Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Nihalo


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
156 komentarjev na to temo

#26 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 5. marec 2004, 13:08

najbolj občutljiv instrument smo najbrž kar mi sami  x:Dx  ....če se le poslušamo  x;)x

:vragec:


a vesh kolk je shele kle pol mozhnosti manipulacije... xzobkox xzobkox xzobkox


666 zlomkou....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#27 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 5. marec 2004, 14:52

manipulacije, "manipulacije" al mani pulacije ? x:Dx x:Dx x:Dx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#28 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 5. marec 2004, 15:09

:vragec:


pa polucije x:Dx x;)x

666 zlomkou....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#29 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 5. marec 2004, 23:11

pa itaq
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#30 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 7. marec 2004, 15:53

najbolj občutljiv instrument smo najbrž kar mi sami  x:Dx  ....če se le poslušamo  x;)x

:vragec:


a vesh kolk je shele kle pol mozhnosti manipulacije... xzobkox xzobkox xzobkox


666 zlomkou....tralala

Manipulacij je ogromno, z nihalom ali brez. V večini primerov gre pri radiesteziji za nezavedne manipulacije, najslabše pa je pri tem to, da gredo te nezavedne manipulacije dobro v denar.
Dejstvo namreč je, da se danes že vsak, ki je naredil kak tečaj iz radiestezije ali pa še to ne, predstavlja kot radiestezist. In zame je ta naziv tako razvrednoten, da me je prav "zmotilo", ko me je lani znanec v neki družbi predstavil kot radiestezista. Finta je v tem, da se nihalo večini takoj odzove, ne znajo pa ločiti svojih pričakovanj od trdnejših informacij. Na osnovi takšnih "raziskav", si zelo hitro zgradiš svet informacij in lastnih izhodišč, ki je na povsem trhlih nogah. Osnovni problem je ta, da večina radiestezistov sploh ne sledi aktualnim izsledkom fizike, na podlagi katere bi lahko s pomočjo nihala nekatera spoznanja nadgradili, saj so prepričani, da "imajo vpogled v stvari", ki jih fizika še ni odkrila. Tako rinejo iz zablode v zablodo, merijo energijo v enotah, katerim ne vedo definicije (Bovis), ugotovijo, da je škodljivost nekega mesta npr. 200 % (od kdaj ni 100% maksimum), izmerijo, da se je lastna frekvenca zemlje dvignila na 36 Hz in podobne neumnosti. Za zaščito pred sevanji prodajajo razne svoje izdelke, v katere delovanje tako verjamejo, da potem, ko ga nekam postavijo, sevanja res več ne namerijo; v resnici pa večina "zaščit" ne deluje, kar smo preverili z ustreznimi instrumenti.
Itd., itd., - Aakhut, manipulacij je veliko na vseh področjih, v radiesteziji pa še posebno, ne glede na to, ali radiestezisti za svoj instrument smatrajo nihalo ali pa lastno telo. :wOOt: :wOOt: :wOOt:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#31 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 7. marec 2004, 16:00

:vragec:

hihi... x:o)x
normaln, de grejo manipulacije dobr v dnar
sej to je njihou namen...ne :eek: x:o)x x:)x x;)x


666 zlobijeu raj manipulira z drugimi teleshchki x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#32 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 7. marec 2004, 16:07

Še ena zanimivost - v zvezi z nihalom karnakom sem v enem prejšnjih postov napisal, da lahko preko njega pridemo v stik s silami, ki jih njegova oblika (o izvoru katere ne vemo nič) simbolizira in da nam te sile lahko škodijo.
Dobra potrditev, da je to zelo verjetno, je prišla iz Zagreba. Drago Plečko (tip je vir znanja in totalna faca), je meril energijske pretoke po nadijih vrhunskega mojstra borilnih veščin Mirka Filipoviča (eden najboljših na svetu). Priklopljenega je imel torej na ustrezne naprave in glede na njegovo psihofizično pripravljenost so bili energijski pretoki pravzaprav optimalni. Nato so mu na prsi pritisnili simbol, ki ga Filipovič ni niti videl, niti poznal njegovega pomena - šlo je za dva prepletena trikotnika (podobna davidivi zvezdi), ki sta simbol moči (simbolizirata spoj materialnega in duhovnega). Pretok energije v njegovih meridianih je v trenutku bistveno narasel.

To dokazuje, da imajo tradicionalni simboli na nezavedni ravni določeno moč, ne glede na to, ali njihovo simboliko poznamo ali ne. Predvidevajo, da informacijo iz simbola "vsrka" voda, ki z okoli 70% sestavlja človeško telo, o "moči spomina" vode pa je na tem forumu gotovo kaj napisanega (opazil sem nekje temo "živa voda", sam jo nisem šel gledat - verjetno govori ravno o tem). :wOOt: :wOOt: :wOOt:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#33 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 7. marec 2004, 23:02

lep pozdrav

Po mojem znanju (za katerega nikakor ne trdim da je edino pravilno) nihalo niha prav tako, kot ga usmerja naša podzavest, zavest ali kolektivna zavest. Obesite nihalo na nek predmet in prav nič vam ne bo nihalo, edino, če odprete okno, da bo prepih. Strinjam se z nekaj prispevki zgoraj.
To trditev lahko potrdim kar z nekaj primeri, ki smo jih naredili, da smo podkrepili to trditev.

