Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Nevsakdanje sposobnosti


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
75 komentarjev na to temo

Anketa: Sposobnosti (13 Skupaj glasov:)

Ali ste že doživeli vpliv očem ne/vidnih nadnaravnih sil?

  1. Da (7 glasov [53.85%] - Prikaži)

    Odstotek glasov: 53.85%

  2. Ne (2 glasov [15.38%] - Prikaži)

    Odstotek glasov: 15.38%

  3. Ne vem (4 glasov [30.77%] - Prikaži)

    Odstotek glasov: 30.77%

Ali menite, da ste intuinitivni? Ali sposobnost intuinitivnega zaznavanja uporabljate v vsakodnevnem življenju? (več odgovorov)

  1. Da (6 glasov [33.33%] - Prikaži)

    Odstotek glasov: 33.33%

  2. Ne (1 glasov [5.56%] - Prikaži)

    Odstotek glasov: 5.56%

  3. Ne vem (1 glasov [5.56%] - Prikaži)

    Odstotek glasov: 5.56%

  4. Uporabljam jo včasih (8 glasov [44.44%] - Prikaži)

    Odstotek glasov: 44.44%

  5. Uporabljam jo pogosto (1 glasov [5.56%] - Prikaži)

    Odstotek glasov: 5.56%

  6. Ne uporabljam je (1 glasov [5.56%] - Prikaži)

    Odstotek glasov: 5.56%

Ali so vaše posebne sposobnosti vam v korist ali breme?

  1. Korist (5 glasov [38.46%] - Prikaži)

    Odstotek glasov: 38.46%

  2. Breme (0 glasov [0.00%])

    Odstotek glasov: 0.00%

  3. Oboje (5 glasov [38.46%] - Prikaži)

    Odstotek glasov: 38.46%

  4. Ne vem (1 glasov [7.69%] - Prikaži)

    Odstotek glasov: 7.69%

  5. Nimam posebnih ali nevsakdanjih sposobnosti (2 glasov [15.38%] - Prikaži)

    Odstotek glasov: 15.38%

Glasuj Gosti žal ne morete sodelovati v anketi

#26 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 3. julij 2012, 10:01

Brezo, :palec:
ful dobro si strnil. xyesx
Mislim zelo zelo podobno.

Meni se takšno fulkrat dogaja; medtem ko lahko kar zakrknem ob enostavni enačbici oz. preprostem izračunčku ali čem res popolnoma preprostem, lahko nenadoma iz glave povem točno cifro izračuna, ko tega nihče ne terja ali pričakuje od mene (to slednje je zelo pomemben point). :)
Recimo ko sem v trgovini že pakirala LK-je, računi so bili že izstavljeni, vse že izračunano, in po tem, ko sem štorasto in peš komaj prišla do enih preprostih izračunov za svoje zadeve, no je prodajalka imela opravek že z eno drugo, ki sta prav tako nekaj računali... in rečeta eno cifro in koliko da bi bilo zdaj s temi procenti in rabatom oz. davkom in tem, pa sem jaz v dveh sekundah povedala točno cifro. Pa me sploh ni nihče nič vprašal. xDDx
ampak to ni vedno.

al pa pri glasbi, kako lahko večplastno in hkrati, kot da bi zaustavljala čas, vmes sekundno urejam kaj, recimo se zdi da bom z ritmom zamutila (če recimo igram bas linijo) in da bom glas, vokal, torej vokalno linijo, izgubila iz ritma.... (in celo če kej pol res preskočim al pa zamudim, si nekako v stotinki sekunde organiziram v glavi in vskočim na naslednjega). Težko je razložit tole.
sploh pa danes. x:o)x x:Dx

enkrat sem pri matematiki dobila nazaj test, popolnoma podčrtan in z ogromnimi vprašaji z rdečo barvo in pisalo je, predlagali te bomo za nobelovo iz matematike x:o)x x:Dx, ampak pozitivno oceno, namreč rezultat sem imela pravilen, ampak sem čist po svoje prišla do njega. nihče ni imel enakega, torej nisem od nikogar prepisovala, in ptoek -moj- me je dejansko pripeljal do pravilnega rezultata....
skratka kar nekaj zakombiniram v glavi.

ko sem se učila kitaro, se mi je bilo lažje (kot iz one buklice z akordi, ki je vse narisano) naučiti tako, da sem obravnavala vsako enoto posebej v glavi, a hkrati imela vedno celoto tudi v glavi (se pravi cel akord).
tako da sem po posluhu, s probavanjem, vsake posamezne strune, prišla do zvena šestih, torej kako se mora slišati cel akord.

