Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Razpadel kristal


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
39 komentarjev na to temo

#1 Metuljčica37

Metuljčica37
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 15. april 2012, 09:37

Na trdo površino mi je padel moj ljubi ognjeni ahat. :C:
Razpadel je točno na tri dele (že prej je bila v njegovi strukturi vidna črta v obliki črke Y in točno po njej je počil)

Tako da zdaj imam 3 približno enako velike kose. Ker bi ga (jih) še naprej rada uporabljala kot žepni kamen, bi jih rada nekako obrusila, saj so robovi zelo ostri.
Mi lahko svetujete kako in s čim naj se tega lotim?

Hvala že vnaprej! :kiss:
Trenutno sem v fazi kokona in čakam, da prilezem ven:)

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. april 2012, 09:39

Po mojem ni kul ga uporabljati več na tak način.
Svetujem ti, da se v takšnem smislu (nošnja) posloviš od njega in ga zakoplješ v 3 rože (ali storiš kaj podobnega z 'njim' - pač s preostalimi kosi).

(*imamo podobno temo in ko/če jo najdem, tole priključim k omenjeni)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 15. april 2012, 13:38

Po mojem ni kul ga uporabljati več na tak način.
Svetujem ti, da se v takšnem smislu (nošnja) posloviš od njega in ga zakoplješ v 3 rože (ali storiš kaj podobnega z 'njim' - pač s preostalimi kosi).

(*imamo podobno temo in ko/če jo najdem, tole priključim k omenjeni)



zakaj si dala tak nasvet?

#4 Metuljčica37

Metuljčica37
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 15. april 2012, 17:58

Živjo Marsa, sem malo brskala, a si tole mislila: http://www.lunin.net...odovan-kristal/ ? Mnenja so zelo različna, od tega, da je še vedno v redu, le da zaradi manjše velikosti nosijo kosi malce manj močno energijo, do tega, da se ga je treba znebit. Zanimivo - takoj ko mi je razpadel, nisem občutila ne vem kake žalosti, čeprav sem bila navezana nanj in sem se že takrat odločila, da bi lahko bil še naprej z mano. Samo zaradi ostrine ga (koščkov) ne morem uporabljat, lepit ga pa tudi nočem...
Trenutno sem v fazi kokona in čakam, da prilezem ven:)

#5 sin

sin
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 584

Objavljeno: 15. april 2012, 18:07

ha ha x:Dx kakšne...

lahko pa je bil močen in lahko sedaj uporabljaš tri dele na različnih koncih x:o)x sicer pa imamo lahko tule veliko idej o tem kaj je primerno ane, če že sprašuješ. al pa daš tri dele v trikotnik vmes pa kaken drug kristal, ustvariš mandalo in eventuelno ojačaš energijo.
lahko si vzameš tudi čas in vsak del posebej poliraš, da postane gladek in si narediš zapestnico, ogrlico, vdelaš v sliko, pohištvo ..whatever

ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!


#6 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. april 2012, 18:25

Živjo Marsa, sem malo brskala, a si tole mislila: http://www.lunin.net...odovan-kristal/ ? Mnenja so zelo različna, od tega, da je še vedno v redu, le da zaradi manjše velikosti nosijo kosi malce manj močno energijo, do tega, da se ga je treba znebit. Zanimivo - takoj ko mi je razpadel, nisem občutila ne vem kake žalosti, čeprav sem bila navezana nanj in sem se že takrat odločila, da bi lahko bil še naprej z mano. Samo zaradi ostrine ga (koščkov) ne morem uporabljat, lepit ga pa tudi nočem...

tenx, k si sama našla.

... mislim, da če ti misliš, da je še vedno v redu in se ti ga da brusit in vse to, okej. :palec:
Je treba kar sebe poslušat.
Meni se je zdelo tako *prav*, kot sem napisala (tudi -ne pa izključno- iz lastnih izkušenj).
Med drugim zato, ker je morda *oddelal svoje*, ima pa tudi drugačno energijo.
Ampak saj pravim, če tebi sede takšne sorte sprememba energije oz. te to ne moti in bi še imela več kosov (češ, še boljše, jih bo pa več, so manjši, razpršeni, več koncev energije itd.), pa tudi v redu.

