Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Saturnovi tranziti- vedno negativni?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
56 komentarjev na to temo

#51 NeptuneRising

NeptuneRising
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 81

Objavljeno: 20. januar 2015, 20:04

sade sati je vzet iz dzotiša, vendar ga uporabljamo na naš način, po logiki zahodnje astrologije in deluje, iz mnogih izkustev, ne le mojega smile.png

 

tako da tukaj ( od torka dalje)  zdej čestitam vsem, ki imate Luno v znamenju tehtnice, da ste zunaj sade satija, upam, da ste drugačni, močnejši smile.png

 

in vsem, ki imate Luno v znamenju kozoroga naznanjam vstop v sade sati, iz izkustev vam svetujem, da v prvih dveh letih sade satija ne skuhate kako hudo a moralno sceno, ker jo boste nažalost plačevali v zadnjih štirih letih sade satija... torej pozorno skozi to obdobje, čeprav začetek ponavadi ni težek, se takrat lahko naredi bistvene vzroke za to...

 

Eko, začnem s priznanjem, da o Džotišu nimam pojma, laugh.png ampak ker sem po naravi radoveden raziskovalec, sem šel na astrosage.com in si tam napravil tabelo, kjer mi je izpisalo obdobja v katerih sem imel sade sati (rising, peak, setting). Ta obdobja sem potem primerjal z dejanskimi dogodki v svojem življenju in ugotovil, da sem v času sade satija v bistvu doživel (do sedaj) največjo rast.

Jaz poskušam vleči vzporednice z zahodno astrologijo in tukaj je vprašanje; sem doživel vso to ekspanzijo v času sade satija (ki naj bi bil v večini primerov težaven, v mojem pa ni bil) zato ker imam  v natalni karti saturna v kunjukciji s severnim vozlom ali se tega ne da tako primerjati?



#52 NeptuneRising

NeptuneRising
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 81

Objavljeno: 20. januar 2015, 20:10

Aja, pa zdaj sem v obdobju ki se imenuje "small panoti". Kaj je to? Sem malo čekiral okoli po netu pa ne najdem nekih zadovoljivih informacij.



#53 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 21. januar 2015, 14:13

 

 

To, da ima resnično močno energijo vem, ker sem jo čutla, ampak v negativno.  Pa vidiš nato niti pomislila nisem, da sem morda zdaj močnejša, ker mi je dregal v bolečino. Zna bit, kaj pa vem.

Večkrat razmišljam in tehtam pluse in minuse, kaj lahko potegnem dobrega iz tistega obdobja in kaj sem se od tega naučila? In veš kaj sem ugotovila?

 

Da, mi je povzročil samo eno veliko bolečino in čisto nič drugega. Samo škodo mi je naredil. 

No razen tega, da zdaj se soočam z bolečino, prej sem bežala.

 

Na splošno se počutim drugačna. Sam po mojem tukaj nima veze T Saturn ali ja?

Sedaj sem bolj zgovorna in odprta do ljudi. Včasih sem imela velike težave izraziti z besedami notranje misli in občutke. Raje sem to pokazala telesno. Zdaj pa kar gre. Na trenutke presenečam sama sebe.

 

Točno to čebelca, prej si bežala in te je opomnil, da pred sabo ne moreš zbežat.

Najboljši nasvet, ki sem ga kdaj dobila je bil ta, da moramo bolečino začutit, iti v tisto njeno "temno" globino, da jo lahko prebolimo, ker če bežimo vedno pride za nami. Z vsemi čustvi se moramo soočit in jih sprejet. Ne jih ignorirat, ne se bojevati z njimi itd ampak se samo sooči, ker so del tebe wink.png To je vsa umetnost prebolevanja. 

 

Vidiš, da te je spremenil, sedaj si bolj odprta. Kaj ni to nekaj čudovitega? Zakaj bi se skrivala, bodi to kar si? Pokaži se ylflower.gif


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#54 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 288

Objavljeno: 27. januar 2015, 12:59

 

Točno to čebelca, prej si bežala in te je opomnil, da pred sabo ne moreš zbežat.

Najboljši nasvet, ki sem ga kdaj dobila je bil ta, da moramo bolečino začutit, iti v tisto njeno "temno" globino, da jo lahko prebolimo, ker če bežimo vedno pride za nami. Z vsemi čustvi se moramo soočit in jih sprejet. Ne jih ignorirat, ne se bojevati z njimi itd ampak se samo sooči, ker so del tebe wink.png To je vsa umetnost prebolevanja. 

 

Vidiš, da te je spremenil, sedaj si bolj odprta. Kaj ni to nekaj čudovitega? Zakaj bi se skrivala, bodi to kar si? Pokaži se ylflower.gif

 

Ja ponavadi, se človek ne sooča z bolečino, ker določene stvari čist preveč bolijo, in pol bežiš in sploh nočeš razmišljat o temu. Pač recimo jaz sem se odločla, da ne bom več hodila v določene prostore in da ne bom več obiskovala določenih ljudi, ki so mi bili zelo blizu. Pa rekla sem si, da se bom tega držala do smrti. Tega sem se držala leta in leta, ampak, ko je T Saturn prihajal vedno bliže in začel prečkat mojo 8. bajto, se je začelo nekaj dogajat. Po eni strani sem si želela stati za tistim kar sem si zarekla, ker me je bilo tudi strah situacije, ki je bila na drugi strani brega, po drugi strani pa je priplavala na gladino ena močna krivda, ki sem jo zatirala in sem se vedno bolj zavedala, da grešim. Pa želja, da bi to negativno energijo, ki sem jo gojila v sebi sprostila je bila vedno večja. Skratka v sebi sem imela neko notranjo bitko. 

