Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Odpiranje tretjega očesa


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
48 komentarjev na to temo

#26 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 24. marec 2012, 15:24

tale detajl potrjuje, da je u usakmu bedaku tut nekej genija Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika (se opravičujem, če je to potrebno)


Ni nujno ; eni "geniji" imajo le še sprevrženopokvarjeno "ljubezen" ki je sebična intakotorej zla.

Eden takih je nedavno ujet Breivik , če se še spomnete množičnega morilca.

Pa še mnogo podobnih bi se našlo .

Vendar imajo taki "geniji" na srečo "kratke noge" , tko kot tudi Kratko Pamet , zato jih kaj kmalu polovijo in umirijo.

Je pa delno tudi res, ja, da je v normalnopovprečnih ljudeh tudi iskrica Stvarnikove Energije ki pa je Več kot superiorno genijalna.

Zato je nadvse modrodobro , da se nikogar Ne obsoja .

Lp + #

#27 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 24. marec 2012, 16:20

Ni nujno ; eni "geniji" imajo le še sprevrženopokvarjeno "ljubezen" ki je sebična intakotorej zla.

Eden takih je nedavno ujet Breivik , če se še spomnete množičnega morilca.

Pa še mnogo podobnih bi se našlo .

Vendar imajo taki "geniji" na srečo "kratke noge" , tko kot tudi Kratko Pamet , zato jih kaj kmalu polovijo in umirijo.

Je pa delno tudi res, ja, da je v normalnopovprečnih ljudeh tudi iskrica Stvarnikove Energije ki pa je Več kot superiorno genijalna.

Zato je nadvse modrodobro , da se nikogar Ne obsoja .

Lp + #



heheheh...
v šesti vrsti poveš...
da naj bi se ne počelo,
kar si počel v prvih petih xcivx
hočem rečt... šesta vrsta... spet dokazuje, da je u usakem bedaku neki malega genija.... jin pa jang... če to stvarnik dovoli x:Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#28 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 24. marec 2012, 19:49

heheheh...
v šesti vrsti poveš...
da naj bi se ne počelo,
kar si počel v prvih petih Objavljena slika
hočem rečt... šesta vrsta... spet dokazuje, da je u usakem bedaku neki malega genija.... jin pa jang... če to stvarnik dovoli Objavljena slika


ne, glej, to morš' Tko gledat :

Nič se Ne Zgodi Brez Vzroka : Vse ima Svoj Namen, in potem Je lahko vsaka še tako negativna stvar vsaj za nekaj dobra , Zato, ker tudi slabe dogodke ( stvari ) potem Stvarnik-Bog obrne v Pozitivne namene, v prid Dobremu , torej za splošno Dobro .

No, saj sem to tudi pomisli, kar si mi očital , Ampak to pa na srečo že niso več bile moje besede (sodbe) , Temveč besede ( sodbe ) Tistega Ki Je nad vsemi Zakoni ( sodbami) , kajti On Je Zakonodajalec vseh zakonov , In tako tudi teh, o katerih + z katerimi sem opisoval ( sodil) .

Pa študirej zdej .

Lep preštudiran večer ti želim B. + Goood Spirits from Above .

#29 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 24. marec 2012, 19:53

No, seveda bi potem Breivikovo nasilno dejanje lahko vzel za dobro le tako, da je z tem dejanjem bilo opozorjeno na tisoče drugih ljudi, in še tolažba : pomoril je le prepokvarjene ljudi .

Na žalost pa iz Zgodovine Človeštva vemo, da so z krivičnimi včasih padali tudi Pravični .

Oziroma Pravični marsikdaj še pogosteje kot krivični .

Žal.

Ampak tudi to ima dober Razlog : rešeni so bili vsaj za nebesa , kar je bolje kot da bi bili pogubljeni za pekel v katerega bi odšli iz tega materijalnega sveta .

