Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Duša - človeška energija - arhivni čas - reinkarnacija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* - - - - 2 x ocenjeno
1009 komentarjev na to temo

#726 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 13. november 2016, 18:45

Sem malo tole o dušah brala in sem v skrbeh, da sem po tej razlagi jaz tudi bolj za šrevilo tukaj.

 

Rudi mi lahko poveš zakaj? A zato, da se en Slovenček lahko reinkarnira?

 

Zelo potratno.

 

Če smo vsi ostali tako nekultivirane duše nas ta izbrana sploh ne more obvladovati, usmerjati....

 

Ta izbrana duša ve, da je izbrana, pa recimo, da so tri...Slovenci nismo kar tako...kaj pomenimo mi neizbrani zanjo?

Lej pišem,kar se mi dogaja že skoraj pol stoletja in to od otroških let.Ali sem edini ali ne ,toda ko pišem na forumu te moje izkušnje vidim,da se mi ni niti eden približal z podobnimi dogodki ,ki mene spremljajo skozi življenje.

Po vseh kilometrih ,ki so za mano analiziram vse, kar se dogaja in to po logiki ,ki je lahko stvarna in ni iluzija.

 

Vsi imate duše, kaj se vsaki posamezni duši zgodi po smrti pa je vprašanje.

 

Ja,ostali ljudje so kot zrelo jabolko ,ki pade iz drevesa in počasi zgnije in izgine za vse večne čase.

 

Če si slep za stvari in jih ignoriraš,se ti dogaja ,da jih enostavno ne boš nikoli videl,s tem pa postajaš vedno bolj navadno jabolko..



#727 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 13. november 2016, 18:51

Lej pišem,kar se mi dogaja že več kot pol stoletja in to od otroških let.Ali sem edini ali ne ,toda ko pišem na forumu te moje izkušnje vidim,da se mi ni niti eden približal z podobnimi dogodki ,ki mene spremljajo skozi življenje.

Po vseh kilometrih ,ki so za mano analiziram vse, kar se dogaja in to po logiki ,ki je lahko stvarna in ni iluzija.

 

Vsi imate duše, kaj se vsaki posamezni duši zgodi po smrti pa je vprašanje.

 

Ja,ostali ljudje so kot zrelo jabolko ,ki pade iz drevesa in počasi zgnije in izgine za vse večne čase.

 

Če si slep za stvari in jih ignoriraš,se ti dogaja ,da jih enostavno ne boš nikoli videl,s tem pa postajaš vedno bolj navadno jabolko..



#728 jakec

jakec
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 13. november 2016, 19:24

Dobro, jaz pač nisem tehnični človek....biggrin.png  Sem mislil, da z razmišljanjem možgane krepiš.....biggrin.png

 

Sicer pa je stvar zelo preprosta in sploh ni treba dosti razmišljat, če živiš tako, da si ljubeč in pomagaš vsem živim bitjem, če že ne moreš pomagat, pa jim vsaj ne škoduješ, potem se nimaš kaj bati in je čisto vseeno v kaj verjameš in v kaj ne in kaj se zgodi po smrti.



#729 Mantis

Mantis
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 378

Objavljeno: 13. november 2016, 22:32

Ja v filmih je tako,razne matrice i.t.d .Ti kar sanjaj.Tja kamor grem jaz (izven telesno)je resnično,tam nima živeto življenje nobene veze z silami ,ki so prisotne in vladajo tam.

 

Sliši se, kot da greš v svojih popotovanjih na astal. Tam vladajo (tudi dobesedno) določne sile. Tudi baje niso vse dobronamerne.


Čuj, pa kaj me gledaš kot kremšnito? horro-cb.jpg


#730 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 14. november 2016, 16:12

V fizičnem življenju smo si izmislili čas,ki z njim lahko merimo čas svojega obstoja.
V duhovnem oziroma po smrti pa časa ne moremo meriti,ker se čas ustavi .Tukaj obstaja arhivni prostor, kjer, kot duh opazujemo življenje drugih, ki polzi mimo.Duša pa se avtomatsko vrača v preteklost.

Izhod iz telesa je vedno odmerjen in se zgodi neverjetno hitro verjetno zaradi telepatske povezave,kajti telo ne sme ostati brez duše dalj časa,isto,ko se človek z vdihom zraka potopi v vodo in mora nazaj po zrak.

Med tem potovanjem pa vidiš oziroma bolj občutiš določene stvari isto, kot pri potapljanju,ko vidiš alge ,ribe in drugo,tu pa vidiš-občutiš prepletanje energij ,ki se poigravajo, kot da te pregledujejo in si za njih zanimiv.

Ne vem zakaj človeška energija v tej fazi vedno beži pred nečem, ali zaradi vdiha ali pa zaradi ogroženosti da se razkroji v prafaktorje.



#731 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 22. november 2016, 19:21

Ne postanite plen duhov: Doživljanje se stopnjuje
 
Kot sem opazil sta lovec na duhove in duh vsak v svojem svetu ,kjer je kontakt neizvedljiv.
Vsi pogovori z duhom so le vibracijske narave,katera je v obeh svetovih razumljiva ,ker izvira iz iste osnove.
Sprejem teh vibracij zvoka ali govora je slišati ,kot da se sliši iz oddaljenosti,kot da je še nekaj vmes oziroma blokira moč vibracije.
 
Možen pa je  fizični stik ,kar sem tudi sam občutil.
Opažam ,da človek ni tisto, za kar se ima.Človek je v bistvu skupek energije ,ki brez telesa živi v temi.Fizično telo je samo lupina, ki ga ta njegova energija čuva ali zapusti.
 
