Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Na Poti k samemu Sebi


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
55 komentarjev na to temo

#26 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 7. november 2011, 13:07

Osnova za raziskovanje sebe je ta, da se popolnoma odrečemo televiziji, saj nam frekvenca te škatle uspava možgane, podobno, kot bi se ga zadeli.
Za to pa je potrebna volja, saj nas je ta škatla zasvojila bolj kot droga ali cigareti.

#27 PsicoMagico

PsicoMagico
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 486

Objavljeno: 7. november 2011, 14:28

zelo dobro si izpostavil(a) ta paradoks: potovanje k samemu sebi VS kamorkoli grem sem vedno tu.

tisti ki se iscejo (iluzija da obstaja neka pot k samemu sebi), ponavadi ne prenasajo vec lastnih lazi. po drugi strani pa jim ni jasno kako to da niso in ne znajo biti iskreni. zabredli so ze v toliko konceptualnega dreka da ne znajo vec ven in ne vejo kaj je njihova identiteta.

zakaj jim obcutek pravi tako? ker jih lastna laznivost prikrajsa za pristne obcutke; to pa je vir zivosti.


Povej ga junaka, ki se je rodil "najden". Še vsak si je moral poiskati nek smisel in prostor pod soncem, kajneda? Nekateri to storijo prej in hitreje - in prej vejo kaj bi radi in kaj jim je tu početi, nekateri pa za to potrebujejo več časa ali se celo konstantno izgubljajo oz. se naenkrat zavejo da to kar živijo ni to kar bi radi oz. se sploh zavejo, da živijo, ne pa zgolj preživljajo čas od rojstva do smrti... in se potem začnejo krčevito "iskati". Kdor trdi da se je popolnoma našel se po moje slepi, kdor pa krčevito išče, pa še ni skužil, da je lahko pot cilj in da ni treba na vse pretega priti do konca... se "najti" - morda to niti ne gre - si pač tu, ješ, serješ, ljubiš, razmišljaš, uživaš... se čudiš in režiš vsemu skupaj.

Mislim, da si pa zelo zadel z "ne prenašajo več lastnih laži", če sem te prav razumel. Večina "laži" so sicer bolj neki podzavestni konstrukti, ne zavestne laži, o svoji vlogi, samopodobi, itd., ki lahko osebo začnejo dušiti, ker se nekje globoko zaveda, da to ni to, da to ni resnični "jaz", temveč nek milni mehurček. Kot praviš - ne prenašajo več lastne "laži", iluzije svojega obstoja, ki je pogojena z lastno omejeno (lažnjivo, če hočeš) definicijo identitete. Nabrita intuicija pa je res vir živosti, a ne pride pa sama od sebe - jo je treba kar gojiti in negovati - zlahka se spozabimo in si "lažemo". Prav to negovanje intuicije je tudi lahko ena od definicij "iskanja samega sebe"...
"I must create a system or be enslaved by another mans; I will not reason and compare: my business is to create."
William Blake

#28 Sejti Tamiji

Sejti Tamiji
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 38

Objavljeno: 7. november 2011, 19:36

:) To so vaša mnenja.Preveč mi delujete naučeno, kako ste lahko prepričani v to kar govorite, malo vas je herojev ki so to občutili na lastni koži ali pa vas sploh ni bistvo je očem nevidno in prepričan sem da je temu tako.Odločate in pojasnjujete stvarii na podlagi danih informacij ki so vam na voljo.Skratka sami talenti.Nevem kaj bi radi dosegli z vašimi iztopajočimi izjavami, lahko se je spotikati ob določeno vsebino.Iskušnje ki si jih sam doživel govorijo zase, zmanipulirano razišljanje ki sem ga deležen z vaše strani me sploh ne gane tko da ni to to kar hočem slišat.Povedal bi to da vem kaj hočem vem kakšni so moji nameni tukaj zdaj za večno.Težka so pota gospodova da uzamem pouzetek.Mam to spretnost da vidim slišim čutim dajem Sprejemam in dajem kar mi narekuje new MAN.Prihajajoči se tisti dnevi ko boste spoznali kar ste jemali in videli da je bil med vami v kolikor boste dobro sejali.Ozrite se okoli sebe, poglejte in povejte kaj vidite.Spremembe so tukaj.Gledati vsak v svojo smer pomeni bežanje od resnice gledati skupaj v pravo smer to je sprememba.Enotnost ali celota symbol of 13.Nebovzetni mojstri vam stojijo ob strani in jaz tudi Bodi TI SPREMEMBA.Miselni tok ali proces ki je deležen vsakega posameznika to je njegova volja.Naj vas spremlja modrina !!!!VAŠ Notranji JAZ.