sama sem se tudi naučila dvoročno zaigrat neko skladbo na klavirju, po tem, ko jo je igrala moja sošolka. Melodijo sem prec ujela, parkrat sem probala, pač pa je zelo težko istočasno igrati ritem z eno roko, in melodijo z drugo.
sploh če se kar tko, iz niča, učiš.

to mi je bilo zanimivo tudi iz tega vidika - recimo uma.

ko sem se peljala z busom na koncert, sem v glavi vadila. če bi lahko pela večglasno, bi. xyesx x:o)x
imam cel zbor naenkrat v glavi.

te lastnosti ali sposobnosti pa mi pridejo prav tudi v RL, saj lahko največkrat hkrati vidim tako drevesa kot gozd (astrološko je to os devica-riba s stelijema v bistvu notri in plutonom).

...

Butl, :palec: xyesx

(da ne začnem še jaz s ciframi, bo še bolj polno mene tu not x:px)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#27 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 3. julij 2012, 17:10

Meni je, ko sem še živel na deželi, večkrat uspelo nevihto preusmerit mimo naših koncev, včasih se kar na pol prepolovila in po vsaki strani šla mimo naših krajev. Kadar je padala toča, je po dobri minuti prenehala, potem, ko sem šel ven in pač svoje prosil. Veliko let niti ni padala toča v tistih krajih.., uh pa ko so za cel teden napovedovali močna deževja, od tega ni bilo nič, če sem prosil na svoj način. Ja, pa naj kdo verjame, če hoče. Dogajalo se še marsikaj zanimivega, pa vsega ravno ni za razlagati. x;)x x;)x, aja, pa še se dogaja. xDDx

#28 Liam

Liam
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 172

Objavljeno: 4. julij 2012, 09:55

Je bilo že znanstveno dokazano da se misel zgodi do pol minute po dogodku , podobno spoznanje se zgodi pri izkušnji prebujenja ,spoznanje samodelovanja .Nihče ničesar ne počne enostavno se zgodi . V stanju sanj oziroma neprebujnem se fenomen navidezne osebe prav tako samozgodi in je resničen in neresničen , v tem stanju so možnosti neomejene . Potrditev v primeru spreminjanja vremena se zgodi po dogodku ali pa se ne , vplivanje na vreme je navidezno resnično.Verovanje v podobne moči je mentalna motnja ki lahko postane mentalna bolezen ,verjetje v neobstoječe je oblika shizofrenije .
Circumstance has no value. It is how one relates to a situation that has value. All true meaning resides in the personal relationship to a phenomenon....what it means to "
Christopher McCandless


#29 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 4. julij 2012, 10:34

Meni je, ko sem še živel na deželi, večkrat uspelo nevihto preusmerit mimo naših koncev, včasih se kar na pol prepolovila in po vsaki strani šla mimo naših krajev. Kadar je padala toča, je po dobri minuti prenehala, potem, ko sem šel ven in pač svoje prosil. Veliko let niti ni padala toča v tistih krajih.., uh pa ko so za cel teden napovedovali močna deževja, od tega ni bilo nič, če sem prosil na svoj način. Ja, pa naj kdo verjame, če hoče. Dogajalo se še marsikaj zanimivega, pa vsega ravno ni za razlagati. x;)x x;)x, aja, pa še se dogaja. xDDx

Pa ti si neverjeten. Hitro do Randija, zasluži milijon dolarjev in jih uporabi, kakor veš in znaš! Ali tudi ti nočeš na test "zaradi devocije"? x:Dx

Zlati, kako priročno si pozabil vse trenutke, ko si šel ven, "po svoje prosil" in nevihta ni šla stran! Ali pa se upaš trditi, da takih primerov ni bilo?
Possible—but highly unlikely.

#30 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. julij 2012, 10:50

verjetje v neobstoječe je oblika shizofrenije .

a potem sem shizofrenik, če/ker vidim auro (ki je za nekatere neobstoječa)? ... in še kaj je takega, v kar verjamem, pa je kao 'neobstoječe' (ker pač morda obstoja še niso potrdili)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#31 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 4. julij 2012, 11:11

a potem sem shizofrenik, če/ker vidim auro (ki je za nekatere neobstoječa)? ... in še kaj je takega, v kar verjamem, pa je kao 'neobstoječe' (ker pač morda obstoja še niso potrdili)

Ne, po mojem mnenju nisi shizofrenik, se zgolj motiš. Pač verjameš v auro, zato tudi razne igre svetlobe in podobne motnje interpretiraš kot auro.
Possible—but highly unlikely.