Fizični stik sem doživel ,ko sem sam stresal svoje telo,kot ,da ga budim,ga vlekel za nogo,doživel nešteto skokov nazaj v telo,v duhovnem svetu teme pa bežal pred drugimi duhovi ,ki mi po sreči niso mogli nič,ko sem bil v stotinki sekunde v svojem telesu na varnem.(vse se dogaja povezano brez prebliskov)
 
Narisal sem avatar; na sliki je nakazano približno tisto,kar sem videl z očmi svojega negibnega telesa , skok sebe v svoje telo.


#732 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 29. december 2016, 11:07

Človek živi in nekoč umre.

Življenje je zavest,ki se pretaka skozi čas, kajti v fizičnem telesu je čas kot doseganje neke police v višini ,ki prideš do nje in vidiš kaj je na njej.Vsaka naslednja polica je višje od te,ki si jo dosegel.

 

Toda korenine tvojega rojstva so na dnu od kjer si začel osvajati te police.

 

Ko umreš si zablokiran na nivoju neke zadnje police,ki si jo dosegel,ker se nič več ne vzpenjaš ostaneš tam ,čas se ustavi, ujet si in to je arhivna niša .

 

Nit življenja ,kjer se vleče v  recimo v višino ,oziroma čas ki teče vedno vleče za seboj tudi preteklost in ta preteklost ki je privezana na to nit pride enkrat mimo tvoje police oziroma arhivne niše.Samo od tvoje breztelesne energije pa je odvisno ali vskočiš v neko otroško telo ,takrat ko pride mimo polica tvojega prejšnjega rojstva in to v katerokoli mlado otroško telo,lahko tudi v svoje prvo.

Smrt ni nič drugega kot vračanje v preteklost.

 

Sliši se še tako nemogoče ; toda tako je.

 

Vsako rojeno telo ni nič drugega ,kot seganje na police v prihodnji čas ,v bistvu pa ostaneš vedno v času svojega rojstva,ko pa umreš si tam kjer si začel.



#733 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 29. december 2016, 20:51

Glas 

Ti meni samo povej ta tvoj (nedavni hobi )si renkarniran ali nisi ,si ko si bil otrok mami govoril,da si že enkrat živel  in to dan na dan!

Iluzija sanj povezane z temo so pri otroku lahko le samo strah,ki ga doživlja vsak otrok pred temo !

Če , ni nič od tega ,beri mojo resnico  pa bova potem razpravljala:Ne vem koliko si star, kajti to vse je povezano  z zrelostjo  ali kilometrino oziroma več se ti zgodi več veš in lahko več analiziraš.

 

Glas :

Človek živi in nekoč umre...

...

 

Preden začnem debatirati o tvojih doživljanji in preden podam še kako svoje, bi te rad nekaj vprašal;

Kljub temu da so tvoja doživetja jasna in nekako ne rabimo dvomiti, da jih zares doživljaš, pa vseeno, ko stvari pišeš in jih deliš, kljub temu, da ne verjameš v nobeno že obstoječo duhovno literaturo, vseeno verjetno deluješ z nekim namenom?!

 

Kaj je tvoj namen Rudi, da z nami deliš svoja doživetja in spoznanja?

 

Dobro vsakdo rabi tudi malo pozornosti, vsak išče priznanje, ki misli da ga je vreden ipd..  Ampak vseeno pa imaš verjetno še kak drug višji namen, da to počneš?

Ali želiš prebujati speče ljudi?  Ali jim želiš pomagati?   Ali kaj je še tvoj namen?

 

Ali misliš, da jabolko, ki znije, je potem izgubljeno in je škoda da je bilo izgubljeno?  Kaj se pridobi, če se ga poprej vzpodbudi, da se ozavesti in se tako pravočasno reši, da se po padcu iz drevesa balzamira v arhivni čas in se nato enkrat lahko zopet vrne na isto drevo in odživi isto zgodbo še enkrat v istem času v istih okoliščinah,.. po možnosti malo bolj globoko in malo bolj zavestno..  Kaj je po tvoje namen teh ponavljanj in zakaj se ima smisel toliko truditi okrog tega ?


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#734 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 1. januar 2017, 16:31

Ja ,hočem povedati oziroma razkriti kaj se z nami dogaja ko umremo ,

Kot sem opazil ljudje dajemo živemu človeku večji pomen ,kar mu pripada.

Vse je v duši človeka (ne govorim o duši,ki jo uči cerkev,kajti cerkev traja manj časa,kot sama človeška telesa.)

 

Človeško telo je samo lupina za dušno energijo ,tudi če ga duša nima živi duša naprej.

Najbolj pomembno je ,da svojo dušo v temi ohraniš za bodočo svetlobno življenje.

 

Tudi,ko človek umre jokamo za njim,ker ni več z nami toda on je s tem prešel v drugo preobrazbo,ki se ji reče temna obdobja življenja,ker tudi v temi živimo naprej .

 

Ko človek že misli "to je to "se mu nekaj pripeti,pa ne ve kaj ,morda se odprejo druge vrata.

 

Ne zavajam ljudi,temveč jim bi rad povedal, kaj vse se mi je zgodilo v več kot pol stoletja življenja in lahko rečem ,da sem že od rosnih let sprehajalec z duhovi in  to dobesedno.



#735 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 3. januar 2017, 23:32

Ja ,hočem povedati oziroma razkriti kaj se z nami dogaja ko umremo ,

Kot sem opazil ljudje dajemo živemu človeku večji pomen ,kar mu pripada.

Vse je v duši človeka (ne govorim o duši,ki jo uči cerkev,kajti cerkev traja manj časa,kot sama človeška telesa.)

 

Človeško telo je samo lupina za dušno energijo ,tudi če ga duša nima živi duša naprej.

Najbolj pomembno je ,da svojo dušo v temi ohraniš za bodočo svetlobno življenje.