No, vidiš kako zakonodajalec poskrbi za vse svoje duše in ostale Njegove stvaritve Objavljena slika

Bog-Je-Ljubezen Objavljena slika

Lp + #



#30 Chypychyps

Chypychyps
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 109

Objavljeno: 25. marec 2012, 00:07

Sam nekatere stvari dojemam povsem drugače, kot jih ljudje omenjajo po drugi strani pa vidim nekatere enake stvari. Sam se učim iz lastnih izkušenj in pomoči ostalim. Opazil sem, da mi sposobnosti nihajo glede na želje ljudi (Čeprav ne vem še zakaj). Pri nekaterih vidiš stvari točno takšne kot so in sam sebe presenetiš, ko kaj omeniš. Primer je bil, ko sem osebni zdravnici povedal, da je noseča pa me je čudno gledala, ker ni dolgo, ko je rodila. Seveda je bila velika debata pri naslednjem obisku, saj je bilo res in šele 2 tedna noseča...
Pri drugem pa je vse tko v "simbolih". Recimo hiša pomeni dom in ne nujno hišo itd. Spet drugič je tako, da če pride kdo, ki je bolan do mene ga ne pozdravim s polaganjem rok ampak "usodo" tako obrnem, da se stvari uredijo čeprav na začetku ne delam to namenoma ampak, ko gledam nazaj vidim, da se stvari urejajo. Zanimivo pa je, da mene umirja zelo glasna ritmična glasba (recimo House, Tehno, dober Rock,...). Naj bolje se sprostim, ko se moja zavest nečemu posveti in potem opazim, da pride podzavest na plano, kot nekaj, kar nima več nadzora.

Ne vem če je to to, ampak svoje 3 oko sem odkril že zelo zgodaj. Še v šoli. Prvo sem si šlogal s kartami vendar sem ugotovil, da so le te pripomoček in ne orodje kot takšno. Edino še nisem ugotovil, zakaj so včasih odgovori DA v bistvu ne in obratno. Ampak to je en dan tako in drugi obratno. Vzorec se ponavlja določen čas (ponavadi dan). Učim se na lastnih izkušenj in se izogibam knjigam, saj to je pot nekoga drugega. Če kdo pove, kakšen nasvet za lažje premagovanje poti dobro, ne potrebujem pa poznati vseh poti. Mogoče tuki zaključim z mislijo. Če si popotnik, se ne naučiš "google maps" na pamet, ampak uporabiš nasvete za premagovanje poti.

Moj nasvet je, da če želiš opreti tretje oko boš našel način, kako to storiti. Za to ne rabiš prebirati 100 knjig. Je podobno kot prva ljubezen. Nekaj nasvetov lahko dobiš,
in ko zadane veš, da je to to. Nikoli pa ne veš kje te čaka... :D

P.s: Malce sem zaspan, zato je vse napisano tko na "hiter". Upam pa da sem zajel misel...

To temo je popravil/a Chypychyps: 25. marec 2012, 00:09


#31 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 25. marec 2012, 01:10

Sam nekatere stvari dojemam povsem drugače, kot jih ljudje omenjajo po drugi strani pa vidim nekatere enake stvari. Sam se učim iz lastnih izkušenj in pomoči ostalim. Opazil sem, da mi sposobnosti nihajo glede na želje ljudi (Čeprav ne vem še zakaj). Pri nekaterih vidiš stvari točno takšne kot so in sam sebe presenetiš, ko kaj omeniš. Primer je bil, ko sem osebni zdravnici povedal, da je noseča pa me je čudno gledala, ker ni dolgo, ko je rodila. Seveda je bila velika debata pri naslednjem obisku, saj je bilo res in šele 2 tedna noseča...
Pri drugem pa je vse tko v "simbolih". Recimo hiša pomeni dom in ne nujno hišo itd. Spet drugič je tako, da če pride kdo, ki je bolan do mene ga ne pozdravim s polaganjem rok ampak "usodo" tako obrnem, da se stvari uredijo čeprav na začetku ne delam to namenoma ampak, ko gledam nazaj vidim, da se stvari urejajo. Zanimivo pa je, da mene umirja zelo glasna ritmična glasba (recimo House, Tehno, dober Rock,...). Naj bolje se sprostim, ko se moja zavest nečemu posveti in potem opazim, da pride podzavest na plano, kot nekaj, kar nima več nadzora.

Ne vem če je to to, ampak svoje 3 oko sem odkril že zelo zgodaj..........


Zanimivo...tole kar opisuješ je v povezavi s tretjim očesom...jasnovidnost pomeni namreč tudi gledanje po časovni premici- preteklost, sedanjost, prihodnost....Obstaja etrski, astralni in mentalni vid...vsak ima svoje zakonitosti...kar velja za astralni svet, ne velja za mentalni, itd....

