Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Aspekt Venera opozicija Pluton


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* - - - - 1 x ocenjeno
87 komentarjev na to temo

#1 tashy7

tashy7
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 30. januar 2012, 12:51

živjo
sem nova na forumu...prebrskala o aspektu venera opozicija pluton in nisem nič našla.....
me zanima kako si ga interpretirate .....venera v ovnu v 5.hiši, pluton v tehtnici v 11.hiši.....in še mars v raku v 8. hiši:-)
bom vesela kakšne vzpodbudne informacije :-)
hvala

#2 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 1. februar 2012, 09:47

Je Mars v kvadratu s to opoziciji, na kolk stopinj? Povej, da ti bomo lažje razložili.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#3 tashy7

tashy7
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 1. februar 2012, 10:12

mars je v kvadratu ( separacijski ) s plutonom

in z venero tudi seveda....:-)

#4 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 1. februar 2012, 10:59

živjo
sem nova na forumu...prebrskala o aspektu venera opozicija pluton in nisem nič našla.....
me zanima kako si ga interpretirate .....venera v ovnu v 5.hiši, pluton v tehtnici v 11.hiši.....in še mars v raku v 8. hiši:-)
bom vesela kakšne vzpodbudne informacije :-)
hvala



mars je v kvadratu ( separacijski ) s plutonom

in z venero tudi seveda....:-)


Waw kaki fukaški aspekti. Objavljena slika Še dobro da je Mars v škampih pa da te to malčk žlajfa, dela rafinirano in senzualno, k čene bi najbrž sam to skoz počela v najbolj divji obliki. Objavljena slika V keri hiši in znamenju je pa tvoja Lilith?

#5 tashy7

tashy7
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 1. februar 2012, 11:23

LOL....:-)sex je pomemben se strinjam.... moja Lilith je v 5. hiši v ovnu .....drugače pa me bolj zanima tale aspekt s psihološkega vidika oz na področju odnosov....
hvala

#6 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 1. februar 2012, 11:42

LOL....:-)sex je pomemben se strinjam.... moja Lilith je v 5. hiši v ovnu .....drugače pa me bolj zanima tale aspekt s psihološkega vidika oz na področju odnosov....
hvala


Vem, vem, da se strinjaš da je seks pomemben. Objavljena slika Če se pa s takimi kombinacijami kot jih maš ti s tem ne bi strinjala, pol pa naj gre nekam vse skupi.....Objavljena slika

Psihološko je pa malčk drugače. Tale aspekt prinaša ful enih inhibicij, omejitev, ki lahko negativno vplivajo na tvoje emocionalno dojemanje tko partnerstva kot tut še marsičesa drugega. Predvsem je lahko vprašljiva moralnost, pa tvoje prevelike zahteve. Težiš k idealnemu in ne znaš delat kompromisov. Zlo te lahko zaznamujejo tut finančni problemi.
Si najbrž tut precej impulzivna, zlo odkrito najbrž izražaš svoja čustva in občutke, precej si lahko kritična, tudi do same sebe. Na momente znaš bit celo romantična, a nagnjenje maš, da vedno pričakuješ preveč, zato marsikatero razočaranje.
V glavnem..........se bo treba naučit delat kompromise najbrž............če se pač že tega nisi naučila.............Objavljena slika

#7 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 1. februar 2012, 11:54

Moje izkušnje iz prakse s T-kvadrati, da so zelo dobri za poslovno in materialno področje, zelo veliko ene akcije, dejavnosti, pogosto tudi delo iz področij, ki jih nakazuje T-kvadrat, vendar v ljubezeni premalo stabilnosti, prehitro, predivje, moćne reakcije. Ker gre za kardinalna znamenja je tu še dodatek, hitrih menjav, hitrih sprememb, težko ostati dolgo v nekem odnosu. Izjemna impulzivnost.
Drama je glavna beseda, dolgčasa ni, vendar ni tudi korenin, da bi se nek odnos razvijal. Treba se je naučiti dat čas odnosu... tudi ko ni vse najbl prov.
Bi blo pa dobro videti, kak je Saturn, Saturn je vladar znamenja nasproti vrha T-kvadrata, če on podpira Marsa s sekstilom ali trigonom, potem je s časom več verjetnosti za stabilizacijo in nekoliko dolgotrajnejše odnose. Materialna stabilnost je tudi pomembna za občutek večje vrednosti in trdnosti, ki je neka podstat dobrih odnosov.

Mars v škampih x:Dx lušna x:o)x

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#8 tashy7

tashy7
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 1. februar 2012, 12:18

Vem, vem, da se strinjaš da je seks pomemben. Objavljena slika Če se pa s takimi kombinacijami kot jih maš ti s tem ne bi strinjala, pol pa naj gre nekam vse skupi.....Objavljena slika