 

Če si ti opazil ,da se duša lahko izraža le v telesu, kako potem da še vedno misliš, da živemu človeku dajemo prevelik pomen?

 

A si že kje zbral tvoje nasvete, kako se najlažje pripravla dušo za bodočo svetlobno življenje?!

 

 

Pa če želiš še podaj svoje mnenje, zakaj bi naj bilo škoda "jabolka, ki le zgnije" in zakaj se bi morali braniti pred temu?  (beri prejšnji post)

 

Ti recimo trdiš, da je naša duša strogo vezana na telo, nato tudi na okolje Zemlje, in v vakuumu ne preživi..  A čez par miljard let ko Zemlje več ne bo, kaj pa potem??


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#736 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 16. februar 2017, 10:56

Če si ti opazil ,da se duša lahko izraža le v telesu, kako potem da še vedno misliš, da živemu človeku dajemo prevelik pomen?

 

A si že kje zbral tvoje nasvete, kako se najlažje pripravla dušo za bodočo svetlobno življenje?!

 

 

Pa če želiš še podaj svoje mnenje, zakaj bi naj bilo škoda "jabolka, ki le zgnije" in zakaj se bi morali braniti pred temu?  (beri prejšnji post)

 

Ti recimo trdiš, da je naša duša strogo vezana na telo, nato tudi na okolje Zemlje, in v vakuumu ne preživi..  A čez par miljard let ko Zemlje več ne bo, kaj pa potem??

Telo je kot maska ali skafander za duše.Ta skafander ima vgrajene kamere v obliki očesa.Verjemi mi da ljudje oziroma duše po smrti še vedno živijo,toda v temi.

Nahajajo se vedno tam,kjer se rojeva novo telo,ali kjer so otroci.Lebdijo in te opazujejo in čakajo priložnost toda le v svojem konstantnem času, ki so nastale.

Samemu človeškemu obrazu ne smemo dajati večjega pomena vsako telo je unikatno in je to samo mimika telesa ali izražanja.Pomen ima njegova duša in kaj ta duša vsebuje.

Duša v temi ne planira,ker se ji dogaja vse sproti in se na ta dogajanja odziva spontano, nima prave orientacije,počuti se najbolje v okolici, kjer je živela svetlobno življenje.

Jabolko ,ki zgnije ima velik pomen ,da je obstajal,ker iz njegovega semena izraste novo drevo na njem pa več skafandrov.

 

Ko ne bo nič tudi duš ne bo.Po približno 80 - 100 letih se bodo zadnje ,ki so še razplinile in izginile.

Še predno se bo to zgodilo pa se bodo med sabo bojevale za popolnost oblike,katera je pogoj za vstop v svetlobno življenje ,kjer bodo oblekle skafander v obliki človeka..



#737 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 4. april 2017, 12:03

človek   -   bitje svetlobe
svetloba   -  človek živi v telesu (skafander v obliki telesa )
svetloba  povzroča smrt - staranje
V temi življenje traja večno, se samo dograjuje in spreminja.
 
Temačnost ali izhod iz telesa smrt - paranormalno življenje ,  po  smrti telesa.
 
Paranormalno življenje je PRVA OBLIKA ŽIVLJENJA in ne nasprotno oziroma obratno.
 
Toda ne za vsako človeško svetlobno bitje !
 
Planeti ,kjer ni sonca ta paranormalna oblika mutira in čaka .............slej kot prej bo tudi tam posijalo sonce in sprožilo evolucijo nekih bitji.


#738 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 29. april 2017, 23:21

Točno to,ker čas občutimo in štejemo samo za čas ,ko zaznavamo svetlobo.

V temi ni časa,kot tudi ni smrti.

Zavajajoče je da mislimo ,ko bomo umrli bomo prešli v svetlobo razsvetljenja in nas bo ta svetloba rešila.Kratkotrajni izhod iz telesa ,kjer ni svetlobe te lahko posrka v večnost ,ker pa ne čutim potrebe zaenkrat ,da raziskujem na področju, kjer ni vrnitve naredim samo kratki sprehod  "na dah " z energijami. 

 

Jaz nekako vem, da koliko si sedaj ozaveščen toliko pač si in po "neki smrti" ne bo nekdo ničkaj bolj ozaveščen, če tega že sedaj ne naredi..

 

Meni je bilo pokazano da: 

Razsvetljenje je samo ena pot od dveh možnih. Izkustveno je to kot svetlobno samorazblinjenje v Vse.  Ti pa to na občuteni ravno povzroči popolnoma enako, kot če greš skozi črno luknjo, vakuum ali ko se popolnoma izničiš in postaneč Ničnost.  Na obeh dveh poteh se razblineš in si .... (vbistvu te ni).   

 

Svetloba je pa ponavadi dobra uteha za ljudi, ki se ne upajo še srečati s svojimi resničnimi globinami sebe in te so v temi, v vakuumu ali v Ničnosti. Ničnost in Vse pa imata neločljivo povezavo, čeprav nista eno in isto..

 

Ti tvoji sprehodi so zelo zanimivi ja..  Ne vem če si kje že opisal, kako pri sebi sprožiš tak "sprehod".  Ali to počeš med spanjem?  Ali greš v budnem stanju skozi nek voden proces in ti ta nato pomaga narediti prehod?


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#739 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 3. maj 2017, 10:11

Prvo, kar mora človek ugotoviti je to ,da ko se rodiš ,recimo leta 1960 in si danes star 57 let ; če slučajno umreš tvoja  telesna duša ali energija ne ostane v letu 2017 temveč v letu 1960.

 

Ni nujno, da na istem prostoru tvojega rojstva,ker si se preselil v drug kraj.

Rojen leta 1960 in živiš še danes pomeni ,da živiš jesen svojega  rojstnega dneva.

