Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino

Fotka

Duša - človeška energija - arhivni čas - reinkarnacija

• Prijavi se, če želiš komentirati
* - - - - 2 x ocenjeno
991 komentarjev na to temo

#976 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 710

Objavljeno: 12. avgust 2020, 10:00

Peta dimenzija : 5

Zemljani radi filozofirajo.
Peta dimenzija je zelo preprosta , ko si časovno ujet v tej dimenziji 
ni prostora za filozofiranje.
Tam se dogaja kontakt z antimaterijskimi energijami , in vsega tega se ne zavedaš, če nimaš svoje lastno še živo fizično telo ,kjer vse to skupaj analiziraš.
Peta dimenzija je , kot predsoba  sobe v katero imaš namen vstopiti in ta večja soba se imenuje življenje v fizičnem telesu.

#977 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik

Objavljeno: 18. september 2020, 16:21

Zavest :1

Zavest je zavedanje sebe in okolice z pomočjo fizičnega telesa. 
Ko telo odmre se zavest medsebojno preklopi in poveže v obliko antimaterijske meglice , kot celota , oziroma iste funkcionalne vsebine.
Zavest se poskuša zavedati še naprej , toda ,  znajde se pred čisto drugimi pogoji, ter poskuša nadaljevati oziroma  preživeti , kot celota, ki je nekdaj bila v  fizičničnem telesu ,kot privesek v antimaterijski obliki. 

#978 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik

Objavljeno: 2. oktober 2020, 11:35

Zavest: 2

Vsak rojen človek ima svojo zavest ali dušo, ki se z leti razvije in začne dojemati sebe in okolico.
Po smrti fizičnega telesa zapusti telo v antimaterijski obliki ali kot zrcalna slika fizičnega telesa kot nekakšen dvojnik.
Ta dvojnik je v povojih z vsemi celičnimi sevi in ohranja obliko mrtvega fizičnega telesa, vendar se premika kot jata ptic v letu.

#979 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik

Objavljeno: 25. november 2020, 19:35

Zdraviti fizično telo z gravitacijo : 1-a

Človeško telo je skozi evolucijo prirejeno telo za življenje na planetih , kjer vladajo pogoji skupaj z gravitacijo.
Življenje takega fizičnega telesa povprečno traja približno okoli 100 let.
Zaradi gravitacije, katera vpliva na telo , se človek hitro postara , njegovi notranji organi pa se tokom let posedajo vsak v svoji ovojnici kot mulj na dnu morja.
Čeprav so notranji človeški organi pripeti vsak na svoji pravi poziciji in so oviti vsak v svoji membrani oziroma ovojnici se z leti posedejo in začnejo kazati znake obolenj in motne v delovanju.

(Fizično zdravljenje ali zdravljenje v REM fazi globokega spanja )

#980 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik

Objavljeno: 28. november 2020, 19:05

Arhivna niša :
V zadnjem času po vsem svetu na nebu opažamo okrogle luči, ki se gibljejo z različno hitrostjo v različne smeri.
(neviden, zaradi ne trenja lahko prehod med dimenzijami postane viden in v trenutku izgine. V premeru so do 60 centimetrov)
Arhivna niša je zbiratelj naših entitetnih duš.

Po smrti se vam lahko zgodi , da se vrnete v novo življenje.
Ko umreš se tvoja duša znajde v peti dimenziji. 
V tej dimenziji se lahko giblješ po času oziroma datumih naprej ali nazaj.
Lahko se vrneš v svoje telo, ko si bil še otrok in v tem telesu živiš še enkrat.
Če pa nimaš te možnosti pa oplodite neko bitje ženskega spola , človeškega izvora , katera je v globokem REM spanju.
Ko se ta otrok rodi se v njega reinkarniraš ,ker je narejen po tvoji genski zasnovi in se bo kontakt zgodil pozitivno.

Nadaljevanje sledi:

#981 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik

Objavljeno: 7. februar 2021, 16:35

reinkarnacija :   5  ( stik z entitetnimi energijami različnih bitjev )

Po smrti fizičnega človeškega telesa se njegova entiteta izvije iz telesa v neposredni  bližini , se pritaji in začne raziskovati.

