Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Odpiranje tretjega očesa


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
48 komentarjev na to temo

#1 dimmu borgir

dimmu borgir
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 27. november 2011, 19:28

Odpiram novo temo v kateri mam eno vprašnje oz. iščem nasvet kako odpreti tretje oko. Poskusila sem z vsem mogočim. Kolega mi je delau reiki delala sem po knjigi čiščenje čaker v kateri sem največkar naredila molitev :Čiščenje tretjega očesa zaradi preteklih življenj ker sem mislila da sem bila v prejšnih življenjih ubita zaradi mojih nadnaravnih moči. Nič čisto nič mi ni odprlo tretjega očesa ko zprem oči se osredotočim na tretje oko ampak ga enostavno ne vidim ko da ne bi imela tretjega očesa. Prosim če ve kdo kaj naredit naj prosim piše hvaala;)

#2 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 27. november 2011, 19:43

Ti se samo fajn najej fižola in čakaj. x:o)x x:o)x x:o)x

#3 dimmu borgir

dimmu borgir
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 27. november 2011, 19:53

Ti se samo fajn najej fižola in čakaj. x:o)x x:o)x x:o)x

Hvala ne rabim odgovorou od pacientou kot si ti.. Zadrži za sebe nepotrebne komentare. Zdaj si pokazau da nimaš nič v glavi gleej pač tak je nerabiš bit vsepousod poleg z reees odtočjimi komentarji če si še pa otrok pa se mi zdi da je že malo pozno bi mogo že spat


#4 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 27. november 2011, 19:56

Hvala ne rabim odgovorou od pacientou kot si ti.. Zadrži za sebe nepotrebne komentare. Zdaj si pokazau da nimaš nič v glavi gleej pač tak je nerabiš bit vsepousod poleg z reees odtočjimi komentarji če si še pa otrok pa se mi zdi da je že malo pozno bi mogo že spat


Kakršno vprašanje, tak odgovor...........
Jaz sem bil v prejšnjem življenju kopriva, zato me pa zdaj vse žgečka .. xcivx

#5 dimmu borgir

dimmu borgir
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 27. november 2011, 20:00

Kakršno vprašanje, tak odgovor...........
Jaz sem bil v prejšnjem življenju kopriva, zato me pa zdaj vse žgečka .. xcivx


No fajn upam da veš kaj to pomeni pa se ni treba norca delat .. pa ne komentiraj več prosim

#6 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 27. november 2011, 20:14

Pri vsakem napredku je osnova samodisciplina. Neke napisane metode niso idealni recept za vse ljudi. Vsak si na svoji poti samospoznanja najde sebi najbližjo metodo .
Mene moti, ko ljudje hodijo na razne iniciacije tega in onega, a v resnici še sami ne vejo, kaj vse to lahko sploh pomeni. Duhovneži..., se bojo prvo oblekli v maškaradna oblačila, da opravičijo svojo vzvišenost in večvrednost. Zavedajte se, da ljudje z pravim znanjem, so preprosti, nevpadljivi in nedostopni vsakomur. Če ti je želja najti učitelja, imej v glavi,da pride najboljši med najboljšimi. Taki ljudje ne živijo samo v Indiji in ostalih daljnih celinah, pač pa živijo zelo blizu nas. Zastavi si v glavi, kaj v resnici hočeš doseči v nekem realnem obdobju in se prepusti toku dogajanja. Začni opazovati sebe in okoli sebe, saj boš na tak način dobila največ odgovorov. Čakati, da se bo nekaj zasvetilo, je vse prej, kot izguba dragocenega časa. Meditiraj z odprtimi očmi, saj boš na tak način videla več, kot z zaprtimi. Vem, da se sliši nelogično, saj nas duhovneži učijo ravno nasprotno. To je njihova taktika, da držijo ljudstvo v meglenem stanju. Opazovanje in analiziranje vsake malenkosti, nam je najboljša duhovna knjiga.

#7 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 27. november 2011, 20:42

Hojla Dimmu Borgir

Zanimivo izhodišče teme, moram rečt.

Enkrat fest dolg nazaj, ko še ni blo zgodovine /včeraj al pa kak dan prej/, sem vprašal Konfuzija, mojega prijatelja, a je težko odpret tretje oko, pa mi je odvrnil ;"nič lažjega, Butl"... in odpujsala sva domov.

