Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Duša - človeška energija - arhivni čas - reinkarnacija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* - - - - 2 x ocenjeno
1009 komentarjev na to temo

#926 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 2. avgust 2019, 11:48

Različne religijske vere  povzročajo motnje v realnosti :
Morda je reeligijske vere nastanejo od višjih sil zato , da ljudje ne odkrijejo možnosti posmrtnega življenja.
Mogoče imajo religijske vere svojo oblast tudi v peti dimenziji in so kot zaviralci za množice ljudi ,da ne odkrijejo že odkrito možno preoblikovanje človeških duš , kjer pa kot fizične osebe ne morejo več vplivati na moč duš po smrti. 
 
Moje pisanje je resnično , dokaze pa lahko dobi vsak posameznik ,če seveda preusmeri svojo filozofijo v to ,da da se zaveda  ,da z svojimi možgani naredi ,da začnejo po smrti telesa osvajati nova neodkrita področja ,kot so paranormalno posmrtno pojavljanje v nastanek novega fizičnega življenja.


#927 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 5. avgust 2019, 12:14

Potovanje v prihodnost :
 
Ko potujem v nedoločen čas prihodnosti , se tam pojavim kot duh, ki posnema človeka.
 
Svoje razodetja lahko prenesem vam, ker sem lastnik svojega fizičnega telesa in imam možnost za vrnitev. V obliki duha vam tega nebi mogel opisati.
 
Sem reinkarnacija človeške paranormalne oblike duše.
Moje trenutno poslanstvo je biti opazovalec, posrednik med življenjem in smrtjo.
 
Svojo usodo lahko spremenite, a to morate storiti v prihodnosti, nikakor je ne morete spreminjati v preteklosti.
 
Preteklost se šteje samo fizična telesa, ki časovno umirajo.
 
Peta dimenzija lahko deluje le v časovni prihodnosti.
 
Želja ,  da se neko zlo v človeški podobi ne rodi , ni stvar vrnitve v preteklost ; To lahko spremenil nekdo, ki se je kot reinkarnacija rodil nekaj let, preden se je rodila človeška zlonamerna oseba.
 
Takšna entiteta bi lahko potovala v prihodnost in uničila to zlonamerno osebo z uničenjem njegovega telesa. Moje potovanje v prihodnost je možno od leta rojstva , recimo , nekaj stoletij v prihodnost.
 
Razen če ........


#928 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 6. avgust 2019, 10:41

Reinkarnacija : pot 1
1. Vlak kompozicija , ki pelje v bodočnost ima 10 vagonov.
 
2. Tvoj konstantni čas ,ko si se rodil se začne v prvem vagonu takoj za lokomotivo ki vleče vagone.
 
3. Ko se staraš se premikaš nazaj po vagonih , najprej vagon številka 2 in tako naprej do nekje vagona številka 8 ali 9.
 
4. Čeprav se premikaš nazaj proti zadnjimi vagoni se z kompozicijo vlaka pelješ v bodočnost.
 
5. Ko umreš , recimo v 8 vagonu se v vagonu 1 zunaj vagona ali časa naredi  (marker  - arhivna niša ) katera čaka ,da pride mimo vagon 8 , to je čas,da se lahko ponovno reinkarniraš v novo telo.


#929 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 8. avgust 2019, 11:24

Reinkarnacija. pot 2
 
hudič - ne obstaja
 
osebna entiteta -  (to je vaša entiteta ,katere bi rada vzpostavile kontakt z vami in vašo telesno prirojeno dušo - če jo ne nočete spoznati je lahko zelo zlobna - lahko je kot hudič )
 
demon - (preobrazena dušina energija z nepravilno antimaterijsko plazmo - taka oblika se ne reinkarnira , lahko samo straši )
 
nebesa - ne obstajajo
 
peklo večnega gorenja  - ne obstaja
 
posmrtni raj - ne obstaja ( obstaja raj v 3 dimenziji )
 
astralna izventelesna - ( kontakt z peto dimenzijo kratkega obsega - vedno se vrnete v svoje fizično telo ; vaša prirojena duša močnejša od vaše entitetne duše ) 
 
fizična in duhovna moč duha - obstaja 
 
fizično telo - vodi vaša duša in vaša izventelesna entitetna duša ( vzporedno čutenje življenja )
 
reinkarnacija - obstaja ( pogoj za to je da se povežete z svojo izven telesno dušino energijo in jo ne imate za hudiča , brez te entitete ni reinkarnacije )


#930 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 15. avgust 2019, 10:47

Dojemanje :1
 
Naše dojemanje življenja je odvisno od naše oblike in dimenzije v kateri se trenutno nahajamo.
 
