Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Aspekt Venera opozicija Pluton


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* - - - - 1 x ocenjeno
87 komentarjev na to temo

#26 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 3. februar 2012, 18:38

:-) ne ne ..vem da so bo veliko dogajalo...sem mislila, če je kak tak aspekt, ki izstopa oz bo imel vpliv na področje o katerem teče debata....to je področje odnosov.. pa ne samo ljubezenskih....recimo tudi prijateljskih....
hvala


Ma ja.....več takih aspektov bo, ki bodo izstopali, ki bodo zaznamovali to obdobje. Zato bo pač popotovanje T Urana skozi tvojo peto pač pestro. Ko bo T Uran prihajal v aspekt z natalno Venerco bo hkrati delu še kvadrat na N Marsa in opozicijo na N Plutkota. Pol bo sprožu kako zadevšno tut na N Lilith, pol pa še v konjunkciji z N Sončkom še kvadrat z N Satkotom in kmalu potem še opozicijo z natalnim Uranom. To je nekako izstopajoče in to boš nekako tut občutla.

Maš dost? Dovolj zanimivo in pestro? Če računaš še aspekte ostalih tranzitnih planetov, če upoštevaš še progresirano Lunco v ribicah, pol kaj vem......ne boš se dolgočasla. Objavljena slika

In vse to bo melo vpliv na odnose, tut prjatlske. Ne sam vpliv, tole tvoje obdobje bo zaznamovano z odnosi in takim in drugačnim razsčiščevanjem, novimi stvarmi ki bodo prišle in starimi ki bodo odšle.

#27 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 6. februar 2012, 17:56

Lilith, Black moon ....je mati sveta, prestavlja ženski princip vesolja, princip k se mu lahko reče tut mati narava. Bila je prva Adamova žena. No, ne vem če je bla lih žena, je bla pa vsaj ljubica. Objavljena slikaPrjatelca? Objavljena slika Neki pač...... Objavljena slika V chartih predstavlja našo tmno stran seksualnosti, iz globin našega uma vlači naše najtemnejše skrivnsti, želje, strasti in jih energetsko osvobaja skozi seks. Njene vplive je videt predvsem na najglobjem psihološkem nivoju seksualnosti. Lilith skoraj nikoli v bistvu ne predstavlja navadnega seksa, tistega Mars Venera seksa, temveč tist prvinski seks, skor živalski seks, seks brez meja in omejitev, seks brez predsodkov in moralnosti.

Nekako lahko rečemo, da Lilith predstavlja temno stran človeške psihe, ki ma v sebi prvinske, neukalupljene in nekonvencionalne želje, hotenja in danosti. Človeka vleče na mračno stran, na nezavedno stran, da bi zadovoljila svoje strasti, da bi se maščevala ker so jo izgnali iz raja, ker je morala zapustit svojega ljubljenega Adama. Je nekako druga, skrita stran Lunce, ki je čustvena, skrbna mami, ki skrbi za svojo družino in ji je predana in vdana. Lilith pa ne, hoče uživat, se izživet in izkoristit vse svoje danosti. Noče bit sužnja, hoče svojo svobodo in pravico izbire. Objavljena slika



Tvoja je v raku, v deveti hiši, na 1°17`, praktično že na MC ju. Potencira tvojo čustvenost, dela te prijazno in gostoljubno, defenzivno in sentimantalno. Zaradi nje si verjetno romantična in najbrž verjameš v eno in edino pravo ljubezen. Na MC ju te dela hladnokrvno, objektivno in nepristransko. Pa nekako daja možnost da si al da še boš enkrat vodja.


Omar, hvala za odgovor. Dodala bi le, da je Lilith v 10. hiši. 10 se začne na 1°01 (na tej stopinji je po Placidusu oziroma če si naredim karto na astro.com). Tako da leži praktično na isti stopinji kot MC-ju. Vladar MC je luna v 12. hiši, se pravi da je luna "skrita", ljudje je ne vidijo tako, kot vidijo "lilith". Izgon iz raja, ker ni bila uslužna he he itak. Sedaj vsaj vem, zakaj sem pri teh letih samska. Pa sej je jasno. Luna v 12.; Mars opp Venera; Venera v 5 (neodvisna ker je v vodnarju); Sonce v 5 (šibko ker je v vodnarju); Šibek Mars (slabo neaspektiran in na dnu v raku); Lilith in Mars v 10. Saturn v 11 (v levu na dnu). Močan Uran, ker je v škorpijonu.
Prazna 7 in 8. hiša, vladar v 10. Vsi kazalci kažejo na "samskost" in dejansko je res tako (pač sklepam po svojih letih). Še tisto kar je, je sprevrženo, Pluton v 1. hiši, Uran kvadrat Venera.
Karma, kaj češ. Pomanjkanje poguma je pa glavni krivec (šibak Mars), kaže se še plahost (luna v devici), ah. Najhuje je, k je vse res.

#28 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 6. februar 2012, 19:39

@ Light

Čeprav imava sigurno drugačni karti, se nekako vidim v tvoji razlagi. Tudi jaz sem sama že dolgo. Lilith je v X v konjukciji z Soncem in Jupitrom; vezanost, biti mama, me nekako podzavestno straši. Prav tako imam Pluton v I, pa Uran v Škorpijonu v aspektih z Soncem in Luno.


Sicer pa, če tudi jaz dodam svojo vizijo:

Venera= mlada lepotica, zagledana vase a obenem naivna, ki se kaj kmalu poroči, saj so ljubezenske vezi zanjo na prvem mestu. Žena pred materjo (nosečnico).

Luna= Mati (nosečnica), odvisna od vzreje otrok. Luna raste in pada, kot trebuh noseče žene. Poglavitna pri nadaljevanju potomstva, vezana na rituale.

Lilith (ali bolje Črna Luna)= temna, nevidna stran Lune, zato težko sprejemljiva, strašljiva. Osamosvojena, anti-mati, negira odvisnost od moškega, tudi seksualno, zato živi večkrat sama. Včasih so take ženske, osamljene, imenovali čarovnice. Lahko so matere osirotelim otrokom.

#29 megi*

megi*
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 112

Objavljeno: 6. februar 2012, 20:12

ja se strinjam..da rabimo celo sliko....16.04.1976, 20:55, Kranj....
druga hiša se začne v strelcu...saturn v raku v 9.hiši... ( uporabljam Kochov sistem hiš) .....