Razteguješ ali plaziš se v višino časa in na koncu te potegne nazaj v tvoj začetni stadij ,kjer si začel.

 

No tam ,kjer sem jaz začel je pri mojem izhodu iz telesa že čakalo nekaj črnih energijskih duš,ki so se prepletale in lebdele v zraku malo nad mano.

Se je pa zgodilo nekje pri šestih letih moje starosti,da se je reinkarnirala vame ena energija.(o tem bom pisal v nadaljevanju)

 

Ti izhodi so me begali in mi niso dali miru vse do danes,toda vedno sem uspel skočiti nazaj v varno telo, le da zdaj v poznejših letih tudi vidim oziroma zasačim svoje paranormalno telo pri vstopu v negibno paralizirano telo.(vidim skozi oči v ležečem stanju)

 

Ker ne občutim nekih sprememb pri obnašanju sklepam ,da je ta energija moja ni pa tuja in tudi spomini iz otroških let mi dajo misliti ,da pač hodim iz telesa.

 

Ko si med drugimi izhodi tudi dostikrat potegnem za svojo nogo,ali tresem svoje telo ,da bi ga prebudil,včasih ko ležim na robu postelje pa telo samo malo dregnem ,da popravim svoj položaj; skratka čuvam svoje telo (skafander)

 

Večina ljudi živi z eno prirojeno dušo,katero kroji celo življenje in umre ne da spozna temno stran ,ki ji pravimo panaromalno.

Nekateri ljudje pa imamo prirojeno in to drugo,ki pride v nas ,ko smo še otroci.

 

Nekoč sem pri vstopu nazaj tresel svoje telo,da se prebudi ,moje telo pa je z zakrnelo prirojeno dušo reklo " pusti me bratec kaj se hočeš spet tepsti "imel sem bratca, ki sva se kar naprej nekaj ravsala.

Moje telo brez duše, ki se sprehaja naokoli ostane samo z prirojeno dušo v dobi še iz otroštva do takrat,ko je vame vstopila ta ki jo imam še danes.

 

Duša ,ki ukrade telo ,prirojeno dušo posrka vase in z njo živi celo življenje.

Se pa tudi zgodi ,da vsiljena duša zapusti telo še pred smrtjo telesa in  zapusti staro telo z otroško pametjo,ki ji pravimo demenca.

Tako, ko star človek skozi življenje ne ugotovi ,kaj je in kaj se z njim dogaja na kocu pa postane dementen nikoli ne izve,da je imel vsiljeno dušo iz časa otroštva.

 

 

Glas:

Prehod - vakum - tema 

Vse se dogaja spontano ,že sami dogodki skozi življenje ti odkrivajo kaj je realnost in kaj samo sanjaš.

Kaj ti pomeni ,da se sprehajaš po sobi in prižigaš luč,ker je vse temno ,luč pa ne posveti ,morda prižigaš zato, ker si ravnokar prestopil iz fizičnega v paranormalni svet in nisi dojel,da tam sploh ne rabiš luči ker je enostavno ni in je ne rabiš.



#740 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 25. maj 2017, 18:28

Prelivanje energij ,moč ,ki jo imajo posamezne stare energije ,se z njeno prekaljenostjo  skrije v telo in se potuhne ,da se le ne okuži z z raznimi mešanimi energijami med sprehajanjem v paranormalni dimenziji.

 

Paranormalna energija človeka je kot skupek malih plazem povezanih v celoto. V očesni votlini ni očesa je samo prazna votlina ;

Telo je v obliki človeškega telesa vključno z prsti, las ni,je samo gola oblika telesa, rjavkaste barve, spolnih organov ni oziroma tam ,kjer naj bi bil skupek celic  tega ni.

 

Tuja energija se ti ovije kot velika kača okoli tvoje energije in če imaš na razpolago človeško telo ,ki še vedno funkcionira ,lahko skočiš v njega ,kjer si na varnem.

Kaj se pa zgodi ,če tvoje telo ne reagira.

 

Nadaljevanje sledi:



#741 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 2. junij 2017, 22:11

Prvo, kar mora človek ugotoviti je to ,da ko se rodiš ,recimo leta 1960 in si danes star 57 let ; če slučajno umreš tvoja  telesna duša ali energija ne ostane v letu 2017 temveč v letu 1960.

 

Ni nujno, da na istem prostoru tvojega rojstva,ker si se preselil v drug kraj.

Rojen leta 1960 in živiš še danes pomeni ,da živiš jesen svojega  rojstnega dneva.

Razteguješ ali plaziš se v višino časa in na koncu te potegne nazaj v tvoj začetni stadij ,kjer si začel.

 

No tam ,kjer sem jaz začel je pri mojem izhodu iz telesa že čakalo nekaj črnih energijskih duš,ki so se prepletale in lebdele v zraku malo nad mano.

Se je pa zgodilo nekje pri šestih letih moje starosti,da se je reinkarnirala vame ena energija.(o tem bom pisal v nadaljevanju)

 

Ti izhodi so me begali in mi niso dali miru vse do danes,toda vedno sem uspel skočiti nazaj v varno telo, le da zdaj v poznejših letih tudi vidim oziroma zasačim svoje paranormalno telo pri vstopu v negibno paralizirano telo.(vidim skozi oči v ležečem stanju)

 

Ker ne občutim nekih sprememb pri obnašanju sklepam ,da je ta energija moja ni pa tuja in tudi spomini iz otroških let mi dajo misliti ,da pač hodim iz telesa.

