Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

ph telesa in vinski kis


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
1 komentarjev na to temo

#1 janez_

janez_
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 19. junij 2012, 16:52


Vidim da tu gor veste kar precej o prehrani, pa bi zastavil vprašanje kako vpliva vinski kviz na razkisanje telesa. Vem da jabolčni kis pomaga pri razkisovanju, nisem pa siguren kako je glede vinskega. Tega imam doma, doma narejenega, vendar se bojim da nima takšnih vplivov kot jabolčni, da nima celo kontra učinek glede na to da gre za kis

tnx


#2 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 23. junij 2012, 09:19


Vidim da tu gor veste kar precej o prehrani, pa bi zastavil vprašanje kako vpliva vinski kviz na razkisanje telesa. Vem da jabolčni kis pomaga pri razkisovanju, nisem pa siguren kako je glede vinskega. Tega imam doma, doma narejenega, vendar se bojim da nima takšnih vplivov kot jabolčni, da nima celo kontra učinek glede na to da gre za kis

tnx


misliš grozdni kis?je zelo zdrav mi ga imamo tudi, sploh ne morem uporabljati drugega kisa ta mi je toliko dober. jaz vem samo da je zdravilen v mejah normale ne vem pa kako je z razkisanostjo.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0