Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ujemanje Lev-Tehtnica


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
91 komentarjev na to temo

#26 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 16. december 2011, 14:44

Pa to je itak neizogibno! Si predstavljaš dolgčasa s sami trigoni, sekstili in konjunkcijami?
Znorim že po prvem letu, ko zaljubljenost mine.
Nema, mora bit tud kaj kresanja :)

:palec:
absolutno... najverjetneje te niti ne bi privlačil... podzavestno privlačimo (in so nam privlačni) partnerje, ki nam potencirajo naše probleme... da se z njimi ukvarjamo ali "povej mi kaj je najbolj zajebano v tvojem chartu in skor 95% boš privlačila partnerje, ki bodo bodisi to strukturo aktivirali ali pa imeli sami podobno planetarno orgijo v svojem chartu..."
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#27 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 16. december 2011, 14:49

da dam en primer... najboljš kar svojega... imam T-kvadrat med Neptunom v 2., ki je v opoziciji z venero in Soncem (venera vladar 6.,7. in 11.) in kvadratu z marsom in saturnom (Mars vladar 5.)... se pravi je partnerstvo (7. hiša) in dajanje ljubezni (5.) zelo obarvano z Neptunsko-Saturnovsko energijo (glede na to, da sta to planeta ki sta v T-kvadratu najbolj odaljena od sonca najbolj vplivata na preostale)... moja punca pa ima Saturna v 5. v kvadratu z neptunom v (7.)...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#28 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 16. december 2011, 15:03

Pa to je itak neizogibno! Si predstavljaš dolgčasa s sami trigoni, sekstili in konjunkcijami?
Znorim že po prvem letu, ko zaljubljenost mine.
Nema, mora bit tud kaj kresanja :)

:palec: :palec: :palec:

se popolnoma strinjam

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#29 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 16. december 2011, 15:04

Ja, jaz sicer svojega primera ne morem napisat trenutno, ker nimam njegovih podatkov, ampak VEM, da mi aktivira določene stvari, ker vidim, kaj se dogaja z mano. In njegova Luna vem, da ni najbolj kompatibilna z mojo. Jaz sem popizdljiva, on umirjen ... vse bi diplomastko reševal, medtem, ko bi jaz po mizi tolkla x:o)x

Je pa pri mojem partnerstvu itak največji problem kotni Neptun v 7. hiši, v konjunkciji z merkurjem (vladar mojega asc) in v širokem kvadratu z mojim Saturnom ... xrolleyesx

Aja, no .. pa še malce začimbe daje Pluton v 5. in Venera v ŠKO :)

...jah če je rojen okol 80-ega je prav možno, da ma tut on tale kvadrat Nep-Sat dost točen in da je ta kvadrat prepleten s kakšnimi osebnimi planeti in/ali koti...

jaz in moja mava tudi lune v kvadratu... (čeprav je to omiljeno, ker mam jaz v znamenju njene lune sonce...)
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#30 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 16. december 2011, 15:06

Ne mi lajkat postov, kr mam tko lepo številko 666 zdaj hahahaha

..boj jaz sprot minuse dajal,da se pogliha, OK??? x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#31 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 16. december 2011, 15:08

1981 x:)x

Ja, mam tendenco met mlajše .. ups x:Ix

1981 je sicer že zakoraču saturn v vago... je pa odvisn od mesca... nek širši kvadrat skoraj zagotovo je...

..ja kva maš pa merkurja v 7.... pol pa nč čudnga da te otroc privlačijo... x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#32 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 16. december 2011, 15:13

Bebo, govoriš kot bi bla pedofilka hahahahaha ... sej bo imel okroglo zdej x:px x:Ix
ja no, jaz se staram kot dobro vino, pa rabim ob sebi enga mlajšega ane :) :) :)

mel zdej???..pol je čist na koncu 81??

...ja, stare mašine so za vajence... x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#33 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 16. december 2011, 15:16

Ja, strelec je ( x:o)x ). Bo imel. :)

..jah pol maš res zelo zelo velke šanse, da ti res kaj gor na neptuna pršpona...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#34 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 16. december 2011, 15:19

Saj pravim ....
Ampak bo že. Že rabim to. :) In nič ne bom jamrala. Mi je fajn tko kot je. če mi pa več ne bo, bomo pa iskali druge mladičke x:px

..itak da rabiš :inocent: .. č maš venero v sco... x:Dx

..ja sej tega je dost... dobr da nataliteta raste... x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#35 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 16. december 2011, 15:35

[quote name='Samson23' date='16. december 2011, 15:08' timestamp='1324044482' post='1055619886']


..ja kva maš pa merkurja v 7.... pol pa nč čudnga da te otroc privlačijo... x;)x
[/quote]




:palec: Merkur v sedmi, al pa mogoče trigon merkurja z DESC je en velik potencial, da te pritegnjejo, oz ti pritegneš mlajše. To jaz iz prve roke, oba partnerstva.

