Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ljubosumje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
542 komentarjev na to temo

#101 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 15. december 2003, 19:46

Ljubosumen mož nima nikoli miru. :sori:


Španski

#102 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 15. december 2003, 21:23

ej, Bors, Zakaj ne bi ti mau priredil pregovore, ker točno se ve,da je lahko tut obratno.... x:Dx

#103 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 15. december 2003, 21:53

Ljubosumna žena nima nikoli miru. x^x

Prirejeno xDDx

#104 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 15. december 2003, 23:38

EJ. zdrava doza ljubosumnosti, drgač vse spada k zgodbi preverjenja x:o)x

#105 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 16. december 2003, 10:28

o ne kupim to, da obstaja zdrava doza tega :xx!:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#106 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 16. december 2003, 10:33

Ljubosumnost je užitek samo v primeru, ko jo izzoveš. x:)x


Gloria Wynne

#107 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 16. december 2003, 11:24

hi hi hi x:Dx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#108 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 16. december 2003, 20:13

Ljubosumnost je kis ljubezni.
x^x
Nizozemski

#109 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 16. december 2003, 20:45

slana, kisla in grenka lbezn...za sladko pa je samo en okus x:Dx

#110 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 16. december 2003, 21:08

Ljubosumnost lahkomiselne žene se pokaže z nezvestobo, krepostne z solzami. :sori:

#111 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 16. december 2003, 21:12

Hm...Boris, mene pa zanima, kaj bi o ljubosumnosti lahko povedal iz LASTNIH izkušenj...
Če že navajaš citate, navedi vsaj kakšnega pametnega.. xrolleyesx

Astra
Per aspera ad astra

#112 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 16. december 2003, 21:17

A si se le oglasila, jaz sem te že pred meseci kaj vprašal, pa sem bil ignor!
Oprosti, vsakemu pa le ne zaupam svojih izkušenj, še posebej tule v etru ne......si mora zaslužiti veš...
x;)x

Boljši je mož brez ljubezni, kakor z ljubosumnostjo. x^x

#113 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 16. december 2003, 21:28

Hm...Boris, mene pa zanima, kaj bi o ljubosumnosti lahko povedal iz LASTNIH izkušenj...

Astra :palec: x:Xx

Bi dodala, da bi mogoče bilo le malce zanimivejše za ostale člane foruma (moje skromno mnenje x;)x ) če bi citat, misel, rek skomentiral tudi z lastnim pogledom...; saj nihče ne zahteva/prosi izliva duše...


#114 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 16. december 2003, 21:34

Saj bi bilo zanimivo, no kar izvolite predvsem ženske, pa še tiste, ki ste bolj v ozadju......živim v velikem pričakovanju......pa, da ne bo to sedaj solo komentar samo v tej temi.......Sanjalica, ti pa prosim navedi za koga bi bilo zanimivo (koliko jih imaš v ozadju?)....
........sicer jaz se malo ljubosumen( če ne sploh ni prisotne ljubezni!), ampak v mejah normale, sicer pa to izvira iz medsebojnega zaupanja......no bejbe, zdaj pa "bulim" v ekran, čeprav pri ženskah ni večkrat iskrenosti, to je res škoda.....lep večer vsem :palec: xDDx


#115 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 16. december 2003, 21:45

No...to BorisM...pod misel, nekaj takega...tudi če je provokacija x;)x .
Glede "ozadja" pa je bilo to moje skromno predvidevanje - (prej sem se narobe izrazila z besedico: "mnenje").
Bejba pri štiridesetih nisem več, tudi počutim se ne kot bejba...
Če pri ženskah ne najdeš iskrenosti, se vprašaj; zakaj ne... Sama izhajam iz predpostavke - kolikor daš - toliko dobiš oz. kar iščeš - to najdeš x;)x .

Ljubosumje.... x^x
Ker imam precej let zakona za sabo; sva se z možem soočila tudi z ljubosumjem. Ne klasično, ampak bolj....hmm....posesivnostjo. Mislim, da sva to krizo prebrodila...karte se vržejo na mizo in sledi odkrit pogovor. Malo bolj glasen in žolčen, vendar potem lahko zaživiš bolj svobodno in polneje.... Vsak ve, na čem je...
In sama sem pri ugotovitvi: v času svojega zakona še nisem srečala človeka, s katerim bi se raje postarala kot z njim.
In to je....zame dovolj.
Tudi če kdaj kaj zaškripa...
Verjamem, da me ima rad in upam, da ve, da ga imam tudi jaz rada...


