Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Čiščenje Aure


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
29 komentarjev na to temo

#26 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 29. april 2012, 20:37

Joj kok si vzvišen. Saj.. a veš, če bi ti vedel zakaj, potem ne bi spraševal kako očistit auro, ker je ne bi rabil, a ne? x:px



Nisem mislil kazati se vzvišen, ampak sem počasi pa že Reees naveličan tega staaalno ponavljajočega se "duhovnega vakuma" pri folku x;)x

Zato sem pa hotel malo "ostreje" nastopiti pri spečih dušah x8Dx , torej Duhovno spečih .xrolleyesx

Pa vidim, da je imela tud Silvija nekoliko težjo prebavo.:sori: Duhovno prebavo duše . x8Dx

Bejbe, saj bo , saj bo šlo , dajmo še mal, xsrcx bom tud še pomagal x:)x

Lp + #

#27 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 29. april 2012, 23:02

Ja, tisto so bile raziskave z Kirlianovo kamero , ampak že tam se je pokazalo ogrooomno uničenje - poškodovanje Aure , sploh ob daljši izpostavljenosti glasnim zvokom.

Inpa tudi o zmanjševanju Aure ob opitosti z alkoholom.

Da bi pa bral tiste bluzkote praviš, ki do detajlov sploh ne pridejo ker jih ne poznajo, potem jaz nebi izvedel nič novega kar nebi že prej vedel .:o|o:


Kar piše po knjigah in kar so kao dokazal znanstveniki se v določenih pogledih razlikuje od tistega kar so opisovali in še zmeraj pravijo tapravi jasnovidci...x:Dx

Čisto simpl vprašanje...kako bi odgovoril, če bi te eden tak jasnovidec vprašal, da mu povej do katerega nivoja Kirlianova fotografija prikazuje energijsko stanje...x?x Kar so dokazoval in zaključke, ki so jih naredili namreč veljajo samo do tiste ravni, ki so jo lahko opazovali...za večino običnih ljudi, ki o teh zadevah ne ve nič je to dovolj. Nekdo z nekoliko več znanja pa počasi začne ugotavljati določene nelogičnosti in odstopanja. Tak primer bi bil recimo zakaj energijski krogi (Tunjice) nekaterim ljudem skoraj nič ne pomagajo pri njihovih težavah, če krogi kao čistijo čakre in auro...Skratka te zadeve so koristne, do tistega nivoja do kamor sežejo...prav tako je pa s Kirlianovo fotografijo. Ni slaba zadevca, če se ve do katere ravni sega...

Kdor hoče malo bolj razumeti pojem "aura" mora poznati vsaj osnove...energijsko zgradbo človeka, kako približno je sestavljena aura, kaj kakšne barve pomenijo...itd...razlika v auri in barvah med primitivnim človekom, običnim, malo bolj duhovno zavednim, itd...Večina tega kar piše po knjigah so namreč bolj polovičarske informacije...Recimo Barbara Brennan je zelo dobro narisala tiste slikce. Čeprav je uporabila svoje izraze, je prav easy prepoznat zadevce, ki jih opisujejo ezoteriki...seveda obstajajo zadeve, ki jih razločijo samo izurjeni jasnovidci...recimo večina tistih, ki imajo vsaj malo vpogleda v auro sploh ne loči raznih tankih plasti aure...al pa iz plasti ki spadajo pod eno subtilno telo naredijo dva oz. pravijo da sta dva subtilna telesa...ipd...

Kar se alkohola tiče...Kako pa veš da zmanjšuje auro...kaj pa če aura ostaja iste velikosti samo, da je bolj prepustna za slabe vplive...x?x Velikost aure in barve so namreč povezane z duhovno stopnjo človeka...Tukaj je spet odvisno za kakšno količino alkohola gre in kakšen človeček pije...eno pivo v bistvu sploh ne povzroči nobene škode...človek, ki je vsaj pola guru tudi ne bo imel istih posledic, če spije en zaboj pira kot obični človek...kaj pa če se pred pitjem zmomlja molitvice tako kot pred jedjo...ipd...skratka jebeni detajli...Načeloma pa res velja, da je alko škodljiv, ker človek lahko postane dovzeten za škodljive misli iz okolja al pa določene strasti...

Tudi moje izkušnje namreč niso bile vedno take kot se govori...Zato mi je pa zanimivo poslušat bajke od tistih, ki imajo malo vpogled v to ali pa so to pot že prehodili...xg:Dx

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dam konkretne primere polovičarskih informacij iz novejših new age knjig.........knjiga Osma čakra...osma čakra je v bistvu korenska čakra (prva čakra) bolj subtilnega telesa takoj nad fizičnim oz. znotraj.........Diane Cooper v svojih knjigah govori o 12. ali 13. čakrah (se ne spomnim točno), v resnici jih je samo 7....ostalo niso čakre, ampak se jim reče drugače...recimo tisto kar naj bi bila čakra en meter pod nogami oz. neka zemeljska čakra sploh ni čakra, ampak neka energijska točka (ne vem točnega izraza)- povezava z zemljo...te energijske točke bitja, ki ne živijo na Zemlji al pa ne živijo v tako gosti materiji sploh nimajo.........Pa še marsikaj drugega bi se našlo, zato pa slušam bajke od bolj pametnih, so mi nekako bolj logične in se bolj klapajo glede na določene izkušnje...velja tudi za pojem "čiščenje aure"...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#28 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 1. maj 2012, 09:16

Ja, jaaa, seveda je Pravim jasnovidcem veliko bolj jasna Celostna Slika Aure, ker se vidijo še ostali "nivoji" in podnivoji energijskih plasti ipd.
To je jasnologično .

Vendar takih duhovnih ljudi z sposobnostjo duhovnega gledanja njihovih duš, jaz zaenkrat še nisem srečal v Sloveniji.:o|o:

Možno pa da se kje skrivajo, in mi jih bo Stvarnik kmalu predstavil x:)x

Lep pozdrav do tedaj, ajd', čauu x8Dx

#29 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 1. maj 2012, 10:53

Nisem mislil kazati se vzvišen, ampak sem počasi pa že Reees naveličan tega staaalno ponavljajočega se "duhovnega vakuma" pri folku x;)x

Zato sem pa hotel malo "ostreje" nastopiti pri spečih dušah x8Dx , torej Duhovno spečih .xrolleyesx

Pa vidim, da je imela tud Silvija nekoliko težjo prebavo.:sori: Duhovno prebavo duše . x8Dx

Bejbe, saj bo , saj bo šlo , dajmo še mal, xsrcx bom tud še pomagal x:)x

Lp + #


Bojante, kolko kave spiješ, da si tak buden ? :eek:

#30 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 1. maj 2012, 16:38

Bojante, kolko kave spiješ, da si tak buden ? :eek:


Heh, saj v bistvu sem še takooo malo buden, da še skorajda spim x:o)x

Ma, se premikam že x;)x

Lp + #




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0