Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Planeti v 7. in 10. hiši


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
3 komentarjev na to temo

#1 vrtnica90

vrtnica90
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 12. januar 2012, 17:44

Živjo :)

Rojena sem 16. 7. 1990 ob 13:05 v NM.

Prosila bi nekoga, da mi razloži, če kaj dejansko pomeni da imam sonce, merkur in (v nekaterih izračunih tudi) jupiter v 10. hiši.
Še bolj pa me zanima odgovor ali je kaj "hudega" Objavljena slikače imam venero v dvojčku in mars v biku, oba pa v 7. hiši?

Kot sem prebrala, je bilo večkrat omenjeno da naj bi luna v 7. hiši prinašala nezvestobo, neko vrsto trpljenja v zvezi itd. Objavljena slika

hvala za odgovor!

#2 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 12. januar 2012, 18:55

Živjo :)

Prosila bi nekoga, da mi razloži, če kaj dejansko pomeni da imam sonce, merkur in (v nekaterih izračunih tudi) jupiter v 10. hiši.
Še bolj pa me zanima odgovor ali je kaj "hudega" Objavljena slikače imam venero v dvojčku in mars v biku, oba pa v 7. hiši?

Kot sem prebrala, je bilo večkrat omenjeno da naj bi luna v 7. hiši prinašala nezvestobo, neko vrsto trpljenja v zvezi itd. Objavljena slika

hvala za odgovor!


Živjo tut tebi.

Vsak planet v določeni hiši, določenem znamenju in določenih aspektih nekaj pomeni. Jupiter sicer po nobenih izračunih še ni v deseti, je pa le stopinjo oddaljen od nje, zato lahko govorimo pr njem o konjunkciji z vrhom desete hiše - z MC-jem. Sonček pa Merkur pa Južni lunin vozu so pa v deseti. Vse skupi nekako pomeni, da čutiš potrebo da pokažeš svetu svojo vrednost in svojo važnost, pa to da boš po nečem še zlo poznana. Če sklepam po trigonu tvoje Lunce z Uranom si precej unikatna z zelo neobičajnimi idejami, tk da boš tut odmevna v svoji okolici, pa najbrž si precej moralna in včasih zgled za druge. Si precej ambiciozna in ne bi me presenetlo če bi bila en dan vodja drugim. Si tradicionalno vzgojena.

V tem da je Venera v dvojčku ni nič hudega, nasprotno, fajn je, ker ti dela lep trigon na ascendenta kar pomeni da si talentirana, kreativna in družabna. Je pa v deveti, ne sedmi hiši. Tut Mars v biku ne pomeni ničesar hudega. Zaradi njega si trmasta, praktična in sposobna. Zaradi njega rada riskiraš in maš danost pozitivnih sprememb.

Glede sedme in Lunce not.....če partnerja ne boš varala in če ga boš pravilno izbrala, če ne boš partnerja izbrala zaradi čustvene odvisnosti, če ga boš izbrala ko boš sposobna zrelih odnosov, pol nezvestobe in trpljenja v zvezi najbrž ne bo. Objavljena slika

#3 vrtnica90

vrtnica90
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 13. januar 2012, 10:30

Omar hvala za odgovor.
glede poznanosti, ambicioznosti itd. - verjamem da imam določene predispozicije za to, če se bo pa kaj uresničilo, bomo pa še videli :)
Se da razvideti na katerem področju bi lahko uspela (gre za poklicno kariero?- glede odmevnosti?)

v eni izmed tem sem spraševala tudi, kakšen partner bi bil zame najbolj primeren (glede na 7. hišo ipd), in če ti ni težko bi prosila, da mi poveš tudi to...

Drugi pa lahko napišete tudi svoje interpretacije, morda kdo vidi zadeve drugače kot omar?

Lep dan vsem ;)

#4 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 13. januar 2012, 11:48

Se da razvideti na katerem področju bi lahko uspela (gre za poklicno kariero?- glede odmevnosti?)


Pr tebi je težko videt na katerem področju bi lahko uspela, ker je možnih področji več, ker je v chartu videt da se težko kar tko ustališ na enem področju, zato bo na področju kariere več sprememb. Se pa zlo vidi, da bo za tvoj končni uspeh važen in koristen ženski vpliv. Ker maš izrazito razvit občutek za odgovornost, bi zlo dobro funkcionirala na kakem vodilnem položaju.
Področji je več, opažam recimo tvojo nadarjenost za glasbo, sploh za umetnost. Zlo bi ti najbrž tut ležalo delo v medijih, tut kakršnokoli v povezavi z komunikacijo. Zanima te tut znanost, zato je res težko karkoli preciznega glede kariere pr tebi videt. Lunca v trigonu z Uranom bo poskrbela, da bo skoz kaj dogajalo in da bo precej sprememb, zasukov in obratov. Za detajlnejše ugotovitve bi blo treba prečekirat cel tvoj chart, za kar je potrebno precej časa, ki ga lih nimam trenutno na voljo.



v eni izmed tem sem spraševala tudi, kakšen partner bi bil zame najbolj primeren (glede na 7. hišo ipd), in če ti ni težko bi prosila, da mi poveš tudi to...




Ti odgovorim tam, v tisti temi, ko jo najdem.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0