Pa nisva. Mi je razložu. Da je tretje oko notranje oko, da skozenj vidš vase in s tem zlo pronicljivo ven iz sebe, v druge, v karkol. In da se ga da odpret... tko da spucaš pot do sebe...v seb. In da ma svoje ime. Več njih. Eno je sočutje.

Jst ga nism nč zastopu, ampak mu kr verjamem. Iz izkušenj. Pol sva pa res odpujsala domov

Objavljena slika
Objavljena slika
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#8 dimmu borgir

dimmu borgir
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 27. november 2011, 20:51

Hojla Dimmu Borgir

Zanimivo izhodišče teme, moram rečt.

Enkrat fest dolg nazaj, ko še ni blo zgodovine /včeraj al pa kak dan prej/, sem vprašal Konfuzija, mojega prijatelja, a je težko odpret tretje oko, pa mi je odvrnil ;"nič lažjega, Butl"... in odpujsala sva domov.

Pa nisva. Mi je razložu. Da je tretje oko notranje oko, da skozenj vidš vase in s tem zlo pronicljivo ven iz sebe, v druge, v karkol. In da se ga da odpret... tko da spucaš pot do sebe...v seb. In da ma svoje ime. Več njih. Eno je sočutje.

Jst ga nism nč zastopu, ampak mu kr verjamem. Iz izkušenj. Pol sva pa res odpujsala domov

Objavljena slika
Objavljena slika

hehe hvala ;)

#9 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 27. november 2011, 20:52

No, če že hočeš treninge, jih dobiš v knjigi- Franz Bardon / Iniciacija v Hermetizem.
On opisuje na zelo nazoren preprost in realen način, vsekakor najboljše čtivo, kar sem jih imel..

#10 dimmu borgir

dimmu borgir
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 27. november 2011, 21:07

No, če že hočeš treninge, jih dobiš v knjigi- Franz Bardon / Iniciacija v Hermetizem.
On opisuje na zelo nazoren preprost in realen način, vsekakor najboljše čtivo, kar sem jih imel..


ok tnx

#11 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 27. november 2011, 21:47

Sem se moral prav malo smejat...me spominja na čas, ko sem bil malo mlađi crnogorac tam okol 20. let...Objavljena slika

Čeprav mislim da se je o tem že govoril...samo zgleda da naslov teme ni bila tako poimenovana in se je po vsej verjetnosti kje usput kaj omenil...treba malo sledit dogajanju na LNF...Objavljena slika

Ma neka ti bude...Franz Bardon ima bolj tehnike ki se nanašajo na magijo in ne glih na odpiranje tretjega očesa...in če hočeš res izvesti recimo samo pet prvih tehnik tako kot je treba ti lahko vzame tudi pol leta ali več let...naslednje vaje naj bi se baje ne delalo dokler se ne obvlada prejšnje...Objavljena slika

Tretje oko je v povezavi s srcem. To pomeni, če hoče človeček res pridobiti siddhije ki jih omogoča tretje oko, mora najprej delat na srcu oz. srce mora biti vključeno istočasno z drugim kar se pač čara .Tretje oko je v bistvu srčni center v glavi. Če je vzrok za blokado zloraba teh moči in sil v katerem prejšnjem življenju potem se je treba najprej naučiti etike in odgovornosti. Poleg tega, da je treba odplačati slabo karmo iz tistega obdobja valjda. Dejavnik, ki tudi igra pomembno vlogo, je tudi ali ima oseba sploh dovolj razvite psihične centre in kanale za določene sile, ki se lahko pri tretjem očesu aktivirajo in valjda kakšna je približno njegova duhovna stopnja.Objavljena slika

Pod tretje oko in gledanje z njim namreč ne spada samo gledanje aure, čaker, ipd...ampak tudi videnje nefizičnih bitij, videnje v svojo notranjost in v notranjost drugih, videnje preteklosti- sedanjosti- prihodnosti in dogodki povezani s tem...in še marsikaj kar po new age knjigicah sploh ne piše...Objavljena slika

Če človek nima razščiščenih stvari v vsaj neki zadovoljivi meri pri sebi (miselnost, čustva, želje...) in če slučajno sreča in vidi kakšnega negativno razpoloženega astralca, negativo entiteto in da ima poleg tega še določene strahce al pa kaj podobnega, potem je mrzel...lahko se doživijo take travme in šokovi, da če ima človeček srečo ga za silo zakrpajo na psihiatriji potem pa ga mogoče spravi v red kakšen "adept" ki ima res znanje o določenih stvareh...Objavljena slika

