse lepo gladko teče, spontano, sproščeno, čutno ... hmmm Objavljena slika
erotično mi je tud na pol oblečeno oz. slečeno telo, a mogoče ni? Objavljena slika


Objavljena slika
Sonček

V zivljenju je pomembna samo ljubezen

#8 aquarius

aquarius
  • D član
  • Št. objav: 1 035

Objavljeno: 21. november 2002, 01:00

Roke oziroma dlani in njih gibanje.


_________________________
Glej naprej,če se le da...
Glej naprej, če se le da,...

#9 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. november 2002, 01:00

Kozha in vonj.
Razni delcki telesa, npr. med vratom in ramami etc...
Ja, vrat mi je dbest... ful imam rada vratove od svojih ljubih. Objavljena slika
Pa tudi oci so mi eroticne, pogled recimo.
Pa tako kot pravi Kljuka - lahko celota, lahko kaksna posebnost, lahko nekaj posameznega....
Glas...

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#10 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 21. november 2002, 01:00

Erotično..
pogled, gib, dotik, vonj, glas.. Vse je lahko erotično. Zazna pa verjetno le eden. Erotično pri ljubemu mi je ko ima globok in včasih rahlo hrapav glas, pa pogled na široka ramena in pa prsi, brez majice, pa nisem na bodybildarje mahnjena in take mačote, tisto me pravzaprav odbija, glih tko prav mora bit. Ne da ima tip kurja prsa, ampak mal jošk je pa na moškem lepo videt.Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika Uh pa velik stvari je erotičnih. Pogled, to je tud ena izmed glavnih stvari..
mushi
Mushi

#11 hannah

hannah
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 27

Objavljeno: 21. november 2002, 01:00

Poslploševati kaj je erotično se mi zdi naravnost neumno.Objavljena slikaObjavljena slika
Erotika ni odvisna od človeka. Odvisna je od karme.Objavljena slika
Meni osebno je všeč, če ima moški lepe roke, pa njegove oči in pogled, če je tisti "ta prav", zobje,.....veliko je stvari, ki te lahko pritegnejo k nekomu, pa to še ne pomeni, da se boš z njim lahko spuščal v kakšno noro erotiko.Objavljena slika
Lahko srečaš ful lepega tipa, ki ima prekrasne oči, ful lepo ritko, neskončno lepe roke, šarmanten glas,Objavljena slika .. pa ne bo tisto pravo.
Z vsakim je treba poiskati novo točko, ki te pripelje do temelja erotičnosti.
Erotika ni le lepo spodnje perilo in nekaj nežnih besed, je veliko širši pojem, ki je lahko hudo kompleksen.Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika
No, pa to ne pomeni, da ni fajn met enega sexi tipa zraven sebe. Takšnega "fajn kosmatega"!Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

lp, Hannah

#12 Kljuka

Kljuka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 861

Objavljeno: 22. november 2002, 01:00

Objavljena slikaŽenske, kaj ne date nič na sebe[?]

lp

Kljuka
Lep pozdrav!

Objavljena slika

#13 aquarius

aquarius
  • D član
  • Št. objav: 1 035

Objavljeno: 22. november 2002, 01:00

No, pa to ne pomeni, da ni fajn met enega sexi tipa zraven sebe. Takšnega "fajn kosmatega"!

lp, Hannah


Ja,medo,medo za zimske dni,...Objavljena slika


_________________________
Glej naprej,če se le da...
Glej naprej, če se le da,...

#14 aquarius

aquarius
  • D član
  • Št. objav: 1 035

Objavljeno: 22. november 2002, 01:00

Aha,se nekaj sem se spomnil,morda malce bizarno ampak kokrkoli:blazno erotično se mi zdi če ima ženska noge malce na X;nimam pojma zakaj,ampak domišlija se mi v trenutku razburka.Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika


_________________________
Glej naprej,če se le da...
Glej naprej, če se le da,...

#15 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. november 2002, 01:00

Ohoho, to pa je dober podatek, Aquarius - za vse nas nekoliko iksaste. Objavljena slika