V knjigah ponavadi nič ne piše o tem, da mora človek dosežt določeno duhovno stopnjo, če hoče uporabljat subtilna čutila, ki so povezana s tistim subtilnim svetom oz. ravnijo zavesti...Z eteričnim vidom človek pač ne bo videl ničesar kar se nahaja nad to ravnijo (astral, mental)...če hoče gledat stvari po astralu mora najprej pridobiti nadzor nad astralnim telesom (telo čustev, želja)....skupaj z nadzorom se ponavadi razvija tudi subtilno oko, v tem primeru astralni vid....Če pa hoče videti miselne oblike, je pa postopek isti kot na nižjih ravneh...

Človek lahko odpre tretje oko...koliko bo videl in kaj je pa odvisno od njegove duhovne stopnje in razvitosti...in seveda tudi kako se bo znal soočat z določenimi stvarmi...

Pri zdravljenju se iz tretjega očesa lahko usmerjajo različni žarki...mojstrom ali gurujom sploh ni potrebno polagat roke, ker lahko usmerijo določen žarek na obolel telo, organ, travmatični dogodek, karmični vzrok...to so že višji razredi kar se zdravljenja tiče. Teh zadev ne poučujejo na tečajih al pa delavnicah, tudi v knjigah, ki so dostopne javnosti ne piše nič o tem. Ponavadi se to zve preko fizičnega duhovnega učitelja, meditacije, notranjega vodstva in seveda prakse v fizičnem življenju...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#32 Chypychyps

Chypychyps
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 109

Objavljeno: 25. marec 2012, 09:46

Ko berem tvoj post se mi svetlika na "koncu" predora. Recimo moji odgovori, ko enkrat vidim DA za DA in enkrat oratno je možno zato, ker dobivam odgovore iz različnih območij oz. stopenj. Ja drugače pa sam opisujem gledanje naprej, kot spomin katerega se spominjaš naprej. Pri meni je število detajlov podobno, kot pri 1-2 dni starem spominu.Tudi barve ipd. Včasih pa vidim to, kar si ljudje močno želijo. Imam primer, ko je ženska spraševala za ljubezen in če kaj vidim in sem dejansko videl 2 človeka. En čisto v črnem ipd, drug pa tko 180cm svetle lase na kratko malce močnejše postave itd... In je bilo vse res (nisem je videl še v živo takrat). Ampak en je res bil simpatija drug pa sorodnik s katerim sta "zabijala" vsako prosto minuto. Ali pa pri sebi vidim, da bom naslednje leto v hiši čeprav še sedaj ne vem kako.
Vidim pa hišo in vse in tudi "približno" lokacijo...

In čeprav je tole sedaj "malce" optimistična trditev si upam trditi, da bo leto 2015 zelo dobro "na spolšno". Ne bo sicer 2008 zna pa biti 2007 ipd.

#33 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 25. marec 2012, 11:32

Želje, hrepenenja, ipd. so čisti astral...Jap, nekateri lahko vidijo tudi skrite želje...Objavljena slika

Kar se vizij prihodnosti tiče, je pa preveč neznank oz. stvari, ki imajo lahko prste vmes pri takih stvareh...zato jaz raje govorim o enem ali več bodočih možnih scenarijih...

Barve aure na eterični ravni niso iste kot na astralni...itd...različne ravni, različne barve, različne oblike in videzi...

Jap, različni odgovori so posledica pozornosti oz. koncentracije uma na različne subtilne nivoje...če hoče človek imeti konkretne in bolj zanesljive odgovore se mora dvigniti vsaj na višji mentalni nivo ali buddhično raven (razdelitev ravni po H.P. Blavatsky)...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#34 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 25. marec 2012, 11:45

Jaaa, Vedno je pripravljenih več različnih "scenarijev" ; Kajti , vse se ravna po Svobodni Volji ljudi , Kompletna Vesolja so Soodvisna.

Sicer pa pusti one Heleno pri strani, kajti je bila obsedena z zlimi duhovi, tako, da je vse kar je prišlo od nje žal le zavajanje .