 

Ko si med drugimi izhodi tudi dostikrat potegnem za svojo nogo,ali tresem svoje telo ,da bi ga prebudil,včasih ko ležim na robu postelje pa telo samo malo dregnem ,da popravim svoj položaj; skratka čuvam svoje telo (skafander)

 

Večina ljudi živi z eno prirojeno dušo,katero kroji celo življenje in umre ne da spozna temno stran ,ki ji pravimo panaromalno.

Nekateri ljudje pa imamo prirojeno in to drugo,ki pride v nas ,ko smo še otroci.

 

Nekoč sem pri vstopu nazaj tresel svoje telo,da se prebudi ,moje telo pa je z zakrnelo prirojeno dušo reklo " pusti me bratec kaj se hočeš spet tepsti "imel sem bratca, ki sva se kar naprej nekaj ravsala.

Moje telo brez duše, ki se sprehaja naokoli ostane samo z prirojeno dušo v dobi še iz otroštva do takrat,ko je vame vstopila ta ki jo imam še danes.

 

Duša ,ki ukrade telo ,prirojeno dušo posrka vase in z njo živi celo življenje.

Se pa tudi zgodi ,da vsiljena duša zapusti telo še pred smrtjo telesa in  zapusti staro telo z otroško pametjo,ki ji pravimo demenca.

Tako, ko star človek skozi življenje ne ugotovi ,kaj je in kaj se z njim dogaja na kocu pa postane dementen nikoli ne izve,da je imel vsiljeno dušo iz časa otroštva.

 

 

Glas:

Prehod - vakum - tema 

Vse se dogaja spontano ,že sami dogodki skozi življenje ti odkrivajo kaj je realnost in kaj samo sanjaš.

Kaj ti pomeni ,da se sprehajaš po sobi in prižigaš luč,ker je vse temno ,luč pa ne posveti ,morda prižigaš zato, ker si ravnokar prestopil iz fizičnega v paranormalni svet in nisi dojel,da tam sploh ne rabiš luči ker je enostavno ni in je ne rabiš.

 

Ko omenjaš da si ves čas v istem času;

je to vsekakor zanimiva ideja, čeprav meni točno v taki obliki, kot jo ti opisuješ ni glih dobesedno prebavljiva, imam pa sam ene podobne izkušnje, namreč kadarkoli sem vstopil v globino sedanjosti (ali v "Realnost Samo"), sem ugotovil da ne obstaja ne preteklost, ne prihodnost, od nikoder nisem prišel in nikamor ne grem, ves čas sem na enem in istem mestu in vse kar se dogaja je je le izkušnja tega "kar sem". Izvora, ki izkuša sam sebe v neskončnih idejah in oblikah, v različnih modelih realnosti in stanjih manifestacije..  Skozi ta stanja in oblike oblike seveda ne hodim "jaz", ampak, so one lahko le moja izkušnja trenutka (kakor da one hodijo in se premikajo skozi mene)..  "Tukaj" zato obstaja le izkušnja "tega kar je", tako da tudi ta model realnosti, kjer obstaja recimo jaz-bitje in hkrati miljarde drugih bitij, model kjer (kot da) se premikamo od nekod do nekje, je vse to le trenutna ideja ali model, ki jo nekateri pač želijo izkušati, ni pa to realna izkušnja, saj v realni izkušnji tega nikdar ni bilo in tega nikdar ne bo..  niti spomin na vse to več ne ostane izgine.. kot film, ko mu poteče trak in naenkrat se pogledaš, da nikdar ni si bil ta film, le gledalec si bil in le vživel si se kot da si to vse ti doživljal..   podobno kot so sanje in budnost..

 

In ko zgoraj opisuješ, da se ti rojevaš vedno v isti trenutek in v isto formo, v isto okolje, v isti scenarij, si po moje mnogo bližje ultimativni resnici, kot večina drugi (še sploh duhovnih), ki vidijo tudi duhovni samorealizacojo (razsvetljenje) recimo v linearnem doseganju..  linearno doseganje je sicer potrebno, za formo (sploh če se ta želi razsvetliti in ne klasično umreti), a ko si sam ta forma, si tudi sedaj že tudi neforma, si že oboje.  In ko enkrat v fizični formi lahko izkusiš Boga-VseNič, se zaveš da te neforme Vse-Nič nikdar ne boš dosegel z duhovnim razvojem, od do..  Saj gre le za instantno realizacijo "tega"  in ta realizacija se ti lahko le "zgodi" in jo izkusiš, če je to pač dovoljeno, če obstaja pač tak namen, da to izkusiš. Iz vidika bitja-oblike, se to zgodi na način, da se oblika-bitje odpre vsemu (lahko je osebi taka izkušnja tudi zelo agresivno "vsiljena" in oseba kot da je prisiljena, da nato Vse vstopi v njo..   Saj ko se to zgodi/dogaja, za obliko-bitje to pomeni popolno izničenje in izginotje (ateistična smrt).  Ker pa skoraj nihče ne ve, kaj sploh je izvorna "smrt" (in tudi ne kaj je "življenje"), se smrti (temi/vakuumu) ti ne upajo odpreti, čeprav je to edini način doživeti Absolut in ga tudi imeti kot izkušnjo ine le kot idejo ali pravljico..   Ko so ti pa enkrat "take" izkušnje bolj in bolj pogoste, lahko kot oblika-bitje, živiš še dalje kot ta oblika (lahko neskončno dolgo), a v tej formi si hkrati tudi Absolut  (popolno izničenje forme).  In oboje se preliva naravno skozi tebe, kot valovanje ,kot jin/jang, naravno gibanje tega kar (trenutno) si..  Če si navezan ali na obliko ali na Absolut (ali na karkoli druga), je ta pretok na določenih točkah omejen/oviran in izkušnja postaja bolj in bolj neprijetna.. 