če bežim v sex zaradi česa...nikoli nisem razmišljala tako..ne vem..ker dejansko sex mi je pomemben,ampak ne počnem tega z vsakim in tudi ne zgolj iz vidika potrebe...če ni čustvene podlage, je BV...pa še to mora biti zelo močna , intenzivna... da lahko rečem, da je to to..:-).....je pa zanimanja s strani moških vedno:-) očitno to izražam tudi zelo podzavestno.....ne vem ..se spoznavam, učim...tako, da
samson se veselim še tvojega pogleda:-)
lp


jaz imam tudi to op Ve (oven) op plu teh. S tem, da je moj mars v ovnu, povezan z venero. Neverjetno v kako velikem delu, zgornjih razlag se najdem :eek:

Preveč idealistična, v ljubezni dolgo misilila, da mora bit neka višja, nezemeljska povezava. Občasno preveč kritična in zahtevna, preveč pričakujem, pa še kaj.... Se pa marsikaj precej spreminja z leti - morda mlada venera zgublja svojo moč xDDx x:px , pa jo bolj dohiteva luna? Morda sem ta del že nekoliko prežvečila, čeprav prav čutim, da me včasih še lovi in me ulovi nepripravljeno.

#30 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 7. februar 2012, 16:55

Omar, hvala za odgovor. Dodala bi le, da je Lilith v 10. hiši. 10 se začne na 1°01 (na tej stopinji je po Placidusu oziroma če si naredim karto na astro.com). Tako da leži praktično na isti stopinji kot MC-ju. Vladar MC je luna v 12. hiši, se pravi da je luna "skrita", ljudje je ne vidijo tako, kot vidijo "lilith". Izgon iz raja, ker ni bila uslužna he he itak. Sedaj vsaj vem, zakaj sem pri teh letih samska. Pa sej je jasno. Luna v 12.; Mars opp Venera; Venera v 5 (neodvisna ker je v vodnarju); Sonce v 5 (šibko ker je v vodnarju); Šibek Mars (slabo neaspektiran in na dnu v raku); Lilith in Mars v 10. Saturn v 11 (v levu na dnu). Močan Uran, ker je v škorpijonu.
Prazna 7 in 8. hiša, vladar v 10. Vsi kazalci kažejo na "samskost" in dejansko je res tako (pač sklepam po svojih letih). Še tisto kar je, je sprevrženo, Pluton v 1. hiši, Uran kvadrat Venera.
Karma, kaj češ. Pomanjkanje poguma je pa glavni krivec (šibak Mars), kaže se še plahost (luna v devici), ah. Najhuje je, k je vse res.



Čeprav imava sigurno drugačni karti, se nekako vidim v tvoji razlagi. Tudi jaz sem sama že dolgo. Lilith je v X v konjukciji z Soncem in Jupitrom; vezanost, biti mama, me nekako podzavestno straši. Prav tako imam Pluton v I, pa Uran v Škorpijonu v aspektih z Soncem in Luno.


Hm ja, sta si pa res vidve v nečem podobni. Obe mata predispozicije za met ljubečo in pravzaprav fajn partnerstvo. Le kasneje pride do tega kot pr komu druzmu, zaradi določenih ovir, ki pa niso trajne. No, mogoče bo pa pol zaradi tega tolk boljše in trajnejše.
Obe imata namreč Lilith v raku v deseti.

@ Light

Lej, jst nimam tvojga eksaktnega charta, sklepu sm kaj in kako maš le na podlagi neki tvojih zapisov tu na forumu. Če bi vedu točen datum, čas in kraj rojstva, bi ti lahko mogoče kaj več povedu. A na podlagi tistega kar vem, bi ti pa reku, da najbrž nimaš Marsa v opoziciji z Venero, ker je orbis enostavno prevelik da bi mel še kakršenkoli vpliv, prav tako najbrž nimaš Urana v kvadratu z Venero ker je tut tu orbis že prevelik za met vpliv.
Prav tako nimaš prazne sedme, ker maš not južni vozu in Verteks, pa tut če bi bla prazna itak za sedmo gledaš predvsem os Ascendent - descendent. In o tem sm ti najbrž že kaj napisal v eni drugi temi, priznal da ni enostavno, a da je vse odvisno od tebe. In je, vse je odvisno od tebe. V osmi maš pa najbrž Kirona in to v biku, kar spet precej pomeni.

Skratka........ja, itak da tut karma, a tvoja karma so odnosi, tvoja karma je na kratko to, da je tvoj karakter, obnašanje do drugih, sprejemanje drugih vedno čimbolj pozitivno. Nič več, nič manj. Lepo prosim, pa dej si poglej kak lep trigon dela severni vozu z Venerco in Sončkom.


Tvoj konj na belem princu itak prihaja. Progresirana Venerca v lepem trigonu s Progresiranim Marsem ti ga zna prpeljat. Sam, ej, please, dej ga vsaj poglej, pa pejt na un butast kafe z njim, da boš vsaj vedla kako se kliče. Objavljena slika

@ Hekatka


Objavljena slika

#31 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 7. februar 2012, 19:48

@ Hekatka


Objavljena slika


Kaj se zopet ne strinjaš? Objavljena slika Objavljena slika

#32 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 7. februar 2012, 20:00

Hm ja, sta si pa res vidve v nečem podobni. Obe mata predispozicije za met ljubečo in pravzaprav fajn partnerstvo. Le kasneje pride do tega kot pr komu druzmu, zaradi določenih ovir, ki pa niso trajne. No, mogoče bo pa pol zaradi tega tolk boljše in trajnejše.
Obe imata namreč Lilith v raku v deseti.


@ Light

(...)
Tvoj konj na belem princu itak prihaja. Progresirana Venerca v lepem trigonu s Progresiranim Marsem ti ga zna prpeljat. Sam, ej, please, dej ga vsaj poglej, pa pejt na un butast kafe z njim, da boš vsaj vedla kako se kliče.