(sem tud jaz enkrat fluorit 'reševala', potem pa ga stresla v reko :vio:)


Upam da (ti) kdo da še kak koristen nasvet in mnenje.
(jaz pa počekiram temo in najbrž združim)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#7 Metuljčica37

Metuljčica37
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 16. april 2012, 10:34

lahko si vzameš tudi čas in vsak del posebej poliraš, ...


No saj ravno to me zanima - s kakšnim orodjem naj se ga zdaj lotim, če ga že hočem obdržat? xDDx

Pa hvala tebi Marsa za nasvet, poslušala bom svojo intuicijo in če se s koščki ne bom več počutila dobro, kot sem se s celim, bo pa šel kako rožico energzirat :)
Trenutno sem v fazi kokona in čakam, da prilezem ven:)

#8 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. april 2012, 10:41

No saj ravno to me zanima - s kakšnim orodjem naj se ga zdaj lotim, če ga že hočem obdržat? xDDx

težko boš to brusila, najboljše se 'obrusijo' sami s sabo, morda jih daš med kakšne gladke kamne, bolj okroglaste, jih zaviješ kam pa malo 'gneteš' potem tisto, samo mislim da ne bo dovolj.
Obstaja prav tak postopek, vendar v večjih količinah, da se med sabo zdrgnejo, nekako 'scentrifugirajo', samo boš to težko storila s tremi koščki, poleg tega se pa lohk ostalo poškoduje - kot tudi v primeru brušenja.

Morda še kdo vidi pa pove: ja, tam in tam se kupi taka pilica al pa tak šmirgeljček prav za to. x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#9 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 16. april 2012, 11:22

Kristal nikoli ne razpade brez razloga. To bi moral vsak upoštevati.
Več kot očitno je, da je kristal opravil svojo funkcijo, zato ne vztrajajte na tem, da ga pod vsako ceno obdržite, saj bo v nasprotnem prihajalo do nasprotnih učinkov.
Nekatere še vedno muči prevelika navezanost na neko stvar, pa naj si bo to predmet, ali pa kakšen drugačen objekt, izuzete niso niti določene osebe.
Najcenejša šola vam bo, da si nabavite drugega, mogoče tudi drugačnega. Vsak ciklus zahteva svoja pravila in funkcije. x;)x

#10 sin

sin
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 584

Objavljeno: 16. april 2012, 18:37

x:Dx polirni stroj, brusni papir, pila... pač orodje za poliranje ane. če pa to počneš z lepimi mislimi in nasmehom, pa še toliko bolje. x;)x
če se ti sploh da s tem ukvarjat in ima zate smisel.
človek bi lahko pomislil, da te še kristal uči manj komplicirat?

da :palec:

No saj ravno to me zanima - s kakšnim orodjem naj se ga zdaj lotim, če ga že hočem obdržat? xDDx

poslušala bom svojo intuicijo in če se s koščki ne bom več počutila dobro, kot sem se s celim, bo pa šel kako rožico energzirat :)


ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!


#11 Liam

Liam
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 172

Objavljeno: 17. april 2012, 10:14

Kristal nikoli ne razpade brez razloga. To bi moral vsak upoštevati.
Več kot očitno je, da je kristal opravil svojo funkcijo, zato ne vztrajajte na tem, da ga pod vsako ceno obdržite, saj bo v nasprotnem prihajalo do nasprotnih učinkov.
Nekatere še vedno muči prevelika navezanost na neko stvar, pa naj si bo to predmet, ali pa kakšen drugačen objekt, izuzete niso niti določene osebe.
Najcenejša šola vam bo, da si nabavite drugega, mogoče tudi drugačnega. Vsak ciklus zahteva svoja pravila in funkcije. x;)x

Razlog v tem primeru je navedla sama zgoraj "padel je na trdo površino " Nič dramatičnega .
Circumstance has no value. It is how one relates to a situation that has value. All true meaning resides in the personal relationship to a phenomenon....what it means to "
Christopher McCandless


#12 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 17. april 2012, 10:52

Sama sem se že večkrat spraševala, kako je s kristali, ki so zbrušeni... Kaj pa vem, če res ima v sebi nek zapis, torej življenje, kako vpliva nanj brušenje?