Saj ne rečem, nekaj pozitivnega že najdeš pri njej, ampak kaaaj, ko je pa toliko neresnic pomešanih med Resnico .

Vidiš, tu imamo problem pri ločevanju resnice od laži ; informacij od dezinformacij .

Zato je moj pozitiven nasvet, da se raje izogibaj podobnih "prerokov" , kajti zavajajo na vsej fronti . (Duhovni fronti)

Ti chypychyps pa pusti karte, kajti tudi na te vplivajo slabi duhovi z njihovimi energijami zla, tako da nimaš realnega odgovora .

Odtod tudi zmeda odgovorov : zamenjava da z ne, in obratno ne z da .

No, da ne govorim o videnju svojih "želja" , kar je pa popolna samoprevara .

Lp + #

#35 Chypychyps

Chypychyps
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 109

Objavljeno: 25. marec 2012, 22:18

Sam se imam za zelo dobrega v analitičnem razmišljanju in tako vse kar počnem ocenjujem skozi tretjo osebo. Včasih med poslišanjem določene osebe dobim vibracije, ki so kontradirne tistemu, kar človek pravi. Prosim za znak in vidim ali imam prav. Dostikrat sem opazil, da mislim, določeno stvar predno jo oseba izgovori. Prav tako, mi to pride prav v prodaji, ki jo z veseljem opravljem, prav tako pa imam dosti idej, kako določene stvari izboljšati. Recimo čutim tudi, da ena oseba, ki bere ta moj post in že prejšni ima v sobi malo žival, ki se ji smuka okoli nog in želi nekaj vprašati pa ne ve kako. Dostikrat se mi tudi zgodi, da ko sem v prisotnosti določene osebe poberem njene lastnosti. Od govora do čutenja. Če se recimo pogovarjam ne nekom, ki je dober v recimo Fiziki bom tudi sam en čas. Če gledam recimo film o angelih, ki zdravijo tudi sam dobim dosti teh moči. Če recimo gledam filme o jasnovidcih tudi bolje vidim tako na daljavo, kot v prihodnost in nazaj.Enkrat smo gledali film o nekom s posebnimi sposobnostmi in sem kolegici na obisku opisal (čeprav nisem prej vedel), zakaj in kje se je obesil njen oče, čeprav je od tega že dolgo in ni nikomur zaupala do sedaj (ona ga je našla).

P.s: Kar se tiče vprašanj je lahko ZS (že veš kdo... ;)

ieez (bom kasneje povedal)

Sicer pa ena dobra šala malce pred spanjem.
Če kmet pravi, da je pravi posel SPS oz. SPD pomeni to: Sekanje Po Sosedovem oz. Sekanje Po Državnem... x:Dx

#36 Chypychyps

Chypychyps
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 109

Objavljeno: 25. marec 2012, 22:31

Malce mi je nerodno, ko vidim, kaj sem napisal v prejšnem postu. Klicala me je oseba, ki jo slovnica malce matra in avtomatsko poberem njene "sposobnosti".... x8Dx

#37 Chypychyps

Chypychyps
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 109

Objavljeno: 31. marec 2012, 21:55

In potem je bilo vse tiho... ;)

#38 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 1. april 2012, 07:39

Seveda, zdaj tuhtajo, kako to, da " tretje oko " ni med navadnimi očmi, temveč na sredi prs, med joškami , torej tam, kjer je t.i. prsna žlička, al' kako se že reče tam, na sredi, kjer je jamica oziroma mal' po njo ... na koncu prsnice .

Mal se jim "računica" maje/podira x;)x

Lp + #

#39 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 1. april 2012, 08:44

Seveda, zdaj tuhtajo, kako to, da " tretje oko " ni med navadnimi očmi, temveč na sredi prs, med joškami , torej tam, kjer je t.i. prsna žlička, al' kako se že reče tam, na sredi, kjer je jamica oziroma mal' po njo ... na koncu prsnice .