Light, ne poslušaj omarja. Ne padi na te finte!! Objavljena slika Ko pride mimo, ga sprva fajn ignoriraj, pol mu dej vedet da je ful zaželjen, potem se pa ohladi. Po mojem bo imel še živčni zlom. Zabavno, ne? Objavljena slika

@ Omar
Kakšno vezo ima pozno materinstvo z Lilith v Raku v X? Dej mi razloži. Po tej logiki bi mogli svojo kariero obe graditi na družini. Pa ni tako. Objavljena slika

#33 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 8. februar 2012, 03:14

Light, ne poslušaj omarja. Ne padi na te finte!! Objavljena slika Ko pride mimo, ga sprva fajn ignoriraj, pol mu dej vedet da je ful zaželjen, potem se pa ohladi. Po mojem bo imel še živčni zlom. Zabavno, ne? Objavljena slika

@ Omar
Kakšno vezo ima pozno materinstvo z Lilith v Raku v X? Dej mi razloži. Po tej logiki bi mogli svojo kariero obe graditi na družini. Pa ni tako. Objavljena slika


Provokatorka. Objavljena slika

Slaba logika. Lilith v deseti ne šljivi nič običajnega, normalnega, navadnega. Hoče anagažiranje, hoče posebnost, hoče višino na poslovnem področju, ne sam materialno, tut v tituli. Zato je usmerjena na kariero, na to, da postane pomembna. Ponavadi zaradi otroštva, ko je bila mogoče malčk zanemarjena, ko ji je primanjkovala roka in rame enga od staršev, ko je prišlo mogoče do ločitve. Zato se razvije že v otroštvu ambicija, da se postane neki več, da se tako preseže frustracija. Zato ne neha, dokler se ne dokaže na profesionalnem nivoju, kar ima za posledico da se pač anagažira bl na tem kariernem področju in mu je pol vse ostalo podrejeno. Zato kasneje.......... Objavljena slika

#34 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 8. februar 2012, 16:34

Hm ja, sta si pa res vidve v nečem podobni. Obe mata predispozicije za met ljubečo in pravzaprav fajn partnerstvo. Le kasneje pride do tega kot pr komu druzmu, zaradi določenih ovir, ki pa niso trajne. No, mogoče bo pa pol zaradi tega tolk boljše in trajnejše.
Obe imata namreč Lilith v raku v deseti.

@ Light

Lej, jst nimam tvojga eksaktnega charta, sklepu sm kaj in kako maš le na podlagi neki tvojih zapisov tu na forumu. Če bi vedu točen datum, čas in kraj rojstva, bi ti lahko mogoče kaj več povedu. A na podlagi tistega kar vem, bi ti pa reku, da najbrž nimaš Marsa v opoziciji z Venero, ker je orbis enostavno prevelik da bi mel še kakršenkoli vpliv, prav tako najbrž nimaš Urana v kvadratu z Venero ker je tut tu orbis že prevelik za met vpliv.
Prav tako nimaš prazne sedme, ker maš not južni vozu in Verteks, pa tut če bi bla prazna itak za sedmo gledaš predvsem os Ascendent - descendent. In o tem sm ti najbrž že kaj napisal v eni drugi temi, priznal da ni enostavno, a da je vse odvisno od tebe. In je, vse je odvisno od tebe. V osmi maš pa najbrž Kirona in to v biku, kar spet precej pomeni.

Skratka........ja, itak da tut karma, a tvoja karma so odnosi, tvoja karma je na kratko to, da je tvoj karakter, obnašanje do drugih, sprejemanje drugih vedno čimbolj pozitivno. Nič več, nič manj. Lepo prosim, pa dej si poglej kak lep trigon dela severni vozu z Venerco in Sončkom.


Tvoj konj na belem princu itak prihaja. Progresirana Venerca v lepem trigonu s Progresiranim Marsem ti ga zna prpeljat. Sam, ej, please, dej ga vsaj poglej, pa pejt na un butast kafe z njim, da boš vsaj vedla kako se kliče. Objavljena slika


Ta zadnji stavek si pa tako dober napisal, da sem se morala mal nasmejat.
Ja, si kar zadel tisto s karmo, nanaša se tudi na mamo in občutek zapuščenosti oziroma zavrnjenosti (luna v 12, pa še v kvadratu z neptunom). Tisti, ki imajo neg aspekt med luno in neptunom ponavadi mame ne morejo nekako "začutiti" videti v pravi luči, no jaz je nikoli nisem, vedno mi je bila tujka, še danes mi je, ampak ravno to je moja karma, saj vpliva na vse odnose, ki so ključnega pomena. Namreč prvi medčloveški odnos je odnos z mamo, potem ga projiciraš na prijatelje itd. in na koncu to preseneš na celo družbo in to je to. To moram predelati, ampak za to rabiš leta dela, pa še kakšnega terapevta zraven. Že prve spomine, ki jih imam čutim to zavrnjenost, ko se pretaka energija in jo prekine. Bila sem namreč zelo živ otrok (nekoliko hiperaktiven), nekako sem bila preveč zanjo, ona pa ni znala reševati problemov drugače kot s "dretjem", to pa je v meni sprožilo andrenalisnko reakcijo, kot tisto "otrpni", strah pa je bil del vsakdanjika, kar je vodilo v anksioznost in seveda asocialnost in zato pač ne morem imeti družbe ali prijateljev. Ni se pač zavedala, kako me zatira s svojm početjem, drugače pa znala ni.
In moji odnosi se nikoli niso razvili, zato se mi zdi kar logično, da sploh ne čutim nobene potrebe pa partnerstvu, kakršnemukoli ali družbi, še celo po seksu ne čutim nobene potrebe. Če pa že kakšen odnos je mi pa enostavno ni dovolj (najbrž zato, ker ga ne morem začutiti) in ga rajši prekinem in sem še naprej sama. Velikokrat sem ugotovila, da sem bolj zadovoljna sama s seboj, tudi zabavam se lahko bolj, kot pa z drugimi. In dejansko mi je prav muka biti z ljudmi, posebej še, če mi niso všeč, itak, da mi večina ni všeč. Tko da bi bila jaz mogoče prav zrela za kakšnega terapevta, da bi odprl moje totalno zablokirane energijske centre...
Tako da ja, taka tudi če dobim tipa, ga bom zaradi tega najbrž pustila, razen če bo ne vem kaj,... mogoče terapevt he he
No, ampak to je šele en negativni aspekt, da o drugih ne zgubljam besed....

#35 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 8. februar 2012, 20:08

Če pa že kakšen odnos je mi pa enostavno ni dovolj ...