Psihološko je pa malčk drugače. Tale aspekt prinaša ful enih inhibicij, omejitev, ki lahko negativno vplivajo na tvoje emocionalno dojemanje tko partnerstva kot tut še marsičesa drugega. Predvsem je lahko vprašljiva moralnost, pa tvoje prevelike zahteve. Težiš k idealnemu in ne znaš delat kompromisov. Zlo te lahko zaznamujejo tut finančni problemi.
Si najbrž tut precej impulzivna, zlo odkrito najbrž izražaš svoja čustva in občutke, precej si lahko kritična, tudi do same sebe. Na momente znaš bit celo romantična, a nagnjenje maš, da vedno pričakuješ preveč, zato marsikatero razočaranje.
V glavnem..........se bo treba naučit delat kompromise najbrž............če se pač že tega nisi naučila.............Objavljena slika


omar hvala za tvojo razlago.... to da imam prevelike zahteve, verjetno izhaja tudi iz tega, da jih imam največ do sebe, pa potem avtomatično projeciram tudi na druge... oz pričakujem, da jih bodo tudi drugi izpolnjevali...se zavedam tega, še posebaj takrat ko mi nekdo postavi "ogledalo" in si rečem pa kaj za vraga ta zdaj hoče od mene:-)
tako rešujem tole problematiko..
kar se tiče idealizma je pa tako, da moram samo racio vklopit....( merkurja v biku) in so zadeve takoj clear....priznam pa, da me zanese.. in ja romantika, je del mene...:-)

mi lahko še kaj poveš o tranzitu urana čez tole mojo 5. ovnovsko hišo....in mislim da naslednje leto tudi čez natalno venero??
in kaj ti je povedal še podatek o moji črni luni??
thx

#9 tashy7

tashy7
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 1. februar 2012, 12:28

Moje izkušnje iz prakse s T-kvadrati, da so zelo dobri za poslovno in materialno področje, zelo veliko ene akcije, dejavnosti, pogosto tudi delo iz področij, ki jih nakazuje T-kvadrat, vendar v ljubezeni premalo stabilnosti, prehitro, predivje, moćne reakcije. Ker gre za kardinalna znamenja je tu še dodatek, hitrih menjav, hitrih sprememb, težko ostati dolgo v nekem odnosu. Izjemna impulzivnost.
Drama je glavna beseda, dolgčasa ni, vendar ni tudi korenin, da bi se nek odnos razvijal. Treba se je naučiti dat čas odnosu... tudi ko ni vse najbl prov.
Bi blo pa dobro videti, kak je Saturn, Saturn je vladar znamenja nasproti vrha T-kvadrata, če on podpira Marsa s sekstilom ali trigonom, potem je s časom več verjetnosti za stabilizacijo in nekoliko dolgotrajnejše odnose. Materialna stabilnost je tudi pomembna za občutek večje vrednosti in trdnosti, ki je neka podstat dobrih odnosov.

Mars v škampih x:Dx lušna x:o)x


hvala Mihela....T-kvadat je dober za bussiness..no super tole slišat, ker bi bil že čas, da se kam obrnem....sicer sem zaposlena in imam stabilno sluzbo..no vsaj upam..a trenutno področje dela defintivno ni moja strast....mene zelo zelo zaniam področje psihologije in astrologije ter odnosov.....se intenzivno učim....
kar se tiče ljubeznskega področja je pa res, da sem prehitra....zelo hitro detektiram, kaj je v odnosu narobe oz kje bi se dalo izboljšat ..in medtem, ko bi druga stran še rada uživala in se imela fajn in noče slišat, da je kaj narobe...jaz že iščem "delo", ki pa ga ljudje, takrat ko gre za njih same...najtežje opravijo...se strinjam s tabo, da moram biti bolj potrpežljiva:-) ....in verjetno na tem področju delovati bolj sočutno....
Saturn je pa v 9. hiši v raku .....in ne tvori nobenega aspekta z Marsem.....

#10 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 1. februar 2012, 15:22

omar hvala za tvojo razlago.... to da imam prevelike zahteve, verjetno izhaja tudi iz tega, da jih imam največ do sebe, pa potem avtomatično projeciram tudi na druge... oz pričakujem, da jih bodo tudi drugi izpolnjevali...se zavedam tega, še posebaj takrat ko mi nekdo postavi "ogledalo" in si rečem pa kaj za vraga ta zdaj hoče od mene:-)
tako rešujem tole problematiko..
kar se tiče idealizma je pa tako, da moram samo racio vklopit....( merkurja v biku) in so zadeve takoj clear....priznam pa, da me zanese.. in ja romantika, je del mene...:-)

mi lahko še kaj poveš o tranzitu urana čez tole mojo 5. ovnovsko hišo....in mislim da naslednje leto tudi čez natalno venero??
in kaj ti je povedal še podatek o moji črni luni??
thx


Kaj mi je povedu podatek o tvoji Black Moon? Hm.......Waw mi je povedu. Objavljena slika

No......sej veš da tkole s parimi podatki neki pametovat je bl splošno vse skupi...a recimo da mi je podatek povedu da si najbrž precej lušna, da nisi sam strastna da pr tebi ni vse sam "vse al pa nič", temveč tut da znaš bit zlo fatalna. Da si tut vizuelno vse prej kot zlita z množicami, da to nikakor nočeš bit, da se tut oblačiš tako, da zgledaš senzualno, zapeljivo, celo napadalno ko maš svojih pet minut. Da je tvoj moto da če zmoreš ti bo zmogu tut tist ob tebi, da tvoj tipček dobesedno obleži pod tabo in da vse štiri od sebe ko opraviš z njim, spet ko maš svojih pet minut..........da so taki tvoji momenti po pet minut kar pogosti najbrž....in trajajo....in trajajo......
Za slabosti drugih te prou dost ne birga. Zahtevaš zvestobo ki jo sama daješ če je pač taka situacija, a če ni, si zlahka oprostiš in najdeš kup izgovorov zakaj ti taka ni treba bit. Pa boljš da se te ne razočara, ker ti ni problem se maščevat. Hočeš vse, ker si rada superiorna in težko tistmu, ki tega pravočasno ne spozna.