#13 Liam

Liam
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 172

Objavljeno: 17. april 2012, 11:31

To zanima tudi mene, predvsem če ima v sebi res nekakšen zapis ali pa je mogoče da mu te lastnosti pripisujemo mi sami .
Circumstance has no value. It is how one relates to a situation that has value. All true meaning resides in the personal relationship to a phenomenon....what it means to "
Christopher McCandless


#14 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 17. april 2012, 12:41

A ni že Matjaž dovolj dobro nakazal v tistem linku zgoraj...Kako je pa s človekom, ki ima veliko plastičnih operacij. Ali ima življenje v sebi...Objavljena slika Meni se je Michael Jackson zdel kar dovolj živahen...Objavljena slika

Minerali so prva stopnja evolucije oz. drugače povedano involucije- spust duše v materijo...Tako kot se človeku lahko pri operaciji odstrani organ ali kapljico krvi se lahko tudi velika skala določene kamnine razbije na manjše kose. Dober jasnovidec lahko že iz kapljice krvi razbere vse kar se je dogajalo z njegovim lastnikom. Zakaj bi torej bilo pri mineralih kaj drugače. Objavljena slika

Energijski zapis in energijska vibracija sta za moje pojme dva različna pojma, ki se med seboj prepletata...zapis bi lahko primerjal z akaškimi zapisi, vibracijo pa z auro človeka...Tako kot ima lahko človek po operaciji bolj nikakvo auro, tako je lahko tudi z mineralom, ki ga razbijejo na manjše kose, pomešajo z drugimi minerali, ga spolirajo, itd...Če človek rabi okrevanje, mogoče tudi mineral rabi okrevanje (energijsko čiščenje in programiranje na njegovo vibro), da se njegova vibra okrepča...

Če pa človek umre ali pa se mineral na visoki vročini pretopi in drugače oblikuje pa itak vemo kaj se zgodi...kot govorijo nekateri duhovniki "Prah si in v prah se povrneš"...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#15 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. april 2012, 13:43

Zanimiva debata. x:)x

...Kako je pa s človekom, ki ima veliko plastičnih operacij. Ali ima življenje v sebi...Objavljena slika Meni se je Michael Jackson zdel kar dovolj živahen...

x:o)x x:Dx

ja sam njega niso butnili ob tla in ni razpadel na več kosov (no razen nosa menda :vragec: x:o)x x:Ix :8):)..
skratka, noge pa roke pa to je še imel. xDDx x:o)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#16 Liam

Liam
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 172

Objavljeno: 17. april 2012, 16:06

A ni že Matjaž dovolj dobro nakazal v tistem linku zgoraj...Kako je pa s človekom, ki ima veliko plastičnih operacij. Ali ima življenje v sebi...Objavljena slika Meni se je Michael Jackson zdel kar dovolj živahen...Objavljena slika

Minerali so prva stopnja evolucije oz. drugače povedano involucije- spust duše v materijo...Tako kot se človeku lahko pri operaciji odstrani organ ali kapljico krvi se lahko tudi velika skala določene kamnine razbije na manjše kose. Dober jasnovidec lahko že iz kapljice krvi razbere vse kar se je dogajalo z njegovim lastnikom. Zakaj bi torej bilo pri mineralih kaj drugače. Objavljena slika

Energijski zapis in energijska vibracija sta za moje pojme dva različna pojma, ki se med seboj prepletata...zapis bi lahko primerjal z akaškimi zapisi, vibracijo pa z auro človeka...Tako kot ima lahko človek po operaciji bolj nikakvo auro, tako je lahko tudi z mineralom, ki ga razbijejo na manjše kose, pomešajo z drugimi minerali, ga spolirajo, itd...Če človek rabi okrevanje, mogoče tudi mineral rabi okrevanje (energijsko čiščenje in programiranje na njegovo vibro), da se njegova vibra okrepča...