Moje mnenje...trenutno sploh še nisi pripravljena na te stvari, mogoče za kakšno občasno videnje ja, za kakšnih par sekund al pa brzi odlomek kakšnega filmčka...Raje se vprašaj zakaj se tako siliš, da bi se ti odprlo tretje oko in če si sploh sposobna upravljati in imeti pod nadzorom določene sile, ki jih s tem aktiviraš...Objavljena slika

Najboljša knjiga pri nas v SLO, ki se tiče te teme je.........glej link.........ampak v knjigi skoraj nič ne piše o etiki, odgovornosti, pot srca, poplačilo slabe karme ipd...Skratka včasih ni dobro prehitevati določenih stvari, zaradi lastne varnosti- psihofizično zdravje...Sicer pa imaš svobodno voljo, da narediš kar koli hočeš...tralala...Objavljena slika

http://www.om-ezoter...d=9789616342384

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#12 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. november 2011, 21:51

Čeprav mislim da se je o tem že govoril...samo zgleda da naslov teme ni bila tako poimenovana in se je po vsej verjetnosti kje usput kaj omenil...

Tretje oko

(sem združila zdajle dve temi, tole pa zaenkrat puščam posebej, ker je specifično - čeprav bi lohk blo tud tam)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#13 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 28. november 2011, 10:32

Brezo, magija je energija. Če si bral Bardona, veš kaj hočem povedati. V knjigi se dela vaje korak za korakom. Izgleda enako, kot bi najprej delal zidake in šele nato začel zidati svojo hišo, od začetka do konca, se pravi od temelja do fotelja. Eno brez drugega ne gre, za vse pa gre ponavadi veliko časa, odrekanja in discipline.
Karma je samo izgovor na naše spanje, to boš moral tudi ugotoviti sam.

#14 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 28. november 2011, 10:59

Brezo, magija je energija. Če si bral Bardona, veš kaj hočem povedati. V knjigi se dela vaje korak za korakom. Izgleda enako, kot bi najprej delal zidake in šele nato začel zidati svojo hišo, od začetka do konca, se pravi od temelja do fotelja. Eno brez drugega ne gre, za vse pa gre ponavadi veliko časa, odrekanja in discipline.
Karma je samo izgovor na naše spanje, to boš moral tudi ugotoviti sam.


Na kratko povedano magija je upravljanje z energijami...kamor spada tudi ukazovanje raznoraznim elementalom in nefizičnim bitjecem ki so hierarhično nižje od človeka...ali se upošteva njihova svobodna volja ali ne to je pa že drugo vprašanje...Objavljena slika

Vaje so dobre, obstaja pa keč...v knjigi full piše da je treba delat s srcem in da je treba imeti kao vodstvo izkušenega, nekaj je tudi omenjeno o iniciaciji...ampak detajlov o tem v knjigi ni...tako da za moje pojme cela knjiga temelji bolj na razvijanju moči oz. siddhijev ki so povezani s pleksusom in astralom...Objavljena slika

Beseda karma pa pomeni delovanje...in še marsikaj drugega...Človek lahko spi, ampak če se pri določenih stvareh ne bo zmigal, ga bodo pač okoliščine zdrmale...tako da ne gre posploševat tega...In ker sem se glih včeraj ukvarjal s pomenom besedice karma...evo nekaj iz slovarčka Blavatske...čiste osnove...Objavljena slika