No to, da bi kdo tebe razočaral je pa neki groznega. Paralizira te, blokira, prnese neke predsodke, strah in dvome. Postaneš neizživeta in je tako stanje zate najtežje. Ne trpiš ponižanja in če to doživiš kriviš za to vse tipčke. Vsi so kar naenkrat isti. Znaš bit tut ljubosumna, znaš se noro na koga vezat, a pol hočeš od njega da je točno tak kot si ti želiš. Pa tut če ne more bit, k je pač drugačen, briga te. Ima da se spremeni kot ve in zna. Njegov problem kako bo to naredu. Če zmoreš ti naj zmore tut on. Naj tuhta in naj se muči. Končno od tebe dobi res neki posebnega in ima da se potrudi še sam..... Objavljena slika

Življenje samo je zate dostikrat neka avanturca. Hodiš naprej ne glede na vse. Ponavadi srečuješ podobne sebi in ti je užitek konfrontacija z njimi. Nočeš se dolgočasit, všeč so ti izzivi, nove stvari. Pravila so ti bljak in jih zanalašč ne spoštuješ.

Ko si bla še mičkena si bla mogoče gobčna in seveda vedno v klapci taglavna, vedno v centru pozornosti. Vse se je nakako vrtelo okoli tebe in mogoče te je malo motlo to, da se zemlja kljub vsemu vrti raje okoli Sonca. A jebi ga, si se s tem najbrž morala sprijaznit. Objavljena slika . Ti je pa bistveno da se te spoštuje, da se ve kdo in kaj si ti in da se drugi nekako prilagodijo tebi. Ker končno, ej, pa ti si pa ja the best in pol zakaj ti drugi ne bi bli vsaj podobni. Ane. Objavljena slika

Ne maraš kompromisov, ful ti je važna svoboda in bog pomagi če hoče kdo nate kaj preveč vplivat. Vedno boš upoštevala le svoj notranji impulz v katerega si ful sigurna. Se pa podzavestno bojiš same sebe, svojih čustev in svoje ranljivosti. Zato pravaprav tako navzen deluješ in si taka brezkompromisna do drugih. Da te oni ne bi pogruntali in ti odkrili tvoje slabosti.

Rabiš nekoga ki ti je kos, ki je tak kot si želiš da bi bil in pred katerim si lahko tut boga neubogljena in ranjiva. Da ti ni več potrebno izstopat, da si lahko malček v njegovi senci, da se lahko posvetita en druzmu in vzpostavita zaupanje en v druzga.

Vsi ostali so zapravljanje časa.

Zdej Tranzitni Uran...hm, bi blo za videt kake aspekte bo delu in kake ma v natalu. Vsekakor ti bo najbrž na tem področju prnesu kaj novga, kaj waw celo tut. Ker je pač tranzitni Uran kar precej originalen, svobodoljuben, samovoljen. A deluje v nekem zlo lepem ritmu in ti si itak zlo ritmična. Pa ga boš intuitivno najbrž zlo čutla in pol tut vedla kaj ti je za narest. Bodo pa reforme ja, pa transformacije tut. Sploh se ne bojim zate da se ne bi znajdla nekako.

Bodi pridna. Objavljena slika

#11 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 1. februar 2012, 20:00

Kaj pa pomeni črna luna oziroma kaj pove?

#12 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 1. februar 2012, 20:34

..na podlagi teh treh pozicij nekaj pametnega "psihološkega" kot praviš, povedat je zelo težko... ekscesivna sexualnost je vsekakor razvidna.. ampak kot reakcija na kaj??? kaj hočeš s tem dokazat???ali morda pred čem bežiš v sex??

kakšna je druga hiša?? kje je saturn? kako so vozli aspektirani.. kaj ko bi dala vse podatke??? pa še potem je možnih kar nekaj alternativnh interpretacij...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#13 tashy7

tashy7
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 1. februar 2012, 22:03

..na podlagi teh treh pozicij nekaj pametnega "psihološkega" kot praviš, povedat je zelo težko... ekscesivna sexualnost je vsekakor razvidna.. ampak kot reakcija na kaj??? kaj hočeš s tem dokazat???ali morda pred čem bežiš v sex??

kakšna je druga hiša?? kje je saturn? kako so vozli aspektirani.. kaj ko bi dala vse podatke??? pa še potem je možnih kar nekaj alternativnh interpretacij...


ja se strinjam..da rabimo celo sliko....16.04.1976, 20:55, Kranj....
druga hiša se začne v strelcu...saturn v raku v 9.hiši... ( uporabljam Kochov sistem hiš) .....

če bežim v sex zaradi česa...nikoli nisem razmišljala tako..ne vem..ker dejansko sex mi je pomemben,ampak ne počnem tega z vsakim in tudi ne zgolj iz vidika potrebe...če ni čustvene podlage, je BV...pa še to mora biti zelo močna , intenzivna... da lahko rečem, da je to to..:-).....je pa zanimanja s strani moških vedno:-) očitno to izražam tudi zelo podzavestno.....ne vem ..se spoznavam, učim...tako, da
samson se veselim še tvojega pogleda:-)
lp

#14 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 2. februar 2012, 01:18

Kaj pa pomeni črna luna oziroma kaj pove?


Lilith, Black moon ....je mati sveta, prestavlja ženski princip vesolja, princip k se mu lahko reče tut mati narava. Bila je prva Adamova žena. No, ne vem če je bla lih žena, je bla pa vsaj ljubica. Objavljena slikaPrjatelca? Objavljena slika Neki pač...... Objavljena slika V chartih predstavlja našo tmno stran seksualnosti, iz globin našega uma vlači naše najtemnejše skrivnsti, želje, strasti in jih energetsko osvobaja skozi seks. Njene vplive je videt predvsem na najglobjem psihološkem nivoju seksualnosti. Lilith skoraj nikoli v bistvu ne predstavlja navadnega seksa, tistega Mars Venera seksa, temveč tist prvinski seks, skor živalski seks, seks brez meja in omejitev, seks brez predsodkov in moralnosti.