Fizično telo je sestavljeno iz milijonov bitjev ,kot so celice in vse ostalo in te tvorijo obliko v kateri se lahko zavedamo sami sebe in to ,da živimo.
 
Ko taka oblika , recimo fizična preživi svoj čas in se zaradi starosti  spremeni v drugo obliko in dimenzijo, kjer so drugačna zaznavanja.
 
Bolj si odprtega duha , več je možnosti ,da se tvoja zapuščina prenese v drugo naslednjo obliko in dimenzijo.
 
V nasprotnem primeru si samo zapuščina brez nagrobnika.
 
 
pripisovanje: 
Ne pozabite odpreti novih poglavij svojega življenja s svojim razmišljanjem. 
Vaša poglavja se vam začnejo dogajati in to ni čarovništvo.
Če vse življenje razmišljate o tem, da bi bil črv, potem lahko to postanete, 
zato se ne prepustite zastarelim naukom.


#931 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 9. september 2019, 12:31

Inteligentna bitja nekje v vesolju so le iluzija , taka bitja ne obstajajo.
 
Obstaja samo inteligenca , ki je podobna naši.
 
Oni  operirajo  z računalniško tehnologijo ,tako kot mi.
Računalniška tehnologija pa ima tudi svojo omejitve ,ker je brez samostojne zavesti , je le vodena tehnologija ,katera samo shranjuje podatke.
 
Peta dimenzionalna inteligenca obstaja širem po vesolju ,tudi na našem planetu ;  toda ta inteligenca ne uporablja računalniške tehnologije , ker deluje v časovni plasti četrte dimenzije.
 
Njena oblika se prilagaja sistemu ,kateri deluje na vsakem posameznem planetu ,kjer je evolucijski razvoj kakršnekoli stopnje.


#932 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 9. september 2019, 13:42

Inteligentna bitja nekje v vesolju so le iluzija , taka bitja ne obstajajo.
 
Obstaja samo inteligenca , ki je podobna naši.
 
Oni  operirajo  z računalniško tehnologijo ,tako kot mi.
Računalniška tehnologija pa ima tudi svojo omejitve ,ker je brez samostojne zavesti , je le vodena tehnologija ,katera samo shranjuje podatke.
 
Peta dimenzionalna inteligenca obstaja širem po vesolju ,tudi na našem planetu ;  toda ta inteligenca ne uporablja računalniške tehnologije , ker deluje v časovni plasti četrte dimenzije.
 
Njena oblika se prilagaja sistemu ,kateri deluje na vsakem posameznem planetu ,kjer je evolucijski razvoj kakršnekoli stopnje.

fajn, pol si pa mal poglej spodnji video, ma tega je še veliko.....

https://www.youtube....h?v=paSXxeOAdZs

 

https://www.youtube....0GuBP1nQ/videos

 

tko da, glede inteligence, prvo analiziraj svojo wink.png



#933 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 9. september 2019, 16:05

Fobija ljudi ne pozna meja in si domišljajo razne vizije.

Vsa ta pripovedovanja in video filmi so plod domišljije. 

Koliko od tega si v življenju videl ti osebno. - nič

Vse se odvija v univerzalnem vzporednem času ,kateri gre mimo nas in je usmerjen v nasprotno smer od človeške smeri ,ki ji pravimo življenje oziroma umiranje.

Zato ne zaznamo nič drugega kot samo to, kar moramo zaznati.  (govorim v imenu človeka )

 

Inteligenca ni vir ali pogoj za večno življenje, takrat ,ko ni več poti , inteligenca izgine in si v slepi ulici.

In koliko so inteligentni ljudje ,kateri živijo tu na Zemlji in jo zavestno uničujejo.

 

Torej; inteligenca, ki uničuje sama sebe ni za mene nobena inteligenca.