:o|o: Kako to misliš, da ti enostavno ni dovolj? V smislu, da se šele takrat ko si v odnosu zaveš koliko si pravzaprav "lačna" bližine nekoga in se tega ustrašiš, ker bi ga (njega in odnos) s tem zadušila? In zato raje že prej prekineš odnos, za katerega smatraš že vnaprej, da bo polomija?

#36 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 8. februar 2012, 21:13

Ta zadnji stavek si pa tako dober napisal, da sem se morala mal nasmejat.
Ja, si kar zadel tisto s karmo, nanaša se tudi na mamo in občutek zapuščenosti oziroma zavrnjenosti (luna v 12, pa še v kvadratu z neptunom). Tisti, ki imajo neg aspekt med luno in neptunom ponavadi mame ne morejo nekako "začutiti" videti v pravi luči, no jaz je nikoli nisem, vedno mi je bila tujka, še danes mi je, ampak ravno to je moja karma, saj vpliva na vse odnose, ki so ključnega pomena. Namreč prvi medčloveški odnos je odnos z mamo, potem ga projiciraš na prijatelje itd. in na koncu to preseneš na celo družbo in to je to. To moram predelati, ampak za to rabiš leta dela, pa še kakšnega terapevta zraven. Že prve spomine, ki jih imam čutim to zavrnjenost, ko se pretaka energija in jo prekine. Bila sem namreč zelo živ otrok (nekoliko hiperaktiven), nekako sem bila preveč zanjo, ona pa ni znala reševati problemov drugače kot s "dretjem", to pa je v meni sprožilo andrenalisnko reakcijo, kot tisto "otrpni", strah pa je bil del vsakdanjika, kar je vodilo v anksioznost in seveda asocialnost in zato pač ne morem imeti družbe ali prijateljev. Ni se pač zavedala, kako me zatira s svojm početjem, drugače pa znala ni.
In moji odnosi se nikoli niso razvili, zato se mi zdi kar logično, da sploh ne čutim nobene potrebe pa partnerstvu, kakršnemukoli ali družbi, še celo po seksu ne čutim nobene potrebe. Če pa že kakšen odnos je mi pa enostavno ni dovolj (najbrž zato, ker ga ne morem začutiti) in ga rajši prekinem in sem še naprej sama. Velikokrat sem ugotovila, da sem bolj zadovoljna sama s seboj, tudi zabavam se lahko bolj, kot pa z drugimi. In dejansko mi je prav muka biti z ljudmi, posebej še, če mi niso všeč, itak, da mi večina ni všeč. Tko da bi bila jaz mogoče prav zrela za kakšnega terapevta, da bi odprl moje totalno zablokirane energijske centre...
Tako da ja, taka tudi če dobim tipa, ga bom zaradi tega najbrž pustila, razen če bo ne vem kaj,... mogoče terapevt he he
No, ampak to je šele en negativni aspekt, da o drugih ne zgubljam besed....





Moje malo mnenje ( tudi Luna Neptun neg), vse se spreminja, nisi v kamen vklesana in nikoli ne veš kaj pride. Mi je pa lušnu, da nekdo zna biti srečen sam, tudi to je projekt. Res, pohvalno. Prevečkrat pridejo k meni stranke,kdaj bo ljubezen, vse na furane, kot da je to najpomembnejša stvar v življenju in da ne znajo same dalje. Tko da prvi korak je bit zadovoljen, sam ali v dvoje, vse ostalo pa pride ko pride, ko se vzroki in posledice srečajo. Kdo lahko da srečo, če ni srečen, kdo lahko kar koli da, če tega nima in če je ljubezen samo želja biti z nekom, da zapolnimo praznino. Tega je vse okrog polno, a temu ne sodimo, sodimo pa če je nekdo sam, neumnosti. xsrcx Srečno.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#37 megi*

megi*
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 112

Objavljeno: 8. februar 2012, 21:50

Ta zadnji stavek si pa tako dober napisal, da sem se morala mal nasmejat.
Ja, si kar zadel tisto s karmo, nanaša se tudi na mamo in občutek zapuščenosti oziroma zavrnjenosti (luna v 12, pa še v kvadratu z neptunom). Tisti, ki imajo neg aspekt med luno in neptunom ponavadi mame ne morejo nekako "začutiti" videti v pravi luči, no jaz je nikoli nisem, vedno mi je bila tujka, še danes mi je, ampak ravno to je moja karma, saj vpliva na vse odnose, ki so ključnega pomena. Namreč prvi medčloveški odnos je odnos z mamo, potem ga projiciraš na prijatelje itd. in na koncu to preseneš na celo družbo in to je to. To moram predelati, ampak za to rabiš leta dela, pa še kakšnega terapevta zraven. Že prve spomine, ki jih imam čutim to zavrnjenost, ko se pretaka energija in jo prekine. Bila sem namreč zelo živ otrok (nekoliko hiperaktiven), nekako sem bila preveč zanjo, ona pa ni znala reševati problemov drugače kot s "dretjem", to pa je v meni sprožilo andrenalisnko reakcijo, kot tisto "otrpni", strah pa je bil del vsakdanjika, kar je vodilo v anksioznost in seveda asocialnost in zato pač ne morem imeti družbe ali prijateljev. Ni se pač zavedala, kako me zatira s svojm početjem, drugače pa znala ni.
In moji odnosi se nikoli niso razvili, zato se mi zdi kar logično, da sploh ne čutim nobene potrebe pa partnerstvu, kakršnemukoli ali družbi, še celo po seksu ne čutim nobene potrebe. Če pa že kakšen odnos je mi pa enostavno ni dovolj (najbrž zato, ker ga ne morem začutiti) in ga rajši prekinem in sem še naprej sama. Velikokrat sem ugotovila, da sem bolj zadovoljna sama s seboj, tudi zabavam se lahko bolj, kot pa z drugimi. In dejansko mi je prav muka biti z ljudmi, posebej še, če mi niso všeč, itak, da mi večina ni všeč. Tko da bi bila jaz mogoče prav zrela za kakšnega terapevta, da bi odprl moje totalno zablokirane energijske centre...
Tako da ja, taka tudi če dobim tipa, ga bom zaradi tega najbrž pustila, razen če bo ne vem kaj,... mogoče terapevt he he
No, ampak to je šele en negativni aspekt, da o drugih ne zgubljam besed....