Nekako lahko rečemo, da Lilith predstavlja temno stran človeške psihe, ki ma v sebi prvinske, neukalupljene in nekonvencionalne želje, hotenja in danosti. Človeka vleče na mračno stran, na nezavedno stran, da bi zadovoljila svoje strasti, da bi se maščevala ker so jo izgnali iz raja, ker je morala zapustit svojega ljubljenega Adama. Je nekako druga, skrita stran Lunce, ki je čustvena, skrbna mami, ki skrbi za svojo družino in ji je predana in vdana. Lilith pa ne, hoče uživat, se izživet in izkoristit vse svoje danosti. Noče bit sužnja, hoče svojo svobodo in pravico izbire. Objavljena slika



Tvoja je v raku, v deveti hiši, na 1°17`, praktično že na MC ju. Potencira tvojo čustvenost, dela te prijazno in gostoljubno, defenzivno in sentimantalno. Zaradi nje si verjetno romantična in najbrž verjameš v eno in edino pravo ljubezen. Na MC ju te dela hladnokrvno, objektivno in nepristransko. Pa nekako daja možnost da si al da še boš enkrat vodja.

#15 tashy7

tashy7
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 2. februar 2012, 08:48

Kaj mi je povedu podatek o tvoji Black Moon? Hm.......Waw mi je povedu. Objavljena slika

No......sej veš da tkole s parimi podatki neki pametovat je bl splošno vse skupi...a recimo da mi je podatek povedu da si najbrž precej lušna, da nisi sam strastna da pr tebi ni vse sam "vse al pa nič", temveč tut da znaš bit zlo fatalna. Da si tut vizuelno vse prej kot zlita z množicami, da to nikakor nočeš bit, da se tut oblačiš tako, da zgledaš senzualno, zapeljivo, celo napadalno ko maš svojih pet minut. Da je tvoj moto da če zmoreš ti bo zmogu tut tist ob tebi, da tvoj tipček dobesedno obleži pod tabo in da vse štiri od sebe ko opraviš z njim, spet ko maš svojih pet minut..........da so taki tvoji momenti po pet minut kar pogosti najbrž....in trajajo....in trajajo......
Za slabosti drugih te prou dost ne birga. Zahtevaš zvestobo ki jo sama daješ če je pač taka situacija, a če ni, si zlahka oprostiš in najdeš kup izgovorov zakaj ti taka ni treba bit. Pa boljš da se te ne razočara, ker ti ni problem se maščevat. Hočeš vse, ker si rada superiorna in težko tistmu, ki tega pravočasno ne spozna.

No to, da bi kdo tebe razočaral je pa neki groznega. Paralizira te, blokira, prnese neke predsodke, strah in dvome. Postaneš neizživeta in je tako stanje zate najtežje. Ne trpiš ponižanja in če to doživiš kriviš za to vse tipčke. Vsi so kar naenkrat isti. Znaš bit tut ljubosumna, znaš se noro na koga vezat, a pol hočeš od njega da je točno tak kot si ti želiš. Pa tut če ne more bit, k je pač drugačen, briga te. Ima da se spremeni kot ve in zna. Njegov problem kako bo to naredu. Če zmoreš ti naj zmore tut on. Naj tuhta in naj se muči. Končno od tebe dobi res neki posebnega in ima da se potrudi še sam..... Objavljena slika

Življenje samo je zate dostikrat neka avanturca. Hodiš naprej ne glede na vse. Ponavadi srečuješ podobne sebi in ti je užitek konfrontacija z njimi. Nočeš se dolgočasit, všeč so ti izzivi, nove stvari. Pravila so ti bljak in jih zanalašč ne spoštuješ.

Ko si bla še mičkena si bla mogoče gobčna in seveda vedno v klapci taglavna, vedno v centru pozornosti. Vse se je nakako vrtelo okoli tebe in mogoče te je malo motlo to, da se zemlja kljub vsemu vrti raje okoli Sonca. A jebi ga, si se s tem najbrž morala sprijaznit. Objavljena slika . Ti je pa bistveno da se te spoštuje, da se ve kdo in kaj si ti in da se drugi nekako prilagodijo tebi. Ker končno, ej, pa ti si pa ja the best in pol zakaj ti drugi ne bi bli vsaj podobni. Ane. Objavljena slika

Ne maraš kompromisov, ful ti je važna svoboda in bog pomagi če hoče kdo nate kaj preveč vplivat. Vedno boš upoštevala le svoj notranji impulz v katerega si ful sigurna. Se pa podzavestno bojiš same sebe, svojih čustev in svoje ranljivosti. Zato pravaprav tako navzen deluješ in si taka brezkompromisna do drugih. Da te oni ne bi pogruntali in ti odkrili tvoje slabosti.

Rabiš nekoga ki ti je kos, ki je tak kot si želiš da bi bil in pred katerim si lahko tut boga neubogljena in ranjiva. Da ti ni več potrebno izstopat, da si lahko malček v njegovi senci, da se lahko posvetita en druzmu in vzpostavita zaupanje en v druzga.

Vsi ostali so zapravljanje časa.