 

Zato stojim za tem ,kar sem napisal v prejšnjem postu.

 

Obstaja samo naše posmrtno življenje , katero ni na osnovi neke inteligence temveč je na osnovi samega stika z anti materijo ,katera ostane po tistem ,kar inteligenca uniči in pretvori v nič.;- samo ,da ti ne boš tega nikoli dojel. 



#934 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 9. september 2019, 18:55

Glede dokazov , ki sem jih dal v prejšnjem postu, sta samo dve možnosti, namreč:

- ali je vse res

- ali pa ima nekdo fantastično domišlijo, s katero opisuje detajle z brezhibno natančnostjo do potankosti...

 

- tretja verzija pa so sanjači, ki iščejo pozornost

glede slednjih, ne bi izgubljal besed, ker imajo vedno svoj prav ;)



#935 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 10. september 2019, 10:30

Obstaja samo naše posmrtno življenje , katero ni na osnovi neke inteligence temveč je na osnovi samega stika z anti materijo ,katera ostane po tistem ,kar inteligenca uniči in pretvori v nič.;- samo ,da ti ne boš tega nikoli dojel. 

 

Zakaj se tako trudiš poniževati ljudi, da nikoli ne bodo dojeli tega kar bi rad ti opisal.. 

saj bo vsak dojel..   

če ne prej, pa ob smrti tega fizičnega telesa (kot sam praviš)..


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#936 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 10. september 2019, 10:45

Glas:

 

Ja ,vsak bo slej kot prej dojel resnico ,še predno pa bo to dojel bo pa verjetno tekel v cerkev ,da mu bodo izganjali hudiča.



#937 Metka232

Metka232
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 13. september 2019, 17:04

Ljudje bodo vedno imela svoja prepričanja v kaj verjamejo glavna stvar je da verjameš v nekaj kar ti daje notranji mir ali pač zadovolji tvojo norost :)

Drugače pa našla nekaj podobnega na to temo: https://portal8.si/nacrtovanje-duse/



#938 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 13. september 2019, 19:15

Ja veliko ljudi je prepričanih v kaj bodo verovali.

Toda še vedno si mislijo ,kaj pa če to ni to ,da je res še kaj drugega.

Čudim se da ljudje ,ki verjamejo v svojo vero brskajo pa takih forumih , oziroma temah ,ki so za njih tabu in se nikakor nočejo sprijazniti ,da obstaja še nekaj  več , kot sama vera v boga.

Tisti link, ki si ga poslala je samo navadna hrana za navadne smrtnike in se jaz z tem ne bom ukvarjal oziroma nikakor ni podobna tej moji temi.

Duša načrtuje samo takrat . ko je v f. telesu,ko pa je izven pa deluje čisto drugače ,kot je bila še v telesu.



#939 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 13. september 2019, 19:52

Nastanek vesolja in planetov:
 
Vesoljsko mešanje hladnih in vročih vetrov antimaterije povzroči reakcijo , kjer iz tega nastaja stranski produkt  v obliki odpadka. Ta odpadek vesolja se spreminja v materijo raznik elementov.
(Kaj je nastalo prej, kura ali jajce )
Antimaterija se meša z dimenzijami ,kot so zaznavna tretja  in nezaznavno peto dimenzijo.
To mešanje povzroči cunami ,kjer se ustvarja to mešanje in posledično pride do nastanka materije oziroma planetov.


#940 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 14. september 2019, 20:50

Razkritje : 1
 
Jaz sem duh nekdaj umrlega fizičnega telesa. Leta 1964 sem se reinkarniral v fizično telo nekega otroka starega osem let.
 
Prevzel sem vodenje tega mladega telesa. Lastnik oziroma otrok , tega fizičnega telesa z svojo prirojeno dušo sedi zadaj na zadnjem sedežu in je v celoti prepustil vodenje telesa meni, ki ti zdaj piše to sporočilo.
 
Možgani tega otroka so se z leti razvijali ,ker jaz potrebujem razvite telesne možgane za svojo funkcijo , da lahko osvojim cilj ki je hoditi z duhovi in se potem tudi vračam nazaj v katerokoli fizično telo.
 
Z dušami umrlih hodim, kjer koli le te so in odkrivam skrivnosti posmrtnega življenja.
 