Če pa človek umre ali pa se mineral na visoki vročini pretopi in drugače oblikuje pa itak vemo kaj se zgodi...kot govorijo nekateri duhovniki "Prah si in v prah se povrneš"...Objavljena slika

Rad predvidevaš kot jasnovidec iz kapljice krvi , kamnina je kamnina človek pa človek zato je mogoče le kaj drugače . Ravno to sem mislil ti sam daš kamnini neke človeške karakteristike in s tem cel kup nekih mističnih ugibanj ...bo pa vedno samo kamnina neglede na to kako čarobna se človeku zdi .

To temo je popravil/a Liam: 17. april 2012, 16:11

Circumstance has no value. It is how one relates to a situation that has value. All true meaning resides in the personal relationship to a phenomenon....what it means to "
Christopher McCandless


#17 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 17. april 2012, 18:39

Objavljena slika Objavljena slika

ja sam njega niso butnili ob tla in ni razpadel na več kosov (no razen nosa menda Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika)..
skratka, noge pa roke pa to je še imel. Objavljena slika Objavljena slika


To je bilo bolj metaforično povedano...Objavljena slika


Rad predvidevaš kot jasnovidec iz kapljice krvi , kamnina je kamnina človek pa človek zato je mogoče le kaj drugače . Ravno to sem mislil ti sam daš kamnini neke človeške karakteristike in s tem cel kup nekih mističnih ugibanj ...bo pa vedno samo kamnina neglede na to kako čarobna se človeku zdi .


Koliko si sploh prebral o kristalih v drugih temah...to kar so drugi napisali...Objavljena slika Večino zadev so lepo razložili in nakazali...določene osnove so namreč opisane tudi v knjigah, ki obravnavajo take ipd. stvari...tebe pa zanima nekaj kar presega osnove...Primerjava zgoraj je metaforična in za tiste, ki že imajo določeno podlago. Ne samo o kristalih, ampak tudi o ezoteriki...Objavljena slika

Po tvoji logiki pač predvidevam, da so minerali (kamnine) v jedrskih reaktorjih podobno kot kamni na cesti...zakaj potem tolikšna panika, če kaj uhaja...pač malo bolj obogatena kamnina...Objavljena slika

Resno...tisti ki hoče dobiti odgovor na to vprašanje naj se poistoveti z mineralom, ga začuti, podobno kot empatija pri človeku in bo dobil odgovor...Mistiko, ko so ljudje šli v regresijo, meditacijo, prejšnja življenja, v čas ko so bili minerali...bom pa izpustil...Pa tudi magijske bukvice, ki opisujejo take in podobne procese bom izpustil...za večino ljudi so to pač bajke in sci-fi scenariji...za naprednega meditanta pa nekaj normalnega...Objavljena slika

Mislim pa da so celo znanstveniki dokazali na ne vem koliko poskusnih človeških "zajčkih", da so možganska valovanja bila drugačna pri držanju različnih kristalih v rokah...izvajal tudi poizkuse kjer so bile rastlince priključene na napravce, v sobi pa različni kristali...in če je vse to isto zakaj pri uporabi različnih laserjev uporabljajo različne kristale in izpeljanke...Objavljena slika

O tem so govorili oz. so nakazali že Tadej, Matjaž in ne vem še kdo...ponavljati ene in iste stvari se meni ne da...raje imam tisto kar ni še nihče povedal ali pa je bilo nakazano samo med vrsticami...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#18 Liam

Liam
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 172

Objavljeno: 17. april 2012, 19:15

To je bilo bolj metaforično povedano...Objavljena slika




Koliko si sploh prebral o kristalih v drugih temah...to kar so drugi napisali...Objavljena slika Večino zadev so lepo razložili in nakazali...določene osnove so namreč opisane tudi v knjigah, ki obravnavajo take ipd. stvari...tebe pa zanima nekaj kar presega osnove...Primerjava zgoraj je metaforična in za tiste, ki že imajo določeno podlago. Ne samo o kristalih, ampak tudi o ezoteriki...Objavljena slika