Prav neverjetno kako si sposobna neke natančne, odmaknjene analize same sebe. To pomeni, da si prvi korak že naredila, predelala si kje trenutno si in kaj te je k temu privedlo. Po moje terapevta kot analitika ne rabiš, morda, pa bi ti prišllo prav, d aspustiš nekoga toliko k sebi (terapevt lahko prav pride, ker se zna zgodit, da si uspeš ustavrit zaupčjiv odnos z njim), da boš videla, da dejansko ti človek lahko vrača ljubezen in da si lahko posebna tudi v očeh nekoga drugega. Čisto moje laično mnenje. res je tudi, da so nam starši vsakemu potisnili v roke takšno in drugačno potovalko. Če imamo srečo je bila že v štartu napolnjena s pozitivnimi stvarmi, drugače se pa moramo trudit to narediti sami. Ne glede na to kako slabo je kdo lahko opremljen za tovrstno delo :sori:

Se kar strinjam z MIHELO - živiš vedno sam s seboj, drugi so tu zato, da en drugega izpopolnjujemo. Ti znaš ušivat sama s seboj, kar je gotovo velik plus :palec: Edino nekako čedalje bolj verjamem, da smo deep down 'socialne živali' in da najlažje presežemo vzorce ob ogledalih drugih, zato je morda fino stopiti v kontakt, poslušat Einstaina in spremeniti spremenljivko, zato, da bo rezultat boljši :palec:
Želim ti velik sreče!

#38 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 8. februar 2012, 22:49

:o|o: Kako to misliš, da ti enostavno ni dovolj? V smislu, da se šele takrat ko si v odnosu zaveš koliko si pravzaprav "lačna" bližine nekoga in se tega ustrašiš, ker bi ga (njega in odnos) s tem zadušila? In zato raje že prej prekineš odnos, za katerega smatraš že vnaprej, da bo polomija?


Hm, ne, ne poznam tega. To, da mi enostavno ni dovolj, pomeni le to, da se počutim ob ljudeh omejeno. Ne morem biti tako svobodna kot sicer, pa čeprav mi puščajo vso svobodo. V bistvu ko takole premišljujem mislim, da je kriva moja nespročenost ob ljudeh. Ja, to bo to. Tudi če je to moj partner. Ne gre, vedno se pretvarjam, ko imam pa dovolj pa naredim konec.

#39 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 8. februar 2012, 23:20

Moje malo mnenje ( tudi Luna Neptun neg), vse se spreminja, nisi v kamen vklesana in nikoli ne veš kaj pride. Mi je pa lušnu, da nekdo zna biti srečen sam, tudi to je projekt. Res, pohvalno. Prevečkrat pridejo k meni stranke,kdaj bo ljubezen, vse na furane, kot da je to najpomembnejša stvar v življenju in da ne znajo same dalje. Tko da prvi korak je bit zadovoljen, sam ali v dvoje, vse ostalo pa pride ko pride, ko se vzroki in posledice srečajo. Kdo lahko da srečo, če ni srečen, kdo lahko kar koli da, če tega nima in če je ljubezen samo želja biti z nekom, da zapolnimo praznino. Tega je vse okrog polno, a temu ne sodimo, sodimo pa če je nekdo sam, neumnosti. xsrcx Srečno.


Ja, se strinjam.

Prav neverjetno kako si sposobna neke natančne, odmaknjene analize same sebe. To pomeni, da si prvi korak že naredila, predelala si kje trenutno si in kaj te je k temu privedlo. Po moje terapevta kot analitika ne rabiš, morda, pa bi ti prišllo prav, d aspustiš nekoga toliko k sebi (terapevt lahko prav pride, ker se zna zgodit, da si uspeš ustavrit zaupčjiv odnos z njim), da boš videla, da dejansko ti človek lahko vrača ljubezen in da si lahko posebna tudi v očeh nekoga drugega. Čisto moje laično mnenje. res je tudi, da so nam starši vsakemu potisnili v roke takšno in drugačno potovalko. Če imamo srečo je bila že v štartu napolnjena s pozitivnimi stvarmi, drugače se pa moramo trudit to narediti sami. Ne glede na to kako slabo je kdo lahko opremljen za tovrstno delo :sori:

Se kar strinjam z MIHELO - živiš vedno sam s seboj, drugi so tu zato, da en drugega izpopolnjujemo. Ti znaš ušivat sama s seboj, kar je gotovo velik plus :palec: Edino nekako čedalje bolj verjamem, da smo deep down 'socialne živali' in da najlažje presežemo vzorce ob ogledalih drugih, zato je morda fino stopiti v kontakt, poslušat Einstaina in spremeniti spremenljivko, zato, da bo rezultat boljši :palec:
Želim ti velik sreče!


Ja, sej stalno kaj delam, se učim, ampak čar življenja je tudi v tem, da več kot veš, bolj se zavedaš, kako koliko stvari še ne veš :)
Ta misel sicer ni moja, ampak še kako drži.

#40 megi*

megi*
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 112

Objavljeno: 9. februar 2012, 09:52

Ja, se strinjam.



Ja, sej stalno kaj delam, se učim, ampak čar življenja je tudi v tem, da več kot veš, bolj se zavedaš, kako koliko stvari še ne veš :)
Ta misel sicer ni moja, ampak še kako drži.

:palec:

#41 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 9. februar 2012, 14:24

Ta zadnji stavek si pa tako dober napisal, da sem se morala mal nasmejat.
Ja, si kar zadel tisto s karmo, nanaša se tudi na mamo in občutek zapuščenosti oziroma zavrnjenosti (luna v 12, pa še v kvadratu z neptunom). Tisti, ki imajo neg aspekt med luno in neptunom ponavadi mame ne morejo nekako "začutiti" videti v pravi luči, no jaz je nikoli nisem, vedno mi je bila tujka, še danes mi je, ampak ravno to je moja karma, saj vpliva na vse odnose, ki so ključnega pomena. Namreč prvi medčloveški odnos je odnos z mamo, potem ga projiciraš na prijatelje itd. in na koncu to preseneš na celo družbo in to je to. To moram predelati, ampak za to rabiš leta dela, pa še kakšnega terapevta zraven. Že prve spomine, ki jih imam čutim to zavrnjenost, ko se pretaka energija in jo prekine. Bila sem namreč zelo živ otrok (nekoliko hiperaktiven), nekako sem bila preveč zanjo, ona pa ni znala reševati problemov drugače kot s "dretjem", to pa je v meni sprožilo andrenalisnko reakcijo, kot tisto "otrpni", strah pa je bil del vsakdanjika, kar je vodilo v anksioznost in seveda asocialnost in zato pač ne morem imeti družbe ali prijateljev. Ni se pač zavedala, kako me zatira s svojm početjem, drugače pa znala ni.
In moji odnosi se nikoli niso razvili, zato se mi zdi kar logično, da sploh ne čutim nobene potrebe pa partnerstvu, kakršnemukoli ali družbi, še celo po seksu ne čutim nobene potrebe. Če pa že kakšen odnos je mi pa enostavno ni dovolj (najbrž zato, ker ga ne morem začutiti) in ga rajši prekinem in sem še naprej sama. Velikokrat sem ugotovila, da sem bolj zadovoljna sama s seboj, tudi zabavam se lahko bolj, kot pa z drugimi. In dejansko mi je prav muka biti z ljudmi, posebej še, če mi niso všeč, itak, da mi večina ni všeč. Tko da bi bila jaz mogoče prav zrela za kakšnega terapevta, da bi odprl moje totalno zablokirane energijske centre...
Tako da ja, taka tudi če dobim tipa, ga bom zaradi tega najbrž pustila, razen če bo ne vem kaj,... mogoče terapevt he he
No, ampak to je šele en negativni aspekt, da o drugih ne zgubljam besed....



Sem kar malo presenečena, da taki ljudje še obstajajo. In to zato, ker si tako odkrita in iskrena do sebe in lahko vidiš svoje "napakice" oziroma bolj kot napakice bi temu rekla, da pač veš od kje izvira vse tisto kar te muči v življenju. Sočustvujem s tabo, ker vem kako je to. Tudi pri meni odnos z mamo ni bil najboljši in še danes čutim bremena s katerimu si otežujem svoj life. Jo isto kot ti vidim kot tujko, ker je enostavno v večina primerih ne razumem, vendar sem jo sprejela in zdaj najin odnos nekako funkcionira.
Ko boš resnično želela sprememb se bodo možnosti odprle, ker boš odprta tudi ti hkrati pa nikoli ne pozabi, da ni vredno trpeti zaradi napak drugih. Res je tako tvoja kot moja mama nista znali drugače. Izziv je v tem, da ne "krivimo" drugih za naše težave ampak poskušamo iz tega izvleči največ pozitivnega kar je možno. Pri meni je ravno obratno kot pri tebi, ker sem si vedno najbolj želela kakšnih kvalitetnih odnosov in sem s tem vedno preveč pričakovala od drugih, ki pa so me seveda znova in znova razočarali. Pričakovati od drugih, da bi bili to kar si želimo itak ni smiselno niti realno tako, da ni čudno, da temu sledi razočaranje. Hkrati sem bila pa še naivna.
Še to glede živosti ja isto je bilo pri meni, le da sem postala veliki upornik s strahovi v sebi.
Lepo je da si sama sebi res dobra družba vendar ljudje smo socialna bitja in rabimo ljudi okoli sebe, to enostavno je del nas. Če ljubiš sebe lahko tudi druge, sej veš da pravijo, da samo tako lahko zares ljubiš druge. Objavljena slika
Ne vem pa če ravno razumem kako misliš, da odnosa ne moreš začutiti? Nobenega?
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#42 tashy7

tashy7
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 9. februar 2012, 15:36

jaz imam tudi to op Ve (oven) op plu teh. S tem, da je moj mars v ovnu, povezan z venero. Neverjetno v kako velikem delu, zgornjih razlag se najdem :eek:

Preveč idealistična, v ljubezni dolgo misilila, da mora bit neka višja, nezemeljska povezava. Občasno preveč kritična in zahtevna, preveč pričakujem, pa še kaj.... Se pa marsikaj precej spreminja z leti - morda mlada venera zgublja svojo moč xDDx x:px , pa jo bolj dohiteva luna? Morda sem ta del že nekoliko prežvečila, čeprav prav čutim, da me včasih še lovi in me ulovi nepripravljeno.


megi
ja deluje tudi v to smer:-) in z leti je vse drugače...bolje..no vsaj zame...kaj si pa milsila z nezemljskimi povezavami?? duhovno povezanost?? hvala za odgovor

#43 megi*

megi*
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 112

Objavljeno: 9. februar 2012, 21:17

megi
ja deluje tudi v to smer:-) in z leti je vse drugače...bolje..no vsaj zame...kaj si pa milsila z nezemljskimi povezavami?? duhovno povezanost?? hvala za odgovor


Mislila sem predvsem na to, d abi moralo vse skupaj imeti nek višji cilj - pomen. Da gre za neko povezanost, ki se je na da čisto opisati, ker se pač srečata dva, ki sta si namenjena.
Zdaj nekako v to ne verjamem več, mislim, da enostavno ne more obstajati ena sama oseba, ki bi ti odgovarajala. Oziroma mislim, da je takih oseb lahko kar nekaj - morda vsaka na svojem področju? Glede na kombinacijo plutona in venere (če nič drugega) v moji karti, se mi zdi, da bi vzdrževanje take iluzije lahko imelo tudi zoprne posledice. Kar pa ne pomeni, da moj dragi kdaj pa kdaj ni deležen raznih razglabljanj o neki usodni povezanosti x:o)x x:Dx

#44 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 9. februar 2012, 22:23

Hm, ne, ne poznam tega. To, da mi enostavno ni dovolj, pomeni le to, da se počutim ob ljudeh omejeno. Ne morem biti tako svobodna kot sicer, pa čeprav mi puščajo vso svobodo. V bistvu ko takole premišljujem mislim, da je kriva moja nespročenost ob ljudeh. Ja, to bo to. Tudi če je to moj partner. Ne gre, vedno se pretvarjam, ko imam pa dovolj pa naredim konec.


Sej nekako te razumem. Imam Neptun na ASC v opoziciji z Luno na desc in si malo predstavljam o čem govoriš.