#941 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 19. september 2019, 10:29

Da , vse kar je živega ima svojo unikatno frekvenco.
Toda , obstaja razlika med fizično in paranormalno frekvenco.
Vse je odvisno od trenutnega obstoja in zaznavanja okolice ,kjer se nahaja bitje.
Fizično telo z svojimi čutili deluje tako ,da lahko planira v naprej in se lahko odloči za določene poteze.
Paranormalna oblika pa lahko sprejema in deluje z svojo frekvenco samo v tisto  ,kar ji trenutno prekriža pot ali je v neposredni bližini.
 
Osebno jaz delujem z obema frekvencama z tem da poteze v naprej določim , ko sem v fizičnem telesu.


#942 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 19. september 2019, 15:58

Razkritje : 1
 
Jaz sem duh nekdaj umrlega fizičnega telesa. Leta 1964 sem se reinkarniral v fizično telo nekega otroka starega osem let.
 
Prevzel sem vodenje tega mladega telesa. Lastnik oziroma otrok , tega fizičnega telesa z svojo prirojeno dušo sedi zadaj na zadnjem sedežu in je v celoti prepustil vodenje telesa meni, ki ti zdaj piše to sporočilo.
 
Možgani tega otroka so se z leti razvijali ,ker jaz potrebujem razvite telesne možgane za svojo funkcijo , da lahko osvojim cilj ki je hoditi z duhovi in se potem tudi vračam nazaj v katerokoli fizično telo.
 
Z dušami umrlih hodim, kjer koli le te so in odkrivam skrivnosti posmrtnega življenja.
 

....in potem svizec zavije čokolado...em45.gif



#943 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 19. september 2019, 16:17

TI si pa res en čuden primerek.

6900 objav pa nisi naredil nič drugega kot ,da se norčuješ iz drugih.

Varčuj denar za lasuljo ,da ti sonce ne skuri vseh možgan.



#944 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 19. september 2019, 17:15

TI si pa res en čuden primerek.

6900 objav pa nisi naredil nič drugega kot ,da se norčuješ iz drugih.

Varčuj denar za lasuljo ,da ti sonce ne skuri vseh možgan.

e, baš si se pogledal v ogledalo sleepy.gifsleepy.gif



#945 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 20. september 2019, 06:47

Jaz sem duh nekdaj umrlega fizičnega telesa. Leta 1964 sem se reinkarniral v fizično telo nekega otroka starega osem let.

 
Prevzel sem vodenje tega mladega telesa. Lastnik oziroma otrok , tega fizičnega telesa z svojo prirojeno dušo sedi zadaj na zadnjem sedežu in je v celoti prepustil vodenje telesa meni, ki ti zdaj piše to sporočilo.

 

Zanimiv opis.

A se je temu otroku taktrat 1964 kaj zgodilo, preden si ti lahko vstopil vanj in prevzel telo?

Kaka nesreča ali kaj podobnega?


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#946 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 571

Objavljeno: 20. september 2019, 08:35

Zanimiv opis.

A se je temu otroku taktrat 1964 kaj zgodilo, preden si ti lahko vstopil vanj in prevzel telo?

Kaka nesreča ali kaj podobnega?

 

 ...Tole sem se ob branju Rudija isto večkrat vprašala tudi sama ...

Ker sicer men to deluje kot napad na tujo voljo in življenje ... v bistvu kot en naklepni umor ... kot da pot,dušna pogodba nekoga drugega za to življenje tukaj  ni pomembna, al kako ?  icon27.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#947 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 20. september 2019, 11:02

 ...Tole sem se ob branju Rudija isto večkrat vprašala tudi sama ...

Ker sicer men to deluje kot napad na tujo voljo in življenje ... v bistvu kot en naklepni umor ... kot da pot,dušna pogodba nekoga drugega za to življenje tukaj  ni pomembna, al kako ?  icon27.gif

 

Tudi če gre za napad, se ne more zgoditi kar tako in na kogarkoli... morajo biti izpolnjeni pogoji "iz ozadja", tudi da se to lahko zgodi..