#29 PsicoMagico

PsicoMagico
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 486

Objavljeno: 7. november 2011, 19:45

:) To so vaša mnenja.


Seveda, kaj pa drugega. In to kar ti pišeš je TVOJE mnenje. Preprosto. To je forum - izmenjava mnenj (ki temeljijo tako na izkušnjah kot na prebranem, kar je oboje lahko koristno - tudi ponotranjena prebrana informacija je "izkušnja"). Super pa je, ko zadeve preizkusiš in živiš.

Drugega kot izmenjavanje mnenj preko tega medija ne gre. ;)
"I must create a system or be enslaved by another mans; I will not reason and compare: my business is to create."
William Blake

#30 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 7. november 2011, 19:54

Tema ima pravi naslov. Vedno bolj hodite drug od drugega, k sebi.

#31 prunus

prunus
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 251

Objavljeno: 7. november 2011, 20:05

Tema ima pravi naslov. Vedno bolj hodite drug od drugega, k sebi.


Tako.
In zdi se mi (se opravicujem tistim, ki so iz te teme odnesli kaj grozno koristnega), da se je tema prej kot v konstruktivno debato sprevrgla v nek prepir (v katerem se kot splosno osovrazen pojavlja g. Tomaz - S.T.). Vem, da se gre tema predvsem o zagovarjanju stalisc in mnenj, ki se, kot je jasno, kar precej kresejo. Vendar je v debati cisto prevec nekega splosnega zanicevanja (v mili obliki oz. idej). Ce sem dobila napacen obcutek se mocno opravicujem, vendar ze to, da se je ta obcutek sploh pojavil (in to samo v tej temi), nekaj pove. Se pa ponovno opravicujem, ce sem stvar dojela narobe. xsrcx

#32 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 7. november 2011, 20:15

Objavljena slika To so vaša mnenja.Preveč mi delujete naučeno, kako ste lahko prepričani v to kar govorite, malo vas je herojev ki so to občutili na lastni koži ali pa vas sploh ni bistvo je očem nevidno in prepričan sem da je temu tako.Odločate in pojasnjujete stvarii na podlagi danih informacij ki so vam na voljo.Skratka sami talenti.Nevem kaj bi radi dosegli z vašimi iztopajočimi izjavami, lahko se je spotikati ob določeno vsebino.Iskušnje ki si jih sam doživel govorijo zase, zmanipulirano razišljanje ki sem ga deležen z vaše strani me sploh ne gane tko da ni to to kar hočem slišat.Povedal bi to da vem kaj hočem vem kakšni so moji nameni tukaj zdaj za večno.Težka so pota gospodova da uzamem pouzetek.Mam to spretnost da vidim slišim čutim dajem Sprejemam in dajem kar mi narekuje new MAN.Prihajajoči se tisti dnevi ko boste spoznali kar ste jemali in videli da je bil med vami v kolikor boste dobro sejali.Ozrite se okoli sebe, poglejte in povejte kaj vidite.Spremembe so tukaj.Gledati vsak v svojo smer pomeni bežanje od resnice gledati skupaj v pravo smer to je sprememba.Enotnost ali celota symbol of 13.Nebovzetni mojstri vam stojijo ob strani in jaz tudi Bodi TI SPREMEMBA.Miselni tok ali proces ki je deležen vsakega posameznika to je njegova volja.Naj vas spremlja modrina !!!!VAŠ Notranji JAZ.