KARMA (sanskrt)
V fizičnem smislu delovanje, dejanje, v metafizičnem pa zakon izravnave - povračila, zakon etičnega povzročanja. Kot Nemesis je samo v smislu slabe karme. To je enajsta Nidana (vez ali veriga); v povezavi vzrokov in učinkov je v ortodoksnem budizmu sila, ki nadzira vse stvari - je rezultat moralnega ravnanja; metafizično Samskara ali moralno delovanje nekega početja, ki je bilo storjeno v zadovoljstvo nekih osebnih želja. Obstaja karma zaslug in karma dolgov. Toda karma ne kaznuje niti ne nagrajuje. Je zgolj svet obsegajoči zakon, ki je neupogljiv, tako rekoč slep, kakor tudi drugi delujoči zakoni; ki prikliče v življenje določena delovanja, če so njihovi tozadevni vzroki prisotni. Če budizem uči, "da je karma tisto moralno jedro (ali bistvo), ki edino preživi smrt in živi še naprej tudi pri preobrazbi ali v ponovnem utelešenju, je s tem rečeno le to, da od osebnosti ničesar več ne obstaja kot edino vzroki, ki jih je izzvala. Ti vzroki so nesmrtni in jih ni mogoče ugasniti v sestavu vesolja, dokler ne nastopijo njihove zakonite posledice in izginejo le skupaj z njimi. Takšni učinki, ki zaradi ustreznega delovanja v življenju neke osebe ne morejo priti do izravnave, morajo zasledovati ponovno utelešeni jaz vse dotlej, dokler ne pride do popolne harmonije med vzrokom in učinkom. Osebnost, ki ni nič drugega kakor sveženj materialnih atomov in nagonskih in miselnih lastnosti, ne more najti svojega nadaljevanja v svetu čiste duhovnosti. Samo to, kar je v njegovem pravem bistvu nesmrtno in božansko, namreč višji Jaz, nepretrgoma obstaja. In kakor je višji Jaz tisti, ki si določi osebnost, v katero se bo po vsakem devachanu naselil in bo po tej osebnosti sprejel posledice, ki jih je po karmičnih vzrokih povzročal. Tako je višji Jaz tisti jaz, na katerega se veže "moralno jedro" v katerem je utelešena karma, edino ta Jaz "preživi smrt".

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#15 dimmu borgir

dimmu borgir
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 29. november 2011, 15:36

Sem se moral prav malo smejat...me spominja na čas, ko sem bil malo mlađi crnogorac tam okol 20. let...Objavljena slika

Čeprav mislim da se je o tem že govoril...samo zgleda da naslov teme ni bila tako poimenovana in se je po vsej verjetnosti kje usput kaj omenil...treba malo sledit dogajanju na LNF...Objavljena slika

Ma neka ti bude...Franz Bardon ima bolj tehnike ki se nanašajo na magijo in ne glih na odpiranje tretjega očesa...in če hočeš res izvesti recimo samo pet prvih tehnik tako kot je treba ti lahko vzame tudi pol leta ali več let...naslednje vaje naj bi se baje ne delalo dokler se ne obvlada prejšnje...Objavljena slika

Tretje oko je v povezavi s srcem. To pomeni, če hoče človeček res pridobiti siddhije ki jih omogoča tretje oko, mora najprej delat na srcu oz. srce mora biti vključeno istočasno z drugim kar se pač čara .Tretje oko je v bistvu srčni center v glavi. Če je vzrok za blokado zloraba teh moči in sil v katerem prejšnjem življenju potem se je treba najprej naučiti etike in odgovornosti. Poleg tega, da je treba odplačati slabo karmo iz tistega obdobja valjda. Dejavnik, ki tudi igra pomembno vlogo, je tudi ali ima oseba sploh dovolj razvite psihične centre in kanale za določene sile, ki se lahko pri tretjem očesu aktivirajo in valjda kakšna je približno njegova duhovna stopnja.Objavljena slika

Pod tretje oko in gledanje z njim namreč ne spada samo gledanje aure, čaker, ipd...ampak tudi videnje nefizičnih bitij, videnje v svojo notranjost in v notranjost drugih, videnje preteklosti- sedanjosti- prihodnosti in dogodki povezani s tem...in še marsikaj kar po new age knjigicah sploh ne piše...Objavljena slika

Če človek nima razščiščenih stvari v vsaj neki zadovoljivi meri pri sebi (miselnost, čustva, želje...) in če slučajno sreča in vidi kakšnega negativno razpoloženega astralca, negativo entiteto in da ima poleg tega še določene strahce al pa kaj podobnega, potem je mrzel...lahko se doživijo take travme in šokovi, da če ima človeček srečo ga za silo zakrpajo na psihiatriji potem pa ga mogoče spravi v red kakšen "adept" ki ima res znanje o določenih stvareh...Objavljena slika

Moje mnenje...trenutno sploh še nisi pripravljena na te stvari, mogoče za kakšno občasno videnje ja, za kakšnih par sekund al pa brzi odlomek kakšnega filmčka...Raje se vprašaj zakaj se tako siliš, da bi se ti odprlo tretje oko in če si sploh sposobna upravljati in imeti pod nadzorom določene sile, ki jih s tem aktiviraš...Objavljena slika