Eroticni so kaksni kosi oblacil... jaz imam sicer preprost okus, morda pa nekoliko arhaicen, vsec so mi strumpantli in podobno.
vsec mi je lepo perilo, ki je lahko (za zensko) crno, modro, barve sivke, lila ali pastelno roza, ne maram pa perila rdece in kozne barve. Bela barva perila se mi zdi zelo eroticna, ce je lepo perilo na lepem telesu - sama skorajda belega perila ne nosim. Sploh prakticno ne nosim bele barve.
Na drugih pa mi je vsec.
Pri moskem mi je najbolj vsec perilo modre ali sive barve, lahko pa je tudi belo ali crno.
Ni mi vsec, ce ima moski na spodnjicah rozice ali zajcke ali podobno.
Vsec so mi boxerce, tudi na zenski se mi zdijo kul.

Eroticen pa je lahko tudi smeh. ;))


Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#16 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. november 2002, 01:00

Aja, Free - zakaj ne poves?
Daj povej, no... ;))

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#17 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 23. november 2002, 01:00

[quote] Marsa pravi:

Aja, Free - zakaj ne poves?
Daj povej, no... ;))

Marsa
________________________________________________________
moram torej!

a je res, da nam je tisto kar nam manjka??? Objavljena slikaObjavljena slika

eroticnost... a res!!!?? ne me basat!! Objavljena slika
jas vem, kaj me privlaci! to pa tudi vse kar ti povem o tem sedaj.
Objavljena slika

bdw: mam dolg vrat Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika


:: What use is a belief if you have no faith in it? ::

#18 Kljuka

Kljuka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 861

Objavljeno: 23. november 2002, 01:00

quote:
hannah pravi:

Poslploševati kaj je erotično se mi zdi naravnost neumno.Objavljena slikaObjavljena slika
Erotika ni odvisna od človeka. Odvisna je od karme.Objavljena slika
Meni osebno je všeč, če ima moški lepe roke, pa njegove oči in pogled, če je tisti "ta prav", zobje,.....veliko je stvari, ki te lahko pritegnejo k nekomu, pa to še ne pomeni, da se boš z njim lahko spuščal v kakšno noro erotiko.Objavljena slika
Lahko srečaš ful lepega tipa, ki ima prekrasne oči, ful lepo ritko, neskončno lepe roke, šarmanten glas,Objavljena slika .. pa ne bo tisto pravo.
Z vsakim je treba poiskati novo točko, ki te pripelje do temelja erotičnosti.
Erotika ni le lepo spodnje perilo in nekaj nežnih besed, je veliko širši pojem, ki je lahko hudo kompleksen.Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika
No, pa to ne pomeni, da ni fajn met enega sexi tipa zraven sebe. Takšnega "fajn kosmatega"!Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

lp, Hannah



Draga Hannah!

Tebi fali mokrota, tako kot po koži, hitrejšemu, hitremu dihanju, rdečici in tudi še kje drugje.

Enkrat ob priliki bom šel obdelati še jupi.

Me prav zanima, zakaj ne greš pred ogledalo in svojo občuduješ. Greš s prsti med ustnice in si praviš: "Ogledalce, ogledalce povej, katera najlepša v deželi je tej?"

Vidiš, če boš to sposobna, se lahko zelo hitro zgodi, da bo prišla "tista elektrika".

Bom pa odprl (to vsem) kaj je najboljše?

lp

Kljuka
Lep pozdrav!

Objavljena slika

#19 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 23. november 2002, 01:00

Glede perila!?!
Tudi meni ni všeč rdeče in ga nimam. Črno, belo, modro..odtenki zelene:))Kakšni štrumfpantli včasih prav pridejoObjavljena slika
Na moškem so mi všeč boksarice. Ne maram pa tangic - ne na moškem na na sebiObjavljena slika
In rada imam dotik svile....
Eh, saj bi se še našlo no:))


natalija

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#20 hannah

hannah
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 27

Objavljeno: 23. november 2002, 01:00

Dragi Kljuka!