Jap naša mnenja...Objavljena slika Me pa res zanima ali znaš ločiti nekoga ki samo filozofira od tistega ki ima izkušnje...Objavljena slika

Zdaj sem se vmešal samo zato ker vidim da se ti bolj malo sanja o "master.s of wisdom" in kaj določeni simboli in številke pomenijo...Dvomim namreč da si posvečenec določene stopnje pri katerem se šele razkrije to znanje al pa da poznaš tajni nauk iz ezoteričnega budizma...a sploh veš kaj predstavlja kao simbol 13...Objavljena slika...tukaj sta namreč omenjeni samo dve številki...nanaša se pa na kosmogenezo....Objavljena slika

Tukaj lahko govoriš da se te kritike kao ne dotaknejo, ampak energijske vibracije kažejo drugačno sliko...so te nekateri drugi prej dobro ocenili...na kratko povedano padel si na astralna slepila...In če slučajno ne veš sedaj je čas da se malo bolj razviti duhovnjaki naučijo igrati v teamu...čas solo igric se namreč izteka...nekatere stvari namreč posameznik težko izpelje sam...In ne pozabit da visokoposvečenci ne govorijo določenih stvari v javnosti oz. povejo samo toliko kot so ljudje sposobni razumet...Zato pa toliko nerazumevanja okoli mojstrov, simbolov in opisov...Večina sporočil je namreč skanalizirana iz astrala, mojstri pa ponavadi delujejo na dosti višjih ravneh...Objavljena slika

Moj nasvet...začni malo delat na svojih negativnih podzavestnih vzorcih, nehaj slepit samega sebe...loti se branja kakšne res duhovne knjigice od pokojne ženskice, ki je še zmetraj na 1. mestu med ezoterično literaturo...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#33 Beli lotos

Beli lotos
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 062

Objavljeno: 7. november 2011, 20:32

Vsem, ki ste odgovarjali in podajali mnenje na moj stavek, šlo je za izpostavitev paradoksa kot je napisal Vinko. Paradoks na pisanje avtorja teme, ki pa mu kot kaže ni vreden komentarja. Tako in tako delujemo preveč naučeni vsi, razen njega samega seveda. x:o)x

Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat


#34 Sejti Tamiji

Sejti Tamiji
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 38

Objavljeno: 8. november 2011, 08:48

knjige in mišlenje prepuščam vam zvestim bralcem, poznam osebne primere ko so knjige zmešale čolveka ne vrjemi vsega kar prebereš itak pa pa je to vaša svobodna volja....poznam tudi to !!!!!

#35 vinko3

vinko3
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 106

Objavljeno: 8. november 2011, 18:27

...

Vsi se rodijo "najdeni". To je osnovna narava vsakega. Zgleda da ti razumes le en del omenjenega paradoksa. Ko je jasen tudi drugi, je iskanja konec...

...iskanja v absolutnem smislu. Done deal. V relativnem smislu pa se odrascanje/odvijanje forme in poglabljanje tega 'done deal' nadaljuje (tako kot je misico treba trenirati da ne zakrni); ampak bolj z relativnim & komicnim pogledom na stvari, ne več absolutnim. Paradoks za glavo, ja.

Until you know that who you are is empty and meaningless, you dont know anything. 


#36 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 8. november 2011, 20:55

Tukaj lahko govoriš da se te kritike kao ne dotaknejo, ampak energijske vibracije kažejo drugačno sliko...


Tole bo kar držalo. In Sejti, kot si napisal, nam drugi ljudje včasih predstavljajo ogledalo. Mogoče bi ta forumski trenutek vseeno lahko uporabil in del sporočila, ki ti ga je življenje namenilo. Brez zamere Sejti ampak kar težko preneseš kakšno malo bolj ostro besedo ali tudi samo zgolj mimoidoči komentar. In stvar je, da v tem nisi neka izjema - vsi se samo trudijo(mo) se pokazati v najboljši sliki, zvečer pa, ko zapremo oči ali ko nam življenje predoči kako; močni, srčni, duhovni smo resnično - takrat navadno ugledamo, da je pred nami še dolga pot. Lepo, da bi rad pomagal in da pozivaš k temu, pa vendar ljudje še; popolnim, najbolj čistim, razsvetljenim dušam ne zaupamo, kaj šele nepopolnim. V našem razumu vse potrebuje dokaz, svoje mesto, logiko, koristnost, uporabnost ... In to pač je svet v katerega duhovno deluje.
Brez podpisa

#37 PsicoMagico

PsicoMagico
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 486

Objavljeno: 9. november 2011, 11:35

Vsi se rodijo "najdeni". To je osnovna narava vsakega. Zgleda da ti razumes le en del omenjenega paradoksa. Ko je jasen tudi drugi, je iskanja konec...