Drugače je to pri "bajalicah" z katerimi lahko določimo razne spremembe magnetnega polja ob prehajanju skozi to polje (naprimer iskanje kovinskih inštalacij in raznih metalnih kablov), tu to 100% deluje, se pa zatakne že pri optičnih kablih in plastičnih vodovodnih ceveh. Torej če prehajamo iz enega v drugačno energetsko polje se v njih inducira različna napetost in to je vsa znanost.

Veliko smo že polemizirali okoli meritev (slovenska G-alfa metoda) pozitivne energije (alfa) in negativne (beta) na različnih forumih.... Le te se meri z nihalom, ki pa tako kot je povedal nekdo pred mano, bo pokazalo prav tak rezultat kot ga nosimo v sebi ali pa nam ga nekdo sugerira, lahko tudi preko kolektivne podzavesti. Se pa lahko naše telo tudi drugače odzove na določene zunanje vplive in tudi to lahko vodi našo roko.

Nisem popolni laik na tem področju, a do sedaj me še nihče ni znal prepričati v drugačno resnico, pa poznam kar nekaj energetikov, ki so mi blizu.

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#34 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 7. marec 2004, 23:47

nosko,
napisal si, da večina zaščit proti sevanjem ne deluje. zanima pa me, katere zaščite delujejo in seveda zakaj je temu tako ?

x:)x x:)x x:)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#35 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 8. marec 2004, 00:40

AMIS

Ali lahko jaz nekaj pripomnim.

Sevanja definitivno so, vendar direkno na nas nimajo prav nobenega vpliva, če sami nimamo zbrkanega energetskega stanja, če nimamo blokad ne moremo sprejemati ne "dobre" ne "slabe" energije, ker jo imamo prav toliko kot jo potrebujemo. Sicer mi še nihče ni uspel dokazati, da obstajajo dobre in slabe, zame obstajajo samo kot energije.

Določena sevanja lahko preprečimo, če seveda mislimo, da jih moramo (o tem obstaja cel kup teorij), zagotavljam ti, da živim v takem energetskem polju, da niti signal ure iz Frankfurta ne pride v prostor, in bi po vseh teorijah moral že nekaj let biti pod rušo.

Na primer v gozdu preko mravljišča postavi tri kovinske palice v trikotnik, po nekaj minutah ne bo nobene mravlje več v mravljišču, vzami zaščitno ploščo (Teslovo medaljo-Štefana Horvata) in jo postavi pod bivalni prostor in, če imaš mucka doma nikjer ne bo našel prostora, kjer bi se udobno namestil, če greš v Kamnik hodit okoli "energetskih kamnov" boš videl, da so prav vsepovsod naokoli drevesa okleščena od strel, še bi ti lahko našteval. Samo to so energetska stanja ki so okoli nas in iz katerih lahko potegnemo kaj dobrega takrat, ko rabimo.

Bioenergetik te premakne na daljavo, čeprav je to samo tehnična izvedba, je v bistvu vpliv spremebe energetskega sevanja energetika do tvojega sevanja.

Tako je moje mišljenje

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#36 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 8. marec 2004, 08:21

Sevanja definitivno so, vendar direkno na nas nimajo prav nobenega vpliva, če sami nimamo zbrkanega energetskega stanja, če nimamo blokad ne moremo sprejemati ne "dobre" ne "slabe" energije, ker jo imamo prav toliko kot jo potrebujemo. Sicer mi še nihče ni uspel dokazati, da obstajajo dobre in slabe, zame obstajajo samo kot energije.

Ljudje smo "uglašeni na naravno zemeljsko električno polje (okoli 120 V/m) in naravno zemeljsko magnetno polje (pri nas okoli 50 mikroTesla). Geološke prelomnice, vodni tokovi in še marsikaj prinašajo anomalije v ti dve polji - lahko ga povečajo ali zmanjšajo. Spremembe zemeljskega magnetnega polja vplivajo primarno na naše psihično, sekundarno pa na fizično zdravje, pri spremembah električnega polja je obratno.
Dolgotrajna izpostavljenost zmanjšanemu el. polju (npr. bivanje v železobetonskih stavbah - Faradayeva kletka) oslabi informacijsko izmenjavo v našem telesu in čez čas se počutimo "brez energije". Po drugi strani dolgotrana izpostavljenost povečanemu električnemu polju povzroči mutacije celic, ki so lahko rakave. Gre v bistvu za to, da se telo začne prilagajati novonastalim razmeram, ker pa je sprememba preveč intenzivna, celice "popizdijo".