 

Ko zgoraj opisuješ paranormalno dušo in prirojeno dušo, me to spominja na ta proces odnosa med obliko-bitjem in med Absolutom-VseNič.  Če pa ti dejansko doživljaš "to" ali nekaj druga, pa sam oceni..   Mogoče pa te mejne izkušnje le pripravljajo na nekaj mnogo več, kar še sledi,..   V tvojem opisu je mnogo trdega upora in vere v borbo ipd..   Predvidevam, da v teh tvojih prestopih ti sedaj treniraš, kako prestavljati vajeti v upravljanje z realnostjo in enkrat gredo vajeti k tej prirojeni duši, drugič pa k tej paranormalni formi..  In ti prehodi so res odličen trening, da bi vajeti dal tudi Absolutu..  ampak da prepustiš vajeti Absolutu-Vsemu/Niču, pa za moraš za tako izkušnjo biti pripravljen umreti..  A pri tebi čutim močan upor do tega..     Besede "smrt", ne ni mišljena kot smrt telesa, saj če "le umreš" fizično, ni nujno da bo to dovolj, da bi nato imel izkušnjo Absoluta - Vsega in Niča.  Ker kar si zdaj, si vsepovsod in vedno..  In če se smrti bojiš, boš zablokiran za njo tudi "po smrti" in "med njo", zato boš le nadaljeval enako navidezno formo, enako navidezno realnost in se boš tudi še kdaj rodil v enako formo in realnost (v isti ali drugi čas)..

 

Stikalo ki ne prižge luči:

Če prižgeš stikalo in se luč ne prižge, to pomeni da si takrat v lucidnem stanju..  Če recimo kot Rudi spiš in se ti to zgodi med sanjami, ti to stikalo lahko pomaga, da to prepoznaš kot triger, da se znotraj sanj lucidno prebudiš in postaneš luciden-zavesten sanjalec (brez da se ob tem fizično zbudiš iz sanj)..  In če ti to uspeva že med sanjami, pomeni da ti bo enkrat kmalu začelo uspevati tudi v budnem stanju!  In ko se ti to zgodi-dogaja v "budnem stanju", to pomeni pomeni, da ti lucidnost vstopa sedaj tudi v ta "budni del" življenja in da boš kmalu lahko videl realnost, tako kot je, brez olepšav, iluzij, mask in boš dojel "to kar je"..   In ko se bo to zgodilo boš dojel, da je budnost spanje in da lucidnost pomeni prebujenje znotraj teh sanj..   

Kdor ni luciden, namreč spi tako čez dan kot tudi čez noč.  Lucidnost pa je prebujenje iz spanja in ozaveščenje tega "kar si"..  To "kar si", pa ni definirano z ne z dnevom in ne z nočjo.. Saj če si "uspavana duša" in si uspavan tako podnevi kot ponoči.  Lahko pa si prebujena duša in tudi to si potem tako podnevi kot ponoči..  


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#742 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 3. junij 2017, 20:27

Poglej, beri dosledno ,da boš počasi spoznal in razumel  :

 

Vidim ,da malo krožiš okoli spoznanja oziroma prehoda in negotovosti tu zdaj in tam ,kjer si po smrti.

Toda ,ker ne doživljaš bistva (to kar se meni dogaja)ne moreš vedeti kako stvar razumeti in jo analizirati.

 

To ni nikakršno lucidno stanje,saj jaz se z tem ne strinjam.

 

Vse ,kar se zgodi danes in kaj jutri je to,da je to včeraj  že zgodovina - preteklost,ki se pa od nje ne oddaljuješ temveč se vleče za teboj v razmaku enega dne ; in tako naprej.

Vsa ta preteklost vlečeš za seboj oziroma vsa pretečena zgodovina gre za nami; 

Zgodovina ne čepi v preteklosti , je gibljiva.

 

Samo izstop dušne energije iz umrlega telesa je konstanten in ko se znajdeš v paranormalnem svetu se ti predmeti okoli tebe namesto starajo -pomlajujejo in dobesedno izginjajo ,ker se tvoja energija v poziciji arhivne niše (čas,ki se ustavi) vrača v preteklost ,do tja nekje,kjer začneš zaznavati človeška telesa , ki so genetsko prirejena in oblikovana po tvojem vzorcu dušne energije,telesa,ki so nastala v času svojega rojstva.

Za novo življenje rabiš telo ,ki ustreza tvoji energiji ne telo ,ki je rojeno v poznejših letih.

 

Če svojo duš.energijo pripelješ v tako stanje ponovljivosti pomeni,da imaš možnost preživeti več življenj, kot navaden smrtnik,ki se ne zaveda tudi ko živi eno samo življenje.

 

Imam še nekaj slutenj za naprej in čakam ,da jih analiziram .

 

Zaenkrat sem odkril ,to ,da je paranormalna dimenzija osnova za življenje človeškega ali izven zemeljskega bitja (kar, sem morda tudi sam),in se sprehaja iz teme v človeško telo v razmakih ene človeške dobe življenja.

 

Videl sem svojo dušo,ki je skočila nazaj v moje telo in tudi takoj narisal neke vrste avatar ,ki ga zdaj uporabljam na forumu.

Zakaj je bilo moje telo v tem trenutku paralizirano in umsko na nivoju osem let starega otroka .

 

Vprašanja ,ki jih moram še analizirati : trije primerki iz prejšnjega življenja

 

1.Zakaj lovim ribe v velikih rekah ,kjer jih je ogromno in vse po vrsti in obliki so iste( ribe iz obdobja ,ko še ni bilo človeka) zelo prijemajo  ,toda strogo so ne užitne.