Najboljša knjiga pri nas v SLO, ki se tiče te teme je.........glej link.........ampak v knjigi skoraj nič ne piše o etiki, odgovornosti, pot srca, poplačilo slabe karme ipd...Skratka včasih ni dobro prehitevati določenih stvari, zaradi lastne varnosti- psihofizično zdravje...Sicer pa imaš svobodno voljo, da narediš kar koli hočeš...tralala...Objavljena slika

http://www.om-ezoter...d=9789616342384


Hm... kolega mi je delau Reiki in takrat sem prviič vidla angele v barvi pa tut občutla sem marsikja( toploto,mravljincedovanje enegrije skozi hrbtenico). Od takrat hočem to :D hvala za link

#16 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 29. november 2011, 19:45

Hm... kolega mi je delau Reiki in takrat sem prviič vidla angele v barvi pa tut občutla sem marsikja( toploto,mravljincedovanje enegrije skozi hrbtenico). Od takrat hočem to Objavljena slika hvala za link



Angeli v barvah...kako pa veš da so bili glih angeli...Objavljena slika

Angeli je zelo širok pojem, sem spadajo arupa deve, rupa deve, kama deve...potem se pa delijo še na podvrste, ki pa jih je mnogo...Angeli se delijo po videzu, v skladu z Redom, ki mu pripadajo, po funkcijah, ki jih izvajajo in ravnijo evolucije, ki so jo dosegli.” (I.L., Vol 2, 249) Objavljena slika

Taki občutki so pa klasika pri delu z energijami...A si se kdaj vprašala kaj pa če so se ti pokazali s kakšnim namenom...mogoče več let trajajoča želja, da jih vidiš; namig da si na pravi poti; da obstaja še en drug svet...al pa kaj takega...Besedica "hočem" je pa v povezavi s pleksusom. Ko ti bo vseeno za to ali jih boš videla, srečala itd. (srce), takrat se bo pa res začel dogajat...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#17 whitefish

whitefish
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 30. november 2011, 13:07

Odpiram novo temo v kateri mam eno vprašnje oz. iščem nasvet kako odpreti tretje oko. Poskusila sem z vsem mogočim.


Prebral sem da z duhovnimi vajami, in pač z nasplošnim duhovnim napredkom in višanjem svoje zavesti, da se prebudi kar v Indiji pravijo 'Kundalini', mogoče je to Sveti Duh tukaj, in s tem se postopoma odpirajo te čakre. Se pravi v skaladu s tvojim duhovnim napredkom, se prebujajo čakre.

Ko sem bral o tem kundaliniju na internetu sem tudi naletel na zgodbe ko so ljudje silili gor kundalini (in mogoče s tem odpiranje čaker) in so imeli veliko problemov.

Torej po tem kar sem bral se mi ne zdi da je siljenje odpiranja čakre zamenjava za duhovni napredek, saj se zdi da se te čakre odpirajo skladno s tvojo stopnjo zavesti.

#18 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 30. november 2011, 14:45

:vragec:

nimam tezhav s tretjim ochesom... x^x
mi jih pa povzrocha kurje oko... x:Dx

ejga zlomka....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#19 dimmu borgir

dimmu borgir
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 4. december 2011, 10:23

:vragec:

nimam tezhav s tretjim ochesom... x^x
mi jih pa povzrocha kurje oko... x:Dx

ejga zlomka....tralala


SI PA ZGREŠO TEMO MAJSTER !!!

#20 crusnik

crusnik
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 26

Objavljeno: 13. februar 2012, 00:23

je knjiga 'odpiranje tretjega očesa'. nevem točno avtorja (ker tega si nikoli ne zapomnim, vsebina bolj pomembna)
nisem ravno vsega prebral, so pa not postopoma opisane vaje. popolnoma normalno brez nekih dvoumnih fint. mislim da je to ena izmed redkih knjig ki točno opiše kako in kak nekaj narediti.
nisem se glih zavzeto posvetil vajam, zato ti nemorem zagarantirat da vse deluje. kakorkoli...se mi je oko začelo odpirat pred kratkim, to kaki mesec po tem ko sem jo vrnil v knjižnico. pa nevem če je to zaradi tisih vaj ali so tu še drugi dejavniki. bom moral še malo natrenirat ker vidim le fragmente slik, "filmov"..čeprav te delčki sami po sebi že marsikaj povejo če se poglobim.
v glavnem probaj.