...iskanja v absolutnem smislu. Done deal. V relativnem smislu pa se odrascanje/odvijanje forme in poglabljanje tega 'done deal' nadaljuje (tako kot je misico treba trenirati da ne zakrni); ampak bolj z relativnim & komicnim pogledom na stvari, ne več absolutnim. Paradoks za glavo, ja.


:palec:

Morda res - ne spomnim se, ne zavedam se kak sem bil ko sem se rodil, preden sem si interpretiral svet in preden so me vzgojili z vzorci katere vse življenje spreminjamo in dopolnjujemo - a vseeno so neki priučeni vzorci... še zmeraj sem izgubljen v svetu, kar mi je povsem prav - no, včasih mi ni - a me pot v glavnem zabava.

So mi pa sumljivi vsi, ki trdijo da točno vejo kaj tule počnejo, kaj je njihov namen, kaj zares so, ker nekako prepričljivo tega ne skomunicirajo - najbrž ne gre. Moraš sam izkusit in se do tega dokopat. Saj so kakšni luštni prebliski, ampak da bi pa lahko zase trdil, da je iskanja v "absolutnem smislu" zame konec pa ne morem. A ti res lahko? Tako, povsem iskreno, pri sebi - ne v forumski debati, da bi komu kaj dokazal - ampak iskreno pri sebi - ti si se "našel", v "absolutnem smislu"?
"I must create a system or be enslaved by another mans; I will not reason and compare: my business is to create."
William Blake

#38 vinko3

vinko3
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 106

Objavljeno: 9. november 2011, 13:28

Spomin? Pusti spomin, raje to preveri ta trenutek. Ce je res absolutno, bo drzalo tudi tukaj in zdaj.

Še enkrat: to je tvoja osnovna narava. Tudi če se zdaj identificiraš z minljivo vsebino zavesti in si domišljaš, da je ta vsebina kontekst v katerem se vsebina, ki jo kličeš doživljanje odvija.

Prav je da sumiš - sum te varuje pred šarlatani.

Dosti kar pises v drugem odstavku nima veze s tem. Je pa res kar si napisal: "Moraš sam izkusit in se do tega dokopat." Druge lahko uporabiš le za feedback - kalibriranje na tej "poti k samemu sebi". Opa, paradoks.

Until you know that who you are is empty and meaningless, you dont know anything. 


#39 vinko3

vinko3
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 106

Objavljeno: 13. november 2011, 21:51

A koga zanima kaj vec o tem kar smo pisali? Ne teoreticni aspekt tega, ampak direktno izkustvo.

Ce si dovolj iskren(a) in pripravljen(a) pogledati na kaj tocno se nanasa to čemur praviš jaz, sem morda lahko v pomoč.

Gre se vecinoma za lastno identiteto, ki je skozi lajf samoumevno sprejeta, s katero se napačno identificiramo in skozi katero gledamo (=interpretiramo) realnost - vse kar je povezano z "nami".

Dosegljiv sem prek pm-ja...


Either way, have a nice day :)

Until you know that who you are is empty and meaningless, you dont know anything. 


