Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino

Fotka

Duša - človeška energija - arhivni čas - reinkarnacija

• Prijavi se, če želiš komentirati
* - - - - 2 x ocenjeno
1001 komentarjev na to temo

#1001 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 725

Objavljeno: 2. april 2022, 11:55

Državljani Slovenije ; bližajo se volitve.
Da se rešite prihajajočega  " fašizma in posledično suženjstva ,ter kovid prevare obkrožite  "Resnica  Zoran Stevanović. " Ne razpršite svoje glasove na nepomebne stranke, katere so že bile v parlamentu ali so že tam.
Vaša usoda je v vaših rokah  !

#1002 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 725

Objavljeno: 4. maj 2022, 11:26

Moja reinkarnacija : Leto 1964 

Moja starost okoli 10 let . Hiša v kateri sem živel je imela številko Loka pri M. - 64.

Moja zavest oziroma duša je , kot velikokrat  med spanjem odšla iz mojega telesa.

Nekega dne leta 1964,  je moja duša med spanjem zapustila telo, sem naletel na staro potujočo dušo, ki se je napadalno zaletela v mojo dušo in se z njo pomešala.

Napadalna duša , je bila stara okoli 85 let , predno sem se prebudil je šla skupaj z mojo dušo v moje fizično telo.

Zdaj štejem 68 let in je napadalna duša še vedno v mojem telesu.
Moja duša je skupaj z prisiljeno dušo zdaj stara 153 let in delava usklajeno.

Zadnje čase me med spanjem ta duša popelje nazaj v leto 1964 k hišni številki 64 , kjer opazujeva otroka , torej mene samega, in čakava , kdaj bo moja otroška duša med spanjem odšla iz telesa , da se lahko spet ponovno reinkarniram v svoje telo za novo življenje.

Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0