[quote name='Samson23' date='16. december 2011, 14:49' timestamp='1324043346' post='1055619879']
da dam en primer... najboljš kar svojega... imam T-kvadrat med Neptunom v 2., ki je v opoziciji z venero in Soncem



Tale tvoj neptun je še vedno v prvi hiši, je pa skoraj na vrhu druge, tako, da ga lahko gledaš v eni in drugi.

#36 megi*

megi*
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 112

Objavljeno: 16. december 2011, 16:03

Jah, saj to je že res, samo je kar utrudljivo, če imaš stalno neko dramo naokoli.
Tako, da bi mi trigoni s transsaturnovci prav pasali - vsaj enkrat se analiza ne bi zaključila z omejenim rokom trajanja :o|o:
Bik hoče trajat. Strelcu se pa dogaja - pol pa zrihtaj...

Ampak, da se ne bom pritoževala, mi pa uran že celo leto tensta venero in marsa, tako,da je elektrika v zraku :D

#37 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 16. december 2011, 17:27

jaz in moja mava tudi lune v kvadratu... (čeprav je to omiljeno, ker mam jaz v znamenju njene lune sonce...)


a veš da midva tudi tko (luni v kvadratu, moja luna in njegovo sonce v istem znamenju) in točno vem kaj me pr njegovi luni "iritira" ampak mi ni tak problem
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#38 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 16. december 2011, 17:41

Objavljena slika Merkur v sedmi, al pa mogoče trigon merkurja z DESC je en velik potencial, da te pritegnjejo, oz ti pritegneš mlajše. To jaz iz prve roke, oba partnerstva.



pr men je pa verjetno konjukcija Merkurja in Marsa v Strelcu, da me tud vedno sam mlajši zanimajo Objavljena slika
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#39 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 17. december 2011, 05:58

Pa če sta Luni v opoziciji? Kaj bi rekli na to varianto? že težje, a

..lažje kot kvadrat, ker se vseen lažje neko ravnovesje... je pa seveda odvisno od znamenj... a tvoj ma luno v vagi???...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#40 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 17. december 2011, 10:37

Ne vem ure rojstva, ampak ja ... zelo je možno, da sta Luni v opoziciji, ker ne glede al je zjutri al zvečer, je v Tehtnici ja x:o)x

..jah lej po mojem tale opozicija... mhm, no... če bo on pr tebi dobu potrditev, da ga ceniš, da je privlačen in popularen, pol boš lahko ti hlače v bajti nosila in bosta oba zadovoljna... x;)x

trenja pa znajo nastat, ko pride do problemov, ki bodo tebe zelo hitro ziritirali on pa se bo (zaradi ljubega miru) delal da jih ni... in teb bo šlo na živce, ker njega ne moti, njemu pa da tebe tolk moti... xrolleyesx tre bo treba eno ravnovesje najti...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#41 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 17. december 2011, 11:38

Zanima me vaše mnenje: Je bolje imeti kvadrat ali opozicijo v sinastriji med Luno in Soncem, kot nič. Je nekaj, kar vsaj hoče iskati neko sorodnost in harmonijo moškega in ženske bolje kot prav nobena kombinacija?

Moje njenje se razkriva že v samem vprašanju, kaj mislite vi?

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#42 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 17. december 2011, 11:48

Zanima me vaše mnenje: Je bolje imeti kvadrat ali opozicijo v sinastriji med Luno in Soncem, kot nič. Je nekaj, kar vsaj hoče iskati neko sorodnost in harmonijo moškega in ženske bolje kot prav nobena kombinacija?

Moje njenje se razkriva že v samem vprašanju, kaj mislite vi?


Se strinjam s tabo. Sicer pa med kvadratom in opozicijo, bi prej izbrala kvadrat, ker ta vsaj privlači močno dve osebi, je neke vrste izziv za oba. Opozicija pa blokira stekanje energij, ne omogoči osebnostne rasti v sinastriji.

#43 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 17. december 2011, 11:49

...bistveno vprašanje je kaj lahko tako sonce da taki luni in obratno, vprašanje sposobnosti izmenjave resursov, in ne golo vprašanje kotov med planeti... in glede na to, da je kombinacij kar precej menim, da je odgovor dost odvisen od tega o katerem paru govorimo...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#44 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 17. december 2011, 12:30

...bistveno vprašanje je kaj lahko tako sonce da taki luni in obratno, vprašanje sposobnosti izmenjave resursov, in ne golo vprašanje kotov med planeti... in glede na to, da je kombinacij kar precej menim, da je odgovor dost odvisen od tega o katerem paru govorimo...


se ti ne zdi, da ima vsak par nekaj, kar je izziv?