Mal se jim "računica" maje/podira x;)x

Lp + #


Ja, pa pod to jamico je še ena jamica, pa pod to jamico je tudi ( pri ženskah ) luknjica. Bojante, to bi lahko bilo to. xrolleyesx

#40 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 3. april 2012, 15:37

Ja, pa pod to jamico je še ena jamica, pa pod to jamico je tudi ( pri ženskah ) luknjica. Bojante, to bi lahko bilo to. xrolleyesx

Kaj zdaj sanjaš in ugibaš xcivx Objavljena slika

Mar ti nisem dovolj Jasno razložil ?? Neresnež Objavljena slika

A ti gredo samo še ženske luknjice po glavi, al' kaj ? :wacko:

Zresni se že , vsaj malo .:o|o:

Lp + #

#41 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 3. april 2012, 18:55

Seveda, zdaj tuhtajo, kako to, da " tretje oko " ni med navadnimi očmi, temveč na sredi prs, med joškami , torej tam, kjer je t.i. prsna žlička, al' kako se že reče tam, na sredi, kjer je jamica oziroma mal' po njo ... na koncu prsnice .

Mal se jim "računica" maje/podira x;)x


Kaj si pa tukaj sanjal...Objavljena slika

Mogoče ne bi bilo slabo, če bi šel gledat kakšne slikce ali freske v cerkev...al pa kakšne indijske, egipčanske in ne vem še kakšne kipce, podobice, slikce...mogoče bo potem kaj bolj jasno kaj predstavlja tista pikica ali oko sredi čela...Objavljena slika

Meni je pa Bogec prišepnil drugačno informacijo.........Objavljena slika

Tretje oko je dejansko v glavi, čakra
adžna pa pred glavo. Učenec sam ustvari tretje oko, s svojo dejavnostjo.

Žleza hipofiza ali možganski privesek, ki se nahaja pod velikimi
možgani, je povezana s čakro adžna, žleza epifiza ali češerika pa je
povezana s temensko čakro. Meditacija postopoma okrepi delovanje
obeh žlez in posledica tega je nastanek tretjega očesa: ko se svetloba,
ki jo izžarevata žlezi, dovolj okrepi, se zaradi magnetne privlačnosti
centra stakneta, se prekrijeta in nastane polje. Tu nastane
tretje oko, ki je nekaj drugega kot čakra adžna, omogoči višjo jasnovidnost...

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#42 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 4. april 2012, 21:27

Kaj si pa tukaj sanjal...Objavljena slika

Mogoče ne bi bilo slabo, če bi šel gledat kakšne slikce ali freske v cerkev...al pa kakšne indijske, egipčanske in ne vem še kakšne kipce, podobice, slikce...mogoče bo potem kaj bolj jasno kaj predstavlja tista pikica ali oko sredi čela...Objavljena slika

Meni je pa Bogec prišepnil drugačno informacijo.........Objavljena slika

Tretje oko je dejansko v glavi, čakra
adžna pa pred glavo. Učenec sam ustvari tretje oko, s svojo dejavnostjo.

Žleza hipofiza ali možganski privesek, ki se nahaja pod velikimi
možgani, je povezana s čakro adžna, žleza epifiza ali češerika pa je
povezana s temensko čakro. Meditacija postopoma okrepi delovanje
obeh žlez in posledica tega je nastanek tretjega očesa: ko se svetloba,
ki jo izžarevata žlezi, dovolj okrepi, se zaradi magnetne privlačnosti
centra stakneta, se prekrijeta in nastane polje. Tu nastane
tretje oko, ki je nekaj drugega kot čakra adžna, omogoči višjo jasnovidnost...


No, vidiš, kle, v tvoji glavi so te dejansko naplahtal' , in to z tretječetrtim ušesom na počez' :fool: xsuperx ... in to taaakeli "majs3" : :madpro:

Ajajaj :blink::wacko:

Heh, pa saj ni tako hudo, tudi jaz sem že bil kdajkrat "prvoaprilski" x;)x in sem nasedel ko "ladja na suhem" , kot ti tule x:o)x

Pa puuust' ti tiste cerkvene freskovne blodnje, skupaj z indijskimi + egiptovskimi blodnimi zavajanji . To so "smeti" , kot pravijo jehovci ki ga tud' bixajo.

Glej, a si že kdaj spremljal dogajanje osvoboditve duše iz telesa , ob smrti ?

No, in, potem, ko si videl prizor, ko duša že lebdi v zraku nad mrtvim telesom, tudi po 2 ali celo več ur, je povezana z materijalnim telesom le še z takoimenovano "Srebrno Nitjo" , ki pa je od duše povezana k telesu ravno pod to prej omenjeno Prsnico .