2.Pozicija šestih zvezd na nebu, ki se vse istočasno pomikajo po nebu iz leve na desno stran ,jaz pa se z nekom pogovarjam

   " evo so že prišli "

3. Stojim in gledam temno črno meglo,ki je zakrila vse nebo in počasi potuje in se nam približuje - govorim z nekom "zgodilo se je "



#743 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 1. julij 2017, 13:27

 
Duh zaznava glas ,ki se sprošča z vibracijami.
Energijske celice oziroma njihova membrana z tresenjem razpoznava smisel zvoka(spominskega izvora) ,katerega sprošča živ človek ali okolica.
Komunikacija z živim človekom in duhom ni mogoča
Paranormalno je zelo zapleteno.Če že kot otrok nisi imel povezave z paranormalo dimenzijo jo ne boš imel nikoli , to pomeni ,da imaš samo prirojeno originalno dušno energijo.
Genetika je kodirana že od takrat,ko je bil človek še črv.
Spominski odtisi se prenašajo v vseh evolucijskih fazah do danes.
Reinkarnacija je pa povsem nekaj drugega.
Zgodi se enemu na deset milionov ljudi.
Paranormalna dušina energija obstaja še preden se pojavi človek na zemlji.
 
Te duše Izvirajo iz temne dimenzije. Prihajajo iz Svetov galaksije in so krojene po vzorcu popolnosti , popolnost pa dobivajo le preko evolucije ali vzorcu Svetlobnih bitjev za časa ,ko se reinkarnirajo v svetlobno telo bitja in zaživijo fizično življenje.
Po galaksiji potujejo v Zakrneli obliki skupaj z meteorji ali prahom ,kateri vsakodnevno pada na Zemljo.
 Človek je gensko in evolucijsko najboljši približek za duše oziroma energije , kjer se lahko ta paranormalna energija reinkarnira.
Toda ta paranormalna bitja,ki so trenutno prisotna okoli nas  imajo za sabo že tisoče in tisoče let evolucijske preobrazbe,od kar so po naključju prišle v atmosfero Zemlje.
Današnji človek  ima prirojeno dušno  energijo za upravljanje telesa tako kot tudi vsaka žival.
V paranormalni dimenziji si samo  "si ali nisi"se pravi obdržiš svojo celotnost ali se razkrojiš , vse ostalo je prelivanje energij , nezavedajoč, da si v tem stanju zelo ogrožen.


#744 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 2. julij 2017, 10:17

Lej šaman ,tebi tako in tako ne bo nikoli nič jasno.

Od tvoje mladosti ti tvoja glava ne zmore sprejeti nič drugega ,kot tista tvoja od nekod prenešena teorija  o nečem,kar je lahko le neka izmišljotina in nikakor ne drži vode.

Ti ki trdiš ,da si expert na vseh področjih zavajaš ljudi in enostavno treskaš neumnosti.

Verjetno tudi trdiš,da so ljudje potomci nastali iz opic  -   to je tudi ena teorija treskanja neumnosti.

 

Komunikacija z živim človekom in duhom po naravni poti ni mogoča je pa mogoča z "zamikom "po umetno narejenimi vibracijami naprimer z elektronskim oddajanjem in sprejemanjem, toda le če imaš opravka z prisotno 

aniteto ali duhom.

Kar preprosto pogovarjati pa se ne moreš ,ker si v drugačni dimenziji.!

Lej če ti nekaj ni jasno prepusti to drugim!



#745 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 3. julij 2017, 12:07

Šaman narediva en poizkus ,katerega si boš zapomnil do kraja življenja (da vidiš ,da je moja teorija pravilna );

 

Če pa nisi zato ,pa v bodoče ne rabim od tebe nobenih komentarjev več ,ker nisi dorasel za svet paranormalnih sil ;

 

Vseeno, pa ti dam priporočilo ,da ostaneš na temi politika.



#746 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 3. julij 2017, 18:01

hasta la vista baby ...

No pravilno si se odločil !



#747 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 23. julij 2017, 12:58

Biti tu in biti tam ni večnost ,temveč so to le faze "mogoče preživele "energije ki se spreminja v stanja kot so fizično in onostrano stanje.

 

Pišem moje življenje in kar se mi dogaja; za zdaj še nisem nikjer zasledil taka dogajanja napisana od nekoga,ki bi isto doživljal.

Zato sklepam,da morda nisem iz tega planeta ali pa ostali ljudje nimajo tega privilegija ,da lahko hodijo iz telesa in to skoraj tretjino fizičnega preživetega življenja, kjer preživim zavestno ,se sprehajam z duhovi in to je za čas ,ko bi moral spati.



#748 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 25. julij 2017, 11:06

Meni se zdi da je Pane Andov (astralwalker) podobne izlete imel kot ti doživljal skoz.. kolikor vem je od ranega otroštva imel take (podobne) izkušnje.. pa nasploh mislim da je ljudi, ki tako potuje kar veliko.. Razen če ti sebe daješ v popolnoma svojo kategorijo od vseh teh ljudi.. To pa se itak vsak sam odloči kako bo kaj popredalčkal. Ampak seveda zavedaj se da te drugi lahko čisto drugače klasificirajo, kot klasificiraš ti sam sebe.

Vsekakor imaš "privilegij", ki ga mnogi nimajo.. če pa tebi to v tvojem življenju in nasploh na duhovni poti daje prednost ali šibkost pa ti bo malo širše razkrito enkrat v prihodnosti.. Sam vidim da ti je na dosegu veliko zanimivih polj, vidim pa pri tebi tudi veliko statike in blokad, ki jih zaradi enoličnosti učenja, še kar hitro ne boš uspel spraviti v pretok..
Razen če bi se uspel odpreti še za večjo spekter izkušenj in bi uspel iti naprej od tega, kar si spoznal že do sedaj..

"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#749 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 25. julij 2017, 16:19

Jaz mislim ,da ta Pane Andov samo misli, da je astralwalker ,kot tudi še precej ljudi ,ki se imajo za strokovnjake na tem področju.