Se strinjam s tabo. Sicer pa med kvadratom in opozicijo, bi prej izbrala kvadrat, ker ta vsaj privlači močno dve osebi, je neke vrste izziv za oba. Opozicija pa blokira stekanje energij, ne omogoči osebnostne rasti v sinastriji.



jaz pa vedno doživljam opozicije, kot tiste, ki so bolj povezane z odnosi in usklajevanjem, nekako manj problematične v sinastriji, kvadrate pa za bolj problematične. Se pa strinjam, kvadrat močno veže.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#45 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 17. december 2011, 12:34

Kakšno pa je vaše mnenje o tem, da sploh ni nobene povezave med Soncem in Luno v partnerskem odnosu, a to pomeni, da temeljna kvaliteta manjka, temeljni smisel odnosa?

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#46 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 17. december 2011, 12:34

Zanima me vaše mnenje: Je bolje imeti kvadrat ali opozicijo v sinastriji med Luno in Soncem, kot nič. Je nekaj, kar vsaj hoče iskati neko sorodnost in harmonijo moškega in ženske bolje kot prav nobena kombinacija?

Moje njenje se razkriva že v samem vprašanju, kaj mislite vi?



Se strinjam s tabo. Sicer pa med kvadratom in opozicijo, bi prej izbrala kvadrat, ker ta vsaj privlači močno dve osebi, je neke vrste izziv za oba. Opozicija pa blokira stekanje energij, ne omogoči osebnostne rasti v sinastriji.


Se strinjam z obema. V bistvu so vsi aspekti med svetili "angelski". Moško - ženske energije, ki se privlačijo. Energije ki pomenijo vse dogajanje v glavi, razum in čustva, svetlobo, nebo, oči, življenje, skupno smer v katero gresta z roko v roki ( z glavo ob glavi - tete a tete).

Seveda je najboljši aspekt trigon tuki, ki pomeni lahkotnost, enakost temperamentov, pol je konjunkcija. Kvadrat pomeni podobno, a z odrekanjem, opozicija tut podobno, a ni tko močna, ne veže enako globoko, tu je vseeno skoz prisoten filing, da je neki zgrešenga, da neki ne šteka. Polarnost ni prava. V bistvu morata iskat kompromise.
Vsekakor pa boljš karkoli, kot nič. Objavljena slika

#47 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 17. december 2011, 12:37

se ti ne zdi, da ima vsak par nekaj, kar je izziv?

...absolutno, ampak že v osnovi lahko rečem, da so nekateri pari vsekakor bolj kompatibilni kot drugi in lahko bistveno bolje shajajo skupaj... npr. luno v dvojčku lahko sonce v strelcu bistveno bolje izpolni, kot pa npr. luno v škorpijonu sonce v vodnarju...

Kakšno pa je vaše mnenje o tem, da sploh ni nobene povezave med Soncem in Luno v partnerskem odnosu, a to pomeni, da temeljna kvaliteta manjka, temeljni smisel odnosa?

..absolutno ne... obvstajajo tudi druge povesave, ki so skoraj tako moče ali pa še bolj kot sonce-luna... sonce-vozel, luna-vozel, sonce-asc/desc... luna-asc/desc...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#48 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 17. december 2011, 14:27

Kakšno pa je vaše mnenje o tem, da sploh ni nobene povezave med Soncem in Luno v partnerskem odnosu, a to pomeni, da temeljna kvaliteta manjka, temeljni smisel odnosa?


V bistvu ja, neki manjka. Objavljena slika Glava manjka. Objavljena slika

Če pogledaš Horusovo linijo, pol veš da poteka od 0° leva do 0° vodnarja točno med Horusovimi očmi nekak horizont - Horusova črta. In ta nam ne da samo popolno simetrijo vladarstev sedmih tradicionalnih planetov, temveč tut nekako razdelitev pomena sinergije parov planetov v sinastriji. Tko mamo zgori pr glavi par svetil, Sonce - Luno, ki pomenita razumsko in čustveno ujemanje, pa spodi Satkota in Urana, ki predstavljata trdnost na zemlji, temo, pot.....v sredini pa Marsa in Venerco ki sta popek, rojstvo, center lajfa.