#40 Sejti Tamiji

Sejti Tamiji
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 38

Objavljeno: 17. november 2011, 19:25

Bioenergija osebnostnega razvoja telesa in uma.Osebnost kot sama definicija telesa in uma iskri in tvori notranjo podobo energetskega polja.Energ.polje čiste energije osebnostnega razvoja, podajanje in prepoznavanje prepoznavnih znakov, ki so nam vodilo k spoznanju samega sebe in družbe.Evolucija same definicije samorazvoja se pokažejo skozi svoj osebnostni razvoj svojega ponotranjenega miru in blaženosti.Mirovanje ali popolna blaženost je iskra zaščitnega energ.polja, to je jedro in center samokontrole svojega notranjega glasu.Ponotranjen mir ali stanje duha razvijemo skozi svoj razvoj, ter obstoječi se življenski tok.Samokontrola ali videnje nevidnega dosežemo z relaksacijo ponotranjenega miru ali blaženostjo, same definicije negativnih vibracij, ki smo jih deležni z miselnim tokom s samim seboj, s tem sporočamo autotonskemu energ.polju da se z nami nekaj dogaja, da vzamem povzetek recimo da vam nekdo ponudi drogo a pred tem veste kakšne so njene posledice, zavedate se posledic zavedno, ampak drogo poskusite nezavedno saj vas pritegne izkušnja pred neznanim.Prepoznavni znaki so le tisti za katere odločamo le mi sami, vemo kaj hočemo a tega ne zmoremo.Izkušnja ali preizkušnja samega sebe je samokontrola, ki jo doživljamo mi sami.Velikokrat smo na preizkušnji samega sebe ZAVEDNO - Vedno in POVSOD.Izkušnja nam govori da moramo skozi proces samospoznanja in s tem pridobimo dane informacije, ki jih potrebujemo za vzpostavitev s samim s seboj.Govorimo pred preizkušnjo ki nas čaka v samem trenutku Izkušnje.Pridobljeno znanje ali samorazvoj s samim seboj, lahko razvijemo do te mere da lahko kontroliramo svojo autogensko jedro energ.polja.Enostavno povedano gre za notranji mir katerega smo samo svoji gospodarji, učenci duhovnega razvoja.Duhovnost ali osebno izročilo se glasi takole;MI SMO DUHOVNA BITJA V NAS JE BOŽANSKA ENEGIJA UNIVERZUMA 13 Symbolov a o tem malo kasneje.Svobodna volja, raziskovanja samega sebe (NADGRAJUJEMO) - sami sebe, kot je definicija tako pozitivnih kot negativnihinpulzov, ki smo jih deležni skozi miselni proces.Če vzamem definicijo negativnega inpulza je to tako; kot bi dolival v kozarec vodo in ko bi voda prišla do vrha kozarca bi se razlila, tako kot se razlijemo mi sami v času in prostoru, zato tudi pride do efekta reakcije.Miselnost ali negativna vibracija nas spodbudi k temu, da je prišlo do stranskega efekta, ki prebudi notranji mir ali blaženost energ.polja.Polje se odzove v veliki večini, kar je čisto nasprotje samokontrole in pozitivnega efekta, zato smo velikokrat podvrženi energijskim blokadam v podzavesti, tako rečeno samem jedru energijskega polja.Energ.polje definiramo na več fazno vzostavitev s samim seboj; ISKANJE, ZAVEDNOST, BLAŽENOST, MOČ, SPOKOJNOST, ČUTENJE, MIR, VRLINE, VIDENJE, GLAS, SIGURNOST, DELITEV, POSLUH to je celota 13 symbolov ki je autogena blaženost energ.polja samokontrole.Symbols 13 je vzpostavlanje s svojim jazom ali sredico jedra energ.polja.ISKANJE kot prva izmed 13symb. tvori celoto vseh ostalih 12symb. in mešanje celote vseh ostalih tvori bistvo spoznanja samega sebe.Če povzamem teorijo vsakdana; TAKO kot avto brez šoferja in bencina ne more peljati - Ali da je človek odvisen od sočloveka in da brez ljubezni nam ni živeti.---BISTVO JE TISTO, KAR NAS DELA KOT CELOTO.(((((JEMATI IN ZAJEMATI MORAMO Z VELIKO ŽLICO, KER SMO LAČNI SAMOSPOZNANJA. ((( to be continued) L:P

#41 vinko3

vinko3
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 106

Objavljeno: 25. november 2011, 23:50

preden sem si interpretiral svet

komu si interpretiral? kdo si? dejmo, ni tko tezko, skusaj iskreno odgovoriti. ne odmisli tega vprasanja. fokus, fokus!

Until you know that who you are is empty and meaningless, you dont know anything. 


#42 capt. spaulding

capt. spaulding
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 898

Objavljeno: 26. november 2011, 09:49

Nisi na poti k sebi ker nikdar nisi nikamor šel ker si povsod in VSE.... omejuješ se SAM na svoj mali fenomenek in to ti ustvarja potrebo da bi bil VELIK fenomen, kar ustvarja potrebo da bi nekaj našel, šel, odkril, BIL, dosegel.... PA TI NI TREBA KER SI ŽE POPOLEN KOT JE VSE NA TEM SVETU....

