Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Duša - človeška energija - arhivni čas - reinkarnacija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* - - - - 2 x ocenjeno
1009 komentarjev na to temo

#901 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 29. maj 2019, 09:56

Čas: 1
 
Človek in njegov rojstni čas ostane za vedno.
do smrti živiš v tem času.
Merjenje časa v letih je samo tvoja starost, ki se meri.
V svojem času ostaneš kot rastlina ,ki na istem mestu umre ,človek pa se lahko premika, toda to je isto.
Čas človeka je samo rast v višino. 
 Rastlina raste v višino.
Vse se dogaj v času nastanka in do smrti.
Smrt se vrne v čas nastanka.


#902 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 30. maj 2019, 09:14

Sanje: 1 -  reinkarnacija
 
1. Sanje :  ponavljajoče sanje (zelo pomembno )
2. Med sanjanjem moraš znati zapustiti telo.
3. Sanje ,katere ne pozabiš.
4. Sanje ,katere te prestrašijo , zaradi njih se takoj prebudiš.
5. Sanje , v katerih iščeš stvari iz prejšnega življenja.
Vse to je delčki pete dimenzije. Delčki se vpletajo v možane človeka med spanjem.
Raziskovanje med sanjami :  včasih se zgodi, da v tvojo izven telesno dušo skoči druga duša, katera se reinkarnira  ter prevzame tvojo dušo za vodstvo telesa po vrnitvi nazaj v telo. 
Zdaj si ti reinkarniranec in nisi več otrok, kateri raziskuje po peti dimenziji.


#903 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 10. junij 2019, 12:09

1. Planet Zemlja ni ploščata (današnja generacija ne razume geometrije)
2. V bližini našega planeta Zemlja ni prisotno nobeno nezemeljsko bitje.
3.  Američani  dajejo vtis ,da so oni strokovnjaki na vseh področjih. ( fantazija je fascinantna)
4. Nerazumljivi pojavi okoli nas izhajajo iz pete dimenzije. ( Mešanje časovnega pojava med merjenjem časom ,katerega uporablja človek in izvirnim časom,ki izvira iz pete dimenzije ( čas pete dimenzije se odvija v nasprotno smer )


#904 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 14. junij 2019, 15:54

Izvirni čas, ki se odvija v peti dimenziji :
 
Peto dimenzionalni izvirni čas se odvija v nasprotni smeri od časa , ki ga pozna človeštvo za merjenje 
Preteklosti - sedanjosti - prihodnosti.
 
Izvirni čas ni kot tik-takanje ure , minute......, ta čas se dogaja v plasteh, prehodnih dimenzij, katere se prelivajo iz ene v drugo.
 
Vsako bitje ima za čas svojega življenja svojo plast najprej  tretje dimenzije in na koncu plast pete dimenzije.
 
Čas pete dimenzije se vedno vrača nazaj v plast svoje  tretje dimenzije.
 
Ta pojav se vidi kot obris trenja v prehodu v tretjo dimenzijo.
 
Ko se to zgodi ljudje opazijo nerazložljive pojave , nad naravne in paranormalne.


#905 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 14. junij 2019, 18:13

Berem in razmišljam, kaj bi sploh rad, ko pa ti je "tvoja" peta dimenzija tko poznana ??,

ker, če bi blo vse res, kar nakladaš, bi te že zdavnaj posrkalo mal višje............, brez povratka !

Sicer pa, človeška neumnost vedno znova preseneča ;)



#906 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 16. junij 2019, 15:45

gold : bi rad malo žalil ?

 

Ti itak ne boš nikoli dojel ,kar jaz pišem o dimenziji po smrti ,morda pa bodo v tvoji bodoči generaciji vnukov nekateri vedeli ,kar njihov pra ,pra, pra, pra dedek ni razumel in občutil in imel vse za človeško neumnost.

 

Počakaj ,da te bo posrkalo v dimenzijo pa boš videl.

 

Ponavadi take posrka brez povratka,kateri nočejo slišati nič drugega ,kar jih je oče naučil in so samo nekvalitetna antimaterija katere se je treba izogibati.



#907 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 16. junij 2019, 18:14

Ja, vsega po malem me moti,

ker,

če bi imel posmrtno izkušnjo, bi bilo tvoje pisanje popolnoma drugačno,

zakaj ?

ker vem.



#908 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 17. junij 2019, 08:43

gold .

 

Lej , zresni se 

Če bi imel rad debato z menoj začni pripovedovati ali spraševati ,kar te zanima , drugače pa nimava ,kaj razpravljati.