Amis!

Še nekaj o sevanjih in zaščitah zvečer (zdele nimam časa) in sicerr v temi radiestezija. :wOOt: :wOOt: :wOOt:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#37 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 8. marec 2004, 12:22

ok, nosko, hvala xsrcx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#38 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 8. marec 2004, 12:41

Dolgotrajna izpostavljenost zmanjšanemu el. polju (npr. bivanje v železobetonskih stavbah - Faradayeva kletka) oslabi informacijsko izmenjavo v našem telesu in čez čas se počutimo "brez energije". Po drugi strani dolgotrana izpostavljenost povečanemu električnemu polju povzroči mutacije celic, ki so lahko rakave. Gre v bistvu za to, da se telo začne prilagajati novonastalim razmeram, ker pa je sprememba preveč intenzivna, celice "popizdijo".

x8Dx :palec:

#39 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 8. marec 2004, 12:45

:vragec:


a obeshena tashcha tut med nihala spada x:o)x


666 zlomkou...tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#40 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 8. marec 2004, 13:06

x:Dx x:Dx x:Dx

ja, sam težja je za uporabo x:Dx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#41 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 8. marec 2004, 13:10

x:Dx  x:Dx  x:Dx

ja, sam težja je za uporabo  x:Dx

:vragec:

hehe
v uporabi verjetno zhe dolg ni bla.... x:Dx x;)x


666 zlomkou...tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#42 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 8. marec 2004, 13:24

nism še slišal za to, probaj sam, potem javi rezultate

#43 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 8. marec 2004, 13:32

NOSOROG

tvoj komentar:
"Dolgotrajna izpostavljenost zmanjšanemu el. polju (npr. bivanje v železobetonskih stavbah - Faradayeva kletka) oslabi informacijsko izmenjavo v našem telesu in čez čas se počutimo "brez energije". Po drugi strani dolgotrana izpostavljenost povečanemu električnemu polju povzroči mutacije celic, ki so lahko rakave. Gre v bistvu za to, da se telo začne prilagajati novonastalim razmeram, ker pa je sprememba preveč intenzivna, celice "popizdijo"."

Strinjam se z to tvojo trditvijo, vendar je zopet potrebna psihična komponenta. Zakaj lahko bioenergetik ali kak drug zdravilc sproži mehanizem samozdravljenja ne glede v kakšnem energetskem polju prebivaš? Poznam primer, ko je 26 letnemu fantu prav zdravilec sprožil ta proces in je s tem premagal raka, ki je bil že v zelo težki fazi, poznam tudi nekaj Domančičevih primerov.

Še vedno sem prepričan, da vse te tokove potrebujemo, sprejemamo jih pa samo toliko kolikor jih potrebujemo in, če se z tem ne obremenjujemo (nimamo blokad) in jih ne iščemo nam tudi škodovati ne morejo. Škodijo nam pa takoj, ko se tega zavemo in začnemo izkati zaščite in podobne zadeve, pač tako so narejeni naši miselni vzorci in programčki, ki jih le ti poženejo.

Tomaž

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#44 ZNOVA

ZNOVA
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 909

Objavljeno: 8. marec 2004, 17:17

Ce kdo hoce ga zastonj s kladivom po glavi pa mu bodo malo mozgancki zanihali. haha

#45 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 8. marec 2004, 17:22

x:Dx x:Dx x;)x

#46 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 8. marec 2004, 17:31

Ce kdo hoce ga zastonj s kladivom po glavi pa mu bodo malo mozgancki zanihali. haha

:vragec:


znova to treba use fajn kasirat
drgach ne cenjo ulozhenga dela x:)x x;)x


666 zlomkou...tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#47 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 8. marec 2004, 18:35

Še vedno sem prepričan, da vse te tokove potrebujemo, sprejemamo jih pa samo toliko kolikor jih potrebujemo in, če se z tem ne obremenjujemo (nimamo blokad) in jih ne iščemo nam tudi škodovati ne morejo. Škodijo nam pa takoj, ko se tega zavemo in začnemo izkati zaščite in podobne zadeve, pač tako so narejeni naši miselni vzorci in programčki, ki jih le ti poženejo.

Tomaž

Djva o tem raj v temi radiestezija x:Dx x:Dx x:Dx
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#48 ZNOVA

ZNOVA
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 909

Objavljeno: 8. marec 2004, 19:33

Vcasih mi niha razpolozenje. xrolleyesx xDDx xDDx xDDx :eek:

#49 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 8. marec 2004, 20:22

ma nemoj........... x:Dx x:Dx x:Dx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#50 ZNOVA

ZNOVA
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 909

Objavljeno: 8. marec 2004, 20:26

moj, moj,..




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0