Maš pa klasičen newejgerski egotrip ker misliš da se EDINI odkril da je življenje več kot samo "ajde prvo da jedemo, pa da se razmnožavamo" in si me faj nasmejal tole sobotno jutro.
VSE KAR ČUTIŠ VIDIŠ DOŽIVLJAŠ OZAVEŠČAŠ je normalen proces zavedanja skozi katerega bojo-bomo šli vsi ker je to evolucija zavesti....
SAMO PLS NE OZNANJA SVOJEGA OBHAJILA KER LAHKO NAREDIŠ ŠE VEČJO ZMEDO V GLAVAH ZMEDENIH LJUDI.......kot si zmeden ti.
«Mes chers frères, n'oubliez jamais, quand vous entendrez vanter le progrès des lumières, que la plus belle des ruses du diable est de vous persuader qu'il n'existe pas!»

#43 vinko3

vinko3
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 106

Objavljeno: 26. november 2011, 19:51

Nisi na poti k sebi ker nikdar nisi nikamor šel ker si povsod in VSE

nope

proces zavedanja skozi katerega bojo-bomo šli vsi ker je to evolucija zavesti

nope

SAMO PLS NE OZNANJA SVOJEGA OBHAJILA KER LAHKO NAREDIŠ ŠE VEČJO ZMEDO V GLAVAH ZMEDENIH LJUDI

potem raje ne beri mojih postov, da ne bos še bolj zmeden.

Maš pa klasičen newejgerski egotrip

klasičen egotrip je bolj tole:

Mucek, da ne bo v rito z debelo kito..........
Rokam ti ga pa mamici u usta smrdljiva.

newagerski egotrip pa tisto "si povsod in VSE".

Until you know that who you are is empty and meaningless, you dont know anything. 


#44 capt. spaulding

capt. spaulding
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 898

Objavljeno: 26. november 2011, 20:08

nope


nope


potem raje ne beri mojih postov, da ne bos še bolj zmeden.


klasičen egotrip je bolj tole:


newagerski egotrip pa tisto "si povsod in VSE".


Ej vinko se mi ne da več niti pista takim kalibrom kot si sam... kaj šele tvojih postov brat, jemat ven iz kontekstov, citirat in delat zaključke.....
Itak si pa lohk mislš ka si mislm o pizdontarjih kot si sam....
«Mes chers frères, n'oubliez jamais, quand vous entendrez vanter le progrès des lumières, que la plus belle des ruses du diable est de vous persuader qu'il n'existe pas!»

#45 vinko3

vinko3
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 106

Objavljeno: 27. november 2011, 09:13

ok, no worries.

ontopic......

Until you know that who you are is empty and meaningless, you dont know anything. 


#46 Sejti Tamiji

Sejti Tamiji
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 38

Objavljeno: 4. december 2011, 18:24

:))))))) zmeda resnično dvomim v to besedo.Lahka vam povem samo to da delujete vi posamezniki seveda, nebom določal imensko ampak ni mi jasno kako to prepoznate, a je tko očitno ne vem.Lahka samo povem to, da resnica boli in mislim samo to da premal izhajate iz sebe, če vidiš zmedo v sočloveku a jo mogoče prepoznaš tudi u sebi.Vrjamem da težko, pač vrtimo se v svetu svojega prepričanja.Samo želim si da nebi obsojali druge na podlagi danih informacij.Mogoče govorim tko kot moram, da se vam zdi to vse skupaj zmedeno (nikoli se ne ve).Mogoče iščem reakcijo v vas.Lahko rečem nekakšna manipulacija besed ki v vas prebudi vaš notranji jaz....Stvar ne pelje v pravo smer kot vidim se spotikate ob razno razne debate ki smo jih deležni skozi proces posameznikov...Itak pa sem razumevajoča oseba tko da vam dopuščam in odpuščam vaše besede, lahko samo rečem izmed vami vsemi nisem še naletel na osebo ki bi se me dotaknila, je pa res in resnično je to da cenim - vašo prisotnost pa najsi bo slaba ali dobra mogoče me pa še dopolnjujete kar se dopolniti da.Svobodna volja posameznikov...BESEDE GOVORIJO IN MI TUDI...Vidim da tukaj energija prihaja do trkov....