Nekako v najstniških letih sem ugotovila, da se enako ne počutim sproščena v družbi, da mi je brezveze, da npr. sedim na pijači kot kup nesreče, da sploh ne znam žurat. Pa v sebi čutim kako bi ful žurala, pa razturala (imam sicer ful filing za ritem in ples), a nekako ne morem tega spravit ven iz sebe. Ja, mogoče bi lahko ta občutek opisala tudi kot omejitev (kot ga opisuješ ti), s tem da je to bolj omejitev samo izražanja. Češ: "ne morem sedaj neki zažurat, ker moram biti taka in taka." Pa to ni toliko zavestno, kot se to bolj občuti kot neka energija, ki te drži nazaj, te blokira. No, potem sem to načrtno začela opazovati in analizirati. Sebe, druge in situacije, v katerih se tako počutim.

In ugotovila, da so predstave, ki si jih drugi ustvarijo o meni in potem projecirajo nazaj name, pravzaprav tisto prvo, kar me zablokira. Ker s tem ustvarjajo pričakovanja (posledično pritisk name), da se bom pa jaz vedla skladno z njihovimi pričakovanji. Da jaz sem pa taka, kakor so si me oni sedaj orisali, da so me že nekam popredalčkali. Pa se potem počutim tako nelagodno, da ne naredim nič, zablokiram. Lahko, da tudi ni vedno šlo za njihova pričakovanja, temveč bolj za tak moj občutek, čemur je sledil pogosto tudi občutek, da ne bi koga razočarala, da se ne bi vedla ekipno. Druga stvar je, da z Neptunom na ASC tudi zlahka nevede "poberem" kaj si drugi zamislijo in "zaigram" po njihovo, s tem da jim kaj ustrežem, vendar to pri sebi občutim bolj kot koda obnašanja ki mi jo narekujejo drugi ali okoliščine ali spet v luči timskega duha. A ker to očitno tako dobro opravim, potem drugi mislijo, da taka tudi sicer sem.
Imela sem potem vmes obdobje krize identitete, ko se nisem več poznala in sama sebe nisem več znala opredeliti kaj in kdo pravzaprav sem. In je prišel kdo mimo, se že v prvih trenutkih precej očitno navdušil nad menoj in pričakoval, da bom pa v določeni situaciji reagirala na določen način in bomo skupaj počeli svašta in oh in sploh in akcija... :eek: Pa sem si mislila: Od kje ti to, saj me sploh ne poznaš. In opazovala njegovo navdušenje in odziv, ko je imel sčasoma priložnost me zares spoznavati. Ob takih primerih je bilo to neskladje med mano in predstavo drugih o meni še bolj očitno.

No, da skrajšam... Začela sem zatem precej delati na spoznavanju same sebe, ker le tako lahko pred drugimi stojim trdno sama za sabo in precej lažje ločim predstavo drugih in mojo realno osebnost. In imam tudi občutek, kdaj moram sebe zastopati, kdaj pa ni preveč škode, če delujem tako kot so si zamislili drugi oz. timsko. Moje razmišljanje je danes tako, da se mi bolj ali manj "fučka" za ostale v smislu kaj si mislijo o meni. Jih ne rabim zraven v moji družbi, če me niso pripravljeni sprejeti tako kot sem. Pa četudi na račun, da sem pogosteje sama. S takim pristopom mi je danes lažje. Seveda sem na začetku malce zadržana, a v družbi ljudi, ki so odprti in iskreni, se tudi hitreje sprostim. Se prav čuti, da je energija čisto druga. To pa vseeno ne pomeni, da ni več takih situacij, ko drugi želijo "vsiliti" predstavo o meni. Tega je bilo nedavno precej v službi (v času je Saturn delal kvadrat na natal Luno in Neptun, stem tudi na asc-desc). Pričakovali so od mene, da se spremenim. Precej mobinga. A sama sem se le bolj odmikala, spremenila se nisem. Potem ko so videli, da mi niso prišli do živega, so se malo vdali in me začeli spoznavati. In ugotovili, da sem čist v redu. ( xrolleyesx A dej ga lomt, a res?!) Seveda je razlog tudi drugje. Sama nosim namreč v sebi določene kvalitete, ki pridejo do izraza le takrat, ko sem/delujem taka kot sem, zvesta sebi. In te moje sposobnosti utegnejo biti tudi nad sposobnostim nekaterih drugih, in kot take gredo zato v nos predvsem tistim, ki se sami počutijo ogrožene pred menoj. Torej še dodaten razlog, da se naučiš samoizražanja.
No, edino pri žuriranju še nisem tam x:Ix x:o)x ... Se trudim, a očitno tudi Kiron v 4./5. hiši v kvadratu z vladarji asc-desc pove svoje.

Kar se tiče občutka omejenosti v odnosih z moškimi oz. osebnih razmerij, je pa pri meni predpogoj, da se počutim dobro, sproščeo, da sem lahko taka kot sem, in da sem predvsem kot taka tudi sprejeta z njegove strani. Itak, da rabim v začetku precej časa za spoznavanje, grem počasi, se mi nikamor ne mudi (do penzije je še daleč x:o)x ), in samo če so filingi ta pravi... Počutim se omejeno le, če me ne sprejema tako kot sem. Zato sem bila toliko bolj presenečena, ko si napisala, da se tudi v intimnih odnosih počutiš omejeno in si v zvezi le toliko časa, dokler se ti da igrat neko vlogo. :o|o:

Hhmm, je pa res, da opažam, da Neptun (asc) - Luna (desc) delujeta pri moških tako, da sčasoma spoznam njihovo drugo naravo. Najprej se petelinijo. Kljub mojemu take-it slow spoznavanju oz. pristopu, se na koncu lahko uštejem in spoznam, da so pa pravzaprav drugačni. Da sem bila zavedena. x:o)x :vragec: :inocent:

Skratka moj predlog tebi light je, da odkrij in spoznaj svojo lastno vlogo - sebe, tako kot si ti in jo potem odražaj navzven. In opazuj kako je s tem občutkom omejenosti. Itak pa pride enkrat nekdo, ki bo imel tebi bolj prijazne energije in se bosta lažje ujela, tebi pa bo dalo občutek varnosti in sprejetosti, da se lahko v njegovi družbi sprostiš in si ti ti. Mora biti tudi prava energija.
Tudi sama čakam na to :sori: :8): .


(Aja, mimogrede, tudi moje dojemanje do mame kot "tujke" ... Sčasoma sicer zbližale,... kot pravi Pinka, sem jo tudi sama sprejela tako kot je, kar pa seveda ne pomeni, da se z njo strinjam,...Nenavsezadnje bi pri teh letih zdaj prej potrebovala kakšno pravo moško dušo.)