#116 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 16. december 2003, 22:06

MENIM, DA JE DOVOLJ STAVEK, REK..PREGOVOR, POTEM SE LAHKO RAZVIJE DEBATA...EDEN DA POBUDO, ...DRUGI SPONTANO KOMENTIRA......preprosto

#117 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 17. december 2003, 07:45

No...to BorisM...pod misel, nekaj takega...tudi če je provokacija .
Glede "ozadja" pa je bilo to moje skromno predvidevanje - (prej sem se narobe izrazila z besedico: "mnenje").
Bejba pri štiridesetih nisem več, tudi počutim se ne kot bejba...
Če pri ženskah ne najdeš iskrenosti, se vprašaj; zakaj ne... Sama izhajam iz predpostavke - kolikor daš - toliko dobiš oz. kar iščeš - to najdeš


Sanjalica pozdrav x!x

Nič ni provokacija......sicer je zame "bejba" ljubkovalno, nikjer ni bilo napisanih kakšnih zaničljivih izrazov, ki jih jaz ne uporabljam.
Prosim, ne se podcenjevati, pa tudi pri teh letih ne.....kaj se počutiš tako "staro", ko tako razmišljaš, da to nisi več(bejba).
Poglej, če bi zanimalo toliko množico ljudi tale tematika, bi tule nastala gora odgovorov in mnenj od včeraj, pa samo midva debatirava, jaz sem vsekakor pričakoval obilno mnenje osebe, ki je postavila idejo, za komentarje, no pa ga ni, dobro gremo naprej.......glede iskrenosti, lahko je umetna ali pa naravna, če je prvo, se kmalu ugotovi.......tisto se pa ne strinjam......ko praviš, koliko daš-dobiš.....sem bil že prevečkrat negativno presenečen........če ti nekdo bilo kje ne vrača energije, ljubezni, komunikacije, itd vsaj polovično se je pač potrebno umakniti in preusmeriti, da te ne izčrpava, oprosti, ker to je moje mnenje, pa mislim, da ni samo moje.....sicer pa saj sama veš, da sem tudi ob mojih tolažilnih besedah večkrat nerazumljiv, no to je res škoda, če človek ne sprejme pozitivnih mnenj.......včasih se mi celo zdi tule na luni vsesplošno, da se najde kdo tudi, ki je kot ljubosumen name, pa zato tako reagira, sicer pa jaz nikogar ne žalim ali pa nikomur ne škodujem, vsaj do sedaj je bilo tako.
Lep dan vam želim in veseli december, Borism :palec: xDDx


#118 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 17. december 2003, 07:49

  Oprosti, vsakemu pa le ne zaupam svojih izkušenj, še posebej tule v etru ne......si mora zaslužiti veš

Boris, poglej, zakaj pa potem sodeluješ tukaj na LNF...če ne misliš deliti z nami svojih izkušenj.. :eek:
Tukaj se prepletajo različne zgodbe, na nek način veliko vemo drug o drugem, ker smo vsaj občasno zelo iskreni.Sem prihajamo, da z lunatiki podelimo svoje skrbi, svojo srečo, svoja hrepenenja...svoj obup...
Prav Sanjalica...ki jo omenjaš...je že marsikdaj napisala kakšno intimno zadevo...da o meni ne govorimo.
Tako pa stojiš ob strani...po učiteljsko modruješ...s citati, ki ne povedo ničesar.
Če so ti citati tako pri srcu, odpri temo in jih v njej nizaj...
Tako pa včasih padeš v vročo temo...z blesavim citatom... :xx!:

Če si imel občutek, da sem te dala na ignor, si samo preveč občutljiv.Očitno sem videla samo tisto, kar me je takrat mučilo...in bila s tem preokupirana.
Saj tukaj ne odgovarjamo vedno vsi - vsem.

Bereš vse naše izlive...takšne in drugačne.. x;)x ...in veliko bolj bi cenila...če bi dobila občutek, da si tudi ti...človeško bitje...s svojimi vzponi in padci.
Tako pa....citati...mi o tebi...ne povedo ničesar...ne razumem pa, zakaj bi si moral kdorkoli od nas...zaslužiti....da se nam odpreš...in pokažeš...Borisma..
Pa lep dan

Astra
Per aspera ad astra

#119 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 17. december 2003, 07:51

hehe, očitno sva pisala istočasno... x;)x

Astra
Per aspera ad astra

#120 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 17. december 2003, 07:59

Borism, evo še ena... včasih te prav izovem, da mi podaš pod citatom svoje mnenje x8Dx
Ljubosumje, zanimivo, nisem več ljubosumna, rekla bi da bolj trpi ego... ali pa še ta ne več...ego - ne tega mi pa ne bo storil, to pa ne dovolim... ampak zakaj? Če ga imam resnično rada, mu privoščim srečo in če mu je jaz ne morem dati... oz. mu je ne dajem dovolj ali pa obratno... zakaj ljubosumje, najprej se vprašam zakaj je do tega prišlo in s tem sem se že spopadala, verjemi... evo govorim iz lastnih izkušenj. Bila sem prizadeta, užaljena, ne pa ljubosumna... ker nismo zadevi prišli nikoli do konca, sem se zaprla v svoj oklep.
In pričela živeti svoje življenje, katero vključuje tudi njega. Zaenkrat.