Da točno to .Ljudje ki delajo razne reklame in mnogo pompa,da so astralwalkerji ponavadi niso nič,le radi bi bili v središču pozornosti.

Rezultatov pa od nikoder - nikoli.

Lahko se opredalčkam,da sem čisto nekaj drugega.

Ko to pišem ne pišem zaradi pompa ,upam,da bodo naslednji rodovi imeli neko povezavo z mojimi ugotovitvami in se bodo pravilneje usmerjali.

Tudi jaz še nisem napisal stvari ,ki sem jih ugotovil in so mi znane in jih kar ne upam napisati,ker zdajšnji bralci ne morejo dojeti več kot le versko blaznost in so nastrojeni proti vsem pionirstvom neke resnice ,ki nas vse čaka ,ko umremo in to je stik fizičnega življenja z drugo dimenzijo ,ki jo imenujemo paranormalno.

 

Da ,takih panetov je kar dosti tudi na tem forumu ; statika in blokade,ki jih ti omenjaš in enolično učenje ?

Jaz se nič ne učim........ tudi berem nič jaz samo pišem o stvareh, ki jih doživljam ,morda jih tudi nekdo drug ? ne vem  morda samo misli ,da so to samo sanje in bo umrl ,njegova duša pa bo nadomestek za delno razkrojene večne duše oziroma energije.

Tudi sam si nikoli nisem zamišljal da, ali res obstajajo duše ,toda zdaj sem dobil na to vprašanje odgovor "Da "



#750 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 22. avgust 2017, 15:38

Vedno sem poudarjal ,da obstajajo nasprotja naprimer dobro in zlo in se moramo ravnati po njih.

 

Kar nekaj ljudi sem pozdravil ali sem jim dal radius okoli njih ,kjer se jim ne bo zgodilo nič slabega ,bolezenskega ali smrtnega, sem jih pa tudi umoril ,čeprav se jih nisem niti dotaknil in tistega časa ,ko se je to dogajalo sploh nisem zaznaval.

 

Ti smrtniki ,ki so me kakorkoli zlorabljali so umrli v ne pojasnjenih vzrokih.

Problem je v tem,da imam občutek, da nisem sam ,ko preidem v peto dimenzijo oziroma  izhod na dah,da imam tam zaledje zaradi moje neke do sedaj nerazložljive višje stopnje energije in ,da se mi ostale energije podrejajo.

 

Mislim,da ne more nobeden človek fizično ali kakorkoli zlorabiti oplemeniteno dušo,ker se vedno izmuzne iz teme nazaj v telo in ven iz telesa nazaj v mavrico energij.

 

moja osebna raziskava :

 

Prvo,kar je opl.energija vstopi vedno v živo telo ponavadi v otroško,kajti to nebogljeno telo ne sprašuje ,kaj se mu je zgodilo;pač misli ,da je to del otroštva odraščanja in bodo že starši uredili (seveda če jim otrok pove)

Da sem bil pravi kandidat za vstop tuje energije je bilo po mojem spominu to,da sem kot otrok vsak večer,ko sem zaspal hodil iz telesa po stopnicah do glavnega izhoda iz hiše,kjer sem vedno videl dva do tri duhove,nakar sem se jih ustrašil in skočil nazaj v telo,kjer sem buden razmišljal,kaj se mi dogaja.

To se nikoli ni končalo vse dokler sem na tej poti dobil svetlobni šok udarec ,ki je priletel v moje možgane se pravi v telo.

Predvidevam,da je bilo to reinkarnacija tuje energije,katera je takoj prevzela vodenje mojega telesa in se je tudi sama čudila,kje pravzaprav je,kaj se ji zgodilo.

Predvidevam, da živim že v tretjem telesu,vse pa se ponavlja z dokaj različno usodo toda vse v istem časovnem obdobju.

 

Ko izstopim iz telesa imam kontrolo nad svojo energijo in tudi del z telesom,ki ga zapustim .Moje telo je staro paralizirano in z pametjo nivoja otroka in z spomini tistega dne ,ko je vsiljivec vstopil v telo.(vsiljivec sem zdajšnji Jaz)

Zaradi delne zavesti  telesa sem videl skok moje energije nazaj v telo.(dobesedno)

 

Neke noči sem čutil ,da mi nekdo trese telo med spanjem. V otroštvu sva se bratom vedno ravsala in še preden sem videl ,da me trese moja energija ,sem rekel bratu naj neha ,da se mi ne da ravsati.  (energija je bila v obliki človeka brez kože z migajočimi celičnimi plazmami ,kot človek na katerim je roj čebel in to pokrito v celoti,vse je migatalo,bilo je rjave barve, kjer so oči ,so bile prazne votline, brez ušes,in spolnega organa.)

 

Včasih začnem ponoči dostikrat vleči svoje telo iz postelje in ko se v trenutku zbudim duh skoči nazaj v telo.

 

moje ugotovitve :

 

Vsak človek živi svoje življenje od rojstva do smrti. Ko umre se znajde v času svojega rojstva; čeprav se lahko premika je isto,kot drevo ,ki umre se znajde v isti prsti ,kjer je začel rasti.

Ker se iz preteklosti, kot elastika steguje čas v prihodnost je za vsako živo bitje važen samo le njegov čas.Vse ostalo je merjeni čas za stvari,ki se še niso zgodile ,rodile ali pojavile.

 

Veliko stvari je prisotnih ali obstajajočih iz preteklosti in vse nas zasleduje kot ,da preteklost vlečemo za sabo, se pa vrtimo v krogu kot ,da bi kača grizla svoj rep.

Vsak po svoje ne glede na čas rojstva.

 

Nadaljevanje sledi:






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0