#47 Sejti Tamiji

Sejti Tamiji
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 38

Objavljeno: 4. december 2011, 18:31

Ne moremo spreminjati sveta - spremenimo lahko sebe in ko spremenimo sebe se bojo spreminjali ljudje okoli tebe.Zakaj nebi prispevali nekaj dobrega nekaj resnično kvalitetnega recimo ljubezni za boljši jutri za dobro bit sebe in sočloveka.Zakaj ne zmorete biti boljši kot ste lahko - zakaj čakate - ta trenutek zdaj.Resnično iz srca.Bojite se samega sebe...ali pa !!!!!

#48 Sejti Tamiji

Sejti Tamiji
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 38

Objavljeno: 4. december 2011, 18:47

Glede višje inteligence in za vse tiste k iščejo oporo v tem smislu da se zatekajo v višjo silo pravim tko HVALA Bogu, vsaj ena oporna točka en zastavljeni cilj več, samo razložite mi to prosim kako vam to uspeva a ste mogoče zaradi tega boljši človek...Če je to res potem bi bili vsi dobri samo vrjamem da temu ni tko.Če vzamem povzetek vera ali druga duhovna prepričanja ki so nam vsiljena, a smo zaradi tega kaj boljši.Vrjamem da smo ampak samo delno kje je pa tista celota Ljubezni in prepričanja da smo res dobri in da smo nekaj prispevali za boljše sebe in drugih.VSI SMO DOBRI IN SLABI med tem ne delam razlik, pač takšni smo kot se nam zdi da moramo biti.ZLATE SREDINE PA NI od nikoder tista umesna točka jedro dobrega in slabega je pa celota in ko to odkriješ si odkril sam sebe:Ponotranjen MIR - BLAŽENOST - RADOST - SREČO in kot Celoto:LJUBEZEN do vsega.....

#49 Vizualizatorka

Vizualizatorka
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 4. januar 2012, 12:12

Pozdravljeni :)!

Zelo na hitro sem prebrala vse vaše komentarje, sem se pa zato odločila, da vam postrežem z zgodbo, ki jo piše moje življenje.

Čisto iskreno povedano. Do izpred 2 let, je bilo moje življenje podobnu življenju vsakega povprečnega posameznika in posameznice. V njem se nisem dosti in pogosto spraševala, kaj je tisto, kar me osrečuje, ali sem srečna, kaj je moja strast, v čem se sprostim in ali sploh sem mirna, ali imam notranji mir? Do takrat je šlo v mojem življenju vse "quasi tutto bene" bi rekli naši J sosedi. Ničesar me ni motilo, vse sem dobila, in mislila da bi bila srečna. Pa nisem bila. Bila sem daleč od tega. Nisem živela življenja v vsej njegovi pestrosti, ampak sem ga živela ujetega v meje svojega oklepa. Kako spoznati, da se je potrebno spremeniti in poiskati samega sebe? Ponavadi se to zgodi vedno takrat, ko nam jo življenje zagode in nas postavi na realna tla. Takrat....Ko ne gre vse več tako kot bi moralo. Ko se pojavijo problemi, strah, razočaranja in ko smo že tik pred depresijo...Pa sem se na močen karakter takrat odločila, da uberem svojo pot. Da pustim slabo izkušnjo za sabo, oprostim ljudem in se rešim anksioznosti...Kako je potekala moja pot...

Trajala je dve leti... Sprva je bila pot, ki sem jo izbrala, zelo draga, a kratkoročna. Odhajala sem na posvete k za to usposobljenim psihologom in strokovnim zdravstvenim delavcem. O biskovala sem delavnice spremembe kognitivnega vedenja in podobno. Pa ni pomagalo. Vse kar smo na njih počeli, sem sama že vedela. Vedela sem, da je potrebno sebe ljubiti popolnoma, brez težav, brezpogojno, ad je poterbno odpuščati, jasno imeti zastavljene cilje in podobno. Vse mi je bilo jasno... Pa tega vendarle ni bilo v mojem življenju, DOKLER....