#121 Gost_SaTurNina_*

Gost_SaTurNina_*
  • Gost

Objavljeno: 17. december 2003, 10:30

Ljubosumnost je užitek samo v primeru, ko jo izzoveš. x:)x

ja.. bi se lahko rekl..ampak zakaj bi to delu? Mislm poznam tipa, k je to zanalašč počel..sam men se zdi to čist bolano :o|o:

#122 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 17. december 2003, 10:47

Besede se lahko berejo na različne načine... V eni besedi, povedi se skriva veliko nians, vsak razume napisano na svoj način... x;)x

Nikjer ni napisano, da se počutim staro, da se podcenjujem...

Dobri medsebojni odnosi pa se lahko odvijejo samo, ko je način komunikacije vsaj približno enak...
Karikirano: ne morem se meniti z Astro (uporabljam njen nick, ker sem prepričana, da bo razumela, kaj sem hotela rečt) o tem, kako me skrbi npr. zdravje, ona mi pa odgovarja z lepimi mislimi iz čudovite knjige...

Me je pa prešinilo nekaj...mogoče pa eni ljudje hrepenijo po občutku, da bi nekdo bil "ljubosumen"....
Kajti ljubosumnost naj bi potemtakem za tistega pomenilo tudi neko samopotrditev, ceno-nepogrešljivost...

Sicer pa - kaj bi modrovala - podpišem se pod Astrin post. :palec:


#123 Gost_SaTurNina_*

Gost_SaTurNina_*
  • Gost

Objavljeno: 17. december 2003, 11:29

Se strinjam.........samo izzoveš jo lahko tudi nenamerno oz. namen nekega tvojega dejanja, s katerim izzoveš ljubosumje - ni izzvati ljubosumje.......ampak kaj drugega, al ne? x;)x ....kaj pa vem....npr. ti je v neki družbi prijetno čvekat s prijetno bejbo......in tvoji v tej družbi prisotni partnerki to izzove ljubosumje......mogoče je filing, da je ljubosumna, da se boji zate.....lahko tudi fajn......večinoma pa mislim, da ni :xx!:

hm..ja..pa a si predstavlaš da bi mela jst tazga psihiča.., da bi biu ljubosumn.. na take stvari..:huh: pa jst bi zamenjala številko od mobitela, pa se poslovila.

Sej glih to..kako so lahko eni taki psihiči, da zanalašč provocirajo da človk rata razpizden ful..ja pol pa pravjo, da to on ni nč kriv, pa vali krivdo.. :angry: xrolleyesx :sori: ..to pomen da so oni nezadovoljni pa iščejo neki da si bodo ego napihnl pa da se bodo potrjeval na ta način. xvokx

Ej hvala bogu..niti za 10 mio tolarjev zdele nebi mela enga tazga psihopata k bi mi živce ž-ru. x!x x!x x!x

sm srecna da je tko k je x:Dx okkx

#124 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 17. december 2003, 11:39

Ej hvala bogu..niti za 10 mio tolarjev zdele nebi mela enga tazga psihopata k bi mi živce ž-ru. x!x  x!x  x!x

  sm srecna da je tko k je  x:Dx okkx

Kerga zdaj to.......tistega, ki bi te nalašč delal ljubosumno al onega, ki bi bil ljubosumen za popizdit??? x;)x x:)x

In kako to je.......k si srečna x?x :vragec:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#125 Gost_SaTurNina_*

Gost_SaTurNina_*
  • Gost

Objavljeno: 17. december 2003, 11:50

Oboje Oboje..Mick..tazga sm že mela da je zanalašč delu mene ljubosumno.., enkrat sm tud že doživela enga psihota k je bil tud na smrt ljubosumn-sam hvalabogu nisva bla v vezi xokx..je bil pa tok ljubosumn..da sm skor kozlala zravn..pa samo en dan sm ga poznala.:bomb:. xDDx xDDx

Kadar sm pa jst tko srečna sm pa takrat, k noben vame ne sil..če pa sil..pol pa sledijo ukrepi..to pomeni..da bolj razložim kaj sm misla stem da kdo sil : Da me ne kliče non stop, da nimam nobenga k bi silu povsod zravn hodt (tho..se najde tako bitje tud), TO JE TO. To recimo velja za kogarkol..ne samo za tipa..kdor me preveč sprašuje, pa ga pogruntam da nima dobrih namer. ..al pa me hoče nevidno manipulirat..te scene..-pa me ne more :P




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0