Zaradi spremembe in spremenjenih zaznavanj z čutili se počasi spreminja v paranormalno bitje pete dimenzije.

Zaradi strahu , da je ona edino prisotno bitje take vrste v danem momentu nagonsko napade vsako premikajočo energijsko meglico v
bližini.

Taki nepremišljeni kontakti z različnimi enegijami tudi z energijami živalskega izvora jo pa lahko spremenijo v deformirano paranormalno obliko, katera se ne bo mogla nikoli več reinkarnirati v človeško fizično telo. Ostala bo za vedno Demonsko bitje.

Ohraniti homogeno energijo v brezčasju pete dimenzije je pogoj ,da se lahko reinkarniraš v novo telo in živiš naslednje življenje.

Nadaljevanje .

#982 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik

Objavljeno: 27. marec 2021, 15:00

Zlato : negativna materia

Izginotje ljudi v bližini starodavnih aktivnih vulkanov je normalno.
Pretekli so dirko, ki pa se jim ni najbolje izšlo. Število smrtnih žrtev zaradi pepela in lave je bilo odvisno od moči vulkana.

Vsaka kovina, zlasti zlato, negativno vpliva na pananormalno obliko antimaterije.
Ljudje, okrašeni z različnimi kovinami ,ki jo nosijo celo življenje , nikoli ne dosežejo pete dimenzije in se ne morejo  reinkarnirati.

Azteki ,  Maji  , Faraoni so naredili napako, ko so ravnali z zlatom.
Vendar so tisti, ki so jim ukradli to zlato, naredili še hujšo napako.

Vprašanje: In kdo je najbolj nor pri zlatu?
Cerkev in kristjani (cerkev je okrašena z zlatom in notranjost je vsa obarvana v zlati barvi .?)

Sama religija sistematično deluje proti peti dimenziji ali vstajenju.

Za fizična telesa je torej praktično samo zlato. Vendar to ne velja za obliko antimaterije, ki je starejša od zlata in živi večno.

#983 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik

Objavljeno: 28. marec 2021, 16:29

Zlato je kovina samo za izdelavo okraskov, zaradi prevodnosti in kovanosti pa se uporablja tudi v elektroniki.
To je vse, vendar to velja za vašo fizično dimenzijo.
V peti dimenziji je zlato ali njegovo nasprotje ali njegova senca videti kot parazitski nadležni lepljivi sivozeleni smrkelj. Čim bolj se mu izogibam.

Vse kovine, ki so v stalnem stiku s fizičnim telesom se negatino zlivajo oziroma spojijo z entitetno paranormalno obliko.

Duša umrlega , katera gre iz fizičnega telesa se ponavadi še nekajkrat vrne  k svojemu mrtvemu fizičnemu telesu. 

Krste narejene iz zlata namenjene za Faraona so v bistvu bile namenske pasti ,  kjer bo njegova duša obtičala  za vse večne čase in se ne bo mogel tiran nikoli več reinkarnirati.

#984 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik

Objavljeno: 5. julij 2021, 18:42

Sporočilo normalnim prebivalcem Planeta zemlja :

Paranormalna bitja so primorana  ,da posežejo v življenje pokvarjenim ljudem , kot so prebogati posamezniki  in " kovid - mafija " in to po vsem svetu.
Z mojim usmerjanjem bodo moji pomočniki  ( demoni )po vsem svetu telesa teh pokvarjencev spremenili v reciklažno materijo , njihove entitetne duše pa izbrisali iz zgodovine človeštva.
Dejanja se začnejo takoj :  
de. rudidur

#985 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 11. julij 2021, 19:58

Oh my god, dear rudi. Tudi ti ne bos nikoli prisel do svojega. Jaz tudi ne , lahko pa pisem. Brez kaj prebrat. Jaz preletim energijo. Moja best frendica noce na ta forum pa moram jaz toliko vec.