Intudi pri Duhovnem Gledanju, ki je "Direktno Gledanje" se naši Duši odpre Duhovni Vid ravno izpod te , prej omenjene Prsnice .

Še kaj bi rad vedel ?

No, čisto vsega pa spet ne vem , pač nisem Bog ki to Zmore.

Lp + #

#43 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 4. april 2012, 22:39

.........Pa puuust' ti tiste cerkvene freskovne blodnje, skupaj z indijskimi + egiptovskimi blodnimi zavajanji . To so "smeti" , kot pravijo jehovci ki ga tud' bixajo.

Glej, a si že kdaj spremljal dogajanje osvoboditve duše iz telesa , ob smrti ?

No, in, potem, ko si videl prizor, ko duša že lebdi v zraku nad mrtvim telesom, tudi po 2 ali celo več ur, je povezana z materijalnim telesom le še z takoimenovano "Srebrno Nitjo" , ki pa je od duše povezana k telesu ravno pod to prej omenjeno Prsnico .

Intudi pri Duhovnem Gledanju, ki je "Direktno Gledanje" se naši Duši odpre Duhovni Vid ravno izpod te , prej omenjene Prsnice ..........


A si kdaj pomislil, da nisi slučajno malo zabrkljal zadeve...Objavljena slika

Duša je povezana s srebrno nitko in s fizičnim telesom samo takrat, ko je človek še živ...v takih primerih lahko doživlja astralna potovanja ali to kar nekateri imenujejo obsmrtna doživetja...Če se nitka prekine, je to enosmerna vozovnica u večna lovišta...A si prepričan, da ne obstaja poleg srebrne nitke še kakšna druga...Objavljena slika

A si se vprašal zakaj se imenuje tretje oko in ne recimo drugo srce ali kaj podobnega...Obstaja povezava med srčno čakro in ajno...to kar pa ti omenjaš je pa bolj v povezavi z duhovnim srcem, ki ni isto kot fizično srce...Če bi poznal okultni (skriti) pomen določenih zadev bi ti mogoče bile kakšne indijske oz. egipčanske zadeve kaj bolj jasne...egipčansko znanje ima namreč korenine v Vedah- indijske svete bukvice in teksti...današnje tolmačenje je pa že druga stvar...Vede so namreč obstajale že prej, še preden so se pojavili današnji indijci...

Pa še ena slikca, za boljše razumevanje kaj sem imel v mislih...Objavljena slika

http://www.archeage....52&type=profile

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#44 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 5. april 2012, 13:52

Mar si mislil, da se ločevanje Dušinega Duhovnega Telesa od materijalnega zgodi v trenutku ?

Glej, to se zgodi le v primeru hude-nenadne poškodbe-nesreče, kjer dušo dobesedno "iztrga" ven iz materijalnega telesa .

In, šele , ko se zgodi ves Energijski prenos v Dušino Duhovno telo, se potem ta Energijska Povezava (Srebrna Nit) prekine z za to usposobljenimi Duhovi Vodniki .

Drugače pa, kot sem razložil, se to "osvobajanje" z zbiranjem Dušine Energije lahko dogaja celo več Ur dolgo , preden se duša dokončno poslovi od težkega grobega umrljivega smredečega mesa .

pa še tudi potem, po telesni smrti in odhodu duše Onstran, v Duhovni Svet, je potrebno , da materija telesa večkratno razpade, se razgradi, predela od črvov, in šele nato se zbere Energija ki ostane, kot Duši lastna.

Je pa res, da jaz večinoma govorim bolj o Duhovnih zadevah, kot pa materijalnih , kajti Bistvo Je Duhovno, to Pa Res .

Lp + #

#45 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 5. april 2012, 17:42

Mar si mislil, da se ločevanje Dušinega Duhovnega Telesa od materijalnega zgodi v trenutku ?

Glej, to se zgodi le v primeru hude-nenadne poškodbe-nesreče, kjer dušo dobesedno "iztrga" ven iz materijalnega telesa .

In, šele , ko se zgodi ves Energijski prenos v Dušino Duhovno telo, se potem ta Energijska Povezava (Srebrna Nit) prekine z za to usposobljenimi Duhovi Vodniki .