Po tvoji logiki pač predvidevam, da so minerali (kamnine) v jedrskih reaktorjih podobno kot kamni na cesti...zakaj potem tolikšna panika, če kaj uhaja...pač malo bolj obogatena kamnina...Objavljena slika

Resno...tisti ki hoče dobiti odgovor na to vprašanje naj se poistoveti z mineralom, ga začuti, podobno kot empatija pri človeku in bo dobil odgovor...Mistiko, ko so ljudje šli v regresijo, meditacijo, prejšnja življenja, v čas ko so bili minerali...bom pa izpustil...Pa tudi magijske bukvice, ki opisujejo take in podobne procese bom izpustil...za večino ljudi so to pač bajke in sci-fi scenariji...za naprednega meditanta pa nekaj normalnega...Objavljena slika

Mislim pa da so celo znanstveniki dokazali na ne vem koliko poskusnih človeških "zajčkih", da so možganska valovanja bila drugačna pri držanju različnih kristalih v rokah...izvajal tudi poizkuse kjer so bile rastlince priključene na napravce, v sobi pa različni kristali...in če je vse to isto zakaj pri uporabi različnih laserjev uporabljajo različne kristale in izpeljanke...Objavljena slika

O tem so govorili oz. so nakazali že Tadej, Matjaž in ne vem še kdo...ponavljati ene in iste stvari se meni ne da...raje imam tisto kar ni še nihče povedal ali pa je bilo nakazano samo med vrsticami...Objavljena slika

Resne zadeve ja , super super Objavljena slika


Circumstance has no value. It is how one relates to a situation that has value. All true meaning resides in the personal relationship to a phenomenon....what it means to "
Christopher McCandless


#19 sin

sin
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 584

Objavljeno: 18. april 2012, 02:20

Kamnina že.. samo vprašaje je, ali se zavedaš/mo potenciala ki ga ima, ki ga eventuleno oddaja ali je sposobna absorbitrati. Ne bivamo zgolj v fizičnem svetu, temveč tudi energetskem in prepletata se.

Človek danes dokazano lahko premika predmete, ukrivlja predmete in z mislimi vpliva na materijo. Telekineza.
Intuinitivno in energetsko zaznava veliko ljudi v različnih jakostih in smereh zaznave.
Prav tako vemo, da tudi materija vpliv na a nas. Če živi nekdo v smradu, ne estetskem pohištvu iz umetnih materialov, v neprimerni razporeditvi in neredu, bo to dolgoročno vlivalo na njegovo počutje. Če nekdo živi v redu, čistoči, urejenosti, simetriji, ipd, bo tudi to dolgoročno vplivalo nanj. Če prostor očistimo, vanj postavimo vazo z rožami, predmet, ki s svojo vibracijo prostor oživlja, se tudi sami lahko počutimo bolje.
Struktura kristalov je lahko simetrična, pravilna, urevnotežena in s svojo vibracijo vplivajo na ostale vibracije.
Vsaka stvar ima svojo vibracijo. In mnogim stvarem pri-dodajamo energijo. Ko stojiš med energetsko in pransko nabitimi predmeti se lahko filamo z določeno energijo. Prav tako na nas lahko vpliva, če sedimo za mizo, ki je estetska in z oblikami navdihuje, ali če gledamo takšno sliko, ki nas navdihuje z življenjem, če sedimo v sobi, kjer so barve med seboj vsklajene, pomirjajoče in hkrati žive, med tem pa v prostor nevsiljivo prihajajo sončni žarki, ki padajo na kristal in tako poudarjajo svetlobo ki jo oddaja.
..vse pomembno, vse minljivo. :sori: x:Dx



Rad predvidevaš kot jasnovidec iz kapljice krvi , kamnina je kamnina človek pa človek zato je mogoče le kaj drugače . Ravno to sem mislil ti sam daš kamnini neke človeške karakteristike in s tem cel kup nekih mističnih ugibanj ...bo pa vedno samo kamnina neglede na to kako čarobna se človeku zdi .


ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!


