Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Smoothiji


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 2 x ocenjeno
84 komentarjev na to temo

#76 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 13. avgust 2014, 20:17

Banana + spinaca ali koprive ali kumare = smile.png

banana+pivo biggrin.png



#77 Monday

Monday
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 210

Objavljeno: 13. avgust 2014, 20:34

Silica, men tud dolg ni blo jasen kaj naj s tolk kumarci :)
Fanta, radler pase na balkonu zvecer pred spanjem ;)

#78 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 562

Objavljeno: 4. september 2014, 15:56

Beljakovisnki smoothie ananas

Sestavine:
* 1 banana
* rezina ananasa
* 30 g beljakovin v prahu (okus vanilija ali kokos)

* 1 žlica lanenih semen
* kokosova voda
* ščepec cimeta
* 1 žlica goji jagod

Priprava: Vse sestavine skupaj zmiksamo v blenderju. Smoothie posujemo z goji jagodami.

 

÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷

Smoothie iz rdeče pese / EKSPLOZIJA ŽELEZA

Obstajajo ljudje, ki imajo radi rdečo peso, in obstajajo ljudje, ki je še niso poskusili surove:)
Rdeča pesa je dober vir železa, le-to pa naj bi se bolje absorbiralo, če ga zaužijemo skupaj s C vitaminom.
Ko to  spijemo, se vedno počutimo kot Iron man:)

Sestavine:
- 1-2 rdeči pesi
- 2 pomaranči
- 1 rdeča grenivka
- po želji limona in med

 

÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷

Če ne bo smuti ...se pa mal zmuti...icon1_blush.gif

 

Ideja za sladico vikenda: PRESNI SLADOLED Z MALINAMI IN OREHI

Sestavine:
*dve zreli banani
*skodelica malin
*skodelica orehov
*jž agave
*vanilija

Priprava:

Za osnovo potrebujemo dve precej zreli banani. Narežemo ju na manjše koščke in zamrznemo. Zamrznjeni banani skupaj z vanilijo in agavo premešamo v blenderju. Za lažje mešanje lahko postopoma dodajamo vodo ali kokosovo mleko.

Večino bananinega sladoleda odstavimo in mu primešamo zdrobljene orehe. Ostanku sladoleda pa dodamo zamrznjene maline in premešamo v blenderju ali potlačimo s kuhalnico. Mešamo toliko časa, da ostanejo vidni še manjši koščki malin.

Malinov sladoled vmešamo v bananino osnovo in postrežemo.

 

÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#79 sakatumi

sakatumi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 489

Objavljeno: 24. september 2014, 20:06

Zanima me, kako si pripravite smutije? Ali imate blender, sokovnik? Zanimam se za Nutri Bullet, ali je res tako dober ali je to spet samo marketing?


To the mind that is still, the whole universe surrenders. (Lao Tzu)


#80 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 24. september 2014, 21:37

samo za večje količine tongue.png

 

mesalec.jpg



#81 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 25. september 2014, 07:49

Zanima me, kako si pripravite smutije? Ali imate blender, sokovnik? Zanimam se za Nutri Bullet, ali je res tako dober ali je to spet samo marketing?

Moja mati kupila v enem prvih Top shopov Nutri Bullet, prvi ga je sine začel uporabljat, pol še jaz in smo ga res  dolgo "gonili". In ne vem, če nam ponovno kupila tega od top shopa, imajo ga tudi v Mercatorju, za 29 eur. Pa kakor dolgo bo, bo. S kafe mlinom nimam sreče. Izvornega, izpred 30 let nazaj, sem ne vem kako dolgo uporabljala, tako za kavo kot sladkor. Po tistem pa že 2 crknila, prvič, ko sem sladkor mlela... Jebiga, če se ne spomnem vedno kupit cukra v prahu. huh.png



#82 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 25. september 2014, 07:56

zaradi prahu cukra, ti mixer zariba in crkne ... 

Sem si zrajtala ja...sam pač...stari so bili bolj zmogljivi sleepy.gif



#83 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 25. september 2014, 08:00

Zanima me, kako si pripravite smutije? Ali imate blender, sokovnik? Zanimam se za Nutri Bullet, ali je res tako dober ali je to spet samo marketing?

jaz imam blender večje zmogljivosti kot je međik bulet. Miksamo vsako jutro smutije, čez poletje tudi popoldne - sladoled, zvečer ledene kocke za koktajle. Pina colada je zakon ylflower.gif


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#84 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 25. september 2014, 08:07

jaz imam blender večje zmogljivosti kot je međik bulet. Miksamo vsako jutro smutije, čez poletje tudi popoldne - sladoled, zvečer ledene kocke za koktajle. Pina colada je zakon ylflower.gif

zraven pa kaviar na maslenih kruhkih.. 

mmmmmm


prenos.jpg


#85 Jakeci

Jakeci
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 4. november 2014, 14:47

http://www.mojirecepti.com/recept/soncni-vzhod-v-kozarcu.html  

 

Tole pa jutri zjutraj pripravim :) Kako lepo izgledajo...






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0