No, in če ti to zdej obglaviš, če pač glave ni, če aspekt med svetili manjka, je lahko dober seks, je lahko vznemirljiva pot, a...........glave ni. Objavljena slika

Oki, sej v sinastriji je itak zlo pomembna tut aspektiranost z osjo odnosov, ascendent - descendent, a to ni isto. Je ravnotežje, je sodelovanje predvsem, je sloga, je fizična vez, a strasti pa ni. Ker manjka kontakt razuma z čustvi. In če nič v glavi ne dogaja, pol je tut seks sam telovadba, al kako že razlagajo šjorce? Objavljena slika Pol tut krasen trigon Venerce z Marsem na dolgi rok ni pomemben. Objavljena slika

Kontakti svetil z vozli so pa več al manj le karmična naloga. Ko je ta končana je vez lahko kar naenkrat brezpredmetna. Ker je ne potrebuješ več, ker si se že vse nauču. Objavljena slika



#49 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 17. december 2011, 17:00

jaz pa vedno doživljam opozicije, kot tiste, ki so bolj povezane z odnosi in usklajevanjem, nekako manj problematične v sinastriji, kvadrate pa za bolj problematične. Se pa strinjam, kvadrat močno veže.


Tukaj se težko strinjam.

Jaz si nekako predstavljam aspekte kot elemente v naravi.

Recimo, Kvadrat bi lahko bil Ogenj, ker tukaj je močna volja, tekma, soočenje sil, napetost. Dva planeta sta enakovredna in se borita za obstoj a, eden brez drugega ne obstaja, ker se močno privlačita. To je izziv za rast obeh, za izboljšanje. Najboljše ta aspekt ponazarja Ovna.

Opozicija je pa recimo Zemlja. En planet je močnejši in drugi je v ''opoziciji''. Eden vlada in, ker je zemlja čvrst element, nepremakljiv, trden, energije težko težijo k obema stranema, ampak se osredotočijo na ''totalitarizem'' enega planeta, ki je od dveh boljše pozicioniran (recimo v domiciliju ali ima druge boljše aspekte, ki ga utrdijo). Ni ''demokracije'' v govoru dveh energij, ni harmonije, nekako. To pa zato, ker sta preveč drugačna. Najboljše ta aspekt ponazarja Kozorog.

Potem, Trigon je Voda, energija ki teče in nima ovir, deroča voda, harmonična a obenem odločna, globoka, ki teži k združevanju v eno. Najbolje ga predstavlja Rak.

Sekstil je Zrak, ni tako odločen kot deroča voda, ampak bolj prilagodljiv. V bistvu je trigon še najmanj močan od aspektov, neke vrste slabotno lepilo, ki pa lahko premakne tehtnico če je preveč ravnovesja energij (pozitivnih in negativnih), pomaga v sinastriji ustvariti večjo komunikacijo tako na čustveni kot mentalni ravni. Je diplomatski. Najbolje ponazarja Tehtnico.

Znamenja, ki sem navedla so Kardinalna in v sebi nosijo čare in tegobe vseh treh znamenj vsakega elementa.

#50 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 17. december 2011, 17:01

V bistvu ja, neki manjka. Objavljena slika Glava manjka. Objavljena slika

Če pogledaš Horusovo linijo, pol veš da poteka od 0° leva do 0° vodnarja točno med Horusovimi očmi nekak horizont - Horusova črta. In ta nam ne da samo popolno simetrijo vladarstev sedmih tradicionalnih planetov, temveč tut nekako razdelitev pomena sinergije parov planetov v sinastriji. Tko mamo zgori pr glavi par svetil, Sonce - Luno, ki pomenita razumsko in čustveno ujemanje, pa spodi Satkota in Urana, ki predstavljata trdnost na zemlji, temo, pot.....v sredini pa Marsa in Venerco ki sta popek, rojstvo, center lajfa.

No, in če ti to zdej obglaviš, če pač glave ni, če aspekt med svetili manjka, je lahko dober seks, je lahko vznemirljiva pot, a...........glave ni. Objavljena slika

Oki, sej v sinastriji je itak zlo pomembna tut aspektiranost z osjo odnosov, ascendent - descendent, a to ni isto. Je ravnotežje, je sodelovanje predvsem, je sloga, je fizična vez, a strasti pa ni. Ker manjka kontakt razuma z čustvi. In če nič v glavi ne dogaja, pol je tut seks sam telovadba, al kako že razlagajo šjorce? Objavljena slika Pol tut krasen trigon Venerce z Marsem na dolgi rok ni pomemben. Objavljena slika

Kontakti svetil z vozli so pa več al manj le karmična naloga. Ko je ta končana je vez lahko kar naenkrat brezpredmetna. Ker je ne potrebuješ več, ker si se že vse nauču. Objavljena slika



:palec: logična in zanimiva razlaga, hvala x:)x

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0