Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino

Fotka

Duša - človeška energija - arhivni čas - reinkarnacija

• Prijavi se, če želiš komentirati
* - - - - 2 x ocenjeno
1003 komentarjev na to temo

#1001 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 727

Objavljeno: 2. april 2022, 11:55

Državljani Slovenije ; bližajo se volitve.
Da se rešite prihajajočega  " fašizma in posledično suženjstva ,ter kovid prevare obkrožite  "Resnica  Zoran Stevanović. " Ne razpršite svoje glasove na nepomebne stranke, katere so že bile v parlamentu ali so že tam.
Vaša usoda je v vaših rokah  !

#1002 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik

Objavljeno: 4. maj 2022, 11:26

Moja reinkarnacija : Leto 1964 

Moja starost okoli 10 let . Hiša v kateri sem živel je imela številko Loka pri M. - 64.

Moja zavest oziroma duša je , kot velikokrat  med spanjem odšla iz mojega telesa.

Nekega dne leta 1964,  je moja duša med spanjem zapustila telo, sem naletel na staro potujočo dušo, ki se je napadalno zaletela v mojo dušo in se z njo pomešala.

Napadalna duša , je bila stara okoli 85 let , predno sem se prebudil je šla skupaj z mojo dušo v moje fizično telo.

Zdaj štejem 68 let in je napadalna duša še vedno v mojem telesu.
Moja duša je skupaj z prisiljeno dušo zdaj stara 153 let in delava usklajeno.

Zadnje čase me med spanjem ta duša popelje nazaj v leto 1964 k hišni številki 64 , kjer opazujeva otroka , torej mene samega, in čakava , kdaj bo moja otroška duša med spanjem odšla iz telesa , da se lahko spet ponovno reinkarniram v svoje telo za novo življenje.

#1003 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik

Objavljeno: 23. maj 2022, 16:29

Opisal sem svojo zadnjo reinkarnacijo, čeprav sem preživel dve ali tri zapored. Prejšnje moram še analizirati.

Vse duše se ne reinkarnirajo; mnoge duše so hrana za naprednejše duše, ki izgubijo svoje osnovne komponente antimaterije in te komponente v kompletu morajo delovati za popolno »bitje« antimaterije.

Fizično telo se stara, pri človeku pa se duša ne stara, ker starost nanjo ne vpliva.

Merjenje starosti duše je izmišljena človeška formula, koliko časa nekaj traja.

Za dušo je pomembno le eno časovno obdobje od in do, v katerem se pojavi v fizičnem telesu, čeprav lahko potuje v prihodnost in preteklost.

Duša ne uporablja drugih fizičnih teles za reinkarnacijo zaradi samega stika telesa in vključitve v fizično zavest tretje dimenzije.

Pomembno ji je samo njeno fizično telo, kjer je bila vključena v fizični svet, vsi drugi stiki z drugimi dušami jo lahko oslabijo ali uničijo.

Ja, lahko bi rekli, da je reinkarnacija kot gramofonska plošča in življenje, ki se ponavlja, je vrnitev igle na začetek samega konca, glasbo pa lahko spreminjaš s svojimi dejanji.

#1004 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik

Objavljeno: 22. junij 2022, 10:11

Odstranitev pokvarjenih človeških duš :  - paranormalmateria - 

Vsi ,ki sodelujete v genocidu nad človeštvom v opozorilo !
Vsi vodilni , ki ste odgovorni za genocid nad zemljani !
Vsi posamezniki , ki ste z injekcijo cepili prebivalce z sumljivo brozgo  z ciljem , da zmanjšate število ljudi !
Vsi , ki ste kakorkoli sodelovali v genocidu !
Vaše duše in duše vaših otrok , vnukov oziroma nadaljne rodove bo doletela izobčenje iz možnega življenja po smrti.
Vse te vaše dušne entitete so ogrožene in bodo poslane v  " vakum " vesolja , kot izobčene entitete za vse večne čase in  ne bodo imele nobene možnosti ponovnega mešanja z energijami človeštva .
Verjemite , to je hujše od samega pekla !
Zato bodo poskrbel sam "antimaterdemon " 
rudidur.

Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0