( jaz nisem mgd ali glas )



#909 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 17. junij 2019, 18:55

Zresni se ti, vsaj glede bučk, ki jih prodajaš tle gor..

mlatiš prazno slamo, zakaj, raje ne bi komentiral

ma,

piši, kar želiš, itak imaš problem, veš kje ;)



#910 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 19. junij 2019, 11:39

V zadnjih 20tih letih, so pridigarji tvojega kova, naredili več škode z duhovno pohabljenostjo ljudstva, kakor krščanska vera v času inkvizacije.

Zato nimam nobene tolerance do nepreverjenih informacij...

Če imaš -in seveda imaš problem z iskanjem pozornosti, pojdi raje delat kaj bolj preverjeno koristnega

samo moj nasvet in kritika.....wink.png



#911 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 19. junij 2019, 18:48

dečko, ne vem..

drugače pa se mi zdi, da bereš kasiopejce, vsaj po načinu flancanja in to tukaj prodajaš, kot univerzalno resnico

svetujem ti, da začneš realno potovat malo med dimenzijami, boš potem korenito spremenil interpretacijo 3, 4, 5,  6,  7, ... dimenzije

upam, da te ne potegne predaleč, ker potem me ne boš več bral tle gor laugh.png



#912 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 20. junij 2019, 09:25

mulček : 3,4,6,7, dimenzije razen 5 ;

 

Verjetno ti potuješ po ostalih dimenzijah ,pa še vedno ne znaš nič razložiti .

 

Saj dobro veš ,da te dimenzije ne obstajajo.

Ne vidim potrebe za razne dimenzije ,to so samo nianse pete,ki pa resnično obstaja, in jo boš spoznal, ko umreš.

Ko berem tvoje poste se mi zdi ,da ti še v to 3. dimenzijo ne spadaš, ker klobasaš neumnosti.



#913 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 20. junij 2019, 16:08

mulček : 3,4,6,7, dimenzije razen 5 ;

 

Verjetno ti potuješ po ostalih dimenzijah ,pa še vedno ne znaš nič razložiti .

 

Saj dobro veš ,da te dimenzije ne obstajajo.

Ne vidim potrebe za razne dimenzije ,to so samo nianse pete,ki pa resnično obstaja, in jo boš spoznal, ko umreš.

Ko berem tvoje poste se mi zdi ,da ti še v to 3. dimenzijo ne spadaš, ker klobasaš neumnosti.

Z razliklo od tebe, sem bil 2x na drugi strani, tko da si vzemi čas za eno kranjsko klobaso, predno boš solil dalje ;)



#914 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 21. junij 2019, 13:27

Pri meni je bila dvakrat skoraj enaka izkušnja, občutek na drugi strani je težko opisat z besedami

obakrat sem si močno želel ostati tam, zakaj.., morda veš

od vsega tega je najhujši občutek, ko te porinejo nazaj v telo, nič kaj prijeteno, ko pol ure loviš zrak, telo je ledeno mrzlo, otrplo, vse boli še par dni

tam na drugi strani pa gledanje hologramov, dimenzij, civilizacij, podobno kot v kinu 3d projekcija

podrobno zgodbo vejo samo nekateri okoli mene, zato tukaj o detajlih žal ne bom diskutiral

vsekakor pa te taka zadeva v marsičem spremeni

upam, da me razumeš, ko se z nekaterimi stvarmi ne strinjam s tabo, preveč sem videl..



#915 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 22. junij 2019, 10:10

Poslušaj sebe in poslušaj moje izkušnje:

 

Pa  boš odkril ,da prehajanje tam in nazaj ne povzroča nobene bolečine.

Priprava tvoje osebne entitete za vstop v drugo dimenzijo moraš uravnavati  takrat ko si v fizičnem telesu z svojimi mislimi ,katere so kot neke vrste komande za to entiteto. Samo telo ,zavetje entitete, ne igra tu nobene vloge.

 

Zakaj si hotel ostati tam ?

Prvo je to ,da te nihče ne porine nazaj ,ker to naredi tvoja entiteta. Ko gre iz tvojega telesa je samostojna in dela, kar hoče.

Tvoja zavest ,ko si v telesu , ni čisto prepričana ,da se ti to dogaja ,zato jo moraš preusmeriti v razmišljanje ,da si lahko tu in občasno tam v drugi dimenziji.

Prehodi na dah pomeni, da si par sekund v drugi dimenziji in ,da se moraš čimprej vrniti v svoje telo ,da ne ostaneš tam za vedno.

 

Loviš zrak:

Vedeti moraš,da te telo ne bo čakalo predolgo ,ker lahko umre.