Drugače pa, kot sem razložil, se to "osvobajanje" z zbiranjem Dušine Energije lahko dogaja celo več Ur dolgo , preden se duša dokončno poslovi od težkega grobega umrljivega smredečega mesa .

pa še tudi potem, po telesni smrti in odhodu duše Onstran, v Duhovni Svet, je potrebno , da materija telesa večkratno razpade, se razgradi, predela od črvov, in šele nato se zbere Energija ki ostane, kot Duši lastna.

Je pa res, da jaz večinoma govorim bolj o Duhovnih zadevah, kot pa materijalnih , kajti Bistvo Je Duhovno, to Pa Res .

Lp + #


A je to teoretični del, ki piše v knjigah ali praktični del preko lastnih izkušenj...In še boljše vprašanje kaj je zate sploh duhovno in kaj zemeljsko...Objavljena slika Objavljena slika

Iz mojega stališča...glede na energijski ustroj človeka...tisto kar jaz smatram pod "duša" ne rabi nobenega zbiranja in ne vem kaj še vse, ker vibrira na dosti višji ravni...razpadajo se samo "vehicles"- prevozna sredstva- subtilna telesa- ki se nahajajo pod ravnijo duše...ta telesa pripadajo materiji oz. mayi (iluzija) po budistično...

By the way srebrno nit se lahko prekine tudi z "vojno" na astralu...šamanom, magom in ostalim, ki se grejo kakšne vojne oz. spopade na subtilnih ravneh so te zadeve poznane...Šaman gre spat, se gre malo fightat z drugim na astral, drugi kao močnejši mu preščipne nitko in prvi se ne zbudi več...tralala...Objavljena slika

Mogoče bi bilo bolj koristno, če bi prebral kakšno knjigico od Castanede...čeprav tam nič ne piše o temu, vseeno malo nakaže tudi v to smer...Objavljena slika

Duhovno, materialno....kaj je bolj pomembno...itd...to se prepirajo otroki, ki še nimajo dovolj znanja in ki so komaj shodili- metafora...odgovor je poduhoviti materijo...kaj to pomeni pa itak učijo duhovni učitelji...Objavljena slika





Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#46 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 6. april 2012, 20:48

Karlos je tud' zgrešu Bistvo .

Poduhoviti materijo , Itak Da, Logično, Navkljub temu, pa še vedno MnoooOooogi žal ne vedo , kaj je Pomembneje ; Duhovno , ali Materijalno .


Srebrno Nit pa prekinjajo za to uspodobljeni Angeli Vodniki, poslani od najvišjega Angela - Stvarnika - Boga .



Glede Energijskega Zbiranja Dušine Energije, katero je uporabljala + razsipala za časa tuzemskega lajfa pa : Vsakdo mora odnesti kar je prinesel z seboj .


To pa pomeni, da morajo Vse stvari , uporabljane od Duše razpasti in preiti v Duhovno ; telo, obleka, orodje, še celo lasje, kosti, ipd, itd , vse, prav vse kar je Duša uporabljala, oziroma v kar je vložila svojo Energijo za uporabo , vse to mora Najprej razpasti , se Nato predelati od črvov, potem morajo še črvi razpasti v Duhovno, IIIIiiinnn, Šele Potem, ko že vse počasi preide v Duhovno, se ta Duhovna Energija počasi zbira v Duši, Kajti ta še ne zapusti Zemeljske Duhovne Sfere , ker je ne more(ne sme), Vse Dokler se vsa ta raztrosena Energija po Planetu zopet ne povrne vanjo .



Šele Nato, je Duša Svobodnejša + Okrepljenejša in gre lahko uspešno novim nalogam na proti .



Lp + #

#47 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 13. avgust 2014, 19:53

http://www.mojvideo....c0afec3b887332c

 

mogoče komu uspe odpret tretje oko z banano biggrin.png



#48 justbelove

justbelove
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 125

Objavljeno: 11. september 2014, 16:49

haha :D al pa s tem https://www.youtube....h?v=KDnBw7EXa3w



#49 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 11. september 2014, 17:06

Pazljivo, simptomi so enaki kot, če te dobiva do smrti strah,

pritisk v hipotalamusu pa še kaj.........A se komu kaj odpira?


dReAM

 

 

 





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0