aja zaj sem se spomnil...mislim da je "prebujanje tretjega očesa" in ne odpiranje. stavek clairvision mislim da ima še neko povezavo z knjigo ;)
srečno raziskovanje ;)

ps>samuel sagan je avtor :D (fuck my memory)

To temo je popravil/a crusnik: 13. februar 2012, 00:25


#21 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 13. februar 2012, 10:25

Odpiranje tretjega očesa, jasnovidnost in še kaj zraven se ponavadi razvijajo skupaj...Priporočljivo bi bilo, da se tisti, ki se igrate s tem poučite vsaj o osnovah oz. določenih informacijah, ki so dostopni javnosti...samo majhen namig...Objavljena slika


Jasnovidnost - Charles Webster Leadbeater - Teozofija v Sloveniji ...

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#22 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 13. februar 2012, 20:43

Kaj pa za vas sploh je tretje oko? Oziroma kaj mislite, da boste sposobni narediti, če boste odpri tretje oko? Kaj hočete? Astralno potovati? Imeti vizije? Kanalizirati druge? Cel spekter obstaja tega, ali bi radi kar vse? In če že odprete tretje oko, mar mislite, da boste potem živeli tako kot danes, normalno? In če boste začeli kanalizirati ljudi, mar potem res mislite, da boste lahko normalno živeli?
Česar si noben ne želi je napol razvita "občutljivost" ali jasnovidnost. To je najhuje. Čutiš, slutiš, veš, vidiš pa ne oziroma ne moreš dati nobene informacije. To je tako prekletstvo, da ga ni na tem svetu, posebej še, če si zaznavaš "slabo".

#23 dimmu borgir

dimmu borgir
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 24. marec 2012, 12:06

je knjiga 'odpiranje tretjega očesa'. nevem točno avtorja (ker tega si nikoli ne zapomnim, vsebina bolj pomembna)
nisem ravno vsega prebral, so pa not postopoma opisane vaje. popolnoma normalno brez nekih dvoumnih fint. mislim da je to ena izmed redkih knjig ki točno opiše kako in kak nekaj narediti.
nisem se glih zavzeto posvetil vajam, zato ti nemorem zagarantirat da vse deluje. kakorkoli...se mi je oko začelo odpirat pred kratkim, to kaki mesec po tem ko sem jo vrnil v knjižnico. pa nevem če je to zaradi tisih vaj ali so tu še drugi dejavniki. bom moral še malo natrenirat ker vidim le fragmente slik, "filmov"..čeprav te delčki sami po sebi že marsikaj povejo če se poglobim.
v glavnem probaj.

aja zaj sem se spomnil...mislim da je "prebujanje tretjega očesa" in ne odpiranje. stavek clairvision mislim da ima še neko povezavo z knjigo ;)
srečno raziskovanje ;)

ps>samuel sagan je avtor :D (fuck my memory)


haaay tnx bom probala ;)

#24 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 24. marec 2012, 14:56

Odpiram novo temo v kateri mam eno vprašnje oz. iščem nasvet kako odpreti tretje oko. Poskusila sem z vsem mogočim. Kolega mi je delau reiki delala sem po knjigi čiščenje čaker v kateri sem največkar naredila molitev :Čiščenje tretjega očesa zaradi preteklih življenj ker sem mislila da sem bila v prejšnih življenjih ubita zaradi mojih nadnaravnih moči. Nič čisto nič mi ni odprlo tretjega očesa ko zprem oči se osredotočim na tretje oko ampak ga enostavno ne vidim ko da ne bi imela tretjega očesa. Prosim če ve kdo kaj naredit naj prosim piše hvaala;)


Tretje Oko naše duše je pod prsno žličko našega telesa . In obstaja več tehnik po katerih se to naše dušino oko za Direktno Gledanje tudi aktivira .

Najboljše pa je, če to dosežeš z Duhovnim Napredkom.

Kajti vse druge tehnike so že bolj "prisiljene" , in kot vemo, se pod prisilo doseže bore malo, ali pa nič.

Samo Ljubezen Šteje . Objavljena slika

Lp + #

#25 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 24. marec 2012, 15:04

Samo Ljubezen Šteje . :palec:



tale detajl potrjuje, da je u usakmu bedaku tut nekej genija :palec: x:px x:Dx (se opravičujem, če je to potrebno)
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0