 

V peti dimenziji teče niverzalni čas neodvisno od časa ,ki ga poznajo ljudje in to v nasprotno smer ,torej se vedno premika iz prihodnosti v sam stadij začetka oziroma preteklost. (zakaj to vem ; bom napisal v nadaljevanjih )

 

To niso hologrami ali 3.d projekcija temveč je realna zaznava prostora v katerem si ,razen neke neumne sanje ,ki so mešanica obojega te in one dimenzije.

Če si tam in razumeš kaj govoriš in kaj govorijo drugi , se to tudi vse spomniš ,ko se prebudiš je to ,da si obiskal čas v peti dimenziji.

 

Zakaj jaz pišem ;

Zato ,da prebudim tiste,kateri se morajo prebuditi in počasi v sebi razkriti ,da ni vsega konec umreš.

 

Več boš napisal o detajlih ,bolj boš sprostil svojo zavest in oplemenitil svojo zavest.



#916 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 24. junij 2019, 19:49

Glej, predno mi daješ neka navodila, preveri, kaj se je takrat dogajalo z mano..

vse se da, če znaš ;)

jaz vem, kje potuješ ti in mi je vse jasno od kod tvoje interpretacije

 

tko da, preveri in se čudi, zakaj sem imel take izkušnje ;)

srečno ;) ;)



#917 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 7. julij 2019, 15:24

Življenje človeka : Starost
 
Človek si svoje časovno obdobje razlaga narobe. Življenska doba , čas staranja se ne odvija v prihodnost , temveč se odvija v preteklost , torej v čas samega začetka našega nastanka.
 
Starost se premika v smer preteklosti . Vse , kar obstaja vključno z predmeti , se iz dneva v dan stara.
Občutek imamo, da živimo z svojimi leti življenja v smeri prihodnosti , toda prave prihodnosti za čas svojega življenja ne bomo nikoli zaznali , ker prihodnost obstaja samo v peti dimenziji zaznavanja.
 
Vse , kar se v našem zaznavanju na novo rodi ali se ustvari se takoj začne starati.
Prihodnost obstaja samo za bitja , katera se bodo v tej prihodnosti šele rodile.
 
Prihodnost se razvija v nasprotno smer od preteklosti.
 
Čas našega obstoja je zaznavanje našega rojstva in staranja , merjenje tega časa pa nam pokaže , koliko časa je trajalo naše umiranje , ne pa koliko daleč smo v prihodnosti.


#918 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 12. julij 2019, 18:30

Živo bitje živi svoje življenje in umre, da se vrne na sam začetek samega začetka.
 
Preteklost je lahko začetek prihodnosti, če se, seveda, reinkarnirate.
 
Prihodnost se vedno vrača v preteklost le, če ste živo bitje.
 
Življenjski čas je samo proces, ki gori in ugasne na istem mestu.


#919 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 17. julij 2019, 10:55

Preživel sem več fizičnih teles.
Izbran sem bil kot posrednik med življenjem in smrtjo.
Moje poslanstvo je spremeniti filozofijo čutečih bitij, da jih prevsmerim.
 
Človeška duhovna orientacija je nepravilna.
Ljudje imajo že v genih zasnovo , oziroma telesno sposobnost , da živijo življenje v budnem stanju , kot tudi v stanju spanja.
 
Čas , ko ljudje spijo, zanemarjajo , ne znajo aktivirati življenja v tej fazi.
Sanje sprejemajo , kot neresnične.
 
V sanjah , ko spite , ste v stiku z peto dimenzijo, vaše telo pa je trenutno mrtvo , ker ne sanjate v telesu . (zelo pomembno )
V primeru , da je telo resnično mrtvo , lahko preidete v drugo telo in živite naslednje življenje.


#920 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 17. julij 2019, 12:31

kasiopejci ti ne dajo miru, kaj ne ??



#921 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 18. julij 2019, 08:53

gold:

Prvič slišim za te tvoje kasiopejce ?

 

Kasiopejci se imajo za bitja svetlobe v 6.dimenziji in so ravno tako zavedeni kot ostale religije ali podsekte.

Takšne filozofije so le plod neznanja in sleposti , in me ne zanimajo.

 

To ,o čem jaz pišem je , prelivanje antimaterije in v tem ni prostora za filozofijo, tu je samo " kontakt oplemenitene energije in pravilno zaznavanje časovnih valov oziroma časovnih plasti.

 

Za filozofijo raznih razsežnosti je možna in se dogaja le v času ,ko živiš navadno smrtniško življenje.