#32 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. julij 2012, 11:18

Dobro, pač spoštujem tvoje mnenje.
Prav pa nimaš.
Sem namreč shizofrenik (pol očitno). xDDx
Nobenih motenj ni bilo, sem jo neštetokrat videla.
No saj nič hudega. Ti ne verjameš, jaz vem. :vragec: x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#33 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 4. julij 2012, 13:07

Dobro, pač spoštujem tvoje mnenje.
Prav pa nimaš.
Sem namreč shizofrenik (pol očitno). xDDx
Nobenih motenj ni bilo, sem jo neštetokrat videla.
No saj nič hudega. Ti ne verjameš, jaz vem. :vragec: x;)x

Zelo verjetno imam bolj prav kot ti.

Ne vem, zakaj vztrajaš, da si shizofrenik? Imaš morda diagnozo?

Aha, neštetokrat si jo videla. No, in s kakšnim mehanizmom izločiš motnje? Kako veš, a je motnja ali aura? Na podlagi česa (razen, po mojem mnenju, vere) "veš" tako gotovo, da gre za auro?
Possible—but highly unlikely.

#34 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. julij 2012, 13:27

zato ker jo vidim, zunanji dejavniki pa ne vplivajo - recimo je vedno ista stena, z enako 'osvetlitvijo', enak položaj, vse enako, razen ljudje so drugi.. in imajo enkrat širši *obroč*, drugič ožji, enkrat je plavkast, drugič rozkast, tretjič rumenkast, večkrat pa nekako srebrnkastosinjkast...
nekajkrat je bilo tudi tako, da je na enem področju bila bodisi drugačna barva, bodisi je manjkala - tam je bilo kar 'prazno'... in šele čez čas se je izkazalo, da so imele osebe dejansko na teh področjih motnje in/ali primanjkljaj, kar na nek način potrjuje tezo, da se po auri, ker je pač subtilnejša, prej zazna bolezni oz. zametke težav in bolezni - torej še preden se izrazijo tudi v fizičnem smislu.
Ne, 'dokazov', ki jih ti želiš, pa nimam; nikogar tretjega ni bilo zraven, ki bi snemal, me priključil na kakšne aparatke, kaj meril in karkoli.
Ne vem, zakaj je to tako pomembno. Še zlasti, ker s tem ne posiljujem drugih, jim ne utupavam tega v glavo, še najmanj pa to recimo tržim.
Tako da je to moja stvar, me pa preseneča, da je tebi tako pomembno.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#35 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 4. julij 2012, 13:35

Zelo verjetno imam bolj prav kot ti.


Objavljena slika
Alan, kva teb pomen tale prou imet, da tolk prtiskaš in ne dovoliš drugim, da majo zase prou, kakršen kol že, oziroma da ti morjo svoj prou dokazovat?

Keri dvomi tebe tolk razjedajo, da se tkole odzivaš in od kod nek izvirajo? Na kerga se nisi mogu zanest, kdo je tolkrat poteptal tvoja pričakovanja, da tkole obupno iščeš eno trdnost, gotovost, ma, varnost?

Objavljena slika
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#36 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 4. julij 2012, 13:39

Ne, 'dokazov', ki jih ti želiš, pa nimam; nikogar tretjega ni bilo zraven, ki bi snemal, me priključil na kakšne aparatke, kaj meril in karkoli.
Ne vem, zakaj je to tako pomembno.

Pomembno je, ker se na takšen način testira, ali gre za tvoje blodnje ali pa je dejansko kaj na tem. Seveda mi je jasno, da tebe ta test ne zanima, ker bi se lahko pokazalo, da sploh ne vidiš aure. Lažje je verjeti in nikoli preveriti.

Še zlasti, ker s tem ne posiljujem drugih, jim ne utupavam tega v glavo, še najmanj pa to recimo tržim.
Tako da je to moja stvar, me pa preseneča, da je tebi tako pomembno.

Ti ne, kar je v redu (no, vsaj pri auri ne, pri astrologiji je druga zgodba); problem je v tem, ker mnogi drugi služijo denar s temi lažmi in svoje blodnje mastno zaračunavajo.

Objavljena slika
Alan, kva teb pomen tale prou imet, da tolk prtiskaš in ne dovoliš drugim, da majo zase prou, kakršen kol že, oziroma da ti morjo svoj prou dokazovat?

Keri dvomi tebe tolk razjedajo, da se tkole odzivaš in od kod nek izvirajo? Na kerga se nisi mogu zanest, kdo je tolkrat poteptal tvoja pričakovanja, da tkole obupno iščeš eno trdnost, gotovost, ma, varnost?

