Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ali so vnetja kriva za rakave bolezni?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
1 komentarjev na to temo

#1 kajster

kajster
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 111

Objavljeno: 21. julij 2012, 23:11

Ali so vnetja kriva za rakave bolezni?

Rakava obolenja: infekcije, ki bi jih lahko preprečili | Dnevnik

http://www.dnevnik.s...kane_izdaje/dne

»Vnetja, ki jih povzročajo razni virusi, bakterije inparaziti, so med najpomembnejšimi vzroki rakavih bolezni in jih je mogočepreprečiti«.



Komentar:

To bi lahko bilo resnično, vendar bi bilo še boljšepreprečiti vzroke za infekcije, kar bi učinkovalo tudi proti drugimi bolezni patudi za bolezni raka!



V moji dolgoletni raziskavi: "Biotronika novaveda" sem ugotovil, da vsaka od bolezni lahko napreduje le, če telovsebuje preveč negativne/ škodljive energije, katero pa lahko telo sprejema odsvoje negativne okolice in tudi negativnih oblačil!



To sem tudi praktično dokazal, da je to možno ustvariti naosnovi novih merskih industrijskih standardov in s tem spremeniti in ureditiokolico in oblačila v energetsko ugodno in zdravo stanje, da ima lahko človeksvojo okolico v zdravi nevtralni energiji in zato vse svoje življenje nima več problemovz boleznimi, a še manj s bolečinami!



Ves tehnično razviti svet bi lahko živel v takšni energijskozdravi okolici, če se bi hotel le malo potruditi!



Konrad Ajster


kajster

#2 Mario

Mario
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 459

Objavljeno: 28. julij 2012, 13:34

Ali so vnetja kriva za rakave bolezni?

NE,
ravno obratno: rakava obolenja so kriva za vnetja.
Za raka pa stres.
Ti raztrgani dohtar, ti, daj se postavi na glavo, ko kaj raziskuješ; mogoče pa boš potem kaj uganil.
IN raziskuj rajš katere osebnosti so predisponirane za vnetja.
Pojdi malo z motiko kopat v psihomatiko, se boš samo še čudil.

Fejst bod, peba x8Dx
Čudezi se ne dogajajo v nasprotju z naravo, temveč v nasprotju s tem, kar nam je poznano o naravi.
Komplementarno zdravljenje raka: http://www.bela-omela.si




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0