 

Tu obstaja samo trenutnost in vračanje v preteklost ; 

Prihodnost pa obstaja samo za bitja ,ki se še bodo pojavila.

 

Ne obremenjuj se z menoj in uživaj življenje oziroma trenutnost.



#922 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 20. julij 2019, 10:51

Priponka  Brez naslova.png   6,57K   7 Število prenosovPeta dimenzija
 
Številka 1 = rojstvo bitja
Številka 2 = življenje bitja
Številka 3 = Zadnji dnevi življenja - starost
Številka 4 = časovna plast duše
Številka 5 = čas za pripravo reinkarniranja
 
Krogi -1-2-3- trodimenzionalno zaznavanje
Niše -4-5-    arhivna niša pete dimenzije


#923 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 22. julij 2019, 11:15

Moč duha :  notranji in zunanji deluje kot celota.
 
Moje mnenje je, da ima fizično telo dva duha, tako notranje kot zunanje.
 
Prvi prirojen duh za ohranjanje telesa in življenja, drugi pa je trans imigracijski in je v večini primerov skrit ali nerazvit.
 
Drugi nerazviti um lahko naredimo z ustreznim usposabljanjem za začetek priseljevanja.


#924 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 26. julij 2019, 10:21

Dve dušne energije :
 
Moje fizično telo je oblika človeka.
Moja druga oblika je antimaterijska . Izkoriščam ta fenomen ,da se gibljem v tej fizični in paranormalni dimenziji.
 
 
Ljudje mislijo ,da je neka druga oblika življenja povezana z nadnaravno inteligenco velikih razsežnosti ; toda temu ni tako.
 
Antimaterijska oblika zajema , sev kolektivne, recimo ji , senca 
katera je ustvarjena na osnovi materije in ta senca deluje usklajeno z svojo zasebno vestjo.
 
V tej obliki je na prvem mestu " kontakt " z katerim si nadgrajuješ svoj obstoj ;
 
Tu ne rabiš neke računalniške tehnologije ; 
Tu rabiš samo ,da vedno narediš prvi kontakt z drugo energijo , jo predelaš ali izpluneš oziroma se jo znebiš.
 
Imaš pa prednost , seveda ,če imaš na dosegu svoje živo, fizično telo.
Vse skupaj je preprosto ,kot vse ,kar nas obdaja.
 
Zavora, ki dela ljudi , da ne odkrijejo ta fenomen je religija oziroma verovanje in napačna fizika.


#925 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 29. julij 2019, 11:43

Možnosti potovanja z arhivsko nišo v prihodnosti:
 
1. Človeško življenje se odvija v preteklost.
 
2. Takoj po rojstvu začne človek umirati z procesom rasti ,starosti in nakoncu z smrtjo fizičnega telesa.
 
3. Letom  umiranja moramo dodati tudi leta , katera minevajo  vzporedno in gredo v prihodnost.
 
4. Primer :
     85 let življenja oziroma umiranja + 85 let  prihodnosti =  skupaj 170 let .
 
5.  Med spanjem telesa lahko z pomočjo četrte časovne plasti potujete 170 let daleč  v prihodnost.
 
6.  Če ste izbranec oziroma reinkarniranec pa ta čas pomnožite z 
številom fizičnih teles ,katere ste preživeli in dodaste leta prihodnosti.
 
Nadaljevanje sledi:
 
 
Pred kratkim sem potoval na isto mesto, kjer živim samo, da je bilo 25. stoletje. 
Prišel sem skozi četrto dimenzijsko časovno plast. Obisk je trajal minuto ali dve. 
 
V moji bližini sem neko žensko ki je bila v bližini vprašal, kakšno leto je zdaj, mi je povedala 25. stoletje. 
Pogledal sem v nebo, ni bilo sonca, ker je bilo motno. 
 
Videl sem, da je nebo rumeno. Oblaki so bili manjši in vrtinčasti ali okrogli. 
Vprašal sem, kakšen denar uporablja, rekla mi je rumeno in naslednje besede, ki sem jih zamudil, ker sem se vrnil v telo. 
 
Medtem me je njen sin fotografiral, brez kakršnekoli priprave, kot je kamera, s štirimi prsti , oblikoval pravokoten okvir in fotografiral, videl sem le blisk.
Manjših hiš ni bilo, videl sem večje zgradbe v obliki katedrale, vendar brez oken. 
 
Tudi nisem zaznal neke hude vročine od sonca.
 
Torej, z vpogledom v nebo, ki je rumeno je vprašanje, le kolika je oddaljenost sonca od Zemlje.





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0