Mi smo povezani v kao matrico z nasimi kundaliniji s tretjim ocesom. Jas sem tako nafurana da mam tablete. Hvala lepa za odmoc. Vso ki ste jo pogrubtali za nas psihice. There you go.. Some fresh blood. Mi grejo na jetra ti glasovi.... Nic ne pomaga. Sem povezana " wink wink"... Mislim kolk dalec pa lahko gremp nezavedno. Tudi moja best frendica ne jebe ta forum. Higher love - paddy kelly

#986 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 11. julij 2021, 20:02

Mislim treba zjebat forum. Kacje gnezdo. Dajte mi mir. Salve regina- patrick kelly

#987 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik

Objavljeno: 12. avgust 2021, 12:11

7 milijard prebivalcev: 7 milijard ljudi bi jih postavilo ob bok 30 kilometrov notranjega kroga.
B ... G ... najbogatejši človek je vložil kapital v farmacijo  (2011), da bi naredil injekcijo za zmanjšanje prebivalstva.
Danes pa izvajajo ta cepljenja, v smislu genocida.
Čim prej ustavimo degenerirane kriminalce, ki nas cepijo s strupom za podgane.

Cepljejo nas s toksinom, ki uničuje notranje organe.
(de. rudidur)

#988 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik

Objavljeno: 17. avgust 2021, 15:25

Kriv za genocid !

BILL GATES

Bill Gates: sovražno dejanje proti človeštvu.
Delovni doseg 100 milj.
sodba: smrt med spanjem zaradi zadušitve.
Izvršitelj mojega ukaza demon "ZOZO"
Čas: takoj
Naročnik: Kralj demonov (rudidur)
Podpis: "Paranormaldemon"

BILL GATES

Bill gates: hostile action against humanity.
Operating range 100 miles.
judgment: death during sleep by suffocation.
Executor on my command demon "ZOZO"
Time: immediately
Client: King of Demons (rudidur)
Signature: "Paranormaldemon"

#989 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik

Objavljeno: 24. avgust 2021, 11:25

NE HODITE SE TESTIRAT OZIROMA CEPIT !!!
Saj sem vedel ,da tudi če se nočete cepit ,vas cepijo z okuženim palčkami in to počnejo že ves čas in bodo še v bodoče.
Inekcija je samo strupena kamuflaža ki ubija, kdor se ne cepi ga pa z palčko dokončajo.
Kako so pregnani rablji

#990 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik

Objavljeno: 5. september 2021, 13:08

Ljudje ,ki ste se cepili ste šli zavestno v to , neglede na posledice ,katere bodo zaradi cepiva nastale ; šli ste na dopust, toda to ni svobodni dopust.Cepljenje za vsaki dopust pa postane strup za telo.
Odprite že enkrat oči ,kajti še vedno je čas ,da preživite tudi to "NANO "cepivo. (tudi znanstveniki ,ki so izumili kovid cepivo , tavajo v temi .) ( antimaterija ,preverjeno iz moje strani)
Človek lahko z pomočjo uma uravnava svoje telo in posledično izniči strup oziroma nano navlako ,katero so z sumljivim cepivom pridobili v telo.
Fizično telo je unikatno in se samo vzdržuje ,ne rabi kamikalij.
 Farmacija se je začela njega dni z prodajo flaške navadne vode ,katera naj bi pozdravila vse tegobe telesa.
In danes je še vedno isto ,prodaja nepreverjenih tisočih kamikalij za človeško telo.
Torej ,farmacija dobesedno tava v temi. Koliko neštetih ljudi je umrlo zaradi vnosa teh kamikalij v zadnjem stoletju.

#991 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik

Objavljeno: 9. september 2021, 10:49

Kriv za genocid

Priponke (datoteke)

#992 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik

Objavljeno: 9. september 2021, 11:03

Moja vrnitev iz pete dimenzije; moja oblika je entiteta antimaterije.

Moja funkcija med dimenzijami je; Posrednik med življenjem in smrtjo.

Ime mi je ; rudidur

( Sledijo  video filmi za dokaz mojega posredovanja med dimenzijami .)

Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0