Nisem spoznala in dobila v roke knjige krasne avtorice Louise L. Hay, pogledala dokumentarca the Secret, si kupila knjigo, in se bolj ukvarjati sama s sabo. Pričela sem vizualizirati, meditirati... PRVIČ v življenju sem si začela postavljati CILJE. Začela sem se spraševati, kaj me osrečuje..Kaj je tisto kar me spravlja v dobro voljo in kar želim... Tako sem s tem in v etm obdobju življenja dobila nepogrešljive izkušnje in postala samozavestna, pozitivna in srečna oseba....Čeravno sem kozoroginja in po naravi nekoliko pesimistične narave, se mi je uspelo naučiti NAUČENEGA OPTIMIZMA in sprejemati vsak nov dan z žlico upanja in veselja...Od takrat dalje potujem po svetu...Od nekdaj sem si želela. Vedno potujem in ostanem za pol ali eno leto na destinaciji. Sedaj ravno čez par dni grem v Španijo, kjer bom preživela vse tja do poletja. Prav tako vsako poletje delam na enem izmed grških otokov, sem vodička..In to vse po tem ko sem tako vizualizirala sama ssebe v filmu My Life in Ruins, da sem enostavno čez leto dni to delala tudi sama, nemogoče, a resnično....

Vsvoje življenje z vizualizacijo in zakonom privlačnosti privabljam pozitivne in odprte ljudi. To je največji čar življenja. Pripradnike nasprotnega spola vizualiziram in vedno se v mojem življenju pojavi ravno tak kot sem si ga predstavjala. Prav tako sama odpravljam vse migrene in bolečine, stem da enostavno diham in dajem energijo organu, ki je obolel ali pa se sooča z bolečino...

Kar bi vam rada na koncu povedala je zgolj to. Upajte si sanjajti, drznite si.... Verjemite in bodite prepričani, da si zaslužite več. Vsak je lahko MOJSTER v tem življenju, tega se more le zavedati... Jasno defnirajte svoje cilje in si upajte.. Naredite kaj, da vaše življenej ne bo več tako prazno kot je bilo moje pred 2 leti...Če bi radi potovali, spakirajte kovček in pojdite, denar in vse ostalo se bo pokazalo, nenzadanje pa to, da se gre delati v tujino, tudi ni slaba ideja in kompenzacija. Če uživate ob rdečem vinu in morskih sadežih, si jih privoščite. Če ste nesrečni in mislite da vaša zveza nima prihodnosti, zapustite partnerja in če s te srečni vztrajajte. Če bi radi ustanovili podjetje, oplemenitili idejo, si upajte, drznite....

LJUDJE SE VČASIH SPLOH NE ZAVEDAMO ČESA VSEGA SMO SPOSOBNI. NAŠI MOŽGANI, UM IN ŽELJE, VZTRAJNOST PREMIKAJO GORE...NE SE SAMOPOMILOVATI SAMI SEBI IN ČAKATI NA BOLJŠI JUTRI...SPREMEMBE SE DOGAJAJO ŽE DANES...

Vsem vam dragi moji želim, da bi v novem letu uresničili čim več želja, da bi si upali, zmogli, podirali meje, postavljali rekorde in se temu primerno nagrajevali...Obilo pa tudi notranjega miru, zadovoljstva in pa zdravja...Sami ste kreator svojega leta 2012, nihče drug vam tega ne more preprečiti.


Objem pozitive in energije z moje strani.

V.

#50 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 20. junij 2016, 23:22

Do 4.julija odprt dostop za brezplačen ogled filma:   The Reality of Truth

 

Trailer:   

https://www.youtube....h?v=RvC8LckZczg

 


"This highly controversial documentary explores the relationship between spirituality, religion, and plant medicine. Featuring top thought leaders including Deepak Chopra, Ram Dass, Marianne Williamson, Sri Sri Ravi Shankar, and hosted by Mike “Zappy” Zapolin, the film explores how to access the true reality through plant medicine, Ayahuasca and meditation. It includes first of its kind interviews with top spiritual gurus, celebrities, and people of all faiths, about this intriguing connection and their personal experiences with spirituality and transcendence.

Throughout history human beings have searched for gateways to spirituality that have included meditation, prayer and plant medicine. The Judeo Christian religions, Vedic traditions, and Shamanistic rituals all incorporate techniques focused on transcending the physical reality. These ancient techniques have been uncovered and are now available to society, enabling our ability to tap into our true reality and awakening."

 

Povezava do filma:

https://therealityof...om/?source=sls2


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0