Objavljena slika

Oh, klasični ad hominem vrača udarec — "le kaj je s tabo narobe, da tako razmišljaš?" butl, v vsej svoji modrosti, a zmoreš videt to zmoto?
Possible—but highly unlikely.

#37 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 4. julij 2012, 13:47

Oh, klasični ad hominem vrača udarec — "le kaj je s tabo narobe, da tako razmišljaš?" butl, v vsej svoji modrosti, a zmoreš videt to zmoto?



Objavljena slika
Se mi je zdel, da boš tko odreagiral.

"le kaj je s tabo narobe, da tako razmišljaš?" si napisal ti, ne jst. Jst sem te vprašal zelo konkretne stvari...gotov pa ne, kaj je s tabo narobe.

Objavljena slika
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#38 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. julij 2012, 13:56

Pomembno je, ker se na takšen način testira, ali gre za tvoje blodnje ali pa je dejansko kaj na tem. Seveda mi je jasno, da tebe ta test ne zanima

glej, ravno o tem sem prej razmišljala...
da mi je, sori, butasto in škoda časa in energije, gledat tolk in tolk minut dokazovanja v enem filmčku, ki ga predvajaš, da me prepričaš v to, da nečesa, kar sem videla, nisem.
to ti rabiš, ne jaz. jaz (jo) vidim.

Alan, imaš ti kako zanimanje, kaj, kar te prepriča, zanima, imaš somišljenike in sogovornike?
Všeč bi mi bilo, če bi jih imel.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#39 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 4. julij 2012, 14:03

Objavljena slika
Se mi je zdel, da boš tko odreagiral.

"le kaj je s tabo narobe, da tako razmišljaš?" si napisal ti, ne jst. Jst sem te vprašal zelo konkretne stvari...gotov pa ne, kaj je s tabo narobe.

Objavljena slika

V osnovi gre za to, da je nekaj "narobe" (ajde, naj bo v navednicah), ker tokrat ni prvič, da se je pojavilo podobno vprašanje, ki se pač zreducira na "kaj je s tabo narobe" — in vprašanje, da se na nekoga nisem "mogu zanest, kdo je tolkrat poteptal tvoja pričakovanja, da tkole obupno iščeš eno trdnost, gotovost, ma, varnost?" implicira, da je nekaj "narobe". Tvoja vprašanja nimajo s temo pogovora nobene veze. Gre za ad hominem argument, logično zmoto. Zakaj bi moral spraševati o mojem osebnem življenju, če pač zahtevam dokaze o izjemnih trditvah? A je z vsemi nekaj "narobe", ki to počnejo? Zakaj recimo Marse ne vprašaš, kaj se je njej zgodilo, da verjame v take bedarije, kot je aura in da jo celo vidi? A ne vidiš, da to nima pomena pri debati in gre zgolj za preusmerjanje?
Possible—but highly unlikely.

#40 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 4. julij 2012, 14:06

glej, ravno o tem sem prej razmišljala...
da mi je, sori, butasto in škoda časa in energije, gledat tolk in tolk minut dokazovanja v enem filmčku, ki ga predvajaš, da me prepričaš v to, da nečesa, kar sem videla, nisem.
to ti rabiš, ne jaz. jaz (jo) vidim.

V bistvu bi tebi še najbolj koristilo, ampak mi je popolnoma jasno, da tega ne potrebuješ.

Alan, imaš ti kako zanimanje, kaj, kar te prepriča, zanima, imaš somišljenike in sogovornike?
Všeč bi mi bilo, če bi jih imel.

OK, kaj ima to veze z vsem skupaj?
Possible—but highly unlikely.

#41 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. julij 2012, 14:18

V bistvu bi tebi še najbolj koristilo

meni bi najbolj koristilo vse kaj drugega kot buljenje enih filmčkov po izbiri nekoga ki me negira, npr. ljubeči ljudje okoli mene.
pristni, da mi je fajn se pogovarjat, ne da je bedno.

Ima zveze s temle zgoraj.

Debata s tabo me dolgočasi, pa spravlja v nekakšno žalost.
kako se pač eni ne razumemo in se nikoli ne bomo.
pa še tvoja ihta, moč ki jo usmerjaš, da bi naše debate bile take, me spravlja v žalost oz. najbolj.

to je to kar ti imam še tule za povedat.

...

Zdaj bo najbrž tema pač zamrla... pač v tem smislu, ki sem malo naivno upala, da bo lahko šla dalje.
'Teoretiki' boste pa morda šele zdaj dobili pravi zagon.