Nevem sicer na podlagi česa lahko sodiš in presojaš o ljudeh, še manj pa o meni in moji mokroti, hitremu dihanju in rdečici. Čeprav po resnici povedano, da ne vem kako si predstavljaš, da mi fali mokrota, tako kot po koži, hitrejšemu dihanju,rdečici in še kje drugje. To je pa zanimivo!? Drugič bolj nazorno napiši! Tole nima ne repa ne glave!
Bojim se da meni čisto nič ne fali in da ne rabim posebnih raziskovanj svoje ... v ogledalu, saj nisem priletela iz Sneguljčice (razen mogoče sedmih paljčkov). Čeprav se mi zdi, da je svet vedno bolj pravljičen. :)
Vse se vrti okoli seksa, ki pa na žalost vedno bolj izgublja svoj pomen in nas spremlja le še kot rekreacija, kot navaden fuk.
Ne vem zakaj gledaš na erotičnost skozi seks. Erotika je lahko tudi nekaj, kar ni čisto nič povezano s seksom. Si za to že kdaj slišal?
Če pa te je slučajno zmotilo tisto okoli "kosmatega tipa", pa tudi ni moj problem."Sto ljudi sto čudi", pravi nek pregovor. Vsak ima svoj okus. A ne? Pa zato še ne pomeni, da ženske ne damo nič na sebe, če nam (mi) je všeč npr. nežen, šarmanten, mogoče celo staromoden in ful kosmat tip, ki ima kaj v glavi in ne samo v tiču, poleg tega pa je še totalno dober f... v postelji. Si kdaj pomislil na to? Ali si stereotipen?
:)))))

O.K. Pustiva zdaj to! Povem pa ti le še nekaj: Kar se moje mokrote tiče, naj te ne skrbi več! Električnost dosežem tudi brez ogledala! Pa ni pomembno ali je kdo z mano ali pa ne! :))))

Čao, Hannah

#21 Kljuka

Kljuka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 861

Objavljeno: 24. november 2002, 01:00

Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaJoj Hannah, jaz pa sem mislil, da se boš razpištolila. Vsa čast ti!

Objavljena slikaJe pa tudi res, da imam kar precej bujno domišlijo.Objavljena slika Si kar predstavljam pravljico.Objavljena slika

Če sem stereotipen? Verjetno sem.Objavljena slika Je bolj zanimivo, ko greš nato raziskovati.

Bodi lepo pozdravljena, pa še en Objavljena slika ti pošiljam!

Kljuka
Lep pozdrav!

Objavljena slika

#22 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. november 2002, 01:00

Meni je vcasih eroticna kaksna nepravilnost, kot je npr. majckeno polomljen ali nekako strlec sprednji zob ali kaj takega..
Zdaj si tole pri sebi pravim, pa se se meni hecno slisi, ko si potem predstavljas kaksno brezzobo bitje ali kaj cudnega... Objavljena slika
Ampak prav res - ze veckrat sem opazila, da mi je "sexy", ce ima kdo polomljen zobek. Objavljena slika

Eroticno mi je vcasih bilo, ce je kdo "zadrzano gorel"... (*zdaj pa si predstavljaj, ce si mores) ;)))

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#23 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 24. november 2002, 01:00

Objavljena slikaMeni je tudi všeč - ljubavni tepihObjavljena slika. Ne preveč - tako malo - ravno pravObjavljena slika, da se prsti imajo kam zaplestiObjavljena slika.

natalija

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#24 Kljuka

Kljuka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 861

Objavljeno: 24. november 2002, 01:00

Objavljena slikajoj, nataly, meni pa to ni nič všečObjavljena slika Ne morem si predstavljati, da bi imela ženska l.t.Objavljena slika

Kljuka
Lep pozdrav!

Objavljena slika

#25 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 24. november 2002, 01:00

quote:

Meni je tudi všeč - ljubavni tepih


Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika JOOOJ NATALY IMAM JIH JA NA METRE.
Ja sam ka mali pao s lipe




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0