Zdej Tranzitni Uran...hm, bi blo za videt kake aspekte bo delu in kake ma v natalu. Vsekakor ti bo najbrž na tem področju prnesu kaj novga, kaj waw celo tut. Ker je pač tranzitni Uran kar precej originalen, svobodoljuben, samovoljen. A deluje v nekem zlo lepem ritmu in ti si itak zlo ritmična. Pa ga boš intuitivno najbrž zlo čutla in pol tut vedla kaj ti je za narest. Bodo pa reforme ja, pa transformacije tut. Sploh se ne bojim zate da se ne bi znajdla nekako.

Bodi pridna. Objavljena slika


omar hvala za tale izčrpen odgovor ..za določene zadeve bi rekla, da so res ...a verjetno bi celotna slika karte, dodala še kaj :-) ..in kot praviš deluje lilith zelo podzavestno...maščevanje, pa razočaranje...tukaj se ne bi strinjala...maščujem se ne, ker vem da to nikamor ne pelje...in dejansko sem potem ista...ampak jaz ne želim biti ista, hočem biti drugačna..in videt zadeve na višjem nivoju zavedanja....negativno spremenit v pozitivno...itak je vsak ki ti pride nasproti šola oz ti nosi neko sporočilo......

urana pa že čutim....oz sem ga že lani konec aprila...zdaj pa ko se je zopet obrnil direktno..še bolj...nenavadne stvari, ful idej, prebliskov sploh na področju ljubezenskih zadev...mojih ciljev, prijataljev....če lahko mi pa povej še kakšni so aspekti pri tranzitu urana?? 16-04-1976, 20:55, Kranj
thank you...lep dan ti želim....

#16 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 2. februar 2012, 09:05

Lohku jst mal zgnjavim.

Sem razmišljala o tem kar si napisal Omar, o Lilith seveda, spet bom samo malo odpeljala temo stran, potem pa se vrnemo nazaj. Venera je mlada ženska, privlačna in zanimiva in s svojimi atributi vleče Mars nase, tko nekako.... vendar a ji lahko ta njena samozagledanost, to neko hrepeneneje po tem, da je lepa privlačna, da mami onemogoča, zavira direktno iskustvo v spolnosti, ji je en mal v napoto.
In Lilith na neki ravni osvobojena te potrebe, samo direktno to, kar je, lažje sproščeno uživa v teh mesenih radostih tudi zaradi tega, ker je do neke mere osvobojena te neke narcisoidne logike Venere? Če je tko potem je Lilith skoraj vsaka ženska, ko dozori in ko doživlja stvari drugače, kajne? Zakaj jo moramo vedno povezovati z bolestnim in ne z zdravim, normalnim, življenskim? In zakaj jo moramo povezovati z živalmi, koliko živali pa zares uživa v spolnosti? A niso časi, ko se je zdelo nekaj bolestnega to, da ženska v spolnosti uživa, že zelo za nami. Ko so moški različnih kultur tako ali drugače hoteli izničiti žensko seksualnost in si jo prisvojiti, samo kot orodje lastne spolne sprostitve???
Zakaj bi mogla biti Lilith nekaj bolestnega, če je to v temelju narave vsakga od nas in potencial vsake ženske?
Upam, da nisem temo odpeljala predaleč, sam mal razmišljam?

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#17 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 2. februar 2012, 09:40

ja se strinjam..da rabimo celo sliko....16.04.1976, 20:55, Kranj....
druga hiša se začne v strelcu...saturn v raku v 9.hiši... ( uporabljam Kochov sistem hiš) .....


lp

Vem, da ti bodo fantje stvari odgovorili bolj direktno, jaz kot ženska mogoče bolj iz druzag vidika.
Ascendent je v konjunkcijo z zvezdo Unukalhai iz Kače ( Serpens), povezujemo je z žensko, ljubico, strastno a redko zvesto žensko. Daje veliko moči vendar s temi močmi lahko koristiš ali škoduješ, oboje. Ker je ascendent vezan bolj na mlada leta, rečmo da zdej to deluje manj močno.
T-kvadrat je dvakrat podprt, enkrat z Merkurjem iz šeste, kot vladar desete, to ti omogoča da na finančnem in poslovnem področju najdeš s pridnostjo in iznajdljivostjo, neko stabilnost. Druga podpora gre skozi dispozitorje. Saturn kot vladar nasprotne toče vrha T-kvadrat je v trigonu z Luno, vladarico planeta na vrhu T-kvadrata, kar pomeni, da v tebi en občutek odgovornosti obstaja, ki ti pomaga da ne izrabljaš premočno svojih sposobnosti manipulacije in zavajanja.
Luna je na zelo močni stopinji, ki govori o tem, da imaš močno intuicijo, vplogled v stvari, na zvezdi Bungula, zvezdi Kentavra, kar pomeni, da lahko razviješ neko sposobnot zdravljenja, spodobnost prenašanja globokega znanja, ko se zaveš lastnih ran, vendar seveda ta Luna da še dodatno moč manipulacije, zaradi uvida v delovanje drugih in če nisi pozorna lahko vse skupaj povzroči še več destruktivne energije.
Severni vozel v škorpjonu v dvanajsti v trigonu z Marsom v osmi, govori, da so seksualna izkustva izjemno pomembna, tudi če gre za skrite stvari in mogoče z oči nekaterih ne prave, vendar ker je bistvo te karte, da se naučiš predajat, priti globoko blizu, je verejtno spolnost eden od načinov za ta korak. Mislim, da bi bila psihoterapija tudi koristna, s pomočjo psihoterapije bi lahko uvidela kako zelo si ne navezala na moč, ki jo imaš, in ta moč je vsekakor tvoja sekualna privlačnost... Naučiti se ceniti moške ( Sonce kvadrat Saturn), ne vem kaj je blo z očetom, a je bil neizprosen, ali ga sam ni blo, vendar je videti, da rabiš spustiti to sliko in ustvariti novo sliko o moških, z nekolko več razumevanja in spoštovanja... Ker se lahko drugače zgodi, da je življenje ena sama bitka za premoč...kar je škoda, ker je v tebi veliko starega in globokega znanja s čimer lahko pomagaš marsikaj. Pogosto je seksualna energija, če se jo zna vrteti osnova zdravljenja drugih...