Upam da ne bo tako in da se vseeno še kdo opogumi, čeprav bo dobil tole hladno vojsko za vrat. Temu se očitno ne da izognit, žal.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#42 Liam

Liam
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 172

Objavljeno: 4. julij 2012, 16:04

a potem sem shizofrenik, če/ker vidim auro (ki je za nekatere neobstoječa)? ... in še kaj je takega, v kar verjamem, pa je kao 'neobstoječe' (ker pač morda obstoja še niso potrdili)

Če vidiš nekaj kar ne obstaja potem je najverjetneje kaj resnejšega kot shizofrenija . Ne moje niti tvoje verovanje ne spreminja obstoja. Aura je ali pa je ni . Sicer pa imajo te zablode z spreminjanjem vremena zgolj z umom oziroma bog ve s čem že , večino veze z egom . Navaden osebek z odkritjem magične moči postane nekaj več (ego)kot je dejansko. Zgodi se celo da si osebek domišlja da imajo to moč tudi ostali ljudje vendar je še niso odkrili .



Circumstance has no value. It is how one relates to a situation that has value. All true meaning resides in the personal relationship to a phenomenon....what it means to "
Christopher McCandless


#43 Nada7

Nada7
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 414

Objavljeno: 4. julij 2012, 16:30

Zgodi se tudi, da si osebek domišlja, da ve takorekoč vse. Kaj je resnejše kot shizofrenija?
Dejstvo je, da ne moremo vsega vedeti. Ali pač?
Vsi skupaj, brez izjeme smo večinoma verniki. Tudi znanstvenikom ne moreš drugega kot verjeti, kot tudi drugim "zaupanja vrednim" referencam.

#44 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 4. julij 2012, 16:33

Stvari lahko premikam z mislimi. Včasih lahko slišim misli drugih, morajo pa biti zraven mene. Ko je lepo vreme, letim.
Possible—but highly unlikely.

#45 Nada7

Nada7
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 414

Objavljeno: 4. julij 2012, 16:36

Tudi jaz. In vsi drugi. Razen tistih, ki se bojijo letenja ali nimajo denarja, časa... x:)x

#46 Liam

Liam
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 172

Objavljeno: 4. julij 2012, 17:00

Zgodi se tudi, da si osebek domišlja, da ve takorekoč vse. Kaj je resnejše kot shizofrenija?
Dejstvo je, da ne moremo vsega vedeti. Ali pač?
Vsi skupaj, brez izjeme smo večinoma verniki. Tudi znanstvenikom ne moreš drugega kot verjeti, kot tudi drugim "zaupanja vrednim" referencam.

Akutna psihoza.
Nihče ne ve vsega ,lahko pa ve vse ?
Circumstance has no value. It is how one relates to a situation that has value. All true meaning resides in the personal relationship to a phenomenon....what it means to "
Christopher McCandless


#47 Nada7

Nada7
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 414

Objavljeno: 4. julij 2012, 17:04

A ni psihoza del shizofrenije? Drugi stavek je pa zame verjetno preveč moder, da bi ga razumela. Se ti ljubi razložiti?

#48 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. julij 2012, 17:04

torej praviš da imam akutno psihozo. :)

prav.

ampak, kako boš pa to dokazal?
če jaz rečem, da vidim auro, to še ni dokaz akutne psihoze ali česarkoli. Lahko da sem notorična lažnivka. x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#49 Liam

Liam
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 172

Objavljeno: 4. julij 2012, 17:15

A ni psihoza del shizofrenije? Drugi stavek je pa zame verjetno preveč moder, da bi ga razumela. Se ti ljubi razložiti?

Ni rečeno .
Sama praviš da nihče ne ve vsega , s tem ti veš vse . Ali pač?



torej praviš da imam akutno psihozo. :)

prav.

ampak, kako boš pa to dokazal?
če jaz rečem, da vidim auro, to še ni dokaz akutne psihoze ali česarkoli. Lahko da sem notorična lažnivka. x:px


Ne nikjer ne pravim da imaš akutno psihozo. Meni je vseeno a ti vidiš auro ali ne če jo in res obstaja je še lepše .
Circumstance has no value. It is how one relates to a situation that has value. All true meaning resides in the personal relationship to a phenomenon....what it means to "
Christopher McCandless


#50 Nada7

Nada7
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 414

Objavljeno: 4. julij 2012, 17:17

Ne vidim logike. Raje povej ali se strinjaš ali ne, da ne moremo vsega vedeti. Jaz že menim tako. S tem, ko to rečem, ne pomeni da trdim, da vse vem, ampak le to, da ne moremo vsega vedeti
Kaj ni rečeno? Je lahko del tudi katere druge bolezni in tudi shizofrenije, kolikor vem. Kaj hočeš s tem reči?

To temo je popravil/a Nada7: 4. julij 2012, 17:21





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0