 

Drugače moje vprašanje se nanaša na temo "walk-in", ker pri walk-in dušah, se osebi (ki je ponavadi otrok) nekaj zgodi, nesreča, bolezen, skratka nenadna smrt in duša odide in takrat v istem trenutku, v to prosto telo vstopi druga "walk-in" duša..  

Pa me zanima če je pri Rudiju bilo enako?


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#948 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 20. september 2019, 13:44

Domoljubka:

 

zdaj pa že pretiravaš , nihče ni mrtev ,ta otrok še vedno živi in uživa ter, se vozi na zadnjem sedežu  ,pripasan seveda.

 

Napad na tujo voljo se zgodi tudi če čakaš tri mesece na zdravstveni pregled pa te vse boli.

Koliko pa si ti pomembna za vse ostale -nič

 

 

 

Glas:

 

Ta otrok je hodil med spanjem izven telesa. Kot se že omenil ,da paranormalna entiteta vidi meglico duše vedno v isti obliki ,ne razlikuje ali je to duša ki je še vedno v fizičnem telesu ali je to umrla izven telesna duša. Razlika je v tem da fizična ,recimo živa duša hodi običajno po tleh naravnost ,mrtva duša pa ne hodi temveč lebdi recimo gor in dol.

 

Ta duša otroka me je zavedla,ker se je spuščal po stopnicah in zame je bilo to da lebdi.Naredil sem stik in se zbudil v otrokovem telesu z začudenjem ,"kje zaboga sem pa zdaj ??? in tako sem začel kot reinkarniranec ponovno hoditi v osnovno šolo čeprav mi ta šolska filozofija ni pomenila nič.

Ponovno učiti     "halo"



#949 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 21. september 2019, 06:28

Višje dimenzije : 1
 
Dimenzija, kjer fizično bitje zaznava svoj obstoj, izvira iz nam še dokaj neznane višje pete dimenzije.
V peti dimenziji se ustvarjajo  pogoji za  to našo dimenzijo.
Preko pete dimenzije so bili ustvarjneni planeti in posledično tudi življenska oblika.
Vse to pa uravnava četrta dimenzijska plast.
 
V bistvu obstajajta dve dimenziji , kateri se delita na pozitivno in negativno zaznavanje. Časovna dimenzija je samo nevtralna vmesna dimenzija ,katera vpliva različno na vsako posebej.
 
Človeška filozofija deli dimenzije na več  stopenj  ,toda to ni resnično.
Te stopnje so le nianse teh dveh dimenzij skozi evolucijsko nadgradnjo.
 
Pretekli čas, sedanji čas , in prihodni čas ; od tega mi občutimo samo pretekli čas ;  sedanji čas in prihodni čas za nas ne obstaja in ga ne zaznavamo.
 
Vsaka sekunda življenja se vrača v smer preteklosti ne pa prihodnosti.
Sedanjost in prihodnost je rezervirana za peto dimenzijo. 
 
Preteklost je na levi strani časovne plasti , na desni strani te časovne plasti pa prihodnost.
Sama sedanjost se nahaja v časovni plasti in se razteguje na levo stran in na desno , je kot epicenter teh dveh dimenzij.


#950 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 29. oktober 2019, 11:11

Preteklost - sedanjost - prihodnost : 1
 
Človeško življenje se odvija vedno v preteklost , čeprav on zavestno misli ,da se odvija v bodočnost.
 Fizično telo ima svojo sedanjost samo v trenutku , ko se rodi in iz te faze preide v tretjo dimenzijo zaznavanja. Časovna plast sedanjosti se odklopi in izgine že v telesu maternice.
 
Sedanjost se nahaja v časovni plasti četrte dimenzije zaznavanja.
 
Ta stopnja je dvosmerna , v obliki entitetne duše po smrti fizičnega telesa se lahko premikaš v smeri nazaj do svojega trenutka sedanjosti ali v smeri prihodnosti , kjer z reinkarnacijo osvojiš svoj ponovni že drugi nasledni trenutek sedanjosti.
 
Časovni pas sedanjosti potuje vedno v smeri prihodnosti med tem časom ,ko začneš živeti fizično življenje se tvoja prva markacija tvoje prve sedanjosti že premaknila v prihodnost.
 
Za fizično telo sedanjost in prihodnost ne obstaja.
 
Nadaljevanje sledi:





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0