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#18 tashy7

tashy7
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 2. februar 2012, 09:48

Lohku jst mal zgnjavim.

Sem razmišljala o tem kar si napisal Omar, o Lilith seveda, spet bom samo malo odpeljala temo stran, potem pa se vrnemo nazaj. Venera je mlada ženska, privlačna in zanimiva in s svojimi atributi vleče Mars nase, tko nekako.... vendar a ji lahko ta njena samozagledanost, to neko hrepeneneje po tem, da je lepa privlačna, da mami onemogoča, zavira direktno iskustvo v spolnosti, ji je en mal v napoto.
In Lilith na neki ravni osvobojena te potrebe, samo direktno to, kar je, lažje sproščeno uživa v teh mesenih radostih tudi zaradi tega, ker je do neke mere osvobojena te neke narcisoidne logike Venere? Če je tko potem je Lilith skoraj vsaka ženska, ko dozori in ko doživlja stvari drugače, kajne? Zakaj jo moramo vedno povezovati z bolestnim in ne z zdravim, normalnim, življenskim? In zakaj jo moramo povezovati z živalmi, koliko živali pa zares uživa v spolnosti? A niso časi, ko se je zdelo nekaj bolestnega to, da ženska v spolnosti uživa, že zelo za nami. Ko so moški različnih kultur tako ali drugače hoteli izničiti žensko seksualnost in si jo prisvojiti, samo kot orodje lastne spolne sprostitve???
Zakaj bi mogla biti Lilith nekaj bolestnega, če je to v temelju narave vsakga od nas in potencial vsake ženske?
Upam, da nisem temo odpeljala predaleč, sam mal razmišljam?


mihela v kkašnem smislu misliš, da venera zavira Lilith...? lahko to bolj razložiš?? meni se zdi, da je venera princip enakovrednih odnosov..in želi svobodo, ljubezen do vseh, predsodkov ni imela... venera si vzame tisto kar si želi..je dekle....medtem ko Luna je ženska oz mama....ki ima neke obveznosti,odgovornosti....izraža sočutje, je princip odnosov... itd
jaz bolj rzaumem Lilith kot temno stran naše Lune v smislu, ko smo enkart v nekem resnem odnosu, z odgovornostmi, obveznostmi, ko se ne moremo več obnašti samo kot venera...ampak tudi kot Luna...in Lilith je tisto kar nam bi takrat manjkalo... kaj mislite o tem??
kakšna pa je recimo Lilith v škorpijonu ...???

#19 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 2. februar 2012, 10:42

Lohku jst mal zgnjavim.

Sem razmišljala o tem kar si napisal Omar, o Lilith seveda, spet bom samo malo odpeljala temo stran, potem pa se vrnemo nazaj.
Upam, da nisem temo odpeljala predaleč, sam mal razmišljam?


Lahek odgovor.

V bistvu je neka razlika med Venero in Lilith. Venera predstavlja v bistvu naklonjenost in ljubezen. Predstavlja občutek vrednot, družbeno in družabno življenje in obnašanje. Lahko je demonstrativna, vztrajna, kapriciozna, senzitivna, romantična, intenzivna, objektivna, predana, sočutna celo v ribah. Kar počne, počne iz ljubezni, zaradi čustev. Marsikdaj potrpi, marsikaj naredi v imenu ljubezni. Seksa zato da se spoji z ljubljenim Marsom v eno. Da z njim bolj intenzivno občuti njuno vez, da jo še bolj okrepi, pa tudi da ga nekako priklene nase. Perverzije so ji večinoma tuje, celo bljak nekatere. Nikakor jo ne rajcajo sado mazo varjante, swingerstvo, pa vse ostale nekoliko neobičajne intimne prakse.

Lilith pa ne. Ona vlači iz globin duše vsa možna hotenja. Tudi taka ki široko družbeno niso sprejemljiva. Tudi take ki so celo kazniva. Kaj vem, zlo blag primer je seks na javnem mestu. Pa ne tist seks na javnem mestu ko se dva nimata kam dat pa to naredita v naravi, avtu.......Ne, tak, ko se s tem seksom hoče neki pokazat, dokazat, ko ni bistvo zlitje dveh teles, dveh duš v eno, temveč to kaj si ona dva upata narest. Ko je bistvo da si en od njiju lahko s seksom podredi drugega, počne z njim karkoli se mu zahoče, ko z njim manipulira, ko ga v silni strasti prisili v nekaj kar ni mislil narest.

Res je, definitivno je seks skozi odraščanje različen, prvič zaradi izkušenj, drugič pa zaradi osvoboditve tabujev, zaradi namernega kršenja neke lažne moralnosti, nekih norm in dogm ki si jih je zmislil kak impotenten in senilen možakar na oblasti v srednjem veku. Pa tut že prej. A ko je v igri Lilith, je pol še dosti več od tega.
Je pol seks zaradi premočnega vpliva mame, ko vse frustracije udarijo na plano, je seks z mladoletnicami ker so samo one tako nedolžne in nevedne da se pol on počuti zrelega, je seks z mučenjem nekoga, pa seks ko želiš da tebe nekdo muči, je enostavno seks ko želiš zraven malčk trpet zaradi raznoraznih travm. Pa seks ko se enostavno želiš izživet, dat vn vse tisto kar že dolgo potiskaš v sebi. Ko se hočeš znoret, in te ne briga za nič kaj si bo kdo mislu. No, to je tist podzavedni seks, nagonski seks, skor živalski seks, ki definitivno ni običajen in je normalen le v toliko če obema tak odgovarja. Venera se tazga seksa ne gre.

