Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Nihalo


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
156 komentarjev na to temo

#151 d6!

d6!
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 10. december 2009, 11:05

A še vedno noben nima :ermm:

To temo je popravil/a d6!: 10. december 2009, 11:05


#152 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. december 2009, 11:14

a po ostalih temah si pogledal?
(drugac pa je precej specificno vprasanje oz. gre za taksno zadevo, tako da vsi oz. ti ki so ta hip gor, morda nimajo tega, se malo pocakaj x:)x)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#153 d6!

d6!
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 10. december 2009, 19:31

Ockej. Enega sem že izdelal samo je po mojih poljubnih merah. Edino resonator sem izračunal po formuli za antene in zadeva deluje! Ni pa original mer x:(x

#154 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. december 2009, 19:53

ne spoznam se ravno na to, vem pa da so bile (vsaj omenjane) tudi kaksne mreze v kateri od tem.
Kot vidim, si opazil moj seznam linkov in zadevo prestavil se sem (pametno!), ampak a si prechekiral te obstojece teme in tudi komentarje notri?

Zal je bilo morda kaj govora tudi v kateri temi, ki je bila naslovljena drugace, pa je zato ni na seznamu...

upam da se bo javil kdo, ki ti bo lahko pomagal.
Ce ze ne bos dobil teh mer in tega xDDx, pa te morda kdo kam napoti.

p.s. super da 'zadeva deluje'! :palec:
Zakaj pa ne poskusis pogruntati mer? :8):
gotovo se da. pac tolk casa probavas?
(tako kot sem se jaz naucila akorde na kitari - in sicer tako da sem vsak akord razstavila na posamezne tone, tako da jih je potem 6 bilo -so zazvenele- v akordu... hocem rect - tud jaz nisem imela pred sabo not in zapisov, sem to resila samo iz posluha. No in morda, ce si ze tko dalec, da ti deluje, se malo poigras v tej smeri?)
No najbrz ni tako simpl, sicer bi ze zrihtal in ne bi rabil tu cakat. x:)x x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#155 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 10. december 2009, 23:06

ne vem ravno ce je zlo potencialen naslov ta tvoje zelje tukaj. mogoce bi rajsi poiskal v kaksnem drustvu radiestezistov ali kaksnem bioenergetiku, raidestezistu ane.
jst laicno ramisljam bolj takole: mere morda niso tako pomembne kot pa to, da si izdelas taksen pripomocek, ki bo ustrezal tebi oziroma tistemu ki bo orodje uporabljal.
good luck

Lep pozdrav,
Malo off topic no zanima me če ima kdo načrte in mere za izdelat JET in IZIS. Sem orodjar, elektrotehnik in zelo me zanima radiestezija.
Lp



#156 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 11. december 2009, 21:14

Sine, ne ljuljaj baku. Nije se zato objesila.

#157 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 12. december 2009, 23:05

Sine, ne ljuljaj baku. Nije se zato objesila.

Kroko, kak, ti ponemjaješ pa ruski tože :8): x;)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0