 

Zase lahko rečem, da je T Saturn drezal v moje boleče točke in jih aktiviral, in me opomnil kje moram naredit preobrat. Pol se je učičal na mojo Luno in sprožil v meni neznosno bolečino in žalost, in vzrok tega je bila moja mami (sum bolezni). Zgledalo je kot, da je zadeva padla z neba. Čisti šok, mrzel tuš. Noben tega ni pričakoval. Meni se je mešalo. Pa sem brala, da T Saturn na natalni Luni v 8. bajti lahko povzroči bolezen pri mami, ampak sem si rekla, da pri meni tega ne bo, ker če pogledam naše družinsko drevo, ni imel noben kakšne hude bolezni. In evo ga ...

 

No pol se je izkazalo, da je z mojo mami vse v redu. Nevem kaj mi je s tem hotel povedat T Saturn, a dal me je na veliko preizkušnjo za ziher. Morda, da premalo cenim ljudi, ki jih imam okoli sebe in jih imam rada. Najbrž me je slednje vse skupaj res naredilo močnejšo, sam nekak se tega še ne zavedam.



#55 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 288

Objavljeno: 27. januar 2015, 16:07

 

Kadar tale stric rine po 12. človeka res prelufta.
V tisti temačnosti nejasnih globin red delat... saj veste kaj mislim. Ko se zdi, da je nekaj na mesto postavil, kmalu spet išče kam je dal. Pol je pa še neomajno vztrajen, ne samo dosledno pospravljen.

 

A tko je to. huh.png Jaz imam 12. prazno. Bomo vidli kaj bo čaral.



#56 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 9. marec 2015, 13:06

 

 

Ja ponavadi, se človek ne sooča z bolečino, ker določene stvari čist preveč bolijo, in pol bežiš in sploh nočeš razmišljat o temu. Pač recimo jaz sem se odločla, da ne bom več hodila v določene prostore in da ne bom več obiskovala določenih ljudi, ki so mi bili zelo blizu. Pa rekla sem si, da se bom tega držala do smrti. Tega sem se držala leta in leta, ampak, ko je T Saturn prihajal vedno bliže in začel prečkat mojo 8. bajto, se je začelo nekaj dogajat. Po eni strani sem si želela stati za tistim kar sem si zarekla, ker me je bilo tudi strah situacije, ki je bila na drugi strani brega, po drugi strani pa je priplavala na gladino ena močna krivda, ki sem jo zatirala in sem se vedno bolj zavedala, da grešim. Pa želja, da bi to negativno energijo, ki sem jo gojila v sebi sprostila je bila vedno večja. Skratka v sebi sem imela neko notranjo bitko. 

 

Zase lahko rečem, da je T Saturn drezal v moje boleče točke in jih aktiviral, in me opomnil kje moram naredit preobrat. Pol se je učičal na mojo Luno in sprožil v meni neznosno bolečino in žalost, in vzrok tega je bila moja mami (sum bolezni). Zgledalo je kot, da je zadeva padla z neba. Čisti šok, mrzel tuš. Noben tega ni pričakoval. Meni se je mešalo. Pa sem brala, da T Saturn na natalni Luni v 8. bajti lahko povzroči bolezen pri mami, ampak sem si rekla, da pri meni tega ne bo, ker če pogledam naše družinsko drevo, ni imel noben kakšne hude bolezni. In evo ga ...

 

No pol se je izkazalo, da je z mojo mami vse v redu. Nevem kaj mi je s tem hotel povedat T Saturn, a dal me je na veliko preizkušnjo za ziher. Morda, da premalo cenim ljudi, ki jih imam okoli sebe in jih imam rada. Najbrž me je slednje vse skupaj res naredilo močnejšo, sam nekak se tega še ne zavedam.

 

Ja, opomnil te je, da tega dejansko nisi razrešila ampak si se samo umaknila. Razumljivo, da je bilo v tebi kot na bojišču in Saturn ti je sam pokazal kaj si delaš. Malo te je prebudil, kar je super smile.png

Mene je tud malo zvilo, ko sem opazila, da se moja progresirana Luna v 8. približuje mojemu natalnemu Saturnu. Že sedaj sem pod stresom, kaj šele bo. 

Drugače si si pa sama že na vse odgovorila, boš videla, če boš še enkrat pozorno prebrala. Tale Saturn je bil k budilka in to v dobrem smislu ylflower.gif


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#57 Myah

Myah
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 25. marec 2019, 08:18

Sama sem z izkušnjami prav vzljubila Saturnove tranzite. 

Res, da med svojim trajanjem poskrbijo za nič kaj prijetno počutje ... Ali gre za slabo razpoloženje, melanholijo, pesimizem, misli, da je našega življenja konec in ne bo nikoli več lepo ... Ali za kakšne fizične poškodbe, težave z zdravjem, prekinitve odnosov, zaključke, razočaranja … Ampak na koncu VEDNO pride nagrada, če smo se spopadli z omejitvami, počakali na pravi čas, potrpeli, kar je bilo treba in iz tega potegnili neka nova spoznanja. 






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0