Živalski seks ni bil omenjen kot nekaj slabega, saj kaj pa je, lepo prosim, slabo na živalih? S tem je mišljen razum, zavedanje in odločitve, ki jih pr večini živali ni. Ker tam je pač nagon.

Lilith sama po sebi ni bolestna in mislim da tega tut nism napisal. Čeprav je res, da je pod njenim vplivom seks lahko tudi tak. Ona le vlači iz naše podzavesti svari, ki so nam jih drugi, al pa smo si jih sami sebi naredili. In ko jih ozaveščamo skozi seks potem jih podoživljamo in mamo možnost da jih predelamo, da jih za vedno odstranimo iz naše psihe.

Si pa to temo s tem odpeljala res zlo daleč, ker je to kar sm napisal le vrh ledene gore, bi se dalo o tem debatirat še pa još. Zdej le neki malega, tolk da neki povem, ker moram šibat na en kofetek. Objavljena slika

#20 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 2. februar 2012, 11:21

mihela v kkašnem smislu misliš, da venera zavira Lilith...? lahko to bolj razložiš?? meni se zdi, da je venera princip enakovrednih odnosov..in želi svobodo, ljubezen do vseh, predsodkov ni imela... venera si vzame tisto kar si želi..je dekle....medtem ko Luna je ženska oz mama....ki ima neke obveznosti,odgovornosti....izraža sočutje, je princip odnosov... itd
jaz bolj rzaumem Lilith kot temno stran naše Lune v smislu, ko smo enkart v nekem resnem odnosu, z odgovornostmi, obveznostmi, ko se ne moremo več obnašti samo kot venera...ampak tudi kot Luna...in Lilith je tisto kar nam bi takrat manjkalo... kaj mislite o tem??
kakšna pa je recimo Lilith v škorpijonu ...???


Ženska z leti, ko ni več lepa, ko ni več privlačna, in ko se ves njen svet ne vrti več okrog tega kako je privlačna, postane s spolnosti bolj spontana bolj direktna bolj odprta, zna se bolj partnerju prilagajat,blj čuti tudi sebe, Venera hoče bit lepa, hoče ugajat, zrela ženska še ima malo tudi te deklice v sebi, vedno, ne da ne, vendar jo sem pa tja preseže in se ob osebi, ki jih res globoko zaupa in pozna, lahko drugače sprosti, brez vse tiste navlake všečnosti. To je bla moja misel.
Seveda je Venera samostojna in vse to kar si napisala, pa vendar je vedno tudi samovšečna, to je del njene narave, s tem ko je privlačna vzburja ne le moškega ampak to da je privlačna vzburja tudi njo... neki v to smer.
Luna in Lilith po moje sta eno in isto, le ločeno na pol, ko je ženski odzveta pravica, da je to kar je, da je seksualna in ženska je z leti bolj in ne manj seksuala. V mladosti ji pomaga prilačnost, v zrelosti pa pristna seksualnost... Podobno kot pri moških v mladosti mu pomaga ves zagon,in potentna moč, , v zrelih letih pa sposobnost obvladati samaga sebe ( tisto čemur včasih rečemo tehnika x:)x )... Luna je le en obraz Lilith drugi in po mojem mnenju Lilithin obraz ni nič manj normalen kot Lunin, oba sta pomembna. Le da je v preteklosti, dolgo bla ženska, ki uživa v spolnosti, dojeta kot sprevržena, zdej tega upejmo ni več in sedaj je lahko tudi vezana ženska in eno in drugo, isti dan mamica in gospodinja in ob pravem trenutku tudi divja in strastna "seksulja"... in vse je normalno in vse je zdravo in koristo, sam ogromno enih predostkov imamo o tem...

Torej če sem prav razumela Omar, potem je vsa ta seksualna blaznost, ki jo lahko Lilith prinese, le sprostittev vseh preteklih potlačenih in popačenih strasti?

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#21 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 2. februar 2012, 17:34

Torej če sem prav razumela Omar, potem je vsa ta seksualna blaznost, ki jo lahko Lilith prinese, le sprostittev vseh preteklih potlačenih in popačenih strasti?


Hm...ni tko preprosto. Ni Lilith sam sprostitev nekih potlačenih želja, strasti. Lilith je dost več. Je nekako osebni terapevt, je ventil, k skrbi, da ekonom lonc ne eksplodira, je nekdo ki nas budi, ki nam pokaže česa vsega smo zmožni in tut česa vsega smo prikrajšani. Vrednota Lilith je predvsem v tem, da nam lahko spuca glavo, podzavest in da nam omogoči da izživimo svoje sanje, da nismo lutke, roboti, sužnji nekih načel, zakonov, lažne moralnosti, pravil, običajev. Da smo to kar v resnici smo, pa kakršni že smo.

In jst tega definitivno ne bi imenoval seksualna "blaznost".