#20 Liam

Liam
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 172

Objavljeno: 18. april 2012, 09:21

No ja izgleda da se bom moral še podučiti o tem če želim postati napreden meditant Objavljena slika
Se mi pa zdi da ta energijski svet v veliki meri spreminjaš tudi sam . Nekomu je nek predmet posebno lep ga poživlja in mu vliva veselje , nekomu drugemu pa ne pomeni nič . Torej je samo stvar pogleda , nekateri celo pravijo da to vpliva na fizikalne lastnosti predmetov kar se mi zdi spet samo stvar pogleda. Seveda je koristno poznavanje kamnin kristala v tem primeru ,vprašanje je samo koliko so določene lastnosti dejansko dokazljive in koliko teh lastnosti je ezoteričnega izvora - notranje - pogled Objavljena slika
Circumstance has no value. It is how one relates to a situation that has value. All true meaning resides in the personal relationship to a phenomenon....what it means to "
Christopher McCandless


#21 sin

sin
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 584

Objavljeno: 18. april 2012, 15:13

Da. :palec:
Kljub temu pa, kup shita ali lep cvet, vseeno ima neko svoje mesto in vibro v prostoru. Hočem rečt, v naravi ima vse neko svoje mesto in namen.
Sem mnenja, da kristale ne bi smeli pretirano vlečt iz zemlje, ker imajo tam svojo vlogo in namen.

Se mi pa zdi da ta energijski svet v veliki meri spreminjaš tudi sam . Nekomu je nek predmet posebno lep ga poživlja in mu vliva veselje , nekomu drugemu pa ne pomeni nič . Torej je samo stvar pogleda , nekateri celo pravijo da to vpliva na fizikalne lastnosti predmetov kar se mi zdi spet samo stvar pogleda. Seveda je koristno poznavanje kamnin kristala v tem primeru ,vprašanje je samo koliko so določene lastnosti dejansko dokazljive in koliko teh lastnosti je ezoteričnega izvora - notranje - pogled Objavljena slika


ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!


#22 Metuljčica37

Metuljčica37
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 18. april 2012, 18:00

x:o)x x:Dx
ja sam njega niso butnili ob tla in ni razpadel na več kosov



Haha Marsa, do solz si me nasmejala zdaj! :) Kaka debata se je razvila iz mojega ahatka... zanimivo vas je brat!
Trenutno sem v fazi kokona in čakam, da prilezem ven:)

#23 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. april 2012, 18:27

No fino, kaj pa 'brus' si že nabavla? xDDx :8):
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#24 Metuljčica37

Metuljčica37
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 19. april 2012, 15:31

Hehe brus ja...

Sem gledala po netu, pa našla navodilo v stilu "Stresi vse kristale (kao da jih imam 10 kg a ne?) v boben, dodaj to in to snov, postavi na vibracijsko ploščo in pusti prižgano en teden". xDDx

Nato sem se ga lotila s smirkovim papirjem in staro kameno pilo za nohte. Rezultat? Strgan papir in spraskana pila :)

Bom pogledala, če ima tašča kak oslo za koso, če ne pa mislim, da bojo kristalni koščki kmalu kaki ročici družbo delali...:)
Trenutno sem v fazi kokona in čakam, da prilezem ven:)

#25 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 20. april 2012, 15:36

meni je pa hecno da tukaj eni ki naj bi se ukvarjali z energijo dajejo take šolske odgovore.poglej akmen je sestavljen iz določenih delcev oziroma energije in tudi če razpade bojo vsi delci še vedno vsebovali enaki delce oziroma energijo.
kamenčki so še vedno vredu.razen če si ga ti vrgla z jezo in se je ob tem razbil ali če si ga na splošno vrgla. če je samo padel ni nobene spremembe energije,ki bi gromozansko vplivala na kamenčke. poglej zbrusili se bodo z nošenjem. drugače pa če se bojiš da imajo kamenčki zdaj negativno energijo jih pusti nekaj časa na soncu.

če bi jih pa rada zbrusila jih daj z mirom in veseljem dobra je kakšna pilica za nohte ali smerglpapir kot je sin že nakazal. razni ahati so dobri za poliranje




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0