#45 tashy7

tashy7
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 10. februar 2012, 11:30

Mislila sem predvsem na to, d abi moralo vse skupaj imeti nek višji cilj - pomen. Da gre za neko povezanost, ki se je na da čisto opisati, ker se pač srečata dva, ki sta si namenjena.
Zdaj nekako v to ne verjamem več, mislim, da enostavno ne more obstajati ena sama oseba, ki bi ti odgovarajala. Oziroma mislim, da je takih oseb lahko kar nekaj - morda vsaka na svojem področju? Glede na kombinacijo plutona in venere (če nič drugega) v moji karti, se mi zdi, da bi vzdrževanje take iluzije lahko imelo tudi zoprne posledice. Kar pa ne pomeni, da moj dragi kdaj pa kdaj ni deležen raznih razglabljanj o neki usodni povezanosti x:o)x x:Dx


meni se opozicija ve-plut..izraža tudi tako, da mora biti vse skupaj zelo intenzivno..globja povezava ...podkrepljena s čustvi...in ja tudi sama iščem višji cilj...namen oz pomen..
eni ljudje ostanejo za krajši čas, eni pa za dlje oz nekateri for a life time....vsak ti prinaša neko sporočilo....in vse v enem težko dobiš....treba je narediti kompromis...
me pa zanaša tudi zelo v skrajnosti...bi bila popolnoma free v odnosu, na drugi strani pa imela nekoga, ki me rabi:-) med tema dvema opcijama nekje se moram ustavit...oz naredit kompromis....je pa to zgodba celega T-kvadrata...z marsem v raku v žarišču:-)

#46 Nausicaa

Nausicaa
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 23. september 2012, 14:21

Pozdravljeni,
sem se cisto nova na forumu in se zelo zelena v astrologiji Objavljena slika
Zanima me, kako interpretirati opozicijo venere (oven 24 stopinj, 2. hisa) - pluton (tehtnica 21 stopinj, 8. hisa), povrh vsega pa ta opozicija tvori 'cudovit' kazalec: se kvinkuksi venera - saturn (devica 25 stopinj, 7. hisa) in venera - uran (skorpijon 25 stopinj, 9. hisa).

Koscki loceni drug od drugega se grejo, a jih zdruziti v celoto je umetnost ...
Mi lahko prosim kdo pomaga?

#47 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 24. september 2012, 10:11

Pozdravljeni,
sem se cisto nova na forumu in se zelo zelena v astrologiji Objavljena slika
Zanima me, kako interpretirati opozicijo venere (oven 24 stopinj, 2. hisa) - pluton (tehtnica 21 stopinj, 8. hisa), povrh vsega pa ta opozicija tvori 'cudovit' kazalec: se kvinkuksi venera - saturn (devica 25 stopinj, 7. hisa) in venera - uran (skorpijon 25 stopinj, 9. hisa).

Koscki loceni drug od drugega se grejo, a jih zdruziti v celoto je umetnost ...
Mi lahko prosim kdo pomaga?


Tvoja Venera in Pluton sta v teh hišah dejansko doma, kjer se počutita vredu. Sama opozicija tako kot znamenja v katerih sta kaže na odnose, pri tebi so to precej intenzivni odnosi, močne strasti. Nekako ni sivine, je črno ali belo. Skozi to intenzivnosti partnerskih odnosov se boš zelo veliko naučila o sebi. Paziti je treba na manipulacijo v odnosu in da "negativnega" ne projiciraš na partnerja. Tko čist mal na kratko :)
Tale Venera je sicer videt precej močna v tvoji karti vendar me zanima, kateri hiši vlada (v kateri hiši se začne vrh hiše Bika in vrh hiše Tehtnice).
Imaš pa precej močan aspektni lik Yod oz. Božji prst...evo link kjer si lahko več prebereš o tem http://www.astrothem...sed-aspects.php ...ena krajša debata je bila tud tukaj na forumu Aspektni liki
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#48 Nausicaa

Nausicaa
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 24. september 2012, 13:00

Hvala, Pinka! Za komentar, posebej pa za link Objavljena slika A sem se dalec od razumevanja Bozjega prsta pri svojem primeruObjavljena slika


Odnosi v mojem zivljenju so bili vedno intenzivni, danes - z distance - lahko trdim, da so nekateri mejili na obsedenost ... Tako razumem tudi samo postavitev. Mede me to - kot sem ze zapisla zgoraj, sem sele na zacetku ucenja in spoznavanja astrologije - da ponekod berem taksno interpretacijo te postavitve, drugod cisto nekaj drugega (recimo, ta opozicija kaze na blokado pri izrazanju custev, zavrtost, po drugi strani pa zeljo po nadvladi, denarju ipd.) Sicer bi lahko razlicne interpretacije zdruzevala, a ze pri tej moji postavitvi, se velikokrat ne (z)najdem (mogoce zato, ker spodbuja Venero znamenje ovna, ki ne pozna blokad pri izrazanju custev oz. jih ne zna niti skrivati? Da ne govorimo o denarju, ki mi samo polzi skozi prste in do katrega imam cisto hippyjevski odnos).

Zanima me se to: ali naj upostevam med medosebne odnose vse odnose, recimo tudi s svojimi otroci? Ker se mi zdi, da sem z nasprotim spolom 'tezavo' prerasla, se pa vcasih vprasam, ce je nisem le prestavila v odnos s svojim sinom.

Pa se to; Bik vlada moji 2. hisi (ki je prazna), Tehtnica pa 8., v kateri se srecam s simpaticnim Plutonom.

#49 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 24. september 2012, 13:48

Hvala, Pinka! Za komentar, ..................


Čist po pravici povem.

Komaj čakam zdej, kaj bo Pinka Ponka na tole odgovorila. :irs: x:)x

Pa se to; Bik vlada moji 2. hisi (ki je prazna),....


Fiška ne zavajat Pinko Ponko k najbrž Bik vlada tvoji tretji (ki je prazna), če je v drugi Venerca v Ovnu.

#50 Nausicaa

Nausicaa
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 24. september 2012, 16:31

Oops, se popravljam: Bik vlada 3. hisi ... hvala za opozorilo Omar. Ostalo pa velja.

To temo je popravil/a Nausicaa: 24. september 2012, 16:32





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0