#22 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 2. februar 2012, 17:44

omar hvala za tale izčrpen odgovor ..za določene zadeve bi rekla, da so res ...a verjetno bi celotna slika karte, dodala še kaj :-) ..in kot praviš deluje lilith zelo podzavestno...maščevanje, pa razočaranje...tukaj se ne bi strinjala...maščujem se ne, ker vem da to nikamor ne pelje...in dejansko sem potem ista...ampak jaz ne želim biti ista, hočem biti drugačna..in videt zadeve na višjem nivoju zavedanja....negativno spremenit v pozitivno...itak je vsak ki ti pride nasproti šola oz ti nosi neko sporočilo......

urana pa že čutim....oz sem ga že lani konec aprila...zdaj pa ko se je zopet obrnil direktno..še bolj...nenavadne stvari, ful idej, prebliskov sploh na področju ljubezenskih zadev...mojih ciljev, prijataljev....če lahko mi pa povej še kakšni so aspekti pri tranzitu urana?? 16-04-1976, 20:55, Kranj
thank you...lep dan ti želim....


Po pravici povedano, zdej ko sm tvoj chart vidu bi tut jst najbrž kaj spustil in kaj tut dodal. Objavljena slika

Ne razumem to z aspekti. Objavljena slikaA naj ti sedaj naštevam vse aspekte k jih bo tvoj T Uran delu v nekem nedefiniranem času, al hočeš razlage teh aspektov, al kaj hočeš? Objavljena slika Ker tvoj T Uran pride v tvojo peto maja 2012 in bo hodu gor in dol, gor in dol....in bo zapustu dokončno tvojo peto marca 2019. Upam da si predstavljaš kolk aspektov vse bo v tem času naredu. Tolk te pa spet nimam rad da bi ti šou zdej vse te aspekte naštevat pa še njih razlage pisat. Objavljena slika

#23 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 2. februar 2012, 18:06

Hm...ni tko preprosto. Ni Lilith sam sprostitev nekih potlačenih želja, strasti. Lilith je dost več. Je nekako osebni terapevt, je ventil, k skrbi, da ekonom lonc ne eksplodira, je nekdo ki nas budi, ki nam pokaže česa vsega smo zmožni in tut česa vsega smo prikrajšani. Vrednota Lilith je predvsem v tem, da nam lahko spuca glavo, podzavest in da nam omogoči da izživimo svoje sanje, da nismo lutke, roboti, sužnji nekih načel, zakonov, lažne moralnosti, pravil, običajev. Da smo to kar v resnici smo, pa kakršni že smo.

In jst tega definitivno ne bi imenoval seksualna "blaznost".

Točno to sem iskala, nekaj pozitivnega o njej, nek smisel, točno to, iskrena hvala.

V vsakem planetu iščemo smisu, zato sem htela vidt smisu tudi v njej. Vendar imam res izjemno malo znanja o njej, zato mogoče kaki neumni umisleki in približki.
Hvala.

Po pravici povedano, zdej ko sm tvoj chart vidu bi tut jst najbrž kaj spustil in kaj tut dodal. Objavljena slika

Ne razumem to z aspekti. Objavljena slikaA naj ti sedaj naštevam vse aspekte k jih bo tvoj T Uran delu v nekem nedefiniranem času, al hočeš razlage teh aspektov, al kaj hočeš? Objavljena slika Ker tvoj T Uran pride v tvojo peto maja 2012 in bo hodu gor in dol, gor in dol....in bo zapustu dokončno tvojo peto marca 2019. Upam da si predstavljaš kolk aspektov vse bo v tem času naredu. Tolk te pa spet nimam rad da bi ti šou zdej vse te aspekte naštevat pa še njih razlage pisat. Objavljena slika

Pa Plutona sta pozabla, k je tuki še bol pomembn, saj bo pršu na nasprotno točko vrha T-kvadrata, to je bistveno, to je res bistveno.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#24 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 2. februar 2012, 18:25

Točno to sem iskala, nekaj pozitivnega o njej, nek smisel, točno to, iskrena hvala.

V vsakem planetu iščemo smisu, zato sem htela vidt smisu tudi v njej. Vendar imam res izjemno malo znanja o njej, zato mogoče kaki neumni umisleki in približki.
Hvala.


Objavljena slika

No...zdej k veš pa še kej naredi..........Objavljena slika

#25 tashy7

tashy7
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 3. februar 2012, 12:55

Po pravici povedano, zdej ko sm tvoj chart vidu bi tut jst najbrž kaj spustil in kaj tut dodal. Objavljena slika

Ne razumem to z aspekti. Objavljena slikaA naj ti sedaj naštevam vse aspekte k jih bo tvoj T Uran delu v nekem nedefiniranem času, al hočeš razlage teh aspektov, al kaj hočeš? Objavljena slika Ker tvoj T Uran pride v tvojo peto maja 2012 in bo hodu gor in dol, gor in dol....in bo zapustu dokončno tvojo peto marca 2019. Upam da si predstavljaš kolk aspektov vse bo v tem času naredu. Tolk te pa spet nimam rad da bi ti šou zdej vse te aspekte naštevat pa še njih razlage pisat. Objavljena slika


:-) ne ne ..vem da so bo veliko dogajalo...sem mislila, če je kak tak aspekt, ki izstopa oz bo imel vpliv na področje o katerem teče debata....to je področje odnosov.. pa ne samo ljubezenskih....recimo tudi prijateljskih....
hvala

Točno to sem iskala, nekaj pozitivnega o njej, nek smisel, točno to, iskrena hvala.

V vsakem planetu iščemo smisu, zato sem htela vidt smisu tudi v njej. Vendar imam res izjemno malo znanja o njej, zato mogoče kaki neumni umisleki in približki.
Hvala.


Pa Plutona sta pozabla, k je tuki še bol pomembn, saj bo pršu na nasprotno točko vrha T-kvadrata, to je bistveno, to je res bistveno.


Kaj pa prinaša tale pluton??




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0